Geweldige belangstelling voor Oosterscheldewerken Kleine bedrijven zijn dupe van monetaire ingreep' Minder geld voor extra emancipatie Theaterprogramma Hulst in de maak Cloosterstraat Kloosterzande Brandweerkorpsen I binden strijd aan I I in Kloosterzande Ook Hulst laat borden niet staan VAN ZEELAND GE MENSEN Kaartleesrit I Vossenrijders KLOOSTERZANDE - Burgemeester en wet houders van Hontenisse verwachten dat het rijk binnenkort met de begeerde subsidie over de brug komt voor de kostbare riolering (ruim 2.200.000 gulden) in de Cloosterstraat. Speld van verdienste voor Rie Leeuw Fiets-in Koewacht succes Maar drie Z-Vlaamse pastores onder de 50 POT NIET OPGEMAAKT Lagere school Kloosterzande krijgt er kleuters bij Plaatselijk nieuws Axel Graauw Hulst Lamswaarde Nieuw-Namen Gesprek over inrichting Krammer en Volkerak Presentiegeld omhoog bij dienst Zeeuwse waterschappen College Hontenisse: Voor ROZ geen subsidie Al 2 ,ATPRDAG 26 MAART 1983 T18 PAGINA ZEELAND 2 comtezoenenl iank|e. jubileum, receptie, 5, verloving, overwinning, maar door. mag best eens en wel op de pagina Joeilijk is dat niet en duur :ijn. (b.v 6 regels kosten U stelt 'n tekst op. bett n van onze bijkantoren ot i af aan de balie. tor particulieren. 1.40. Eén grote regel or het bijplaatsen van een vi| 10,- toeslag. Bij niet wordt 2.50 adm.kosten e rayonkantoren Hulst. 4. tel 01140-13751; Straat 9, tel 01150-17920 at 1, tel. 01100-28030. Goedemorgen LIEVE PAPA JOOP Hartelijk gefeliciteerd van Jeannette, Esther en Daniël. bouw van een garage op irslaan 15 te Hulst voor er P. d'Hondt. thouders van de gemeente inbare kennis dat zij voorne van hef ter plaatse geldende euw-Hulst" met toepassing Wet op de Ruimtelijke Orde- te verlenen voor de bouw van ceel Poorterslaan 15 te Hulst, 1st, sectie B no. 1865. ige wordt gedeeltelijk gereati- e bestemming „tuin", waarop •den. ingang van 28 maart 1983 ge in op de afdeling algemene za- ecretarie voor een ieder ter in- en heeft tegen het bouwplan voornoemde termijn schriftelijk ster en wethouders. burgemeester, P. Molthoff. secretaris, J.F. van Denderen. 15 jaar zoeken wij in Hulst een gezellig gezin waar ze teel langer, kan wonen. Ze Door omstandigheden kan onen, maar ze heeft goede familie. heel gewone mensen die interesseren en een kans tere informatie: ast- en Pleegadressen- Kaai 39, en Londense 180-28555. erg stil- tijd! foor aar ir laar an n. taal van vrij- ite, rjenu en eem. kon- an doen. en hebt. sturen egevens 'olgen. n huis. -1 is 259,1000 AG Amsterdam aoekje "Straks met pensioen subsidie riolering Van onze correspondent HULST - Rallyclub De Vos- senrijders houdt zondag 27 maart een grote kaartleesrit, die meetelt voor het kam- pioenschap van RAC-Zuid. In verband hiermee is het aantal Brabantse en Limburgse equi- I pes dat zich via de voorin schrijving heeft aangemeld, groot. Deze „Zes uren van Hulst" I wordt verreden volgens het svsteem van ingetekende lijn. Zondagmorgen om tien uur >aat de eerste equipe in de A- I klas van start vanaf het plein nabij café De Ster aan de Overdamstraat voor een kaartleesrit over een afstand van 155 kilometer. Daana ko men de B- en C-klassers, die respectievelijk 121 en 90 kilo- I meter moeten afleggen. Verder is er voor beginnen de rijders een toerklas. Hier voor geldt een eenvoudig I reglement en de afstand be- jagt 70 kilometer. Toerklas- sers kunnen ook nog inschrij ven vanaf elf uur in café De Ster. De start in deze klas is gepland om twaalf uur. Van een onzer verslaggevers Van onze sportmedewerker gemene jaarvergadering van het gewest Zeeland van het KNCGV (Koninklijk Neder lands Christelijk Gymnastiek Verbond) die in Kruiningen werd gehouden, heeft de Ter- neuzense „duizendpoot" van I EMM, Rie Leeuw-de Reus, de speld van verdienste opge speld gekregen van verbonds- voorzitter Vos. Deze speld kreeg de Terneu- zense voor haar grote verdien sten voor het KNCGV en haar eigen vereniging EMM, waar- 'an zij al 25 jaar bestuurslid Van deze 25 jaar beheert zij 23 jaar de EMM-penningen. Daarnaast is Rie Leeuw on dermeer 40 jaar lid van EMM. De hoogte van de het subsidiebedrag is nog niet bekend, maar het college denkt dat het van dien aard zal zijn dat de uitvoering van het projekt te verwezen lijken is. Zelf heeft de gemeente hiervoor al een spaarpotje van ruim een half miljoen gulden aangelegd. De rioleringswerken in de Cloosterstraat zijn vooral zo urgent, omdat het waterschap Hulster Ambacht al volop be zig is met de bouw van de rioolzuiveringsinstallatie in van onze correspondent KOEWACHT - Ondanks re gen en kou waren er in Koe wacht 46 kinderen aan de start voor de fiets-in, ten bate van de Vastenactie voor Tanzania. Dank zij de bereidwillige medewerking van de plaatse lijke EHBO en toezicht van de HsRNEUZEN —Tijdens de af' - politieks aiies prima verlopen. Er was ook veel medewerking van personeel en onderwijzers van de scholen. De opbrengst bedroeg tweeduizend gulden. Kloosterzande. In de riolering van Kloosterzande bestaat nu namelijk een groot tekort aan berging, met als gevolg een hoge overstort-frequentie. Om meer milieuhygiënisch rende ment uit de zuiveringsinstal latie te halen, moet die over- stortfrekwentie flink worden verlaagd. Het waterschap zal het af valwater overnemen op de plaats van het huidige rioolge maal. In het oorspronkelijke plan waren twee gemalen op zo'n 200 meter van elkaar ge projecteerd, maar door nu het overnamepunt te verleggen, kan het bestaande gemaal van de gemeente vervallen. Dit be spaart de gemeente onder houdskosten en te zijner tijd ook de kosten van vervanging. Wel moeten aan het water schap als gevolg van deze ge wijzigde situering de meerde re investeringskosten worden vergoed, zijnde 167.000 gulden. Daarnaast zal de gemeente dan nog jaarlijks een bijdrage van 1.200 gulden in de energie kosten moeten betalen. Omdat de zuiveringsinstal latie eind dit jaar gereed komt, zit het waterschap te popelen om de werkzaamheden te be ginnen. Vandaar dat B en W voorstellen om, vooruitlopend •op de subsidiebeschikking, ak koord te gaan met het gewij zigde afvalwaterovername- punt in Kloosterzande. Het waterschap is dan bereid om de genoemde meerkosten te voorfinancieren. >Iad, in samenwerking met E). Van een onzer verslaggevers HULST - In de Zeeuws- Vlaamse parochies zijn in totaal slechts 3 pastores werkzaam, die jonger rijn dan 50 jaar. Van hen 's alleen pastor J. ter Braak uit Hulst met zijn 36 jaar beneden de 40. Dit blijkt uit cijfermateriaal van de persdienst van het Bisdom Breda. Van de overige 24 pas tores die in Zeeuws- Vlaamse parochies werk zaam zijn er 9 in de leef tijd van 50-60 jaar, 10 van 60-65 jaar, 3 van 65-70 laar en 2 boven de 70 jaar. Daarbij is pastoor Knip- scheer uit Lamswaarde mbt zij n 76 j aar de oudste. Naast de genoemde Pastores zijn er echter in Zeeland nog zo'n 15 pries ters werkzaam die in verschillende plaatsen actief zijn en die zijn over het algemeen wat jonger. Z'j het, dat er ook hierbij slechts 2 beneden de 40 laar zijn. Volgens de persvoor lichter van het bisdom is we situatie in Zeeuwsch- 'laanderen overigens Seen uitzondering. Over- al signaleert men een ?erSrijzing van het pas- loraat. Als mogelijke oor aak wordt aangevoerd aat de meeste pastores hauw betrokken zijn met nun Parochianen en ook °P oudere leeftijd op hun Post blijven omdat men reest dat er wellicht jNan opvolger is en de Parochie dan mogelijk bij ecu andere wordt ge- v°egd. Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - De landelij ke stuurgroep emancipatie heeft dit jaar heel wat minder geld voor extra emancipatie activiteiten in Zeeland te ver delen. Vorig jaar was 65.000 gulden beschikbaar, maar daarvan werd maar 15.000 gulden gebruikt. Dit jaar ligt 35.000 gulden op Zeeuwse ini tiatieven te wachten. Het gaat om activiteiten die niet vallen onder de andere subsidieregelingen voor emancipatie, waarvoor pro vincie en gemeenten rijksbij dragen ontvangen. De activi teiten mogen niet langer du ren dan een jaar en moeten op korte termijn uitvoerbaar zijn. Verder moeten ze bij voorkeur een vernieuwend of experi menteel karakter hebben dan wel de omstandigheden op emancipatoir gebied verbete xen. Activiteiten die zich richten op dubbele achterstandsitua ties (zoals vrouwen uit cultu rele minderheidsgroepen en bijstandsvrouwen) krijgen voorrang. Tenslotte moet de uitvoering in goed overleg met de provincie en de gemeente(n) plaatsvinden. Vorig j aar ging het gebruik te deel van het geld onder meer naar vrouwencafé 't Pand in Middelburg en naar een studiedag over de proble men van vrouwen in kleine woonkernen. Belangstellenden kunnen zich nog melden bij het bureau Zeeland van het ministerie van WVC in Middelburg. Dan moeten ze wel snel zijn want het is kort dag. Van een onzer verslaggevers HULST - De wergroep vrijwilligers die probeert voor het seizoen 1983/84 het theaterprogramma in Hulst te redden, vordert gestaag met de werkzaam heden. In samenwerking met Den Dullaert is men nu bezig het aanbod te verzamelen, wat dan volgens wethouder E. de Rechter binnen anderhalve maand zou moeten resulteren in de presentatie van een thea terprogramma. Terwijl de werkgroep aan de slag ging, dienden zich zo als bekend nieuwe ontwikke lingen aan aan het podium kunstfront. De provincie is met een voorstel aan de Zeeuws-Vlaamse gemeente op de proppen gekomen om een mannetje van het interge meentelijk theaterbureau in de regio te stationeren en heeft aangeboden de salariskosten te betalen. „Wij zullen dit voorstel se rieus bekijken", aldus wethou der De Rechter, die er echter weinig heil in ziet. „Maar wij zijn gebonden aan de uit spraak van de raad dat Hulst mans genoeg is om de theater activiteiten zelf te organise ren. Dus eigenlijk zijn wij dit station al gepasseerd". Van een onzer verslaggevers KLOOSTERZANDE - Voor uitlopend op de integratie van het kleuter- en lager onder wijs, hebben B en W toestem ming verleend om in de nieu we H. Hartschool te Klooster zande een kleuterklas onder te brengen. Dit om te voorkomen dat de nieuwe school al meteen met leegstand wordt geconfron teerd. Door het dalend aantal leer lingen mocht er namelijk voor het schooljaar 1982/83 geen zesde leerkracht meer worden benoemd. De kleuterschool die het lege klaslokaal bevolkt is afkomstig van de Prins Wil lem Alexanderschool. In verband met deze onder brenging moet er een en ander worden aangepast (toiletten en handwasbak) en aange schaft (kleuter-buitenspelma teriaal, kleuterkeuken en zandwatertafel). Bovendien moet er een zandbak geplaatst worden. De raad wordt ge vraag daarmee in te stemmen. Op het werkeiland Neeltje Jans steken de gigantische bouwkranen nog hoog uit boven de reusachtige betonnen pijlers voor de Oosterscheldedam. - foto archief de stem Van een onzer verslaggevers BURGHSLUIS - De belangstelling van het Nederlands publiek voor de Oosterscheldewerken is overweldi gend. In de eerste drie maanden van dit jaar trok het informatiecentrum over deze werken op „Neeltje Jans" al 17.000 bezoekers, maar liefst 90 procent meer dan in dezelfde periode van vorig jaar. Men verwacht dit jaar 350.000 bezoe kers, 100.000 meer dan verleden jaar. Vanaf 1 april is het infocentrum, be reikbaar per bus van de vervoersmaat schappij Zuidwest-Nederland, weer alle dagen van de week geopend. In de pe riode november tot april is dit centrum, waar de bezoekers uitvoerig over de ko lossale werken in de Oosterschelde worden geïnformeerd, 's maandags en dinsdags gesloten. Net voor Pasen wordt de expositie ruimte verrijkt met een grote maquette van de werken in de Oosterscheldemon- ding. Donderdag 7 april organiseert De Stem een excursie naar het informatie centrum op het werkeiland „Neeltje Jans", waar van alles te zien is. Nagenoeg alle 66 pijlers voor de stormvloedkering zijn nu klaar en als alles een beetje meezit wordt eind vol gende week de eerste proef pij Ier in de Roompot op de bodem van de Ooster schelde neergezet. Dat gebeurt door het hefschip Ostrea, dat bij deze klus-van- gewicht hulp krijgt van het afmeer- en opschoonponton Marcoma. De operatie proefplaatsen wordt zeven keer her haald. Voorts ligt het in de bedoeling om na de bouwvakvakantie drie bouwdokken op „Neeltje Jans" onder water te zetten. Bij één bouwdok is dat geruime tijd ge leden al gebeurd. van een onzer verslaggevers Brabants/Zeeuwse werkgeversorganisatie: BREDA - Het optimisme van minister Ruding over de gevolgen van de recente valuta-wisselingen wordt door het bedrijfsleven in de grensstreek niet ge deeld. Vooral voor de kleine be drijven in de grensstreek is de gulden deze week té hard ge worden. Op het eerste oog mag Ne derland dan niet ontevreden zijn met het resultaat van het geharrewar over de opwaar dering en waardedaling van de verschillende Europese munten. Maar in de praktijk van Zuidwest-Nederland zal het bedrijfsleven er in de grensstreek zeker op achteruit boeren. Dat is de mening van mr. F. Smits, secretaris van de Bra bants/Zeeuwse Werkgevers vereniging. „Door onze geo grafische ligging zijn wij hier nu eenmaal wat meer op het zuiden georiënteerd. Vooral kleinere bedrijven. Die schie ten er niets mee op, dat onze exportpositie ten opzichte van Duitsland niet is verslechterd. Zij hebben er alleen mee te maken, dat ze hun produkten in België, maar vooral in Frankrijk moeilijker kunnen slijten. Dat zijn dan ook de be drijven die het zwaarst wor den getroffen. En dat al voor de zoveelste keer in korte tijd", aldus Smits, die er terloops nog even op wijst dat de be drijven ook te maken krijgen met protectionistische maat regelen van de Franse over heid. Een voorbeeld van een be drijf dat aan den lijve de ge volgen van de schommelingen op de geldmarkt ondervindt, is uien-exporteur Dacomex uit Sint-Maartensdijk. Dit bedrijf koopt door heel Nederland uien op en voert die vrijwel al lemaal uit naar Frankrijk, waar de ui een favoriet ingre diënt is in de beroemde Franse keuken. „Dit is nu de derde keer in goed een jaar tijd, dat we zo'n opdonder krijgen", verzucht directeur M. van Damme. De twee voorgaande mone taire ingrepen hebben hem naar zijn zeggen beide keren tussen de vijftig- en zestigdui zend gulden gekost, Nu zal de schade wat minder zijn. „Tus sen de twintig- en dertigdui zend gulden, denk ik. Dat dank ik aan mijn afnemers, die me nog een beetje in be scherming hebben genomen. Omdat het nu al een dag of veertien duidelijk was dat er iets aan zat te komen, hebben zij me sneller betaald". Van de andere kant is Van Damme koopman genoeg om de ontwikkelingen op de geld markt te beschouwen als het 'risico van het vak'. „Die span ningen zijn soms nodig om de zaak levendig te houden". Volgens Van Damme wordt in ons land ook te weinig reke ning gehouden met het effect op de handelsbetrekkingen tussen Duitsland en Frank rijk. Collecte - In het kader van de actie „Axel helpt Polen" wordt te Axel van maandag 28 maart tot en met vrijdag 1 april een huis-aan-huis collecte gehou den. De opbrengst hiervan zal worden bestemd voor de aan koop van medicamenten voor kankerpatiënten. Paasviering - Woensdag 30 maart wordt in het bejaarden dienstencentrum Trefpunt de paasviering gehouden. De me ditatie wordt verzorgd door ds J. Borgdorf. De heer E. Goos- sen zal een paasverhaal ver tellen en tevens verleent het bejaardenzangkoor onder lei ding van mevrouw De Graaf zijn medewerking aan het ge beuren. Aanvang 19 uur. Nooit Gedacht - Muziekvere niging Nooit Gedacht hield de algemene vergadering in café J. van Grol. Op deze vergade ring werden als nieuwe be stuursleden gekozen E. Bau- wens en F. Broeckaart. Enkele leden werden gehuldigd van wege hun tien-jarig jubileum: M. Verschuren, L. Steyaert, en H. van Geertruy die 25 jaar lid van de fanfare is. Deze leden ontvingen een onderscheiding van de federa tie van Nederlandse Muziek- bonden, die hen werd uitge reikt door mevrouw van Hooye. Na de vergadering werd er nog een bingo gehou den. Verkeerscodecursus - Maan dag worden in Den Dullaert te Hulst de diploma's uitgereikt aan de deelnemers aan de ver keerscodecursus op touw gezet voor Veilig Verkeer Neder land. Eerst moeten de 11 cur susten echter nog een examen afleggen. De diploma-uitrei king wordt omstreeks 21.30 uur verwacht en zal worden verricht door regionaal consu lent F. Bal. De cursus heeft de bedoeling om verloren gegane verkeerskennis weer wat op te vijzelen. VVN is van plan om ook volgend seizoen weer een dergelijke cursus op touw te zetten. Bridge - In café De Vier Jaar getijden speelden de leden van de bridgeclub met elf paren een wedstrijd voor de afvaar diging naar het Ruitenboer- toernooi, dat op 7 mei wordt gehouden in Sliedrecht. Uit slag: 1/2. heren Van der Wie- len-De Waal en echtpaar De Kort, 3. heren Van Cruissen- Pauwels, 4. dames Smulders- Van Puyvelde, 5. heren Rade- makers-Atkins. Het echtpaar De Kort heeft zich terugge trokken, zodat de heren Van der Wielen en De Waal aan het Ruitenboertoernooi zullen meedoen. Vogelvereniging - Vogelvere niging De Nagtegaal in Nieuw-Namen heeft de jaar vergadering gehouden in café Thilleman. Aftreden was voorzitter W. Goossens (niet herkiesbaar) en in zijn plaats werd gekozen L. de Vos uit Hulst. Deze werd op zijn beurt als secretatis opgevolgd door E. van Kerkhoven. Besloten werd de tentoonstelling voor 1983 te houden op 21, 22 en 23 oktober in het gemeenschaps huis De Kouter. Voorts werd besloten om met Pinksteren een actie te houden ten bate van de clubkas. pllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllMHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII^ Van een onzer verslaggevers 1 KLOOSTERZANDE - In totaal 26 brandweerkorp- sen uit geheel Zeeuwsch-Vlaanderen strijden za- terdag 23 april om de hoogste eer, tijdens de brand- 1 weerwedstrijden in Kloosterzande. Deze wedstrijden 2e klasse-perslucht worden gespeeld onder auspiciën van 'de Vereniging van Bevelvoerenden' E van de gemeenten- en bedrijfsbrandweren in Zeeuwsch- Vlaanderen. e Hontenissenaren die hun 'eigen' brandweerlieden wil- len aanmoedigen, moeten al vroeg uit de veren. Het korps Kloosterzande bijt namelijk om 9 uur de spits af en vijftig minuten later zijn de pompiers uit Vogelwaarde aan de e E beurt. Tegen half zes zal het laatste deelnemende korps e e zijn opdracht voltooid hebben, waarna om 19.30 uur de e prijzen worden uitgereikt door burgemeester mr. M. So- mers. Dat gebeurt in de tot feesthal omgetoverde ruimte e van het expeditiebedrij f Tieleman aan de Oudeweg. Daar e barst na de prijsuitreiking ook een groot brandweerbal e los met medewerking van het orkest Guy Mayer. De korpsen die meedoen aan de brandweerwedstrijden zijn naast Kloosterzande en Vogelwaarde: Philippine, Philips, Sluis, Elopak, Westdorpe, Cadzand, Biervliet, Axel, ACZ, Schoondijke, Sluiskil, Koewacht, Glaschemie. e Oostburg, Suiker Unie, Breskens, Terneuzen, IJzendijke, Sas van Gent, NSM, Hoek, Zuiddorpe, Hulst en Zaamslag. ÜlllllllllllllllllllllllllllllllllHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUIIIIIIIIIIIIIIIIll Van een onzer verslaggevers WILLEMSTAD - In het ge meentehuis van Willemstad wordt op 30 mei een gesprek gehouden over de inrichting van Krammer en Volkerak. Aan dit gesprek nemen deel vertegenwoordigers van de ministeries van verkeer en waterstaat en landbouw en visserij, de provincies Zuid- Holland, Zeeland en Noord- Brabant en van de gemeenten, die grenzen aan Krammer en Volkerak. In Brabant zijn dat de ge meenten Dinteloord, Willem stad, Fijnaart en Steenbergen. Het gesprek over de inrichting van Krammer en Volkerak is nodig omdat in dit gebied nog al wat veranderd is en ook nog het een en ander gaat veran deren. Dit allemaal als gevolg van de Deltawerken. Zo zijn er dammen gekomen, die van grote invloed zijn op de water beweging, wijziging treedt op in de zout- en zoetverhoudin- gen, er komt verandering in de getijdebeweging, in de plan ten- en dierenwereld en der gelijke. Van een onzer verslaggevers HULST - Ook burgemeester en wethouders van Hulst voe len er, in navolging van ande re gemeenten, niets voor om de verkiezingsborden te laten staan, zodat ze door actiegroe pen kunnen worden gebruikt om ruchtbaarheid aan hun ideeën te geven. Dit idee werd zoals bekend geopperd door de Werkgroep Kernenergie Zeeuwsch- Vlaanderen. De achterliggen de gedachte daarbij was dat met het laten staan van de borden wellicht illegaal be kladden van gebouwen zou kunnen worden voorkomen. B en W van Hulst vinden het uit oogpunt van welstand onaanvaardbaar de borden te laten staan, omdat ze het stadsgezicht ontsieren. De borden op andere, minder op vallende, plaatsen zetten heeft volgens het college ook weinig zin, omdat dan het beoogde ef- fekt weg is. Van een onzer verslaggevers GOES - Bij de Technologische Dienst van de Zeeuwse water schappen gaat het presentie geld voor de bestuursleden met meer dan 30 procent.om hoog. Althans wanneer het al gemeen bestuur daar maan dag mee akkoord gaat. Het bijwonen van een be stuursvergadering levert nu 75 gulden op. Het besluit daartoe werd vijf jaar geleden geno men. Het dagelijks bestuur heeft voorgesteld dat bedrag tot 100 gulden te verhogen. Dit om gelijke tred te houden met de vergoedingen die de Zeeuwse waterschappen aan hun bestuursleden toekennen. Als de bestuursleden van de Technologische Dienst beslui ten hun presentiegeld te ver hogen brengt dat jaarlijks bij na 2.000 gulden aan extra kos ten met zich mee. Van een onzer verslaggevers KLOOSTERZANDE - Burge meester en wethouders van Hontenisse vinden het geen taak van de gemeente om geld te geven voor een tentoonstel ling, die op touw wordt gezet door het Regionaal Overleg Zwakzinnigenzorg Zeeuwsch- Vlaanderen (ROZ). Deze expositie heeft tot doel een zo breed mogelijk publiek te informeren over zwakzin nigheid in het algemeen en over de hulpverlening aan geestelijk gehandicapten in Zeeuwsch-vlaanderen in het bijzonder. Met de tentoonstel ling is 5.200 gulden gemoeid en het ROZ heeft alle gemeenten gevraagd om 5 cent per inwo ner bij te dragen. Het Hontenisser college vindt de financiering van de expositie echter een taak voor de in het overlegorgaan deel nemende groeperingen. Bij die 19 'participanten' moet maar worden aangeklopt voor sub sidie, zo menen B en W. I

de Stem | 1983 | | pagina 17