preservenbedrijf bv breda vraagt een directie-secretaresse verkoper technisch bedrijfsleider* bosarbeider/ veilingsarbeider TENNISLERAAR(ES) HOOFD ENGINEERING VERPAKKINGSMACHINES Nibbit goorbergh bv ASSISTENT ADMINISTRATEUR m/v INTERSELECT 'C Koninklijke Verenigde Leder b.v. GEMEENTE TERHEIJDEN ONDERWIJZER(ES) tilburg TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER ULVENHOUTSE TENNISVERENIGING de stem van zaterdag 12 februar11983 hoofd economisch administratieve dienst m v goorbergh beheer b.v. SALES PROMOTOR JT.Baker J. T. Baker Chemicals B.V. Stork Bepak B.V. zaterdag 12 februari almijstraat 14, 5061 pa oisterwijk, tel. 04242-19115 staatsbosbeheer maria-ziekenhuis PRAKTIJK- BEGELEIDER(STER) HANDELSONDERNEMING BERNARD KIN B.V. HANDELSONDERNEMING BERNARD KIN B.V. FOODS Preservenbedrijf B.V. is een werkmaatschappij van Nutricia, waar groenten en vleesprodukten worden gedroogd (wals-, lucht- en vriesdrogen). Tevens produ ceert Preservenbedrijf de bekende Nibb-it zoutjes. Het draagt zorg voor de werkgelegenheid van ca. 320 mensen. Voor onze algemeen directeur zoeken wij een d i recti e-secreta resse. Tot haar taak zal gaan behoren: - bewaken van de agenda; - voorbereiden van zaken reizen; - zelfstandig afhandelen van correspondentie; - regelen van de informatie stroom; - notuleren van directie- en M.T.-vergaderingen, en alle overige werkzaam heden, welke normaliter behoren tot het taken pakket van een secre taresse op dit niveau. Opleiding: H.A.V.O. en secretaresse-opleiding of M.E.A.O. secr. Praktijkervaring op dit gebied is noodzakelijk. Leeftijd: ca. 30 jaar. De honorering en de overige arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de functie. Indien u belangstelling heeft voor deze functie schrijf dan naar de heer G. A. M. Janssen, hoofd afdeling Personeelszaken, Preservenbedrijf B.V., Ettensebaan 10, 4814 NN BREDA. Het Diaconessenhuis Breda omuat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis I met 137 bedden. De identiteit is protestant christelijk. Door samenvoeging van de administratieve diensten in ons huis is de funktie ontstaan van De aan te stellen funktionaris zal hiërarchisch direkt onder de direktie vallen en heeft de eindverantwoordelijkheid voor de onder hem/haar ressorteren de afdelingen t.w. de financiële en de medische administratie. Het hoofd economisch administratieve dienst is verantwoordelijk voor onder meer de volgende taken: - voorbereiden, mede uitvoeren en begeleiden van voorstellen op beleidsterrein; - verwerking van in- en externe gegevens t.b.v. beleidsvoorberei ding en uitvoering; - verzamelen van relevante informatie in het verzorgingsgebied; - periodieke rapportering t.b.v. beleidsbesluiten over zowel medi sche als financiële zaken; - funktionele controle op de administratieve organisatie in het ge hele ziekenhuis/verpleegtehuis. Voor deze funktie komen wij graag in kontakt met kandidaten die een opleiding hebben genoten op academisch of HBO-niveau, ervaring hebben in de gezondheidszorg en zo breed mogelijk (bijv. bedrijfskundig) georiënteerd zijn. Goede leidinggevende en kon- taktuele eigenschappen zijn voor het uitoefenen van deze funktie onontbeerlijk. Salariëring en rechtpositie zijn konform de richtlijnen van het C.O.T.G. en de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Een psycho-technisch onderzoek zal deel uitmaken van de selek- tieprocedure. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de direktie van het Diaconessenhuis, Langendijk 75, 4819 EV Breda, onder vermelding van het kodenummer 002 op de enveloppe, Op korte termijn kunnen wij plaatsen een Wi] denken aan Iemand van 25 jaar. Accuraat en inventief met M.E.A.O.-diploma en verder studerend. Belangstelling voor automatisering. Bij voldoende geschiktheid is een goede sala riëring en promotiekans vanzelfsprekend. Sollicitaties te richten aan p/a Hertog Hendriklaan 6 Breda Goorbergh Aannemersbedrijf B.V. Postubus 2218 4800 CE BREDA Tel. 076-416600 Onze onderneming is de Europese vestiging van J.T. Baker Chemical Co., Phillipsburg, U.S.A. Wij leveren laboratoriumchemicaliën, diagnostische reagentia en zuivere industriechemicaliën. Onze afnemers zijn chemische en farmaceutische industriën, universiteiten, onderwijsinstellingen, research laboratoria en ziekenhuizen. Wij vragen voor onze verkoop-afdeling een Taak: Het bevorderen van de verkoop van de Baker laborato riumchemicaliën aan universiteiten, industriële labo ratoria en ziekenhuizen door het verstrekken van produkt-technische informatie. Rayon: Zuid-Nederland. Na een gedegen trainings- en inwerkperiode zal de nieuwe medewerker zo spoedig mogelijk zelfstandig gaan werken. Bij zijn activiteiten zal hij voortdurend kunnen rekenen op specifieke verkoop- en produkt- technische ondersteuning. Een representatieve auto wordt ter beschikking gesteld en de onkostenvergoeding is in overeenstem ming met het niveau van de functie. Functie-eisen: Wij denken dat voor een goede vervulling van deze functie onze kandidaat moet beschikken over: voldoende chemische kennis, commerciële eigenschappen, - kennis van de moderne talen, ervaring in een vergelijkbare functie strekt tot aanbeveling. De juiste man of vrouw kan rekenen op een goed gehonoreerde job met daarnaast moderne secundaire arbeidsvoorwaarden. De heer W.J. Suithoff is gaarne bereid (telefonische) voorinformatie te verstrekken onder nr 05700-11341. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan onder staand adres. Orderr. 597 Stork Bepak in Grouw, behorend tot de Vmf-Stork Divisie Voedingsmiddelenmachines, zoekt binnen het kader van een ver dere verzelfstandiging contact met kandidaten voor de functie van Functioneel rapporteert u aan de technisch directeur. In nauw samenspel met de ont wikkelingsconstructeurs geeft u gestalte aan de tech nische realisatie van een nieuwe generatie verpak kingsmachines, ten behoeve van de bottling, food en non- foodindustrie. Deze verpakkingsapparatuur wordt gekenmerkt door een intensief samengaan van de volgende 3 kennisgebieden: sensortechniek besturingsintelligentie handlingstechniek U zult op deze gebieden de nodige kennis en ervaring moeten hebben met als basis een ruime ervaring op het ge bied van werktuigbouwkundig apparatenbouw, teneinde op timale industriële ontwerpen te kunnen voortbrengen. U geeft leiding aan een kleine groep werktuigbouwkundige constructeurs, elektro- en elektronicatechnici en pro grammeurs van P.LC.'s en microprocessors. Tevens werkt u samen met externe deskundigen en adviseurs en technische hogescholen. In verband hiermee gaan onze gedachten uit naar een TH- of HTS-ingenieur, niet jonger dan 30 jaar, met bij voorkeur ervaring in de bovengenoemde branche. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer E.C. Yntema, directeur Stork Bepak-Grouw, telefoon 05662-1641, of tot de heer E.P. van Ginkel, hoofd perso neelszaken Stork Bepak B.V., telefoon 030-910011. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer E.P. van Ginkel, Stork Bepak B.V., Groeneweg 2, 3531 VE Utrecht. "N/* Onze relatie imdMDDEURiil gevestigd in Raamsdonksveer, is een jong succesvol bedrijf, dat deel uitmaakt van een internationaal opererende onderneming, die bedrijfsdeuren produceert en verkoopt Binnen deze organisatie bestaat de vacature van WERVING EN SELECTIE Oeverkruid 13 Postbus 220 4940 AE Raamsdonksveer Tel. 01621-12509* Interselect vindt het vanzelfsprekend dat ook vrouwen reageren. Een belangrijke leidinggevende functie waarin u geheel zelfstandig een aantal taken uitvoert en coördineert. U krijgt de totale verantwoordelijkheid over het montage- en serviceteam. U plant hun werkzaamheden, ziet toe op de juiste uitvoering ervan en lost waar nodig pro blemen van technische en andere aard op. Verder bent u verantwoordelijk voor de "technische" administratie, onder houdt u, vooral telefonisch, de contacten met klanten en derden en coördineert u intern de verschillende afdelingsactivi teiten. U rapporteert rechtstreeks aan de algemeen directeur. Gezien het gewicht van de functie moet u beschikken over een H.T.S.-E opleiding of door werkervaring dit niveau hebben bereikt. U heeft overzicht, bent inventief en ambitieus, Door uw persoonlijkheid, kennis en inzet bent u in staat een team te leiden en te motiveren, hetgeen u bij voorkeur al in de praktijk bewezen heeft. Uw leeftijd is 30 - 35 jaar. U kunt een aantrekkelijk salaris, aange vuld met goede secundaire arbeidsvoor waarden en een prettige werksfeer bin nen een groeiende organisatie verwach ten. Uw interesse voor deze functie kunt u schriftelijk en telefonisch kenbaar ma ken aan J. van Dam van Interselect. Ons bedrijf is de grootste looierij van Nederland. In 1982 realiseerden wij een afzet van ruim 14,5 miljoen vierkante voet nerfleer en split. Onze afnemerskring bestaat voornamelijk uit schoenfabrieken en lederwarenfabri- kanten. Eenderde deel van onze afzet realiseren we in Nederland en de rest vindt zijn weg tot ver over onze landsgrenzen. Voor onze verkoop buitendienst vragen wij een voor Nederland Wij zoeken een kommerciëel gerichte medewerker met een adekwate opleiding op middelbaar niveau van omstreeks 30 jaar. Ervaring in de branche strekt tot aanbeveling. Wij verwachten van de kandidaten dat zij op langere termijn ook in het buitenland inzetbaar zijn. Kennis van de moderne talen is dan ook een belangrijke randvoorwaarde. Voor nadere inlichtingen over de funktie en ons bedrijf kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer P. W. de Werdt, kommerciëel direkteur. Privé telefoonnummer 04160-34393. Schriftelijke sollicitaties kunt u aan hem richten. Een grafologisch of psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. rijksdienst voor bos, natuur en landschap Het Staatsbosbeheer is een dienst van het ministerie van Landbouw en Visserij die ook taken uitvoert voor het ministerie van Cul tuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk. De dienst heeft de zorg voor instandhou ding en ontwikkeling van bos. natuur en landschap om ons land leefbaar te houden voor mens. dier en plant. In de boswachterij Mastbos in de pro vincie Noord-Brabant met als standplaats Breda is plaats voor een: (m/v) Taken: het verrichten van alle voorkomende boswerkzaamheden; het verrichten van werkzaamheden aan recreatieve voorzieningen; het bedienen en het onderhoud van kleine machines. Opleiding: Vereist: Salaris: bosbouwtechnische school en/of 2- 3-jarig leerlingstelsel. of zelfstandig kunnen werken; ervaring met boswerkzaamheden; bezit rijbewijs B-E. afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing maximaal 2.406,bruto per maand. Vakantietoelage 7Vz%. Voorts zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing. Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke sollici tatie - binnen 10 dagen na verschijning van dit blad - te richten aan de Hoofdingenieur-Directeur voor Land- inrichting-, Grond- en Bosbeheer in de provincie Noord- Brabant, Postbus 1180, 5004 BD TILBURG (met vermel ding van soli. nr. Su 49/82). Burgemeester en wethouders van Terheij- den roepen sollicitanten op voor de be trekking van: aan de openbare lagere school „De Wind hoek", Abtslaan 15, Terheijden ter ver vanging van de leerkracht van klas 2 die met ingang van 18 maart a.s. met zwan gerschapsverlof gaat. Verlenging van het dienstverband behoort tot de mogelijkhe den. Vereist wordt: volledige bevoegdheid; van kandidaten wordt onder meer verwacht dat zij over een duidelijke onderwijsvisie beschikken en dat zij belangstelling hebben voor de crea tieve vakken; zich ervoor inzetten onderwijs te ge ven overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs Nadere informaties te verkrijgen bij het hoofd van de school dhr. H. van Meurs, tel. 01693-1861 (school). Bij de selectie procedure wordt de schoolraad betrok ken. Uitvoerige sollicitatie met opgaaf van refe renties binnen 10 dagen te richten aan het college van Burgemeester en wethouders van Terheijden, Postbus 30, 4844 ZG Terheijden. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester J. van Maasakkers De secretaris, P. van de Ven. Het Maria Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 450 bedden en 135 leerling-verpleegkundigen in opleiding (exclusief stagiaires). Ten behoeve van de praktijkbegeleiding welke rechtstreeks ressorteert onder de verpleegkundig opleidingscoördinator, is een vacature ontstaan voor op part-time basis t.w. 22 uren per week minimaal verdeeld over 4 dagen t.b.v de afdeling neurologie. De praktijkbegeleiding vormt een onderdeel van de totale opleiding van de leerling-verpleegkundigen, waarvoor de verplegingsdienst en de centrale school (S.O.G.M.B.) gezamenlijk verant woordelijkheid dragen. Tot de taak van de praktijkbegeleid(st)er behoort o.a.: - individuele begeleiding van de leerling op de afdeling; - in overleg en in samenwerking met het afdelingsteam voorwaarden scheppen, die een goede begeleiding van leerlingen mogelijk maken; - overleg met school, leerlingenraad, afdelingsteam en verplegingsdienst; - het geven van enkele lessen om de leerlingen klassikaal voor te bereiden op de praktijkleerperioden. Wij vragen hiervoor verpleegkundigen in het bezit van het A-diploma, met minstens 2 jaar praktijkervaring. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van de cursus stagebegeleiding gezondheidszorg, of van een docenten opleiding, of bereid te zijn een cursus te volgen. Salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Minimaal f. 2.540,69 tot maximaal f. 3.192,29 bruto per maand Informatie kunt u inwinnen bij de verpleegkundig opleidingscoördinator, Mw. A.M. Boer, toestel 350. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer J. Verhulst, hoofd personeelszaken. Dr. Deelenlaan 5, 5042 AD Tilburg. Telefoon 013-6556 Wij zijn een jong importbedrijf van pompen en in dustriële stof- waterzuigers en zoeken vo»| spoedige indiensttreding een voor zowel binnen- als buitendienst Voor deze funktie denken wij aan iemand MTSE of WTB nivo Beheersing van de Duitse en Engelse taal. Leeftijd tot 30 jaar. Enige ervaring gewenst. De persoon met de juiste instelling en capacite' bieden wij een goed salaris en goede toekomst mogelijkheden. Indien u geïnteresseerd bent gelieve uw i uitsluitend schriftelijk, vergezeld van curricula" vitae, te richten aan. Mgr. v. Hooydonkstraat 8 5121 JS Rijen vraagt voor het komend seizoen 25 uren per week j Schriftelijke reacties Annevillelaan 96, UlvenhojJ harte ZEIST - De confron tatie wordt zo lang mogelijk gemeden. Bekenden uit Am sterdam houden een massale belegering van Ruud Krol, te rug in Zeist, tegen. Eerder op de dag had bondscoach Kees Rijvers het on derwerp Ruud Krol met enkele vage zin nen afgedaan en de Amsterdammer voelt zich na de trai ning niet geroepen om daar veel aan toe te voegen. Ruud Krol laat zich niet uit zijn tent lokken. Behoed zaam manouvreert de held van Napels zich langs lastige vragen. Als het echt moeilijk wordt, moet een grap uit komst brengen. Lastige vragen zijn er overigens genoeg. Immers, Ruud Krol en bondscoach Kees Rijvers zullen elkaar beslist niet uitnodigen om onder het genot van een drankje en een hapje eens gezellig over voetbal te bab belen. Die indruk wordt in ieder geval door Ruud Krol gewekt. „Het is me allemaal te vaag", probeerde Ruud Krol in Napels, ver weg van het roerige Zeist, de gedach- tengang van Kees Rijvers te volgen. Het lukte hem nau welijks. Bovendien werd Ruud Krol vorig jaar in zijn trots gekrenkt. Gekrenkt Tijdens het WK voetbal om precies te zijn. Toen lek- te uit dat Kees Rijvers geen brood meer zag in Ruud Krol. De Brabander koos voor een andere weg. Richt te zijn aandacht op de jeugd en zette Ruud Krol op een m ZIJ na Ri he vo ha en va he bei Ru Ge zie vr< vee pei pre On du< Scl gCK COI Or sla Bjorp Nyland. De grootste conci uim. Get Noorse schaatsvolk reke

de Stem | 1983 | | pagina 8