Straks met pensioen? Leef er naar toe. Familie berichtenl RadeVfakers de 4in1 VISSER Handgranaten gevonden op strand Groedi Sleedot alterra voor Maandag, dinsdag en woensdag: DES t t t t t t ft! Geen subsidie voor recreatieplan Sas' Kanaaleiland DE STEM VAN MAANDAG 28 MAART 1983 CONSTANTINUS BERNARDUS PIELAET Ludovica Francisca Scherbeijn CONSTANT PIELAET MARTHA SERAPHINA LUCIA VAN RUMSTE Petrus Franciscus Kant ROSALIA DE BLOK JACOBUS DE JONGE CORNELIA DRIEDIJK FLORANT AARSSEN WILLEM HAMELYNCK ANTHONY JAN WEEDA Anna Cornelia Willemsen PETRUS LEONARDUS TALBOOM Maria Rosalia de Block Kuikenbouten Q Aq 2 kiloZ7.Z7G Soepgroenten "7a Leverworst 1 Ca Gegrilde achterham NEVE SPORT TE KOOP 6-weekse mesthanen 7-weekse leghennen BEUN BIERVLIET gemeente 0H@M1 BEKENDMAKING ROLLUIKEN Bon Stuur op naar Postbus 259,1000 AG Amsterdam. Graag ontvang ik het gratis boekje "Straks met pensioen 'n Goeie pensioentijd, daar moetje naai aan werken. Natuurbescherming Met dankbaarheid voor wat hij met liefde voor ons gedaan heeft en geweest is, delen wij u met diepe droefheid mede dat na een moedig en geduldig gedragen lijden, zacht en kalm van ons is heengegaan na voorzien te zijn van de H. Sacramenten der Zieken, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, grootvader, broer, zwager en oom, de heer echtgenoot van mevrouw Geboren te Hoofdplaat 31 mei 1912 en over leden te Hoofdplaat op 26 maart 1983. Wij bevelen de ziel van de dierbare overle dene in uw gebeden aan. Hoofdplaat L.F. Pielaet-Scherbeijn Hoofdplaat M. Lecluijze-Pielaet G. Lecluijze Charlotte en Nico Ruud en Danny Vlissingen E. Versluijs-Pielaet L. Versluijs Cadzand P. Pielaet Marie Goes A. Pielaet L. Pielaet-Siben Jean-Pierre en Bianca Vlissingen G. Pielaet Fam. Pielaet Fam. Scherbeijn 4513 AJ Hoofdplaat, 26 maart 1983 Achterweg 12 De plechtige uitvaartdienst, waartoe u be leefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op woensdag 30 maart a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Hoofdplaat, waarna de begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Voor zijn zielerust zal er dinsdagavond om 19.00 uur een gebedsdienst worden gehou den in bovengenoemde kerk, waarna een bezoek gebracht zal worden aan het mor tuarium van het Sint-Antonius ziekenhuis te Oostburg, waar onze dierbare overlede ne is opgebaard. Bezoek aldaar van 19.45 tot 20.30 uur. Samenkomst voor de familie woensdag morgen om 9.45 uur Achterweg 12, Hoofd plaat. Zij, die door omstandigheden geen rouw brief hebben ontvangen, gelieven deze ad vertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid vernamen wij het over lijden van ons lid en mede-oprichter Wij wensen zijn familie veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. H.S.V. de Schelde Hoofdplaat Zeer bedroefd maar dankbaar voor haar liefde en zorg voor ons allen delen wij U mede dat na de zalving der zieken op de leeftijd van 70 jaar teruggekeerd is naar haar Schepper, onze lieve moeder, oma, zuster tante en nicht weduwe van Alphen a/d Rijn: Gerda en Frans Reijs- Kant Bastiaan Patricia Hulst: Joop en Jeanne Kant- d'Haens Miriam Paul Monique Annelies Poortugal: Hugo Kant Joop Plat Heikant: Harold en Marieke Kant- v.d Waart Brigitte De familie Kant De familie van Rumste 4571 GP Axel, 26 maart 1983 Oosterstraat 68-25. Correspondentieadres: H. Kant, Julianastraat66,4566 AH Heikant De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvin den op woensdag 30 maart a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Gregorius de Grote, Walstraat, Axel, waarna de crema tie gehouden wordt om 14.00 uur in het Cre matorium te Middelburg. Samenkomst vóór de uitvaartdienst om 10.15 uur in bovengenoemde kerk. De overledene ligt opgebaard in de rouw kamer van het Elisabethziekenhuis te Sluiskil. U kunt een laatste groet brengen dinsdag van 14.00-15.00 uur en van 19.00- 20.00 uur. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de Pastorie. Wilt U indien U geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Rust nu maar uitje hebt je strijd gestreden. Je hebt 't als 'n moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden. En wie kan voelen watje hebt doorstaan. Dankbaar voor de liefde die zij schonk en de zorg waarmee zij ons heeft omringd, de len wij u mede dat na een geduldig en moe dig gedragen ziekte van ons is heengegaan, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, onze lieve zuster, schoonzuster, tante en nicht, mejuffrouw in de leef tij d van 72 j aar. Uit aller naam: Familie De Blok Neven en nichten 26 maart 1983. Corr.-adres: Bossestraat 97, Vogelwaarde. De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvin den op dinsdag 29 maart a.s. om 15.00 uur in de basiliek van de H. Willibrordu's te Hulst, waarna de begrafenis op het kerkhof al daar. Samenkomst voor de uitvaartdienst aan de basiliek. Maandag 28 maart om 19.00 uur gebeds dienst in bovengenoemde basiliek. De overledene ligt opgebaard in de rouw kamer van het St.-Liduinaziekenhuis te Hulst. Bezoekdag maandag 28 maart van 14.00 tot 15.00 uur en van 19.30 tot 20.30 uur. Ingang aan de voorzijde van het zieken huis. Zij, die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Dankbaar voor hetgeen hij in zijn leven voor ons heeft betekend, delen wij u mede, dat na een welbesteed leven en een moedig gedragen lijden, voorzien van de sacra menten der zieken, van ons is heengegaan, onze dierbare vader en opa weduwnaar van op de leeftijd van 88 jaar. Wij zullen hem in dankbaarheid blijven gedenken. Lewedorp: Piet en Nellie Heinkenszand: Jan en Marie Goes: Marie en Dies Gouda: Koos en Jan En kleinkinderen Lewedorp, 27 maart 1983, Huize „De Kraayert", Deltastraat 2. .u Corr.-adres: Burgemeester Lewestraat 9a, 4456 AG Lewedorp. Vader is opgebaard in de rouwkamer van Huize „De Kraayert". De plechtige uitvaartdienst waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op woensdag 30 maart om 14.00 uur in de paro chiekerk van de H. Eligius in Lewedorp, waarna de begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Dinsdagavond zal er om 18.45 uur een eucharistieviering worden gehouden in de kapel van Huize „De Kraayert". Gelegenheid tot condoleren na de begrafe nis in het Verenigingsgebouw Zandkreek- straat 33. Samenkomst Burgemeester Lewestraat 9a. Met droefheid geven wij U kennis van het overlijden van een oud-muzikant en erelid Door zijn ruim 50 jaar muzikale toewijding zal hij lang in onze herinnering bewaard blijven. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. De Koninklijke Harmonie Sint Cecilia Kloosterzande Heden is geheel onverwacht uit ons midden weggenomen onze lieve zorgzame vader en opa oud-notaris te Goes op de leeftijd van 79 jaar. Veere: M.W. Sisouw de Zilwa- Hamelynck L.G. Sisouw de Zilwa Mark en Caroline Moud Kloetinge, 26 maart'1983 Kon. Wilhelminastr. 4 Corr.-adres: Zwanenlaan 4 4351 RX Veere Onze vader en opa is overgebracht naar het Uitvaartcentrum van „Begr. Ond. Goes" Zuidvlietstraat 37 te Goes. Aldaar geen ge legenheid tot bezoek. De plechtige uitvaartdienst zal worden ge houden woensdag 30 maart om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdale- na te Goes waarna om 13.00 uur de crema tie zal plaatshebben in het crematorium te Middelburg Westelijke Oude Havendijk 3. Samenkomst bij de kerk. In de ontvangkamer van het crematorium is na afloop van de crematieplechtigheid gelegenheid tot condoleren. Mocht u onverhoopt geen rouwbrief heb ben ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Rust nu maar uit. Je hebt je strijd gestreden. Je h.ebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden. En wie kan voelen watje hebt doorstaan. Met dankbaarheid omdat we hem zo lang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat hij nog zo veel voor ons betekende, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn lieve man, zwager en oom, de heer echtgenoot van op de leeftijd van 79 jaar. Nieuwvliet: A.C. Weeda-Willemsen Familie De Putter Familie Willemsen Familie Bom Nieuwvliet, 26 maart 1983, Dorpstraat 56. Corr.-adres: J. de Putter, Slij pstraat 22,4515 AH IJzendij ke. De crematie zal plaatshebben op dinsdag 29 maart om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Diegenen die de crematieplechtigheid wil len bijwonen wordt verzocht om 13.45 uur aanwezig te zijn. Geen bezoek. Geen bloemen. Zeer bedroefd maar dankbaar dat ik vader zo lang bij mij mocht hebben, deel ik u me de, dat na een kortstondige maar toch zeer pijnlijke ziekte van mij is heengegaan, na de zalving der zieken, mijn lieve vader, broer, oom en neef weduwnaar van op de leeftijd van 77 jaar. Zuiddorpe: Luclen Talboom De familie Talboom De familie De Block 4574 RZ Zuiddorpe, 26 maart 1983 Hoofdweg Zuid 78. De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvin den op donderdag 31 maart a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Hemel vaart te Zuiddorpe, waarna de begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Samenkomst vóór de uitvaartdienst om 9.45 uur in de kerk. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in café 't Gemeentehuis bij M. de Cock. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig (beschouwen. j panklaar, ca. 150 gram *7 staaf 500 gramLUv op op partij, 1 CQ 100 gram fcUWPKj cor hue Maximaal 3 eenheden per klant. Geldig t/m woensdag 30 maart 1983. "9 Z0ETEVAART 8 HULST ONZE NIEUWE TENNISKOLLEKTIE IS WEER BINNEN Wij hebben het mooiste uitgezocht, komt u gerust eens kijken. Lederen tennisschoenen met klitband Tennisrackets, de bekende merken Snauwaert en Dunlop Harde ballen Tretorn en Dunlop Volop keuze In vrijetljdskledlng van Le vis Marljkepleln 3 Kloosterzan de Tel. 01148-1391 Tel. 01152-1663 01151-380 Burgemeester en wethouders van Terneu- zen brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 3, lid 2 van de „Ontgrondingenver ordening Zeeland" ter openbare kennis, dat namens de heer A.P. de Feijter te Biervliet bij het College van Gedeputeerde Staten van Zeeland een aanvraag om een vergun ning op grond van voornoemde verordening is ingediend voor het gedeeltelijk ontgron- den van het perceel, kadastraal bekend ge meente Terneuzen, sectie BB, nummer 579 en gelegen in de Koninginnepolder te Bier vliet. De desbetreffende aanvraag ligt vanaf 29 maart tot en met 27 april 1983 voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, af deling algemene zaken, Oostelijk Bolwerk 4 te Terneuzen. Tegen inwilliging van de aanvraag kan een ieder binnen dertig dagen na de dagteke ning van deze bekendmaking schriftelijk be zwaren indienen bij het College van Gede puteerde Staten van Zeeland, St.-Pieter straat 42, Middelburg. Terneuzen, 28 maart 1983. Burgemeester en wethoudérs voornoemd, C. Ockeloen, burgemeester A.J. van Pagee, secretaris. zeehaven industrie recreatie Het VOORDELIGSTE ADRES voor van degelijk Duits fabrikaat in geéloxeerd aluminium of PVC-uitvoering Vrijblijvend advies - levering - montage - service door uw vakhandelaar int«r i»ur special»#* Steenstraat 23 - Hulst - telefoon 01140-14120 Nog 'njaar of wat en meneer Rensma staat alleen nog maar voor z'n plezier vroeg op, als hij gaat vissen. Heefl-ie eindelijk eens alle tijd voor zichzelf en voor 'n ander. En kan-ie volop doorgaan met z'n vrijetijdsbesteding van nu. Bij de visclub, in 't buurtwerk en thuis. Hij leeft toe naar zijn pensioen en is van plan die tijd goed te gaan besteden. Als iederéén dat nou eens kon zeggen. Maar om te beginnen leven we niet allemaal in dezelfde omstandigheden. En daar komt nog wat bij. Sommigen van ons zien gewoon 'n beetje op tegen al die vrijheid. Al geven ze 't lang niet altijd toe. Dat pensioen is straks opeens een feit. Hoe maak je er dan iedere dag 'n echte, verdiende pensioendag van? En hoe zorgje nu al, dat het 'n fijne tijd kan worden? Voor een heleboel mensen is dat beslist geen probleem. En voor u? Lees er al vast iets over. Over nieuwe kon takten met anderen, dingen die je kunt gaan doen. Maar ook over hoe je je straks weer nuttig en nodig kunt maken, met de ervaring die je hebt. 'n Boekje dat daar speciaal overgaatsturen wij u graag toe. Er staan veel praktische gegevens in en ideeén die u miscchien wel wilt navolgen. Even de bon opsturen en u krijgt het in huis. Naam: Adres: Postcode/Plaats: mnp Publikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame (SIRE). II DAGBLAD VOOR ZUlDWESTj Sc ste MIDDELBURG - De ge meente Sas van Gent moet voor het recreatieplan 'Ka naaleiland' niet op subsidie van de provincie rekenen. De werkcommissie van de provinciale raad voor de recreatie in Zeeland, die een adviserende taak heeft, vindt de regionale functie van het plan Ka naaleiland 'zeer onderge schikt'. „Dit betekent dat het project niet subsidiabel is", aldus de werkcommis sie. Het project, waarvan de totale kosten op ruim ze ven ton zijn geraamd, voorziet volgens de com missie primair in de re creatiebehoefte van de plaatselijke bevolking. Voorts acht de commis sie het 'recreatieve ele ment' van de Vogelkreek erg laag. Het waterschap Hulster Ambacht vroeg vorig jaar subsidie voor de aanleg van twee parkeer plaatsen aan de zuidzuide van de Vogelkreek. Dit ten behoeve van sportvissers. De parkeerplaatsen (14 in totaal) zouden nodig zijn omdat het betrokken weg gedeelte daar erg smal is. Geparkeerde auto's zijn daar zeer hinderlijk voor het verkeer. Ook dit ver zoek vindt geen genade in de ogen van de commissie. De verzoeken komen 11 april aan de orde in een vergadering van de Pro vinciale Raad. Van onze correspondent GROEDE - Op het strand Groede nabij de Walend.' heeft J. d .V. uit Groede e tweetal handgranaten van em gevonden. Door de Mij no ruimingsdienst zijn inmidd deze handgranaten gedemo teerd. Van een on NIEUWVLIET - De W schermingsvereniging 't j, een goed alternatief vooi verfoeide meidoorn. Zat snoeide meidoornhaag v£ in Nieuwvliet de eerste gebeurde door voorzitter Coördinatie Orgaan (ZCC Hij kantte zich bij die i van het ministerie van L gezaagde meidoorns (de rievuur) te doden. „Het Z voor een voortzetting vt voorheen", aldus Van Oos In de loop van de ochte Duumpje en Van Ooste Thijs Kramer van 't Duui ue vereniging een verve weggelegd met name vo opgerichte stichting Lanc

de Stem | 1983 | | pagina 4