Weinig Olympisch perspectief od-o 1NY Roda blijft lang bij Ajax Jeugdteam in sterke groep Gelukstreffers helpen Haarlem Wageningen verrast NEC :gom 'ortugal verrast )uitsland Kohn moet vandaag beslissen nNDERDAG 24 FEBRUAR11983 ?as eens een paar GAAN: VOETEN 9) HULST >21 Iverteren lpt u op weg, s leider. |BÉU GESCHENKEN-TIP |MN OPTICIEN VAN MAAREN door Romain van Dammo Bom verwondt toeschouwer in Eindhoven Feyenoord zo goed als rond met Liebregts Remise van Jan Timman in Linares Nora Bakker opgestapt Schapendonk opvolger van Van Kooten? DE STEM AMERSFOORT - Nu het in ternationale schaatsseizoen op een 'haar' na gevild is - komend weekeinde nog het wereldkampioenschap sprint te Helsinki en daar bijna op volgend de strijd om de Gouden Schaats in Inzeil - biedt het totaalbeeld voor de Nederlandse schaatssport weinig Olym pisch perspectief. Via de tot nu toe afge werkte internationale toer nooien (EK en WEK dames all-round en EK en WK he ren all-round) hebben slechts zeven vaderlandse schaats(st)ers voldaan aan de Olympisch limiet. Dat zijn bij de dames Ina Steen- bruggen, Ria Visser en Thea Limach. En bij de heren Hil- bert van der Duim, Yep Kramer, Frits Schalij en Robert Vunderink. De 'score' van de Nederlandse top tot nu toe: EK dames Heerenveen: Ina Steenbruggen achts\e op de 500 meter; WK dames Karl Marx Stadt: Ria Visser vijfde op de 1500 me ter en achtste op de drie kilome ter; Thea Limach achtste op de 1500 meter; EK heren Den Haag: Hilbert van der Duim vijfde op de 500 meter, eerste op de 1500 meter en tweede op de 10.000 meter plus Europese titel; Yep Kramer zes de op de 500 meter, derde op de vijf kilometer, derde op de 1500 meter en zevende op de tien ki lometer; Frits Schalij: eerste op de 500 meter, zesde op de 1500 meter en achtste op de tien kilo meter; Robert Vunderink: acht ste op de 5000 meter en vijfde op de 10.000 meter; WK heren Oslo: Van der Duim tweede op de 500 meter; Yep Kramer: vijfde op de 1500 meter, tweede op de 5000 meter en vier de op de tien kilometer; Frits Schalijachtste op de 10.000 me ter. Resultaten waar binnen de schaatsbond niet al te veel Olympische - negatieve - waarde aan wordt gehecht omdat met name KNSB- coördinator Henk Boer zich beroept op de toezegging van NOC-chef d'equipe Tjeerd Wiemersma Greida- nus dat de selectie pas vlak voor de Winterspelen van '84 pas definitief zal ge schieden. Dit in tegenstel ling tot de winterse Olym piade in het Amerikaanse Lake Placid van 1980 toen het daar aan voorgaande schaatsseizoen - tot ieders verrassing trouwens binnen de schaatsbond - als selec tiecriterium gold. Toch kan men er binnen de schaatsbond niet om heen dat slechts zeven Neder landse schaatstoppers hun Olympische kandidatuur voor het volgend jaar heb ben gesteld. Goed, er kun nen in Helsinki misschien twee bijkomen (Sies Uilke- ma en Yvonne van Gennip), maar de onderhandelings positie van de KNSB met het NOC is niet bepaald sterk te noemen. Zegt Her man van Laer, ex-voorzitter van de schaatsbond, lid van de council van de Interna tional Skating Union en be stuurslid van het NOC: „Het worden zware onderhande lingen. Het nadeel van het selecteren voor deelname aan de Winterspelen is het feit dat de zomersporten over onze schouders meekij ken. Zodra wij voor Seraje- wo wat betreft een bepaalde schaatser of -ster ons cou lant gaan opstellen dan kunnen wij voor de Zomer spelen van Los Angeles de rekening gepresenteerd krijgen. Dan zegt bijvoor beeld de kanobond: maar die en die schaatser voldeed ook niet helemaal aan de Olympische norm en mocht wel naar Serajewo. Van daar dat ik verwacht dat er toch streng de hand zal wor den gehouden aan de vooraf gesteld norm van een kans op een plaats bij de eerste acht". Naast Helsinki hoopt Henk Boer dat zijn pupillen in Inzeil tijdens de Gouden Schaats een keer zullen uit halen om het bestuur van het NOC in een vroegtijdig stadium te overtuigen. „Niet de volledige wereldtop ver schijnt in Inzeil, maar toch wel het grootste gedeelte", aldus de fysio-therapeut uit Wildervank. „De Zweden, de Oostduitsers, de Ameri kanen en de Japanners heb ben in ieder geval toegezegd te komen en dat geeft toch al een aardige Olympische graadmeter. Met een beetje redelijk weer moeten daar snelle tijden gereden kun nen worden". Henk Boer rekent er ech ter op dat de definitieve sa menstelling van de Olympi sche ploeg voor Serajewo („Ik streef naar een volle bezetting van drie Neder landers per afstand. Des noods moet bijvoorbeeld een Lieuwe de Boer alleen mee voor de 500 meter") tijdens de pré-Olympics volgend jaar januari in Nederland zal plaatsvinden. in uw maat verschillende I ieve en elegante modellen! SV de gelukkigste in loterij |gt U als U Uw ondertrouw De Stem pt u het dan Als u ruim- i een van onze kantoren Ituurt dan garanderen wij lelicitatiedienst pakket met en reductie- Inerkartikelfa- bezoek van de ISSABON - Het Westduitse letbalelftal heeft gister- rond een blamerende 1-0 ne- ilaag geleden tegen een der- erangs Portugees team. Dito scoorde in de 57-ste mi- ut de enige treffer van de deninterland. Het was de irste zege die Portugal ooit West Duitsland behaalde. De match stond in het teken in de chaos rond het Portu- se team. De geselecteerde ilers van de topclubs Benfi- Sporting en Porto zich had- in zich, op keeper Bento na, |assaal ziek gemeld. De voetballers bereidden :h liever voor op de diverse ropa Cup-wedstrijden, die 2 maart gespeeld worden. De bond schoof de Portuge- keuzeheer Otto Gloria larop een aantal spelers toe jaarom de Braziliaan niet ge had. De oude meester lende meteen zijn ontslag in, |aar zat gisteravond nog wel i de bank. De wedstrijd was van het ;ote Estadio da Luz ver- latst naar het Estello-sta- «1 van tweede divisieclub ileneses verplaatst. Daar ren slechts 4500 toeschou- |ers komen opdagen. Het schitterende doelpunt n Dito en de reddingen van eper Bento waren de enige gtepunten in de vlakke en leurstellende wedstrijd. In een wedstrijd voor het mooi om het Britse kam- :nschap heeft het Engelse itbalelftal woensdagavond Londen met 2-1 gewonnen n Wales. Bij de rust was de md nog gelijk: 1-1. Wales nam in de 14e minuut Wembley de leiding door m doelpunt van Ian Rush. irry Butcher maakte in de minuut gelijk waarna Phil ®1 twaalf minuten voor het 'dsignaal uit een strafschop )r de Engelse winst zorgde deze eerste wedstrijd voor t toernooi van dit jaar. EINDHOVEN - Jan Reker, volgend seizoen hoofdtrai ner van PSV, heeft al laten doorschemeren Erwin Koeman weer graag naar Eindhoven terug te halen. De onder Libregts wegkwijnende middenvelder en daarom aan FC Groningen uitgeleend, kon gisteren in het bekerduel tegen zijn feitelijke werkgever echter constateren dat het met zijn toekomstige collega's maar droevig gesteld is. (ADVERTENTIES) huw.: De Stem, 076-236911 p temperatuur is 't vandaag? j poal al van deze fraaie notenhout bevestigde roometer. Een leuk b om te geven en plgen f Maaren kadotip VAN MAAREN TOP-OPÏTEK s v<m professie. Kenners van kontaktlenzen. jk Ginnekenstraat 16, telefoon 138370 Weliswaar won PSV het be kerduel tegen Groningen, dat door het slechte veld veel weg had van een loterij, met 2-0, maar aan klantenbinding werd door het dit seizoen wei erg matige PSV niet gedaan. Dat PSV het duel in de snij dende kou toch winnend kon afsluiten, had het vooral te danken aan een dosis geluk en het feit dat FC Groningen na rust ver terug viel. PSV kon daardoor nog enigzins greep houden op het duel dat voor rust totaal uit handen gegeven werd. De Eindhovense ploeg, zonder de van een operatie herstellende René van de Kerkhof, moest het toen qua voetbal afleggen tegen de noorderlingen. In tegenstel ling tot PSV begreep FC Gro ningen dat het keiharde en hobbelige veld niet uitnodigde tot lang spel. De bal werd keu rig in de voeten rond gespeeld, waardoor het balverlies tot een minimum beperkt bleef. Dat lag bij PSV wel iets an ders. Veel te vaak werd er be sloten met een naar alle kan ten wegspringende bal te gaan lopen. Voor al Willie van de Kerkhof maakte het bont. Vrijwel geen pass kwam aan op de plaats van bestemming, waardoor een met veel meer overleg spe lend FC Groningen moeiteloos het spel kon dicteren. De ploeg van Theo Verlangen, zonder Jans en McDonald, maakte echter de fout te weinig diepte in het spel te stoppen. De Eindhovense defensie, waarin de weinig wendbare Lands bergen al in de eerste minuut in de fout ging en Brokken slechts via een overtreding kon terughalen, had het dan ook niet zo gek moeilijk. Al leen Brokken dook na een half uur spelen akelig dicht in de van onze sportredactie BREDA - Spitz Kohn beslist vandaag of hij wel of niet met NAC in zee gaat. Manager Ton van der Meer gisteravond des gevraagd gisteravond: "Kohn beslist morgen (donderdag, red.) of er aanleiding is om verder met ons te onderhande len. We hebben hem luid en duidelijk een aanbod gedaan, maar Kohn wilde eerst 14 da gen bedenktijd hebben. Dat heb ik geweigerd, want wie weet wat hij in die tijd alle maal tegenkomt. Daar schie ten we niets mee op". Daarop besloot Kohn om vandaag te beslissen. Als Kohn geen zin heeft om met NAC in zee te gaan, dan lijkt Cambuur-trainer Henk de Jonge de mans die de mees te kans maakt om trainer van NAC te worden. buurt van Doesburg op. Toen stond PSV echter al geruime tijd op 1-0. Want reeds na twee minuten kon Ernje Brandts juichend teruglopen naar eigen helft. Een corner van Thoresen werd door Lands bergen binnenkant paal ge kopt. Brandts reageerde ver volgens het snelst: 1-0. PSV in deze vorm moet straks in een onge twijfeld kolkend Oosterpark niet veel kansen toebedacht worden. FC Groningen bewees dat gisteren overigens slechts een helft. Want na rust liet de noordelijke club zich verleiden tot chaotisch voetbal. Het overleg verdween. Bovendien bleek opnieuw dat de defensie niet het sterkste deel van de ploeg is. Met name laatste man Hiddink beoordeelde de situa ties nogal eens verkeerd. PSV kon daardoor meer dan eens gevaarlijk uitbreken. Het le verde uiteindelijk een tweede treffer op. Van de jeugdige Van Duren, die een wilde trap van Stevens oppikte en met een lob Tukker voor de tweede maal klopte. PSV - FC Groningen 2-0 (1-0). 2. Brandts 1-0, 68. Van Duren 2-0. Scheidsrechter; Keizer. Toeschou wers: 10.000. Gele kaart: Brandts (PSV). PSV: Doesburg, Van Aerle, Stevens, Landsbergen, Brandts, Willy van de Kerkhof, Van Duren, Poortvliet, Koolhof (Van de Boog aard), Lokhoff en Thoresen (Wild schut). FC Groningen: Tukker, Steenge, Hiddink, De Haan, Mul der, Ronald Koeman, Van Dijk, Keukens, Broeken, De Jonge en Erwin Koeman. van onze sportredactie EINDHOVEN - Tijdens de voetbalwedstrijd PSV-Gro- ningen woensdagavond is een PSV-supporter gewond ge raakt door de ontploffing van een bom. Het slachtoffer liep een behoorlijke wond aan het been op. Dat heeft een woord voerder van de Eindhovense gemeentepolitie desgevraagd meegedeeld. van onze sportredactie ROTTERDAM - Het is zo goed als zeker dat Feyenoord tot overeenstemming komt met Thijs Liebregts. Aanvankelijk leek het bedrag dat Liebregts in gedachten had de begroting van de Rotterdamse club ver te boven te gaan. Gisteravond werd echter bekend gemaakt dat de twee partijen vandaag afrondende besprekingen zullen voeren, zodat het bestuur van de Rot terdamse club waarschijnlijk accoord is gegaan met de vraagprijs van Liebregts. Piet Wildschut van PSV (rechts) in een duel met Kees de Haan van Groningen - foto an AMSTERDAM - Roda zal over 14 dagen thuis van Ajax moeten winnen wil het via de zo afgedwongen verlenging en eventuele strafschoppen als nog de halve-finales van de strijd om de KNVB-beker ha len. Dat is het resultaat van de eerste bekerontmoeting tussen beide teams gisteravond, die in een 2-0 zege voor de Am sterdammers eindigde. Lange tijd toonde Roda zich de evenknie van Ajax en had zelfs enkele riante mogelijk heden om aan de leiding te ko men. Pas na 61 minuten ver scheen de 1-0 stand op het sco- LINARES - De partij van Jan Timman in de negende ronde van het internationale schaaktoernooi in het Spaanse Linares tegen de Zweed Ulf Andersson is in remise geëin digd. De Nederlander speelde met zwart. Hij kwam door dit resultaat op de derde plaats te staan. De uitslagen uit de negende ron de zijn: Geiler (Sov) - Spasski (Sov) 0.5-0.5, Karpov (Sov) - Larsen (Den) 1-0, Sax (Hon) - Hort (Tsj) afgebroken, Andersson (Zwe) - Timman (Ned) 0.5-0.5, Joesoepov (Sov) - Miles (GBr) 0.5-0.5, Seira- wan (Vst) was vrij. De stand na ne gen ronden: 1 Karpov 5 (uit 8) 2. Spasski 4.5 plus 1 afgebroken par tij (uit 8) 3. Timman 4.5 (uit 8) 4. Miles 4.5 plus 1 5. Andersson 4 plus 1 (uit 8) 6. Joesoepov 4 (uit 8) 7. Sax en Hort 3.5 plus 1 (uit 8) 9. Gelier 3.5 plus 1 10. Larsen en Seirawan 2 plus 1 (uit 8) rebord en vier minuten later gaf arbiter Manuel een straf schop cadeau aan Ajax, dat zeker niet in topvorm speelde, waarmee aan alle onzekerheid een einde kwam. Manuel was daarmee de gebeten hond in Amsterdam, want drie minu ten voor rust had hij verzuimd Roda een strafschop te geven. De warrig leidende arbiter drukte met die beslissing een zwaar stempel op de aantrek kelijke ontmoeting. Hoewel Roda met de vier aanvallers, een zeldzaamheid tegenwoordig die bondscoach Rijvers met afgrijzen moet hebben vervuld gezien diens 'Spaanse taktiek' achterin de nodige problemen had, leverde "het Ajax-systeem tegelijker tijd de nodige mogelijkheden op. De Limburgse ploeg ope reert graag tegen tegenstan ders die achterin veel ruimte laten en dat was bij Ajax dui delijk het geval. Bovendien was het meespe len van Cruijff, hoe gek dat misschien ook moge klinken, in het voordeel van Roda. Cruijff benutte de eerste helft voornamelijk als training om te kijken of hij over tien dagen in de topper tegen PSV weer echt voluit kan gaan. Hij ver dedigde nauwelijks mee en liet op links in de defensie de grootste gaten vallen voor Ro da. Toen na rust, het was toen nog steeds 0-0, Schoenaker Cruijff kwam vervangen werd Ajax' linker defensieblok be ter beveiligd. Na 61 minuten leverde een tempoversnelling van Ajax succes op toen Keje Molenaar na een slim passje van Olsen alleen voor Smits verscheen en voor 1-0 zorgde. Scheidsrech ter Manuel haalde vier minu ten later alle spanning, Roda was zeker nog niet geklopt ge zien het tegenspel dat men tot dan toe geboden had, uit de wedstrijd. Vanenburg strui kelde in het strafschopgebied over de benen van Degens en de scheidsrechter legde de bal op de stip: Edo Ophof liet zich die kans niet ontnemen en loeide de bal keihard in de touwen, 2-0. Ajax - Roda JC 2-0 (0-0), 72. Mo lenaar 1-0, 76. Ophof (strafschop) 2-0. Scheidsrechter: Manuel. Toe schouwers: 6500 Gele kaart: Ehlen (Roda JC). Ajax: Schrijvers, Mole naar, Mölby, Ophof, Boeve, Cruijff (Schoenaker), Lerby, Vanenburg, Kieft, Van Basten (Van 't Schip) en Olsen. Roda JC: Smits, Van der Ven, Degens, Ehlen, Hanssen, Cal- derwood, Marij nissen, Van Geel, Hofman, Raeven en Eriksen. van onze sportredactie DEN HAAG - Het hoofd bestuur van de Nederland se Tafel Tennis Bond (NTTB) heeft gisteravond laat Nora Bakker-Brox- terman op haar uitdrukke lijk verzoek met onmiddel lijke ingang eervol ontslag verleend als bondscoach van de dames. Nora Bak ker was sinds 15 oktober van het vorig jaar in dienst van de bond. van onze sportredactie MEXICO - Bondscoach Kees Rijvers kon gisteren na de loting voor de eindronde van het wereldkampioenschap voetbal voor junioren (spelers tot twintig jaar) slechts concluderen dat deze voor Nederland niet gunstig is. Het toernooi wordt van 3 tot 19 juni in verschillende steden in Mexico gehouden. „Met Brazilië en de Sovjet-Unie zijn wij voor de eerste ronde van het toernooi wel in een heel zware groep terecht geko men." Bij de loting kwam het tot de volgende groepsindeling: Groep A: Mexico, Australië, Zuid-Korea en Schotland. Groep B: Polen, Ivoor kust, Uruguay en de Verenigde Staten. Groep C: China, Argenti nië, Tsjechoslowakije en Oosten rijk. Groep D: Sovjet-Unie, Nige ria, Nederland en Brazilië. Omdat een aantal steden in Mexico op een hoogte van meer dan 2000 meter ligt, wil Rijvers in april gaan trainen in Font Romeu (Pyreneeën), waar Franse sportploegen zich vaak prepareren. Het is de bedoeling van de coach de spelers voor Mexico voornamelijk te selecteren uit het vorige UEFA-elftal dat in mei 1982 in Finland, onder lei ding van Ger Blok, de kwalifi catie bewerkstelligde. De groep die in Finland speelde, bestond uit: Vanenburg, Menzo, Van Basten, Silooy, De Graaf, Haatrecht, Panhuis, Van 't Schip, Bakker en Godee (allen Ajax), Been (Feyenoord), Cornelissen (NAC), Kramer (Vitesse), Van Loon en Jalink (Xerxes) en Laurs (Eindhoven). van onze sportredactie VUGHT - Gisteravond laat onderhandelden Go Ahead Eagles en AA Gent nog over de transfer van centrumspits Cees Schapendonk. Eerder op de dag had Go Ahead, dat naarstig omziet naar een ver vanger voor de naar PEC Zwolle vertrokken Kees van Kooten, ai een akkoord bereikt met Schapendonk zelf. De kleine Brabander heeft echter nog een contract van anderhalf seizoen met AA Gent, dat Schapendonk eind vorig seizoen van MVV over nam voor een bedrag van maar liefst 1 miljoen gulden. De onderhandelingen tussen de Deventer en de Belgische club waren gisteravond laat nog niet afgesloten. van onze sportredactie HAARLEM - Twee slecht geraakte inzetten, die toevalligerwij ze het doelvlak passeerden, hebben Haarlem gisteravond de be kerzege op Go Ahead Eagles bezorgd. Dat de eindstand uiteinde lijk 4-0 werd, was slechts interessant voor de registratie van het scorebord. Degradatiekandidaat Go Ahead Eagles bleek in het veld niet de mindere van Haarlem, maar was voor het doel van Metgod volstrekt ongevaar lijk. Alleen de Engelsman Small deed aardige dingen, de vleugelspelers Smit en Ten Cate leverden vooral knoei werk af. Haarlem slaagde er wel in een aantal kansen te creeëren, maar met name spitsspeler Piet Keur bleek een een vaar dige kansenmisser. Opgelegde mogelijkheden liet hij simpel glippen. Tot zijn verbazing trof een half geraakte kopbal, halverwege de eerste helft echter wel doel. De treffer was het enige opzienbare moment in de kleurloze eerste helft. Na rust werd het duel opge sierd door enig aanvallend werk van Go Ahead, dat ech ter weinig zoden aan de dijk zetten. Een tweede gelukkige Haarlem-treffer smoorde he. Deventer verzet evenwel in de kiem. Nu was het linkervleu gelverdediger Alwin Leysner, die een mislukte voorzet in de voor Van Engelen onbereikba re ruimte zag vliegen: 2-0. Go Ahead resigneerde en nam de twee treffers die het in de slotfase moest toestaan slechts voor kennisgeving aan. Piet Keur deed de kritiek op zijn missers verstommen met twee hoogwaardige treffers, die de score evenwel flatteer den: 4-0. Haarlem - Go Ahead Eagles 4-0 (1- 0) 33. Keur 1-0, 58. Leysner 2-0, 62. Keur 3-0, 78. Keur 4-0. Scheids rechter: Geurds, Toeschouwers: 2500 Haarlem: Metgod, Masefield, Huyg, Nijholt, Leysner, Verkaaik, Kleton (Ursem), Balm, Tol, Keur (Van der Veldt) en Kristiansen. Go Ahead Eagles: Van Engelen, Schrijver, Back (Nijzing), Oude Wesselink, Witbaard, Woudsma, Smit, Oostrom, Small, Schuurmans (Boerebach) en Ten Cate. van onze sportredactie WAGENINGEN - Op het hardbevroren knolienveld van de Wa- geningse Berg liep de eredivisieclub te voetballen en de eerste- divisieclub te scoren. Het eerste bekerduel tussen Wageningen en Nee werd 3-1 voor de thuisclub. Bij de rust was de stand al 2-0. De doelpunten vielen op onverwachte momenten. Van der Klift (24e minuut) en Van de Pol (35e) passeerden Scheliekens. De Nijmeegse doelman had toen nog geen bal hoeven stoppen. Het enige dat hij tot dan had gedaan om ee beetje warm te wor den, was een terugspeelbal oprapen. Nee viel van het eerste ogenblik af aan. Technisch su perieur, conditioneel sterker en gewaarschuwd tegen on derschatting werd wagenin gen aanvankelijk volledig overspeeld. Nee verzuimde echter te scoren. Meijers kreeg een opgelegde kans. Hij ver prutste de mogelijkheid door zijn eenbenigheid. Even later kopte Grim veel te zacht naar een leeg doel, zodat Suvee nog kon ingrijpen. De uitvallen van Wagenin gen kregen op het hobbelige veld veel fortuin mee. Van der Klift veegde, min of meer op hoop van zegen, de hoge door Van Vijfeyken aangegeven bal in de hoek. Elf minuten later had Van de Pol geluk dat hij niet voor buitenspel werd te ruggefloten na de pass van Budding. Het gelegenheids centrum van Nee met Selbach en Mulderij (Visser en Wijn berg zijn geschorst) reageerde nog stuntelig ook, zodat Van de Pol rustig een hoek kon uit kiezen en inschieten. Nee had direct daarop geluk dat een schot van Van Vijfeyken net naast de kruising draaide. Zeven minuten na de rust reeds kwam Wageningen toch definitief op winst te staan. Budding begon op rechts een solo. Hij liep invaller Hubers eruit, dribbelde handig buiten om de grensrechter en bedien de Van de Pol zo zuiver, dat deze maar een tikje tegen de bal behoefde te geven, 3-0. In wezen was de wedstrijd nu ge speeld. Wat daarna nog ge beurde mocht eigenlijk geen naam hebben. Nèc combineer de maar door en was zoals te voren nooit echt gevaarlijk. De enige tegentreffer kwam pas een kwartier voor tijd uit een strafschop van Wanders. Wageningen - NEC 3-1 (0-0). 24. Van der Klift 1-0, 35. Van de Pol 2-0,52. Van de Pol 3-0,75. Wanders (strafschop) 3-1. Scheidsrechter: Bosman. Toeschouwers: 4500. Wa geningen: Suvee, Loupatty, Van der Ley, Radstraat, Tollenaar, Gardien, Van de Berg, Van Vijfey ken, Budding, Van de Pol (Van 't Land) en Van der Klift. NEC: Scheliekens, Willemsen, Mulderij, Selbach, De Groot, Van Zinnen, Wanders, Vievermans (Hubers), Heisper, Grim en Meiierc

de Stem | 1983 | | pagina 17