Q laatste kans voor Marjan Olyslager hffltBA Zeeuwse tennistop in toernooi in Sas van Gent Eepste bekerronde voor Zeeuwse volleybalploegen .Liever een goede amateur dan een middelmatige prof Zwanink geplaatst >sen en zing. - één dak. ank altijd aarden ink hypo- ?en op- sr notaris- e manier fpotheek- an andere ren kunt u iflossen, metvaria- )optu an kan de een over- financiële der één Rabobank verzeke- intie- :re periode 2 werke- :heid. hlen is dat nnen en enst zijn. te moeten een voor- Jan Pleunis blijft in Lamswaarde AV'56 houdt 20 kilometer kampioenschap [7ATERDAG 19 FEBRUAR11983 Voetbal Basketbal [Korfbal Tennis [Volleybal Hockey inst voor taaispugers Laatste ronde Zeeuws schaak kampioenschap Luteyn blijft in Phillipine Morres-jeugd naar club kampioenschap T14 van ome atletiekmedewerker TERNEUZEN - Komend weekeinde staan in Zuidla ren de nationale indoor kampioenschappen atletiek op het programma. Voor Scheldesport-atlete Marjan Olyslager een laatste kans om de limiet te halen op de 60 meter horden. Maandag immers sluit de inschrij vingstermijn voor de ko mende Europese titelstrijd, die 5 en 6 maart in Boeda pest doorgang vindt. Voor Scheldesport-trainer Ad Hendriks is de limiet (8.40 seconden) haalbaar. Dit sei zoen was ze al akelig dicht in de buurt, want in Zwolle kwam ze tot 8.48, terwijl ze in Dortmund veertien dagen later naar 8.49 reikte. Afgelopen weekeinde tij dens de Ahoy Atletics had het moeten gebeuren. Ze moest daar echter vrede ne men met 8.60. Teleurstel lend, dat wel, maar niet ge heel onverwacht. Marjan Olyslager verhuisde immers per 1 februari naar Breda en volgt dagelijks een pitti- ge cursus voor program meur. Verhuizen en studie betekenen geen optimale voorbereiding voor de scherpe limiet. Naast het sportieve gedeelte denkt Marjan terecht aan haar maatschappelijke loopbaan. Is het hoofddoel komend weekeinde de limiet, een goude plak zit er zeker in op het hordennummer. Naast de horden komt ze ook nog in actie op de 60 meter vlak. „Ik zie hier geen medail lekansen voor haar", stelt Ad Hendriks. „Een finale plaats is naar mijn mening zeker haalbaar, maar een plak zou de stoutste ver wachtingen overtreffen". Scheldesport is in het verre zuidlaren - op de grens van Groningen en Drente - met nog twee andere atleten vertegenwoordigd. Alfons Frankevijle, dit seizoen overgekomen van RKHAV, is gelegerd in datzelfde Zuidlaren en komt in actie op de 60 meter vlak en de 200 meter. Vooral op de 200 me ter heeft A-junior Franke vijle kansen op een medail le. Met 22.54 seconden staat hij vrij hoog genoteerd op de nationale ranglijst waar de toptijd 21.94 is. Derde Schel- desport-man is A-junior Roel van Laere, die heeft in geschreven op de 60 meter vlak en het verspringen. Een finaleplaats bij het ver springen zit er voor de jon gere broer van Luc zeker in. Van het Huslterse RKHAV maken twee senio ren en vijf junioren de verre reis. Theo Cappendijk, on langs nog snel in Naaldijk met 7.1 op de 60 meter, heeft uitzicht op een finaleplaats bij de senioren. Clubgenoot Aart Bakker start op de 3000 meter. Bij de A-meisjes ko men de zusjes Lauwers in actie. Christian doet de 60 meter vlak, 200 meter en verspringen, terwijl Caro- lien de 60 meter vlak en de 200 meter op haar program ma heeft staan. B-juniore Muriel Grondman heeft vooruitzichten op een fina leplaats op de 800 meter. Tessa Slootmans (B-juniore) op de 60 meter en versprin gen en Laurent d'Halluin op de 400 en 800 meter, maken het RKHA V-gezelschap compleet. Knokt Marjan Olyslager nog voor haar Europese tic ket, Els Vader heeft al ze kerheid op de 60 meter vlak. Ondanks dat ze door een lichte dijbeenblessure Ahoy afgelopen weekeinde liet liggen, ligt de gouden plak op de 60 meter al te wachten terwijl ze ook op de 200 me ter met eremetaal naar huis zal komen. Karin de Nijs, vorig jaar goed voor het brons op de 1500 meter, heeft op deze afstand opnieuw kansen op eremetaal. Ook zij was in Ahoy wegens ziekte niet present. Inge den Boer (Dynamo) komt in actie op de 400 me ter. De Zeeuwse inbreng blijft verder beperkt tot ju nioren waarvan er zeker kanshebbers zijn op een me daille. Ivar Schutte (B-ju nior) en Brenda van Essen (B-juniore) vertegenwoor digen Dynamo. Eerstge noemde op de 1500 meter en Brenda op de 60 meter, 60 meter horden en 400 meter. Van Marathon gaat alleen Richard van der Gaast. De Vlissingse B-junior heeft bij het hoogspringen zeker kansen. Jopie Daane had in geschreven op de 3 kilome ter, maar gezien de geringe deelname (2 deelneemster) is dit nummer vervallen. Van AV'56 gaan de A-junio- ren Bram Hoogesteeger (60, 200 en 400 meter), Theo Dingemans (60, 60 meter horden en 200 me ter). Gert van de Weele (400 me ter), Frits Bolle (1500 en 3000 me ter) en de B-junioren André Verweij (60 en 400 meter met medaillekansen), Erik stigter (800 meter) en Richard Bernard (60 meter, verspringen, hink- stapspringen) naar de titelstrijd. Delta Sport schreef in met Jaco- lies van Gastel bij de A-meisjes op de 60 meter horden, kogelsto ten en hoogspringen en de A-ju nioren Bart van Haeringen (60 meter, verspringen, hoogsprin gen), Jan Konijnenburg (800 me ter en verspringen) en Chris Hoek (400 meter en hinkstap- springen). Carlo Steel blijft optimistisch [Programma KNVB afdeling Zee land, eerste klas: Philippine-Hul- Jterloo, Corn Boys-Zeelandia, Le- se Boys-Oostburg, Volhar- fcing-Renesse, SDO-Noormannen, lobur-Sluis. Aanvang wedstrijden |4.30 uur. [Vrijdag 18 februari: De Veerhoek "ostburg, aanvang 19.45 uur: Ope- ]atie'71 1-Valkenisse 2 (heren), feanvang 20.45 uur: Operatie'71 2- jVolharding 2 (dames). Zaterdag 19 februari: De Vlaanderen Sas van jent, aanvang 18.00 uur: BC Sas, [Vaikenisse 4 (dames). Zondag 20 ftbruari: Den Dullaert Hulst, aan lang 19.00 uur: BV Hulst 1- luoyancy (heren). ^porthal De Voorborch Middel- Burg, aanvang 15.40 uur, eerste Was: Swift-Tjoba. De Bevelanden poes, aanvang 17.00 uur, eerste Klas A: Olympia-Luctor. Aanvang 1500 uur, tweede klas A: TOGO- Jeolto. De Veerhoek Oostburg, ■anvang 15.05 uur, tweede klas A: VKC-Volharding. 't Zwaantje Ter- Tieuzen, aanvang 16.00 uur, derde fas B: Zaamslag-Luctor 3. Pstrictswintercompetitie zondag J20 februari: Braakmanhal, aan- pang 14.00 uur, mixed: Axel-Ludo Pt Emergo 1, Animo-MLTC 3. Jari- ■tohal Terneuzen, aanvang 14.30 ®ur, mixed: Hontenisse 1-De pchelde 2. Den Dullaert Hulst, lanvang 14.00 uur, mixed: Hulster X.™acht 2-S 13.30 uur, mixed: plLTC 2-De Schelde 1, DOS 1-Hul- Tier Ambacht 1. door Ton Koomen AXEL - „Liever een goede amateur dan een middel matige of zwakke prof", meent Carlo Steel, de fors ge bouwde 19-jarige Axelse coureur, die komend seizoen zijn opwachting maakt bij de amateurs. De Zeeuwsch-Vlaming begint uiterst optimistisch aan het nieuwe seizoen. „Immers ik heb een contract ge kregen bij Markthof-Bonfanti-Continental, één van de sterkste amateurploegen die er op dit moment in ons land zijn en dat stemt tot tevredenheid. Ik voel me uitstekend in vorm en wil graag bewijzen dat ik ook bij de amateurs mijn mannetje sta. Ook al ben ik er van overtuigd dat ik veel zal moeten leren", stelt Steel, die op 3 maart de wapenrok aantrekt. portzaal Zuidzande, aanvang uur: Even Kijken-Mytilus flames). Den Dullaert Hulst, aan hang 17.00 uur: Mores 2-Athanatos fames); Morres 2-De Sterre (he- p); SC Morres-EVVC (dames), 't liupuus Axel, aanvang 16.30 uur: porwaarts-Mytilus 2 (dames). TWjtzaai Kloosterzande, aanvang P-w uur: Athanatos-Even Kijken pren). 't Zwaantje Terneuzen, pnvang 18.30 uur: Scheldesport- IJmamo (heren). ifjfrdag 19 februari: Heren derde F»SD: Den Dullaert Hulst: Zeven- t ^""Middelburg, aanvang 13.30 Middelburg-Rapide, aanvang tiL„UurA„Zevenbergen-RaPide. EI!5'°° uur- Zondag 20 fe- jniari: Heren tweede klas C: Oude a t Terneuzen: Olympia-Etten- fcnVanvan6 14.00 uur; Vlissin- fti'-Metten, aanvang 14.45 uur; J53in?,gen™ tten"Leur' oanvang «aneïfiU ympia~Cadetten'aan" ■ailg 16.15 uur. ilhandbal ll30unVrelKnden Goes' aa"vang u uur, heren eerste klas: GSC- Terneuzen, hg, .9g 10.50 uur, dames eerste »cr,m„°?la"Hontenisse- Landelij- Éwffiï e: dames derde divisie, kBll^f°SGcbfcaanva"i 15-00 I -In de recreatie- volleybalcompetitie te I De irUrg heeft het team van loTni„aoai.spugers uit Sluls een Yv, "''-sege geboekt op de lom ia ren' Kaaispugers wist L' 1, ee.n beslissing te force- In» n Amro Oostburg-equi- ■fMope met 3-0 de Fysiothe- -ploeg. taf 'let goed en noord uit Sluis geen Tl" van kans. Het Vrije Jegeen Pardon met Kom- ps- 3-0. De YVC-dames had- plegen NMB niet veel in te Ljfen; 0-3-verlies. Kikkers ds te sterk voor VCG. „Ik ga op eigen verzoek ver vroegd in militaire dienst. Ik ben niet bang, dat dat mijn wielerloopbaan schade zal doen. Ik heb dat speciaal ge daan op verzoek van majoor Beljaars, de chef d'equipe van de militaire wielerploeg. Op die manier kan ik me wellicht in de baanploeg rijden, die in september zal deelnemen aan de militaire wereldkampioen schappen in Italië. Voorts wordt op 11 maart de selectie voor de militaire wegploeg sa mengesteld in Amersfoort. Daar hoop ik eveneens bij te zijn. Op die manier komt er voor mij gelegenheid genoeg me te bewijzen. Ik ben er ze ker van voldoende wedstrij den te kunnen rijden". Steel hoopt dat hij na zijn opleidingsperiode in Den Bosch dichtbij huis gelegerd zal worden. „Dat zou prettig zijn'om nog eens wat koersen in eigen provincie te rijden". Met zijn nieuwe ploeg -er be stond ook belangstelling voor hem van de zijde van forma ties als R B, Univers en Meubeldroom- zal hij in ieder geval present zijn in een fiks aantal klassiekers. Steel: „Ik zal klassiekers rij den voor zowel mijn nieuwe wielerploeg als voor de wie- iervereniging Zeeuwsch- Vlaanderen. Ik kom bijvoor beeld zeker in actie in de ope- ningsklassieker Omloop van het Volk, Omloop van Zuid west-Friesland, Omloop van de Kempen, Gent-leper, de in memoriam Wim Hendriks wedstrijd in Koewacht, de driedaagse van de Kemmel, ploegentijdrit in Dronten, Ronde van Drente en de Om loop van de Braakman. Sterke ploeg Steel is blij in een sterke ploeg beland te zijn. Hij zegt: „Renners als Pim Bosch, Frits Schür, Henk van Weers en Herman Snoeyink zijn toch coureurs met de nodige erva ring en goede resultaten ach ter hun naam. De ploeg van Markthof-Bonfanti-Continen tal telt in totaal 20 renners en is de grootste en op papier sterkste van Nederland. Het is voor mij leuk dat ik niet als enige Zeeuwsch-Vlaming van die ploeg deel uitmaak. Adrie de Maesschalck uit Axel en Karei van Goethem rijden eveneens voor deze formatie". Steel, die zowel bij de jeugd (108 overwinningen), nieuwe lingen (42 zegepralen) als ju nioren (34 eerste plaatsen) goed voor de dag kwam, hoopt ook bij de amateurs door te kunnen breken. „Vorig jaar heb ik een moeilijk seizoen ge had. Ik kampte lange tijd met een rugblessure. De doktoren hebben me toen aangeraden het koersen een jaar lang ach terwege te laten. Ik heb dat achteraf gelukkig niet gedaan. Heb toch nog 66 koersen gere den en 16 overwinningen ge boekt. Nu voel ik me volledig hersteld. De conditie is opti maal. Veel heb ik te danken aan bijvoorbeeld Frans Sutin, de wielertrainer uit Hoofd plaat. Hij stelt de trainings schema's voor me op, verzorgt de conditietesten en de massa ge. Tijdens de koersen is „opa" Van de Veegate mijn vaste verzorger en tot mijn trouwste aanhangers behoren mijn ouders en verloofde Els Koek koek". Steel, die al enkele leuke successen heeft geboekt op de baan in Gent, traint keihard momenteel. Steel: „Ik train dagelijks met routiniers als Richard Buckacki, Theo van de Brande en Wim de Waal. Vooral op Wim de Waal zullen ze moeten letten dit seizoen. Die steekt in grootse vorm. Van Wim de Waal leer ik da gelijks. Die kent het klappen van de zweep. Iedere ochtend zitten we drie uur op de fiets in Zeeuwsch-Vlaanderen. Als De Waal zijn truckendoos opentrekt, moet je goed oplet ten. Van die mannen leer je keorsen. Zoals je ziet zijn alle voorwaarden voor een goed seizoen aanwezig: fantastische ploeg, een optimale begelei ding en een goede voorberei ding. Het ligt nu aan mij om me te bewijzen". Steel droomt ervan eens prof te worden. Al stelt hij nuchter vast: „Niet ten koste van alles. Veel zal afhangen van mijn prestaties bij de amateurs. Mocht het lukken dan stap ik in de toekomst over. Ik ben nog lekker jong. Maar ik heb al gezegd: beter een goede amateur dan een zwakke prof. Dan hoeft het voor mij niet". van onze schaakmedewerker KOUDEKERKE - Zaterdag wordt de zevende en tevens laatste ronde van de strijd om het Zeeuwse schaakkam pioenschap gespeeld in hotel Walcheren te Koudekerke. De schaakronde begint om 13.00 uur. Volledige indeling: Hoofdklas: Den Hamer-Van Rooijen, Den Hollander-Nieuwelink, Van Nis pen-Van der Weel, Westerweele- De Smit, Wise-De Ridder. Promo tieklas: De Bock-De Smit, Van Waterschoot-De Feijter, Sanders- Dubbeldam, Snijders-Lankreijer, De Lange-Van der Borgt, Kleus- kens-Kbgeler, Van Gemert-Van Eekhout, Provoost-Van de Graaf. Eerste klas: Ton-De Putter, Van Kesteren-Van Klaveren, Destom bes-Koeman, Cuiper-Bolleman, Vermue-De Jager, Blom-Jacobus- se, Jonkheer-Verwijs. Tweede klas: De Kraker-De Waal, Koster van Groos-Van Kampen, Andries- sen-Pallada, Droogers-Bosch, Noorlander-J. Boone, Zwarts- Meinderts, Sanders-Hoogesteder, P. Boone-Joziasse, N. Bolleman- Dhont, Poort-Van stel, de Waege- naere-Boogaard, Van Denderen- De Ridder, Prins-Bommeljé. van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Koos Zwa nink van de biljartvereniging Concordia uit Terneuzen heeft zich als zesde Zeeuwsch- Vlaamse speler geplaatst voor het officieuze Zeeuwse kam pioenschap kader 38/2. Door een ijzersterke finalepartij te gen Tonny van Eenennaam plaatste Zwanink zich in de Jarinohal te Terneuzen. Na in de halve finale Cor Verlinde kansloos gelaten te hebben (150-60 in 14 beurten) kreeg ook Tonny van Eenen naam geen voet aan de grond tegen een soepel spelende Zwanink. Van Eenennaam was de finale binnengekomen na winst op Theo Verlinde in 13 beurten (150-104). Via een serie van 105 in de tweede beurt van de beslissende partij verwees Zwanink Van Eenen aam al vrij vroeg naar het rijk der kanslozen. In slechts 5 beurten maakte Zwanink de 150 caramboles vol, Van Een ennaam op 50 achterlatend. Naast Zwanink komen ook de volgende Zeeuwsch- Vlaamse spelers op 2, 3 en 4 april in café-restaurant Dal- linga te Sluiskil in actie: Louis Dallinga, Frits Bakker, Peter Snelders, Johnny Rottier en Theo Tas. TERNEUZEN - „Ik ben blij dat alles voor elkaar is gekomen", zegt de heer De Gucht opgelucht. „Wij hebben nogal wat probje- men gehad met het aanwijzen van de deelnemers. Uiteindelijk is alles door inschrijving samengesteld", aldus De Gucht, direc teur van Den Dullaert te Hulst, die daarbij doelt op het Vier Sterren-toernooi dat zaterdag van start gaat in sporthal De Vlaanderen te Sas van Gent. Initiatiefnemer Kees Walraven, beheerder van de Jarinohal te Terneuzen, liep al langer met het plan rond, maar de uitvoering ervan liet toch weinig tijd over. Desondanks is zaterdag de Vlaanderenhal de eerste gast heer van dit eerste tennistoer nooi tussen de vier tennishal len in Zeeuwsch-Vlaanderen. Door dit gezamenlijke initia tief zou er een bepaalde rivali teit, voor zover deze ooit aan wezig is geweest, zijn verdwe nen. Gezien de samenstelling van de teams, die duidelijk wijst in de richting van een zo sterk mogelijke bezetting, zal er menig prestigeduel worden uitgevochten. „Ik hoef niet te winnen, het is belangrijker dat dit toernooi tot stand is gekomen", zegt Kees Walraven, die zich in de C-categorie heeft weten te verzekeren van Mark Albers, Bram van Dijk en Dieter Ga- jewski. Ans van Dijk en Nell Hendrikse vormen de eerste keus bij de dames en Karin en Martine van Maarleveld wor den als reserves genoemd. Het Ador-team heeft geïn viteerd de toppers Coen Dob- beleir en Tim van Dijk en bij de dames Martine Nijsten en Annemarie Dobbeleir. Een team, in de C-categorie, dat zowaar nog sterker is, zo niet het sterkste. Den Dullaert komt uit met Chantal Baecke met zus Monique en bij de he ren maken Mark Vermorken en Theo Misseghers hun op wachting, evenals Lies Mast en Loes Asselman in de D-ca- tegorie met Henk Laanen en Wim Compiet bij de heren D. De gastheer, de Vlaande renhal, komt eveneens sterk voor de dag. Hoewel het op tijd spelen voor hem niet bepaald de geliefde speelmethode is, neemt Sassenaar Hans Ver moet deel, samen met Ronnie van Remortel en John Dijk man. De dames Dekker en Widdershoven vormen de vrouwelijke helft. Samenwerking tussen de tennishallen is een eerste ver eiste. De belangstelling voor de tennissport is er nu een maal en om aan deze behoefte ten volle tegemoet te kunnen komen, zal een goede samen werking de tennissport alleen maar ten goede komen, hoewel overleg in een vroeger sta dium wellicht beter op zijn plaats was geweest. In deze toernooienreeks zullen alleen dubbels worden gespeeld in de categorieën dames, heren en jeugd tot en met 14 jaar. 's Mórgens om tien uur beginnen de partijen, die elk 45 minuten zullen duren, 's Avonds om tien uur zullen de laatste par tijen zijn gespeeld. Carlo Steel: „Ik wil dit seizoen vlammen. Me waar gaan maken bij de amateurs. En veel le ren in het eerste jaar tussen de „kleppers". - foto wim kooyman van onze sportredactie LAMSWAARDE - Jan Pleu nis, de 31-jarige oefenmeester uit St.-Jansteen heeft zijn contract als trainer van SDO uit Lamswaarde met één jaar verlengd. Pleunis, die vorig jaar voor het eerst bij SDO trainde - de ploeg uit Lamswaarde komt uit in de eerste klas zondag voetbal van de KNVB afdeling Zeeland - gaat daar nu aan zijn tweede seizoen beginnen. IJZENDIJKE - Een aantal Zeeuwse volleybalploegen zal zaterdag 19 februari uitkomen in de eerste ronde van de strijd om de natinonale volleybalbe ker. Voor Athanatos uit Kloosterzande betekent dit de eerste keer in de geschiedenis van de vereniging, dat een van hun teams uitkomt in de na tionale bekerstrijd. Voor de overige teams, Morres, Mara thon en Savok. is het al weer een „routineklus". Het damesteam van Atha natos komt zaterdag uit in Eindhoven tegen Karanoi. De ploeg uit Kloosterzande is ech ter niet compleet. Ella de Wit te, Anneriet de Clerck en Tan- ja Vosveld zijn afwezig. Toch ziet Otto Vosveld het meer als een belevenis. „Karanoi is voor ons totaal onbekend. Meestal wordt gezegd dat het peil in andere districten hoger ligt", aldus Vosveld. „We draaien momenteel goed. Mis schien kunnen we voor een verrassing zorgen. Voor ons is het al een leuke ervaring". Dedrde divisionist Savok komt uit tegen Brevok, num mer twee uit de tweede divisie. Beide teams zullen ongetwij feld sporen dragen van het carnaval, dat zojuist achter de rug is. Normaal gesproken is het Sasse team compleet en gezien het enthousiasme waarmee Savok altijd een te genstander tegemoet treedt, kan Brevok een warm onthaal verwachten. Savok-speelster Marjolein de Vriend: „Winst zal waarschijnlijk moeilijk worden. Doordat we niet zo gespannen zullen zijn, kunnen we misschien toch leuk uit de bus komen, waarbij een ver rassing niet ondenkbaar is". Dit bekertreffen begint om 16.15 uur in sporthal De Vlaanderen te Sas van Gent. Het herenteam van Morres, dat momenteel furore maakt in de derde divisie, gaat op be zoek bij Blauw Wit in Roosen daal. De kans bestaat dat Gui- do de Beule niet van de partij is in verband met op handen zijnde gezinsuitbreiding. Toch heeft Jo Everert nog alle ver- PHILIPPINE - Bij eventuele aflasting van het amateur voetbal speelt de eersteklasser uit de afdeling Philippine ko mende zondag om half drie vriendschappelijk thuis tegen Hoofdplaat. Deze week werd bij Philipi- ne bekend dat trainer Ruud Luteyn zijn contractuele ver bintenis met deze vereniging met nog één jaar heeft ver lengd. trouwen in een goede afloop. Everaert: „In feite zijn we be ter. Na het carnaval moet je het maar afwachten. Onder schatting kan gevaarlijk zijn. Daarnaast speelt Blauw Wit in een moeilijke zaal. Het heeft echter niets te verliezen". Het Vlissingse Marathon krijgt PSV op bezoek. Deze wedstrijd begint om 18.00 uur in sporthal Baskensburg te Vlissingen. GOES - Zaterdag 19 februari houdt de Goese atletiekvereni ging AV'56 het clubkampioen schap over twintig kilometer. Dit op een parkoers dat is uit gezet in de polder rondom Wilhelminadorp, waar bij het dorpshuis de start en aan komst zijn gesitueerd. Het startschot wordt gegeven om 14.00 uur. Bij de senioren, waar de be langstelling goed is, ontbreekt Huib Dalebout die met het oog op de nationale veldloopkam pioenschappen wat rust heeft ingebouwd. In de favorieten- rol vertrekt nu Ad Courtin met Jaap Oele, Henk Nieuw- dorp, Henk Rouw, Jo Haze- voet, Jan Giljam, Rien de Wil de en de gebroeders Jan en Wim Roose als gevaarlijke uitsiders. Bij de veteranen zal het gaan tussen Krijn Goosen, Daaf Goedegebuur, Adri Ver- stelle en AV'56-voorzitter Kees Kortleve. Pia Verstelle en Elly Zandman strijden om de damestitel. van onze volleybalmedewerker HULST - Een jongensteam van het Hulsterse Morres zal zaterdag 19 februari uitkomen in de eindronden van de natio nale open clubkampioen schappen. Hiervoor zal de Morres- jeugd vroeg uit de veren moe ten, want al om half tien 's morgens beginnen deze finale wedstrijden in sporthal Hoog raven te Utrecht. De indeling van de poules is: Poule 1: Pegasus. Ter Apel; Zeven huizen, Zevenhuizen; Verbunt WC, Vught en De Molenwiek/C, Zaandam. Poule 2: Lod. Geveke/ Dak, Hoogezand; Morres, Hulst; MVC'64, Maashees en Ubbink/ Orion, Doetinchem. Verder worden in Utrecht de kampioenschappen afgewerkt voor de meisjes en jon gens A en de meisjes B. De uitsla gen zullen omstreeks 17.30 uur be kend zijn.

de Stem | 1983 | | pagina 9