Steen op valreep op winst i HVV'24 wint slecht duel RIA-W komt weer tekort Conflict ontslag Stem-dir MAANDRENTE-DEPOSITO'Sl Axel maakt het Clingenaren erg moeilijk Winst koplopers vierde klas H A IHOOFDING Profeten z: onheil tegt Nederlaag Patrijzen Junioren damtitel voor Beth Sluiskil doet een goede zet HUIS- MAANDAG 31 JANUARI 1J I LTmsc leger heeft een nieuwe I nnaing tot een staatsgreep de Cod ingedrukt. Er zijn zeker 15 I oersonen opgepakt, waaron der majoor Roy Horb. Enkele demissionaire ministers zijn I onder huisarrest geplaatst. postgiro rijkspostspaarb^f$; I TUSSEN COMMISl I EN ONDERNEMID Merijntje R Clinge nog steeds ongeslagen door Eddy de Schrijver CLINGE - Door de 3-1-overwinning op het bezoeken de Axel, blijft Clinge een ongeslagen ploeg. Het kostte overigens bijzonder veel moeite om Axel op de knieën te krijgen. In de eerste helft was Axel zelfs de gevaar lijkste ploeg, maar doelpunten vielen er niet. Clinge begon de tweede helft bijzonder energiek en overrom pelde Axel af en toe. Uiteindelijk liep Clinge naar 3-0 uit, terwijl vlak voor het verstrijken van de negentig ste minuut Axel de eerreddende treffer tot stand bracht uit een strafschop. Clinge en Axel hielden el kaar vooral in het begin aar dig in evenwicht. Door de har de wind was er overigens van goed voetbal geen sprake. Axel leek zich daar beter in te voegen. De ploeg van Rudi Steel kwam herhaaldelijk van onze sportmedewerker TERNEUZEN - De koplopers in de vierde klas H lieten ook gis teren geen steek vallen en sloten hun thuiswedstrijd met een overwinning af. HVV'24 wees het bezoekende IJzendijke met 2-0 terug. Clinge verwees Axel door de 3-1-nederlaag duidelijk naar de middenmoot. Ook Hoofdplaat bleef in eigen huis ongeslagen, maar had toch de grootste moeite om hekkesluiter Hontenisse onder de duim te houden (2-1). Terneuzen won met 3-1 van het zwak spelende Zeeland Sport. Vogelwaarde-Aardenburg werd 2-1 en Biervliet eiste de eer voor zich op om als uitspelende ploeg te winnen. In Koewacht werd het 0-1. HOOFDPLAAT-HONTE NISSE 2-1 - Een slechte wed strijd met voor de rust de thuisclub als de meest aanval lende ploeg. Hontenisse stond nauwelijks op het veld toen het al tegen een 1-0-achter- stand aankeek. Reeds in de eerste minuut scoorde Herbert Versluijs. Het was dezelfde speler die na ongeveer een half uur Hoofdplaat naar 2-0 schoot. Na rust een sterk aan dringend Hontenisse, dat het overwicht pas in de slotfase beloond zag door een treffer van Johnny Maas: 2-1. KOEWACHT-BIERVLIET 0-1 - Biervliet was ontegen zeggelijk de betere ploeg en verdiende de (magere) winst van onze sportmedewerker HOEVEN - Ondanks de for midabele inzet waarmee Pa trijzen speelde, kon het toch weer met lege handen huis waarts keren. Patrijzen start te fel en snel, maar toen Hoe ven ook eenmaal het ritme te pakken had, nam deze ploeg een 1-0-voorsprong door Cor- né van Kuyk. Daarna was het ook goed dat de Patrijzen-goalie Ge rard Nagelk'erke een beste dag had, want hij hield de thuis club zeker van drie doelpun ten af. Desondanks moest hij in de tweede helft capituleren op een knal van Anton van Beers. Dit betekende verreweg het einde van dit duel dat naarmate het eindsignaal dichterbij kwam, als een nachtkaars uitging. dan ook volledig. Het doelpunt kwam tot stand in de dertigste minuut van de eerste helft. Uit een vrije trap scoorde Van de Hemel het enige en winnende doelpunt. TERNEUZEN-ZEELAND SPORT 3-1 - De thuisclub was veel sterker en Zeeland Sport kwam er vrijwel de gehele wedstridj niet aan te pas. In de vijftiende minuut nam Ter- neuzen de leiding. Een voorzet van Chris Edward van Muyen werd door Jan Huisman door- gekopt en het was Frank Boogaart die de score kon ope nen. Enkele minuten later was het weer raak. Een gave voor zet van Frank Boogaart werd door Tonny de Kort benut. Met een hard schot plofte de bal onhoudbaar in het Zeeland Sport-doel. Na de pauze het zelfde spelbeeld. Uit een on overzichtelijke situatie voor het Zeeand Sport-doel kreeg na veel heen en weer getrap Frank Boogaart de bal voor de voeten. Zijn uithaal betekende 3-0. Bij een van de weinige te genaanvallen konden de be zoekers een kwartier voor het einde toch nog de eer redden. VOGELWAARDE-AAR DENBURG 2-1 - Aardenburg kreeg in dit treffen niet wat het verdiende. Een gelijk spel had de verhouding beter weer gegeven, maar doelpunten be slissen tenslotte een wedstrijd. Na tien minuten kwamen de bezoekers op 0-1 door een tref fer van De Croock. Het duurde tot vlak voor de rust eer Ro nald Bun kon tegenscoren. Ook de tweede helft gaf een beter Aardenburg te zien dat dit niet in doelpunten kon uit drukken. Uit een hoekschop twee minuten voor het einde, was het Vogelwaarde-vrije verdediger Peter Collet, die de winnende goal scoorde. voor de veste van Clinge-doel- man Frits Haak. Dick de Poot- er lanceerde een schot dat maar ternauwernood uit het doel bleef. Boudewijn Corijn had Axel naar 0-1 moeten til len toen hij alleen voor doel man Haak verscheen. De bal verdween echter naast het doel. Axel speelde vooral in het eerste half uur sterk ge groepeerd voetbal, waar de Clingenaren maar weinig vat op kregen. Boudewijn van Craenen- broek werd één keer echt ge vaarlijk. Uit een vloeiende aanvang schoot hij keihard richting Axel-doelman Tonny Gommers die de bal tegen zijn voet kreeg waardoor het ge vaar gekeerd werd. Jackie Everaert en Fred van Koute ren volgden de aanvallende voorbeelden van Van Crae- nenrbeok, maar telkens was Axel het spel meester met weer Jan van de Broeke en Fons Verstraeten als rustpun ten. Clinge en Axel mochten daardoor met een brilstand de de warme kleedkamers opzoe ken. Clinge moest in de tweede helft uit een andaer vaatje tappen om de race in deze klas vol te blijven houden. Het windvoordeel was echter voor de bezoekers, maar juist nu kwamen de technische kwali teiten van Clinge naar boven. De bal werd rustig rond ge speeld. Daar had Axel duide lijk problenen mee. Nelis Vis ser kon veel meer oprukken en zijn snelheid kon eindelijk ge bruikt worden. Het leverde het eerste Clinge-doelpunt op. Uit een puike voorzet werd Fred van Kouteren gelanceerd die met een prachtig tikje de stand naar 1-0 tilde. Axel moest toen aanvallen. Deed dat ook, waardoor het bijna op gelijke hoogte kwam. Dick de Pooter richtte scherp op het Clinge-doel waardoor Frits Haak bijzonder snel op moest treden. Het leer ver dween in het zijnet. Net als in de eerste helft liep Axel tegen een boeking op. Voor de pauze was het Renato Ambrosini die over de schreef ging en later ging De Pooter niet volgens het boekje te werk. Het haalde Axel wel uit zijn ritme en dat kan nooit de bedoeling ge weest zijn. Een uitgelezen kans om de stand op 2-0 te brengen kwam op naam van Danny van Puy- velde. Na een combinatie tus sen Visser en Van Kouteren kreeg Van Puyvelde de bal voor open doel. Hij schoot ech ter niet in de touwen, maar tot ontsteltenis van de Clinge- aanhang naast. Het werd kort daarna toch 2-0. Uit een scrimmage scoorde Van Puy velde de verlossende treffer. Dezelfde speler lag aan de ba sis van nummer drie. Hij werd in de beruchte zone neerge legd. De strafschop werd door Boudewijn van Craenenbroek koelbloedig afgerond: 3-0. Axel bleef voetballen en kwam nook nog aan een doel punt. Mels Verhelst werd te gen de aardbodem gewerkt. De elfmetertrap werd door Henk Michels in de uiterste hoek gedeponeerd: 3-1. Clinge vond het genoeg en haalde on bezorgd het einde. van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Van de Zeeuwse vertegenwoordigers in de tweede klas boekte Sluis kil een nuttige I-0-overwin- ning op DOSKO. Vlissingen verloor op eigen terrein van WVO met 1-2, terwijl Middel burg voor niets was afgereisd naar Internos. De arbiter keurde daar ter plaatse het terrein af. DOSKO-SLUISKIL 0-1 - De Sluiskillenaren waren met de gedachte naar Bergen op Zoom afgereisd om met een puntje rijker terug te keren. Althans, daar gaf de speelwij ze alle schijn van. DOSKO, normaliter sterker, zocht dan ook de aanval. En deze strate gie paste precies in het Sluis kil-straatje. Hierdoor kon de counter volop toegepast wor- den. Het succes liet niet lang op zich wachten, misschien zelfs te vroeg. Halverwege de eerste helft was het bij zo'n uitval dat Paul van der Hooft zijn reputatie als scherpschut ter waar maakte: 0-1. DOSKO schiep zich, ondanks dat het sterker was in die eerste pe riode, weinig kansen. Dit ging beter in de tweede helft, waar in Sluiskil met de rug tegen de muur werd gezet. Dit massale terugdringen had tot gevolg dat de thuisclub alleen succes bij afstandsschoten kon heb ben. Nadat Mous rakelings naast had geschoten en Schrier zijn knal voorlangs het Sluiskil-doel zag vliegen, was Mous weer dicht bij de aansluitende treffer. Zijn vrije trap richting kruising leek de gelijkmaker te worden. Leek, want doelman Wouters rea geerde attent en voorkwam dit. Sluiskil kwam daarna nogmaals goed weg toen Van Aarde op de kruising knalde, maar ondanks dat bleef de Sluiskil-vesting overeind. En daardoor ook de verrassende zege. VLISSINGEN-WVO 1-2 - De mannen uit Oosterhout waren de betere ploeg en won nen dan ook verdiend. Nog voor de pauze nam het een 2-0-voorsprong waarna Moens de ruststand en eindstand op 1-2 bepaalde. -mi' 1 L.- i Iggp fl Clinge-aanvaller Van Kouteren stelt de Axel-verdedigers Fonny Verstraeten (licht shirt en kniekous) en Marlon van der Goes voor problemen. Clinge-spits Van Craenenbrbek en de Axel-aanvallers. De Pooter en Corijn kijken gespannen toe. - fotowim kooyman Een aanval van Steen (in licht shirt) stuit op de keeper van van onze correspondent GOES - Terwijl de meeste toeschouwers zich reeds verzoend hadden met een gelijkspel, bezorgde Jo van Remortel Steen toch nog de zege in de uitwedstrijd te gen Goes. In de laatste mi nuut plaatste de aanvoerder der gasten zich achter de bal voor het nemen van een vrije schop. Zijn schot sprong in eerste instantie af op het been van een der Goese spelers maar uit de rebound scoorde Van Re- mortel de beslissende tref fer: 1-2. Een volkomen verdiende overwinning voor de equip- pe van Walter van Duysse, die na afloop opmerkte: „Hiermee kregen wij dan toch nog gerechtigheid". En dat was zo, want Steen do mineerde vooral in de twee de helft bijna voortdurend. Het was vooral aan doelman René van Vliet te danken dat Goes krampachtig de 1-0-voorsprong wist vast te houden tot een kwartier voor het einde. Die vroege treffer viel reeds in de vierde minuut toen Frans Schouw uit een overigens fraai genomen vrije schop Theo de Bot ver raste. In de eerste helft viel er weinig te genieten. Een fikse regenbui voor de aanvang van de wedstrijd had het terrein zwaar bespeelbaar gemaakt. Bovendien deed de sterke wind veel afbreuk aan het spel. Bovendien bleef men aan weerskanten nogal slordig opereren. De mannen in de frontlijn werden dan ook sporadisch in stelling gebracht. Alleen met een schot van Peter van Dorselaar had Van Vliet wat moeite. Bij Goes had de gebles- serde Frank Bergman zich in de 25e minuut moeten la ten vervangen door Martin Korstanje, die een ruime voldoende haalde. De tweede helft was aan trekkelijker. Vooral Steen, dat in deze wedstrijd de ge blesseerde Mark Triest mis te, deed toen de vlam in de pan slaan. Met laaiend en thousiasme zetten de gasten Goes onder druk. Tot twee maal toe liet Erik Nagelker- ke kort na de hervatting een reële mogelijkheid liggen. Eerst richte hij te hoog en zij tweede inzet was te zacht om Van Vliet te verschal ken. Adrie de Bot had het vizier niet op scherp staan. Aan de andere kant besloot Piet Baarends een solo met een schot tegen de paal. Laatstgenoemde, toch een der betere spelers bij de thuisclub, werd in de 55e minuut naar de kant ge haald en vervangen door de niet geheel fitte André Schillemans, die de week daarvoor tegen Breskens geblesseerd was geraakt. Goes. - foto willem mieras Hoewel Steen de beuk er in bleef gooien en Goes het accent op de verdediging bleef leggen waren de coun ters van de gastheren niet van gevaar ontbloot. Zo schoot Jan de Grip langs de uitlopende Theo de Bot te gen de paal. Het laatste kwartier was echter duide lijk voor Steen. In eerste in stantie was het de kort na de hervatting voor de gebles seerde Guido Frankaert op het veld gekomen Albert Mortier die dit onderstreep te met de verdiende gelijk maker, 1-1. Dezelfde speler, uistekend op dreef, had kort daarop bijna weer succes. Zijn kop stoot ging nu rakelings over. Maar Steen bleef komen. Aan de achterste lijn zorg den Frank de Rechter en Carlo Nagtegaal voor de no dige stuwkracht maar ook het middentrio met Van Re- mortel aan het hoofd liet zich niet onbetuigd bij dit offensief terwijl men ook bij de spits steeds meer schiet grage bedoelingen toonde. Doelman Van Vliet was echter een geducht struikel blok. Met een snelle reactie bracht hij onder andere red ding bij een fraaie inzet van Paul Dobbelaer. Toch kre gen de bezoekers in de laat ste minuut nog loon naar werken waarop Van Duysse met de supporters van Steen een gat in de lucht sprong. ^««.rx^-ofaDn te tof eden? ekooP n „.ter, nor." oe" D" S""" en het komt in orde tienduizenden Stem-lezers en irnme de dne) ,ezen uvv adverten tie [iezeressf speciale belangstelling hebben voi' onze K,e,n„es ruBneK Huisdieren l^ntorenteBred^erger^^ van onze sportmedewerker HULST - Slecht spelen en toch winnen, dat kenmerkt een kampioensteam. Een cliché, dat vaak uitkomt. Mocht er vorige week niet gemopperd worden met het gelijke spel bij Terneuzen, nu wist HVV'24 in een bar slechte wedstrijd twee punten aan het duel met IJ zendijke over te houden. Slecht spel aan HVV'24-zijde betekende niet dat de 2-0-zege niet verdiend was. Dat zeker wel, want ook IJzendijke bak te er weinig van. Alleen tijdens de openings fase maakte IJzendijke in druk. De bezoekers kwamen het best uit de startblokken te gen een nerveus en slordig spelend HVV'24. Al na drie minuten moest Martin van de Acker op de lijn redding bren gen toen, na een misverstand in de Hulsterse defensie, Eric van Poucke vrij in kon schie ten. Diezelfde speler, hij was de beste man van IJzendijke, maar hield zich te vaak met verdedigend werk bezig waar door hem de kracht ontbrak om tot constructieve daden in de aanvalslinie te komen, zou een tiental minuten later op nieuw een goede scoringskans om zeep helpen. Tussen die twee kansen in wist HVV'24 de enige kans die het in de eerste helft kreeg wel te benutten. Op aangeven van Jos van der Walle dook Peter van Eekelen alleen voor IJ- zendijke-doelman Jan Ver- donck op en scoorde. Die drie kansen waren de enige wa penfeiten van de eerste helft. Tekenend voor het zwakke spel wat voorgeschoteld werd. Na rust was het niet veel beter. Integendeel, eerder nog slechter. HVV'24 kon zich, nu gesteund door het windvoor deel, een veldoverwicht creë ren, maar echt uitgespeelde kansen kreeg de koploper ook niet. Een vrije trap van Peter Tuin werd knap onschadelijk gemaakt door IJzendijke-goa- lie Jan Verdonck en ook een te zwakke kopbal van Carlo Cleyman kon deze sluitpost niet verontrusten. IJzendijke kwam in die tweede helft nau welijks nog tot aanvallen. De opzet was er wel maar al die positieve daden liepen ruim voor het Hulsterse strafschop gebied stuk. geen verrassing meer in dti zendijke-aanvallen. Trom die fantasie ontbrak ook tendeels bij de thuisploeg angst voor IJzendijke aanwezig, omdat de k, drie competitieduels tegen ze formatie HVV'24 niet dan drie gelijke spelen verd hadden. Grote opluchting alom Huub Bun op een pass van cas van de Voorde de be: sende tweede treffer op scorebord bracht. Het werd wat grimmiger en werd IJzendijke-speler nie Smit, die driftig gewoi was na een ongeoorloofde tie van Lucas van de Vw„ op hem, de dupe van. Tot drii maal toe liet de overigens gó» leidende scheidsrechter M ter Ghijs, de IJzendijke-a: voerder slechts met een trap bestraffend, overtrt, gen begaan om bij de vii maal onverbiddellijk zijn tevoorschijn te toveren. Frits Verstraeten, van de zoekende ploeg, werd nog noteerd. IJzendijke proba in de laatste tien minuten wel iets te forceren, maar leverde niets meer op. Van onze redactie buitenland I PARAMARIBO - Het Suri- i Volgens de Surinaamse ra dio hadden Horb en de zijnen legerleider Desi Bouterse en andere leden van de 'junta' willen liquideren. Er zijn ille- Aanslag Zeker toen Eric van Poucke na een aanslag op zijn enkels, het veld moest verlaten. Er zat gale mer iv tijd Beg als van Niei van onze sportmedewerker I 'S-GRAVENPOLDER - Dell telstrijd voor de Zeeuiwl damjeugd werd zaterdag bij' na beslist in 's-Gravenpold«l Alleen Jacco Sandee (GDC)ti André Kousemaker (Tholn|| spelen nog een besliss wedstrijd. Zij eindigden allebei boven-! aan met acht punten uit vijil partijen. Jan Moerland (Tho- len) bezet de derde plaats met| zeven punten. Eindstand junioren: Leen Bell i Tholen, 5-4, Peter Luten, TholeI 4-4, Lion Pauwe, Goes 4-4, Hoi Boot, 's-Gravenpolder 4-4, John Nieuwkoop, Tholen 3-4. Eindrenl taat pupillen: Ronnie Gunter.TM len 24-12, John Elenbaas, Tholeil 20-12, Arjo Kousemaker,' s-Gnf venpolder 19-12. van onze sportmedewerker TERNEUZEN - In de derde klas D leverde Steen gisteren een knappe prestatie door in en tegen Goes met 1-2 te win nen. Ook Breskens deed het lang niet slecht en wist in de lastige uitwedstrijd tegen SC Gastel de halve winst te beha len (1-1). Voor RIA begint het er steeds donkerder uit te zien na de thuisnederlaag tegen het dit seizoen bepaald niet sterke RCS: 1-2. Het Westbrabantse treffen tussen Steenbergen en DIVO werd met 3-1 door Steenbergen gewonnen. Zie- rikzee schoot met scherp tegen BSC (6-1) en Jong Ambon, dat de laatste zes wedstrijden niet had verloren, zag het bezoe kende Roosendaal in Middel burg beide punten wegkapen: 2-3. RIA-RCS 1-2 - Een slechte wedstrijd met voor de thuis club een paar dieptepunten. Zo miste Egbert Audenaerd bij een 1-0-voorsprong een straf schop en werd Paul van Bam- bost uit het veld gesuurd we gens aanmerkingen op de lei ding. RIA, in de eerste helft het vorodeel van de wind, kwam na een kwartier aan de leidng door een goal van Eg- bert Audenaerd. Na de gemis te strafschop raakten de West- dorpenaren wat van slag. Een aarzelend optreden van twee RIA-verdedigers stelde RCS in staat tegen te scoren. De tweede helft was zo mogelijk nog slechter dan de eerste. Vijf minuten voor het eindë speel de Alex Vernaeve de bal in de voeten van een RCS-aanvaller die daarvan dankbaar gebruik maakte en de winnende goal liet aantekenen. SC GASTEL-BRESKENS 1-1 - In de eerste helft was het de thuisclub die de toon aan gaf. Breskens moest alle zeilen bijzetten om onheil te voorko men. In de vijftiende minuut werd het 1-0 door Willy Mol, maar Breskens had het ant woord gereed. Jan de Lobel bracht na enkele minuten de stand weer in evenwicht. SC Gastel kreeg nog wel een aan tal kansen maar de Breskens- goalie ranselde alles uit zijn doel. Naarmate de tweede helft vorderde, begonnen bei de teams meer op safe te spe len met veel middenveldspel. Het bleef dan ook 1-1. STEENBERGEN-DIVO 3-1 - Rust 0-0. De Jong 1-0, Van de Reest 2-0, Van Nijnatten 2-1, De Groot 3-1. JONG AMBON-ROOSEN- DAAL 2-3 - Rust 1-1. Machiel- se 0-1, Manahua 1-1 (straf schop), Risakotta 2-1, Van Beek 2-2 en 2-3. ZIERIKZEE-BSC 6-1 - Rust 2-1. Vermunt 0-1, Wittenberg 1-1, Hart 2-1, Verkaart 3-1 en 4-1, Wittenberg 5-1, Verkaart 6-1. Een beleggingsvorm waarbij u gedurende 5 of 10 jaar een vaste hoge rente ontvangt. Rente die per maand wordt uitbetaald. Minimum-inleg f 20.000,-. Huidig rentepercentage 10 jaar: Effectieve rente: 7.23%. Rentepercentage 5 jaar: 6 jA%. Effectieve rente: 6.96%. Voor nadere informatie, bel 020 - 3918017. Of vul de bon in. a2 Ik wil graag nadere informatie thuisgestuurd krijgen over Maandrente-deposito's. Hr./Mevr.*: Straat:i Postcode/Plaats:i ln bezit van postrekening: ja/nee* "doorhalen wat niet van toepassing is. - - Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar: Administratiekantoor postgiro/rijkspostspaarbank, postbus 41900, 1009 CD AMSTERDAM. I Van onze redactie b WURZBURG - De Duitse roo: Lammeyer heeft een lijst opgesti wereld moet vergaan. Uit de opstelling blijkt, dat di elf maal het geval zal zijn. Secten en astrologen hebben d reld voorspeld voor de jaren '84, de wereld zelfs driemaal verga 2000. Een 'nakomertje' houdt het c In de catastrofe-kalender zijn nen reeds verstreken: in noveml vorig jaar had het onheil al mot kennelijk wat mis gegaan. san Van een onzer vers BREDA - De Raad van Commissa schappij De Stem BV heeft gistere kennis gesteld van het voornemen d maart aanstaande te ontslaan. Martin van Acker stopt in samenwerking met HW24- doelman Jos van de Kinderen de doorgebroken Eric van Poucke (gestreept shirt), terwijl Peter van Eekelen assistent"I komt verlenen. - fotowimkot* Een beleirtriniTsvorm waarbii u pedurende 3 of 10 iaar iTil I De OR heeft in een eerste I reactie daarop van de commis sarissen geëist het besluit tot ontslag op te schorten, totdat de OR een advies over deze zaak heeft kunnen uitbrengen. Over die eis overleggen de commissarissen vandaag met de directie van het AUDET- concern, waartoe De Stem be hoort. OR-voorzitter J. Dictus ver klaarde gisteravond dat het er jn dit stadium niet om gaat het besluit als zodanig aan te vechten, maar dat de OR una niem is in zijn afwijzing van de door de commissarissen ge volgde procedure. „Wij eisen °p dit moment een advies te mogen uitbrengen", aldus Dic- tus. De OR beroept zich daar- bi] op artikel 30 van de Wet op de Ondernemingsraden. Daar in staat dat het advies van de UR moet worden gevraagd bij onvrijwillig ontslag van de di recteur. Het ontslag van Harkx is geadviseerd door het GITP, oen te Nijmegen gevestigd or ganisatiebureau dat - in op dacht van OR, commissaris sen en directie van De Stem - en onderzoek heeft ingesteld aar de organisatie van en de samenwerking binnen de maatschappij. eer ma hel nei mi „rr lei de mi zie on va wi ze: za Wil de laatste Surinamer de vlag strijken Dl st< Y\ on kr W zo ac va vc 3c sr g£

de Stem | 1983 | | pagina 16