Titel binnen bereik van Clinge Zege Leenknecht na spannende strijd Toernooi van BC Sas f6 DEfgCEM ZILVEREN SCHOEN De allerlaatste mode CENTURY^ CENTER IRE VERKOPING RUIS TE TERMEN De Bruin stelt teleur in Drunen Concours hippique Klooster- zande WIEIJMLitöSEMMT Beperkt programma KNVB-zaterdagvoetbal ZATERDAG 30 APRIL 1983 PAGINA SPORT 2 rente houdt aan BEL NU USSEN Hoek 31 f KIJKEN ID DAG VAN XEL J.R. BORGERS VOONHUIS VAN STEE J. EVERAERT MR. A.W. VROOME WOONHUIS RiJP Basketbal- topper in Axel Interessant voetbalduel in Clinge Fietscross Breskens TOPSCORERSCOMPETITIE AMATEURVOETBAL T14 erderlj mei 1 ha. grond. Ge- j en de beschikbare ruimte een llijkheden. m2 grond. Grote woonkamer, 3 slaapkamers, badkamer, irt, grote kamer met schuifpui tuin op het zuiden, open keu en badkamer. «bedrijf 1200 eenheden. Wo- iakvol verbouwd is, koopsom fcct is nader overeen te komen, met garage in buitengebied, g echt vrij te kunnen wonen, met veel of weinig grond wilt bij ons terecht voor nu of la- )0 uur. MNDE BUNGALOW OP CA. 660 m!. LIJS: 235.000.-k.k. BV. •1-3949 of 01830-22038 Notaris te AXEL i 1983 des avonds om 7.30 uur taurant ,,'s Lands Welvaren' 9, krachtens artikel 1223 Bur ibliek bij opbod verkopen: aanhorigheden, erf en tuin e Axel, aan de Prins Maurite bekend gemeente Axel, secti pt 1 are 7 centiare. an huur terstond na betalini g koper m.i.v. 1 januari 1983. n binnen 6 dagen en de koop na toewijzing, sdag 3 mei 1983 en maandag len 3 en 4 uur. ten kantore van voornoemd 4). 1TARISSEN en voornemens om op maan- n 14.00 uur in café du Com Terneuzen, krachtens arti Burgerlijk Wetboek in he >pen: het woonhuis met ver- n erf aan de Stationsweg 1! dastraal bekend gemeenti VI nummer 483, groot 80 een- n geheel ontruimd te aan- ng van de koopsom en kos- in voor rekening van de ko- tri 1982 (voor zover nog nie l van de kosten binnen 8 da- >opsom binnen 1 maand na ;en (onder meer inzake vei- en bezichtiging) te verkri van notarissen Mr. A. vai Iveraert, Herengracht 10 on 01150-17977 (J. Schul). [NG TE HULST te HULST tan de Overdamstraat 7 223 lid 2 Burgerlijk Wetboeü en: 115 te Hulst, kadastraal be- luist sectie A nummer 2466 •eet na betaling van de koop e lasten komen vanaf 1 ja ekening van de koper, m.u-J ïot wat vanaf 1 januari n de koper komt. n binnen 30 dagen na de vei ainnen 6 dagen na de veiling andag 25 april van 11 tot 1- en vrijdag 29 april van 5 tol Van onze sportredactie jERNEUZEN - Clinge kan idag, op de laatste competi- lag de titel binnenhalen in je vierde klas H. De ploeg van er Rob Haak moet dan in Vogelwaarde winnen de ploeg van die naam. Er echter op deze laatste w'mpetitiedag nog verschil- ende varianten mogelijk. Immers, als naaste concur- ent van Clinge - het Hulster- HW'24 - wint van Koe- jacht en Clinge verliest, dan indigen beide ploegen gelijk punten. Een beslissings wedstrijd is dan noodzakelijk, jeste papieren zijn echter in anden van de Clingenaren, jie met een voorsprong van wee punten aan het laatste iarwei tegen Vogelwaarde be- jnnen. Vogelwaarde kan vrijuit ipelen, heeft niets meer te ver lezen, zodat het toch een aan- trekkelijk duel kan worden. Immers, Clinge dat de laatste duels maar moeilijk tot scoren kan komen (gelijk spel tegen degradatiekandidaat Honte- nisse en krappe zege in slotmi nuten tegen Koewacht) speelt gespannen. Toch moet nor maal gesproken worden aan genomen dat de kampioens- vlag in Clinge gehesen kan worden. HW'24 weet inmid dels dat het zelf maar één ding moet doen: winnen van Koe wacht. En dan maar hopen dat Clinge in de fout gaat. Een spannend dagje dus voor beide Oostzeeuwschvlaamse verte genwoordigers. Spannend wordt het ook voor Hontenisse, dat fel zal vechten om degradatie te ont lopen. Die kans is klein, maar Hontenisse zou eventueel nog op gelijke hoogte kunnen ko men met ploegen als Biervliet, Aardenburg en Koewacht. De kans is immers groot dat Koe wacht twee punten moet inle veren tegen HW'24 en dan op 16 punten blijft staan. Aar denburg staat eveneens op zestien punten en als Honte nisse er in slaagt te winnen in het Westzeeuwschvlaamse land, dan is er een beslissings wedstrijd geforceerd. Ook Biervliet heeft nog één punt nodig om zich definitief veilig te weten. Tegen Axel zullen de Biervlietena#en de puntjes echter niet cadeau krijgen. Zo wel aan de top als aan de staart dus volop spanning tot aan de laatste competitiedag, die waarschijnlijk nog een vervolg zal gaan krijgen met een of meer beslissingswed strijden. In de derde klas D is heel wat meer bekend. De titel is hier al veroverd door Bres- kens, dat met een straatlengte voorsprong op de concurrentie gaat eindigen. De Bressiaan- ders sluiten de competitie af tegen Roosendaal. Breskens zal er alles aan doen om ook dit duel te winnen, want op die manier zou het Steen kunnen helpen als tweede te eindigen. Steen neemt nu samen met Steenbegen en Roosendaal de gedeelde tweede plaats in. Steenbergen speelt uit tegen Goes en vecht eveneens voor de „zilveren plak". Steen zef komt niet in het veld. Van belang is voorts de strijd om de tweede degrada tieplaats. RIA weet zich al ze ker van een verblijf in de vier de klas volgend jaar en Jong Ambon staat eveneens op de nominatie te degraderen. De Middelburgers zullen beslist moeten winnen van SC Gastel willen ze de dans nog kunnen ontspringen. Gemakkelijk zal dat niet gaan, want de Bra bantse ploeg is een geduchte tegenstander. In de tweede klas gaan Mid delburg en Sluiskil in de Zeeuwse hoofdstad uitmaken wie de sterkste Zeeuwse ver tegenwoordiger is in deze klas. De beste papieren zijn hier in handen van de formatie van Hanne van der Hooft, die zijn team vooral in de laatste com petitiewedstrijden uitstekende resultaten zag behalen. Een overwinning zou een waardige seizoenafsluiting betekenen voor Sluiskil. Patrijzen speelt in de vierde klas G zijn laatste wedstrijd op dit niveau. De ploeg is al gedegradeerd en zal het volgend jaar in de eerste klas van de KNVB afdeling Zeeland moeten spelen. Het programma; Tweede klas B: Virtus-DOSKO, Madese Boys- NOAD, Internos-Vlissingen, Mid delburg-Sluiskil, Haarsteeg-WVO, Berkdijk-Alliance. Derde klas D: Jong Ambon-SC Gastel, Goes- Steenbergen, Breskens-Roosen- daal. Vierde klas G: Nieuw Borg- vliet-Patrijzen. Vierde klas H: Koewacht-HW'24, Vogelwaarde- Clinge, Terneuzen-Hoofdplaat, Zeeland Sport-IJzendijke, Aar- denburg-Hontenisse, Biervliet- Axel. PHILIPPINE Van onze sportmedewerker PHILIPPINE - De strijd om twee promotieplaatsen in de eerste klas afdeling van het zondagvoetbal is in volle gang. Kandidaat nummer één en tevens de titelkandidaat is Lewedorpse Boys. In de strijd om je tweede plaats die ook recht geeft op promotie, hoewel enkele ploegen ook nog niet kansloos zijn voor het kampioenschap, zijn nog verschillende ploegen betrokken. Philippine is één van de kandi daten en het is bekend dat die ploeg de stap naar de tierde klas H graag wil maken. HOGEROP Vier jaar geleden nam Phi- ippine afscheid van die klas s na een kommervolle perio- le (degradatie naar de tweede ilas) volgde het herstel. Het jevolg daarvan was dat Phi- jppine de laatste twee seizoe- nen goed meedraait in de eer- :1c klas. Nu lijkt zelfs promo te een haalbare kaart. Een ons tatering die door de bijna 3-jarige voorstopper Hans Uuret graag onderstreept wordt: „We doen nog volop nee. Eerlijk gezegd denk ik dat we de beste kansen hebben die tweede promotieplaats. II moet je met zo'n voorspel ling voorzichtig zijn, omdat tozekere factoren, zoals bles- sures of schorsingen, grote in- iloed op het resultaat kunnen hebben. Hoofdzaak voor ons is weel mogelijk te winnen. Ik rind dat je in deze situatie niet teveel mag. gaan rekenen. Daar magje niet aan mee doen. Nee, je moet zelf punten pakken, dan ben je niet afhan kelijk van een ander en kun je de kansen in eigen hand hou den. We hebben nog een vrij zwaar programma voor de boeg, maar dat geldt ook voor naaste concurrent Corn Boys en nog een paar andere kans hebbers. Wat mij betreft mo gen zowel Corn Boys als wij promoveren. Dan wordt het pas interessant in de vierde klas met RIA erbij. Al denk ik niet dat Lewedorpse Boys die eerste plaats nog uit handen geeft". Van onze sportmedewerker AXEL - Dinsdag 6 mei kunnen Ie Zeeuwsch-Vlamame bas ketballiefhebbers aan hun Irekken komen in de Axeise sporthal 't Sportuus. Om 20.30 uur speelt daar Nashua Den Bosch teen een Pools eredivi- iieteam uit Gdanks. Dit team, Sponnia, is in die periode op rondreis en speelt inkele wedstrijden in België in Nederland. Dat het Poolse lopteam Axel aandoet, is te danken aan de tussenkomst 'an Voorwaarts-basketbal- trainer Luc Dierickx. Van onze sportmedewerker DRUNEN - Libre eerste klas Root biljart is een gevaarlijk ipelletje. Vooral wanneer je sn sterk gemiddelde begint te ipelen die de promotiegrens ■aar de ereklas dicht bena derd. Eén slechte partij is dan dunest en kan een fraai «oyenne finaal om zeep hei ken. Dat heeft Jean-Paul de druin, de jeugdbiljarter uit Hulst, ondervonden. Na een thitterende start in café De Westhoek te Drunen werd de derde ronde een bittere teleur- 'telling voor hem. Toen zag hij nei om 4 uur 's namiddags b 'amboles in 11 beurten) tegen fred Strijbosch zijn algemeen Smiddelde van 78.30 tuimelen ■aar 39.14. Op zich nog een Kpectabel moyenne, maar 'chriel ten opzichte van het en erf staande en gelegel jemiddelde na twee ronden. In - - - 1. 1 CU oi/iv, y—I r~\ T/\Vl r\AT* lm VI 'e eerste ronde verloor Jean- Paul de Bruin door een foutje het keren in de hoek van let Adrichem, maar toen wist tij in zes beurten 383 caram- loles te verzamelen. Ondanks Wies kon hij bogen op een Soed gemiddelde. In de tweede lartij werd dat nog opgevoerd doordat hij tegen Jos Goverde 400 caramboles in slechts 'der beurten voltooide. De «tand na drie ronden ia (reap. Utchpunten, algemeen gemiddelde en •ogste serie): 1. Ad Koorevaar 6-100- 10. 2. Rinie Kooy 6-75-235. 3. Piet Adri- ngen: ten kantore van voor 4-63.15-318,4. tred strijbosch 2- u-r—l-.;— n tj,,1c !®-190, 5. Jean-Paul de Bruin 2-39.14- s-Gravenhofplein 9 te Huis 8 JOS Goverde 2-26.31-229,7. Gemt toer 1-42.23-310, 8. Johnny van der Stap an 1-27.00-324. Op de vraag of Philippine rijp is om de stap naar 4H te maken, antwoordt hij: „Ik dacht wel dat we daar aan toe zijn. We hebben een goede mengeling van jeugd en routi ne. Daarnaast staan er nog verschillende jeugdspelers te trappelen om een vaste plaats in het eerste te veroveren. Vooral de routine in ons team kan belangrijk zin in het licht van onze promotiekansen. Be langrijk, omdat in de beslis sende fase de spanning een grote invloed op de prestaties heeft. Ervaren voetballers presteren onder spanning be ter dan jeugdige spelers. Ons team kan die druk wel aan, denk ik. Van Corn Boys weet ik dat nog niet. Dat heeft ene goed elftal, misschen wel één van de beste uit deze klas, maar er staat vrij veel jeugd in. De vraag is hoe die jongeren functioneren als ze in een be slissend stadium terecht ko men". Al zo'n twaalf jaar (vanaf zijn vijftiende) is Hans Lauret een gewaardeerd voorstopper in de standaardelf van Philip pine. Vroeger in de jeugd, vooral bij de B-junioren, blonk hij uit als spits en wist zelfs in één seizoen 38 keer te scoren. De wedstrijd tegen RIA vormde het hoogtepunt met tien treffers. Toch een he le overgang van spits naar voorstopper. Hans Lauret: „Ik ben nogal sterk in delucht en aange speeld door goede vleugelspe lers kon ik daarom nogal veel scoren bij de jeugd. Een nadeel was, en is nu nog, dat ik wat traag ben. Dan ben je niet ge schikt als voorhoedespeler. Toen ik pas in het eerste team kwam heb ik nog even links buiten gestaan, maar dat duurde niet lang. Na even als back gespeeld te hebben kwam ik op de voorstoppers- plaats terecht. Dat ligt me wel. Zeker met twee spelers zoals Kees Botermans en doelman Cees Pladdet achter me. Een niet te onderschatten duo dat zeker een belangrijke bijdrage geleverd heeft aan dit goede seizoen. Ook twee spelers die met enthousiasme de stap naar 4 H willen maken. Trou wens het hele elftal wil graag. Vooral de laatste weken vormt dat het gesprek van de dag. Laten we die promotieplaats nu maar zien te halen". „Philippine is rijp voor voetbal in de vierde klas H" een promotieplaats. zegt Hans Lauret, die met zijn ploeg aast op - FOTO DE STEM/COR J. DE BOER Van onze sportredactie AXEL - Op het motorcrosste- rein in Axel werd woensdag avond de eerste motorcros in een serie van tien wedstrijden voor amateurs, de zogenaam de niet-licentiehouders, verre den. De organisatie van deze cross was in handen van de stichting RES (Recreatieve Exploitatie Smitschorre). Voorts staan er dit zomersei zoen nog acht crossen voor startlicentiehouders op het programma die strijden om de RES-trofee. De eerste wed strijd in deze reeks is donder dag 5 mei. In verband met'de dodenherdenking is deze wed strijd, die om 18.00 uur begint, een dag opgeschoven. De ove rige motorcrossduels worden allemaal op de woensdag avonden afgewerkt. De cross voor de 80 cc-ers telde woensdag al mee voor de strijd om de RES-trofee. Jan Jansen toonde zich hierin op permachtig door beide man ches met groot machtsvertoon op zijn naam te schrijven. In de 125 cc-klas toonde Johan Bouquet uit het Belgische Wetteren zich oppermachtig. Hij finishte in beide reeksen onbewist als eerste, met Alex Warrens beide malen op een knappe tweede plaats. In de 250 cc-klas bleek Axeise Jaap van Cadsand superieur. Hij had er weinig moeite mee zijn plaatsgenoot Kees Overdulve twee keer achter zich te hou den. De strijd in de 500 cc-klas leverde een boeiend gevecht op tussen Eddy Leenknecht uit Axel en Jaap van Tatenhove ut Hoek. In de eerste reeks had Van Tatenhove constant een voorsprong, maar precies op de meet werd hij met miniem verschil geklopt door vechtjas Leenknecht, wiens overwin ning in de tweede reeks heel wat duidelijker was. UITSLAGEN: 80 cc: 1. Jan Jan sen, 2. Jurgen Lippens, 3. Werner Rammeloo, 4. Ingmar Smet, 5. Jean Pièrre Gödde. 125 cc: 1. Johan Bou quet, 2. Alex Warrens, 3. Steven Mangnus, 4. Jacques de Feijter, b. Marinus Joossen. 250 cc: 1. Jaap van Cadsand, 2. Kees Overdulve, 4. Eric van Lieberghe. 500 cc: 1. Eddy Leenknecht, 2. Jaap van Tatenho ve, 3. Marnix Blomme. Zaterdag, koninginnedag, wordt op het motorcrosster rein in Axel de wedstrijd Ne- derland-België verreden. De MON, de Motorsportorganisa tie Nederland en de BLB, de Belgische Liefhebbers Bond, hebben elkaar gevonden en organiseren samen deze inter nationale motorcross, waarin de sterkste Zeeuwsch-Vlaam se crossers, Brabanders, Lim burgers en Belgen aan het vertrek komen. De organisato ren verwachten zaterdag ze ker zo'n 150 crossers aan de start. De trainingen beginnen 's morgens al om tien uur en het wedstrijdprogramma gaat om 12.00 uur van start. Gere den zal worden in de klassen 125,250 en 500 cc. Van onze basketbalmedewerker SAS VAN GENT - BC Sas houdt op koningin nedag in de Sasse sporthal de Vlaanderen een groots opgezet basketbaltoernooi. De organisa toren Gaby van den Abeele en Herbert Jonk man hebben voor de acht dames- en heren teams een interessant programma in elkaar gekmftseld, dat 's morgens om negen uur zal beginnen. Voor de selectie van de verschillende ploe gen werd enerzijds gestreefd naar gelijkwaar digheid (dames derde klas en heren vierde en derde klas), anderzijds naar aanwezigheid van alle Zeeuwsch-Vlaamse teams, althans waar het de dames betreft. Zowel de dames als de heren spelen een mini-competitie in twee pou les, waaruit dan een winnaars- en verliezer spoule tevoorschijn moet komen. Een zware dag derhalve voor de deelnemers die dus niet minder dan zes wedstrijden (2 keer 12 minu ten) moeten afwerken. De indeling is als volgt: Dames: Poule 1: BC Sas, BV Souburg, Mevo, BV Hulst. Poule 2: Voorwaarts, Dynamo'70, Scheldesport, Opera- tie'71. Heren: Poule 1: Scheldesport 2, Mevo, Dynamo'70, BC Sas. Poule 2: Voorwaarts, BV Hulst 2, Operatie'71, BV Souburg. Scheldesport is ongetwijfeld favoriet bij de dames, terwijl bij de heren geen uitgesproken kanshebber getipt kan worden. Althans, als Dynamo,70 het voornemen om met zijn twee sterkste teams ten tonele te verschijnen, niet doorvoert. Rond de klok van 18.00 uur wordt het toernooi afgeloten met de prijsuitreiking en de trekking van de BC Sas-loterij. ST.-JANSTEEN - Tien jaar geleden eindigden in de vierde klas H van de KNVB de voet balelftallen van Steen en Clin ge gelijk in de competitie. De beslissingswedstrijd, die in Hulst werd gespeeld voor zo'n 4000 bezoekers, eindigde in een 2-1-overwinning voor Steen, waardoor deze ploeg promo veerde naar de derde klas. De spelers van Clinge en Steen, die toen deze belangrij ke wedstrijd speelden, zullen vandaag, koninginnedag, op nieuw de strijd met elkaar aanbinden. Dat gebeurt op het Clinge-terrein, waar de wed strijd om 18.30 uur begint. Van onze paardesportmedewerker KLOOSTERZANDE - De lan delijke rijvereniging en pony club De Honteruiters uit Kloosterzande heeft de orga nisatie in handen van het zo genaamde koninginnecon- cours, dat vandaag zal worden gehouden. Er hebben zich zo veel ruiters en amazones aan gemeld voor dit hippische ge beuren, dat zowel de B-dres- suurwedstrijden voor paarden als voor pony's in het middag programma moeten worden afgewerkt. „Ons knusse ruitersportter rein is door een reconstructie nog kleiner geworden, zodat we dit jaar 's middags om een uur aan de B-dressuurwed- strijden beginnen", zegt An- dries van de Wiel, secretaris van De Honteruiters. In totaal staan er 220 combinaties inge schreven. Alle verenigingen uit de kring Zeeuwsch-Vlaan deren zijn present met paar den en pony's en als enige ver eniging van buiten de kring Zeeuwsch-Vlaanderen reglementair mag er slechts één vereniging van buiten de kring worden uitgenodigd - is De Vlaandertse Ruiters uit Heinkenszand present. Zo druk als het is bij de dressuurproeven, zo betrekke lijk rustig is het bij de spring- wedstrijden. Er staan 77 springcombinaties ingeschre ven, 38 bij de paarden en 39 bij de pony's. Het B-springen voor paarden en pony's wordt 's morgens afgewerkt en be gint al om tien uur. 's Middag om half twee zal paradecom mandante Thea Seij alle deel nemers presenteren in de hoofdring voor de inspectie en de prijsuitreikingen, waarna de organistoren nog een fiks middagprogramma krijgen af te werken. Van onze sportmedewerker BRESKENS - Zondag 1 mei wordt op het fietscrossterrein van camping Napoleonhoeve te Breskens de tweede wed strijd fietscrossen om het Zeeuwse kampioenschap ver reden. Het inschrijvingsbureau opent de deuren om 11.00 uur waarna om 13.00 uur de eerste heat van start gaat. v Amateurs: 1. Corné Heeren (Sint Willebrord) 97 pnt, 2. Henny Rovers (Roosendaal) 91, 3. Rainiër Valkenburg (Bergen op Zoom), 4. Bart van Est (Dintelooprd) 78, 5. Jos Gevers (Rijsbergen) 74, 6. Werner Wieme (IJzendijke) 71, 7. John de Crom (Hoogerheide) 69,8. Nico van de Klundert (Hoogerheide) 52, 9. Rob Bijvanck (Sas van Gent) 49, 10. Ad van der Poel (Hoogerheide) 47, 11. Jac van der Poel (Hoogerheide) 43, 12. René Haast (Rijsbergen) 42, 13. Cor de Jong (Schijf) 38,14. Gerrit van 't Geloof (Oudenbosch) 37,15. Frank Pirard (Breda) 34. Junioren: 1. Ruud Zijlmans (Oud-Gastel) 114 pnt, 2. Peter van de Klundert (Hoogerheide) 104, 3/4 Jan Siemens (Zundert), Jac van Trijp (Putte) 81, 5. Bob Rasenberg (Terheijden) 78, 6. Hans de Wijs (Made) 71, 7. John Leijs (Oud-Gastel) 68, 8. Patrick Pol (Hoeven) 67, 9. Patrick Tolhoek (Yerseke) 65, 10. Edwin Rovers (Roosendaal) 61, 11/12 Marcel Gunst (Yerseke), Jac Nieuwkoop (Roosen daal) 60, 13/14 John van Dijke (Tholen), Tonnie Akker mans (Zevenbergen) 46, 15. Pierre Raas ('s-Heerenhoek) 44. Nieuwelingen: 1. Daan Luykx (Sinmt Willebrord) 119 pnt, 2. Hans Oomen (Etten-Leur) 113, 3/4 Staphan Rakers (Rijen), Corné van Rijen (Hoeven) 93, 5. Eric Koevoets (Sint Willebrord), 6. J Bol (Hoeven) 87, 7. Theo Akker mans (Nieuw Vossemeer) 84,8. B de Wit (Zegge) 73,9. Nico Deijkers (Sint Willebrord) 65,10. Mare Siemons (Zundert) 63, 11. A Goense (Ovezande) 53, 12. A Polvorsa (Roosen daal) 59, 13. Ruud Jongmans (Fijnaart) 53, 14. P Mol ('s- Gravenpolder) 50,15. Frank Timmers (Prinsenbeek) 49. 1. B. v. Craenenbroek Clingemet 19doelp. 2. B. v.d. Broeke Breskens met 17 doelp. 3. S. Soulimans Hoofplaat met 16 doelp. 4. F. v. Cauteren Clinge met 15 doelp. 5. M. v.d. Hooft Breskens; F. v.d. Pijl Hoek met 11 doelp. 6. J. de Grip Goes met 10 doelp. 7. H. v.d. Sluis Goes; P. Verbart Patrijzen; E. Audenaerd Ria W. 9 doelp. 8. J. de Lobel Breskens; K. Broekman Koewacht; J. v. Remortel Steen; Alb. Mortier Steen met 8 doelp. 9. R. Ingels Biervliet; G. Wolters Goes; L. v.d. Voorde HW '24; P. v. Eekelen HW '24; J. v.d. Walle HW '24; F. Boogaard Terneuzen; F. Ver- straeten Axel met 7 doelp. 10. R. de Muijnck Breskens; D. v. Puijvelde Cl.inge; J. P. Hubregsen Hoek; H. Ottens Hoofdplaat; J. Jacobs Hoofdplaat; K. Kleppe Kloetinge; P. Picavet Koewacht; P. v.d. Hooft Sluiskil; P. Zwart Sluiskil; E.J. Wilting Tern. Boys; J. Huisman Terneuzen met 6 doelp. 11. B. Corijn Axel; D. de Poorter Axel; M. Verhelst Axel; P. v. Langevelde Hoek; G. v. Boom Hoek; H. Wesdorp Patrijzen; J. de Zwarte Zaamslag met 5 doelp. 12. P. de Rijke Aardenburg; M. Quataert Aarden burg; H. Michels Axel; W. v.d. Broeke Breskens; D. Elve Hoek; P. de Koeijer Hoek; J. Maas Hontenisse; H. Bun HW '24; N. v.d. Houten Kloetinge; A. Wilting Tern. Boys; R. v. Bun Vogelwaarde; E. Lambert Vogelwaarde met 4 doelp. Clubscore: 1. Breskens met 48 doelp. 2. Clinge met 46 doelp. 3. Hoek met 44 doelp. mm KORFBAL Zaterdag 30 april: Eerste klas: Swift 2-Luctor, aanvang 16.00 uur. Tweede klas: TOGO- Zaamslag, aanvang 16.00 uur. Vierde klas A: BKC-Seolto 3, aanvang 11.00 uur. BASKETBAL Zaterdag 30 april: De Vlaan deren Sas van Gent: Basket baltoernooi BC Sas van 09.00 tot 17.00 uur. TENNIS Zondag 1 mei: Gemengde competitie: Overgangsklas B: Hoek van Holland 1-MLTC 1, MLTC 2-Schelde 1. Tweede klas: SBOZ 2-TSI 2, Ludo et Emergo 1-Smash 1. Derde klas: Roosendaal 3-Huijber- gen 1, DOS 1-Axel 1, Ludo et Emergo 2-Schelde 2, Hulster Ambacht 1-Animo 1. Vierde klas: Sjef 1-Ludo et Emergo 3, Animo 2-Axel 2, Axel 3-Hul- ster Ambacht 2, Schelde 3- Drive 1. De Stoof 1-Animo 3. Van onze sportmedewerker AXEL - In het KNVB-zaterdagvoetbal wordt tijdens het week einde een beperkt programma afgewerkt. Van de Zeeuwsch- Vlaamse vertegenwoordigers in de derde klas komt alleen Ter- neuzense Boys binnen de lijnen. Het reist af naar Roosendaal waar BWR gastheer is. Het team van trainer Arie Dekker moet nog wel spits Arjen Wilting missen, maar vertrekt geladen. De 5-2-nederlaag die het op eigen veld tegen BWR te slikken kreeg, zit daarvoor nog te diep. Daarbij kan Dekker weer over een heel arsenaal aan spe lers beschikken nu het tweede team de titel heeft gepakt en vol gend seizoen uitkomt in de landelijke reserve eerste klas. In de tweede klas wordt eveneens slechts één duel gespeeld. Oostka- pelle ontmoet in Dordrecht Oranje Wit. (ADVERTENTIE) Uw gezellige koopcentrum aan de Keyserlei. Antwerpen. 6 De Century Center parking heeft plaats voor 225 auto's, ingang Vestingstraat (eerste parking links)

de Stem | 1983 | | pagina 11