Foto van de maand Doen we het echt fout in Sluis? Gerda zoekt bij Ted een gewone knul 'Mag ik speech mijn weer' fff» 'Zwarte Ruiter' VAN ZEELAND Desnoods de sluizen op' Bon voor boodschapper ZATERDAG 29 JANUAR11983 PAGINA ZEELAND Zaamslag in actie (1) Zaamslag in actie (2) r.k. kerkdiensten P.C. Kerkdiensten Progressief Lindenhof in Zeeland Dertig jaar geleden „daalden en der vernieling op Zuidwest- Nederland neeren „stortte dë der verwoesting zich onverhoei genadeloos op ons volk". De Tweede Kamer kwam op 10 februari 1953, ondanks retorist volzinnen, woorden tekort om uitdrukking te geven aan haar T6 Weet u het nog? Volgende week prijkt in 'Zeeland Rond' de eerste FOTO VAN DE MAAND. De eerste in zendingen zijn binnen, maar u kunt het weekend nog be nutten om mee te dingen naar een prominente plaats in deze nieuwe rubriek. De beste foto wordt iedere eer ste zaterdag van de maand geplaatst. We herhalen kort de spel regels. Voor de eerste keer stelt de redactie als enige voorwaarde dat er -in kleur of zwart-wit, het mag alle bei- mensen op de foto staan. Inzendingen moet uiterlijk volgende week woensdag binnen zijn en worden beoordeeld door een viermans-jury: de fotogra fen Cor J. de Boer en Wim Kooyman en de eindredactie van Zeeland Rond. Het formaat: minimaal 10 bij 15, maximaal 18 bij 24 centimeter. We verplichten ons niet om de foto's terug te sturen. De maandelijke win naar zal zijn niet alleen zijn inzending terugvinden in de krant, maar als beloning ook een fotobon ontvangen. Stuur de foto's naar: Redac tie dagblad De Stem, Nieuw- straat 9, Terneuzen, met vermelding 'FOTO VAN DE MAAND'. MM D Eindredactie: Frank Deij en Jan Jansen ACTIES voeren tegen be paalde (wan)toestanden is de Nederlander anno 1983 niet vreemd. Via de media worden we er vrijwel dage lijks mee geconfronteerd. Niet alle acties halen de TV of radio, soms hooguit de re gionale pers. Dat zijn meest al de vreedzame acties. Zo ook onlangs de handte keningenactie die onder de bevolking van Zaamslag is gehouden. Een vreedzame actie waarmee men vurig hoopt de overheid te over tuigen van de gevaarlijke verkeerssituatie aan het Plein. Kortom, Zaamslag wil verkeerslichten op het kruispunt, zodat met name kwetsbare voetgangers de drukke provinciale weg door het dorp veilig kunnen over steken. Heel bescheiden werden vorige week ruim 1100 handtekeningen aan wethouder Doorduyn van de gemeente Terneuzen over handigd. En dus maar af wachten. Maar het mag niet te lang duren liet een strijd lustige dorpeling ons deze week weten. „We laten ons niet met een kluitje in het riet sturen". In het dorp wordt al ge fluisterd over sit-down ac ties op het kruispunt. Maar dat ziet onze informant niet zo zitten. Hij denkt aan iets doeltreffenders. „Wat zou den ze in Den Haag ervan denken als we de sluizen in Terneuzen eens een paar uur zouden bezetten. Dat moet toch lukken voordat de ME komt. En dan natuurlijk wel op een dag als er een autoschip naar Gent door- moet. Dan weten ze het in België ook meteen". Terneu zen is dus gewaarschuwd. BIJ de gemeentepolitie Ter neuzen heeft de handteke- neningenactie kennelijk al het nodige respect afge dwongen. „Er zullen vaker snelheidscontroles worden gehouden", zo bevestigde een woordvoerder van het korps deze week. En dat hebben we ge merkt ook. Want toen een van onze collega's deze week nog net binnen de bebouwde kom van Zaamslag te stevig op zijn gaspedaal drukte ging hij meteen op de bon. Hij legde onmiddellijk verband tussen de bericht geving over dreigende harde acties in 't durp' en de be keuring. Dat de 'boodschap per' wordt gestraft is uitein delijk een oud gegeven. De Grieken deinsden er niet voor terug de ijlbode te ont hoofden als zijn bericht slecht van pas kwam. De journalist anno 1983 koestert niet de illusie dat zijn berichtgeving veel in vloed uitoefent op de men sen die aan de touwtjes trekken. Wij waren dan ook (onaangenaam) verrast door de vlotte reactie van de poli tie. Maar een bon hebben wij graag over voor een veiliger Zaamslag. Een Sluissenaar (of is het Sluisenaar/Sluizenaar?) geeft zich niet snel gewonnen. Dat bleek deze week weer eens. Vorige week meldden wij in Zeeland Rond dat „ze het in Sluis nu al jaren fout doen". Wat? Wel: de ingeburgerde gewoonte om SLUISSE te schrijven en niet SLUISE te gebruiken. Wij dachten dat het Genootschap Onze Taal het laatste woord had gesproken door te stellen dat het Sluise moest zijn. Punt uit! Vergeet het maar, de sluis wordt nu pas open gezet. Want wat meldt het Sluis(s)e parochieblad: „Doen wij het echt nu wel al jaren fout? Enkele Neerlan dici hierover geraadpleegd en in eerste instantie zou het inderdaad gelet op het feit van een bijvoeglijk naam woord Sluise moeten zijn. Maar toch„Schrijfwijzer" van Renkema spreekt over het afgeleide bijvoeglijk naamwoord maar ook over de analogieregel. Het is toch ook Oostburg-se, Brug-se, enz. Wat kan Sluis er aan doen dat het toevallig op een -s eindigt? Dus gelet op de regel van de analogie, zal het toch moeten zijn Sluisse", schrijft A.B. De echtgenote van A.B. zal wel blij zijn met het speur werk van haar man, want tenslotte is zij leidster van de Sluisse Rakkers. De start van de wielerkoers. Scene uit Zwarte Ruiter. In oktober vorig jaar streek een filmploeg van producent Joop van de Ende neer in Zeeuwsch-Vlaanderen om er opnamen te maken voor de smokkelfilm „Zwarte Ruiter". Produktie-assisten- tes stroopten de regio af op zoek naar figuranten en re kwisieten. De figuranten kwamen er, veel Zeeuws- Vlamingen lonkten naar een carriere op het witte doek al was het maar voor een paar seconden. Wiens pasfoto niet genoeg overtuigingskracht bevatte, kon altijd nog z'n opa- of opoefiets afstaan. Ondergetekende liet zich vermurwen toen een van die aardige medewerksters met vragende blik ter redaktie verscheen. Hij stond z'n dierbaar vijftiger jaren rij wiel af. Nee... niet om met die aardige dame donkere smokkelpaadjes te verken nen....alhoewel. Maar goed, laten we zeggen ten behoeve van het Nederlands filmpro- dukt. 'Je krijgt 'm heel terug, we zullen er voorzichtig mee zijn'. Goed, dat neem je dan maar aan. In oktober zijn de opnamen gemaakt. M'n fiets kreeg z'n filmcarrière en is, dat moet gezegd, binnen re delijke termijn terugbe zorgd. Lang heb ik er niet naar omgekeken, want ik ben niet zo'n regelmatig fietser. Het zonnetje van de afgelopen dagen noodde er echter toe de degelijke twee- wieler uit de hoek van de schuur te halen en het stof van het zadel te vegen. Een inspecterende blik, de eerste sinds maanden, leerde me dat de bel ontbreekt, de reflector foetsie is en het achterspatbord, conform de eisen van de veldwachter anno 1950, volledig is zwart- geschilderd. De krassen in de zorgvuldig gelakte „car- rossierie" van het dierbare karretje laten we dan nog achterwege. - FOTO WIM KOOYMAN Stom om je fiets uit te le nen zegt U. Ja, natuurlijk, maar die dame was zo aar dig en je draagt de Neder landse film toch een goed hart toe. De kwestie die me nu bezighoudt is niet zozeer de 25 gulden die de grap kost maar de vraag of er meer Zeeuwsch-Vlamingen ze 'stom' zijn geweest en met hetzelfde resultaat. Na zoiets krijg je toch weer het idee dat 'die Hollanders van over de rivieren' niet te ver trouwen zijn. Moet je nou als Zeeuws- Vlaming het braaf over je kant laten gaan, Joop van de Ende de rekening sturen of twee vrijkaartjes eisen voor Gerda Pleunis..auditie een pittige klus. Liefhebbers van de Ted-Show zullen het wel opgemerkt hebben. Bij Ted zie je maar wei nig Zeeuwse schonen. Ook achter het gor dijntje, waar zes vrijgezellen met een vogel kooitje of een ander opvallend voorwerp bij de dames in de smaak proberen te vallen, staan vaker 'Hollanders' dan Zeeuwen. In maart hebben we echter een Zeeuwse Ted- Show De NCRV wijdt dan een hele avond aan Zeeland. Ted stuurde daarom vorige week enkele medewerkers naar de Prins van Oranje in Goes waar ruim 40 Zeeuwse deernen zich verzameld hadden voor de 'keuring'. Onder hen ondermeer de Sasse wielermiss Paula Hontelee, Heieen Hamelink uit Zaamslag en Gerda Pleunis, een bijna 22 jarige kapster uit Axel. Zij was Ted eigenlijk al lang weer verge ten: „Ik heb een jaar geleden geschreven maar nooit wat gehoord. Dan sta je toch even te kijken als er een brief van Ted in de bus valt. Ik kijk eigenlijk nooit naar zijn show maar nadat ik die brief had gekregen ben ik toch maar een keer voor Ted thuisge bleven". Gelukkig voldoet ze nog steeds aan de strenge voorwaarden die Ted stelt, ze is on getrouwd. „Af en toe een vriend, maar dat is toegestaan", aldus Gerda. Waarom ze een - FOTO DE STEM/COR J DE BOER jaar geleden schreef: „Het leek me wel span nend. Het is weer eens iets anders dan uit gaan". De auditie in Goes bleek een pittige klus. „We moesten voor een video-camera iets over ons zelf vertellen, een liedje zingen en een programma aankondigen. Ik was zo ze nuwachtig. Ik vertelde alleen mijn naam en mijn woonplaats. Over mijn hobby's heb ik niets verteld". Voor de volledigheid, Gerda doet aan bal let, leest en zwemt graag en houdt van 'stap pen'. Over haar kansen is ze niet somber maar ook niet erg hoopvol gestemd. „Ik net zoveel kans als die veertig anderen". Als ze wordt gekozen hoopt ze wel dat de knullen achter het scherm geen 'onzin' voor haar meenemen. „Een bosje bloemen is wel leuk", vindt ze. Gerda moest net als alle andere kandida ten ook nog een ode voordragen. Die willen wij u niet onthouden. Een man is een heel vreemd wezen Soms kun je er mee schrijven en lezen Vaak zijn ze sterk en stoer Mistref je het blijkt het een boer Mannen, je hebt ze kaal en met krullen Soms echt al een vent, soms echt nog knullen Maar wat iedereen zoekt is gewoon een leu kejongen Maar vindt die eens, tjonge, tjonge de premiere.? PdS „JULLIE hebben het als journalisten tegenwoordig toch maar gemakkelijk". Die jaloerse opmerking wordt ons wel eens naar het hoofd geslingerd wan neer een spreker aan het woord is en de zaal de oren spitst om een vrijwel on verstaanbaar betoog te kunnen volgen. De journa list zit dan gemakkelijk onderuitgezakt met een papiertje voor zijn neus, waarop de spreker zijn tekst alvast netjes uitge tikt heeft. De verslaggever hoeft, bij een pakkende alinea of robuuste uitspraak die hij goed voor zijn verhaal ge bruiken kan, alleen maar een dikke streep of wat uitroeptekens te plaatsen. Vaak ook heeft hij dat al lang gedaan, want het sprekersbriefje wordt hem soms al ruim van te voren vertrouwelijk verstrekt. Zo weet de reporter zich bij zijn jachtig werk ge- steund en heeft de persoon achter het spreekgestoelte wat meer zekerheid dat zijn woorden letterlijk in de krant verschijnen. Dat een dergelijke gebaar naar de pers ook nog andere voordelen voor de spreker met zich meebrengt bleek deze week tijdens de jaar vergadering van het CDA- Zeeland in Kapelle. Daar raakte scheidend voorzitter G. Kerkhof tij dens zijn openingswoord verstrikt in z'n eigen pape rassen. Na twee kantjes tekst bleek het derde te zijn verdwenen. Hem restte nog slechts één redmiddel en dat greep hij dankbaar aan. Na een snelle wat wanhopige blik in het rond bleef zijn oog op de verslaggever rusten. „Mag ik van de pers een exemplaar" vroeg hij be leefd. Het papier dat al voorzien was van dikke strepen en uitroeptekens werd hem onder enige hi lariteit aangereikt. Wij zouden geen repor ter zijn, wanneer we ook dit gebeuren niet met ge paste argwaan hadden la ten passeren. Was die man nou echt zijn tekstvellen kwijt of was het misschien een trucje om alvast aan de weet te komen wat er de volgende dag in de krant zou staan? verantwoord leven is". NOORD - ZUID - BEVELAND Goes - Parochie Maria Magdalena: zat. 19 u. zond. 8.30 en 10 u. Kerk centrum De Hoogte, Populierenstr. zond. 11.30 u. Zierikzee - H. Willebrord, Mo- lenstr. 62, zat. 9 u. zond. 11 u. Hans weert - O. L. Vrouw Onbe vlekte Ontvangenis, zat. 17 u. zond. 11 u. Maria-oord, zat. 10.30 u. Lewedorp - H. Eligius, zat. 19 u. zond. 10.30 u. 9.00 u. Rilland-Bath.- H. Jozef, ofwel zat. om 19 u. ofwel zond. om 9.30 u. (om de 14 dagen). Yerseke - H. Annaofwel zat. 19 u. ofwel zond. 9.30 u. (Om de 14 dagen). Ovezande - O. L. Vrouw Hemel vaart, zat. 19 u. zond. 8 en 10 u. WEST - ZEEUWSCH - VLAAN DEREN Aardenburg - Maria Hemelvaart, zat. 19 u., zond. 8 en 10 u. Biervliet - H. Maagd Maria Onbe vlekt Ontvangen, zat. 19 u. zond., 10 u. Breskens - H. Barbara, zat. 17 en 19 u. zond. 10 u. Tot 7 aug. elke woe. om 19 uur. Eede - H. Maria Hemelvaart zat. 19 u. zond. 10 u. Groede - H. Bavo. zat 19 u. zond. 9 u. Hoofdplaat - H. Eligius. zat. 17 u. zond. 9 u. Oostburg - H. Eligius. zat. 19 u. zond. 10.30 u. Schoondijke - H. Petrus Apostel, zond. 9.45 u. Slijkplaat - Maria Sterre der Zee. zat. 17 u. Ijzendijke - H. Maria Hemelvaart, zat. 19 u. zond. 10.30. Huize Em- maus. zond. 11.15 u. Sluis - H. Johannes de Doper. zat. 19 u. zond. 8 en 10 u. WALCHEREN Middelburg - H. Petrus en Paulus, Lombardfstr. zat. 19 u. zond. 10 u. Kerkcentrum De Hoeksteen, Ro zenburglaan, zond. 11.30 u. Paauwenburg Vlissingen - Kerk centrum Open Hof, Gagelweg. zond. 11.15 en 19 u. Vlissingen - Singelkerk, zat. 19 u. zond. 10 u. Souburg - Martinuskerk. zond. 10.30 u. Domburg- Willibrorduskerk- le en 3e zondag 8.45 u. OOST - ZEEUWSCH - VLAAN DEREN Clinge - H. Hendrikus. zat. 19 u. zond. 8.30 en 10 u. Hulst - H. Willibrordus. zat. 19 u. zond. 8.30, 10 en 11.30 u.Blaauwe Hoeve. zat. 17.15 u. Graauw - Maria ten Hemelope- ning. zat. 19 u. zond. 9 u. St. Jansteen - H. Johannes de Do per. zat. 19 u. zond. 8 en 10 u. Boschkapelle - H. Petrus en Pau lus. zat. 17 u. zond. 10.30 u. Westdorpe - O. L. Vr. Visitatie, zat. 19 u. zond. 8 en 10 u. Hengstdijk - H. Catharina. zat. 19 u. zond. 9 u. Heikant - H. Theresia. zat. 19 u. zond. 10 u. Kloosterzande - H. Martinus. zat. 18.30 u. zond. 9 en 10.30 u. Koewacht - H. H. Philippus en Ja cobus. zat. 19 u. zond. 8.30 en 10 u.Lamswaarde - H. Cornelis. zat. 19 u. zond. 10 u. Nieuw-Namen - H. Jozef. zat. 17 u. zond. 10.30 u. Ossenisse - H. Willibrordus. zat. 17 u. zond. 10.30 u. Stoppeldijk - H. Gerulphes. zat. 19 u. zond. 8 en 10 u. Sluiskil - St. Antonius. zat. 19 u. zond. 11 u. Terhole - H. Gerardus Majella. zat. 19 u. zond. 8 en 10 u. Axel - H. Gregorius de Grote. zat. 19 u. zond. 11 u. Philippine - O. L. Vr. Hemelvaart, zat. 17 u. zond. 9.30 u. Sas van Gent - Maria Hemelvaart, zat. 19 u. zond. 9 en 11 u. Zandstraat - H. Pastoor van Ars. zond. 10 u. Terneuzen - H. Willibrordus(Trini- teitskerk). zat. 19 u. zond. 9.15 en 10.30 u. Verrezen Christus - maand, t.m. zat. 19 u. zond. 9.30 en 11 uur. Hoek - H. Kruiskerk, zat. 19 u. zond. 10.30 u. Zuiddorpe - H. Maria Hemelvaart, zat. 17 u. zond. 9.45 u. Strandkerken Dishoek - zond. 10 u. Oost- en Westkapelle - zat. 19 u. Zoutelande - zat. 19 en zond. 10 u. Vrouwenpol der - zat. 19 en zond. 10 u. zaterdag 29 januari ZEVENDEDAGS ADVENTISTEN Middelburg (Doouseez. kerk L. Noordstr.)10 u. ds. JTermate Vlissingen ('t Anker, Bonedijkstr.): 9.15 u. ds. J. Termate. Terneuzen (Goede Herderkerk): 10 u. leesdienst. zondag 30 januari HERVORMDE KERKDIENSTEN Aardenburg: 10.30 u. ds. H. Valk. (Herv./Geref. dienst). Axel: 10 u. Dhr. M. Rouw van Ouwerkerk. Biervliet: 10 u. W. Meeuse, ge- com.dienst. Breskens: 9.30 u. ds. M. van Manen (H.A.) Cadzand: Centrale dienst te Re- tranehement. Groede: 9.30 u. ds. M. Hooymeijer. Hoek: 10 u. ds. W. van Meeuwen (H.A.). Hontenisse: 11 u. ds. R. Hartog. (H.A.) Hoofdplaat: 11 u. ds. M. van Manen. Hulst: 9.30 u. ds. R. Hartog. Nieuwvliet: 11 u. ds. M. Hooymeij er. Oostburg: 9.30 u. ds. P. Feeristra. Dienst met geref. in Geref. Kerk. Philippine: 11 u. ds. H.v.d. Berg. Retranchement: 10 u. ds. C. Balk. Sas van Gent: 11 u. ds. Th. Da Cos ta. Schoondijke: 10 u. ds. P. Brinkman. St. Anna ter Muiden: Centrale dienst te Retranchement. St. Kruis: 9 u. ds. H. Valk. Sluis: Centrale dienst te Retran chement. Sluiskil: 9.30 u. ds. H.v.d. Berg. Terneuzen: (Grote Kerk): 10 u. ds. E Wolbers. (Goede Herderkerk):10 u ds. D. Koelman. 19 u. Ds. C. Hoo- gendoorn. (Opstandingskerk): 10.30 u. ds. C. Hoogendoorn. Waterlandkerkje: 11 u. Cand. A. Senf, Zaamslag. IJzendijke: 10 u. Gecomb. dienst in Biervliet. Zaamslag: 10 u. ds. A. Schellevis. Zuidzande: 9.30 u. Cand. A. Senf, Zaamslag. gereformeerde kerkdien sten Aardenburg: 10.30 u. ds. H. Valk Herv /Geref. dienst in St. Baafs. Breskens: 9.30 en 17 u. ds. J. Paksy. Oostburg: 9.30 u. ds. P. Feenstra, gez. dienst. Schoondijke: 10 en 15 u. ds. D. Vis ser, kindernevendienst 8-12 j. Axel: 10 u. ds. A. Lunshof, 17 u. ds. A. Verhoog Hoek: 10 en 15 u. dhr. D. de Best. Terneuzen (Opstandingskerk): 9 u. ds. a. Verhoog. 17 u. ds. A. Lunshof. (Noordstraatkerk): 10.30 u. ds. A. Verhoog. Zaamslag: 10 en 15 u. dhr. B. Ba zuin. gereformeerde kerk vrij gemaakt Axel: 10 en 15 u. ds. J. Verkade. Hoek: 10 en 15 u. ds. H.v.d. Berg. Terneuzen: 10en 15 u. ds. c. Mewe. Zaamslag: 9.30 en 15 u. ds. J. Borg- dorff. christelijke gerefor meerde kerk Zaamslag: 10 en 15 u. ds. L.v.d. Meij. doopsgezinde kerk Aardenburg: geen dienst. leger des heils Terneuzen: 10 u. Heiligingssamen komst; 11.45 u. zondagsscholen; 17 u. evangelisatiesamenkomst mmv. de combo „Blind Vertrouwen" uit Goes, o.l.v. Maj. en mevr. Berken bosch. WAT een artikel had ten worden over een E bejaardenhuis dat de tentie heeft een progrei beleid te voeren, zowe] betreft de verzorging a] denkbeelden over rna. schappelijke ontwikkel gen in de bejaardenzorg! name in ons tehuis, is stuk geworden dat in 'boulevardpers' niet misstaan.Dit naar aanle ding van het artikel/,' schreven door Frank Deij De Stem van 21 januari ij over De Lindenhof. Ik v:: dit de reinste maehtsaj bruik van de journalist Door het bezigen van genuanceerde krachtterm als 'hokken', 'kreupel' 'tent' en het leggen vanfc paalde accenten, wordt f op zich positief interview: zijn verband gerukt en krijgt de zich een ment vormende lezer eerder negatief dan een posit beeld van het tehuis. De titel alleen al wijst een onzorgvuldige wooi keuze. Inderdaad, in ons huis wordt niet gediscrin neerd naar geloofsoven ging, geaardheid of 1 lijke staat. Wij verlens hulp aan bejaarden, wie dat in het belang hun lichamelijke of gees', lijke toestand noodzakeli is. Dat komt heel wat ande: over dan de taal van journalist. Als ik als din teur zeg dat ik het in graag draaiende wil houde is dat niet 'de tent runnen' Ik distantieer mij dergelijke taal. Zuiddorpe, J.A. van Houte (directeurj Naschrift redactie: Wij coi stateren dat de heer ïi Houte niet de strekking het gewraakte artikel i vecht, maar het woorijt bruik erin. Maar dat wasi juist typerend voor zi eigen 'progressieve' insli ling. ZATERDAG GOES Grand-19 en 21.30 u. Poltergeist,li HULST Koning van Engeland- 18.45 u Boezemvriend, a.l, 21 u. Les unseti autres, a l. 18.45 en 21.15 u. Hotk blegum maagd, 12 j. 18.45 u. Y«i dokters in love, a.l. 21.15 u. Pc!; geist, 16 j. 21.15 u. Drie Tirolersin Tropez, 16 j. 18.45 en 23.15 u. Etó reis 7-de hemel, 18 j. Galerie Vi Geyt- Expositie van M. Verstraei n-Iserbyt met schilderijen, CIlBi ker, R. Homan en H. Berseriki grafiek. Geop. werkd. 9-12 en 14-li zat. tot 17 u., zond. 14-17 u., dinsdl sloten (tot 21 febr.). R.de Vilder-I prijskaarting. W. Blommaert-X schieting. KOEWACHT R.v.d. Steen- 15 u. schieting. Oi Molen-14.30 u. schieting. LAMSW AARDE Café de Sport- 14.30 u. schieting. OSSENISSE Veren. Gebouw- 14.30 u. schieting MIDDELBURG Citytheater- 19 en 21.30 u. BladerJ ner, 16 j. Galerie De Witte Ski Vlasmarkt 9- Expositie van schil rijen en aquarellen van SerikaW Maurice Goth en W. Vaarzon Mc Geop. di. t/m zat. 11-17.30 u. (t/fl jan.). De Vleeshal- „Reizende kujj tentoonstelling uit Zeeland '83". jf op. di. t/m zat. 13-17 u., zond. 14-1' (t/m 13 febr.). OOSTBURG Ledeltheater- 19.15 u. Van de k» meren des doods, 16 j. 21.30 u pleasure is my business, 18 j. TERNEUZEN Luxortheater- 19.30 u. The bordei j. 14 en 19.30 u. Caddyshack, a.l .1' 21.45 u. Class of 1984,16 j. 21.45 tt» essa, heet als wit vuur, 18 j. VLISSINGEN Alhambra I- 19 en 21.30 u. AnnJ Alhambra II- 19 en 21.30 u. EX Stedelijk Museum, Bellamypart Expositie van Geert-Jan Evenh met audio-visuele installatie en p formance. Geop. ma. t/m 9-12.30 en 13.30-17. (tot 12 febr.). ZUIDDORPE De Herberg-14 u. schieting. ZONDAG EXPOSITIES: ZIE ZATERDAG GOES Grand- 14 u. Muppet Movie, a.l1/ 21.30 u. Laat die Tirolers maar# ven, 16 j. HULST Koning van Engeland- 13.45-en' u. De Boezemvriend, a.l. 21 u. L#"; et les autres, a.l. 13.45, 16.15,1% 21.15 u. Hot bubblegum maagd. 13.45, 16.15 en 18.45 u. Young d# in love, a.l. 18.45 en 2115 u. Ff geist, 16 j. 16.15 en 21.15 u Drie1 Iers in St. Tropez, 16 j. 14.30 en 1JJ; Enkele reis 7-de hemel, 18 j' 14.30 u. schieting. DE KLINGE De Statie-15 u. schieting. KOEWACHT G.v. Rumste- 15 u. schieting.1,1 Kind- 14.30 u. schieting. OSSENISSE Veren. Gebouw- 14.30 u. schieting- MIDDELBURG Citytheater- 14 u. London conn#' a.l. 19 en 21.30 u. Blade runner,1®1 OOSTBURG - Ledeltheater- 14 u. De boezemv'1/ a.l. 20 u. Van de koele mer#1 doods, 16 j. 16.30 u. My pleasures- business, 18 j. TERNEUZEN #1|SI Luxortheater- 13.45, 18.45 en 2D The border, 16 j. 13.45 en 18.45 U dyshack, a.l. 16 en 21.15 u. CU 1984, 16 j. 16 u. Vanessa, heet ais vuur, 18 j. VLISSINGEN Alhambra I- 14, 19 en 21.30 u. AJJ a.l. Alhambra II- 14 u. De b# vriend, a.l. 19 en 21.30 u. E.T., aJ VOGELWAARDE J.v. Schaijk-14.30 u. schieting. Overstroomde get brouwers dam oosterschelde stormvloedkering

de Stem | 1983 | | pagina 14