Onderscheidingen bij jubileum viering De Vliegende Hollander ran zijn, V ij ftienhonder d mensen voor Het Goede Doel Drukke receptie voor biljarters Zondagsvermaak tijden en hans- Vlaamse academische zitting Wethouder opende steiger model- bouwvereniging y N BIERVLIET eer, -4 TE KOOP I ekse mesthancn 'I jiekse leghennen el. 01152-1663 01151-380 /|na-CCV na-CCV Jma-CCV ma-CCV cursussen 76-656572 sen. Bis EMM VAN ZEELAND politierapport Officiële Volvo-dealer H.F. VAN OOSTERHOUT VOLVOI TERNEUZEN - In de schouwburgzaal van het Zuidlandtheaer werd afgelopen zaterdag een Frans-Vlaamse Culturele dag gehouden. Anti-militairisten verstoren open dag OKMA Terneuzen Drumbands streden in Wouw om nationale titels Vredesplatform doet beroep op gemeenteraden Z-Vlaanderen V AR A-Zeeland nam afscheid van C. Slabbekoorn Westdorpe Uitgaan in Zeeland „HHDAG18 APRIL 1983 chikking van tr 'issements-Rpfvl Middelburg Va J 1983 is onder cu gesteld Mejui' Gemma Marl, is Weemaes, Wn te Clinge, Z Ie Hulst in HuV fcrre aan de Ster! f no. 50, met be! ng van de hee reemaes tot cura van mevrouw m" hek echtgenote I I.J. Weemaes tot Ind curatrice, bei. I i'onende te Huist i b Tolweg no. 77. •N.J.H. De. Reclti reur, Markt 7, ;a Hulst. iei (60 lesuren) ....12 mei (9 lesuren) I I ..29 april (24 lesuren)I 28 april (24 lesuren) Bssestraat 192, Breda qi .j ■'■i.iri .HWomoftis ■i'.H is samenwerking me' T15 PAGINA ZEELAND 2 lulturele Dag ver zeehavens 1000 AG Amsterdam- j 'Straks met pensioen .ARDENBURG - Nabij de ferkorting is een motorrijder AC. uit Maldegem tegen i personenauto van W.J.B. j| sint Margriet aangereden. e personenauto wilde „Isaf slaan, toen hij werd in- ïaald door de motor. De mo- jr alsmede zijn duopassagier, kden bij deze aanrijding jcht gewond. JSKENS - Op de jachtha- i is een boot-trailer gesto en deze boot-trailer is i van R.M.v.d.E. uit liiergem (België). Hij had terdagmiddag tussen 2 en 4 boot-trailer geparkeerd Ibij de jachthaven. klNGE - Op de kruising ■oestijnestraat-Statenboom- 5 kwamen zaterdagmiddag _ee personenauto's met el- Jiar in botsing. Beide voertui- n werden daarbij zo zwaar schadigd dat ze moesten en weggesleept. Niemand P jnig letsel op. Het ongeluk beurde toen J.V. uit Roosen tal, die even was gestopt, ge- joemde kruising opreed op het foment dat deze werd gena- erd door een personenauto lestuurd door N.R. uit Ber- iem (België) waardoor een jotsing onvermijdelijk werd. CES - Op de kruising Troel - palaan-S. Lohmanlaan, ver- jende een personenauto be- Juurd door de 33-jarige P.A.C. It Goes, geen voorrang aan de j-jarige bromfietser C.J.B. feneens woonachtig te Goes. I liep door de aanrijding een pen beenbreuk op, en is over bracht naar het Bergzicht [ekenhuis. IES - Op de Patijnweg ram zaterdagavond op een iverhard stukje weg en ver- lelijk rijdend met te hoge Iheid, de 18-jarige brom- fetser J.J.K. uit Goes te val- l k. en zijn 19-jarige duo- agier K.P.M.B. zijn beiden it onbekend letsel overge- icht naar het Bergzicht zie- OES - Zaterdagavond laat fitdekten de bewoners van i woning in de Populieren- Iraat dat er was ingebroken, [worden sieraden ter waar- la van 15.000 gulden vermist. |.UIS - In de Nieuwstraat te ais ontstond een aanrijding, fearbij 3 personenauto's be- pkken waren. Het ging om |v.L. uit Maldegem, D.G.v.M. Beernum en L.P.H. uit [ergem. [De aanrijding ontstond toen -. stopte voor de kruising en fctgeen te laat bemerkt werd Ir de andere 2 auto's, die zo lende achterop elkaar reden. f. JANSTEEN - Door onbe- We oorzaak raakte zater- fêmiddag een aanhangwa- ptje los dat was bevestigd Jnter een personenauto, be- purd door R.R. uit St. Jan- Ten toen deze over de Hoofd- 'aat reed. Het stuurloze Pgentje knalde door een eta- leruit van de firma P. In de wikel werd schade toege- Pcht aan een aantal elektri- Pe apparaten. RNEUZEN - Bij een aan ging zaterdagmiddag op de luising Leeuwenlaan-Ko- pginnelaan, werd de brom- Isbestuurder W. van U. uit neuzen gewond. Hij werd •r op de dag in het Juliana fkenhuis te Terneuzen opge ien. Het ongeval gebeurde de automobilist J.H. te van Gent evenals U. rij fde over de Koninginne- ■h.afsloeg zonder richting geven. Hierdoor kwam I °P de kruising met de panfietser in botsing. PklKZEE - Zondagmorgen Peg verleende op een krui- i van de Grachtweg een jsonenauto bestuurd door •uitBrouwershaven, geen ang aan een personenau- astuurd door de 20-jarige V., woonachtig te Zie- bd a a °°r aanrijding Lnna v- zeer ernstig F) en is in zorgwekken- llrtfi met zwaar sche- E naar het Bethesda- ierri ««'S-in. Gissingen ver- Rn 'ieP .een gebroken f P. terwij] zijn inzittende L.:Jan8e P.A.S. uit Ziërik- IWtuA Van K-met schou- heinie.aeen hersenschud- W ^ede Kruis zieken- 0 Beirtf'1^ Zijn °Pgeno- 1 e auto s waren total- ADVERTENTIE) Stationsweg 6 HULST tel. 01140-13191-11489 De academische zitting in de morgenuren werd geopend door burgemmeester C. Ockeloen van Ter- neuzen. Hij wees in zijn toespraak op de sleutelpo sitie die Terneuzen inneemt, gelegen aan een be langrijk groot internationaal vaarwater in de ver binding mmet de zee. Het tot stand komen van het kanaal Gent-Terneuzen, dat van grote invloed is geweest voor de streek, bracht een ver andering waardoor het gebied Van ome correspondent SAS VAN GENT - Het Goe de Doel kon vrijdagavond dan wel niet op de steun re kenen van horden vrouwe lijk schoon beneden de vijf tien die de groep uitzinnig aanmoedigde, maar Henk Westbroek en zijn maatjes slaagden er wei in om hun „doel" te bereiken. Ze kre gen loon naar werken, een goede waardering van het popminnend publiek. Evenals organisator Rob Versteeg die ook deze keer erin slaagde om zijn „pop hal" aardig te vullen met zo'n 1500 bezoekers. Voordat de top-act de Zeeuwsch- vlaamse muziekliefhebbers plat moest spelen werden de concertganngers getrak teerd op een portie Neder landstalige muziek van De Munck uit Amsterdam. Duurde het voor sommigen een aantal nummers voor dat ze doorhadden dat de openings-act ook Neder landstalig was, het werd wel een waardige opening van de avond. De Munck kreeg pas echt de handen op el kaar door de inspanning van zangeres Johanna Zwartjes met „These boots are made for walking" in het Neder lands. Maar of ze dezelfde waardering kregen als bij Vara's popkrant valt te be twijfelen, men kwam voor de nummer twee van het Nederlandstalige lied: Het Goede Doel. Een vergelijking et Doe Maar dringt zich op. Bij Het Doel geen lagere school jeugd, maar ook geen derti gers die de stramme beentjes losswingen tijdenns hits als „Vriendschap, Gijze laar en België". Het Goede Doell, vocaal ondersteund door Guus Willemse (ex-So- lution) zette met puntgave popmuziek de Vlaanderen op z'n kop. Maar toch werd het pas echt feest toen de la de et hits opengetrokken werd. „België, Vriendschap, Hou van mij" werden met een enorme hoeveelheid de cibellen de zaal ingeslin- gerd. Na een stijf uurije mu ziek trokken de muzikanten de kleedkamer in. Een eerst wat lauwe reactie van het publiek kreeg Het Goede Doel voor de eerste toegift op het podium. De armoede van de groep kwam een beetje naar boven toen „Hou van mij" voor de tweede keer gespeelld werd. Toch waren het de laatste klan ken van een geslaagd pop concert. De tweede toegift kwam niet meer, het publiek was tevreden en trok over de duizenden kapot getrapte plastic bierbekers naar huis. van overwegend agrarisch zich ontplooide tot een indus triegebied. Ockeloen wees erop dat, hoewel hier de producerende fabrieken staan, er in andere landen met name in Amerika, Noorwegen en Zweden admi nistratief zowat alles wordt geregeld en daar aan de touwtjes wordt getrokken.. Belangrijk noemde hij ook het Gentse havengebeuren, waar door het scheepvaartverkeer op het kanaal sterk is toegeno men en de doortocht van sche pen naar het Noord-Franse industriegebied. Al met al zo'n 50.000 binnenvaartuigen per jaar. Hij noemde Zeeuwsch- Vlaanderen, waarvan de in woners „hallve Belgen" woor den genoemd, een op zichzelf aangewezen gebied, waar mmen nog al eens te horen krijgt dat het door het rijk te kort wordt gedaan. Echter dank zij de industriële ont wikkeling in het verileden is het onderwijs in deze streek op zeer moderne leest geschoeid. Behalve het academisch kan men alle richtingen uit. Professor M. Anselin, hoog leraar aan de Rijksuniversi teit van Gent hield een inlei ding over ontstaan, groei en bloei van de havens van Duin- kerke en Terneuzen. Beide ha vens vertonen veel overeen komsten. De sterke afhanke lijkheid van Duinkerke van olie en ertsen (voor het bedrijf Usinor) brengt sinds 1979 con tinu een achteruitgang van trafieken voor deze haven. De diversiteit van trafieken in Terneuzen daarentegen levert een trage stijging van het ver keer op. Een voordeel voor Terneu zen noemmde Anselin verder het rustige sociale klimaat, een veiligheid voor reder en investeerder. Aan deze culturele dag werd muzikale medewerking ver leend dooor het het kamerkoor Vocalitas onder leiding van dirigent A. Karreman en ver der door Arthur Neele (viool) en Petra Neele (cello). TERNEUZEN - Burgemees ter C. Ockeloen van Terneuzen heeft zaterdag twee werkende leden van de muziekvereni ging De Vliegende Hollander onderscheiden. Beide muzi kanten ontvingen de ereme daille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Dat waren de heer A.C. de Doelder, die sedert 1932 onaf gebroken spelend lid van de vereniging is, en de heer A. van Meurs, sedert 1946 lid van De Vliegende Hollander, nadat hij daarvoor twintig jaar zijn muzikale talenten tentoon spreidde bij de muziekvereni ging Concordia te Axel. Dit gebeurde tijdens een druk bezochte receptie in het Zelderrust-college die werd gehouden in verband met het 90-jarig bestaan van de Ter- neuzense harmonie. Daarvoor had Ockeloen in zijn toe spraak gewezen op de belang rijke functie die de harmonie in het maatschappeüjk"leven heeft vervuld. De lange weg die het korps heeft moeten af leggen in tijden van ups en downs. Hij herinnerde daarbij aan de beide wereldoorlogen en de jaren van economische crisissen. Waardering dan ook voor al die mensen die met veel energie en doorzettings vermogen in slechte tijden hun teste krachten hieraan wijdden in het belang van de maatschappij. „Dat was sjou wen met een dood paard", al dus Ockeloen, die nu bij dit ju bileum kon spreken van een muziekvereniging van grote klasse, die de Terneuzense ge meenschap veel diensten heeft bewezen en bewijst. KNF-bestuurslid Gosseije zei dat dat de Terneuzense harmonie - hoewel niet de oudste in Zeeland - door de ja ren heen toch altijd wel wat Burgemeester Ockeloen speldt de koninklijke me dailles op op de revers van de heren De Doelder en Van Meurs. aparts had. Zo was de harmo nie de eerste in Zeeuwsch- Vlaanderen die zich pouken aanschafte. Namens zustervereniging, de harmonie De Volharding te Zaamslag sprak voorzitter L. Houg zijn waardering en be wondering uit over de goede sfeer die er ongetwijfeld bin nen het korps moet zijn: „An ders zou U niet over zoveel on derdelen beschikken", zei hij tegen zijn collega-voorzitter J. Stenvert, daarbij doelend op het feit dat De Vliegende Hol lander thans beschikt over een - foto wim kooijman harmoniegezelschap, een boe- renkapel, een jeugdorkest, een jazzorkest en een majoretten- peloton. Als geschenk bood hij een „mars naar eigen keus" aan in het vertrouwen dat de harmonie deze op haar repor- toire zal nemen. Het muziek stuk „De barbier van Sevilla" werd aangeboden door een be stuurslid van de Stichting Evenementencommissie De Vliegende Hollander. De re ceptie, die bijna drie uur duurde, werd muzikaal opge- luisters door alle onderdelen van de jubilerende harmonie. Wethouder Vergouwe tijdens zijn spectaculaire rondvaart Van onze correspondent BRESKENS - Geheel in de stijl van de Oostburgse mo delbouwvereniging opende wethouder Jan Vergouwe afgelopen zaterdag de nieu we steiger van deze vereni ging in „De Veste" nabij camping Zeebad te Bres- kens. De wethouder werd met een rubberboot opgehaald bij camping Zeebad om be geleid door één sleper en twee duwboten van de mo delbouwvereniging naar de steiger te varen. Aldaar aangekomen open de hij middels het hijsen van de clubvlag de nieuwe stei ger. In zijn speech roemde de wethouder de jonge maar erg actieve vereniging ter wijl hij daarnaast ook bena drukte dat de accommodatie waar de vereniging nu over beschikt vooral tot stand is gekomen via het raadslid Gerard van Schaick. Na de officiële opening foto wim kooijman gaven leden van de betrok ken vereniging en de model- bootvereniging Walcheren een urenlange demonstratie die erg veel bekijks had. Ook werden er zeilwedstrijden gehouden waarvan B. Pro voost er drie op zijn naam wist te brengen. Minder voorspoedig verliepen de ra cewedstrijden. Nadat Carl Jansen de eerste manche op zijn naam had geschreven gaven alle modellen in de tweede manche de bekende pijp aan Maarten. Kapotte schroeven en elektrische storingen waren hier debet aan. ST. JANSTEEN - Vijfentwin tig jaar geleden werd in café Zondagsvermaak St. Jansteen de topbiljartclub Zondagsver maak opgericht. Deze topbil- Van onze correspondente MIDDELBURG - Een open dag, in verband met het 50-ja- rig bestaan van het Oplei dingscentrum Militaire Admi nistratie (OKMA) Middelburg, werd zaterdag verstoord door een groepje anti-militairisten. Na een demonstratie tou- wafdaling van commando's, beklommen twee anti-militai risten een tentoongestelde tank met een spandoek met daarop de tekst „Moordshow". Leden van de marechaussee grepen praktisch onmiddellijk in, door de jongelui nogal hardhandig van de tank te trekken. De activisten werden vervolgens met harde hand de binnenplaats van de Gene- raal-Majoor Berghuijs-kazer- ne verwijderd. „De werkelijke funcite van de opgestelde attributen is om mensenlevens te vernietigen", verklaarden de anti-militai risten hun daad in een pam flet. „Kinderen spelen op tanks met mitrailleurs, terwijl deze daden zijn bedoeld om een geweldadig conflict op te lossen. Op dit moment worden er een tiental bloedige oorlo gen uitgevochten. Ons insziens geen reden om een kermisach tige happening te organiseren, in verband met 50 jaar OK MA", schrijven de activisten verder. Eerder die dag verspreidden een groepje vrouwen voor vre de al pamfletten in en om de kazerne. De open dag werd, waarschijnlijk vooral door het goede weer, doorlopend zeer druk bezocht. jartclub bleef 24 jaar in bet zelfde clublokaal gevestigd, maar is inmiddels verhuisd naar café De Kroon. Vooruitlopend op de viering van het 25-jarig bestaan, orga niseerde topbiljartclub Zon dagsvermaak een nederlaag- toernooi, waaraan door 10 clubs werd deelgenomen. Het 25-jarig bestaan werd gevierd met een receptie waarvoor alle oud-leden van de club en de topbiljartclubs uit Zeeuwsch- Vlaanderen waren uitgeno digd. De receptie werd zeer druk bezocht. Een van de op richters van de club en oud voorzitter, de heer Lion van Kampenhout, reikte de tro feeën uit aan de clubs die deel namen aan het nederlaagtoer- nooi. Eerste werd de topbiljart club De Lustige Toepers uit Hulst, 2. Marionette uit Hulst, 3. De Ruige Toepers uit Hei kant, 4. De Steense Toep uit St. Jansteen, 5. OAE uit St. Jan steen, 6. De Trosvrienden uit Clinge. Het 25-jarig bestaan zal zaterdag aanstaande nog maals worden gevierd tijdens het spelen van de laatste wed strijden voor dit onderling kampioenschap van de topbil jartclub Zondagsvermaak. Amnesty - Amnesty Interna tional in Terneuzen hield een boekenbeurs in de Goede Her derkerk. Deze beurs bracht 277 gulden op. Politiebond - De Algemeen Christelijke Politiebond afde ling Oost-Zeeuwsch-Vlaande ren houdt op maandag 18 april de jaarvergadering in Terneu zen. Deze vergadering begint om 14.00 uur in lunchroom Van Assche. Op de agenda staan onder meer de behande lingen van enkele jaarversla gen en het bespreken van de nieuwe regeling toelage onre gelmatige dienst. Verder is er een bestuursverkiezing. Van onze correspondent WOUW - Bijna twaalf uur lang klonken zondag in de Wouwse sporthal de Omganck de muziektonen van drum bands uit heel Nederland. Zo'n 35 drumband- en majoretten- gezelschappen streden er om de nationale titels in de diver se secties en divisies. Het gebeuren bracht een flinke drukte teweeg. De hele dag was de Wouwse sporthal bomvol. Niet alleen met be langstellende Wouwenaren, maar ook met de vele suppor ters, die met volle bussen met de krpsen naar Wouw geko men warem. De organisatie was in handen van de federa tie van katholieke muziekbon- den in Nederland, samen met de Westbrabantse en Zeeuwse bond en het Wouwse tamboer en lyrakorps Oranje. Burge meester A. Rombouts reikte de prijzen uit. De kampioenen van de wedstrijden waren: drumbands tweede divisie: St. Callistus, Meerbeek (sectie A); sectie B: harmonie van Meers- sen; sectie C: drumband St. Jan, Bahberich; sectie E: fluit en tamboerkorps St. Corne lius, Swartbroek. majoretten tweede divisie sectie A: majo- rettengroep Pinnokkio, Roo sendaal; drumbands eerste di visie: sectie A: Maastrichtse verkennersband Jan Bovy; sectie E: tamboer- en lyra korps Eindhovense PTT-har- monie; majorettengroep eerste idivisie: sectie A: St. Cecilia, zegge; sectie C: St. Cecilia, As ten; drumbands eredivisie: tamboerkorps harmonie Kunst na Arbeid uit Hoorn; sectie E; fluit- en tamboer korps DSt. Joris, St. Joost; ma- jorettengroepen eredivisie: majorettenpeloton The Rain bows, Roosendaal. Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - Het vredes- piatform Zeeuwsch-Vlaande- ren vindt dat zoveel mogelijk gemeentebesturen uit dit ge bied van de partij moeten zijn op een conferentie van de Ne derlandse Vredesbeweging en de gemeenten samen. Het platform doet dat beroep in een brief aan de gemeente raadsleden van zeven gemeen ten, met uitzondering van Ter neuzen. Aan die gemeente is een aparte brief verzonden, omdat daar deelname aan de conferentie al aan de orde is geweest in een raadsvergade ring. De raad stond er toen afwij zend tegenover, maar de brief schrijvers vinden dat het ge meentebestuur op die dwaling moet terug komen. Aan de an dere gemeentebestuurders wordt gevraagd om deelname aan de conferentie in ieder ge val te bespreken en er liefst ook heen te gaan. 'De conferentie kan een bij drage leveren aan nadere be zinning op de rol en taak van de gemeentelijke overheid bij de behartiging van de belan gen van de inwoners inzake vrede en veiligheid', aldus de brief. De conferentie is een initiatief van zeven burge meesters uit heel het land en het Landelijk Overleg Vredes organisaties, waarin zeven vredesbewegingen samenwer ken. Van ome correspondent KAPELLE - Tijdens de za terdag gehouden districts raadvergadering van het dis trict Zeeland van de VARA is afscheid genomen van de heer C. Slabbekoorn. De heer Slabbekoorn heeft in de afgelopen 35 jaren in verschillende functies de VA RA gediend. Vele lovende woorden vielen hem bij het af scheid dan ook ten deel. Op zijn verzoek en kenmerkend voor de levenswijze van deze sympathieke Zeeuw, werd het afscheid sober gehouden. Als tastbaar bewijs van de erkentelijkheid voor het vele werk verricht voor de VARA en ook voor het district Zee land, werd hem een dasspeld met een „Zeeuws knopje" aan geboden. Door het aftreden van Slab bekoorn, als lid van de raad van toezicht, beleid en advies, en doordat de enige Zeeuwse kandidaat voor het vervullen van deze functie zich op het laatste moment terugtrok, zal Zeeland het dit jaar zonder moeten doea Hartstichting - Traditiege trouw zullen bestuur en leden van de voetbalvereniging „RIA-W" de collecte voor de Nederlandse Hartstichting verzorgen in Westdorpe. De inzameling vindt plaats van maandag 18 april tot en met zondag 24 april. Westdorpe helpt Polen - De Katholieke Vrouwenorganisa tie heeft via een huis-aan-huis bezorgde circulaire medewer king gevraagd voor een inza- melingsactie voor Polen. Dins dag 26 april houden de K.V.O.- leden een inzameling in het dorp van gebruikte kleding stukken, restanten wol, zeep, breinaalden e.d. Deze materia len (en ook andere) kunnen die dag worden ingeleverd tussen twee en vijf uur in het voor malig gemeentehuis van Westdorpe. Daar zullen K.V.O.-leden aanwezig zijn om de ingezamelde goederen in ontvangst te nemen en ver- zendklaar te maken. Ook fi nanciële bijdragen voor deze actie kunnen in het voormalig gemeentehuis B 1) worden afgegeven. AXEL Galerie Bellemans, Oosterstr. 11- Expositie van Annie Blewanus met textielobjecten. Kindergalerie- Il lustraties van Annemiek Bors- boom. Geop. dag. 10-1§ u. (t/m 2 mei.). Streekmuseum Het Land van Axel- Expositie van werken van cursisten van de Zeeuwse Volksuniversiteit getiteld „Met pa let en tekenstift". Geop. woe. t/m zat. 13.30-17 u., vrijd. ook 19-21 u. (t/m30apr.) CLINGE De Landbouw- 20 u. prijskaarting. GOES Grandtheater - 20 u. Vierde man, 16 j. HULST De Koning van Engeland - 20 u. De vier vuisten van de duivel, a.l. 20 u. Aas der azen, a.l. 20 u. E.T. a.l. 20 u. De vierde man, 16 j.14.30 u. Sexa- vonturen van twee monteurs, 18 j. W. Blommaert-14.30 u. schieting. DEKLINGE De Statie-15 u. schieting. MIDDELBURG Citytheater- 20 u. The final count down. Zeeuws Kunstenaarscen trum- Expositie van werken van Hans Lücken. Geop. di. en do. 12-17.30 u. woe. en vrij. 13.30-17.30 u. en 19-21 u. zat. 10-16 u. (tot 28 apr.l. OOSTBURG Ledeltheater- 20 u. Teenager in lo ve, 18 j. TERNEUZEN Luxortheater 20 u. Trail of the pink panther, a.l. 20 u. E.T. a J.Arti- kof- Expositie van aquarellen. Ge op. op werkd. 9-18 u. (t/m 29 apr.) VLISSINGEN Alhambra I - 20 u. First blood, 16 j. Alhambra 2 - 20 u. De vierde man, 16 j. Galerie Marquis, Nieuwendijk 15- Expositie van Antonio Segui met schilderijen en pastels. Geop. woe. t/m zat. 13.30-17.30 u. zond. 14-17 u. IJZENDIJKE Streekmuseum West- -Zeeuwsch-Vlaanderen- Zome- rexpositie van bodebussen en kantklossen. Geop. werkd. 10-12 en 13.30-17 u. zat. en zond. 14-17 u. (tot 15 aug.). ZUIDDORPE St. Sebastiaan-14.30 u. schieting.

de Stem | 1983 | | pagina 7