bestem: jfoonw- van Dixhoorn Straks met pensioen? Leef er naar toe. familie berichten! GROOTSTE BANENMARKT VAN ZW-NEDERLAND NU DE LAAGSTE PRIJS voor de laatste restanten t t t I toegegeven, pot in axel heeft de grootste en meest fijne meubelzaak van de benelux met heel veel kostbare klassemeubelen van bekende europese topmerken. de zaak op europees niveau MATHILDA ROZALIA VERSTRAETEN Karei Loduwijk van Poele IRMA MARIA DE DAUW Louis Antonius Waumans J. v.d. VOORDE de gehele dag GESLOTEN JOHANNES FRANS KOUIJZER "A -idverteren bouwt een reputatie, aannemer. EDOUARD FRABLEWICZ lAdverteren staat u goed, boetiek.99 JACKS nu vanaf50.- REGENJASSEN met voering nu vanaf100.- SC0L3ERTS nu vanaf50.- KOSTUUMS nu vanaf100.- WINTERJASSEN m,v,n„ 100.' MODE BROEKEN n„ 39.- SHIRTS nu vanaf25.- TRUIEN, PULLOVERS 19.- Bon Stuur op naar Postbus 259,1000 AG Amsterdam Graag ontvang ik het gratis boekje "Straks met pensioen 'n Goeie pensioentijd, daar moetje nu al aan werken. rrrr- Bezuiniging schoolbus Absda Contactavond i jni xuisr Vergadering popgroepen Open dagen Groene School Kapelle üb SI fcNI VAN DINSDAG 25 JANUAHI 19Ö3 Heden overleed tot onze droefheid, in de Blaauwe Hoeve, gesterkt door de H.H. Sa cramenten der Zieken, onze innig geliefde moeder, schoonmoeder, grootmoeder, zus ter, tante en nicht, mevrouw weduwe van de heer in de leeftijd van 77 jaar. Sluiskil: Gerarda van Poele Clinge: Jozef van Poele en kinderen Hulst: R. van Poele R. van Poele-de Gucht Clinge: A. van Poele A. van Poele-Rlngoot en kinderen Clinge: M. de Bodt-van Poele J. de Bodt en kind Drachten: Jenny van Poele en kind Clinge: W. van Poele Chr. van Poele van Goethem De families: Van Poele - Verstraeten - van de Branden Truffinoweg 2, Hulst, 23 januari 1983, Correspondentie-adres Kon. Julianastraat 19, Clinge De plechtige uitvaartdienst, waarbij U be leefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op donderdag 27 januari a.s. om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge, waarna de teraardebestelling op het R.K. Kerkhof aldaar. Eucharistieviering woensdag 26 januari a.s. om 19.00 uur in de Kapel van de Blaau we Hoeve. Samenkomst aan de kerk om 13.45 uur. De overledene ligt opgebaard in de rouw kamer van de Blaauwe Hoeve te Hulst. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in café de Troubadour, Gravenstraat 172, Clinge. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Met grote droefheid, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft gedaan, geven wij u kennis van het overlijden, gesterkt door de H. Sacramenten der Zieken, van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, zuster, schoonzuster, tante en nicht, mevrouw weduwe van in de leeftijd van 80 jaar. Clinge: Yvonne Segers-Waumans Gerard Segers, Wendy Familie Waumans Familie De Dauw 4567 PA Clinge, 21 januari 1983, Kijkuitstraat 9. De plechtige uitvaartdienst waarbij u be leefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 26 januari a.s. in de parochie kerk van de H. Henricus te Clinge om 10.30 uur, waarna de teraardebestelling op het r.-k. kerkhof aldaar. Eucharistieviering dinsdag 25 januari a.s. om 19 uur in de genoemde kerk. Samenkomst aan de kerk om 10.15 uur. De overledene ligt opgebaard in de rouw kamer van het St.-Liduinaziekenhuis te Hulst. Bezoekdag dinsdag van 14.00 tot 15.00 en van 19.30 tot 20.00 uur. Hiervoor zich melden bij de portier. Gelegenheid tot condoleren na de be grafenis in Café De Troubadour, Graven straat 172, Clinge. Zij, die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden na een noodlottig ongeval van onze zeer gewaardeerde mede werker en collega, de heer Zijn inzet, werklust en opgewektheid zal voor ons altijd een voorbeeld blijven. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte en kracht toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers Garage H. Kant Heikant. Donderdag 27 januari wegens sterfgeval Garage H. Kant Heikant, Julianastraat 66. Diep bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons allen is geweest, geven wij u kennis dat plotseling van ons is heenge gaan mijn dierbare man en onze zorgzame vader en opa op de leeftijd van 81 jaar. M.C.C. Kouijzer-de Block M.A.J, van Velthoven- Kouijzer L.S.P. van Velthoven Mieke, Luc, Saskia, Ellen W.J.M. Kouijzer J.P.E. Kouijzer- van der Zande Frank Inge Mare Zonnemaire: A.M.L. Itiënne-Kouijzer F.C. Itiënne 4301 DJ Zierikzee, 24 januari 1983. Nieuwe Haven 11. Geen bezoek aan huis De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvin den op donderdag 27 januari a.s. om 14.00 uur in de St.-Willibrorduskerk te Zierik zee, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats al daar. De avondmis zal plaatsvinden op 26 janua ri a.s. om 19.00 uur in bovengenoemde kerk. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van de overledene in de zaal van de christelijk gereformeerde kerk aan de Zevengetijstraat. Inlichtingen: De Stem, 076-2369) 7 Enige en algemene kennisgeving Heden overleed op 79-jarige leeftijd toch nog onverwacht onze lieve vader en opa Axel: L. Buyze-Frablewicz J. Buyze Fifi en Martin Hulst: J. Frablewicz en Edwin Sas van Gent, 24 januari 1983. Corr.-adres: Eisenhowerlaan 14, 4571 JB Axel. De eucharistieviering waarna begrafenis, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 28 januari a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Samenkomst in bovengenoemde kerk. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de aula van de begraafplaats. Hiermede betuigen wij onze Hartelijke Dank aan de familieleden, buren, x vrienden en kennissen voor de grote be- 4 langstelling en cadeaus in welke vorm K dan ook, alsmede de bloemen, planten en de vele kaarten ontvangen bij ons k 40-jarig 8 op 7 januari 1983. huwelijksfeest J. v.d. Velde E. de Wilde Clinge, Teerlingstraat 3. ^seeeooKeeceefieo Inlichtingen: De Stem, 076-236911 pUdgPAG 25 JANUARI Bedrijven vinden hulp in de krant. NOORDSTRAAT 23 TERNEUZEN pot is duur zeggen ze pot exposeert een grote exclusieve collectie van aurora, artifort, benders, brunati, cassina, castelijn, comfort, cor, de sede, durlet, gelderland, giorgetti, knoll, koekoek, hiilsta, kill intern., lübke, leolux, miller, muylaert, muileman, n-line, pas-toe, poltrona-frau, rietveld, raanhuis, spakman, saporiti, thonet, interlübke. (zondags gesloten). 4 I verdiepingen exclusief wooncomfort, gemakkelijk te bereiken met grote liften of trappenhal. doch ook veel minder dure meubelen, bij pot kunt u kiezen uit een de sede bankstel van 26.450,— of een eigentijdse zithoek-combinatie van 1.398,— een eethoek van 18.000,— of een van 598,— een salonkast van 43.800,— of een van 898,— een slaapkamer van 13.650,— of een van s 1.298,— pot heeft ze allemaal, zelfs 600 complete interieurs, modern, rustiek of klassiek. Pd# b"e,-.. ui (pot sinds 1907) waar ieder een zomaar binnen mag lopen vrijdagavond koopavond van 18 tot 21 uur (zondags gesloten) tel. belgië 0031-1155-2010 tel. ned. 01155-2010 4 verdiepingen exclusief wooncomfort, gemakkelijk te bereiken met grote liften of trap penhal. pot in axel, slechts 10 km. van hulst Nog 'n jaar of wat en voor meneer Van Wierden begint een heel nieuwe periode in z'n leven. Krijgt-ie eindelijk eens meer tijd en kan hij zelf zeggen, hoe hij z'n dag wil indelen. Als coach van de junioren, als grootvader en doorgewinterde sportman. Z'n aktieve vrijetijdsbesteding van nu, daar gaat hij zich straks helemaal aan wijden. Hij leeft toe naar z'n pensioen en is van plan die tijd goed te besteden. Als iederéén dat nou eens kon zeggen. Maar om te beginnen leven we niet allemaal in dezelfde omstandigheden. En daar komt nog wat bij. Sommigen van ons zien gewoon 'n beetje op tegen al die vrij heid. Al geven ze 't lang niet altijd toe. Dat pen sioen is straks opeens 'n feit. Hoe maak je er dan iedere dag 'n echte, verdiende pensioendag van? En hoe zorg je nu al, dat het een fijne tijd kan worden? Voor een heleboel mensen is dat beslist geen probleem. En voor u? Lees er al vast iets over. Over nieuwe kon takten met anderen, dingen die je kunt gaan doen. Maar ook over hoe je je straks weer nuttig en nodig kunt maken, met de ervaring die je hebt. 'n Boekje dat daar speciaal over gaat, sturen wij u graag toe. Er staan veel praktische gegevens in en ideeën die u misschien wel wilt navolgen. Even de bon opsturen en u krijgt het in huis. Naam:. Adres: Postcode/Plaats: ranp Publikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideeie Reclame (SIRE). ong i - I Von onze correspondent ST.-JANSTEEN - De buscom- missie van de basisschool St.- Aloysius heeft het autobus- vervoer van de schoolgaande kinderen uti Absdale, wegens bezuiningingen, afgeschaft. De ongeveer 20 kinderen Uit Absdale worden nu met twee pevsoneelsbusjes naar de school gebracht, wat een flin ke bezuiniging betekent voor het schoolbestuur en ook voor Vanee-hömer verslaggevers TERHOLE - Dè voetbalvere niging Terhole houdt vrijdag 28 januari een contactavond in de kantine. Dé bijeenkomst begint om acht uur en er is ge legenheid voor wat spelletjes en een gezellige babbel. Van een onzer verslaggevers HULST - De vereniging Pop groepen Hulst en Omgeving (PHO) houdt zaterdag 29 ja nuari de jaarlijkse ledenver gadering. De bijeenkomst vindt plaats in Den Dullaert en begint om twee uur. Tijdens de vergadering wordt een overzicht gegeven van de activiteiten van het af gelopen jaar. Tevens wordt in gegaan op de financiële toe stand van de PHO en de plan nen voor dit jaar. Bovendien moet er een nieuw bestuur worden gekozen. Om het nieuwe jaar goed te beginnen wordt zaterdag avond alvast een popconcert op touw gezet in het Houten kwartier. Op het podium ver schijnen de Hulsterse band Jeepster en de Koewachtse groep Gropiusstadt. Deze new-wave band bestaat nog niet zo lang en maakt die avond zijn debuut. Het concert begint om half negen. Van een onzer verslaggevers KAPELLE - Vanwege de gro- e belangstelling tijdens de open dag vorig jaar, heeft de jroene School te Kapelle be sloten dit jaar twee open da- Ben te houden. Belangstellenden uit Zuid- Beveland, Noord-Beveland, i holen en Schouwen-Duive- jand kunnen er terecht op 9 fe bruari en op 10 februari ko men 'Walcheren en Zeeuwsch- v|aanderen aan de beurt. Tijdens de open dagen kan men zich laten informeren bver de vierjarige dagoplei- j'bg Lager Agrarisch Onder lijs (LAS) en tevens wordt er, jndïen gewenst, uitgebreide ormatie verschaft over de meuwe richting Individueel Landbouw Onderwijs (ILO), yie in augustus van start gaat met het eerste en tweede leer jaar. Deze opleiding, een vier jarige dagschool, is een aange paste agrarische beroepsoplei- mg voor diegenen die per- 0<?blij ke begeleiding nodig onw -ri Toegelaten worden ZÜ die eventueel geen zes lassen lager onderwijs door- \°?en hebben. De school staat or bez'ich'tingihg op beide Ebbende dagen open van 0 h>t 17 uur en van 19 tot 21 Uur.

de Stem | 1983 | | pagina 10