SUIKER UNIE de klokkenberg Cehave nv Veghel st.-elisabethshuis h.t.s.-er werktuigbouwkunde commercieel medewerker buitendienst radiologisch diagnostisch laborant(e) Ministerie van Defensie docent (mnl./vri.) docent (mnIVvrl.) t.b.v. het wapen der genie CHV/ magazijnmedewerker (m/v) gewasbeschermingsmiddelen INTERSELECT R.-K. KLEUTERSCHOOL SINTE WIAERTE" COÖRDINATOR ALGEMENE ZAKEN medisch wetenschappelijk informateur R.K. PASTOR (BIJ VOORKEUR EEN PRIESTER) NOMEX EXPERTISE BUREAU MEDEWERKER IN DE BUITENDIENST M/V DIREKTIE EXPERTISE RUREAU NOMEX CV I onaangeboorde oliebron wa I onuitputtelijke mogelijkhet I manager die later ondermet I superdome in Houston zou l I Lamar Hunt, de jongste telj I de hele wereldzilverhandel I slaagde erin om Lamar Hur |m0gelijkheden die professie I Lamar op zijn beurt nam -*'* f Al Hunt Jr. in de arm. Zij I gang te laten gaan. Die ging I voortvarend van start. Binr |de eerste acht tennisprofs tt I gepresenteerd; Tony Roche Ipilic, Roger Taylor, Pièrre i I Earl (Butch) Buchholz. DE STEM VAN ZATERDAG 29 JANUAR11983 G. BRAS ZOON B.V. FIJNAART Drs. B. E. Kohnstamm-Fockens Adviseur Personeelswerving en -selectie Afdeling Röntgen I.H.B.O. WEST-BRABANT t.b.v. het dienstvak der technische dienst a KLEUTERLEIDSTER KLEUTERLEIDSTER I pave Dixon en Lamar Hunf I die in de gaten kregen dat t< ZATERDAG 29 JANUA is een goed lopend loonsproeibedrijf en groothandel in gewasbeschermingsmiddelen. Op korte termijn is er plaats voor een energieke Hij zal zich bezighouden met technische voorlichting, advisering en verkoop aan een gevarieerde klantenkring (overheidsdiensten, fruittelers, landbouwers) in Brabant en Zeeland. Gezocht wordt een werklustige man met zakelijk inzicht en goede contactuele eigenschappen. Hij dient in het bezit te zijn van het diploma Middelbare Landbouwschool richting Aanleg en Onderhoud. Kennis van de chemische gewasbescherming is vereist en commerciële ervaring strekt tot aanbeveling. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Geïnteresseerden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan: Ruitersboslaan 17,4837 CJ BREDA. De Klokkenberg is een categoraal zieken huis met 550 mede werkers en beschikt over een kapaciteit van 325 bedden verdeeld over een Cardio-chirurgische kliniek, een Epilepsie kliniek, een Long en Astmaklmiek, een Psychotherapeutisch centrum en een afdeling Allergologiel Immunologie. Medisch Centrum de Klokkenberg, Galderseweg 81, 4836 AE Breda. Op de afdeling röntgen is een vakature ontstaan voor de funktie van gediplomeerd Het röntgenteam bestaat uit 10 personen. Er wordt gewerkt in normale dagdiensten; daarnaast wordt bij toerbeurt bereikbaar heidsdienst verricht (semafoon is aanwezig). Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. voor het ziekenhuis wezen. Informatie over de funktie-inhoud kunt u telefonisch verkrijgen bij mevrouw A. Lips, hoofd van de afdeling, telefoon 076-659310, toestel 237. Schriftelijke sollicitaties met uitgebreide informatie over opleiding en ervaring kunt u binnen 10 dagen richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken onder vermelding van vakaturenummer RO/008. medisch centrum Etnastraat 20 AHEAO Breda 24-1-83 REI/VSN Op de AVOND-HEAO is plaats voor een Deze functie zal met ingang van het cursusjaar 1983-1984 overgaan in het coördinatorschap van de economisch-juridische afdeling. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die naast deze functie tevens enkele lessen kunnen geven. Functie-eisen: 1een eerste-graadsbevoegdheid in de economische- of juridische richting 2) ervaring in (avond)onderwijs is gewenst 3) ervaring in bedrijfsleven is vereist Functie-beschrijving: 1) afstemmen van de vakken van de economisch-juridische afdeling 2) beleid ontwikkelen m.b.t. de leermiddelen en methodes 3) studieproblemen van de student behandelen 4) opstellen van de lesroosters 5) secretariaat eindexamencommissie. Voor deze functie zijn tot 1-8-1983 4 uren beschikbaar. Bij aanvang van cur sus 1983-1984 zal afhankelijk van het aantal nieuwe studenten uitbreiding van uren kunnen plaatsvinden. Inlichtingen kunt U inwinnen bij de schoolleider van de Avond-HEAO Drs. A. Reinhard, tel. 076-133083. Sollicitatiebrieven kunt U richten met bijsluiting van een pasfoto aan het Be stuur van het IHBO-West-Brabant, Lovensdijkstraat 61, 4800 RA Breda, bin nen 14 dagen na het verschijnen van de advertentie. Bij het opleidingscentrum voor Officieren van Speciale Diensten (OCOSD) ter standplaats Breda bestaat een plaatsingsmogelijkheid voor twee docenten Schakel onderwijs, te weten: De docent Technische Dienst zal worden belast met het geven van lessen in de navolgende vakken: werktuig kennis, werktuigonderdelen, motortechniek, voertuig techniek, electronische- en hydraulische systemen, werk plaats- en produktiesystemen, mechanica. Vereisten: voltooide HTS-opleiding autotechniek danwel werktuig bouwkunde; enige jaren ervaring in het onderwijs. De docent Genie zal worden belast met het geven van lessen in de navolgende vakken: constructieleer, grond mechanica, wegentechnologie, waterloopkunde, civiele technieken, mechanica. Vereisten: voltooide HTS-opleiding weg- en waterbouwkunde met specialisatie utiliteitsbouw; enige jaren ervaring in het onderwijs. Het schakelonderwijs bij het OCOSD is een nieuwe op leiding die gegeven gaat worden om kandidaten met een HAVO-diploma (exacte vakken) in de gelegenheid te stellen de opleiding te volgen voor Officier van Speciale Diensten. Het eindniveau zal dat van het 2e jaar HTS dienen te benaderen, zodat een direkte aansluiting wordt verkregen met een voortgezette militaire technische opleiding bij de Technische Dienst of de Genie. Funktie informatie: Betrokken docent stelt in overleg met hoofd instructie groep het leerplan op voor het schakelonderwijs en verzorgt het theoretische onderwijs ingevolge dit leer plan. e In overleg met het hoofd instructiegroep worden de leermiddelen voor het onderwijs vastgesteld en wordt leiding gegeven aan het praktikum. Stelt de resultaten vast middels toetsing en examen. Levert een bijdrage aan de vorming van de leerlingen tot officier. De bezoldiging zal, afhankelijk van leeftijd en bevoegd heden, worden vastgesteld conform de regeling Leer krachten Militair Onderwijs. Inlichtingen omtrent deze funkties kunnen worden inge wonnen bij de commandant van bovenvermeld oplei dingscentrum, de luitenant-kolonel J. Schuman, tel. 076-223911. Inlichtingen omtrent de selectieprocedure kunnen worden ingewonnen bij de heer J.H.A. Gubbi, tel. 070-722330. Schriftelijke sollicitaties inzenden voor 19 februari 1983 en richten aan: De Directie Burgerpersoneel, Hoofd van de afdeling Burgerpersoneelszaken Koninklijke Landmacht, Postbus 207012500 ES 's-Gravenhage. De Cehave nv te Veghel, divisie Agrarische Bedrijfs- benodigdheden, vraagt voor haar vestiging 'Hazeldonk', aan de Zuiddijk 11 te Langeweg, een die zal worden belast met het lossen, opslaan en uit leveren van de produkten, waarbij hij/zij rekening houdt met de veiligheidsvoorschriften. Om deze funktie goed te kunnen vervullen, dient men: in het bezit te zijn van een diploma van de Lagere Landbouwschool, B-nivo of een soortgelijke oplei ding te hebben genoten; bekend te zijn met gewasbeschermingsmiddelen; woonachtig te zijn in de direkte omgeving van onze vestiging (binnen een afstand van 15 kilometer). Leeftijd 20 tot 25 jaar. U wordt aangesteld voor een tijdelijk dienstverband van 1 jaar Afhankelijk van leeftijd en ervaring zal het aanvangs salaris liggen tussen f 2.142,- en f 2.489,- bruto per maand met een uitloopmogelijkheid naar f 2.711,- brutoper maand. Tevens bieden wij aantrekkelijke sekundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties onder no. PZ 2577 te richten aan de afdeling Personeelszaken, Hoofdkantoor Cehave nv, Pater Van den Elsenlaan 4, 5462 GG Veghel. Onze relatie, Bournonville-Pharma B.V., gevestigd te Almere-haven, is de Nederlandse vestiging van een gerenommeerd farmaceutisch bedrijf. Voor het gebied West-Brabant/Zeeland willen wij in contact komen met gegadigden voordefunctie van WERVING EN SELECTIE Oeverkruid 1 3 Postbus 220 4940 AE Raamsdonksveer Tel. 01621-12509 Interselect vindt het vanzelfsprekend dat ook vrouwen reageren. U zult in deze functie zowel in individuele gesprekken als door middel van groepspre- sentaties objectieve wetenschappelijke infor matie verstrekken aan huisartsen, specialis ten en ziekenhuisapothekers omtrent een breed pakket van geneesmiddelen. Deze ambulante baan brengt met zich mee, dat u in ruime mate zelfstandig en inventief moet zijn, over goede contactuele eigen schappen beschikt en enthousiasme uitstraalt. Een uitgebreide interne opleiding zal u in staat stellen om snel tot een gewaardeerde ge sprekspartner uit te groeien. Ook hierna zult u uw kennis moeten uitbreiden, omdat regel matig nieuwe geneesmiddelen geïntrodu ceerd worden. Studiezin is derhalve belangrijk. Onze gedachten gaan uit naar jonge mensen, die een medische of paramedische studie en/ of een middelbare schoolopleiding met exacte vakken gevolgd hebben en de Engelse en Duitse taal zowel kunnen lezen als verstaan. Onze relatie biedt u een interessant salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, een auto/onkostenvergoeding, ontplooiingsmoge lijkheden en een prettige werksfeer binnen een hecht team. Het bezit van een eigen auto is gewenst Uw interesse kunt u telefonisch en schriftelijk kenbaar maken aan J. van Dam van I nterselect. BERNHARDLAAN 86 4872 BR ETTEN-LEUR 01608-34910 Het St. Elisabethshuis is een gecombineerd verzorgingstehuis en verpleeghuis. Het verzorgingstehuis biedt plaats aan 201 bejaarden, het verpleeghuis aan 102 somatisch zieke bewoners. Plannen voor de uitbreiding van het verpleeghuis met een afdeling voor 90 psycho-geriatrische patiënten zijn in een vergevorderd stadium van voorbereiding. Een van de belangrijkste doelstellingen in beide huizen is het creëren van een goed leef- en woonklimaat. In verband met de aanstaande pensionering van de huidige funktionaris wordt op korte termijn gevraagd een in fulltime dienstverband Voor deze funktie gelden de volgende hoofdlijnen: - het verzorgen van de liturgische diensten - de pastorale begeleiding van de bewoners en patiënten - het in teamverband participeren in en meedenken over de verdere ontwikkeling van het beleid ten aanzien van de zorgverlening. Van eventuele kandidaten wordt verwacht dat zij een klinisch pastorale cursus hebben gevolgd of bereid zijn deze te gaan volgen. De arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de CAO Ziekenhuiswezen. De benoeming zal plaats vinden in overleg met het Bisdom Breda. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de algemeen direkteur, Drs. J.A.G.T. van Oosterhout, tel. 01608-34910 toestel 113. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige informatie over opleiding, ervaring en referenties worden gaarne ingewacht bij de direktie op bovenvermeld adres, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep. Functie-inhoud: Gedurende de beetwortelsuikercampagne zal hij als 2de technische wachtchef worden toegevoegd aan het team dat verantwoordelijk is voor de instandhouding van de technische outillage, waaronder de krachtinstallatie. De werkzaamheden worden tijdens de campagne in continudienst gemiddeld 42 uur per week (ook gedurende de weekeinden) verricht. Tijdens de intercampagne zal hij onder leiding van de chef teken kamer belast worden met het construeren, tekenen, berekenen en eventueel begeleiden van nieuwbouw, alsmede vervangings- en repa- ratieprojekten. Functie-eisen: Kandidaten voor deze functie dienen te beschikken over: - leidinggevende en organisatorische capaciteiten; - goede contactuele eigenschappen; - bereidheid mede te werken aan modern personeelbeleid; - goede uitdrukkingsvaardigheid in het Nederlands, in woord en geschrift; - belangstelling voor het volgen van externe cursussen waarvoor van bedrijfszijde gelegenheid zal worden geboden. Gedacht wordt aan een medewerker in de leeftijd van 25 tot 30 jaar. In verband met de continudienst in de campagne kunnen vrouwen niet voor deze functie in aanmerking komen. Arbeidsvoorwaarden: In de beetwortelsuikerindustrie is een C.A.O. van toepassing. Enkele belangrijke punten zijn: 25 vakantiedagen; 8%vakantietoeslag; maxi maal 8 1/3%resultatenuitkering; een premievrije pensioenregeling; ziektekosten- en ongevallenverzekering en een uitstekende verhuis- en studiekostenregeling. Sollicitatie en informatie Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectiepro cedure. Nadere informatie kan desgewenst worden ingewonnen bij de heer J.W. de Visser, tel. 01651 -1851 Belangstellende kandidaten wordt verzocht hun sollicitatie voor 12 februari a.s. te zenden aan: Coöperatieve Vereniging Suiker Unie, chef Personeelzaken, Noordzeedijk 113, 4671 TL Stampersgat. Coöperatieve Vereniging Suiker Unie U.A., Breda Fabrieken te Dinteloord, Groningen, Puttershoek, Roosendaal, Sas van Gent, Zevenbergen. Aan de PP Doelen 13c te Breda-Princenhage ontstaan de volgende vacatures: m.i.v. 15-3-1983, voo'lopig voor de duur van een zwangerschapsverlof b. mi.v. 11-4-1983, voorlopig in tijdelijke dienst. Schriftelijke sollicitaties tot uiterlijk 9 februari a.s. te richten aan het bestuur van de Stich ting Katholiek Onderwijs Breda-West, p/a Oranjesingel 11, 4811 CM Breda. wil zijn team experts uitbreiden met een Ons expertise bureau, werkzaam in het gehele land, sedert 1968, heeft zich ge specialiseerd in expertise van water-, brand-, wa-, en stormschade aan inboe dels. Onze gedachten gaan uit naar een man mei een goed observatievermogen en ook zeer goede kontaktuele eigenschappen. Voor deze funktie is een middelbare ot een daarmee vergelijkbare schoolopleiding vereist en een all-round ervaring in de WONINGINRICHTINGSBRANCHE. Het is onze bedoeling om deze medewerker voorlopig in te zetten ter onder steuning van de overige experts. Waarna de mogelijkheid voor eigen rayon aanwezig is. De sollicitant dient in het bezit te zijn van een rijbewijs B/E, 30 jaar oud en woonachtig bij voorkeur in Breda of omgeving. Indien u belangstelling hebt voor deze afwisselende, interessante en vooral zelfstandige funktie, nodigen wij u uit om te solliciteren door middel van een eigenhandig geschreven brief. Trans 1, 3512 JJ Utrecht, Tel: 030-31 96 41 DR tl In die eerste jaren van het I proftennis ging het er nog weinig professioneel aan toe. I Er werden voorstellingen I gegeven op parkeerterreinen I of in i jshockeystadions. Winst I werd er nog niet gemaakt. Suiker Unie is in Nederland de grootste producent van suiker, zowel voor huishoudelijk als voor industrieel gebruik. Belangrijke nevenpro- dukten zijn: pulp (veevoeder), melasse (grondstof voor alcohol) en schuimaarde (kalkmeststof). Het personeelbestand bedraagt ca. 2.000 personen, in de campagne aangevuld tot 3.000. Voor de vestiging Dinteloord zoeken wij een f Jfe Lamar Hunt, in 1967 één \van de grondleggers van het proftennis. - fotowct Hunt herinnert zich dat er dat (eerste jaar slechts éénmaal leen winst van 500 dollar (gemaakt werd. De firma die Ide verplaatsbare mat waar op gespeeld werd, vervoerde, kon die niet op tijd kon afleveren door het slechte weer. Volgens |een clausule in het afgesloten "contract moest die naatschappij daarop 500 dollar dokken. Verder was het enige memorabele feit in de |eerste drie prof jaren de stunt die Dennis Ralston in februari 11968 in Kansas City tegen villens en wetens uithaalde. Be WCT-mat was in de Royal American Arena over de |ijshockeybaan uitgelegd, "ussen de baseline en de Achterkant van de mat was en ruimte van ongeveer 10 neter en daarachter lag meer dan 20 meter ijs. Niets aan de hand, totdat Ralston op volle snelheid probeerde om een lob |te achterhalen. Hulpeloos glijdend verdween hij uit het zicht van de schijnwerpers, 'otdat een doffe dreun het jeinde van de glijpartij aankondigde. Ralston kwam er zonder noemenswaardige verwondingen van af, maar "vaagde zich niet meer te ver achter de baseline. Pas in 1970 begon WCT de ^aken serieuzer aan te pakken, "ike Davies, pas tot directeur S J,fan "De Verschrikkelijke" ["wenen guldens.

de Stem | 1983 | | pagina 2