Jeugd HVV'24 succesvol Keiharde confrontatie in Axelse sporthal Eelco Haak verovert schaaktitel Dobbeleir is klasse apart Vermeule h sterkste in Deltacross Topduel i Bron te sterk voor Breskens Oud Sluis is oppermachtig Geslaagd toernooi pupillen MAANDAG 17 JANUAR11983 Gesloten - T9 PAGINA SPORT Van onze sportmedewerker AXEL - De winnaars van de zaalvoetbalbeker van de KNVB afdeling Zeeland voor veldvoetbalteams bij de dames en junioren zijn bekend. Bij de dames won verrassend GDW 1 de bo kaal, terwijl bij de A-junio ren Zierikzee, bij de B-ju nioren HVV'24 en bij de C- junioren ROS de trofee pak ten. In Hulst speelden de da mes de finales. De zes teams die zich hiervoor plaatsten maakten er een spannende strijd van en het duurde dan ook tot in de laatste minuut voordat de winnaar bekend werd. In dit duel speelde GDW 1 tegen Veere 1. Laatstgenoemde formatie verdedigde de beker maar verloor met 2-0. Met name het tweede doelpunt was „goud" waard omdat hier door GDW een beter doel saldo verkreeg dan Vlissin- gen, dat nu met een tweede plaats genoegen moest ne men. Veere werd derde vóór SKNWK, GDW 2 en De Meeuwen. De regie was hier in handen van Eugène Francken, terwijl de leiding binnen de lijnen in handen was het arbitrale trio Dal mijn, Leenknecht en De Roose. Wim Broekhoven overhandigde namens het afdelingsbestuur de wissel beker. De A-junioren speelden hun finalewedstrijden in Kruiningen. Nadat RCS, Goes en Zierikzee als poule winnaars tevoorschijn wa ren gekomen, moesten zij uit gaan maken wie de beker in handen zou krijgen. Zierik zee I slaagde hierin door de andere finalisten met 3-0 te kloppen. RCS Al werd twee de en Goes Al derde vóór Serooskerke, Arnemuiden, Zierikzee A2, Terneuzen, Sluiskil A2 en HW'24. De algemene leiding was hier in handen van Kees Schijf, ter wijl Spijkerboer en Bolle als abriters fungeerden. Afde lingsbestuurder Henk Hoo- gerland reikte hier de beker uit. In Kapelle werden bij de B-junioren HW'24 B2 en Zeelandia pou'ewmnaars. Het treffen tussen deze teams in de Qeslissende strijd werd gewonnen door de Hulstenaren met 2-1. RCS werd hier derde vóór Kloe- tinge, 's-Heer Arendskerke, Bevelanders, Zierikzee, Hontenisse, Hoofdplaat en Arnemuiden. Van Dalen en Outermans traden hier op als arbiters terwijl de regie in handen was van Jan Ven- tevogel. Rinus Nagelkerke overhandigde hier namens de afdeling de bokalen. In Oostburg speelden de C-junioren in drie poules. Winnaars werden RCS, SKNWK en Arnemuiden. De beslissende groep werd dan ook door dit trio gevormd. De zege ging naar RCS vóór SKNWK en Arnemuiden. Terneuzen werd vierde ge volgd door Kloetinge, HVV'24, Domburg, SSV, Kruiningen, IJzendijke, Hontenisse en Sluiskil. De arbiters Naessens, Boeye en Vermeulen hadden hier de leiding binnen de lijnen, ter wijl Lou Tras de algemene leiding had. Als lid van de juniorencommissie over handigde hij dan ook de wisseltrofee. Voorwaarts is haas over Holst Van onze basketbalmedewerker AXEL - Voorwaarts en BV Hulst, sinds jaar en dag buren en concurrenten, ontmoetten elkaar afgelopen weekeinde voor de tweede maal in de competitie. Het werd in Axel eeekeiharde confrontatie, vooral dankzij het slechte optre den van de scheidsrechters. Vanaf het begin werd van beide kanten in een hoog tempo gespeeld, waarbij beide ploegen zich bijzonder nerveus opstelden. Reeds na vijftien minuten moest Tilly Lensen het veld verlaten met een ge blesseerde enkel. Aanvankelijk ging de strijd vrij gelijk op en de rust werd dan ook bereikt met een 20-16-voorsprong voor de Axelse dames. Hulst, dat dit weekeinde een dubbel programma tegemoet ging, had dus nog alle moge lijkheden. Zoals gezegd had het optreden van het arbitrale duo nogal wat invloed op het niveau van de wedstrijd. Met name in de tweede helft mondden de verrassende be slissingen nogal eens uit in vrij ruwe escapades aan beide zijden. Voorwaarts bleek uit eindelijk toch te sterk voor BV Hulst en won tenslotte met 40- 28. Aan Hulsterse zijde speelde Hanneke Pauw (12 punten) een sterke wedstrijd. Topsco rers aan Axelse zijde waren Sonja Geelhoedt (12 punten) en Heieen van Espen (16 pun ten). In Hulst stond dit weekein de weer een uitgebreid wed- strijdschema op het program ma. De dames beleefden hun tweede wedstrijd, na de vrij harde ontmoeting tegen Axel, de vorige avond. Nu stond Me- vo'80 op het menu, een ploeg waar de gemotiveerde Hul sterse dames weinig proble men mee bleken te hebben. Reeds bij rust stond een 24-4- voorsprong op het scorebord, een stand waar vooral Hanne ke Pauw (14 punten) een groot aandeel in had. De tweede helft bracht in feite hetzelfde beeld, zelfs toen - na het uit vallen van één van de tegen standers - de Hulsterse dames het vijandige shirt aantrokken en zodoende de eigen veste moesten bestoken. Carina Ser- rarens had met 18 punten eens te meer het grootste aandeel in de eindstand: 44-16. BV Hulst 2 ontving de ruige brokken van Simple Dribble 1. Deze eerste wedstrijd vor de Hulsterse veteranen in het nieuwe jaar verliep in feite vrij goed volgens plan. Met het oog op de enorme lengte van de tegenstander, speelde Hulst een strakke, gesloten 2-1-2- verdediging, wat aanvanke lijk resulteerde in een miniem krachtsverschil. Dankzij uit stekend aanvalsspel. In de eerste tien minuten wisten de Hulsterse reseves toch vrij ge makkelijk een 21-9-voor- sprong op te bouwen. Een voorsprong die feitelijk inet meer uit handen werd ge geven. Bij rust was een kleine 27-20-voorsprong bereikt, maar in het begin van de tweede helft kwam Simple Dribble toch enigszins terug, vooral via de grotere fysieke inbreng. Hulst liet zich ge- Van onze schaakmedewerker MIDDELBURG - De Middelburger Eelco Haak is door zijn overwinning in de zesde ronde van het Zeeuws schaakkam pioenschap voor junioren op 1% punt voorsprong gekomen. Hij staat nu onbereikbaar op de eerste plaats in de A-groep. Er moet nog één ronde gespeeld worden op 29 januari in Kruiningen. In de B-groep staat de Axzelse schaker Erik Bolleman bovenaan de lijst. Bolleman heeft nog niet gewonnen maar heeft aan een remise in de laatste ronde voldoende om zich Zeeuws kampioen te mogen noemen in zijn groep. Johnny Dieleman is wel zeker van zijn titel in de C-groep. Ook hij heeft een voorsprong van 1 Vz punt op zijn naaste belagers. De strijd om het kampioen schap in de A-groep is welis waar gestreden, maar voor de overige ereplaatsen zal nog wel geknokt moeten worden. Johan de Wolf, Erik Janse, Roeland van Oorschot en Ad de Feijter staan ieder op 4 punten. De laatste ronde zal uitsluitsel moeten geven voor de bezetting van de tweede en derde plaats. Ad de Feijter en Johan de Wolf kwamen zater dag remise overeen in tijd nood. Erik Janse, die een goed toernooi speelt, stond in een betere stelling tegen de Zeeuwse kampioen Eelco Haak, maar in tijdnood moest hij toch remise toestaan, het duel tussen HWP-speler Adrie van Kampen en Roeland van Oorschot werd snel in remise beëindidgd. Na een lange par tij tussen Andriessen en M. Dubbeldam werd ook hier re mise het eindresultaat. In de B-groep won Erik Bol leman van Wirri Geldof. Bolle man maakte een moeilijke opening door; hij verloor een loper. Toch kon de nog steeds ongeslagen Axelse schaker met een goed opgezette aanval Geldof op de knieën krijgen. Bolleman leidt nu in de B- groeop met 6 punten uit zes wedstrijden. Mare de Waal is de enige schaker in de B-groep die Bol leman nog van zijn troon zou kunnen stoten. Als Erik Bolle man in de laatste ronde zijn partij verliest en De Waal zou winnen, dan komen de twee schakers samen op zes punten. De overwinning gaat dan naar HWP-speler Mare de Waal, omdat hij in het voordeel staat qua weerstandspunten. Mare de Waal won zijn partij zater dag niet eenvoudig. Lange tijd ging de strijd gelijk op. Maar in de 45e zet was het punt voor De Waal en Wilco Krijnsen was verloren. BORDUITSLAGEN: A-groep: De Wolf-De Feijter Vz-Vi, Haak- Janse Vz-Vz, Van Kampen-Van Oorschot tte-tte, Andriessen-Dub- beldam (é-%, Ton-Wiersma 1-0, Voogd-Boone li-tte, De Kraker-De Hulster 1-0, Westdorp-Ketelaar 0-1. B-groep: Bolleman-Geldof 1-0, Krijnsen-De Waal 0-1, Oreel-Sies 0-1, Van der Hil-Martens 0-1, Mar- quinie-Vos 1-0, Van der Vaart- Meuleman 1-0, De Ridder-Van Dijke 0-1, M. van Kampen-M. Dubbeldam 14 -14, Van de Sande- Heijboer 0-1, Gulmans-Daniels 0-1, Van Dijke-Paas 1-0, Van Ac ker 1 punt reglementair. C-groep: B. van der Vaart-J. Dieleman 0-1, Vermeulen-Leer 1-0, Bril-H. Kete laar 1-0, Poley-Dek 0-1, Van Hat- tum-Schaaij 1-0, Kindt-M. Diele man 1-0, Ransschaert-Sanderse 0-1, Leeuwenburg-Vinjé 0-1. STANDEN: A-groep: Eelco Haak 514, Johan de Wolf, Erik Janse, Roeland van Oorschot en Ad de Feijter 4 punten. B- groep: Erik Bolleman 6, Mare de Waal 5 en Frank Sies 414 punt. C-groep: Johnny Dieleman 5%, Bas van der Vaart, Quinten Bril en Quinten Vermeulen 5, Leer en Dek 414 punt. woontegetrouw niet overbluf fen en beantwoordde het li chamelijke overwicht van de tegenstander met prima uitge voerd aanvalsspel. Alle posten leverden uitstekend werk af, zodat naast Koen Dehulsters (14 punten) ook Jack Leen knecht en Mark Janse (beiden 11 punten) van afstand konden scoren. De eindstand was ten slotte 54-43. BV Hulst 1 ontmoette thuis Virtus, de leider in de eerste klas rayon. Zoals bekend speelt BVH 1 zijn beste wed strijden tegen de sterkere ploegen en ook nu liet Hulst uitstekend basketbal zien. Coach Luc Dierickx had een 1-3-1-zoneverdediging opge steld tegen Virtus en dit sys teem pakte uitstekend uit. Met name in de eerste helft kwam de tegenstander nauwelijks aan combineren toe. Hulst daarentegen kon vooral via captain Jan den Hamer (12 punten) uitlopen tot een 18-12- voorsprong halverwege de eerste helft. Na rust kwam Virtus echter allengs meer los van zijn tegenstander. Toen BVH overschakelde op per soonlijke mandekking kwa men de technische kwaliteiten van de leidersplo'eg steeds meer tot uiting, zodat Virtus toch nog vrij royaal met 71-58 kon zegevieren. Eens te meer bleek Hulst echter in staat de hogere ploegen vrij goed aan banden te leggen. Topscorers aan Hulsterse zijde waren Ka- rel Doolaeghe (16 punten) en Ton de Booij (14 punten). Spelmoment uit de basketbaltopper tussen de damesteams van Voorwaarts en BV Hulst. Hier een aanvalspoging van de in donkere shirts spelende Axelse dames.FOTO WIM KOOY- MAN Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - Verras singen alom in een geslaagd tennistoernooi, voor de eer ste maal gehouden in de Ja- rinohal in Terneuzen. Voor de eerste maal zijn de bezoe kers van deze hal gecon fronteerd met wedstrijden op hoog nievau, hetgeen bij het voltallige publiek zonder meer in de smaak viel. Het toernooi zal dan ook zeker een vervolg krijgen, mede door een perfecte organisa tie van Enno Cohen en Frans Witte. Ondanks enkele sen saties, verraste het niemand dat de eerst geplaatste in de C-categorie, Coen Dobbeleir, zich manifesteerde als de sterkste en zich daarmee kandidaat stelde voor plaat sing op de B-lijst, mede dankzij de voorgaande suc cessen. In de finale trof hij Tim van Dijk, die zich goed op trok aan zijn opponent. Dob beleir, veel risico's in zijn spel leggend, had aanvanke lijk wat moeite met zijn vol leyslagen. Wellicht ook de reden dat Van Dijk goed bij bleef. De beslissing van de partij werd bewerkstelligd bij de stand 7-6 in het voor deel van Dobbeleir. Van Dijk verloor zijn service-ga me en dit betekende 8-6 en zoals later ook bleek, was deze op hoog peil staande fi- inale beslist. De klok be paalde uiteindelijk de uit slag op 14-7. Dobbeleir had weinig ob stakels op zijn weg gevon den. In de eerste ronden ont deed hij zich van Enno Co- hen (15-5) en Ferd Elliott werd zijn volgende slachtof fer (19-4). Mark Albers bood nog de meeste tegenstand in de halve finale (12-9). Op de foto de finalisten van het C-tennistoemooi in de Terneuzense Jarinohal. Links winnaar Coen Dobbeleir en rechts Tim van Dijk.FOTO WIM KOOYMAN De meeste verrassingen zaten, zoals gewoonlijk, in de D-categorie. De als eerste geplaatste Pièrre Lampaert uit Aardenburg won welis waar de eerste ronde van Ad Hij mans 713-6), maar moest daarna ervaren dat George van Eijl uit Terneuzen hem verrassend onderuit haalde (10-8). Ook de derde geplaat ste Teun Melissen werd ge wipt. Na met 7-1 achter te hebben gestaan tegen Riny Kort, kwam hij toch niet verder dan 7-6. Zoals was voorzien was de jeugdige Peter van der Sloot, als tweede ingeschat, de triomfator van het D-toer- nooi. Zonder ook maar iemand tekort te doen, is het een gunstige ontwikkeling dat nu ook de jeugd door breekt in deze categorie. Met ruime overwinningen op Maarten van Kerkvoort (14- 5), Ton Veraart (11-7) en Ri ny Kort (9-3) had Van der Sloot zich een weg gebaand naar de finale. In de boven ste helft van het schema had ook George van Eijl een fi naleplaats bereikt door in de halve finale de vierde ge plaatste Piet van Mieghem te verslaan (10-9). De vastheid van Van Eijl, de nervositeit van Van der Sloot, deze factoren bepaal den het begin van deze fina le. Een achterstand van 6-3 was voor Van der Sloot aan leiding de bakens te verzet ten en te kiezen voor een aanvallend patroon. Dit re sulteerde in een voorsprong van 9-6. De spanning steeg bij 9-9, maar Van der Sloot won uiteindelijk met 11-9 deze finale. De eerste twee geplaat sten in de E-categorie, Krijn Hamelink en Jürgen Roth, kwamen iet verder dan de halve finale. Hamelink ver loor van Jan Vermeulen (7- 8) en Roth moest zijn meer dere erkennen in Leo van Hoije uit Clinge (5-11). De fi nale leverde een overwin ning op voor Van Hoijé (11- 6). WESTENSCHO UWEN - Zoals verwacht schreef John V» meule de elfde editie van de Deltacross op zijn naam. Bij de et, ste doortocht had hij al een kloof van enkele meters geslagt met de achtervolgers waarbij onder meer een sterk lopeti Kees Kraayeveld van Sliedrecht Sport, Kim Reynierse, Ko vj der Griek en Huib Dalebout. Een gat dat naarmate de wedstrij vorderde, steeds grotere vormen aannam, ondanks dat Kraay; veld diep in de reserves ging om de sachade te beperken. Na de helft van de wedstrijd Lust, Marathon 1L34; 5. Joke werden de posities in de voor ste gelederen niet meer gewij zigd. Ko van der Griek, sinds kort weer actief in het Zeeuw se, pakte de vierde plaats voor Huib Dalebout en thuisloper Simon Blom, die op het aller laatste moment nog zijn start nummer kwam afhalen. Bij de dames ging de zege naar Jackeline Vermeule, die evenals haar broer, van start tot finish een gewonnen wed strijd liep. Jopie Daane wrong zich met succes tussen de twee Dynamo-atletes in, want Jac queline Mol nam de derde plaats voor haar rekening. Bij de A-jongens ging de zege naar Thor-atleet Andy Wie- rikx. Ook hij won met grote overmacht. Hetzelfde deed Frans Krijnsen bij de vetera nen. Meisjes pupillen B 1000 meter: 1. Lidewij Pot, Dynamo 3.51; 2. Da nielle van Cadszand 4.00; 3. Daniel le Elve, Dynamo 4.02. Meisjes pupillen A1000 meter: 1. Jacqueline van de Kreeke, AV'56 3.37.8; 2. Cherry Abuijs, Dynamo 3.54; 3. Miriam Antheunisse, AV'56 3.46. Jongens pupillen B 1000 meter: 1. Martij n Lockefeer, RKHAV 3.41.6; 2. Peter Schipper, RKHAV 3.47; 3. Martij n Lerke, Marathon 3.52. Jongens pupillen A 1000 meter: Eerstejaars: 1. Elmar Sturm, Zee land Sport 3.28.4; 2. Michel Hou- kamp, Zeeland Sport 3.29; 3. Ralf Koper, Delta Sport 3.31. Tweede jaars: 1. Martin Baptist, Dynamo 3.19.2; 2. Arjan de Feyter, AV'56 3.23; 3. Marlon Dijkshoorn, Dyna mo 3.26. Meisjes D 1000 meter: 1. Wendy Schaareman 3.26.4; 2. Barbara Rijk 3.26.5; 3. Ingrid Pul 3.32, allen Ma rathon. Jongens D 1500 meter: 1. Folkert Morsheim, Zeeland Sport 4.49.3; 2. Edwin de Vos, Scheldesport 4.50; 3. Stephan Grondman, RKHAV 4.52. Meisjes C1500 meter: 1. Jolanda de Nijs, RKHAV 5.05.9; 2. Karin Glerum, Marathon 5.10; 3. Naomie Plaat, Olympia'48 5.22. Meisjes B 2000 meter: 1. Muriel Grondman, RKHAV 6.58.4; 2. Elia- ne van Roosevelt, Zeeland Sport 7.31.8; 3. Renate Bakker, Schelde sport 7.39. Jongens C 2300 meter: 1. Ingmar Berman, Delta Sport 7.52.4; 2. Pie- ter Lindenbergh, AV'56 7.58; 3. Pe ter Wielaert, AV Flakkee 7.59. Meisjes A 2800 meter: 1. Lenny natte, Dynamo 11.45; 2. Jacolies van Gastel, Delta Sport 12.00; 3. Sandra van Waes, RKHAV 12.03. Dames 2800 meter: 1. Jackeline Vermeule, Dynamo 10.27.7; 2. Jopie Daane, Marathon 10.38; 3. Jacque line Mol, Dynamo 10.46; 4. Hugette MAANDAG 17 JANUAR1191 Van onze sportmedewerker HULST - De winterkam pioenen in de Hulsterse be- drifjsvolleybalcompetitie rijn in de hoogste klassen teworden Neckermann bij de heren en Printerij bij de dames. Bij de dames in de tweede klas ging de titel „aar Morres 1, dat tevens via de 3-0-zege op W Hulst 1 de promotie veilig stelde. Hulst degradeert uit de hoogste klas. In de derde klas pakte Haulez de titel en caat over naar de tweede klas. CVC Van de Sande, dat met evenveel punten eindig de, maar een iets minder ge middelde haalde, moet nog gvn promotie-degradatie duel spelen tegen de hekke- slui Solr Ir hen pioe mov reel wee rode eers nen de c plas mot als de Kasteele, Delta Sport 11.37. Jongens B 3000 meter: 1. w Schutte, Dynamo 12.08.5; 2. Alb» Schrijver, AV'56 12.33; 3. Edo Gi demondt, Energie 12.40. Jongens A 5400 meter: 1. Ag Wierikx, Thor Roosendaal 19» 2. Frits Bolle, AV'56 19.23; 3. Ji Konijnenburg, Delta Sport 19.43 Veteranen 9000 meter; 1.1 Krijnsen, AV"56 30.20.8; 2. Abuijs, Dynamo 32.06; 3. Swint, Zeeland Sport 32.54; 4. Lucas, Marathon 34.13; 5. Lou gemanse, Zeeland Sport 34.29, Senioren 9000 meter; 1. jt Vermeule, Dynamo 29.08.6; 2. Kf Kraayeveld, Sliedrecht Sm 29.23.4 3. Kim Reynierse, Dynag 29.42.8; 4. Ko van der Griek, Mag thon 29.52.5; 5. Huib Dalei AV'56 30.20.4; 6. Simon bLom,fti; Sport 30.21.9; 7. Rinus Jeroens oiympia Halsteren 30.28.3; 8. ft ie behaalden de Voorwaarts-t Nederlof, Sliedrecht Sport op Athanatos: 3-0. De top Dynamo 30.501; 11. Sam man, Marathon 30,30.51; 12. Ja van Heteren, Sliedrecht Sper 9. Peter Hameeteman, sport 30.45.1; io. Frank Koore James De Sterre-Kikkers wei joor de Aardenburgse ploeg, leren handhaaft De Sterre «orres 2 zijn koppositie. Sch RKHAV 31.02; 14. Cor Peute, D] namo 31.03; 15. Jan de Bart, Afl £1 31.04. n punt liggen bij Mytilus 2. oed weg bij YVC en won nipt Promotieklas dames: fOORWAARTS-ATHANA- ros 3-0 (15-13 15-8 15-6) - Voorwaarts speelde een uit tekende wedstrijd. Athanatos ipereerde erg onzeker. De gas- en kregen niet de gelegenheid lun favoriete spel - plaatsbal- te spelen. Een dik ver- SAS VAN GENT jeugdcommissies van de voet ligend hadden de Axelaars de liende zege voor de Voor- - ft vaarts-dames. Vooral verde- balverenigingen Corn Boys RIA en Philippine kunnen te rugzien op een geslaagd zaal voetbaltoernooi voor de jeujf tares was in deze partij niet van de voetbalvereniging; uit de gemeente Groot Sas.Ii lerste twee sets toch nog vrij de afgelopen twee weekeinde; eenvoudig. SC Morres kon lieten de organisatoren i teeds niet doordrukken. Al- sporthal De Vlaandaeren li een in de derde set mocht Sas van Gent, maar liefst zo) tares het zoet van de over- driehonderd jeugdvoetballen finning smaken. Toch ver in actie komen. Deze sportieve onderbn king van de winterstop dermate goed aan bij de lti ding en de jeugd, dat de kaïa liende de thuisploeg de ruime i-l-zege, YVC-MYTILUS 0-3 (8-15 1-15 5-15) - YVC kon zelfs te- jen een totaal ongemotiveerde groot is dat volgend jaaree dytilus-ploeg geen potten dergelik evenement opnieui wordt gehouden. De eindstanden van pen zaterdag waren: D-pupil- len: 1. Corn Boys, 2. RIA, 1 Philippine. E-pupillen: 1. Eli 2. Corn Boys, 3. Philippine. F- pupillen: 1. RIA, 2. Philippine 3. Corn Boys. Van onze sportmedewerker OOSTBURG - De afgelopen competitieweek vielen er in de eerste klas van het Oostburgse KNVB-zaalvoetbal aardig wat verrassingen te noteren. De grootste krachttoer verrichtte Bron. De formatie uit ,,'t Kerkje" met doelman Arnold de Wever in de hoofdrol, pakte de winst tegen titelkandidaat Breskens. Ook Hofzicht lever de knap werk. De IJzendijkse formatie won ruim van Van de Bosse en deed de gehate laat ste plaats over aan Casino, dat van Hoekert verloor. De ploeg van het moment is ongetwijfeld Vooruit. Na een uiterst moeizame start draait deze formatie op volle toeren. Wat dat betekent ondervond Sluis 1. In de tweede klas bliift derby tegen Oude Raedthuys! een kostbaar punt in. Tem Boys 2-Cebeco/Zuidwest!-! 3-3. STANDEN: Eerste klas; W 9-14, Breskens'82 9-12, Hoekert» 12, Vooruit 9-11, Van de Bosse 1M Bron 9-8, Sluis 1 9-7, Hofzicht M Van onze sportmedewerker OOSTBURG - In de eerste klas van het Oostburgse re creatieve zaalvoetbal lijkt Oud Sluis de prolongatie van de titel halverwege de compe titie al geregeld te hebben. Oud Sluis koel de kansen af wachtend, won het toptreffen tegen OBV met ruim verschil en bracht daarmee zijn voor sprong op vier punten. In die zelfde klas zette Mariens de opmars verder ten nadele van Telepost. In de tweede klas is leider Lotus duidelijk van slag af. Tegen Administratief Perso neel kwam het niet verder dan een doelpuntloos gelijk spel. Telepost 2 maakte geen fout tgen OLS Breskens en is tot op één punt genaderd. LTS speel de een voortreffelijke partij tegen Musson, wat LTS punt opleverde. Rabo 2 weK twee punten rijker in hetdi® tegen Trimclub en Gemeente Oostburg pakte de winst tegen tegenstander Riemens. UITSLAGEN: Eerste klas; 0# Sluis-OBV 4-1, Martens-Telepf' 9-3. Tweede klas: Administrate8 Personeel-Lotus 0-0, OLS Bro' kens-Telepost 2 2-7, LTS 0# burg-Musson 3-3, Rabo 2-T* club Breskens 3-2, Riemens-W meente Oostburg 1-5. STANDEN: Eerste klas: 0 Sluis 11-21, OBV 11-17, Aers 10-» Martens 11-15, Alheo 10-14. ij Shop 10-9, Veteranen 10-9, Rw? Leeuw 10-7, Rabo 1 10-5, Leliaf Leekens 10-5, Telepost ll-4' (i Looy/Groosman 10-3. Tweejj klas: Lotus 10-17, Telepost 2 Administratief Personeel 1»T OLS Breskens 10-12, Kombuis', Riemens 10-jï 11, Musson 10-11, Gemeente Oostburg 10-10, Oostburg 9-8, Trimclub Bre 10-4, Rabo 210-4, Chez René9-«- 'LIS Van onze volleybalmet IJZENDIJKE - In de Zeeuw aak goed voor elkaar. MYTILUS 2-SC MORRES 1 (15-12 15-13 13-15 15-2) - so succesvol. Mytilus won de ireken. Door de goede Goese ervice mislukte de YVC-stop olledig. Aanvallend kwam er iaardoor niets uit de verf. linnen drie kwartier had My- ilus gewonnen. Promotieklas heren: DE. 5TERRE-MORRES 2 3-0 (15- 15-5 16-14) - De Sterre moest niet tot het uiterste ;aan. Morres gaf redelijk par- ij. In de tweede set nam de thuisploeg een 13-0-voor- iprong. Daarna was de set en lok de wedstrijd gauw beke ren. De Sterre kon veel wis- ielspelers inzetten. De zege twam hierdoor niet in gevaar. ATHANATOS-DYNAMO 3 (9-15 15-10 7-15 3-15) - Athanatos heeft goed partij iegeven. Dynamo, dat dit jaar 'norm tegenvalt, beschikt >ver een geraffineerde aanval. Athanatos wist hier geen goed intwoord op. Een verdiende «ge voor Dynamo, ondanks punt een wiss gelij laat: Sche wins D STE 10-1 leve op v met uit" Mat de thui Ster Daa initi Kik! vier tot: mee H CVC Een thui rass de t 14-3 In thui vooi gem zege T WA 10 1 strij Van blie Sav< kre< Tem Boys 2 de aandacht trek ken. Deze keer was Ceta Zuidwest het slachtoffer v«i) de Hoofdplaatse zegehonge Nummer twee op de ranglijst Ingels/Renique leverde inlet moedige verzet van de huisploeg. YVC-EVVC 2 2-3 (9-15 9-15 5-12 15-8 11-15) - EWC is UITSLAGEN: Eerste klas: Siste ioor het oog van de naald ge- !r0Pen' °°k al sP-lde YVC in Bosse-Hofzicht 2-7. Tweede klw eerste twee set bar slecht. Set produceerde in totaal in Ingels/Renique-Oude Raedthuys! ie twintig foutieve opslagen. '®af de derde set ging het stukken beter. EWC zwakte reel af. Eugène du Fossé sloeg s-o, i a-i, JJ*6'6 malen goed in voor Casino 9-5. Tweede klas: TemBo? ÏVC. EWC pakte echter toch !?ge^'Ren,nioqn S Wee Punten en verdiende dat Sikkels 9-12, Sluis 2 9-11, u® ilgenliik nok Raedthuys 2 10-11, Du ComrMtf 6._"Jkook. 9-8, Cebeco/Zuidwest 9-5, Buitel' lust 9-5, Harry Bonte 9-4. MYTILUS-SCHELDE- 1PORT 2-3 (12-15 17-15 10-15 '5-12 17-19) - Mytilus is er in Beslaagd Scheldesport een RU tra t byte 115J twe ken ters ras: liez rus nog Ze 9-3. mir nas en 1 vor me bij WA Rol Vai noo de kar noo 7-6. fan onze volleybalmedewerker IJZENDIJKE - In de iande- 'bke volleybalcompetitie stond de Zeeuwse derby Ma- fathon-Savok op het pro gramma. De Sasse ploeg speelde stukken beter dan foorheen en zegvierde met 5-1. De beide Morres-teams W'Jven het goed doen. Wel iswaar wonnen de Morres- eames de zware uitwed strijd tegen Polaris maar ®et 2-3, toch waren ze te vreden. De heren hadden geen prolemen met Van "and voort: 3-1. Tweede divisie: POLA- I- Morres 2-3 (15-8 11- «15-2 11-15 8-15 - Ondanks "®t ene punt verlies toch te- ju'edenheid in het Hulsterse a|hp. Morres had aanvan- eiijk veel moeite met de t°P. Polaris verzorgde zijn ®rvice voortreffelijk. In de jyoede set revancheerden de j erse dames zich uitsto ten? 111-15) en in de derde kwamen de gasten er to- ta Bi E: de nc V( te Pi VI R: 16 nt V. te de

de Stem | 1983 | | pagina 14