EMS: een onwillig span Nog geen besluit over herschikken muntstelsel SL 'Doorslaggevend' gesprek Arafat en koning Hoessein Dierenbescherming waarschuwt voor infiltratie Centrumpartij DEMONSTRATIE TEGEN KRUISRAKETTEN Kom naar de grootste woning van Nederland! \0OK SOCIALE UITKERINGEN LAGER moeting met Glemp FINNEN-BUITENLAND5 BUITENLANDSE PROGRAMMA'S BELGIE NED 1 DUITSLAND 1 DUITSLAND 2 V AliéZ.' awe Volmachten in België hernieuwd Grote groep Somozisten in Nicaragua I MANAGUA - Ongeveer 1500 I voormalige gardisten van ex- I president Somoza van Nicara- I gua zijn de afgelopen dagen I vanuit Honduras het buurland I Nicaragua binnengedrongen. DEN HAAG - Minister Ruding (financiën) wil in het kader van nieuwe bezuinigingen op de gemeenschapsuitgaven kortingen toepassen op het minimumloon, de sociale uitkeringen en de ambtenarensalarissen. Walesa KUSTVAARDER LEKGESLAGEN GELDZAAK MET ZWARE POLITIEKE LADING Zevende Politiek Het weer Blanken dreigen op te stappen uit Zimbabwe Perioden met zon Weer in Europa Zon en maan Hoogwater Besprekingen W est-Duitsland deze week rond 3 manifestaties in 1 Ml Wm Ha u jaarbeurs-utrecht T49 ■naaNUAUi 21 MAAHI ISO J T7 PAGINA 3 120 JULI 1969 zette Neil strong de eerste stap op iaan. Bioritmici wijzen let uitstekende bioritme ldie dag. Maar let u eens Ie dagen 14, 15 en 16 ju- llle drie lijnen snijden Iritieke nul-lijn.' Op 16 1 vertrok de maanraket IJVeil toen te pletter ge len dan had de hele bio- •e were ld 'zie je wel' ge len. Kortom, kop: Jk I kruis: Jij verliest, ftratie uit Biorythms Peter West. lende tapijten ben ik \tuigd. Overigens wist air telefonisch van niets. |>t slot de befaamde NOS- puter die voor 'Met het op morgen' het bioritme |gans ons volk uitrekent. i hun onheils- en geluks- I een paar dagen bijhoudt I u merken dat ze telkens (dag opschuiven: 12 april I wordt de volgende avond (pril 1905 enzovoort. Van een een. Die NOS-compu- pestaat helemaal niet, of ze nen op die redactie een (t niet met één optellen. Ik dat het laatste waar is. 20.20 Jezus van Nazareth jtezus (Robert Powell) wordt de wonderbaarlijke broodvermenigvuldiging tot be Messias uitgeroepen. Hij (rekt zich het lot van Maria lagdalena (Anne Bancroft) aaan, en noemt Simon (Ja- nes Farentino) Petrus, zijn Steenrots. Na het uitspreken (fan de Bergrede brengt Je zus de dode Lazarus tot le- Iven. Vervolgens verjaagt hij |woedend de Farizeeërs en de fkooplieden uit de tempel. |Als Hij het licht schenkt aan en blinde, trekt het Sanhe- Idrin dit wonder in twijfel. lVerdere spelers in deze vier- Idelige serie van Franco Zef- tirelli zijn Ian McShane als I Judas, James Mason als Jo- Izef van Arimathea, Claudia 1 Cardinale als overspelige vrouw, Ernest Borgnine als honderdman en Sir Lauren- li ce Olivier als Nicodemus. 20.15 J.Robert Oppenhelmer Deel 5 van de Amerikaanse tv-serie. We schrijven 1945. In Europa is de oorlog bijna afgelopen, maar aan het i verre front blijven de Ja panners vechten tegen de Amerikanen en tallozen sneuvelen. Dan besluit Tru man om het mede door Op- penheimer ontwikkelde atoomwapen in te zetten. [21.20] Stille Oceaan Televisiefilm van Xaver Schwarzenberger naar de roman van Gerard Roth. Dokter Ascher voelt zich schuldig aan de dood van een van zijn patiënten, hij wordt vrijgesproken, maar zijn geweten komt niet tot rust. Hij gaat naar een dorp in Stiermarken, maar ook daar kan hij als weten schapsman zijn draai met vinden. „EN HAAG - Organisaties de dierenbescherming ,lj„ bang voor infiltratie door de Centrumpartij (CP). ne Nederlandse Vereniging lot Bescherming van Dieren 190 000 leden) heeft haar af delingen gewaarschuwd voor deze partij. Voorzitter J. van Rijn van de dierenbescherming zegt dat bescherming van dieren niet verward moet worden met mensonvriendelij k ge drag- De Vereniging is op haar beurt weer gewaarschuwd door de Nederlandse afde ling van het Europees Comi té ter bescherming van zee honden en andere pelsdie- ren. Bestuursleden van dit Comité hebben hun voorzit ter op non-actief gesteld we gens lidmaatschap van de Centrumpartij. Voorzitter Naerebout van het Europees Comité sym pathiseert naar zijn zeggen met de CP. Hij stond op een kieslijst en schreef artikelen in het partijblad. Hij intro duceerde ook A. Vierling binnen het Comité, maar die zag zelf van een functie af. Vierling werd namelijk fr actiemedewerker van de CP. Penningmeester F.J.L. Tikkemeijer vermeldt dat zijn Comité eind vorig jaar ongevraagd is genoemd als adhesie-betuiger bij Kamer vragen van de CP over ritu eel slachten. Behalve het Europees Comité heeft de CP toen ook vele andere die renbeschermingsorganisa ties zonder toestemming bij de adhesiebetuigingen opge voerd. De Nederlandse Bond tot Bestrijding van Vivisectie distantieert zich uitdrukke lijk van de Centrumpartij. De Bond neemt ook afstand van dierenbescherming- of milieu-organisaties die con tacten onderhouden met ex treem-rechtse instellingen. BRUSSEL - Wilfried Martens, de leider van de Belgische re gering van christendemocra ten en liberalen, heeft zater dagochtend in een vergade ring van de Kamer van Volks vertegenwoordigers de door hem begeerde nieuwe vol machten gekregen. Tot het einde van dit jaar kan Martens nu opnieuw met volmachten regeren. Martens kreeg het vertrouwen van dp kamer met 106 stemmen voor. In een bewogen beroep pleitte Martens ervoor hem opnieuw het vertrouwen te ge- ven „om de concurrentie kracht te helpen herstellen, de ontzaglijke opdracht inzake de tewerkstelling via onderhan delingen met de sociale part ners te verwezenlijken en om de sanering van de openbare financiën te kunnen doorvoe- [Ruding wil [minimumloon 1 lager Deze infiltratie heeft de I Sandinistische regering ertoe I gedwongen uit de politie-elite I gerecruteerde eenheden naar liet grensgebied te sturen. Deze grootscheepse actie Ivan de „contra-revolutionai- I ren" heeft volgens de regering I kennelijk tot doel een front I binnen Nicaragua te vormen I dat de strijd tegen het Sandi- I mstische bewind moet voort- I zetten. Van onze parlementaire redactie Hij heeft daartoe een voorstel ingebracht in de mi nisterraad. is zijns inziens te verdedigen op grond van de geringere geldontwaarding. Die zorgt er voor dat de minimumloners wat beter uit zijn dan eind vo rig jaar, toen het minimum loon met 1 procent werd ver hoogd, werd verwacht. Het minimumloon werd toen ver hoogd door de inzet van CDA- fractieleider De Vries. Door dat de prijzen minder zijn ge stegen kan de koopkracht van de minimumloners op peil blijven, zo zei de minister za terdag voor de radio. De nieuwe bezuinigingen zijn volgens Ruding nodig om nieuwe tegenvallers, zoals ge ringere opbrengsten van het aardgas, te compenseren. De ministerraad praat over de bezuinigingen in verband met de op te stellen Voorjaarsnota, die een tussenstand geeft van de financiële en economische situatie van ons land. De voor stellen moeten op 1 juli in gaan. De bewindsman vindt dat het minimumloon met 1 pro cent kan worden verlaagd. Dit LONDEN (AP) - De Jordaanse koning Hoessein heeft zaterdag tijdens zijn bezoek aan Londen gezegd dat hij deze week 'door slaggevende' besprekingen met PLO-lelder Jasser Arafat zal voeren over een mogelijke vredesregeling voor het Midden-Oos- I ten. I Hoessein zei dat hij 'moge lijk op korte termijn' zijn I standpunt kan bepalen ten I aanzien van de vredesvoor stellen van de Amerikaanse president Ronald Reagan. De koning, die aan het hoofd |van een delegatie van de Ara- i in Londen bespre- IjMgen heeft gevoerd met de Britse regering, gaf geen bijz- onderheden over zijn voorge- l»men ontmoeting met Ara- |Iat. Desgevraagd bevestigde i dat het gesprek 'doorslag gevend' zal zijn. I S?' P'an~Reagan voorziet in zelfbeschikking voor de Pales- Vljtse bewoners van de weste- I'Ike Jordaanoever in associa te met Jordanië. Aan de vesti- Iptg van Israëlische nederzet- I tgen in het gebied zou vol- lïens de Amerikaanse presi dent een einde moeten komen. Hoessein noemde de tee lt ^°°r 'srae' bezette lif i z.eer gevaarlijk' en I i dat de tijd voor een vreed- |h,me oplossing van het pro- I '?jm begint te dringen. «„Amerikaanse afgezant I "et Midden-Oosten Phi- T is zondag naar Israel Jin ken na een onderhoud lien ng Hoessein in Lon- ■«üa Zljn gesprek met Hoes- I vertelde Habib verslagge vers dat hij de koning op de hoogte had gebracht van de laatste ontwikkeling betref fende de onderhandelingen in zake de terugtrekking van buitenlandse troepen uit Liba non. In een vraaggesprek met de 'Sunday Times' liet president Reagan weten 'optimistisch' te zijn over een uiteindelijk ver trek van de soldaten van Sy rië, Israel en de PLO uit Liba non. Wanneer dat is bereikt, aldiis Reagan, „zal koning Hoessein aanbieden op te tre den als bemiddelaar bij de vredesonderhandelingen over alle andere problemen in het Midden-Oosten". Walesa, IPoni. van de verboden |Lh Vi>kbond Solidariteit, I zaterdag een korte ont ij11!^ ,«ehad met de primaat r'emp kardillaal Jozef ■»2°)?eas functionaris l et rï! katholieke kerk ging ;rt, een privé-bezoek. Hij r^ken^ zeggen wat er is te" 3 werd vergezeld door lietievo isten van de nu °P~ l*ilde vakorganisatie. Hij Idoen u ?een mededelingen 1'trLj was het tweede on- Lium! dat Walesa had met l'^emhl S'nds hij vorig jaar r'et(Wr, uit gevangenschap "'"«slagen. Ruding wil op de ambtena rensalarissen en de laagste so ciale uitkeringen 3,25 procent korten. Op de hogere uitkerin gen, zoals de WAO en de WW, wil hij 5 procent korték De kortingen op de sociale uitke ringen lopen vooruit op de herziening van het stelsel van de sociale verzekeringen. Ruding noemde de voorge stelde maatregelen „in het be lang van de Nederlandse eco nomie. De schuldenstand mag niet verder oplopen." FNV-voorzitter Wim Kok zei in hetzelfde radiprogram- ma dat de FNV de voorstellen niet kan aanvaarden. Hij meende dat de nieuwe aansla gen op de inkomens de ont wikkeling naar korter werken in gevaar kunnen brengen. „De manier, waarop het kabi net dreigt in te grijpen in de koopkracht van de werkne mers en de uitkeringstrekkers kan het cao-overleg over ar beidstijdverkorting ondermij nen en onmogelijk maken. Het is een inbraak in de portemon nee van de mensen. Er zijn grenzen aan de mate waarop de mensen willen inleveren. Het Stichtingsakkoord over arbeidstijdverkorting kan er mogelijk door op losse schroe ven komen te staan," zo zei Kok. ENKELE honderden mensen hebben zaterdagmorgen gedemonstreerd bii de poort van het vliegveld de Peel. Ze protesteerden tegen de eventuele plaatsing van kruisraketten op deze zogenoemde slapende basis. Een woordvoerder van het IKV zei dat zijn organisatie nog lang niet toe is aan een excuus aan minister De Ruiter van defensie. Minister-president Lubbers had daarop vrijdag na afloop van het wekelijkse kabinetsberaad aangedrongen. „Wij hebben De Ruiter niet uitgemaakt voor leugenaar zoals wel wordt gesuggereerd. Wij heb ben hem er alleen op willen wijzen dat er in Amerika dingen gebeuren waar hij voor zou moeten oppassen. Wij hebben hem gevraagd zich daarover in de VS zo goed mogelijk te laten informeren - foto anp DE Westduitse kustvaarder Almut (421 ton) is zaterdagoch tend rond half zes op de zuiderpier bij Hoek van Holland lekgeslagen. Het schip, dat op de rede van Hoek van Holland voor anker lag, was volgens de politie op drift geraakt. De reddingboot Koningin Juliana heeft de vijf bemanningsle den en een hond van boord gehaald. De kustvaarder heeft geen lading aan boord. Vandaag valt een beslissing over de berging. - foto anp Door Louis van de Geijn BRUSSEL - Twee ruziënde voerlieden op de bok en een onwillig span voor de koets, dat móet haast eindigen in de sloot. Het gekrakeel dit weekeinde in Brussel over de wisselkoersen in Europa roept zo'n tafereel op. Ter verklaring: de voerlieden zijn de Duitse Bondsrepu bliek en Frankrijk, de paar den de overige deelnemende landen in het Europese Mo netaire Systeem. Gezien alle opwinding in de Belgische hoofdstad moe ten er uiterst gewichtige za ken gaande zijn, maar de meeste Europese burgers kunnen er, vanwege de ge heimtaal die bankiers en ministers van financiën bij zulke gelegenheden bezigen, alleen de schouders bij op halen. Internationale handel brengt met zich mee dat er bijvoorbeeld dollars worden geruild tegen guldens en francs tegen marken. Een dollar 'kost' bijvoorbeeld een rijksdaalder. Door een reeks van factoren kan die ver houding tussen twee munten (wisselkoers) veranderen. Als bijvoorbeeld de prijzen in Frankrijk sterker stijgen dan in Duitsland, dan is het op dat punt aantrekkelijker om je kapitaal in marken aan te houden dan in francs. De wisselkoers van de mark stijgt dan, die van de franc daalt. Al te veel van zulke schommelingen zijn erg hin derlijk voor de internationa le handel. Dat was de reden voor het ontwerpen van een wereldstelsel van vasté wis selkoersen dat vanaf 1944 tot eind 1971 heeft stand gehou den. Volgens sommige eco nomen is dit stelsel van Bretton Woods (genoemd naar het Amerikaanse plaatsje waar het werd af gesproken) een van de facto ren geweest in de ongekende groei van de wereldhandel. Sinds dat systeem brak, is Europa het enige eiland van rust(?) geweest op valutage- bied. Eerst door de zoge naamde 'slang'-overeen- komst (1972), vanaf maart 1979 door het Europese Mo netaire Systeem. Van de EG-lidstaten zijn alleen En geland en Griekenland er buiten gebleven. De schommelingen binnen het systeem blijven beperkt volgens het 'slang'-recept': dreigt een muntwaarde door de grens te breken, dan moe ten de centrale banken tus senbeide komen door naar gelang vraag of aanbod te verkopen of te kopen. Aanpassing van de EMS- verhoudingen bij blijvende onevenwichtigheden was voorzien, maar we praten intussen over de zevende sinds maart 1979. De laatste wijziging was die van 12 ju ni vorig jaar, toen de waarde van de Franse franc 5,75 procent werd verlaagd en die van de mark en de gul den 4,25 procent verhoogd. Van meet af aan is er op gewezen dat het EMS alleen dan houdbaar zal zijn, wan neer de deelnemende landen hun economische politiek enigszins op elkaar afstem men. Maar terwijl Neder land en West-Duitsland mikten op het afremmen van de geldontwaarding en het wegwerken van tekor ten, zette Mitterand een sti mulerend beleid in. Dat heeft geresulteerd in een groter tekort op de Franse betalingsbalans en het over heidsbudget, stijgende prij zen en toch ook groeiende werkloosheid. De interna tionale geldhandel ziet de franc daarom niet meer zo zitten. De ontmoeting in Brussel heeft daarom ook een zware politieke lading. Het gaat er niet alleen om wie zijn munt duurder of goedkoper moet maken voor de andere EMS- partners, maar ook om de vraag welke economische politiek de doorslag geeft. De roep om een interna tionaal samenhangend sti muleringsbeleid wordt steeds luider. De Fransen hebben niet nagelaten daar op te wijzen. Ze hebben in elk geval geleerd dat zelfs Frankrijk niet bij machte is alléén de motor van de in ternationale economie aan te slingeren. Economische politiek staat of valt bij ti ming. Mitterand was duide lijk te vroeg met zijn stimu lerende solo. En het ziet er naar uit dat West-Duitsland niet in de stemming is om daarvoor op te draaien. Voor het verhaal van de sterkste schouders en de zwaarste lasten is het nog te vroeg in het Europa van 1983. De ministers en de presidenten van de nationale banken van de acht bij het Europees Munt Systeem aangesloten landen plus die van Engeland en Griekenland, die niet tot het EMS behoren, kwamen zaterdag bijeen in een poging de al weken durende spanning tussen de sterke Duitse Mark en de zwakke Franse franc weg te nemen door middel van een herschikking van het muntstelsel. Vervolg van pagina 1 Al spoedig bleek dat de Fransen weinig voelden voor devaluatie van de Franse franc, omdat die munt onder het anderhalf jaar oude be wind van Mitterrand al twee keer in waarde verminderd is. Zij drongen aan op een eenzij dige opwaardering van de Duitse Mark met 8 procent. Bovendien willen de Fransen gebruik maken van de moge lijkheid die geschapen werd bij oprichting van het EMS vier jaar geleden, om 42 pro cent van 35 miljard gulden, of wel 14,7 miljard, te lenen uit een soort Europese gemeen- schapskas. Zij stelden dat ze vanwege de harde positie van de D-Mark al te veel offers hadden gebracht. Men werd het over die lening niet eens, omdat die niet gepaard zou gaan met de devaluatie van de Franse franc. Vervolgens kwam er een voorstel ter tafel, dat inhield dat de Duitse Mark met maxi maal 3 procent opgewaardeerd zou worden, terwijl de Franse franc met 8 procent zou deva lueren, waarbij toch het door de Fransen geëiste gat van 8 procent zou ontstaan. De gul den en de Belgische franc zou den op hetzelfde niveau als nu blijven. Dat laatste was het resultaat van een tussentijds akkoord van de Beneluxlan- den, waarbij de drie landen hun munten in de nieuwe ver houdingen zo dicht mogelijke bij elkaar zouden houden. De ministers gingen zaterdag avond zonder resultaat uiteen, omdat de Franse minister van financiën Jaques Delors ook van dit voorstel niet wilde we ten. Zondagochtend vroeg kwa men de ministers weer bijeen, maar toen na uren vergaderen en ruggespraak met de ver scheidene regeringen weer geen oplossing in het verschiet lag, kwam de Westduitse voorzitter Gerhard Stelten berg met een compromis voorstel. De Duitse Mark zou 5 procent opgewaardeerd wor den, de Franse franc zou met 2,7 procent in waarde vermin deren, de Italiaanse lire met 4 procent, het Ierse pond met 3 procent. De sterke Nederland se gulden zou in de schaduw van de Duitse Mark 4 procent duurder worden en de inter nationaal gezien veel zwakke re Belgische franc zou 1 pro cent in prijs moeten stijgen. De Nederlandse minister Ru ding verzette zich tegen het voorstel, o.a. omdat een derge lijke herschikking de Neder landse export veel schade zou toebrengen, maar ook andere deelnemers aan de bijeen komst zeiden niet meegezogen te willen worden in het span ningsveld tussen de Mark en de Franse franc, die onder meer zijn oorzaak vindt in de slechte Franse economie en de hoge inflatie. Minister Ruding wilde hier gisteravond niet op ingaan. „Wat met name speelt", zei hij, „is het probleem van de bin nenlandse Franse poljtiek, en voor de rest zijn nog alle va rianten mogelijk. De zaak ligt nog geheel open. Niet alleen wat betreft de wisselkoersen, maar ook andere financiële aspekten, die daarmee te ma ken hebben, spelen een rol." Zijn Belgische collega Willy de Clercq was mededeelzamer. „De uitkomst van de onder handelingen in het weekeinde is een zware teleurstelling", zei hij. Als pluspunt noemde hij dat de Benelux-landen zich zo goed aan hun afspraak hadden gehouden. De Clercq: „Hoewel de gul den natuurlijk op de markt een heel andere positie in neemt dan de Belgische en Lu xemburgse franc, hebben wij vastberaden en in eenstem migheid ons standpunt verde digd." LONDEN/HARARE (AP) - De Zimbabwaanse oppositie-lei- der Nkomo heeft zondag in Londen de moord op een be jaard blank echtpaar en hun twee kleindochters in Matabe- leland veroordeeld en geëist dat de daders worden opge pakt. Hij wees een verklaring van het hoofd van de voorlichting in Zimbabwe dat de moorde naars aanhangers van hem waren, van de hand. In Zimbabwe bereiden de blanke boeren in Matabele- land zich ondertussen voor op een nieuwe golf van terreur. „Wij hebben besloten dat wanneer de regering deze moordenaars niet de baas kan worden, wij het waarschijn lijk niet de moeite waard vin den hier te blijven". Op de blanke boeren rust de Zimbabwaanse economie. Zij verdienen met de export het grootste gedeelte van Zimbab we's buitenlandse valuta, zij huren de meeste arbeiders en voorzien het land van voedsel. ANP/KNMI ar -3 ia 00 Perioden met zon en later mogelijk een bui. Middagtemperatuur ongeveer 9 gra den. Tot vrij krachtige en langs de kust tot hard toenemende zuidwesten wind. Amsterdam Athene Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel Frankfurt Genève Helsinki Innsbruck Klagenfurt Kopenhagen Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca Munchen Nice Oslo Parijs Rome Split Stockholm Wenen Zurich Casablanca Istanbul Las Palmas Tel Aviv Tunis VANDAAG Zon op Zon onder Maan op Maan onder MORGEN Zon op Zon onder Maan op Maan onder VANDAAG Bergen op Zoom Hansweert Terneuzen Vlissingen Wemeldinge MORGEN Bergen op Zoom Hansweert Terneuzen Vlissingen Wemeldinge geh. bew. 9 gr. onbew. 18 gr. licht bew. 17 gr. regen 10 gr. licht bew. 18 gr. geh. bew 9 gr. zwaar bew. 12 gr. onbew. 15 gr. onbew. 4 gr. onbew 13 gr. zwaar bew. 16 gr. niet ontvangen half bew. 19 gr. onbew. 18 gr. regen 11 gr zwaar bew. 10 gr. zwaar bew. 21 gr. regen 18 gr licht bew 18 gr. licht bew. 11 gr onbew 15 gr sneeuw 3 gr. geh. bew 11 gr. licht bew. 16 gr. half bew. 18 gr onbew 5 gr. zwaar bew. 12 gr. half bew 14 gr regen 21 gr geh. bew. 7 gr. niet ontvangen niet ontvangen licht bew. 21 gr 06.42 18.54 10.01 01.49 06.40 18 56 10.49 03.01 07.41 en 20.12 07.14 en 19 33 06.25 en 18 54 06.00 en 18 31 07 44 en 20.11 08 34 en 21.17 08.01 en 20 34 07 19 en 20.00 06.53 en 19.36 08 31 en 21 09 BONN - Ondanks de onder breking van hun coalitie-on derhandelingen willen CDU/ CSU en FDP voor het midden van deze week gereed zijn met het regeringsprogram van het nieuwe kabinet onder bonds kanselier Helmut Kohl. In CDU/CSU-kringen sprak men zondag beweringen in de pers tegen dat de vertraging in de kabinetsformatie is veroor zaakt door het justitieel on derzoek tegen de huidige mi nister van economische zaken, Otto graaf Lambsdorf (FDP). Deze en een aantal andere po litici zijn ervan beschuldigd van het industriële concern Flick grote sommen geld te hebben aangenomen in ruil voor fiscale voordelen. Het blad Der Spiegel wist zondag te melden dat de kans groot is dat de minister bin nenkort officieel in staat van beschuldiging wordt gesteld. In Bonn wordt gespeculeerd dat Strauss de post van Lambsdorf zou krijgen als de ze zich moet terugtrekken. Hét Nationale woongebeuren Internationale Keuken Manifestatie Vormgeving en goed wonen openingstijden za. 19 en zo 20/3 van 10-17 uur ma. 21 t/mvr 25/3 van 14-22 uur za. 26 en zo. 27/3 van 10-17 uur toegangsprijs f 7,50, kinderen tot 9 jaar gratis (kindercrèche aanwezig) Kijken, kiezen en kopen... van19t/m 27 maart ff I voordelige treintoegangsbiljetten en 111 folders bij 230 NS-stations verkrijgbaar

de Stem | 1983 | | pagina 3