Lewedorpse Boys leider Breskens de beste in topduel Clinge is blij met draw tegen HW'24 I RIA kan het vergeten na 2-3-verlies MET ING. Knappe winst Aardenburg op Biervliet Sluiskil boekt succes 1. Steenkamp nieuwe voorzitter van Senaat Nederlaag Patrijzen Merijntje Voorzichtig AUTO OF MO' MAANDAG 11 APRIL 1983 El he in G 5( ki isLar Van onze sportmedewïrker TERNEUZEN - Ondanks verlies bij Robur (3-2) heeft Lewedorpse Boys de leiding behouden in de eerst e las zondagvoetbal in de afde ling. De naaste concurrentie profiteerde van die misstap, want zowel Corn Boys (1-3- winst op Noormannen) als Sluis (1-0 tegen Zeelandia) slopen dichterbij. Philippine profiteerde maar half door met 1-1 gelijk te spelen te gen hekkesluiter Renesse. SDO won het vierpunten duel tegen Volharding en Hulsterloo-Oostburg eindig de in 0-0. NOORMANNEN-CORN BOYS 1-3 - Een verdiende zege voor een beter Corn Boys. Al bij rust leidde die ploeg met 0-2 door goals van Erwin Faas en Eric Klasen. Na rust een beter Noorman nen, dat terug kwam tot 1-2 via Huibregtse, maar Corn Boys definitief afstand zag nemen via opnieuw Erwin Faas. ROBUR-LEWEDORPSE BOYS 3-2 - Een mooie en spannende wedstrijd met een verdiende zege voor de thuisploeg. Lewedorpse Boys kwam via Alex Ver donk op voorsprong, maar nog voor rust was Robur al aan de positieve kant van de score door goals van Girones en Eric Speckens. Toen in de tweede helft Clemens Ver- schoore 3-1 liet noteren, was de beslissing gevallen, al kwamen de bezoekers nog dichtbij door opnieuw Alex Verdonk. SDO-VOLHARDING 1-0 - Een snelle wedstrijd van twee ploegen die aan elkaar gewaagd waren. Zowel in de eerste als tweede helft ont liepen de ploegen elkaar nauwelijks in kracht. In fei te werd de gelukkigste ploeg winnaar. Het was SDO dat Pol Marter zag scoren. SLUIS-ZEELANDIA 1-0 - Een verdiende zege voor Sluis, dat veel gevaarlijker was dan de bezoekers. Door Raoul du Fossé kwam de thuisploeg in de eerste helft op voorsprong. Sluis kreeg nog diverse kansen, maar wist er geen een meer te be nutten. Daardoor bleef het in de tweede helft spannend, omdat toen Zeelandia aan begon te dringen. De defen sie van Sluis hield stand, al was het af en toe met kunst en vliegwerk. HULSTERLOO-OOST BURG 0-0 - Een mooie wed strijd waarin de verdedigin gen overheersten. Er deden zich nauwelijks scorings kansen voor en zo zich die voordeden werden ze eerlijk verdeeld. Het bleef zoals het begon. Scheidsrechter Traas floot een bekwame partij. RENESSE-PHILIPPINE 1-1 - Philippine heeft de kans om aansluiting met koploper Lewedorpse Bouys te krijgen laten liggen. Het trof in Renesse een tegen stander die niet van plan was zich zo maar bij de za ken neer te leggen. Die ploeg bood gelijkwaardig partij en behaalde dan ook een ver diend gelijk spel. Kees Ver weel opende voor rust de score voor de thuisploeg en in de tweede helft kwam Philippine via Peter Veld hoven langszij. Het was het eerste punt voor Renesse na zeven nederlagen. Stand: Lewedorpse Boys 17-23, Corn Boys 18-22, Sluis 18-22, Philippine 17-21, Oost burg 18-21, Robur 18-20, Noormannen 18-18, Volhar ding 17-15, Zeelandia 18-15, SDO 18-15, Hulsterloo 17-14, Renesse 18-5. Steen gokt ee verliest verdiend van onze sportmedewerker BRESKENS - „We hebben gegokt en verdiend verloren", was het realistisch commentaar van Steen-trainer Walter van Duyse na de 4-1-neder- laag gisteren op sportpark Baersande tegen Bres kens. De Bressiaanders kunnen met een gerust hart de laatste drie duels van de competitie afwerken. Met vijf punten voor op de concurrentie kan maar weinig meer gebeuren. Ook Breskens-trainer Piet de Winde begint er langzaam maar zeker in te ge loven. „Na vandaag zie ik het zitten", aldus de erg succesvolle trainer die met een goed uitgebalan ceerd elftal een heel regelmatige competitie speelt. huis om het Breskens lastig te maken. De thuisploeg had het in de eerste helft al af moeten ma ken. Nadat Pluvius tijdens de openingsminuten de hemel- schuif helemaal open had ge zet, begonnen beide teams erg voorzichtig. Het duurde dan ook tot de 24e minuut voordat de wedstrijd goed op gang kwam. Jimmy Pietersz ging op links goed door. Zijn voor zet werd door Bram van de Broecke in de voeten van Mil- co van der Hooft gekopt, die met een lob Steen-portier Theo de Bot versloeg. De tref fer werd terecht door de goed leidende Henk Lambregts uit Steenbergen afgekeurd voor buitenspel van Van der Hooft. De beste mogelijkheid in de eerste 45 minuten was onge twijfeld voor Robbie de Muijnck. Na een knappe com binatie opgezet door Bram van de Broecke via Milco van der Hooft, kwam De Muijnck -in een glanzende vorm verke rend- alleen voor doelman De Bot. De Steen-doelman mocht niet over geluk klagen dat hij de bal tegen de voeten kreeg. Het laatste kwartier voor de pauze was volledig voor Bres kens. Tot tweemaal toe had een kopstoot van Jan de Lobel Ook gisteren klopte het bij de thuisploeg in alle linies. Met Robbie de Muijnck in een glansrol in de eerste helft werd Steen vakkundig naar de slachtbank geleid. Steen, aan tredend zonder Frank de Rechter -herstellend van een meniscus-operatie- en Eric Nagelkerke -rugblessure-, be gon met wat er van hen ver wacht werd. Drie spitsen: Gi- no Franckaert, Jo van Remor- tel en Paul Dobbelaar, terwijl Werner Blanckaert als hulp- spits de aanval nog meer im pulsen moest geven. Adrie de Bot en Freddie Boussen wer den op Milco van der Hooft en Bram van de Broecke gepos teerd. Tactisch zat het alle maal goed in elkaar, maar men had te weinig klasse in Spelmoment uit de belangrijke Zeeuwse derby Breskens-Steen. De Steen-doelman onderbreekt shirts spelende Bressiaanders. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - De Zeeuwse ploegen in de tweede klas van hetKNVB-zondagvoetbal tra den met wisselend succes op. Sluiskil klopte in Made Made- se Boys met 2-1, Vlissingen verloor in Zevenbergen van Virtus met dezelfde cifjers en Middelburg hield in eigen huls Alliance van het kampioen schap af door met 2-2 gelijk te spelen. MADESE BOYS-SLUIS KIL 1-2 - De gastheren had den duidelijk last van de zenu wen. Verlies betekende vrij wel zeker degradatie. Het ini tiatief vwas in de beginfase voor de mannen van trainer Hanne van der Hooft die zich enkele goede scoringskansen schiepen, maar in de afwer king faalden. Omdat Sluislkil verzuimde afstand te nemen, kwam Madese Boys beter in zijn ritme. Sluiskil kwam in die periode zelfs nog goed weg toen een knal van Slavenburg via de lat over de veste van Sluiskil-doelman Wouters verdween. In de tweede helft werkten de beide teams hard voor de winst. Peter Zwart opende de score door 0-1 te la ten noteren en het was deze speler die na een half uur spe len zijn tweede treffer aan liet tekenen. Hof kens bracht Ma dese Boys weer wat meer te rug in de wedstrijd door het verschil terug te brengen tot één doelpunt, 1-2. Het daarna ingezette Madese Boys-offen sief leverde niet meer op waardoor dit team zo goed als zeker is van de degradatie. MIDDELBURG-ALLIAN CE 2-2 - De mannen uit Roo sendaal speelden een nerveuze partij. Winst betekende de titel en promotie naar de eer ste klas. Dit feest ging niet door omdat het op de tweede plaats bivakkerende WVO won en Alliance aan één punt niet genoeg had. Voor de pauze scoorde Michel Dek voor de gastheren. Na de thee bracht Van Etten de ploegen weer op gelijke hoogte waarna Eyken- hout Middelburg opnieuw op voorsprong zette. Pal voor het laatste fluitsignaal schoot Van der Eynde de gelijkmaker bin nen, waardoor de strijd met een 2-2-stand werd afgesloten. VIRTUS-VLISSINGEN 2-1 - Een verdiende zege voor de thuisclub, die met een 1-0- voorsprong, via een doelpunt van Clarijs, kon gaan rusten. In de tweede helft schoot Li- vramento de gelijkmaker bin nen, maar het was Vrins die met een gave treffer de winst voor Virtus veilig stelde. een beter lot verdiend dan over te gaan. Ook Bram van de Broecke kreeg nog een mo gelijkheid toen Robbie de Muijnck de bal tussen de be nen door speelde van Freddie Boussen en de bal op het hoofd van Van de Broecke belandde. Diens kopstoot ging centime ters naast. De ruststand bleef dan ook maagdelijk blank. Mark Triest kwam na vier weken inactiviteit in de twee de helft zijn opwachting ma ken. Dit ten koste van Edwin Franckaert. Hij zou ongeluk kig aan de basis liggen van de openingstreffer. Veertien mi nuten was de tweede helft oud toen hij na een verre uittrap van Rob Gruben -doorlopend gelijk zijn spitsen inschake lend- te kort terugspeelde op Adrie de Bot. Op zulke mo menten is Bram van de Broec ke present. Hij was ook hier ter plaatse en schoof beheerst binnen: 1-0. Vijf minuten later kon alles echter opnieuw be ginnen. Jo van Remortel mocht vanaf een 30-tal meters een vrije trap nemen. Gruben, die de gehele middag nog maar eens zijn opmerkelijke klasse demonstreerde, verkeek zich totaal op de effectvolle schuiver, die via zijn armen tegen het net ging: 1-1. Na die gelijkmaker wisselde Piet de Winde Ronnie de Ruysscher voor Camiel van Rattingen. Hoe Steen ook pro beerde, Breskens hield de wedstrijd volledig onder con trole met in verdedigend op zicht nog maar eens een Willy de Jaeger in de hoofdrol. Waarom deze solide voorstop per op de lijst van het Zeeuwse elftal ontbreekt mag een raad sel heten. Zijn lengte goed ge bruikend speelt hij de laatste tijd de sterren van de hemel. Robbie Faes, rechter vleu gelverdediger van de thuis ploeg, zou zijn équipe opnieuw op voorsprong brengen. Zijn als voorzet bedoelde bal ver dween na 23 minuten in de tweede helft langs de totaal verraste Adrie de Bot In de verste hoek: 2-1. Bij de thuis ploeg, conditioneel niet kapot te krijgen, drukte men het gaspedaal nog eventjes wat dieper in en Milco van der Hooft, lange tijd onzeker om trent een vaste plaats in de ba sis, bewees zijn waarde. De Groedenaar, altijd present waar het moet gebeuren, zou met twee treffers de eindcij fers vastleggen. Zeven minu ten voor het inrukken speelde hier een aanval van de in lichte - foto gerard blaakman Jimmy Pietersz de Steen-de fensie stuk incluis de uitlopen de Adrie de Bot en liet de af werking over aan Van der Hooft: 3-1. In de slotminuut was het opnieuw Van der Hooft die met een keurige lob bal Adrie de Bot liet vissen: 4-1. Bij Breskens werd ook Ben van de Broecke nog ingezet. Dit voor Adrie Kodde, terwijl Mark Mangnus bij Steen Eric Nachtegael diep in de tweede helft kwam vervangen. Het mocht de feestvreugde op Baersande allemaal niet ver storen. De champagneflessen mogen vast in de koelkast ge plaatst worden. Na 34 jaar is de tweede klasse weer binnen handbereik. Dit na een wed strijd met een toeschouwers aantal waar menig betaalde club jaloers op mag zijn. Van onze sportmedewerker HULST - Clinge heeft een belangrijke stap op weg naar de titel gezet, door met 1-1 gelijk te spelen bij en te gen grootste concurrent HW'24. Het verschil tussen beide ploegen blijft nu drie punten en met nog drie wed strijden voor de boeg lijkt de titelkans voor Clinge niet meer in gevaar te komen. In feite had Clinge er nog rian ter voor kunnen staan, als Boudewijn van Craenen- broeck ruim halverwege de tweede helft niet verzuimd had een penalty te benutten. HVV'24-doelman Jos van de Kinderen wist met een knappe reactie die straf schop te stoppen en behoed de daarmee zijn ploeg voor een nederlaag. Zo saai als de eerste helft van dit belangrijke treffen was, zo boeiend was het tweede gedeelte. Clinge moest niet zo nodig. „Als we hier gelijk spelen ben ik al tevreden. En daarin heb ik wel vertrouwen. We scoren gemakkelijk de laatste wed strijden dus waarom zou dat ook hier niet gaan", was het commentaar van een vol vertrouwen zijnde Clinge- trainer Rob Haakl vóór de wedstrijd. Het was Clinge aan te zien dat winnen geen noodzaak was. De ploeg drong niet echt aan en probeerde zoveel mogelijk op balbezit te spe len. Dat lukte niet altijd, omdat HW'24 de bereidheid opbracht om constant te sto ren. Het lukte HW'24 wel om Clinge uit zijn ritme te brengen, maar tot aanval lend gevaarlijke acties kwam de thuisploeg niet. Toch stuurde trainer George Pauwels zijn mannen het veld in met de opdracht om te winnen. „Ik verlies nog liever dan gelijk te spelen", zo deelde de HW'24-trainer bij aan vang van het duel mee. „Het Spelmoment uit de topper HW'24-Clinge. Links (met donkere broek) Luc Cleijman van HW'24 die de bal voor zijn teamgenoot Jos van der Walle wegkopt. Fons Cornelis (midden) en Fred van Cauteren (rechts) van Clinge volgen die actie. - fotowimkooyman maakt voor ons toch niet uit. Zowel bij een gelijk spel als een nederlaag kunnen we de titel vrijwel vergeten. Daar om zullen we er alles aan moeten doen om de winst te pakken". Dat kwam in het eerste bedrijf nog niet zo nadruk kelijk naar voren. HW'24 bleef wat voorzichtig opere ren, omdat het gewaar schuwd was voor de gevaar lijke Clinge-counter8. In de eerste helft viel er slechts één reëele scoringskans te noteren. Op aangeven van Peter van Eekelen kon Lu cas van de Voorde met het hoofd de juiste richting niet vinden om doeltreffend af te ronden. Na rust viel er heel wat meer te beleven. Al na drie minuten was het prijs. De gevaarlijke en goed spelende Boudewijn van Craenen- broeck speelde zich na een lange voorzet van Danny van Puyvelde handig vrij en wist, nadat Jos van de Kin deren de eerste inzet gestopt had, in tweede instantie te scoren: 1-0. Clinge kon zijn vreugde niet op. Al zou die slechts luttele seconden du ren, want nog geen minuut later was het al 1-1. Lucas van de Voorde legde de bal schietklaar voor Jos van de Walle, die vanaf zestien me ter geen fout maakte: 1-1. Nu ontspon zich een spel- beeld waar de in groten ge tale opgekomen supporters naar hartelust van konden genieten. Er werd niet altijd even oogstrelend, maar wel met veel inzet gestreden. Dat leverde tal van specta culaire acties voor beide doelen op, al moet er eerlijk heidshalve aan toegevoegd worden dat Clinge de beste scoringsmogelij kheden kreeg. Zo mocht Boudewijn van Craenenbroeck, na in het strafschopgebied gepakt te zijn door Peter Tuin, het vonnis over HW'24 vellen. Hij vond een, zoals eerder gezegd, knap reagerende Van de Kinderen op zijn weg. Ondanks die misser toonde Clinge zich voldaan na afloop. Immers drie pun ten uit evenveel wedstrijden volstaan om de titel te pak ken en dan moet de concur rentie nog alles winnen. te koop A.„t nacht u van het resultaat als u dl Wü«n via oen „kleintje" In De Stem L van de 10 mannen Toe iterr, lezen hibtoon speciale Mistelling.v°o' onze kleintjes" rubriek. "ffiï en motoren" Uw aanbieding In die rubriek JJÏ dus niet missen. I Kantoren te Breda/Bergen op Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Het was in de derde klas D gisteren voor lei. der Breskens een goede dag. Zelf rekende de toekomstige kin. pioen af met concurrent Steen, dat na een 0-0-ruststand uiteli. delijk met 4-1 verloor. Steenbergen kreeg op eigen veld met 0-1 klop van Zierikzee en ook SC Gastel kwam tegen DIVO nie verder dan 0-0. Dezelfde uitslag leverde het duel op tussen Rts en BSC. Goes-Jong Ambon werd na een rommelig slot 1-2 RIA kan door de 2-3-nederlaag tegen Roosendaal de degrade nu niet meer ontlopen. RIA-ROOSENDAAL 2-3 - Een zwak spelend RIA is er zelfs in de tweede helft toen Roosendaal met tien man moest spelen, niet in geslaagd de wedstrijd winnend af te sluiten. Integendeel, na die 1-1-ruststand liep Roosendaal uit naar 1-3 en pas in de laat ste minuut kon de thuisploeg nog iets terug doen. Rob Swaans opende voor Roosden- daal de score, waarna Alex Dehulster voor RIA tegen- scoorde. Vlak voor het ver strijken van de eerste helft werd de Roosendaal-aanvoer- der Jos Ebben wegens natrap pen van het veld gestuurd. De gasten waren met een man minder zeker niet de minde ren. Door Dennis Landa werd het 1-2 en Paul van Buuren zorgde zelfs voor een 1-3- voorsprong. Vlak voor het ein de scoorde Egbert Audenaerd nog 2-3. GOES-JONG AMBON 1-2 - Geen beste wedstrijd. In het veld was de thuisclub zeker niet de mindere. Door een au. zeiend optreden van de Goes, defensie kon Tuankotta hal. verwege de eerste helft de set re openen en dat was teve ruststand. Jong Ambon liep j de tweede helft weer doorTt nakotta uit naar 0-2. Houtepe scoorde 1-2. Met nog vijf nuten te spelen kwam de Got se aanvaller Peter Verburg fc botsing met de Jong Amb® doelman. Woede bij de gaste alom en Verburg werd doj zeker vijf Jong Ambon- Iers getrapt. Hierna werd t wedstrijd gestaakt. Na een al koelingsperiode besloot scheidsrechter alsnog de 1 ste minuten van de match li spelen. In de score kwam gee verandering meer. STEENBERGEN-ZIERIK- ZEE 0-3 - Rust 0-2. Kees Vei- kaart 0-1, Jan Leen Boot 0-1 en 0-3. SC GASTEL-DIVO O-O Rust- en eipdstand. RCS-BSC 0-0 - Rust- e eindstand. Van een onzer verslaggevers BREDA - Een oefening van de Bredase brandweer is gisteren volkomen uit de hand gelopen. Twee figu ranten, toevallige voorbij gangers, hebben ernstige rookvergiftiging opgelopen. Eén van hen heeft zelfs in levensgevaar verkeerd en heeft in het ziekenhuis op de Intensive care gelegen. De oefening, in het leeg staande oude complex van De Stem in het centrum van Breda, begon gistermorgen in alle vroegte. Bedoeling Wi fil be Prei hog Van onze Haagse re DEN HAAG - Er komt vol§ premiekoopwoning A en n woning C. Kopers biervan ontvangen on en ongeacht de koopprijs van h< mum van 185.000 gulden) een eei van ettelijke duizenden guldens. De Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - In de vierde klas H omzeilde koploper Cling een lastige klip. In Hulst werd tegen HW'24 een 1-1-gelijk sfê behaald en door dat resultaat kunnen de grensdorpbewonti zich nu wel gaan opmaken voor het kampioenschap, dat Clii) vrijwel niet meer kan ontgaan. Onderaan behaalde Aardenbiiq een paar kostbare punten door met 3-0 van Biervliet te wlnis De vreugde werd getemperd door het verlies van zijn doelmu die na een botsing met een Biervllet-aanvaller naar het zlekti huis te Oostburg moest worden vervoerd. Voor Zeeland Sports Hontenisse blijven de zorgen groot. Temeer daar IJzendijkeli gen Vogelwaarde tot winst kwam, 0-1. Koewacht-Hoofd;! eindigde in 2-2. pren maa: zijn ten v Mi huis' invof ningl hoop groei de bi AARDENBURG-BIER- VLIET 3-0 - Al na tien minu ten kreeg Aardenburg een ge voelige tegenslag te verwer ken. Doelman Robby de Clerck werd op de grond liggend, vol in het gezicht geraakt door een Biervliet-aanvaller. Met een zware hersenschudding en mogelijk een kaakfractuur moest de onfortuinlijke doel man worden overgebracht naar het ziekenhuis in Oost burg. Na twintig minuten werd het 1-0 door Marnix van Rie. In de tweede helft ver grootte de thuisclub de voor sprong tot 2-0. Martin Qua- taert scoorde na een gave voorzet van links. Biervliet werd geheel op eigen veld te ruggedrongen. Na een half uur was het Frans Quataert die de eindstand op 3-0 bepaalde. ZEELAND SPORT-AXEL 0-2 - Het was Zeeland Sport zeker niet aan te zien dat het in degradatiegevaar verkeert. Er werd zonder inzet gevoet bald. Ook Axel deed het kalm aan. De bezoekers kwamen na twintig minuten aan de lei ding toen Van de Broecke uit een vrije trap kon scoren. Na de rust hetzelfde beeld. Door Verhelst werd het 0-2. Een verdiende zege. VOGELWAARDE-IJZEN- DIJKE 0-1 - Een door beide teams zwak gespeelde wed strijd. Al na tien minuten viel het enige doelpunt. Uit een goed opgezette aanval was het Nico Aerssens die IJzendijke op voorsprong bracht. Vogel waarde speelde onder zij kun nen en was nauwelijks ge vaarlijk. In de tweede helft consolideerden de bezoekers hun voorsprong gemakkelijk. KOEWACHT-HOOFD PLAAT 2-2 - Een goede wed strijd. Hoofdplaat stond nas welijks op het veld toen heli tegen een 1-0-achterstai aankeek. Koewacht scoot: na vanaf de aftrap door Patri# van Dale. De thuisclub tos na een half uur een unie! kans de voorsprong te vergit ten, maar de toegekende stra.' schop werd door Peter Pica" niet verzilverd. Doelman Pit laet stopte het schot. Vijl nuten later had de thuis# wel succes en bracht Peter vr Gremberghe de stand opH Na rust gaf Hoofdplaat toon aan. Koewacht moest: de verdediging. Halverwtl de tweede helft kwam het lat verwachte Hoofdplaat-i punt, natuurlijk gescoord (W topscorer Stanny Soulima: Een vrije trap genomen Henk Ottens kon door de K» wacht-goalie slechts ten worden gekeerd. De bal W voor de voeten van Soulima: die niet aarzelde en alsnog' verdiende gelijkmaker in o touwen joeg. Van onze sportmedewerker STAMPERSGAT - Pa"" zen heeft tegen De Schutte de winst niet kunnen pak!"" Met 1-0 ging het de boot In. vont In de tweede helft was Peter Ernest die het over de mannen uit 's-Heere' hoek voltrok. Patrijzen zich na deze nederlaag gaan maken voor een verb" in de eerste klas van de ling Zeeland. Steenkamp FOTO ANP HAAG - Oud-CDA- voorzitter prof. dr. P. A. J. M. steenkamp wordt waarschijn lijk de nieuwe voorzitter van de Eerste Kamer. Het CDA zal hem kandidaat stellen, als de nieuwe Senaat ra de verkiezingen in juni 'oor het eerst bijeenkomst. Steenkamp volgt dan nr.Thurlings op, die eerder te rennen heeft gegeven niet neer de voorzittershamer te villen hanteren. Steenkamp is nog ere-voor- atter van het CDA, dat mede T,r Z^n 'eiding is ontstaan Wt KVP, ARP en CHU. Hij is jhkele malen kabinets-infor- mateur geweest. Steenkamp heeft in zijn po- ke loopbaan steeds een nnctie als minister afgewe ken, hoewel hem dat verschil- iw malen is aangeboden. voor kort was hij in de ra- •e voor de functie van com- N'ssaris van de koningin In Noord-Brabant. (ADVERTENTIE) sti Premie eigen huis: kunt u d'r inkomen? joen hij 34 meen jaar bij d< beroc miljo van c vanc Nog vindt van hij d jaar het d de sc miljo verse SI Pe

de Stem | 1983 | | pagina 18