AD VERSLUYS TEVREDEN MET PRESTATIES EINDHOVEN Uitzendingen wielerclub Zeeuwsch-Vlaanderen Vinnig zaalvoetbal in Sas van Gent Poulewinnaaps bij Ador-titelstrijd KAMPIOENSCHAP HOOFDKLAS UBRE iToeraooi van IC Terneuzen steek bezet quaslrtoeraooi in Janinohal In Terneuzen Roda JC bezoekt Corn Boys TAFELTENNIS Toernooi Rapide TRAMT Platjouw goed op dreef Schaaktitel voor HWP 5 78.00 58.00 75.00 84.00 88.00 103.00 109.50 128.00 raaiend, oto-expo EMM naar Wageningen Protest tegen winterspelen Afi DONDERDAG 24 FEBRUAR11983 t14 PAGINA SPORT 2 door ROMAIN VAN DAMME ILUIS - Ad Versluys heeft het l00it onder stoelen of banken estoken. Een baan in het be- aalde voetbal sprak hem wel ,an. Desondanks werd er toch lVen met de wenkbrauwen ,efronsd toen de eerste divi- 'ieclub Eindhoven vorig jaar ickend maakte dat Ad Ver- iluys voor de technische lei- ling ingehuurd was. Zó be- ;end was de Zeeuwsch-Vla- ning nou ook weer niet. Dat geldt dan niet voor de provincie Zeeland. Daar stapte Ad Versluys frank en vrij door het voetballeven. Links en rechts tegen heilige huisjes trappend, nooit zijn mond [houdend en een uitvoerige .correspondentie onderhou dend met de tuchtcommissie van de KNVB. De Zeeuwse scheidsrechter denken bij- door Romain van Damme voorbeeld nog met afgrijzen terug aan de wedstrijden, die vanuit de dug-out gevolgd werden door Ad Versluys. Een recht-voor-zijn-raap-type die voor niemand zijn mond houdt. Een uitspraak uit die tijd: „Ik ben er van overtuigd dat ik de ideale man ben om het voetbal in Zeeland omhoog te brengen. Maar ifc heb nog nooit een reactie uit het afde lingsbestuur gehad. Jammer, men heeft een mooie kans la ten glippen". Typerend voor Ad Versluys" die de door Eindhoven gebo den kans met beide handen greep. Ad Versluys hoefde niet eens lang na te denken. Eind hoven heeft inmiddels geen spijt van de destijds genomen stap. Onlangs werd het con tract met de Zeeuwse trainer met nog een jaar verlengd. Daarmee tot uiting brengend dat beide partijen tevreden zijn over de gang van zaken bij de tweede club uit de zui delijke lichtstad. „Klopt", zegt Ad Versluys, „tot op het heden ben ik zelfs erg tevreden. Op velerlei gebied. Ik kan me con stant bezig houden met voet bal. Ik kan me uitleven". In de prestatiesfeer is dat overigens nog niet helemaal tot xijn recht gekomen. Al stelt de 37-jarige Zeeuwsch- Vlaming: „Voor de buiten staander klinkt het misschien vreemd, maar ik ben redelijk tevreden. We spelen bijna een punt per wedstrijd. Vorig jaar ben ik met zeven nieuwe spe lers begonnen. Allemaal jon gens van 17, 18 jaar. Ze kwa men rechtstreeks uit de jeugd of het tweede. Ze zijn er nu wel achter dat het betaald voetbal niet zó makkelijk is. Talent is er beslist. Dat heb ben we ook al bewezen. Tegen de betere ploegen uit de eerste divisie hebben we gestunt. Maar daar staan onnodige ne derlagen tegenover. Dat is de wisselvalligheid van de jeugd. Dat moet er dus uit. Volgend seizoen moet dat toch wat be ter gaan. Dan is iedereen wat ouder, heeft wat meer erva ring. Maar nogmaals, ontevre den over de prestaties ben ik beslist niet". Bij Eindhoven zelf dus ook niet. Het verlengen van het contract leverde immers wei nig problemen op. De afstand Zeeuwsch-Vlaanderen-Eind- hoven, de trainer brengt de nog altijd de nodige tijd in de onderste helft van de Zeeuwse provincie door, die pijlsnel overbrugd wordt met een Por sche. Ook dat typeert Ad Ver- luys. In het voetbalwereldje werd daarom aanvankelijk nogal vreemd aangekeken werd tegen de nieuweling. Vandaar: „Ik ken de voetbal lerij. Ik ben al zo lang in dit wereldje werkzaam. Ik weet wat er te koop is. Maar het heeft me wel bevreemd dat je als nieuweling, ja, beschouwd wordt als een broekie die nog niets weet. Nou, daar moet ik om lachen. Ik heb betaald voetbal in België (Cercle Brugge en Berchem Sport red.) gespeeld. Ik heb voor mijn stap naar Eindhoven ze ven jaar amateurclubs ge traind. Ik heb het CIOS ge daan. Ik heb de papieren die vereist zijn. Ach, ik weet dat iedereen zit te wachten tot ik eens op mijn bek val. Maar daar ben ik toevallig niet bang voor. Dan val ik maar eens op mijn bek". „Maar", stelt Ad Versluys na drukkelijk, „ik eis niets. Ik heb alleen maar wensen. Eindho ven heeft op het randje van de afgrond gebalanceerd. Dat had de club aan zich zelf te danken. Een veel te dure huis houding. Dure aankopen kan niet. Ik ben bezig in de regio. Op zoek naar talenten. Als we een volwaardige kracht van een andere eerste divisieclub kunnen inpassen, graag. Maar als het niet kan, zeg ik okay. Naar mijn gevoel loopt het nu lekker. Dat wil ik zo houden". Het bewijs dat Ad Versluys zich daar inderdaad niet snel over opwindt, wordt onmid dellijk geleverd. Dit seizoen gleed de club van de Ad Ver sluys onbarmhartig onderuit tegen FC Den Haag. Juist na een interview in een landelijk voetbalblad, waarin Versluys zich nogal afzette tegen de ge vestigde trainersorde. „Kan gebeuren", is Ad Versluys die klap alweer lang te boven, „we hebben Den Haag op eigen veld ook alle hoeken laten van onze schaakmedewerker TERNEUZEN - De competitie van de Zeeuwse Schaakbond voor de tweede klas Zuid zit erop. Het Witte paard 5 heeft de kampioenstitel voor zich opgeëist. HWP won alle duels met uitzondering van het treffen tegen de Axelse schaakvereni ging Landau, dat met zijn WIELRENNEN - De Span jaard Antonio Coll was de snelste in de proloog van de ronde van De Drie Provinciën in Spanje. Coll legde de indivi duele tijdrit over 2400 meter af in vier minuten en 55 sec. Zijn landgenoot Blanco werd twee de en de Westduitser Dietzen derde. vierde team vertegenwoordigd is in deze klas. Landau won met 3%-2%. De return wed strijd tegen Landau werd door HWP 5 wel gewonnen met 4-2. Eindstand tweede klas zuid (jeugd): HWP 6-16%, Sluis 3 4-12, Landau 4 2-7%. Van onze tafeltennismedewerker TERNEUZEN - De standen in de jeugdcompetitie van de Ne derlandse Tafel Tennis Bond (NTTB) zien er als volgt uit: Meisjes B-klas: Effect 4-8, Zand 4-7, Docos 2 4-4, Nileta 4-2, Shot'65 3-0, Ventura Sport 3-0. JONGENS: A-klas: Kluis 3-5, Irene 3-5, Wilno 4-5, PSV 4-5, Backhands 4-2, Effect 4-0. B-klas: PSV 4-6, Red Stars 4-6, Destatec 3-4, MZ 4-4, Sib be 3-1, SAR 4-1. C-klas groep K: Nileta 4-7, MZ 2 4-6, NO AD 3 4-5, Laurens 4-3, Luto 3-1, Dordrecht 3-0. C-klas groep L: Nileta 2 3-6, Serve 3-5, Ventu ra Sport 3-4, Wilno 2 4-4, FVT 2 4-1, BTTV 3-0. issSïig t/OLIWEG 63 HULST 1140 12461 oor transport- iden is Luctor uw leidsman! ERKEND Oö vaco specialist NAAR DE ECHTE FIETSCROSS Van onze sportmedewerker IaXEL - „Het ligt in mijn bedoeling na verloop van tijd met een groep naar [crossen te gaan die worden verreden onder auspiciën van de KNWU. Nu ga ik met twee jongens aan de competitie deelnemen, mijn zoon Eric en Axel Schoot, lom beter beslagen ten ijs te komen om voorlichting te geven over de gang van zaken bij die wedstrijden. Volgend jaar wil ik dan met een selectie, die ik zelf samenstel, mee gaan strijden in de landelijke competities", aldus Theo Vonk uit Axel, die via zijn zoon bijzonder enthousiast voor het fietscrossen is ge- worden. Van onze badmintonmedewerker ERNEUZEN - In sporthal 't ^waantje in Terneuzen wordt laterdag 26 en zondag 27 fe- Ibruari een badmintontoernooi Behouden, waarvan de organi- ■alie in handen is van BC Ter- keuzen. Het betreft een toer nooi voor de categorieën A, B, en CX. Er zijn in totaal 148 [deelnemers, die samen 268 partijen moeten spelen. Opvallend groot is het aan- 1 inschrijvingen in de hoog ste categorieën, die van de A- [en B-spelers en speelsters. De pederlandse Badminton Bond ieft de jonge internationals, jongens en acht meisjes [fgevaardigd naar het toer ol van BC Terneuzen. We- het grote aantal inschrij - Engen wordt zaterdag 26 fe- Truari zelfs ook gebruik ge- paakt van de accommodatie i sporthal De Oude Vaart in lerneuzen. [Wedstrijdleider bij dit toer- poi is Theo van Sint Fiet, pndsgedelegeerde is Jan Pe- Irs en als hoofscheidsrechter tJngeert Carla Versluys. De iedstrijden beginnen zater- pgmorgen om negen uur en liren die dag tot negen uur 's Ponds. Zondag wordt van ne- Fn uur 's morgens tot zes uur fcvonds gespeeld. Van onze sportredactie erneuzen - In de Jarino- in Terneuzen wordt zater- 26 en zondag 27 februari Rn open squashtoernooi ge- puden, georganiseerd door de vrneuzense squashvereni- nB Flying Dutchman. De elnemcrs aan dit toernooi 6® afkomstig uit Brabant, imburg en Zeeland. [Zaterdag begint het toer- Poi om tien uur 's morgens en pndagmiddag worden de fi- flewedstrijden gespeeld. Bij F nwen zijn er 42 inschrij vin- fn binnengekomen. Favorie- RuH? ^ier Zeeuws kampioen j Veer, Kees Bol uit Brui- 'sse> Willem Dieleman uit pamslag en Ad Schuurkens 1 net Brabantse Uden. Bij de (zestien deelneemsters) j» de beste winstkansen voor niyn Klever en Ilse Walra- [Van onze sportmedewerker KKFININgen - In De Ko- i "curs in Kruiningen houdt F supportersclub van Vester s zaterdag 26 februari een Positie van foto's van prof il renners. I eze collectie 's is verzameld door non r ,W,ICCUS van ruim WO fot° s js verzamelt lk„ j Marcel Baetens en te Om toegelaten te worden bij de KNWU was het noodzake lijk dat Vonk ingeschreven was bij een aangesloten club. Deze werd gevonden in Val- kenswaard waar de fietscross- vereniging Lion d'Or de thuis haven wordt. „In eerste in stantie waren er nog meer renners die mee wilden, maar omdat zij angst hadden niet steeds vooraan te eindigen, trokken zi zich terug. Hier zijn ze er bijna zeker van voorin te rijden, en dat willen ze. Het gevolg is dan wel dat ze nooit een stap verder kunnen ko men, want aan grote wedstrij den mogen zij niet deelnemen. En omdat Eric goed uit de voe ten lean in de fietscrosserij, vind ik dat hij dan meer mo gelijkheden moet krijgen. Ik ben van mening dat de beste crossers van Zeeuwsch- Vlaanderen een kans moeten krijgen zich nationaal en zelfs internationaal waar te ma ken", zegt Theo Vonk. Wat Vonk ook aanspreekt is de betere organisatie die er bij de KNWU is terwijl er daar naast ook veel meer mogelijk heden zijn. Ook de crossbanen zijn volgens hem bij de aange sloten verenigingen be- ter.„Vergelijkbaar met de baan in Terneuzen", zegt hij. Het is dan ook op deze baan dat hij wil gaan trainen met „zijn" jongens. „Jongens die bij de kNWU willen gaan rij den, moeten daar gaan cros sen. Die baan is uitstekend en dat soort banen zijn er volop in Nederland", laat hij weten. Het enthousiase voor het fietscrossen van Theo Vonk kwam eigenlijk van de ene dag op de andere. Hierover zegt hij„Eric had van zijn opa een crossfiets gekregen in een periode dat ik voor mijn werk in Mexico verbleef. Bij mijn terugkomst reed hij mee in een cross op de Napoleonhoe ve. Daar kwam ik tot de ont dekking dat hij een enorm zware fiets had ten opzichte van de rest. Omdat ik toen nogal wat „dollar-zakcentjes" had overgehouden, heb ik een nieuwe lichte fiets voor hem gekocht. Zijn eerstvolgende wed strijd won hij en toen was ik verkocht. Later werd hij nog Zeeuws kampioen, maar hij kon toen niet verder. Omdat ik wel eens naar internationale wedstrijden in België ging en hij ook daar goed mee kwam, dacht ik daar moet ik hem meer in mee laten rijden. Zo doende ben ik met de KNWU in contact gekomen". Na enig overleg met de fietscrossclub Lion d'Or in Valkenswaard, was het voor Vonk toen geen probleem meer om zich daar in te laten schrijven. „De baan daar is als in Terneuzen en in de bossen gelegen. Als er meerdaagse wedstrijden zijn - zaterdags een kleine wedstrijd en zon dags een grote - dan kunnen wij daar blijven slapen. Dus dat levert geen problemen op". Wat eventueel wel een pro bleem zou kunnen geven is het vervoer. Vonk: „Dat is geen enkel probleem. Als ik niet kan, dan rijdt mijn dochter In ge. Voorlopig starten wij 6 maart in een indoorcrosswed- strijd met internationale deel name in Asten-Geuzen achter Eindhoven. Daarna is het trachten een plaatsje te vero veren voor de Nederlandse kampaioenschappen. Daar voor moet Eric dan wel bij de eerste acht van het district eindigen. Dat hij, of de andere renners die meegaan, dat kun nen, zal bewezen moeten wor den. De krachtmeting waar ze voor staan is er dan in ieder geval. En dat moeten de jon gens toch aan durven gaan". MUENCHEN - Actiegroepen en politici uit Berchtesgaden en Garmisch-Partenkirchen hebben een comité opgericht dat als doel nastreeft te ver hinderen dat de winterspelen van 1992 in deze wintersport plaatsen worden gehouden. Klaus Gerosa, voorzitter van de vereniging ter bescher ming van de bergen (6000 le den), en SPD-lid Peter Kurz maakten bekend dat bij een enquete onder 4000 bewoners in de Beierse streek 85 procent zich tegen het huisvesten van de winterspelen uitsprak. MLÜ0nderen ■.00 uur. vanaf 13.00 tot „„„De foto's dateren c 19.20 tot op heden. van onze sportredactie TERNEUZEN De sport- commissie van de wielerver eniging Zeeuwsch-Vlaande ren heeft voor de verschil lende categorieën (amateurs, junioren en nieuwelingen) een aantrekkelijk program ma samengesteld voor het nieuwe seizoen. Zij zullen naar verschillende koersen in ons land en België worden uitgezonden. Zaterdag 26 februari kun nen alle categorieën voor het eerst aan de bak in het geza- menlijke clubkampioen schap van de wielervereni gingen Theo Middelkamp en Zeeuwsch-Vlaanderen, dat dit jaar in Hansweert wordt gehouden. Het programma ziet er als volgt uit: Amateurs: 5 maart Omloop van het Volk; 12 maart Gent-Yeper; 26 maart E3-prijs van Harelbeke; 2 april Hel van 't Mergelland; 8 tot en met 10 april Drie daagse van De Kemmel; 10 april interclubwedstrijd in Deinze; 12 mei in memoriam Wim Hendriks-trofee in Koewacht; 14 en 15 mei Om loop van Zeeuwsch-Vlaan deren. Junioren: 12 maart Dor penomloop; 19 maart Om loop van het Maasland; 26 maart Ronde van het lange Land; 23 april Omloop van Lek en IJssel; 6 tot en met 8 mei Driedaagse van Groot- Axel; 28 mei Ronde van Midden-Nederland; 4 juni Omloop van de Maasvallei; 14 augustus Acht van Bladel (alleen voor tweedejaars ju nioren). Nieuwelingen: 12 maart dorpenomloop; 19 maart Omloop van het Maasland; 2 april Omloop van Groede; 23 april Omloop van Lek en IJssel; 4 juni Omloop van Vogelwaarde. Axelaar Theo Vonk met zoon Eric: „Fietscrosen in KNWU-verband geeft de jongens meer moge lijkheden om verder te komen dan alleen meerijden in de crossen in Zeeuwsch-Vlaanderen". V - FOTO WIM K00YMAN Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT - Zaalvoet bal anno 1983 heet nog wel re creatief te zijn, maar is dat al lang niet meer. Dat bleek maandagavond tijdens het zaalvoetbalduel Fabricom 2- Deho'80/Maas 1 in de eerste klas van het Sasse zaalvoetbal. Al vanaf het beginsignaal van scheidsrechter Henk Kindt heerste er een vinnig sfeertje in het veld. Iets te lankmoedig optreden van deze scheidrechter en te ongecontroleerde acties op el- kaars ledematen, waren er de bet aan dat het duel escaleer de. Zo erg zelfs dat verschil lende spelers geen oog meer voor de bal hadden en vech tend over de vloer rolden. Na Van onze hockey medewerker TERNEUZEN - De Hulsterse hockeyvereniging Rapide houdt zondag 27 februari een veldtoernooi als voorbereiding op het tweede deel van de veldcompetitie. Dit tweede Winterstop-toernooi begint om 11.00 uur en om 17.30 uur zal voorzitter Hans van Bom mel de prijzen uitreiken. De toernooicommissie, be staande uit Jaap Groot en Hans Andela, heeft in overleg met de veldtrainers van Rapi de, Ron d'Hondt (heren) en Ed gar Tuenter (dames), gekozen voor het spelen van een halve competitie, zodat alle deelne mende verenigingen een keer tegen elkaar zullen spelen. De deelnemende verenigingen zo wel bij de dames als de heren zijn: Middelburg, Vlissingen, HSD, Olympia en Rapide. Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - De bij het be gin van dit seizoen gestarte Ador-indoortenniskampioen- schappen in de Braakmanhal, zijn momenteel zover gevor derd dat zowel in de C- als in de D-categorie de poulewin naars bekend zijn, zodat met de kwart- respectievelijk hal ve finales begonnen kan wor den. In de C-categorie bij de he ren, bestaande uit drie poules, heeft Terneuzenaar Jan Jurry zich gemakkelijk als poule winnaar kunnen plaatsen. Of hij het in de halve finales net zo gemakkelijk zal krijgen te gen zijn „eeuwige" concurrent en clubgenoot Bram van Dijk (winnaar poule 2) lijkt twijfel achtig. Uit poule 3 kwam ver rassend Ferd Elliott als win naar tevoorschijn, dankzij overwinningen op John Dijk man (15-7) en Hans Vermoet (7-6). Han Matthijssen, John Dijkman en Luciën Speleman zijn -de kandidaten om tegen Elliott in de halve finale te moeten aantreden. In- de D-categorie staan er interessante ontmoetingen op het programma. Zo zal de winnaar van poule 1, Hans van den Akker, uit moeten ko men tegen Jan Huisman, de winnaar van poule 2. Cor Deij uit Hoek kan, als hij zijn laat ste partij wint, poulewinnaar worden en Willy van Laethem wordt dan zijn tegenstander in de kwartfinale. Kanshebber in deze categorie is Pièrre Lamp- aert uit Aardenburg. Hij krijgt in de kwartfinale te ma ken met Willy de Bruin uit Sluiskil, die zich niet bijvoor baat zal neerleggen bij de fa- vorietenrol van Lampaert. Ard van der Sloot uit Terneu zen manifesteerde zich tijdens deze kampioenschappen. Ver rassend kwam hij als winnaar uit zijn poule naar voren, dankzij zijn laatste overwin ning op Jaap van Driel (9-6). De problemen worden voor hem waarschijnlijk groter te gen George Dhondt uit Sluis. Bij de dames D lijkt een hoofdprijs te zijn weggelegd voor Ans van Dijk uit Terneu zen, maar ook Lydie de Bruin en Marijke Pladdet zullen te gen elkaar de nodige inspan ning leveren om een ronde verder te komen. Hetzelfde geldt voor Bep van de Vijver, Marijke Robesin en Marijke Vervaet. In de E-categorie zijn als poulewinnaars bekend: Piet Hamelink, Karei van de Vijver en Henk Jansen en bij de dames: Hanny van Doelse- aar em Joke de Meester. Vrijdag 5 augustus - de eer ste oefenwedsrijd die de Sasse ploeg speelt - komt Corn Boys ut tegen het C-team van Roda JC. De wedstrijd op sportpark De Valcke begint om 19.00 uur. BURG - Zaterdag 26 februari om één uur en zondag 27 fe bruari om twaalf uur begin nen de wedstrijden van het kampioenschap hoofdklas li- bre van het district Walche ren/De Bevelanden. Garant voor de organisatie op deze dagen staat de Middelburgse biljartvereniging 't Raedthuys die 5 en 6 maart de laatste ron den van deze eindstrijd in café 't Centrum af zaj werken. Voor 't Raedthuys is deze fi nale een generale repetitie voor het gewestelijk kam pioenschap hoofdklas libre, dat deze vereniging van 8 tot en met 10 april houdt. Het be looft een zwaar - vooral orga nisatorisch gezien - districts kampioenschap te worden, omdat 't Raedthuys de bereid heid getoond heeft om negen spelers uit te nodigen. Dat deelnemersveld bestaat uit de volgende spelers: 1. W. Sandee, HBC Heinkenszand, moyenne 10.74; 2. J. Branden burg, Scheldezicht Wemeldin- ge 10.04; 3. A. van Iwaarden, ONDA Krabbendijke 9.80; 4. J. Laarberg, VEG/ABV Souburg 8.34; 5. J. Walhout, OKK'77 Kattendijk 8.07; 6. C. West dorp, De Toekomst 's-Heeren- hoek 8.05; 7. P. Raas, LBV Le- wedorp 7.31; 8. P. Doene, DOS Ovezande 6.43; 9. J. Westdorp, ALM Goes 6.37. Van onze sportmedewerker GOES - Uitslagen trainings- rit Theo Middelkamp: ama teurs-profs: 1. Rinus Verboom, 2. Vester Aarts, 3. Cees Vleu gel, 4. Jacky van der Horst, 5. Kees de Nooyer; liefhebbers: 1. Frans van Osta, 2. Bert Steen bakker, 3. Piet Wisse; dames: 1. Joke Goeree, 2. Annechien Beseleijns, 3. Jannie de Groot; trimmers: 1. Joop de Smet. dat kortstondige geweld leek even de rust teruggekeerd, maar de gemoederen laaiden weer hoog op toen scheids rechter Kindt - terecht - twee spelers van Fabricom 2 en één van Deho'80 de zaal uit wilde sturen. Vooral de Fabricom-spelers hadden totaal geen lust om vroegtijdig de douche op te zoeken. Toen tot overmaat van ramp ook nog bleek dat Fabri- com-speler Roger van Beve- ren het wedstrijdformulier, waarop tijdwaarnemer André Hemelsoet tijdens het tumult enkele aantekeningen aan het maken was, uit het boekje scheurde, was de maat vol voor arbiter Kindt. Staken was het gevolg. Een terechte beslissing. Van onze sportredactie ST.-JANSTEEN - Tijdens het duel Den Ouden Arend-Ed Horemans in het kader van het nederlaagtoernooi van de biljartvereniging Den Ouden Arend uit St.-Jansteen in het gelijknamige café, werden en kele sterke partijen gespeeld. Drie spelers kwamen uit in het driebanden (over 45 beurten) voor beide teams en vijf man in het bandstoten (over 20 beurten). Het Axelse Ed Hore mans zegevierde met 388-308. Opmerkelijk was de presta tie van de Axelse crack Theo Platjouw, die in zijn partij te gen Eddy Nachtegael maar liefst 45 caramboles drieban den produceerde in 35 beurten. Nachtegael bleef op 25 caram boles steken. Van knap gehal te was ook de partij tussen Ton Koomen en Bergmans: 34- 14 in het driebanden in 35 beurten in het voordeel van Koomen. De gedetailleerde uitslag luidt: Ed Horemans-Den Ouden Arend: Driebanden: Theo Platjouw-Eddy Nachte gael 45-25, Ton Koomen-Daan Bergmans 34-14, Theo Verlin- de-Etiènne Picavet 14-22. Bandstoten: Frans Huntink- Jo van Hauten 57-73, Etiène Waelput-Eddy d'Hooghe 66-33, Chris de Vos-Hans Toet 33-29, Dries van Drongelen-Eddy van Goethem 34-33, René van Mol-Ferry de Cock 12-18. Van onze sportredactie TERNEUZEN - Een afvaardi ging van de Terneuzense gym nastiekvereniging EMM zal zaterdag 26 februari deelne men aan de halve finales van het nationale kampioenschap toestelturnen van het KNCGV (Koninklijk Nederlands Christelijk Gymnastiek Ver bond). Deze wedstirjden wor den gehouden in sporthal De Pepper in Ede bij Wagenin gen. Van de partij zijn vijf aspi rant-dames van EMM, te we ten Debbie Staal, Ellen van de Sande, Conny Faas, Sylvia Li- plijn en Marjo Verhelst en Bettina den Hamer, die bij de dames in actie komt. De wed strijden in Ede beginnen om tien uur 's morgens en duren tot acht uur 's avonds.

de Stem | 1983 | | pagina 19