Ik heb alle ongeveer soorten mensen gehad Geen winkel centrum bij de jachthaven 99 99 MIDDEN-ZEEUWS Oostburg voorkomt faillissement projectontwikkelaar Ocs wnc2fatw]/miu j§ Brabant egen ïitstel lammen -EELANDa ell- me rob op [s strand PAGINA ZEELAND 4 itierapport itselijk ÜWS fliet Gevonden voorwerpen van Gent leuzen 'Oorjaars- fixcursie van N V in Groede Sportinstuif gehandicapten Aardenburg en België „Minister onderstreept onze houding" Kooravond in Sluis Frans van Hee weg bij 'bevolking' Oostburg Help en Mooie tijd' Duizendste Geen sleur Geen medewerking aan plan voor sporthal in Breskens Middenstand Breskens: markten ANTIEKE GRENEN MEUBELEN samensmelten He NCBO-aHe. én C.F.O.-afde. Terneuzen een I in hoofdzaak in een bestuur, tering nog wel Zltl minister-president heeft bepaald dat «r '83 de ambtena- Kale uitkeringstrek, noeten inleveren eti len voldongen feit jsteld. I J.C.M. van de Voor- T.-bestuurder reikte TV. insignes uit aan 3eykhuizen, Florus- en Slabbekoorn. ze correspondente lEDE - Gisteravond Itrand bij Haamstede pgenaamde Verklik- en zeldzame zeerob [Het paar meter lan-' ba 150 kilo wegende I/rij dagmiddag al een II voor de kust gesig- T)or passanten, rob, die volgens des-; I alleen in de Canade- |n voorkomt, spartel-, tegen. Hij is door' lan de veldpolitie en' lip van een takeltje tater opgevist en zal bgen worden naar het Énopvangcentrum in! ren. 7&TERDAG 16 APRIL 1983 DEBTEM VAN ZEELAND T16 Beslag opgeheven op grond plan-Ydewalle AMSTERDAM - Universiteit Ivan Amsterdam: G. C. M. Ver- art 's-Heerenhoek. Doctoraal [xamen Engelse taal en lette ren. BL - Uit de landbouw- ban M. de D. aan de ktraat werden in de [ïn donderdag op vrij- ele tractorwielen, een Ipomp en een kruis- lestolen. i nood - Op zaterdag- 6 april om 19.00 uur en lagmorgen 17 april om zal een speciale predi- jdens de kerkdiensten c. kerk spreken over de tie „kerk in nood" van iesterhulp-Nederlani >elwagen zal maandag van 13.00 tot 15.00 uur. ,k. kerk komen voor in- ïg van kleding, schoei- houdbare levensmidde- Op de diverse politiebu reaus in West-Zeeuwsch- Vlaanderen zijn de na volgende voorwerpen als gevonden aangegeven: AARDENBURG: Sleu telbos met 5 sleutels, zwart kettinkje, sleutel Nemet RD, bril met hoes. BRESKENS: een bedrag aan baar geld. CADZAND: Bevesti gingsmateriaal voor kan- teldeur, merk Norman, sleutelhanger met 4 sleu tels, sleutelhanger met Benault-merk met 5 autosleutels, twee huis sleutels met geel naam plaatje „Bungalow Nieuwvliet". SLUIS: Autosleutel (Re nault) merkteken GHJHG. ssie - De Sasse advies- ;sie financien houdt op ag 18 april een openba- adering, aanvang 19.001 het gemeentehuis. Op ïda staan alleen enkele ngswijzigingen. hef aan Smit-Kroes rVan een onzer verslaggevers EN BOSCH - GS van Bra- ant vinden dat er ernstige adelen zitten aan uitstel van twee compartimenterings- immen (Oesterdam en Phi- iam) achter in het Ooster- Idegebied. Dat heeft het Brabantse col- ege gisteren schriftelijk aan fcinister Smit-Kroes (Verkeer p Waterstaat) bericht. De mi- Bister heeft onlangs de Raad [van de Waterstaat om advies [evraagd over uitstel van voi cing van beide dammen. Zij rilde daarover ook de mening lan het Brabantse college we en - De hengelaarsver- O.N.I. (Ontspanning panning) opent het hen oen 1983 vandaag mei i ubwedstrijd zeehenge- Jevist zal worden van ot 19.00 uur nabij de wa-, en aan de Westerscnel» ise kermis - Buurthuis I olster houdt zaterdag een Vlaamse kermis I n het buurthuis. sPr gaaibollen, put van Gi npieken, rad van avo voor kinderen, kniK« i i, kan men doen en er ,erloting met mooie pw 3e festiviteiten duren va' tot 14.00 uur. wengilde - De l<>af!e I 1 in dit seizoen van ate g Terneuzen van net ik Vrouwengilde^* I iroctófI [Uitstel zou de minister wat beer financiële armslag geven or andere Oosterschelde- erken. GS gaan niet in op de iggestie van de minister om pn of twee dammen helemaal get aan te leggen. In een sepa rate brief aan Smit-Kroes zeg gen GS van Brabant afstel zo pothetisch te vinden dat ze tarop alleen willen |b die zaak serieus is. ingaan s Tijdens het bezoek van een rabantse delegatie opperde hit-Kroes de idee om beide femmen niet meer te laten Neggen. GS van Zeeland Nien de minister al eerder n weten tegen uitstel van pterdam en/of Philipsdam lam. aden donderdag 0.00 uur in de Pa.^L-.rui naast de Triniteitsk ie avond worden de1 eden vervaardigde P i en verkocht, ten bate ziekenhuis in Tanz - zuster Alberta uit D werkzaam is. Tension* I en bingowedstrijd mooie prijzen zijn vero" _.gj I evaart - Dinsdag 3 de afdeling Terne het Katholiek Vrou^J e op bedevaart riaar eer. Het is de bedoelins j uur met eigen ve^'ft rekken vanaf de OP gskerk aan de Bells'» at en de Triniteitsker. :r het bejaardenW' #i Blide. Voor leden z«vJ ten zes gulden en -leden negen gulden. 1 een onzer verslaggevers ^OEde - De gebruikelijke "jaarsexcursie van de ichting Streek VYV West- uwsch-Vlaanderen wordt °P 16 mei in Groede ouden. Zoals bekend wordt ,li;, Jaa,h een bepaalde plaat- uitgenodigd de "ursie te verzorgen. L^«cursiegang(st)ers wor_ f ,?.ml 14 °0 uur verwacht in Denhoek, waarna een wordt gebracht aan Li, meer de hervormde F de gerenoveerde markt, P fflampignonkwekerij. In ihljoen pe Groe geeft het in h i"1 technische dienst waterschap Het Vrije a- dl ,een uiteenzetting no werken aan de zeewe- en de toekomstmogelijk- iinti„ VJln de Groedse ilow excursie wordt ler in 5* een aperitief en ar m u v'aemsche Duyn, men het nieuwe herten- P m ogenschouw kan ne- Van een onzer verslaggevers OOSTBURG - Het Oostburgse college van b en w heeft gistermorgen het beslag op gronden van de exploitatiemaatschappij Zeeland BV gelegen in het Aardenburgse recreatieplan- Ydewalle opgeheven. Hiermee wordt in ieder geval een faillissement van de projectontwikkelaar, die een schuldenlast van drie miljoen meetorst, voorkomen. In een gisteren uitgegeven maatschappij van Zeeland persbericht verklaart het BV). Volgens Oostburg ging de Oostburgse college cryptisch betalingsverplichting van over het genomen besluit dat Oostburg BV na diens faillis- in het door Zeeland BV over- sement over op Zeeland BV. gelegde plan, opgesteld door een accountantskantoor, vol doende mogelijkheden voor de gemeente zitten. Zoals tijdens het donderdag gehouden kort geding door de advocaat van Zeeland BV werd verklaard, zou handha ving van het beslag een con structie om Zeeland BV te redden (een andere bank zou geldschieter worden) in de weg staan. In feite verklaarde mr. P. Jansen dat als niet uiterlijk vrijdag 15 april het beslag was opgeheven Zeeland BV failliet zou zijn. Een mede deling die wat tegengesteld was aan de opmerking van Aardenburgs burgemeester drs W. Lockefeer die na het bekend worden van de be slaglegging verklaarde dat achter Zeeland BV belangrij ke internationale financiële krachten zaten. In Aardenburg is de Oost burgse beslissing met gejuich ontvangen. „Ik ben blij ver rast", aldus burgemeester drs. W. Lockefeer. „Door het weg nemen van de beslaglegging is het negatieve odium dat op het plan-Ydewalle werd gelegd, weggenomen". Het beslag heeft overigens een voortgang van de voorbereidende plano logische werkzaamheden niet in de weg gestaan, zo voegde hij eraan toe. Binnenkort gaat het Aar denburgse college met Zeeland BV rond de tafel zitten om een exploitatieovereenkomst van het plan te bespreken. De ge meente heeft al flink wat voorbereidingskosten in het plan gestoken. „Maar elke gul den komt terug", zo zei de heer Lockefeer. De gemeenteraad van Aar denburg krijgt in zijn verga dering van mei het ontwerp- bestemmingsplan te bespre ken. „Het is een belangrijk project voor onze gemeente", aldus de heer Lockefeer. „Een belangrijke injectie voor werkgelegenheid op korte en langere termijn". Oostburg ging indertijd tot beslaglegging over omdat vol gens dat gemeentebestuur Zeeland BV in gebreke bleef bij het betalen van boete om dat nog steeds niet met de uit voering van het plan-Vossen- kaai in Hoofdplaat (opgezet door Oostburg BV een werk- Van onze correspondente GOES - De jaarlijkse sport- instuif van de Sportclub Ge handicapten Beveland speelt zich vandaag af in het Goese Ganzebad van 14 tot ongeveer 17 uur. Vorig jaar werd deze instuif in sporthal De Beve- landen gehouden, en opgezet in samenwerking met de stichting Sport en Spel, en dat werd een grandioos succes. Ook dit jaar hoopt de SGB weer veel gehandicapten over de drempel te trekken. Het zwembad staat nu centraal, en daarom heeft men bij de orga nisatie de medewerking ver kregen van de Zwem- en Polo club De Ganze, en de Goese Reddingsbrigade, terwijl ook het Instituut voor Fysiothera pie zijn hulp aanbiedt. Om de integratiegedachte gestalte te geven staat de instuif open voor gehandicapten en niet gehandicapten. Van een onzer verslaggevers AARDENBURG - „De hou ding van de minister onder streept het goede dat wij met de samenwerking met onze Belgische buren voorhebben". Dit zei gisteravond burge meester drs. W. Lockefeer bij de opening van de Aarden burgse middenstandsbeurs. Aanleiding de brief van de mi nister die vindt dat Zeeuws vlamingen te weinig voor de veren betalen, wat weer reden was voor het provinciaal be stuur het begrip „afscheiding" te introduceren. Zover wilde de burgemees ter niet gaan. Ook de in Aar denburg gehoorde uitspraak de grenspalen maar te verzet ten en ze bij De Schelde plan ten sprak hem niet zo aan. „Op allerlei gebied zijn wij aange wezen op Vlaanderen, dus wat dat betreft dwingt het mi iste- rieel standpunt ons in een richting die wij allang zijn in geslagen". Van onze corresponder SLUIS - In de RK kerk St. Joannes de Doper te Sluis wordt vrijdag 22 april een kooravond ge houden. Begonnen wordt om 19.30 uur. Aan deze kooravond, die afwisselend elk jaar in één van de West- zeeuwschvlaamse kernen wordt gehouden, verle nen de volgende koren hun medewerking: 1. Ned. Herv. Kerkkoor Cadzand onder leiding A. Karreman, 2. Grego riaans uit Breskens, 3. RK Gemengd koor IJzen- dijke onder leiding van mevrouw R. Stelzer, 4. Chr. Gemengd Koor Soli Deo Gloria uit Oostburg onder leiding van de heer P. de Feijter, 5. RK Ge mengd Koor St. Cecilia uit Sluis onder leiding van T. Venneman, 6. Mu- ziekver. Excelsior uit Cadzand onder leiding van T. Vennemen, 7. Chr. Gemengd Koor God is mijn Lied uit Breskens onder leiding van F. de Raad, 8. De Muzieklief hebbers onder leiding van mevrouw R. Stelzer, 9. Chr. Gemengd Koor Looft den Heer uit Nieuwvliet onder leiding van de heer Basting. De kooravond wordt georga niseerd door de kring van Chr. Zang- en Muziek verenigingen in West- Zeeuwsch-Vlaanderen. AMBTENAAR van de burgerlijke stand Frans van Hee gaat per 1 september in de VUT. Gistermiddag was hij aanwezig bij het huwelijk van Willy Waatjes en Rita Dossche uit Biervliet. - foto de stem cor j de boer Van een onzer verslaggevers OOSTBURG - „Trouwen is te genwoordig geen houwen meer. Evenais elders in het land komt ook in Oostburg op elke vier huwelijken één echt scheiding voor. Dit jaar is het nog hoger. Tot nu toe hebben wij twintig huwelijken en ne gen echtscheidingen inge schreven". Frans van Hee (60 jaar), sinds 1 september 1955 ambte naar van de burgerlijke stand in Oostburg, zal straks de trouwlustige Oostburgers al leen nog maar zien op weg naar het gemeentehuis of de kerk. Hijzelf is dan niet meer de gemeentelijk vertegen woordiger bij de huwelijks sluiting, hij gaat 1 september (vrijwillig) in de VUT. De ge meenteraad is voorgesteld hem volgende week donder dag eervol ontslag te verlenen. Voor hij in maart 1947 in ge meentelijke dienst trad had hij al een intensief arbeidsver leden achter zich. Afkomstig uit Retranchement („maar ik voel mij Sluizenaar in hart en nieren") had hij een jaar bankervaring en een half jaar werk bij een bierhandelaar achter de rug toen de Duitsers hem vorderden voor werk in Die Heimat. Daar stond hij 16 maanden achter een draai bank in een machinefabriek om tegen het einde van de oor log overgeplaatst te worden naar een andere vestiging. „De overplaatsing ging te voet. Met zo'n tweeduizend man .hebben we drie dagen en nachten gelopen, slapen deed je in het bos. Vandaar dat ik nog steeds de pest aan wande len heb, ik heb toen voor mijn hele leven gelopen", zegt hij. In de rumoerige maanden na de oorlog belandde Frans van Hee bij een boer in Nord- horn (vlakbij Drente). Ziek ge worden betaalde die boer zijn verpleging in het ziekenhuis en toen die vroeg hem te blij ven helpen bij het werk (de man had ook de zorg voor het bedrijf van zijn buurman die aan het Oostfront zat) kon Frans van Hee weinig anders doen dan helpen. „De ene dienst is de andere waard. Bo vendien had ik van de Cana dezen gehoord dat Zeeuwsch- Vlaanderen en Walcheren plat lagen. Toen in augustus 1945 de broer van de boer en ook zijn buurman thuiskwamen ben ik weggegaan. Het weer zien thuis was voor mijn ouders een enorme verrassing, want kaartjes verstuurd via het Rode Kruis kwamen alle maal onbestelbaar terug". Na de oorlog meldde Frans van Hee zich vrijwillig voor militaire dienst. Werd korpo raal, kon toen sergeant wor den, maar moest daarvoor naar Rotterdam. „Dat zag mijn meisje niet zitten en toen heb ik gesolliciteerd bij de Spoorwegen en de gemeente Oostburg. Het werd tenslotte de gemeente". De naoorlogse jaren op de Oostburgse noodsecretarieën beschouwt Frans van Hee als een „mooie tijd". „Je deed als ambtenaar bij een kleine ge meente van alles: burgerlijke stand, militaire zaken, sociale zaken, en niet te vergeten de Drankwet". Met smaak vertelt hij dat drankwetvergunnin gen door de ambtenaren per soonlijk werden afgegeven. „Dan kreeg je een paar flessen drank voor de secretarie en die werden 's middags, toen wa ren we nog dicht, opgedron ken. Zo gebeurde het een keer dat een ambtenaar van het Verificatiebureau hier ladder zat is weggegaan. We hadden toen twee flessen jenever en een fles vermouth gehad". Tijdens de aanbouw van het nieuwe gemeentehuis in 1957 was de secretarie onderge bracht in de villa van Eras mus. „De keuken was de afde ling burgerlijke stand. Op het aanrecht schreef ik de aktes. Daar kwam nog een keer iemand een kind aangeven en toen ik vroeg hoe het moest heten zei de man: Helemaal vergeten met mijn vrouw te overleggen. Ik heb hem toen een boekje met namen gege ven, hij naar het ziekenhuis en een uur later terug met een naam". Sloot eerst de burgemeester de huwelijken („er zat een toe lage aan verbonden") vanaf 1957 werd Frans van Hee re gelmatig voor dit karwei inge schakeld. Niet zo vaak, want tussen maart 1956 en aril 1971 (de datum van de herindeling) werden in Oostburg 82 huwe lijken afgesloten. Na de herindeling nam het aantal huwelijken een grotere vlucht. „In 1979 maakte ik mijn duizendste huwelijk als ambtenaar van de burgerlijke stand mee en in 1980 het dui zendste huwelijk na de herin deling". Talloze paartjes hebben bij Frans van Hee op de twee comfortabele stoelen voor zijn bureau gezeten. „Ik heb alle soorten van mensen wel zo'n beetje gehad. Ook waarvan ik dacht: stommelingen, waar beginnen jullie aan. Dan kon je al van te voren zien dat het spaak zou lopen en dikwijls kwam dit uit. Een paar jaar na de huwelijkssluiting kon ik de echtscheidingsakte inschrij ven". Ondanks de vele huwelijken heeft Frans van Hee er geen sleur van gemaakt. „Ik pro beer dan ook altijd iets eigens in de toespraak in te bouwen. Zeker als er een collega trouwde, want dan kwamen de meisjes van de secretarie ook kijken en als ik hetzelfde zou zeggen als bij een eerder getrouwde collega zou ik zeker op de vingers getikt worden. Bovendien ben ik graag amb tenaar van de burgerlijke stand geweest. Je ontmoet veel mensen, je bent zelfstandig maar straks is dat voorbij. Niet dat ik het heel erg vind. De mooiste tijd van je leven verdoe je eigenlijk met wer ken. De spreuk 'Geniet van het leven, het duurt maar even kan ik volledig onderschrij ven". Na zijn pensionering gaat hij een nieuwe fiets kopen, Vissen zal dan ook een deel van zijn tijd vullen en niet te vergeten het kaartspel. Fer vent bridger als hij is zal me nig uurtje aan de kaarttafel gesleten worden. „Ik kom mijn tijd wel door", zo voorspelt hii. met de andere plannen van de heer Bimmel. Derhalve is be sloten geen verdere toezeggin gen te doen", zo staat te lezen in een mededeling aan de Oostburgse Sportraad. De raad komt dinsdag 26 april 's avonds om 19.30 uur bijeen. Besproken worden dan onder andere de aanleg van douches voor de tennisclub in IJzendijke, de bouw van een bestuurskamer aan de voet balkantine in Ijzendijke en het instellen van een minimum huurbedrag voor buitensport accommodaties. Gedacht wordt aan een bedrag van mi nimaal 15xhet bedrag dat ge woonlijk per lid berekend wordt. Van een onzer verslaggevers OOSTBURG - Het plan van de heer Bimmel om in Bres kens een particuliere sporthal in gebruik te nemen komt op losse schroeven te staan. De gemeente Oostburg was be reid een structurele subsidie van 30 mille te verstrekken in dien het daardoor mogelijk zou zijn het plan te verwezen lijken. „Het is voor de heer Bimmel niet haalbaar zijn project met 30 mille subsidie te realiseren. Binnen de geschikbare finan ciële middelen van de gemeen te is het niet mogelijk en niet verantwoord in zee te gaan Van onze correspondent BRESKENS - Als het aan de Oostburgse wethouder J. Thomaes ligt komt er een winkelcentrum nabij de jachthaven Breskens. Het ligt in de bedoeling dat de plaatselijke middenstand hierin zal meespelen door er dependances van bestaande bedrijven te plaatsen. „Is er vanuit Breskens niet voldoende belangstelling dan kunnen bedrijven van buiten Breskens betrokken worden in het winkelcentrumproject", aldus de heer Thomaes. Deze opmerkingen werden donder dagavond tijdens de vergade ring van de Breskense Belan genvereniging niet in dank aangenomen door de meeste aanwezige middenstanders en ondernemers van Breskens. „Eerst heeft de gemeente een dijk voor onze deur gelegd en nu wilt u er ons weer achter sturen", aldus een veront- waardige hotelier. „Geen en kele middenstander kan zich een tweede zaak veroorloven in deze tijd. De belangen van de toerist gaan voor die van de Breskense winkelier", zo zei een plaatselijke winkelier. Een ander knelpunt dat ter sprake kwam was de winkel sluitingstijd, vooral die van de zaterdagmiddag. Voorstel werd dat de middenstanders en ondernemers via de Bres kense bedrijfsvereniging con tact opnemen met de gemeente Oostburg om te komen tot een voor ieder aanvaardbare win kelsluitingstijd. De gemeente Oostburg heeft een gecoördineerd beleid met betrekking tot het vestigings beleid van bedrijven, zo zei wethouder J. Thomaes tijdens de drukbezochte eerste jaar vergadering van de Bedrijfs belangenvereniging te Bres kens in hotel Het Wapen van Breskens. „Op industrieterrein Delta- hoek kunnen bedrijven, die uitbreiding van arbeidsplaat sen voor ogen hebben, voor dumpprijzen grond kopen. De gemeente is in principe bereid, om een bijdrage te leveren in de bouw van een vaste of losse droogdok door de firma Van de Sande. Binnenkort is er een herziening te verwachten van het bestemmingsplan in de kom Breskens. Daarnaast is het ontwerp bestemmingsplan waterfront in voorbereiding. Zo zijn er legio mogelijkheden, om er vanuit Breskens en vooral vanuit de Bedrijfsbe langenvereniging op in te spe len", aldus wethouder Tho- Ondanks de klappen die het bedrijfsleven in Breskens heeft gehad, denk aan de jachtbouw, de visbewerking en het bedrijf Cruson, zijn de ze in bescheiden vorm echter weer ter hand genomen. Toch komen positieve ontwikkelin gen op ons af, zoals de meer vakanties in eigen land, de plannen tot de bouw van een droogdok en de uitbreiding van de vissersvloot. „De Bres kense bedrijfsgemeenschap is een gemeenschap, die waard is om er aandacht aan te schen ken". aldus de heer Walhout. kOrt HEINKENSZAND - Stuur groep Werkloosheid - Donder dag 21 april om 14.15 uur komt de regionale stuurgroep Werkloosheid Noord- en Zuid- Beveland bijeen in De Stenge te Heinkenszand. Aan de orde komen de begroting 1984 van het regionaal projekt Mensen zonder baan, de installatie van een toetsingscommissie voor het vrijwilligerswerk en het beleidsplan van de Zeeuwse stuurgroep Werkloosheid. MIDDELBURG - Zeeuwse Culturele Raad - De Zeeuwse Culturele Raad vergadert op donderdag 21 april van 14 uur af in het gebouw van de stich ting Zeeland in Middelburg. Onder meer worden verschei dene subsidieverzoeken in be handeling genomen. GOES - Energie Expresse - Tot en met zondag 24 april wordt op het evenemententer rein in Goes onder de naam Energie Expresse een exposi tie gehouden van mogelijkhe den en methoden om energie te besparen. Blikvanger is een soort opblaasbaar theater in de vorm van een gloeilamp die 350 mensen kan bergen. De Energie Expresse is door de week voor professionele inge wijden geopend van 9 tot 18 uur en voor overige belang stellenden van 18 tot 22 uur. In het weekeinde zijn de ope ningstijden van 10 tot 22 uur, behalve op 24 april tot 18 uur. GOES - Orgelconcert - Zater dag 23 april geeft Jotann Lemckert een concert op'het Marcussenorgel van de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes. Het concert begint om 20.15 uur. Lemckert is hoofd docent voor orgel aan het Ko ninklijk Conservatorium in Den Haag. Hij werd meerma len onderscheiden en geeft re gelmatig concerten in binnen- en buitenland. BRESKENS - Aan d Breskens werd aangev,. ismijn te i d met ge middelde kiloprijs: 374 kg. export garnalen 4,48,510 kg. pellerij gar nalen 4,39, 5039 kg. bot 0,60, 1223 kg. schar 1,99, 13.441 kg. schol 2,64, 10.835 kg. tong 15,10, 818 kg. tarbot 20,47, 765 kg. griet 14,78, 9469 kg. kabeljauw 3,49, 4231 kg. wijting ,59,19 kg. rog 3,23,227 kg. poon 3,46, 8 kg. haai 30,24,77 kg. tongschar 7,74, 5 kg. schelvis 3,80, 28 kg. inktvis 5,12, 338 kg. bolk 1,87,7 kg. koolvis 3,97. (ADVERTENTIE) EIGEN IMPORT - EIGEN RESTAURATIE Weststraat 68 AARDENBURG 01177-1271 „TIERELANTIJN" Axelsestraat 2 TERNEUZEN 01150-12237 l

de Stem | 1983 | | pagina 11