UAAN- AN OOIT. Schelde-dames laten winst liggen COMPETITIELEIDER VOLLEYBAL OTTO VOSVELD: I) „AMBITIE IS VERMINDERD" Beschermde renner Jos Schipper: Biljarter Louis Dallinga: jwe moto bij VW DE ÏWEMS/OCyvt )rie Zeeuwsch-Ylaamse winterkampioenen maar hebt u er nog m naar de Citroën Want die doet u Liut uw neus niet nbod, dat u op uw nü inderdaad het len en een Visa te Voor zo'n ruime, een onberispelijk zieningen, lekker rinigheid (bijvoor- Al km/h constant, dstraject) en opti- van 0 tot 100 km olgens de hoogste evensduur. versies: de Visa 25,— de Visa L v.a. en de Visa GT v.a. en heel goedkope t luxere Visa, twee ersnelle, luxe Visa. f)ën agent. Want die n een Visa stapt. nONDERDAG 27 JANUAR11983 n, Derde Indoor Vlaanderen Animo-dames aan leiding >EN - Meer trek en zuinigheid, ken- i de nieuwe 1.8 liter net 90 pk, welke in de issat en de Santana ilaatst. Deze kracht- ervangt de huidige ersie. een korte slag toe te was het ook moge- de motor voor de o geschikt te maken, ïoud van het 'blok' ;ot 1.6 liter terugge en het vermogen tot toch nog een winst ik ten opzichte van de motor. lere nieuwe zaken ze motoren: een val- registercarburateur torna tische startvoor- en afsluiting van de stoevoer bij afrem- de motor; contactlo- teking, een compres- louding van 10:1 (Sci- :1), terwijl grotere in- ppen de cilindervul- rbeteren. 0- veringskosten T14 PAGINA SPORT 2 ran ome sportmedewerker TERNEUZEN - In het dis trictspolo hebben ook de da mes de winterstop er op zit ten. De Schelde-dames kre gen op eigen terrein het hooggeplaatste Nautilus te bekampen. Zij gaven de vol le winst in de laatste perio den onnodig uit handen. Bij de heren kwam de Schelde- formatie twee keer in actie. Tegen koploper Daphnia kwamen de Terneuzenaren er niet aan te pas. Zondag hielden ze een punt over aan het duel met DIO. Ganze had afgelopen weekeinde vrij. HEREN TWEEDE KLAS Schelde-Daphnia 2-11 - Zonder Wilfried Bijster bosch en Willy de Blaay heeft Schelde de leidersfor matie zo goed mogelijk be streden. Het klasseverschil was echter te groot om aan puntenwinst te kunnen den ken. De Hoevenaren liepen via periodestanden van 0-2, 0-5 en 0-8 dan ook naar een regelmatige zege. Pas in de laatste periode toen, Daph nia wat stoom afblies, kon Schelde wat terugdoen. Met twee treffers van Chris Blees werd de eer gered. Schelde-DIO 8-8 - In dit duel heeft er meer ingezeten voor de jongens van coach Jan Dubbeldam. De 7-3- voorsprong, waarmee Schel de aan de laatste periode be gon, had nooit meer uit han den gegeven mogen worden. Zenuwen en arbitrale dwa lingen deden Schelde de das om. Schelde wist in de laat ste periode in de laatste mi nuut nog met 8-7 voor te ko men, maar in de slotsecon den moest Jac van der Hooft er nog uit en verzilverde DIO een strafworp. Voor Schelde scoorden Chris Blees (4x), Jac van der Hooft (2x), Patrick Kooymans en Hans Murre. DAMES TWEEDE KLAS Schelde-Nautilus 4-8 - „We hebben twee perioden tegen Nautilus gespeeld en twee perioden tegen ons zelf", stelde coach Kees Rij- nout na afloop. Er leek in derdaad geen vuiltje aan de lucht, toen de Terneuzense meisjes met 4-1 aan de derde periode begonnen. Alles wat Schelde was begon echter aan te vallen. Nautilus aan vaardde dit ongeordende op treden in dank. „Toch had den voor de wedstrijd de zaak goed doorgesproken", stelde Rijnout. De periode standen waren 2-0, 4-1 en 4-6. Ria van der Hooft (2x), Nicole Overdulve en Sandra Dees scoorden voor Schelde. Uitslagen: heren tweede klas B: Schelde-Daphnia 2-11, Mer- let-DIO 21-2, Neptunus-DEZEV 4-4, Schelde-DIO 8-8; dames tweede klas: HZ&PC-SF'IO 2-14, Schelde-Nautilus 4-8, Njord-Es- zet 7-4. DIO-Warande 2-5. Standen: heren tweede klas B: Daphnia 12-22, Krabben 12- 20, Solar 12-19, Ganze 13-16, Are- thusa 12-15, Merlet 14-14, Neptu- nus 12-10, Stormvogel 14-10, DIO 12-8, Schelde 13-7, Argo 12-4, DEZV 12-1; dames tweede klas: Warande 12-22, Njord 12-18, Nautilus 12-17, Eszet 12-16, SPIO 12-11, DIO 12-8, Schelde 12-4, HZ&PC 12-0. In de kring Zeeland zetten Scheldestroom en Bruinvis hun zegereeks voort. De Bressiaanders wonnen van Onderdak. De formatie uit Sas van Gent kwam twee keer in actie en incasseerde vier punten. De slachtofers waren Onderdak en Zeelan- dia. Uitslagen: heren: Schelde- Ganze 7-8, Scheldestroom-On- derdak 20-1, Bruinvis-Zeelandia 14-2, Onderdak-Bruinvis 2-19, Stormvogel-Luctor 1-6. Dames: Ganze-Stormvogel 7-8; aspiran ten 1: Onderdag-Schelde 2-9. Standen: heren: Scheldes troom 8-15, Bruinvis 8-15, Luctor 2 8-12, Ganze 2 8-10, Schelde 7-4, Stormvogel 8-3, Zeelandia 8-1, Onderdak 7-0; dames: Stormvo gel 4-8, Ganze 4-0. langdurig zieken, is gemeen bekend zijn. iemogelijkheden Ie Kruis moet echter antal beschikbare land: Er is een st)ers. Periode 19-9 iver voldoende en. arigen) ihikbaar. Als u meent omen, kunt u zich ruis in Zeeland, ken. plaatsen beperkt is. veek gevraagd. ASPIRANTENCOMPETIHE DRAAIT UITSTEKEND" van onze volley balmedewerker TERNEUZEN - „We draaien nu al weer vier jaar met onze aspirantencompe titie. Het loopt allemaal lekker soepel en de competitie draait uitstekend", al dus de leider van deze volleybalcompetitie, Otto Vosveld. In totaal 135 jeugdi ge volleyballers spelen iedere twee weken hun wedstrijden. Nu het einde van het deze competitie nadert, kan Vosveld teruggzien op een geslaagd seizoen. De sectie wedstrijdwezen ran de NeVoBo houdt zich al >nige tijd bezig met de aspi ranten, die varieren in leeftijd m 12 t/m 16 jaar. Voorheen verden alleen enkele toer nooien afgewerkt. De laatste der jaar is er echter een volle- lige competitie. „Ons moderne JeVoBo-bestuur ziet het be- ang van de jeugd goed zitten", jegt Vosveld. „Deze categorie s later belangrijk voor de loorstroming naar de senio ren". Dat was uiteindelijk ook de eden om een dergelijke com- jetitie te starten. Vosveld: „De ongeren hebben keuze uit reel verschillende sporten. Mleyballen was vroeger voor leze groep vaak niet mogelijk, lierdoor ging veel jeugd ver oren voor deze sport. Nu kan nen om de twee weken wed- itrijden spelen, waardoor de sncurrentie met de andere iporten beter kan worden iangegaan. Dat er veel keuze om te sporten, is goed. Maar ils volleybalbond moet je toch lunnen meedingen". Er zijn deze competitie twaalf meisjesploegen inge schreven. Er waren ook nog vier jongensteams, maar dat was te weinig. Zij spelen af en toe maar eens. Bij de meisjes zijn er twee poules. Een boven en een onder de Westerschel- de. Toch was de opgave min der dan aanvankelijk ver wacht werd. „Gezien het suc ces van de mini-volleybaltoer nooien dachten wij meer res pons te krijgen. Misschien vol gend seizoen", zegt de Terneu zense voorlichter bij de ge meente. Een groot probleem bij deze aspiranten is de begeleiding. Vosveld: „Het is moeilijk men sen te pakken te krijgen voor de senioren, laat staan voor de jeugd. Die kun je niet alleen op pad sturen. Daarnaast komt ook het vervoerspro bleem om de hoek kijken. Die gasten kunnen en mogen nog geen auto besturen". Een ding vindt Vosveld jammer. Dat is dat de aspiran ten soms te snel overgaan naar de senioren. „Vaak is het een noodgreep. Het gaat ook ten koste van de aspirantencom petitie. Trouwens er wordt bij Van onze basketbalmedewerker AXEL TERNEUZEN/HULST De basketbalcompetitie is over ie helft. Het eerste gedeelte heeft drie Zeeuwsch-Vlaamse win terkampioenen opgeleverd: de dames van Voorwaarts, de heren van Scheldesport 2 en de Hulsterse junioren. De dames van Voorwaarts :ijn bezig aan een sterk sei- oen, ondanks een enkele mis- tap. De concurrentie werd neestal op overtuigende wijze «ruggewezen. De tweede helft 'an het seizoen kan dan ook vertrouwen tegemoet ge ilen worden door de ploeg van •ucDierickx. Stand: Voorwaarts 9-16, Mara- non 3 9-14, Volharding 9-12, Ope- ™'l 9-12, Dynamo'70 3 9-10, BV «9-8, Mevo'80 8-6, De Polder 4, Valkenisse 3 9-0, Jumping Crabs 2 7-2. In de vierde klas werd reeds M' duidelijk welk team zou iromoveren aan het einde van P seizoen. Scheldesport 2, de terneuzense reserveploeg, 'bat ongeslagen aan de lei- "ng, met de naaste rivalen op ïote afstand. Snelheid, tech- Mk, maar vooral de ervaring Jack Fatehmohammed en ■rusé De Grave, zijn de be- 'ogrijkste oorzaken, stand: Scheldesport 2 8-16, BV burg 4 10-12, Jumping Crabs 4 7S Matador 2 7-8, De Schuur •De Bucket 10-8, Smokkelhoek 2 J Dynamo'70 3 8-6, Simpel Drib- ,_j9-6. Marathon 3 10-6, Mevo'80 Da Hulsterse junioren zet- n de traditie voort. Ook dit 'heeft Hulst met een bij - «der sterk team. BVH mag overigens verheugen over J groeiend aantal jeugdle- Stand: BV Hulst 10-18, Mara- 8-14, BV Souburg 9-14, Vol- pl 1 9-10, Dvnamo'70 10-8, 'niK iPort 6-0, Marathon 3 8-0, «harding 2 8-0. >an de overige Zeeuwsch- aamse ploegen resteert er slechts een theoretische 'jshebber op een titel: BV n u 0m de titel te behalen Hulst 2 echter moeten af- aten met de twee leiders in tos «k klas: Volharding 2 <J oogeslagen) en Jumping je s 2. De confrontatie met «Xte ploe§ wordt onge- twwde moeilijkste uit- iW i d van het seizoen, "alsnog blijft Hulst steken StLdaei;de Plaats. r? Volharding 2 10-20, Jum- nj-mbs 2 10-18,- BV Hulst 2 10- ,.™amo'70 2 10-12, Voorwaarts rimpel Dribbel 1 11-8, Mata- «tvnön Jompings Crabs 3 10-6, •tear Vossenberg 3 10-2, ™*tie'71 10-0. e overige vertegenwoordi- van onder De Schelde !'n niet meer te rekenen op promotie. Scheldesport 1 bezet in de tweede klas heren een toch wel teleurstellende achtste plaats, al moet hier on middellijk aan toegevoegd worden dat het team nogal aan verandering onderhevig is geweest. En juist in deze klas wil dit wel eens opbreken. Het damesteam van Schel desport, dat als enige Zeeuwsch-Vlaamse ploeg in de eerste klas speelt, vertoeft op de voorlaatste plaats, of schoon de tweede volgende teams, BV Souburg en Smok kelhoek, een gelijk punten- aantal hebben. De dames teams BC Sas en Operatie'71 2, beide uitkomend in de derde klas dames, bezetten respec tievelijk de zevende en achtste plaats in deze afdeling. Wat betreft de jeugdploegen kan nog vermeld worden dat bij de jongens-kadetten Schel desport voor BV Hulst de der de plaats bezet. van onze paardesportmedewerker AXEL - Zaterdag 29 januari wordt in manege Magrette de derde Indoor Vlaanderen ver reden. Interessant in dit springconcours voor paarden en pony's is dat er spijkers met koppen geslagen kunnen wor den. Te meer daar dit het voorlaatste treffen is in het door de landelijke rijvereni- ging en ponyclub Graeve Jan opgezette evenement. Bij de paarden gaat Wim Smet in de klasse M/Z met Winnetou door twee zeges aan de leiding. In de L-klas voeren Ad Bergs en Diana Cant de lijst aan, terwijl bij de B- paarden Jan de Feyter al zo goed als zeker is van de winst. Bij de pony's in de M/Z-klas gaat Irene Bekius aan de lei ding. Peter Kosters is leider in de klasse L, terwijl Evelyn de Graaf de fe kloppen amazone is in de B-groep. De wedstrij den beginnen om 9.30 uur. de senioren veel sneller en harder gespeeld", beweert hij. „Maximaal tweemaal per maand mag een aspirant uit komen bij de senioren. Als je de helft van de competitie bij de senioren hebt gespeeld, tel je mee als senior en kan je niet meer terug". Vorig seizoen was het Hul sterse Morres succesvol bij de aspiranten. Naast Zeeuws werden ze ook nog Nederlands kampioen. Momenteel maakt Athanatos de dienst uit. Ook dit jaar komt er weer een wedstrijd, waarbij de twee kampioenen van de verschil lende poules tegen elkaar uit komen. De winnaar wordt af gevaardigd naar de nationale voorronden. Verder is de DSTZ (districtssectie Techni sche Zaken) bezig met centrale trainingen. Er wordt een dis trictsteam samengesteld, dat uiteindelijk ook weer van de partij zal zijn op de nationale voorronden. Kortom de NeVo Bo heeft de zaken wat betreft de aspiranten goed op orde. Competitieleider Otto Vos veld ziet de toekomst dan ook vrolijk tegemoet. „Steeds meer clubs gaan iets aan hun jeugd doen. Dit is geweldig belang rijk voor het volleybal in Zee land", vervolgt Vosveld. „Ook op school komt de volleybal- sport goed aan zijn trekken". En over zijn plannen: „Ik hoop dat de opgaande lijn wordt doorgetrokken. De jeugdige volleyballers vinden het leuk. We moeten proberen nog meer enthousiasme te kweken en de jeugd nog meer bij de volley- balsport te betrekken", besluit de Terneuzense competitielei der. van onze sportmedewerker SLUISKIL - Het ziet er naar uit dat een van Zeelands sterkste biljarters, Louis Dallinga, dit sei zoen niet meer in actie komt op de grote tafel. Na een knappe prestatie neergezet te hebben tijdens de voorwedstrijden bandstoten groot biljart in het begin van dit seizoen, lijken zijn werkzaamhe den een sta-in-de-weg om aan het kader en libre deel te nemen. Een jammerlijke zaak, vooral in het iibre. Otto Vosveld: „Steeds meer clubs gaan iets aan hun jeugd doen. Dat is geweldig belangrijk voor het volleybal in Zeeland". - foto de stem/cor j. de boer Enkele jaren geleden be wees de 35-jarige Dallinga een sterke troef voor het libre te zijn. Toen totaliseerde hij een moyenne van 48.00 en leek een stap naar de ereklas tot de mogelijkheden te behoren. Maar ook vorig jaar werden de plannen om deel te nemen aan de voor wedstrijden libre doorkruist. Het ziet er naar uit dat het deze keer niet anders zal zijn. Louis Dallinga: „Ho pelijk vind ik een gaatje om in april deel te nemen aan het li bre. Zou ik daar nu weer van af moeten zien, dan zou gebrek aan competitie in die spelsoort me wel eens op kunnen bre ken. Het kader 47/2 kan ik ze ker vergeten". Libre lijkt een spelsoort, die aan het doodbloeden is. Daar om is het interessant om te weten wat Dallinga in die spelsoort aantrekt. „Natuur lijk wordt dat grotendeels ver klaard door de resultaten. Die waren goed de laatste wed strijden en dan trekt automa tisch zo'n spelsoort je ook meer aan. Maar daarnaast blijf ik het libre als de basis van het biljarten zien. Iedereen heeft nu wel de mond vol van drie banden en ziet libre als een soort besmette spelsoort. Libre is een te makkelijk spelletje zeggen ze. Ik vraag je dan, als het zo gemakkelijk is, hoeveel partijen worden er, ook door ereklassers, in één beurt uit gemaakt? Nog niet teveel. Nee, libre is een verdomd moeilijk spelletje. Een spelsoort, die een grote technische vaardigheid vereist. Dit in tegenstelling tot het driebanden. Daarin kan een speler van twee, drie ge middeld libre ook al snel tot een aanvaardbaar niveau doorstoten". Ondanks het feit dat Louis Dallinga nog veel vreugde aan het biljarten beleeft, is de am bitie toch verminderd. Leefde enkele jaren geleden nog de hoop om eens door te kunnen stoten naar de ereklas, nu treffen we een meer gematig de Dallinga aan. Zijn reactie: „Af en toe zijn de ambities er nog wel, maar die momenten worden steeds schaarser. Op dat punt moet je reëel zijn en dan kom je tot de conclusie dat een veel hoger niveau dan er tot nu toe uitgekomen is, niet haalbaar is. Om dat te kunnen bereiken, moet je alles mee hebben. En met mijn werk zaamheden is dat niet reali seerbaar. Ik ben tot de slotsom gekomen dat ik ver aan mijn plafond zit. Natuurlijk zal ik door de routine, die ik opge- „M BH EXTRA GEMOTIVEERD" van onze sportmedewerker GOES - Jos Schipper, Vester Aarts en Ad Polak zullen in het komende wielerseizoen deel uitmaken van de profploeg Auto Brabant/Elro Teamgenoten van het Zuidbevelandse trio zijn onder anderen Theo Smit, Ad Tak, Peter Heeren en de Belgen Benny Schepmans en Rudi Bormans. Manager Henny Liebregts heeft voorlopig veertien man in zijn formatie opgenomen. Waarschijnlijk komen daar nog een of twee renners bij. Ploegleider Jos Elen betrekt 10 februari met zijn renners een trainingskamp aan de Middellandse Zee waar gedu rende veertien dagen ge schaafd wordt aan vorm en conditie. Tevens wordt daar ook aan enkele wedstrijden deelgenomen. Op het pro- gramm staan voorts alle voor jaarsklassiekers, waaronder de Amstel Gold Race, alsmede de Vierdaagse van Duinker ken en de Ronde van België. Ook geeft men acte de pre sence in de Ronde van Mid den-Zeeland en de Ronde van Nederland en uiteraard in alle vaderlandse criteriums. Oud coureur Jan Kole uit Goes, die nauwe betrekkingen onder houdt met genoemde prof- ploeg, deelde ons voorts mee dat Jos Schipper samen met Benny Schepmans en Theo Smit als beschermde renners zijn aangewezen. „Dat betekent voor mij dat ik straks extra gemotiveerd aan de slag ga", laat Schipper weten. „Ik ben blij dat ik mijn profcarrière kan voortzetten". De 31-jarige import-Zeeuw uit Kwadendamme kwam aan het eind van vorig seizoen figuur lijk op de keien te staan, toen zijn ploeg Wickes besloot niet meer door te gaan. Het was toen voor hem geruime tijd moeilijk een nieuwe sponsor te vinden. Te meer omdat Schipper vo rig jaar minder op de voor grond was getreden dan voor heen. Een blinde darmopera tie, die hij 12 maart moest on dergaan, was daar debet aan. Schipper: „Mijn hele voorsei zoen was toen praktisch naar de knoppen". Nu hij een plaats kreeg in de ploeg van Jos Eleri,' brak voor Schipper toch weer de zon door. „Zo kun je het wel stellen", merkt Schipper op. „Want ik voel me echt nog niet oud genoeg om te stoppen". De streekgenoten van Schipper, Vester Aarts en Ad Polak blijven als semi-prof actief. De 30-jarige Aarts be gint aan zijn zesde seizoen tus sen de broodrijders. Als loon- administrateur bij Betho in Goes begint zijn dagtaak al om zeven uur 's morgens. Aarts: „Om half vier in de middag zwaai ik af en dat houdt in dat ik dan nog genoeg trainingski lometers kan maken of wed strijden kan rijden, die wat de criteriums betreffen toch veel in de avonduren vallen of tij dens de weekeinden. Boven dien heb ik mijn vakantie- en snipperdagen, dus dat is alle maal wel te combineren". Hoewel Vester Aarts zich in hoofdzaak in dienst moest De drie in Zeeland wonende renners van de Elro-ploeg, v.r.n.l. Vester Aarts, Jos Schipper en Ad Polak, en Jan Kole. - fototannie de jonge stellen van het collectief in de ploeg, waartoe hij behoorde, wist hij toch in de afgelopen jaren in de koersen rond de kerktorens regelmatig een graantje mee te pikken uit het prijzenpakket. Dat geldt ook voor de 25-ja- rige Ad Polak uit Heinkens- zand, die vorig jaar in de rijen van de profs debuteerde. Hij klasseerde zich onder andere een paar keer als derde. Polak heeft een baan op het GAK in Goes en werkt 20 uur per week. „Dat was voor mij de reden om mijn geluk te gaan beproeven tussen de profs. Ik heb zeker geen spijt gehad van die stap", zegt hij. daan heb, nog wel wat sterker gaan spelen, maar echt veel hoger dan nu zal dat niet zijn". „Als je van 's morgens tot 's nachts moet werken, zoals ik in een horecabedrijf, dan kun je geen topsport beoefenen. Dan wordt het zelfs vaak moeilijk om op regionaal ni veau prestaties te leveren. Een mooi voorbeeld daarvan is het beker-kader. Daar moest re gelmatig tot Iaat gespeeld worden. Als je dan 's morgens om zes uur uit bed moet, zoals dat bij mij wel eens voorkomt, dan kun je 's avonds niet meer fit aan de tafel staan. De laat ste partijen van dat kam pioenschap waren dan ook een martelgang voor me. Ik was uitgeblust. Wil je presteren, dan moet je niets of nauwe lijks iets om handen hebben". „Talent zegt niet altijd alles. Je moet dat talent optimaal kunnen ontwikkelen. Als je dertig, veertig libre en om en nabij de twintig gemiddeld kader kan spelen, dan heb je aanleg. Dan is het slechts een kwestie van hoe wordt die aanleg verder ontwikkeld, welke mogelijkheden heb je. Er zijn tal van talenten, die nooit door zullen stoten, omdat ze beknot zijn in hun moge lijkheden. Je moet op de eerste plaat? drie, tot vier uur per dag kunnen trainen en daar naast ook nog veel wedstrij den kunnen spelen. Wie kan dat? Alleen iemand, die in de WW loopt. Ik ben al blij als ik soms vier tot vijf uur in de week kan trainen. Daarom neemt de ambitie af". „Let wel: af en toe laait het enthousiasme nog eens op. Dat moet ook, want anders zou het alleen maar bergafwaarts gaan. Vooral als er een toer nooi of kampioenschap voor de deur staat, dan is de drang om aan de vorm te schaven weer aanwezig. Je hebt dan een doel voor ogen. Daarom ook trekt het kampioenschap 38/2 van Zeeland, dat bij ons begin april gehouden wordt, en de topklasse bandstoten van Zeeuwsch-Vlaanderen mij enorm aan. Moet ik onver hoopt het libre laten schieten, dan zou ik graag tijdens die kampioenschappen nog eens uit willen halen". Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - Het Animo- damesteam verzamelde woensdag in de Braakmanhal voldoende games om voorlopig de leiding te nemen in poule 2 van het damesteamtennis. Animo haalde fors uit tegen Isabella, dat in de twee partij en slechts drie games behaal de. Verantwoordelijk voor dit krachtsverschil waren bij Animo Nel den Haan en Mar- got Hofman, die met 22-2- ze gevierden over Joke de Mees ter en Annie Maters, en Corle- meijer en Greet Bochardt, die veel te sterk waren voor de combinatie De Bokx/Witte (21-1). In poule 1 won het team De Rijke met 18-4 van Timmer man. Christian Nijsten en Wil van Remortel waren sterker dan Elly Lippens em Liesbeth van Seters (12-5). Ans Dobbe- leir en Eleonora Verhelst kon den in een gelijk opgaande partij net geen overwinning in de wacht slepen tegen Yvonne van Straaten en Sari Hame link (9-9). Het team Baarends blijft overigens de leiding be houden in poule 1.

de Stem | 1983 | | pagina 9