AVONDJE UIT? KIJK INDE n RANT. en pot laat het zien ook de krant is een Steltloper DÉ STEM Reij nae weer re DEgTEMI GROOTSTE PROVISIEKAST VAN ZW-NEDERLAND weetjes voor een woonkamer Wat bedoelt u?' 'Zeg dat dan meteen', Familie berichtenl GEVESTIGD TE HOEK N. VERHELST - TANDARTS qf P OEMflDf? >- Alles wat nodig, nuttig, leuk, lekker of machtig mooi kan zijn, staat dagelijks vooralle leeftijden in de advertentiekolommen van de krant. Lijstërbesstraat 14 - 4542 CE j Tel. 01154-1914 Behandeling volgens afspraak JSk axel tel belgië: 0031-1155-2010 G. Bogaert nieuwe voorzitter bejaarden Weer geen aitspraak in zaak lingse Hengelaars Informatie ivoor. Generaties DE STEM VAN DONDERDAG 24 FEBRUARI 1983 Op dinsdag 1 maart 1983 hoopt de heer ALOYS VERDURMEN zijn 80e verjaardag te vieren. Gelegenheid tot feliciteren in hotel van Leuven, Hof te Zandeplein te Klooster- zande van 18.00 tot 19.00 uur. Kinderen en kleinkinderen Rozenstraat 39, 4587 AC Kloosterzande Dankbetuiging Voor uw belangstelling en medeleven aan ons betoond na het overlijden van onze lieve vader en opa PETRUS SMITS zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank familie Smits-de Block kinderen en kleinkinderen St. Jansteen, februari 1983 U deelde door de vele bewijzen van deelne ming de droefheid met ons bij het overlij den van CHRISTIAAN LOUISSE Wij zijn u daarvoor dankbaar. In het bijzonder danken wij de velen die de rouwdienst en de gang naar de begraaf plaats hebben willen meemaken. I. Louisse-Quist kinderen, klein- en achterkleinkinderen 4691 CX Tholen, 24 februari 1983 Dalemsestraat 50. Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, die wij mochten onder vinden bij het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder CLARA AMELIA BOLSSENS betuigen wij onze oprechte dank. Een bijzonder woord van dank aan dok toren en verplegend personeel van het St. Liduinaziekenhuis. Fam. De Moor-Bolssens Ciinge, februari 1983 Groosman Jeanscentre, Noordsfraal 35, Axel. Modehuis van den Brekel, Kortemeestraat 35, Bergen op Zoom. Smits Young Shop, Winkelcentrum Etten-Leur, Etten-Leur. Groosman Jeanscentre, Brouwerijstraat 15, Oostburg. Smits Young Shop, Markt 22, Oosterhout. Groosman Jeanscentre, Grote Markt 5, Sluis. Een béétje kruidenier heeft er idee van, wat er aan dagelijkse benodigdheden en delicatessen voor ruim 250.000 consumenten komt kijken. Bij de verstrekking daarvan heeft hij graag een vinger in de pap en komt daarom regelmatig met aanbiedingen in de krant. Meer dan 110.000 gezinnen doen daar hun voordeel mee en houden scherp in de gaten wat elke week door leveranciers van levensmiddelen per advertentie wordt afge prijsd en aangeprezen. Kruideniers pakken dagelijks uit in de krant. combineer in uw kamer niet te veel kleu ren met elkaar, het wordt al gauw een bonte kermis, gaat u liever uit van één kleur (bijv. uw lievelingskleur) en pas die toe in verschillende tinten, en probeer dat zo lang mogelijk vol te houden! echte kleuraccenten (als u die nodig vindt) kunt u beter bewaren voor gemakkelijk te vervangen spulletjes, als schilderijen, affi ches, bloemen en planten, kussentjes, va zen, enz. bovendien, waarom zou u zélf niet het ac cent in uw kamer zijn? de s-elers zijn nog altijd belangrijker dan zelfs het beste de cor. houdt als stelregel, dat u maar één ding in uw kamer met een patroon neemt, dus óf de vloer, óf een gordijn, óf de meubelbe; kleding. het beste kunt u kiezen voor een gedeco reerd gordijn in de eethoek: u zit daar meestal ver van af en een gordijn is ge makkelijk te vervangen, wat vindt u van het idee, om in plaats van het rijtje: zonwering-vitrage-overgordijn nu eens te nemen: zonwering met een tran sparant gordijn? met de zonwering (bijv. luxaflex) regelt u de hoeveelheid licht en de inkijk, het transparant- of half-transparant gordijn doet overdag als vitrage, 's avonds als overgordijn dienst, eenvoudig en doeltref fend. en u past toch óók uw gordijnen van wand tot wand toe? het maakt uw kamer beslist royaler. ga er eens van uit, dat één (niet te grote wand in de kamer best onrustig mag zijn. hang en zet daar alles, wat u de moeite van het tonen waard vindt, maak er een boeiende en persoonlijke kijk wand van. maar dan moet u de andere wanden wel héél rustig houden! exclusiviteit,waar het om wonen gaat in de grootste en meest exclusieve showroom van de benelux slechts 10 km. van hulst in de grootste en fijnste woninginrichting van de benelux met meubelen van wereldklasse: aurora, artifort, allibert, bruna- ti, cassina, castelijn, castle-furn., cidue, com fort, de sede, durlet, gelderland, giorgetti, hül- sta, interlit, knoll, kartel, kill-intern., Itibke, lat- toflex, leolux, koekoek, miller, montis, pas toe, poltrona-frau, pullman, raanhuis, saporiti thonet, trüggelmann, interlübke. pot in axel is een reis waard! 4 verdiepingen exclusief wooncomfort, gemakkelijk te bereiken met grote liften of trappenhal. (Vrijdagavond koopavond van 18 tot 21 uur) pot sinds 1907 de zaak waar ie- L dereen zomaar binnen mag lopen. iSf W J WLJ tel. ned.: 01155-2010 STnrübnekomTëzSënënKL^ 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, receptie, huwelijk, geboorte, verloving, overwinning, prestatie en ga zo maar door, mag best eens in de krant, en wel op de pagina familieberichten. Moeilijk is dat niet en duur hoeft het niet te zijn. (b v. 6 regels kosten nog geen tientje) U stelt 'n tekst op, belt deze door naar éen van onze bijkantoren ot geeft hem af aan de balie. Alleen voor particulieren Prijs per regel 1.40 Eén grote regel verplicht 2,- Voor het bijplaatsen van een pasfoto rekenen wij 10,- toeslag Bij niet kontante betaling wordt 2,50 adm kosten berekend. Onze rayonkantoren Hulst, Steenstraat 14, tel. 01140-13751 Terneuzen, Nieuwstraat 9, tel. 01150-17920, Goes, Klokstraat 1, tel 01100-28030 naam adres woonplaats Hallo ED BEVER H.g. met Abraham, van Willem en de zijnen; tot in de sla. 'In woord en geschrift dienen wij onze verbale capaciteiten dusdanig te gebruiken dat er,qua communicatie, een optimaal effect mee gerealiseerd kan worden'. 'Laten we Klarelhal gebruiken, da's wel zo duidelijk'. Met deze advertentie wil SIRE In samenwerking met dit blad het gebruik van Klare Taal bevorderen. dagelijks met uw reklameboodschap razendsnel door heel Zuid-West Nederland! DONDERDAG 24 FEB Moe wil buu Van onze correspondent KLOOSTERZANDE - Tijdens de jaarvergadering van de r.k. Bejaardenbond afdeling Kloosterzande is door zo'n 170 leden een nieuwe voorzitter gekozen uit een drietal kandi daten. De heer G. Bogaert behaal- le het hoogste aantal stemmen ;n volgt daarmee de om ge- iondheidsredenen aftredende R. van Heese op. F. Kouijzer werd herkozen en als nieuwe I bestuursleden werden L. Neve en P. van Laar gekozen. Dit agendapunt van de ver kiezingen nam een groot ge deelte van de vergadertijd in leslag. Behalve de verschal ende jaarverslagen stond er ook een woordje door één van de hoofdbestuursleden op de agenda. Hiervoor was de heer Im- pens naar zaal de Hoogaars »ekomen. Tijdens de vergade ring bleek dat de oprichting van een bejaarden volksdans groep nog niet erg wil vlotten: er hebben zich nog steeds niet voldoende mensen opgegeven. De jaarvergadering werd af- 'esloten met een verloting en iet gezamenlijk zingen van iet bejaardenlied. I biütebM Van een onzer verslaggevers 1LINGE/MIDDELBURG - )e rechtbank in Middelburg leeft gisteren opnieuw geen litspraak gedaan in de kwes- ie tussen de vissersvereniging )e Clingse Hengelaars en be- 'oepsvisser Moorthamer uit fuitaart. De uitspraak is met een naand verdaagd. Dat is voor 3e vijfde keer. Zoals bekend heeft de be- 'oepsvisser een schadevergoe- 3ing van 50.000 gulden geëist "an de hengelclub, wegens lerving van inkomsten op het 'iswater de Zestigvoet. Hij leed dit nadat de Raad van State hem in het gelijk stelde in een beroepszaak die door de isclub was aangespannen ver het visrecht op de Zestig- oet. De beroepsvisser wil nu chadevergoeding voor die ja- en dat hij niet heeft kunnen 'issen, maar daar willen de ;lingse Hengelaars niets van 'eten. Volgens de vereniging eeft niemand de beroepsvis- er ooit tegengehouden en 'leef hij uit eigen wil weg. Inlichtingen: Dagblad De Stem Dagelijks in meer dan 110.000 gezinnen Van een onzer verslaggevers HULST - De vorige maand door een rukwind gevelde nieuwe dertig meter hoge zendmast van de vrije Ra dio Reijnaert in De Klinge kan binnenkort weer wor den opgericht. Aanvankelijk bestond de vrees dat de mast naar de schroothoop kon, maar na onderzoek bleek het ge vaarte toch gerepareerd te kunnen worden. Het kwarwei, waarvoor zich spontaan vrijwilligers klal ^0^ is hu bijna ge blaard. De mast is voorzien van een nieuwe voet en en daar zijn enkele ëeaeelten vervangen. Men noopt over drie weken

de Stem | 1983 | | pagina 10