aigTire -v1| „HIER UGT DE KNEET NU, DOODMOE EN DOODZIEK" Etappe-zege voor Van de Velde Nog geen akkoord schaats-trainers Samaranch: vertrouwen in volgende Olympiade Oosterbosch Hockey-dames nicus OATINGS Meling George Rest neer Rouraemouth ill! Van der Smissen volledig in de race Donderslag na fout van arbiter SE BEDE1 VAART t LOURD ES IS FOLr )ER Spanje Paasraces Ammerzoden gaan door AZ-Ajax Wereldrecords Fietscrosses Inter Milan VASTENAKTIE A52 Dopt verf en vernis, be- e markt. an de beide produktie- oduktiebedrijf te Assen (m/v) 5uw ontwikkelde pro- lopige en eind- et: dan kunt u zich Personeelszaken 15 HM Breda. REN CAMPING ixe 6 pers. chalets te hui jr en unje. iperen. Nog seizoen- en jaarplaat- overdekt zwembad; kir id.bad; ten- rossbaan; recr.ruimte i met gezelli i RE Maasbree 04765-23 ,60. FELD kamperen in p- rachtig bos- iping. Plaatsen vrij tc it 16-7 en na kamperen in juni v<x jr 2 pers. per int, Maalbekerweg 2 5, tel. 04705- angementen. 'aikenburgerweg 1281SCHIN OP (Z.L.) 04459-1209 b.gg. 043-644278 prachtige Geuldal r net verwarmd erbad, speeltuin, si njrermarkt, ge uni aantrekkelijke kampeertarie itacaravans te huur Vraag folder. tember C )ctober of per vlie gtuig 5 6211 HA Maastricht ion 043-15 715 •"-< edevaart r laar Lourdes SLL'lTEfr JD met een devaartor ganisatie. 1 S VOOR D IE 'S WOE SL. 077-48111 >EZE RUBRIEK VA- NSDAGS VOOR 10.00 TOESTEL 221. [in de Arde' nnen, tevens tourcara- Jedigingeric ht. Inl. 01156-510. «I i Var- 1-49- omf. huis. una, ppel- h.p. >ung. ver ion. camping met zwembad 5-pers. ca- iger. ine 1 tuinstoelen). Ideale wan- Zeddarn Tel. 08345-1673. Vul Ik aneifel - Gerolstein Lu xe vakantie appartement. Fok Iers vragen. Postf. 1247 D-fi ,530 Gerolstein Rijnland. Api p. Eifel-Dolomiten, men spr eekt Nederlands. Teil 09-49-6591-4651. SCIrl WARZWALD - LUXEM- bungafioavs en stacaravans. Tevens fellux 1373 - 420644 - 419019. I SON Ï^EVIJVER REKEM l net c jver de grens met o.m. strand Teatii eiprogr. voor jong en oud. Aan- igen. iestr aat 101. Tel.: 09-32-11-713281^ m et 5 sl.kamers, 12-16 pers. Prach- ba r, ligbad, kl.tv, barbecue etc. Nog Ji uni en sept. 400,- per week. Oo el 04704-3422. r IRÖME - HERAULT - LOZÈBE r h te huur. Schrijf of bel uw wense r ice-d'Ibie. 07170 France. Tel. j'te d'Azur Zuid-Frankrijk r4 pers. caravans met overdekt e sn 600 mtr van zee (zandstrand). )829. Wij spreken Hollands! NAZZOMEER, TRENTINO. ITAL'® 3ur. „Valsugana", Gasthuislaan il. 033-12716. Ur ap- tingen RIVIERA HOOGSEIZ. T.h. app. a. zee. Gar., ten"'* surf. Omg. SAN REMO. v seiz. v.a. 175 - p.w. 071-21 imini div. vak. woningen t.h. '"Jax|:s 18/6 of 25/6, de le week gratis. Grai :e tel. 01899-17193. 3 :omIor- alle urn. OP 115210. ROSAS, 35 km over Fran* Spaanse grens. Villas app. a./zee t.h. Nog enkele het hoogseiz. 05255-1206. app. t.h. Nog enkele app •r 198 pp. Auto en busreizen. vHj CBS PTC STEM T26 PAGINA SPORT 1 van onze sportredactie AMSTELVEEN - Ploeg leider Peter Post heeft Bert Oosterbosch aange wezen als vervanger van Gerrie Knetemann in de ploeg, die zal deelnemen aan de ronde van Ameri ka. Overigens zal Post - nu Knetemann is wegge vallen - geen aanvulling voor zijn formatie gaan zoeken. GENT - De tegenstelling is eigenlijk niet te vatten. Vo rige week woensdag nog le verde Gerrie Knetemann in de Tirreno Adriatico een topprestatie. In de afslui tende tijdrit op de natte boulevards van het kust stadje San Benedetto dei Tronto kwam hij slechts vier luttele tellen te kort om als eerste Nederlander de Italiaanse tegenhanger van Parijs - Nice op zijn naam te schrijven. Nu, tien dagen la ter, ligt de lieveling van het wielerpubliek zwaar ge wond in het Academisch Ziekenhuis van Gent met de uiterst wrange gedachte, dat donderdag 24 maart 1983 wel eens de laatste koersdag voor hem geweest zou kun nen zijn. De Kneet, erg verzwakt door het langdurig verblijf op de operatietafel en hele maal versuft van de vele in jecties die de hevige pijnen moeten stillen, wist gister morgen op kamer 606 van het Gentse AZ de toedracht van het noodlottige ongeval nog maar amper voor de geest halen. Toch was hij volledig bij bewustzijn, toen hij in allerijl naar het hospi taal werd vervoerd. „Sorry hoor, maar ik ben hardstik- ke stoned van al die spuiten. Dat moet ook wel". Even later toch: „Het is allemaal heel snel gebeurd. Helemaal precies weet ik het niet meer. Het was. slecht weer, regen. We reden uno DIEUS EVENAART WERELDRECORD RUCPHEN - De evenaring van het wereldrecord partijgemiddelde (66.66) door Ludo Dielis was het absolute hoogtepunt op de tweede dag van het wereld kampioenschap bandstoten, waarin Christ van der Smissen, die tweemaal ze gevierde, volledig in de race voor de titel bleef. Ludo Dielis wiste de voor hem blamerende nederlaag te gen Kobayashi in de tweede ronde gistermiddag op gran tee wijze uit. Vlot scorend snelde de Belgische matador vla series van 8, 73 en 119 in Me beurten naar de finish. Het was een grootsere ver richting dan de topprestatie, üe de Fransman Connesson vlj! jaar geleden tijdens de wereldtitelstrijd in Brugge neerzette. Connesson bracht namelijk zijn wereldrecord destijds wel uiterst kundig, j»aar met een grote dosis ge luk tot stand, profiterend van Wtjes in de lei, waardoor hij "9 caramboles op exact de- telide plaats kon maken. Ludo Wells had die veine niet nodig. Het feilloos klein spel in de hoek, waar hij constant aan de tong kon blijven door schijn baar moeiteloos perfect te her- ™ilen als de positie wat min- gunstig was geworden, bouwde hij hetzelfde resultaat Een schoolvoorbeeld van HILVERSUM (ANP) - De rotnplete uitrusting, wed- 'trijd- en uitgaanstenue, van het Nederlandse da- ■bes-hoekeyteam, bestemd Wor het wereldkampioen- bbhap in Koeala-Loempoer "egin volgende maand, is gastolen. Terwijl bondscoach Gijs Heumen en Fieke "«fchorst in een radio Wrtprogramma over het wereldkampioenschap spraken, werd voor de jeur van de NCRV-studio auto van de bondscoach Sphroken en leegge- Mi Naast de hockeys- ™e,n werden ook per- »e bezittingen van «n Heumen ontvreemd. ADVERTENTIE door Hoin Groothuis hoe bandstoten gespeeld moet worden, waar de toeschouwers van smulden. Dielis deed met zijn explo sieve optreden een zeer goede zaak, want hij distancieerde zich wat het moyenne betreft duidelijk van zijn concurren ten en dat zou op de slotdag van het toernooi, waarin iedereen in staat is voor een uitschieter te zorgen, wel eens van doorslaggevende beteke nis kunnen zijn. Slachtoffer van de perfecte demonstratie van Dielis werd Jan Arnouts. De benjamin van het deelnemersveld werd to taal ontluisterd. Met slechts 4 punten op zijn conto schroefde hij zijn keu los om even later als een zielige hoop ellende on deruit gezakt een plaats op de tribune in te nemen. 's Avonds moest Arnouts zijn vierde nederlaag in suc cessie incasseren tegen Vierat, die in de derde ronde Ko bayashi kansloos had gelaten. De kasteleinszoon uit Etten- Leur toonde een groot gebrek aan zelfvertrouwen, dat ont staan is door zijn desastreuze start. Het brak Arnouts in de tweede helft van de partij op. Na met 93-47 te hebben voor gestaan, klapte hij volledig in elkaar, toen de Fransman, een out-sider voor de eerste plaats maar nog steeds kansrijk, de bakens verzette met een serie van 61. De andere Nederlander, Christ van der Smissen bracht het er aanmerkelijk beter vanaf. De Willebrorder bleef volledig in de race om de titel door achtereenvolgens Berar- di en Kobayashi te verslaan. In beide partijen had de West brabander geen tegenstand van betekenis. Berardi kon Van der Smis sen tot de helft van de partij nog aardig volgen (114-80 na 13 beurten), maar bakte er daar na niets meer van. Van Ko bayashi ondervond Van der Smissen nog minder verweer. Nadat de Westbrabander al snel een straatlengte voor sprong had genomen (139-39 na vijf beurten) leek de Ja panner het verder wel te gelo ven. Hij maakte tenminste niet meer de indruk strijdbaar te zijn en miste enkele eenvou dige ballen. Van der Smissen, die in de tiende beurt uitging ALGEMEEN - Walther Trö- ger, secretaris van het West- duitse Olympische Comité, is door het IOC benoemd tot di- recteur-sportif van het Inter nationaal Olympisch Comité. Tröger volgt in die functie de onlangs overleden Hongaar Arpad Csanadi op. en dus een goede partij afle verde, had in de tweede helft van de wedstrijd overigens niet meer de precisie, die zijn spel in de beginfase kenmerk te. Anders had hij zeker nog sneller de 200 caramboles vol- gemaakt. Ook leider Zenkner bleef in het goede spoor. In de derde rond handhaafde hij zijn on geslagen status door een dui delijke, maar toch moeizaam tot stand gekomen zege op Scherz. De Oostenrijker leidde zelfs met 111-59, maar kwam daarna totaal niet meer in het stuk voor. Later op de avond verloor Scherz opnieuw. Nu van de grote kanshebber op de wereldtitel Dielis en wel in 20 beurten met 149 tegen 200. De uitslagen van de derde ronde zijn; Dielis (Bel) 200 3 119 66.66 Arnouts (Ned) 4 3 2 1.33 Kobayashi (Jap) 110 19 28 5.78 Vierat (Fra) 200 19 65 10.52 Scherz (Oos) 139 24 35 5.79 Zenkner (WD1) 200 24 45 8.33 V.d.Smissen (Ned) 200 18 42 11.11 Berardi (Arg) 86 18 19 4.77 De uitslagen van de vierde ronde zijn: Van der Smissen 200 10 53 20.00 Kobayashi 49 10 37 4.90 Vierat 200 17 61 11.76 Arnouts 152 17 41 8.94 van onze sportredactie RUCPHEN - De eerste don derslag boven Rucphen tijdens het noodweer, dat gisteravond heerste, leek scheidsrechter Van Dompselaar te doordrin gen van een fout, die hij had gemaakt tijdens de partij tus sen Van der Smissen en Ko bayashi. Van Dompselaar telde Van der Smissen ten onrechte af na twee caramboles van diens slotserie van elf. Van der Smissen protesteerde tever geefs. Kobayashi weigerde evenwel naar de tafel te gaan, omdat hij ook een punt had geconstateerd. Van Dompse laar wist niet goed wat hij met de situatie aan moest en ging met Van der Smissen in con claaf. Tijdens dat fluisterend gesprek ging de donder plotse ling met grof geweld tekeer. Het ontlokte het publiek een klaterend applaus, waarna de arbiter direct herstel riep en Van der Smissen de partij mocht uitmaken. met het peloton de Eiken- berg af. Je weet hoe dat gaat. In volle vaart, in één lange sliert. En plots stond er die auto. Op het moment dat ik die zag, was het al te laat. Boem, en het was ge beurd. Hier ligt de Kneet nu, doodmoe en doodziek. Het is maar de vraag of-t-ie nog wel eens ergens aan de start zal staan. Laat me verder maar alleen. Ik voel me zó beroerd". Zijn vrouw Gré ziet er ge tekend uit. Na een slapeloze nacht - „ik ben vannacht tot half een hier geweest" - in een Gents hotel was zij gis teren in alle vroegte weer door Jacquos Eestermans Vervolg van pagina 1 terug in het ziekenhuis. Ze is ongerust, ondanks de ver zekering van de artsen, dat de toestand van haar man na de zware micro-chirur gische ingreep stabiel is. „Toen Peter Post me giste ren inlichtte over Gerrie's ongeval moest ik meteen denken aan Jempi Monseré (hij kwam op tragische wij ze om het leven bij een soortgelijk ongeluk, red.). Peter drukte me weliswaar op het hart, dat ik me daar over niet druk hoefde te maken, maar tochJe kent de gevaren. Ik heb de kinderen onmiddellijk naar mijn ouders gebracht en ben vervolgens naar hier geko men. Hoe het met Gerrie zal aflopen? Ik weet het echt niet. De doktoren hebben ook mij nog geen uitsluitsel kunnen geven. We moeten er maar het beste van ho pen". Intussen weten ook de verpleegkundigen van het Academisch Ziekenhuis hoe geliefd hun patiënt is bij het wielerpubliek. Zegt een ver pleger: „Het is ongelooflijk. De telefoon rinkelt onafge broken. Het lijkt wel of werkelijk iedereen wil we ten hoe het met meneer Knetemann gaat. Natuur lijk ken ik hem - ik ben ten slotte een Vlaming, niet waar - maar ik heb nooit kunnen vermoeden, dat hij zo populair is bij jullie. Hoe het met hem is? Oh, ik ben niet bevoegd u daarover te informeren". Het is in ieder geval ze ker, dat het voorlopig uit is met de grappen en grollen van Gerrie Knetemann. De Amsterdammer van ge boorte is een zwaar aange slagen man, die tussen de helderwitte lakens niet al leen de pijn zal moeten ver bijten, maar ook zal moeten proberen de psychische op- tater te verwerken. En dat in een seizoen, dat voor hem opnieuw de nodige succes sen in petto leek te hebben. Het begon allemaal fantas tisch met een eindzege in de Ronde van de Middellandse Zee en een fraaie tweede plaats in de Tirreno het is allemaal afgelopen met een ongelukkige botsing in 'Dwars door België'. Dramatische foto's van de gevolgen van de valpartij van Gerrie Knetemann donderdag. Op de grootste foto wordt de slagader lijke bloeding van de prof uit Huybergen door de toegesnelde arts met de vingers dichtgeknepen. Op de inzet kijkt Knetemann bezorgd naar zijn gebroken been dat door omstanders recht wordt gelegd. - foto's anp van onze sportredactie TARRASSA - De vijfde en laatste etappe van de Cata laanse week eindigde gisteren in een dubbel Nederlands suc ces. Op tien kilometer van het einde van de zware laatste AMMERZODEN (ANP) - De paasraces van Ammerzoden, die door het faillissement van de organiserende MC Den Boet, twijfelachtig waren, zul len op paasmaandag door gaan. De KNMV heeft een ga rantiebedrag beschikbaar ge steld en de curator gaat ak koord met een regeling waar bij de motorclub buiten de fi nanciële afwikkeling zal wor den gehouden. De rijders zullen via een be paalde verdeelsleutel hun ver goedingen krijgen uit de in komsten en wanneer er dan een overschot zou zijn, zal dat bij de afwikkeling van het faillissement worden ge bruikt. Boet van Duimen, die niet zou starten in de nationa le kampioenswedstrijden, heeft toegezegd te zullen rij den in Ammerzoden. etappe van de Catalaanse Week demarreerde Johan van de Velde uit de kopgroep van vier renners om met een korte solo zegevierend de ritten koers af te sluiten. „We hadden net de beklim ming van de laatste col achter de rug", aldus Van de Velde, „in de afzink, op een vlak stuk, ben ik weggereden. De rest ging vanzelf, want de vorm is pico bello". Gerard Veldscholten com pleteerde het Raleigh-succes door eveneens afgescheiden naar de tweede plaats te fiet sen. „Veldscholten heeft de wedstrijd voor ons geopend", vertelde Van de Velde gister avond. „Hij demarreerde en de kleine Belda ging met hem mee. Ze hadden ongeveer een halve minuut voorsprong toen Ruperez wegsprong. Ik ben met hem meegegaan, samen met een Italiaan. Peter Win nen had net de pech dat hij op dat moment lek reed, anders was hij ook meegeweest. Hij rijdt momenteel erg sterk. De samenwerking was steeds goed, al moest die Italiaan al lossen op de eerste klim die we tegen kwamen". De aanval van Ruperez le verde hem bijna de eindzege op de Catalaanse Week die nu naar zijn landgenoot Alberto Fernandez ging. Ruperez kwam 17 seconden te kort. Jo Maas moest zijn riante zesde plaats als beste Nederlander opgeven omdat hij wegens ziekte de eindstreep niet haal de. Raleigh-ploegleider Jules de Wever: „Voor de start ver telde Maas me al dat hij zwaar verkouden was" Van de Vel de: „Onderweg zijn wel 35 renners afgestapt. Ook Jo Maas maakte aanstalten, maar moest even wachten om dat hij niet direct in een auto kon plaatsnemen". De uitslag van de slotrit is: 1. Johan van de Velde (Ned) 165 km in 4 uur 35 min 49 sec, 2. Gerard Veldscholten (Ned) op 34 sec, 3. Vi cente Belda (Spa) op 46 sec, 4. Faustino Ruperez (Spa) z.t., 5. Rai- mund Dietzen (WD1) op 2.01,6. Jose Recio (Spa) z.t., 7. Antonio Coll (Spa) z.t., 8. Jose-Luis Laguia (Spa) z.t., 9. Alberto Fernandez (Spa) op 2.09,10. Peter Winnen (Ned) op 2.28; eindklassement: 1. Fernandez 23.49,45, 2. Ruperez op 32 sec, 3. Dietzen op 44 sec, 4. Coll op 1.15, 5. Julian Gorospe (Spa) op 1.38,6. La guia op 2.25,7. Belda op 2.48, 8. Jai me Vilamajo (Spa) op 4.45, 9. Ber nardo Alfonsel (Spa) op 5.02, 10. Recio op 5.11. van onze sportredactie ZWOLLE - De beleidsgroep training van 'de KNSB heeft ook in de tweede vergadering over de trainers-samenstelling voor het volgende seizoen nog geen definitieve keuze kunnen maken. Woensdag wordt op het KNSB-bondsbureau verder gepraat. De trainers moeten tot een voorstel komen aan de KNSB over onder meer het trainerskorps in het Olympische jaar '84. Onderlinge tegenstellingen hebben de gesprekken doen uitlopen. Henk Lamberts, de assistent van trainingscoördinator Henk Boer, verklaarde overigens wel, dat de KNSB over drie weken beslissingen kan nemen. „Woensdag komen wij tot de eind-con clusie wat betreft de samenstelling van het trainerskorps. De KNSB kan dan binnen drie weken ja of nee tegen het voorstel zeggen", aldus Lamberts. Over de samenstelling van de kernploegen voor het volgende seizoen is in het geheel nog niet gesproken. De evaluatie over het afgelopen seizoen is rond. Woensdag moeten de namen van de schaatsters en schaatsers voor de kernploegen worden ingevuld. NEW DELHI (ANP) - In zijn openingstoespraak tot het 86e congres van het Interna tionaal Olympisch Comité (IOC) heeft voorzitter Juan Antonio Samaranch giste ren in New Delhi vastge steld dat de Olympische be weging zijn kracht en een heid hervonden heeft. „Na de gebeurtenissen in 1980", Samaranch doelde daarmee op de Olympische boycot door o.a de Verenigde Staten, „hee'ft de Olympi sche beweging weer de er kenning gekregen als leider van de sportwereld". Vol gens de Spanjaard, is het congres in New Delhi omdat het de laatste bijeenkomst van het IOC in de 22e Olym piade is. „In de vier achter ons liggende jaren hebben wij geweldige inspanningen verricht. Wij kunnen met vertrouwen uitzien naar de 23e periode van vier jaar, want in Serajevo begint in februari van het volgend jaar de 23e Olympiade". Samaranch wees op het feit dat nil ook dames deel uitmaken van het IOC en dat er op tal van gebieden, sportmedisch en de contac ten met niet-Olympische takken van sport geweldige vooruitgang is gemaakt. Door de steun aan de landen van de derde wereld is het volgens Samaranch moge lijk dat bij de Olympische Spelen in Los Angeles alle nationale Olympische comi- te's vertegenwoordigd zijn. Bij de opening van het congres werd mevrouw In dira Gandhi, de president van India, onderscheiden met de Olympische orde in goud, een onderscheiding die slechts zelden wordt uitge reikt. illllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll BOURNEMOUTH (ANP) - George Best, de voormalige Ierse voetbalinternational, heeft kort voor het sluiten van de transfermarkt in Engeland een contract getekend bij de derde divisieclub Bourne mouth. Het bestuur van Bourne mouth heeft het contract dat de binnenkort 37 jaar worden de best bij de Amerikaanse club Golden Bay Earthquakes had, afgekocht. De afkoopsom is niet bekend gemaakt. Het gemeentebestuur van Alk maar zal niet naar de noodver ordening grijpen om de com petitie-wedstrijd AZ'67-Ajax van zaterdag 9 april op die da tum te verbieden en dus op een andere dag vastgesteld te krij gen. Burgemeester Cees Rooze- mond verwijt de KNVB echter wel gebrek aan realiteitszin. Hij wilde de aanhang van Ajax weren op zaterdagmiddag in de binnenstad van Alkmaar. KNVB-competitieleider Huij- bregts wees er echter op dat beide ploegen aan zo'n ver schuiving moeten willen mee werken. Ajax wil dat echter niet. Vijf wereldrecords werden er gisteren tijdens de schaatsin- terland Rusland-Oost-Duits- land op de Medeo-baan van het Russische Alma Ata gevestigd. Bij de dames 'dook' Christa Rothenburger op de 500 meter als eerste vrouw onder de 40 se conden: 39.69. Natalia Petruse va verbeterde haar eigen we reldrecord op de mijl en kwam tot 2.04.04. Bij de heren zette de Rus Pavel Pegov met 36.68 een nieuw wereldrecord op de 500 meter neer. Zijn landgenoot Kulikov verbeterde de 'mon diale' tijd van de Canadees Boucher op de 1000 meter en bracht die op 1.12.58. Bij de ju nioren raakte Eric Heiden een nog op zijn naam staand re cord kwijt. De Rus Limov kwam namelijk op de 1500 me tertot 1.56.15 Fietscrosses blijken gunstig te zijn voor de financiële huis houding van de KNWU. Werd namelijk aanvankelijk voor het jaar 1982 rekening gehou den met een tekort van twee ton, op de jaarvergadering in Utrecht bleek dat tot 15.000 gulden beperkt te blijven. De winst zat 'm niet alleen in de beheersing van de uitgaven, maar ook in het gegeven dat de nieuwe poot van de unie, het fietscrossen, zich sneller en fi nancieel gunstiger ontwikkel de dan was verwacht. De tuchtcommissie van de UEFA heeft Inter Milan forse gestraft voor de ongeregeldhe den, die zich hebben voorge daan bij de wedstrijd Inter Mi lan-Real Madrid voor de kwartfinales van de Europese beker voor bekerwinnaars. De commissie legde de Italiaanse club naast een boete van 50.000 Zwitserse francs (f. 65.000) ook het verbod op de eerst komende thuiswedstrijd van de drie Europese bekertoernooen op eigen terrein te spelen. lllllllilllllllllllllillilllllllllllllllllUUIUIIIIIllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllll DEN - HAAG - De winnende getallën van de midlotto 11a, die gisteravond werd gespeeld, zijn: 4 - 13 - 23 - 26 - 30 - 41. Reservegetal 9. Aantal deelne mers: 517.518. Inleg: f. 2.344.766,00. Beschikbaar prij- zenbedrag: f. 1.113.763,85. Cijferspel:061248. Extra trekking: f. 10,00 op 55, f. 25,00 op 466, f. 250,00 op 3546, f. 1000,00 op 88896, f. 25.000,00 op 767926. ADVERTENTIE om het recht van de zwaksten GIRO 5850 ZEIST

de Stem | 1983 | | pagina 7