rEM koers n Leijs Geys racht Zes doden bij schietpartij in Delfts café Frankrijk zet 47 Russen het land uit BE EMM VAN ZEELAND koersen Damkampioen smijt schijven over bord"} VERWACHTING OP KORTE TERMIJN: Palestij nen in arrest i.v. m. 'vergiftiging' „de 4 in 1 krant" Dagverpleging kan 140 miljoen besparen <"éps Vuurwapens gevonden in kanaal bij Maldegem VANDAAG Schippersbeurs in Terneuzen is te klein Ruzie over duurder telefoneren Meer Thaise troepen naar grensgebied Na Doe Maar is er Het Goede Doei DADER NOG VOORTVLUCHTIG Merijntje Medisch onderzoek POLITIE ONTKENT VERBAND MET OVERVAL RIJEN Koffie goedkoper thee duurder ROOF IN LONDEN Beloning van 2 miljoen uitgeloofd WOENSDAG 6 APRIL 1983 BINNENLAND BINNEN- BUITENLAND H.H. Juweliers opgelet: GENEESKRACHTIGE EDELSTENEN DE STEM INSDAG 5 APRIL 199; pondent weersomstandigheden kon toch mma worden gesproken dat on afgewerkt. Er werd begonnen 1400 meter waarin Peter Ha. 0.13) liet afdrukken, maakten de aansluiting. Twee ronden voor het einde wipte jRonnie de Jonge uit deze kop- [groep en zijn solovlucht werd net succes bekroond. In de slotfase had Ton Ak- Ikermans nog moeten afhaken luit de leidersgroep. Ronnie de iJonge na afloop: „Tot nu toe Iging het beslist nog niet flori- Isant met mij in het voorsei- Izoen. Vandaag voelde ik me lechter in mijn element. Deze Izege stimuleert me dan ook 1geweldig". I Uitslagen: tijdrit junioren: 1. P. Haee- Iman, 1400 meter in 2.00.13, 2. J. Leiis 12.00.33, 3. R. Moorman 2.01.52, 4. j, Sie- I mons 2.01.63,5. R. van der Hoeven 2.0188 |6. R. Huijens 2.02.09, 7. P. Tolhoek 2 02 5H' 1 8. P. Wouters 2.02.99, 9. J. de Bruiir» 12.03.34,10. P. Raas 2.03.37. Kriterium junioren: 1. R. de Jonge (Ove- I zande), 50 km. in 1.17.45,2. op 3 sec. J Sie- Imons (Zundert), 3. R. Moorman (Nieu- wendam), 4. J. Leijs (Etten Leur), 5. p van Passel (Sluiskil), 6. E. de Waal (Mid- I delburg), 7. P. Raas ('s Heerenhoek), 8. op 123 sec. P. Akkermans (Zevenbergen 9. J I van Dijke (Tholen), 10. P. Tolhoek (Yer- Iseke), 11. M. Gunst (Yerseke), 12. R. Huij- lens (Zoetermeer), 13. C. de Caluwe (Ter- 1 neuzen), 14. P. Wouters (Zundert), 15. R jVereecken (St. Jansteen), 16. G. Zwaan (Voorschoten), 17. J. van Baal (Schoon- I dijke), 18. W. van Oosten (Krimpen a/d I IJssei), 19. E. Verstraten (Roosendaal), I. Hage (St. Maartensdijk). I Totaalklassement junioren: 1. John Leijs I 3.18.22, 2. R. Moorman 3.19.39, 3. J. Sie- I mons 3.19.50, 4. P. Tolhoek 3.21.06, 5. P I Raas 3.21.30. I Liefhebbers: 1. J. Tolhoek (Yerseke), 42 I km. in 1.09.51, 2. S. de Kok (Leeuwen- I dorp), 3. M. Dij kwel (Yerseke), 4. W. de I Feber (Sluiskil), 5. C. van de Bergh (Oud- I Gastel), 6. W. Wielhouwer (Sommels- I dijk), 7. M. Verstegen (Uden), 8. W I Steenbakker (Heinkenszand), 9. A. Aarts I (Halsteren), 10. A. van den Oever (Was- senaar), 11. W. Weterings (Tilburg), 12. R. I de Wit (Koudekerke), 13. L. de Jager (Biezelinge), 14. C. van der Made (Moer- I dijk), 15. J. Merienboer (Oud-Gastel). Zoetewei. Uitslagen 8 jaar: 1. Mark Martens, Middelkamp; 2. Wilmar van de Berghe, I 3. Richard van Cadsand, 4. Monica For- I trei, allen Zeeuwsch-Vlaanderen. 9 jaar: 1. Robbdrt Nijs, Zeeuwsch- Vlaanderen; 2. Patrick Ridderbos, Mid delkamp. 10 jaar: 1 Astrid Sense, WV Bramche Assen; 2. Serge van Boven, 3. Chantal van Waterschoot, beiden Zeeuwsch- I Vlaanderen. 11 jaar: 1 Richard Siereveld, Middel kamp; 2. Johnny van Cadsand, Zeeuwsch-Vlaanderen; 3. Ronald Klaas- se, 4. Edwin Hillebrand, beiden Middel kamp; 5. Jean-Pierre Fortrei, Zeeuwsch- I Vlaanderen. 12 jaar: 1. Frank Zoetewei, 2. Ewalo I Provoost, beiden Middelkamp; 3. Marcel Sense, WV Bramche; 4. Conny de Jonge, 5. Kees Dalebout, beiden Middelkamp 13 jaar: 1 Wilfred Geys, 2. Erwin Ver- meule, beiden Middelkamp; 3. Harold d'Hondt, 4. Frank Verbiest, beiden Zeeuwsch-Vlaanderen; 5. Frank Hille brand, Middelkamp. 14 jaar: 1. Richard de Vrieze, 2. Maar ten Goe'ree, 3. Leo Goeree, allen Middel kamp, 4. Antoine Thoen, Zeeuwsen- Vla anderen, 5. Marietta Zoetewei, Mid delkamp. heide), 15. G. Baartmans (Steenbergen). 16. J. Rijsdijk (Fijnaart), 17. K Zage» (Standdaarbuiten), 18. H. de Wijs (Made). 19. W. van Loenhout (Nieuw Vossemeer), 20. K. Huijbrechts (Breda). Nieuwelingen: 1. D Luijkx (St Willfr brord), 40 km. in 1.06.59, 2. C. van Rijen (Hoeven), 3. op 30 sec. E. Koevoets Willebrord), 4. P Akkermans (Nieuw Vossemeer), 5. B. de Wit (Zegge). 6. Kort (Monster), 7. R Hermus (Berkel). J. Verschuren (Raamsdonksveer), Mol ('s-Gravenpolder), 10. A. (Roosendaal), 11. J. Bol (Hoeven), 12- van Nijnatten (Hoeven), 13. S. Koole I Heerenhoek), 14. M. Deijkers (St. Will brord), 15. P. Barten (Zevenbergen), ljj; Timmermans (Hoogerheide), 17.."- (Oud-Gastel), 18. R. Jongmans (Fijnaan). 19. P. Kant (Rotterdam), 20. M. van Sman (Rotterdam). w Uitslagen Achtmaal: amateurs: 1 we ner Wieme (IJzendijke) 85 km in 1^' 2. Nap Hage (Sint Maartensdijk), 3. Ld» né Heeren (Sint Willebrord) op 8 sec> Rainier Valkenburg (Bergen op Zoorw. Bart van Est (Dinteloord), 6. Hen»J Rovers (Roosendaal), 7. Richard Anu (Etten-Leur), 8. René Haast (Rijsbergenj. 9. Nico van de Klundert (Hoogerheia 10. Paul Jaspers (Sint Willebrord), HA Gevers (Rijsbergen), 12. Cor de (Schijf), 13. Toon van der Steen (Brt£[*j?. se), 14. Rini van Hooydonk (Roosenda 15, Harry Deelen (Zwijndrecht), 16- TJ* Appeldoorn (Roosendaal), 17. Vermunt (Breda), 18. Ton van Oorsc (Prinsenbeek), 19. Henny Lambregtsi w ten-Leur), 20. Johannes de Vries Etv® junioren: 1. Bob Rasenberg "0 km in 1.27.19,2. Jan Siemöns (Zj»W te, 3. Ruud Zijlmans (Oud-Ga1s op s (Zundert ad-Gas» 4. Peter van der Klundert (Hoogerhei 5. André de Bruijn (Sint Willebrord). Jac van Trijp (Putte), 7. F Kramer drecht), 8. John Leijs (Oud-Gastói). Kees Hopmans (Hoogerheide), 10. w* Rovers (Roosendaal), 11. R Verdaasa (Terheijden), 12. Jac Nieuwkoop (*Tq sendaal), 13. Patrick Bol (Hoeven). - Middelkoop (Gorkum), 15. R van (Alphen), 16. Frie van Ginneken (Sö™„p 17. Jac Heeren (Breda), 18. Boy, (Zweden), 19. Peter van de Wulp 20. Hans de Wijs (Made); .Aum nieuwelingen: 1. Jos Bol (Hoeven) W in 59.14,2. Stephan Rakers (Rijen)> 4, Koevoets (Sint Willebrord) op 2 sec. Hans Oomen (Etten-Leur), 5. Come nt Rijen (Hoeven), 6. Daan Luykx Willebrord), 7. Marc Siemons (Zund g 8. Nici Deijkers (Sint Willebrord).^ Pierre Haast (Rijsbergen), 10. Theo kermans (Nieuw Vossemeer), Ginneken (Bavel), 12. Bas de Wit (ZGp.j_ 13. Richard van Nijnatten (Hoeven). Anton Tak (Oud-Gastel), 15. A p°l^a{s- (Roosendaal), 16. L van de Wouw (Kf heuvel), 17. Hans Rasenberg (Tefj1 sjp den), 18. J Buikmans (Hoeven), J (Roosendaal), 20. K Smits (Zundert)- o» aan te UettenT fven tttttf foren via een Klemt/e in De Stem on hel komt m orde immers tienduizenden Slem-lezers en l(een op de drie) lezen uw advertentie omdJi "I speciale belangstelling hebben voo» onze Kleintjes -rubriek Huisdieren 1 DE STEM Jjntoren te Breda/Bergen op Zoom/Etten-Leur/Goes/ Hulst/Oosterhout/Roosendaal/Terneuzen/Vlissingen Abonnementsprijzen, etc. op pag. 2. Losse nummers 0,85 Van onze sportredactie sCHAGEN - Wereldkampioen i#nnes van der Wal heeft in jE zevende ronde van het toer- nooj om het nationale dam kampioenschap in Schagen wefr voor de nodige opschud de gezorgd. In zijn partij te gen J#s Stokkel raakte de pries in het eerste speeluur zo van de kook, toen zijn tegen stander op behoorlijke afstand van de arena enkele familiele den begroette, dat hij de schij ven op het bord dooreen gooi- de en de partij reglementair verloor. Daarmee verspeelde Van der Wal definitief zijn kansen op de Nederlandse titel. Het tumult begon al kort na de opening, toen Van der Wal een van de deelnemers, die enige belangstelling toonde voor het duel, nogal bits weg stuurde van zijn bord. Stokkel was extra op zijn hoede, maar kon niet voorkomen dat de wereldkampioen explodeerde, toen hij zag dat de speler uit Huissen met zijn moeder een paar woorden wisselde. Van der Wal protesteerde luid ruchtig bij de arbiter, die hem tot kalmte maande. Toen de Fries bij zijn bord terugkeer de, deed hij zijn zet, maar schoof meteen de schijven door elkaar. Arbiter Deich- mann sprak hem daarop ver manend toe en vertelde hem dat zijn tegenstander de partij nu op reglementaire gronden kon opeisen. Stokkel deed dat prompt en kreeg de overwin ning toegewezen. Lange tijd na dit incident leek Van der Wal nog niet te begrijpen wat er precies was gebeurd. Telkens kwam hij bij het bord terug, deed een zet en drukte de klok in. De wereld kampioen verbaasde zich er over dat hij geen tegenstander meer zag en vroeg regelmatig bij de arbiter tegen wie hij speelde en waar deze opponent dan bleef. Pas laat in de ronde werd hem duidelijk dat hij niet meer hoefde te spelen. Vervolg op eerste sportpagina: „Andere dammers dupe van Jannes van der Wal" Benzine zal nog duurder worden Van onze redactie binnenland DELFT - Zes mensen zijn dinsdagavond gedood door een schietpartij in een café vlak bij het station in Delft. Vijf mensen zijn gewond geraakt, van wie een ernstig. Volgens ooggetuigen bevinden zich onder de slachtoffers een moeder en haar dochter. De man van deze vrouw is een van de gewonden. De dader was gisteravond laat nog voortvluchtig. Wie de dader van de schiet partij is, is nog niet duidelijk. Volgens een getuige kreeg de man in het café „Het Koet siertje" ruzie met een van de aanwezigen. Daarop zou hij naar buiten zijn gegaan om kort daarna terug te komen met een wapen. Hij opende het Van een onzer verslaggevers ROTTERDAM - De benzineprijs zal de ko mende weken nog vier a vijf cent omhoog gaan. Dat verwachten woordvoerders van de meeste benzinemaatschappijen. Bijna alle in ons land werkende maatschappijen en de witte pomphouders hebben hun prijzen gisteren aangepast aan de marktontwikkelingen. Dat betekent een prijsstij ging voor super met 2,8 cent en voor normale benzine met 3,8 cent. Tweetakt gaat in prijs mee omhoog. Mobil heeft LPG met ingang van morgen 2,5 cent duurder gemaakt. De prijs voor dieselolie is niet veranderd. Van de grote maatschappijen beraden Esso en Chevron zich nog over prijsaanpassingen. De opwaartse prijsontwik keling van de benzine is het gevolg van de waardestijging de laatste weken van de dollar en de hogere prij zen die op de vrije oliemarkt in Rotterdam genoteerd worden. Dat laatste door een toegenomen vraag. Rotterdam noteerde de laatste tijd 29,5 dollar per vat ruwe olie. Blijven de dollar en de open marktnoteringen stijgen, en alles wijst daar op, dan zal de benzineprijs nog verder stijgen. Accijns Mocht het plan van minister Ruding van Financiën door gaan om de accijns op benzine Per 1 juli nog eens met 11,8 cent per liter te verhogen, dan zal de maximumprijs voor su per rond de 1.85 gulden gaan bedragen. Esso is gistermorgen de 4,2 cent accijnsverhoging van 1 april gaan doorberekenen aan de klanten. De maatschap pijen die Esso vrijdag j.l. met deze 'paas-tractatie' volgden, deden dat gistermorgen direct weer. De hoogste adviesprij zen voor de pomphouders be dragen nu 1.68,8 gulden voor super en 1.63,8 gulden voor normale benzine. Voor twee- takt en LPG is dat 1.83 gulden en 78,3 cent. Men betaalt deze prijzen overigens lang niet aan alle pompen. Zelf benzine tanken is bij alle maatschappijen zes cent per liter goedkoper. Een aantal maatschappijen becon curreert elkaar in - wat men zelf noemt - 'oorlogsgebieden' en dat levert de automobilist een voordeel van twee tot twaalf cent per liter op. Daarnaast houdt Shell haar kortingsbonnenactie (vier cent per liter) en blijven sommige andere maatschappijen deze bonnen innemen. Chevron gaat nog iets verder en geeft vijf cent per getankte liter korting op Shell-bonnen en Esso-coupons. Van onze redactie buitenland Israëlische troepen hebben dinsdag verscheidene ralestijnen gearresteerd in verband met de mysterieuze ziekte lie honderden Palestijnse schoolmeisjes op de bezette Jordaan- °ever de afgelopen dagen heeft getroffen. Volgens een militaire woordvoerder zitten 'politieke agitatoren' achter de ziekte, aie door Palestij nen wordt toegeschreven aan vergifti ging. Brigade-generaal Iliya ver klaarde tegenover verslagge vers dat er, hoewel het onder zoek nog niet is voltooid, be- Wis is dat Palestijnse studen tenorganisaties en andere po litieke organisaties achter de ziekte zitten. De ziekte heeft tot nieuwe °nrust geleid op de Jordaanoe- ver. Onbekenden gooiden drie benzinebommen naar het poli tiebureau van Jericho. Nie- Jakkes van der Wal mand werd gewond. Enkele scholen werden gesloten en een aantal studenten van de Bir Zeit universiteit hebben aangekondigd een hongersta king te beginnen uit protest tegen wat zij noemen „Israels massale vergiftiging". Het Israëlische ministerie van Gezondheid heeft dinsdag verklaard dat een arts van het Internationale Rode Kruis heeft vastgesteld dat er geen bewijzen zijn van fysieke ver giftiging. Het Internationale Comité van het Rode Kruis in Genève heeft echter laten we ten dat de arts slechts de op dracht had te onderzoeken of de patiënten een goede behan deling kregen en niet naar de oorzaken van de ziekte. Afge lopen maandag arriveerden in Israël twee artsen van de We reldgezondheidsorganisatie (WHO) om een onderzoek in te stellen naar de ziektever schijnselen. PLO-leider Yasser Arafat heeft Israël beschuldigd van een misdaad. Israël heeft be schuldigingen van de hand ge wezen en de ziekte toegeschre ven aan massahysterie. DE slachtoffers van de schietpartij worden in ambulances gedragen. Onder hen zouden volgens getuigen een moeder en haar dochter zijn. -fotoanp Van een onzer verslaggevers RIJEN/AARDENBURG - In een kanaal bij het Belgische Maldegem, een plaats vlak on der het Zeeuwsvlaamse Aar denburg, zijn op 30 maart drie vuurwapens gevonden. Het wapentuig kwam boven water na aanwijzingen van de zes tigjarige C. de V. uit Aarden burg. Deze gegevens verstrekte gistermiddag een woordvoer der van de Koninklijke Mare chaussee in Rijen. In deze plaats wordt een onderzoek van de marechaussee naar il legaal wapenbezit gecoördi neerd. Dit onderzoek duurt reeds geruime tijd en zal vol gens de woordvoerder ook nog enige tijd in beslag nemen. De zestigjarige Zeeuw is een onlangs gepensioneerde be roepsmilitair. Hij werkte bij de mijnopruimingsdienst en verzamelde wat spullen, waarop hij stuitte tijdens zijn werkzaamheden. Onlangs zou hij hebben besloten zijn verza meling te dumpen. De drie gevonden vuurwa pens worden onderzocht door het gerechtelijk laboratorium in Rijswijk. Ook wordt daar bekeken of een van de wapens gebruikt kan zijn bij de roof moord in Rijen: de zestigjarige* De V. is de vader van een ver dachte in deze moordzaak. PARIJS - De Franse autoriteiten hebben dinsdag 47 Russen (en hun gezinnen), onder wie een groot aantal diplomaten en enkele journalisten, uitgewezen wegens spionage-activiteiten. Een verzoek van de Sowjet- ambassade om de uitgeweze nen enkele dagen uitstel voor hun vertrek te geven, is bruusk afgewezen. Verzoeken van de Russische ambassa deur om door premier Mauroy en door president Mitterrand ontvangen te worden zijn ge weigerd. De betrokkenen zijn dinsdagmiddag met een spe ciaal uit Moskou gezonden Ilyushin-86 naar de Sowjet - Unie vertrokken. Tot de uitge wezenen behoren de hoogste vertegenwoordiger van de KGB in Frankrijk en zijn twee naaste medewerkers. Vrijdag heeft Londen even eens zes Sowj et-functionaris sen en een journalist uitgewe zen; Zwitserland heeft ook een soortgelijke maatregel geno men; een maand geleden heb ben de Westduitsers een Sow- j et-spion gearresteerd die blijkbaar het hoofd van de KGB in de Bondsrepubliek was; de Italianen hebben het zgn. Pronin-spionagenetwerk opgerold, waartoe de onlangs vermoorde Franse luitenant kolonel Nut van de geheime dienst de stoot gaf en Madrid heeft dinsdagmorgen een hoge ambtenaar van de Sowjet-am- ba§sade in Spanje tot persona non grata verklaard. Een hoge politiefunctionaris heeft de operatie gekenschetst als 'grote voorjaarsschoon maak'. „Teveel is teveel," al dus de bewuste functionaris, sedert een half jaar zijn er te veel Sowjet-spionagegevallen in Frankrijk geconstateerd, voor het merendeel industriële en economische spionage. Het is zo goed als zeker, dat de beslissing door president Frangois Mitterrand persoon lijk genomen is. Vervolg op pagina 5: „Tientallen spionnen uitgewezen" Van onze redactie binnenland AMSTELVEEN - Thee wordt donderdag duurder, koffie goedkoper. De verhoging van de grondstoffenprijzen op de wereldmarkt leidt voor thee tot een verhoging van zes cent per 100 gram. Wat de koffieprijs betreft vinden verlagingen plaats voor een aantal soorten, af hankelijk van de prijsverla ging van de verwerkte grond stoffen. De dalingen in prijs varieren van één tot twaalf cent per 250 gram. Het minis terie van Economische Zaken is op de hoogte gesteld, aldus de Vereniging van Nederland se Koffiebranders en Thee pakkers. Van onze redactie binnenland UTRECHT - De gezondheid zorg zou zich jaarlijks 140 mil joen gulden kunnen besparen door een grootscheepse invoe ring van dagverpleging in zie kenhuizen. Dat schrijven enkele mede werkers van het Haagse West einde Ziekenhuis, die sinds 1978 ervaring hebben met deze vorm van verpleging, in het blad Het Ziekenhuis van de Nationale Ziekenhuisraad, dat eind deze week uitkomt. Volgens de schrijvers van het artikel komt 60 procent van de patiënten die nu een tot drie dagen worden opgenomen in aanmerking voor dagver pleging, waarbij zij alleen overdag in het ziekenhuis zijn. Dat zou de ziekenfondsen en ziektekostenverzekeraars per jaar bijna een half miljoen verpleegdagen schelen. Dagbehandeling is mogelijk in 24 procent van het totaal aantal ziekenhuisopnamen en biedt een mogelijke besparing van ruim vier procent van het aantal verpleegdagen per jaar, zo hebben de medewerkers van het Westeinde Ziekenhuis berekend. vuur eerst op de persoon met wie hij ruzie had en daarna ook op andere bezoekers van het café. Volgens een andere getuige had de dader enkele maanden geleden na een ruzie in hetzelfde café iemand ge dreigd met „represaillemaat regelen". De schietpartij deed zich omstreeks half negen voor. In het café en in de omgeving daarvan ontstond grote pa niek. Omdat het café vlakbij het politiebureau is gelegen, was de politie snel ter plaatse. Aanvankelijk meldde de poli tie dat er vijf doden waren en zes gewonden. Omstreeks kwart voor elf waren de stof felijke overschotten van de slachtoffers weggehaald. Het café is dichtgetimmerd en het wordt door de politie bewaakt. De politie wilde dinsdag avond geen enkele mededeling doen over de toedracht van de schietpartij en eventuele ver moedens over de identiteit van de dader. Laat op de avond be vond de burgemeester van Delft zich nog op het politie bureau. Van onze correspondent LONDEN - De verzekerings maatschappij Lloyds heeft gistermiddag een beloning van een half miljoen Pond Sterling (zo'n twee miljoen gulden) voor informatie die zouden kunnen leiden tot de arrestatie van de zes mannen, die de Londense bewakingsdienst Security Express van 7 mil joen Pond (28 miljoen gulden) hebben beroofd. Scotland Yard achtte het evenwel mogelijk, dat de die ven al het land verlaten had den. Het staat vast dat de gangsters goed op de hoogte waren van de interne situatie bij Security Express. Scotland Yard twijfelt er dan ook geen ogenblik aan, dat de rovers medeplichtigen hadden, die bij Security Express gewerkt hebben. Het onderzoek in die richting wordt voortgezet. Zie ook pagina 5: „Roof van de eeuw in Londen" DE Terneuzense schippersbeurs is te klein. Reden om bij het ministerie van Verkeer en Waterstaat aan te dringen op maatregelen. DE regering is verdeeld over het plan van minister Ruding van Financiën om het telefoneren duurder te maken en op die manier de verhuizing van de PTT-top naar Groningen te bekostigen. THAILAND heeft gisteren meer troepen naar het grensgebied met Cambodja gestuurd. Intussen is bekend geworden dat het Thaise leger maandag napalm heeft gebruikt tegen Vietnamese troepen die enige kilometers op zijn grondgebied waren doorgedrongen. POPGROEP Het Goede Doel is waarschijnlijk na Doe Maar de populairste Nederlandstalige band. De Utrechtse groep combineert rock en romantiek en richt zich minder op de jongste tieners dan Doe Maar. Of dat een langere populariteit garandeert valt uiteraard niet te zeggen. (geboord met zilveren hanger) Levering op display met 40 stenen, p. stuk verpakt met tekst. groothandel ^VJJc^ 076-415656 DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND Nu met een premie-keuze vcm 1 uit 4 MINI-SCHROEFBANK Overal voor het kleine re knutselwerk te ge bruiken HOBBY MESJE een oerhandig 1000- en 1 dingen-mesje met reserve-onderdelen BALANS-FIGUUR om naar te blijven kijken PARKER-JOTTER de klassieke ballpoint voor het betere schrijf werk Met deze bon kunt u een nieuwe abonnee aanmelden en uw welverdiende premie kiezen NIEUWE ABONNEE Naam en voorletters Adres Post code Woonplaats Betaling 61,15 kwartaal 20,49/maand DE NIEUWE ABONNEE ONTVANGT Z'N KRANT EERST IS Aangemeld door Naam Adres Postcode Woonpl aats Keuze geschenk 1 14 DAGEN GRATIS 2 3 4 (aankruisen svp) Deze bon in open enveloppe, zonder postzegel, sturen naar De Stem, antwoordnr 112, 4800 VB Breda Bellen kan ook 076-23^911

de Stem | 1983 | | pagina 1