Verdwijnen De Schelde desastreus voor Zeeland 1 1 K( )RT MIDDEtf -ZEEUWS B EN WMIDDELBURG AAN MINISTERRAAD: Kandidaten in de rij voor ruimte Priegelwerk aan ook bij Dethon WOENSDAG 9 FEBRUAR11983 D1BT1M VAN ZEELAND T20 PAGINA ZEELAND} Carnaval Hoekse Rakkers Prestatie loop politierapport SAS VAN GENT - Als Monumentenzorg en het ministerie van financien Sas van Gent welgezind zijn, hoeft een drastische opknap beurt van het oude klooster aan de Sasse Westkade niet lang op zich te laten wachten. Schietingen Azen Directeur Hamelink: Tijd rijp voor uitbreiding MTS/MEAO Terneuzen gaat weer skiën Werkloosheid in Zeeland massaler Z.-Vlaanderen UIT HET ZAKENLEVEN Tubileumshow Hoek Boete van 300 gulden voor benzine- diefstallen Nacht vluchten blijven tellen I lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllUIIIIIIIIIIII Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG- Gezien de kleinschaligheid van de pro vincie Zeeland zou het weg vallen van werkgelegenheid bij de Koninklijke Maat schappij De Schelde desa streuze gevolgen hebben. De 3800 arbeidsplaatsen bij de KMS op Walcheren vormen ruim 40 procent van de totale werkgelegenheid in de indus triële sector. Bij het verdwij nen van de KMS zou de werk loosheid in Zeeland met ruim vier procent oplopen tot 16 procent. Op Walcheren zou het werkloosheidsprecentage op lopen tot 24 waarbij nog geen rekening is gehouden met de afgeleide werkgelegenheid die de KMS in Zeeland tot stand brengt. Dat hebben B en W van Middelburg geschreven aan de ministeraad. Evenals G.S. van Zeeland en de ondernemings raad van De Schelde dringt het college aan op een naar vo ren halen van de aanbesteding van de M-fregatten in de ma rinesector en zijn er volgens B en W mogelijkheden voor om vangrijke orders voor de ke telbouwsector ten behoeve van de ombouw tot kolengascen- trales waaronder die in Bors- sele. Het gemeentebestuur van Middelburg acht het zeer wen selijk dat alles in het werk wordt gesteld om de civiele scheepsbouw en de bouw van rollend materieel bij de KMS met kracht te bevorderen. Het gemeentebestuur van Borsele heeft een soortgelijke boodschap, per telex overge seind, naar Den Haag ge stuurd. iiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiimiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiHuiiiiiiiiiNiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii>ii><i«>iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Sas vraagt subsidie voor oud klooster Van onze correspondente HOEK - Buurthuis De Hoekse Rakkers viert ook dit jaar car naval. Vrijdag 11 februari wordt er van 19.00 tot 21.00 uur tienercarnaval gevierd. Ieder een van twaalf tot zestien jaar is dan welkom. Maandag 14 februari is er voor de kinderen van de kin derclubs kindercarnaval: van 14.00 tot 15.30 uur voor de kleu ters en de kinderen van de klassen 1, 2 en 3 en 's avonds van zeven tot half negen voor de kinderen van de klassen 4,5 en 6. Van onze correspondente HOEK - Zaterdag 26 februari houdt buurthuis De Hoekse Rakkers een prestatieloop. Het is voor het vijfde jaar dat dit plaatsvindt. De prestatieloop start om 14.00 uur. HULST - Gistermorgen vond op de splitsing Hontenisse- straat-Rijksweg 60 nabij Hulst een aanrijding plaats tussen een personenauto en een bromfiets. De autobestuurder J.S. uit Hulst kwam vanaf de Hontenissestraat gereden, en verleende geen voorrang aan de bromfietster E.de.V. uit Vo gelwaarde. De V. liep hierbij lichte verwondingen op. TERNEUZEN - In de nacht van maandag op dinsdag om kwart voor een, brak brand uit in een stortkoker van een flatgebouw aan de Peter van Anrooylaan. De brandweer rukte uit om het vuur te blus sen. Er was weinig schade. TERNEUZEN - W. van D. uit Zaamslag die maandag avond om half zeven zijn bromfiets had neergezet op de Alvarezlaan, bemerkte om kwart over negen dat zijn voertuig in brand stond. Men had een lap tussen het motor blok en het frame gestopt en de benzineleiding ontkoppeld. Hij bluste zelf het vuur. De schade was aanzienlijk. De ge meentepolitie van Terneuzen verzoekt eventuele getuigen zch met haar in verbinding te stellen, telefoon 01150-14951. TERNEUZEN - Tijdens het weekeinde werd vanaf het terrein van garage Verbrug- gen aan de Industrieweg de witte Opel Kadett met grijze band gestolen. Kenteken 99 AJ 22. De auto is eigendom van een chauffeur van de garage, P.J.B. uit Axel. Van een onzer verslaggevers Wat Monumentenzorg betreft lijkt Sas al op rozen te zitten. Vorige week had het college van b. en w. een zeer positief gesprek met een vertegenwoordiger van die dienst. OUDELANDE - Zaal Centrum, Ons Genoegen, liggende wippen, 39 schutters: Wip 1: eerste hoge vgel: P. Lammers, Soranus 2; tweede hoge vogel: I. van de Walle, St.- Andries; eerste zijvogel: Sj. de Jonge, Soranus 2; tweede zijvogel: M. van de Kamp, Doel Naar Hoger; derde zij vogel en grootste aantal (7): B. van de Bulck, Eensgezind heid; vierde zijvogel: B. Remijnse, Edele Handboog. Wip 2: eerste ho ge vogel: C. Korstanje, Doel Naar Hoger; tweede hoge vogel: G. van Garsel, Soranus 2; eerste zijvogel: P. Oostdijk, Willem Teil; tweede zijvogel: C. Baas, Juliana; derde zijvogel: Jos Rentmeester, Willem Teil; vierde zijvogel: B. Goetheer, Juliana; grootste aantal (7): M. Koole, VIOS. OVERZANDE - Bar R2, Spes Nostra, liggende wippen, 85 schut ters: Wip 1: hoge vogel: F. Koens, Spes Nostra; eerste zij vogel: A. van Beers, Roosendaal; tweede zijvo gel: G. van Steenbergen, Willem Teil; grootste aantal (6): J. van de Dries, Concordia. Wip 2: eerste ho ge vogel: J. Rentmeester, Willem Teil; tweede hoge vogel: W. Ver beek, Spes Nostra; eerste, tweede en derde zijvogel: F. Koens, Spes Nostra: derde zij vogel: G. Voet, So ranus; grootste aantal (9): J. van Steenbergen, Willem Teil. KWADENDAMME - Konings- schieting, 11 leden, Vooruitgang: P. de Jonge schoot de vogel 5 maal af en ook C. Raas. Raas is al keizer dus kon geen king meer worden. Dit werd P. de Jonge zonder kam pen. Verdere uitslag: B. Engels, L. Veerhoek en P. Vrij landt ieder tweemaal en J. van Antwerpen eenmaal. OVERZANDE - Koningssehie- ting, Willem Tell, Bar R2,20 leden: koning werd P. Boonman door de vogel vijfmaal af te schieten. Ver dere uitslag: P. Oostdijk en Jos Rentmeester ieder tweemaal, en P. de Jonge en J. de Baar ieder één maal. In de prijsschieting sleepte de nieuwe koning ook de eerste prijs weg. AARDENBURG - Negende puntenschieting: hoge vogel: J. van de Voorde; zijvogels niet af; groot ste aantal (5): J. Heijboer en G. Blondeel. Stand: 1. Th. Lampaert 70 punten, 2. L. van Haneghem 61, 3. G. de Vriend 45, 4. J. van de Voorde 34,5. J Cattoor 33. AARDENBURG - Klepschie- ting: 1. Th. Lampert 7 kleppen (nieuw recvord), 2. L. van Hange- hem 4, 3. J. Cattoor 3 kleppen. Stand: 1. Th. Lampaert 36,2. L. van Haneghem 32, 3. G. de Vriend 17, 4. H. de Rijcke 16, 5. J. Cattoor 14 kleppen. Reden voor het college om al deze week een subsidieverzoek de deur uit te doen. Het gaat in dit geval om een opknapbeurt van het interieur. Enkele jaren geleden al kregen gevel en dak een grote beurt. Daaraan moet nu enkel normaal onderhoud worden verricht. Het binnenwerk wordt, na jaren van verwaarlozing, een dure klus. 'Om. niemand kop schuw te maken', wilden b. en w. gisteren geen bedrag noe men, maar het staat wel vast dat er tonnen nodig zijn. Loco burgemeester L. Marquinie is optimistisch gestemd over de kansen op een subsidie van Monumentenzorg. „Zij zien er wel de noodzaak van in. Of het geld er ook komt, zullen we nu eerst moeten afwachten". Hij rekent er op dat Den Haag vrij snel zal reageren. Tot die tijd zullen in ieder ge val de kandidaten voor een plekje in het Oude Klooster ook geduld moeten oefenen. Zoals bekend wordt het lijstje met liefhebbers vooe die ruim te bijna maandelijks langer. Op het ogenblik azen de popstichting Masculino, de heemkundige kring Sas van GOES - Vrouw en emancipa tie - De werkgroep Christen Vrouw en Emancipatie Goes houdt donderdag 10 februari vanaf half twee in de Ooster- kerk in Goes een discussie middag over het thema De rol van de vrouw in de wereld van morgen. Lieve Troch, pasto raal medewerkster van het bisdom Breda, zal het onder werp nader toelichten. SEROOSKERKE - Re giovergadering D'66 - D'66- Zeeland belegt zaterdag 5 maart in Serooskerke de alge mene regiovergadering. De vergadering in het vereni gingsgebouw Zandput 5 begint om 10 uur. De afdeling Oost- Beveland vergadert maandag 21 februari om 20 uur in Ons Dorpshuis te Kruiningen. GOES - Kath. Vrouwen Gil de - Mevrouw De Kok is op de laatstgehouden jaarvergade ring van het Katholiek Vrou wen Gilde Goes als voorzitster gekozen. Zij volgt mevrouw Gover op die acht j aar voorzit ster is geweest. Als blijk van waardering kreeg mevrouw Gover geschenken van het be stuur en de leden. Als nieuw bestuurslid werd gekozen me vrouw Moorten. DRIEWEGEN - Vergade ring CBTB - De afdeling Bor sele van de CBTB West-Ne derland houdt woensdag 16 fe bruari haar jaarvergadering in het verenigingsgebouw in Driewegen. Na het huishoude lijk gedeelte spreekt de heer W. J. Sanderse, vice-voorzitter van CBTB West-Nederland over „actuele rondblik in de landbouw. Aanvang 19.30 uur. KRUININGEN - Verkeers- commissie - De verkeerscom- missie van de gemeente Rei- merswaal komt dinsdag 22 fe bruari om half twee bijeen in het gemeentehuis in Kruinin gen. OOSTKAPELLE - Jeugd- museumdag - Dinsdag 15 fe bruari houdt het Zeeuws Bio logisch Museum in Oostkapel- le weer een jeugdmuseumdag. Op het programma staan een speurspel door het museum, een wandeling door het bos en over het strand, een film over de natuur en opdrachten voor de kinderen. De jeugdmu seumdag duurt van 10 tot 15 uur. GOES - Spel en toneel - Dinsdag 15 februari begint het Zeeuws Steunpunt voor Kunstzinnige Vorming en Volwasseneneducatie in De Villa aan de Van der Spiegel straat in Goes een cursus spel en toneel. De totale cursus om vat 14 avonden. Men kan ook alleen deelnemen aan de cur sus spel die 7 avonden telt. GOES - EHBO - Het projekt Mensen zonder baan voor Noord- en Zuid-Beveland heeft in samenwerking met de Koninklijke Vereniging voor EHBO een EHBO-cursus ge organiseerd. De cursus wordt gegeven op de vrijdagochtend van half tien tot half twaalf en omvat 20 weken. Plaats: Sla gersvakschool aan de Westwal in Goes. De cursus is kosteloos. 's-HEERENHOEK - KVO - Woensdag 9 februari houdt de KVO afdeling 's-Heerenhoek een bijeenkomst in de Jeugd- hoeve. Gastspreker is de heer Verhagen van het Gewestelijk Arbeidsbureau met een lezing over het onderwerp „Jeugd werkloosheid, hoe je moet le ven met en zonder arbeid". De bijeenkomst begint om 19.30 Gent, enkele middenstanders en andere bedrijven (voor kantoorruimte) op ruimte in het gebouw. Daarnaast heeft Marquinie zelf het Klooster genoemd als mogelijk project voor werklozen. „Als we goed nieuws krijgen uit Den Haag, moet er eerst het nodige wor den vertimmerd. Daarna zul len we kiezen uit het pakket aan bestemmingen dat nu op tafel ligt. Daar valt nu nog geen zinnig woord over te zeg gen" aldus de heer Marquinie. Wat er gebeurt als Sas de subsidie niet krijgt, is nog niet zeker. Vast staat wel dat de Sasse begroting weinig ruimte laat om zonder steun van bui tenaf dure klussen erbij te ne men. De gemeente hecht grote waarde aan een goede staat van het Oude Klooster. Het gebouw aan de Westkade is een van de weinige monumen tale panden in Sas van Gent. In z'n huidige vorm werd het waarschijnlijk gebouwd in de eerste helft van de achttiende eeuw. De eigenaars schonken het in 1862 aan vier zusters uit Roosendaal, waaraan het z'n huidige benaming heeft te danken. Sinds de zusters ver trokken is het ook in gebruik geweest als breifabriek en als woonhuis. VERWERKING van micro-elektronica Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - Dethon staat middenin het 'chip- tijdperk'. Het sociaal werk voorzieningsschap Zeeuwsch-Vlaanderen dat zich naar buiten toe steeds meer gaat presenteren als een volwaardig concurre rend bedrijf, heeft zich op het terrein van de elektroni ca gestort. Op het ogenblik worden twaalf mensen continu inge zet bij het zogenaamde be- stücken van printplaten voor elektronische regelap- paratuur. Een Duitse term die zich al even onduidelijk in het Nederlands laat ver talen door 'het monteren van elektronische compo nenten op printplaten'. Prie gelwerk met een soldeer bout. Dethon heeft opdrach ten binnen van vijf bedrij ven, afkomstig uit Brabant, Zuid-Holland en België. De kans dat dit jaar nog een groep van twaalf achter de montagetafels kruipt is levensgroot. „De tijd is rijp voor uitbreiding. We be speuren een enorme groei in de elektronica sector. Zaak is om de bedrijven in die sector attent te maken op onze diensten", aldus tech nisch directeur Frans Ha melink. Het succesje (de tra ditionele loonopdrachten lo pen terug) is volgens hem een direct gevolg van het ac tieve marketing-beleid van Dethon. HET IN elkaar zetten van elektronische componen ten - FOTO'S DE STEM COR J DE BOER Toen de schrijfmachine- fabriek Remington over de kop ging, een grote klant van Dethon, moest de koers drastisch worden gewijzigd. Besloten werd een acquisi teur (gerecruteerd uit eigen gelederen) dagelijks op pad te sturen om zoveel mogelijk orders binnen te halen. „Die heeft ons in 1982 redelijk aan wat opdrachten geholpen", aldus Hamelink. De monteer-en sol- deerklus is er een van. „Daar kwamen we natuur lijk niet zomaar toevallig aan. We hebben onze con tacten en daarnaast zette Dethon jaren geleden al een eerste stap op dit terrein door de produktie van accu testers. Daar zaten eenvou dige printjes met weerstan den in". De twaalf mensen, waar van een aantal zich voor heen bezig hield met het monteren van schrijfmachi neonderdelen voor Reming- ton, werden binnen het be drijf geschoold. „Er wordt nog gewerkt op de scho lingsafdeling maar ze zijn nu zo ver dat ze volledig op de produktieafdeling te werk gesteld kunnen wor den. De bedoeling is om weer een nieuwe groep op te leiden". Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - In de cro- cusvakantie gaat de MTS/MEAO Terneuzen voor het tweede achtereen volgende jaar skiën. De skireis van vorig jaar was zo'n geweldig succes, dat een vervolg niet kon uit blijven. Ook dit jaar gaat de reis naar Zuid-Duitsland en wel naar de Allgauer Al pen. Het aantal plaatsen in de bus is beperkt tot 50, die dan ook in een mum van tijd gereserveerd werden door de leerlingen. Het succes van vorig jaar was voor een groot deel te danken aan hei goede skiweer en de uitsh. kende sfeer binnen in L groep. Elke nacht sneeuw! de het 5 a 10 centimeter waardoor de skipistes g lagen. Nu is het weer nc^., veranderlijk, de tempera! tuur is te hoog en in de da- len ligt weinig of gee, sneeuw. Als alternatief rest de school dan Gar. misch-Partenkirchen, waardoor de scholiere, wel hogere kosten hebben en meer drukte met grote! re kans op ongelukken Ook bestaat de mogelijker dat ze dan maar drie dage, in plaats van vijf kune, skiën. Tijdens de ski-gymnas- tiek wordt er nu al aan de groepssfeer en conditie ge. werkt onder leiding van de organiserende gymnas- tiekleraar H. de Smet. Vervolg van pagina 1 Inkrimping, sluiting of ver plaatsing van een dergelijk groot bedrijf is bepalend voor de economie en werkgelegen heid in de komende jaren.. „Getracht moet worden de grote bedrijven te behouden door de produktieomstandig- heden zo aantrekkelijk moge lijk te maken of te houden. Zo zal de aanvoer van LPG door slaggevend kunnen zijn voor de toekomstige activiteiten van Dow Chemical en Euro- gas. Een verbod op fosfaten zal de werkgelegenheid bij Hoechst ernstig in gevaar kunnen brengen. Ook de hoge energietarieven, die nadelig werken op de concurrentiepo sitie t.o.v. het buitenland, moe ten onderwerp van actie uit maken. Sinds 1977 zijn de investe ringen in de Zeeuwse indus trie drastisch gedaald. „We derinvoering van de Investe ringspremieregeling zal voor Zeeland perspectieven bie den", zo voorspelt het ETI, dat vindt dat het provinciaal werkgelegenheidsfonds aan vullende bijdragen kan ver schaffen aan snel groeiende bedrijven. In de bouwsector („zowel naar regionaal produkt als naar werkgelegenheid in zee land oververtegenwoordigd") is een forse afname van de produktie en de werkgelegen heid te verwachten. Opgemerkt wordt dat in Zeeuwsch-Vlaanderen naar verhouding te veel horecabe drijven en winkels zijn nu de toeloop van de Belgen (na twee devaluaties van de frank) minder is geworden. Op korte termijn is hierin geen verbete ring te verwachten en dat heeft naar verhouding een groot nadelig effect op de Zeeuws-Vlaamse economie. Het ETI vindt die problema tiek kenmerkend voor grens regio's. „Het is normaal onder nemersrisico", zo staat te le zen. Aanbevolen wordt op een andere wijze koopkracht naar zich toe te trekken door b.v. grootscheepse vorlichtings- en reclamecampagnes, waarbij de provincie hulp kan bieden. Die provinciale hulp kan zijn vervat in een actiepro gramma dat naar aanleiding van het ETI-rapport, waaraan ook de Zeeuwse gemeenten hebben bijgedragen, moet worden opgesteld. „Het woord is nu aan de provincie", aldus een medewerkster van het ETI. TERNEUZEN - Talbot-dealer André Dees aan de Mr. Haar- manweg in Terneuzen houdt van vrijdag 11 tot en met za terdag 19 februari een jubi leumshow. Garage Dees be staat 25 jaar en grijpt deze mijlpaal aan om een aantal van de nieuwste modellen ten toon te stellen. Te zien zijn on dermeer de zuinige Samba, de zonnige Samba Cabriolet, de veelzijdige Horizon, de aparte Rancho, de snelle Murena en de krachtige Talbot Tagora. Openingstijden, alle dagen tot 18.00 uur. Op 11 en 18 februari tot 21.00 uur, zaterdag 19 fe bruari van 10.00 tot 17.00 uur. Bij deze gelegenheid tracteert Dees zijn klanten op een glas Franse wijn. Dansoefenavonden - De dans clubs van buurthuis De Hoek se Rakkers en sportvereniging V K hebben besloten om ge zamenlijk een zestal dansoe fenavonden te houden. Het doel van de dansclubs is de in woners van Hoek, dus niet al leen de leden van de clubs, een aantal gezellige avonden aan te bieden, waarbij het dansen op de eerste plaats komt. De muziek zal verzorgd worden door middel van goede dans- platen. De eerste dansavond is gepland 26 februari en duurt van acht tot twaalf uur. Van onze correspondente MIDDELBURG - Gewap- met een jerrycan en een s] tuinslang waren twee vriet den uit Sas van Gent (de jarige E. S. en L. van E.) vsr jaar regelmatig in hun w» plaats en omgeving op stapp weest, om op een gemakket kc manier liters benzine vw hun brommers te versier?. Drie van deze uitstapjes ren te laste gelegd. „Geen halsmisdrijven, n wel verschrikkelijk ergerlijk' zo meende officier van justitj mr. Van der Reep dinsdag tij dens de zitting van de poffi rechter in Middelburg. „Waai om doet u dat nu", wilde pot- tierechter mr. Witsiers van! weten. „O, dat waren schijnlijk mijn laatste strek- uit de jonge jaren", sprak, 19-jarige zelfverzekerd. Ent; beloofde er in een adem bij ij hij hiermee zijn jonge prui aan de wilgen had gehangen Met een blik op de weelder. ge haardos van de verdacl merkte de officier van justiik op hier niet helemaal op k durven rekenen en als „st achter de deur" eiste zij daie van de zeshonderd guide: boete driehonderd voorwan delijk zouden worden legd. Mr. Witsiers bespeurde ge wilde haren meer en de sta) achter de deur achtte hij c ook overbodig hij veroordeel' de beide vrienden tot een boes van driehonderd gulden. Van onze correspondent SLUISKIL - De ovema:) vluchten vanuit St. Vinceii Dax en Bergerac blijven n» tellen voor het kringkac pioenschap van kring centn Zeeuwsch-Vlaanderen. Tijdens de gisteravond i café Dallinga gehouden va gadering van deze kring li verde dit punt de nodige 4 cussie op. De postduivenvfK niging De Vrede te Sas va Gent wilde genoemde wei' vluchten voor dit kampioen schap schrappen. Dit in band met deelname van e aantal zaterdagvliegers en Ie den uit een andere kring a deze wedvluchten, die tiegetrouw aan deze door» Sasse vereniging al jarenla» georganiseerde FondvluchW meedoen. Tenslotte kwa men er toch uit door te bes sen dat Sas van Gent aparte uitslag zal toepas™ voor leden die buiten de krit' centrum vallen. Een voorstel vanuit de Sas* vereniging om op 8 mei de of leervlucht voor oude dui* vanuit het Belgische Doornó te wijzigen in een Frans vlucht werd door de afgevaai digden van de overige zevf bij deze kring aanges' postduivenverenigingen i wezen. Dit nadat kringv# zitter P. Goossen uit Westc' pe gewaarschuwd had hiermee het vluchtprogran# van de afdeling Zeeland W- doorkruist. Wel werd aan Sas van toegestaan hun jonge dui* in de opleervluchten apa' (vijf minuten vroeger) te sen. Ook voor Boskap»' wordt dit zo. De overige verenigingen lossen hun dui ven gezamenlijk. Verder getracht te worden zo weW mogelijk opleervluchten J zaterdagen te houden, voorstel van Philippine in het naseizoen te h< wedvluchten vanuit Qult vrain te wijzigen in een Do°f nikvlucht werd met alleen11' stemmen van Boskapelle Sas van Gent voor afgewezen De vluchten vanuit Eve' gem voor jonge duiven, rf5' pectievelijk op 21 en 31 mei? pland gaan niet door, on» uit ervaring is gebleken het aantal deelnemende ven niet opweegt tegen de maken kosten

de Stem | 1983 | | pagina 16