rdiger intant jn, werken ands tennistalent van Lngen i Weinig medewerking voor Blok Thijs Libregts moet weg bij PSV ERDAM Bob Potion in itafeltennisteam De Agostini IVan der Pal naar Davos Overwinning Raas/Frank AS Roma: geen tijd worOranje Phoenix wil plaats Amersfoort innemen HOOGOVENTOERNOOI SNEL GEDEVALUEERD Afgelastingen Floor Bouwer stapt uit BBI jtechniek IRacemotoren foor KNMV door Romein van Damme door Jean Nelissen transportsector met t |ur, lediging en transn,. Ide hoofdmoot van on> 1 een respectabel aam, pe op reinigingsactivife aantal gespecialiseeiJ waar hij zich op dee ?ren voor uitbreiding VJ nieuwe man zorg va net de bestaande client!] It zich gesteund door htatieve man in de leeft Jele ervaring. Vanzelfsp,, Icontactuele eigenschai lord als geschrift. [schreven sollicitatiebrie! |hten aan de directie va [rwegend werk- medewerkers, jnctie van fnen worden, aanvang niet ondersteunen eeftijd bij voor- .andplaats geving. vrouw - in aan- men voor deze jrriculum vitae richten aan de erlandse Stich- iniek, Wittevrou- 3 Utrecht. ft de adviseren de keuzeproce- en en zal met act opnemen epositie. ïg van betrokke- atie door- rectie van ZOETERMEER (ANP) - Bob [potton is opgenomen in de Ne- Iderlandse tafeltennisploeg, die [van 20 tot en met 22 januari in T Cardiff zal deelnemen aan de 0pen kampioenschappen van Wales. De 25-jarige Brit, die Ivoor Valkenswaard speelt, zal Lorden vergezeld door zijn clubgenoot Han Gootzen en Ron van Spanje van De Velu- |we. Als coach gaat Milan giencel mee. Aan de dames- l strijd doen geen Nederlandse [speelsters mee. Met de afvaardiging van [potton handelt de NTTB strikt [volgens de reglementen van de I Europese Tafeltennis Unie I(ETTU). De ETTU legde de iBrit kortgeleden een speel ver- Ibod op, dat alleen van toepas- Jsing is op de Europese landen competitie. Potton is echter I wel gerechtigd voor het Ne derlands team uit te komen op [open kampioenschappen. IsCHRUNS (AFP) - De Zwit- Iserse Doris de Agostini heeft [gisteren een afdaling voor de •wereldbeker dames in I Schrans gewonnen. Ze kwam [op de piste, die met zijn lengte [van 2100 meter en een verval [van 540 meter als de technisch [moeilijkste ter wereld geldt, [tot een tijd van 1 minuut en [21.57 seconden. Enkele skisters [bereikten een topsnelheid van 1130 kilometer per uur. I De uitslag is: 1. Doris de Agosti- Im (Zwi) 1.24,57, 2. Elisabeth Chaud l(Fra) 1.24,69, 3. Caroline Attia (Fra) 1124,89, 4. Laurie Graham (Can) 1125,08, 5. Gerry Sorensen (Can) 1125,12,6. Irene Epple (Wdl) 1.25,30. Stand in de wereldbeker: 1. Eri- Ika Hess (Zwi) 125 punten, 2. Tama- Ira McKinney (Vst) 117, 3. Hanni llVenzel (Lie) 111, 4. Irene Epple ■(Wdl) 78, 5. Christin Cooper (Vst) |SI,6. Elisabeth Kirchler (Oos) 60. lOOSTERZEE (ANP) - Harm Ivan der Pal zal volgende week Ide voorbereiding op de natio nale titelstrijd sprint voortzet ten in Davos. De reis is mogelijk gemaakt Jdoor twee sponsors. Eerder Ikreeg Hein Vergeer de moge lijkheid zich alsnog bij de |kernploeg van Henk Boer in Davos te voegen. RNHEM (ANP) - De Ko- Ininklijke Nederlandse Motor rijders Vereniging (KNMV) [heeft deze week uit Japan de bevestiging binnengekregen Ivoor de bestelling van twee ]Honda-wegracemotoren. De racemotoren zullen eind [februari in Nederland arrive ren De KNMV heeft nog geen [beslissing genomen over de verdelding van de 60.000 gul- pn kostende machines. Van onze sportredactie ZEIST - Morgenavond maakt Ger Blok, bondscoach van het Olympisch team, een selectie van veertig spelers bekend. Veertig spelers die uitkomen in het betaald voetbal. Zoals bekend 'heeft het amateurbe- stuur zes januari besloten, dat ook semi-profs in aanmerking komen voor de Olympische se lectie. Het toelaten van de semi- profs brengt uiteraard het een en ander teweeg. Door de ver soepeling van de regels heeft het betaald voetbal nu plotse ling te maken met vier teams: het A-team, Jong Oranje, het WK-juniorenteam (tot twintig jaar) en het Olympisch team. Om bondscoach Kees Rijvers niet voor de voeten te lopen, werden er onlangs in het Joe goslavische Split, waar Blok en Rijvers het trainerscongres van de UEFA volgden, diverse afspraken gemaakt. Zo werd onder andere afgesproken, dat Blok geen beroep doet op spe lers die in Jong Oranje spelen. Woensdagavond vloog Ger Blok terug naar Nederland om aan een rondreis door de be taalde sector te beginnen. Met in zijn spoor Evert Grifhorst trok (en trekt) Ger Blok van de ene club naar de andere. Met de vraag zoveel mogelijk me dewerking aan het Olympisch project te verlenen. Erg succesvol is Ger Blok tot nu toe nog niet geweest. Zo meldde onder andere Roda JC, dat het niet veel voelde voor het afstaan van spelers. Een te smalle kern werd als voor naamste reden opgegeven. Ook in Rotterdam stond Hans Kraay, trainer van Feyenoord, niet te juichen. Daar wordt ge vreesd dat er door deze ont wikkelingen, telkens spelers naar Zeist moeten. „Dan kan ik net zo goed in Zeist gaan trainen", aldus Kraay. Haar lem sloot wat dat betreft bij Feyenoord aan. Vooral in die stad een bittere tegenvaller, omdat Ger Blok Haarlemmer Martin Haar als het middel punt van zijn nieuwe ploeg ziet. Bij Ajax hield men zich voorlopig nog even op de vlka- te, maar aannemelijk is dat men ook daar niet staat te springen zowat iedere week spelers te moeten afstaan aan een vertegenwoordigend elf tal. Alleen in Eindhoven bij PSV kreeg Ger Blok te horen, dat er wat selecteren voor het Olympisch team betreft wei nig problemen zijn. Alleen, PSV biedt weinig mogelijkhe den. Immers, heel wat spelers van PSV hebben al deelgeno men aan een WK, of WK- kwalificatiewedstrijden. En juist die categorie valt af. Ger Blok zal daarom nogal wat moeten puzzelen om mor genavond zijn eerste profes sionele selectie bekend te kun nen maken. Voorlopig zal Ger Blok veertig spelers oproepen. Die spelen dan dinsdag in Zeist een selectiewedstrijd. dat duel formeert Ger Blok dan weer een selectie, die het 25 januari in Deventer moet opnemen tegen het huidige Olympisch team. „Ik sta niet te juichen" EINDHOVEN - PSV en trainer Thijs Libregts gaan aan het eind van dit seizoen uit elkaar. Gisteravond besloten beide partijen na onderling overleg, dat het beter was na deze competitie het contract niet te verlengen. Thijs Libregts, hij was eerder trainer van Excelsior, is momenteel bezig aan zijn derde jaar bij de Eindhovense topclub. De komende weken zal PSV zich orïenteren over de opvol ging van Thijs Libregts. Op het kantoor van manager Ploegsma ligt inmiddels al een lijstje met diverse namen. Hoog genoteerd staan Georg Kessler, nu trainer bij het Bel gische Club Brugge, en Rinus Michels, die even over de grens bij FC Köln op zoek is naar het ideale team. De spe lers hebben overigens al eens laten doorschemeren gechar meerd te zijn van tweede trai ner Jan Reker. Reker nam het roer over, toen Kees Rijvers de PSV-deur achter zich dicht sloeg. De resultaten waren destijds goed. Bovendien ligt Reker goed in de groep. Of Re ker inderdaad de opvolger van Thijs Libregts wordt, is echter zeer twijfelachtig. Weliswaar staat Jan Reker op het lijstje, maar niet in de kopgroep. Bo vendien zal Reker van PSV komende week toestemming krijgen om met NAC, dat zeer geïnteresseerd is in hem, rond de onderhandelingstafel te gaan zitten. Manager Kees Ploegsma gaf toe, dat het initiatief om het contract niet te verlengen vooral bij PSV lag. Hij: „Thijs Libregts heeft een tijdje gele den om duidelijkheid ge- vraagd. Die hebben we nu ge geven. Dat het contract niet verlengd wordt, heeft te ma ken met een complex van fac toren. We hebben afgesproken wat dat betreft niets naar bui ten te brengen. Deze zaak is nu afgewerkt. Binnenkort gaan we ons oriënteren over de op volging". Een zakelijke uitleg. Dat lag gisteren bij Thijs Libregts iets anders. De Rotterdammer: „Nee, ik sta niet te juichen. Ik heb er totaal niet over nage dacht wat het eind van dit sei zoen zou moeten brengen. Vanaf nu zal dat dus wel moe ten gebeuren. Naast mijn werk bij PSV natuurlijk. Want laat daar geen misver standen over bestaan, ik blijf me tot de laatste wedstrijd voor PSV inzetten". De positie van Thijs Li bregts in Eindhoven is nooit zo stevig geweest. In de twee en een half jaar dat de Rotter dammer in de zuidelijke stad werkzaam is, is de populariteit van Libregts nooit tot grote inform de rijksregeling tantspersoneel; waarden gelijk aan die verheid, met o.m.: ste pensioenregeling; erktijden; idiefaciliteitenregeling; :hte opleiding. rmatie of het aanvragen itieformulier kunt u :n met de heer soneelsconsulent, 572 24 39. sollicitatie gaarne ng van nr. 83/7 ie afdeling Personeel Verzekeringsbank, 1077 AB Amsterdam. sch onderzoek kan tot edure behoren. Wim van Hanegem schoot gisteravond de renners weg in Rotterdam. PITEKDAM (ANP) - Jan |«ias heeft gisteravond met Pjn Deense koppelgenoot Gert f'ank de eerste koppelkoers 1 de zesdaagse van Rotter- pm gewonnen. Raas en 'ank verzamelden verreweg grootste aantal punten: 66. Australiërs Danny Clark 1 bon Allan eindigden als paede met 18 punten. LD/ stand na de eerste koppel- fïj8 is: 1. Jan Raas/Gert Frank led/Den) 66 punten, 2. Danny td'k Don Allan (Aus) 18, 3. René fwri.'Gregor Braun (Ned/Wdl) 5, Wn ronde: 4. Hans-Henrik Oer- °"Per Bausager (Den) 15, 5. Pa- FOTO ANP trick Sercu/Maurizio Bidinost (Bel/Ita) 13, 6. Gerrie Knetemann/ Albert Fritz (Ned/Wdl) 8, 7. Leo van Vliet/Gary Wiggins (Ned/ Aus) 4, 8. Willy Debosscher/Giin- ther Schumacher (Bel/Wdl) 2, 9. Martin Venix/Jupp Kristen (Ned/ Wdl) 2, op twee ronden: 10. Horst Schütz/Roman Hermann (Wdl/ Lie) 19, 11. Bert Oosterbosch/Hen ry Rinklin (Ned/Wdl) 0, op drie ronden: 12. Cees Priem/René Kos (Ned) 37, 13. Joop Zoetemelk/Wil- fried Peffgen (Ned/Wdl) 18. De stand in de amateurzesdaag- se is na de eerste dag: 1. Leon'Ne- vels/Guido van Meel (Ned/Bel) 12 punten, 2. Daniël Heugel/Mario Haltiner (Zwi) 0, op één ronde: 3. Ron Groen/Barend Huveneers (Ned) 34, 4. Dannie de Bie/Eric Vanderaerden (Bel) 34, 5. Romain Costermans/Bert Costermans (Bel) 28, 6. Ger Slot/Peter Hellemons (Ned) 17, 7. Russel Dalbey/Henk van Weers (Vst/Ned) 8, 8. Michael Marcussen/Kim Eriksen (Den) 7, 9. Ad de Jong/Aad van Asten (Ned) 3, op twee ronden: 10. Tom Sawyer/ Theo van Tol (Aus/Ned) 7, 11. Rik Moorman/Ralph Elshof (Ned) 6,12. Jan van Rossem/John Roozenburg (Ned) 0, op acht ronden: 13. Colin Surrey/Mark Minting (Eng) 0. Thijs Libregts: „Je bent een soort chirurg en dat is niet al tijd in dank afgenomen". hoogte gestegen. De cynische humor waarmee Thijs Li bregts zich door het voetbal- wereldje beweegt, sloeg in Eindhoven en omgeving be paald niet aan. Bovendien hield Thijs Libregts grote schoonmaak in de selectie. En ook dat werd hem niet altijd in dank afgenomen. Thijs Li bregts: „Ik ben hier begonnen aan een klus. Je wilt wat ver anderen, want het functio neert niet. Dan ga je puin rui men, zo noem ik dat maar. En je gaat werken aan een nieuw fundament". Maar: „Dat is een ondankbare taak. Je krijgt veel kritiek. Het wordt hier anders gewaardeerd". Thijs Libregts doelt daar mee onder andere op de vaak vijandige houding van het pu bliek, dat hem bijvoorbeeld niet in dank af nam, dat Willy van der Kuylen verdween. Dat Michel van der Valke en Er- win Koeman het in Eindhoven - FOTO ANP niet maakten. Vandaar dat het klinkt: „Mensen die het van vlakbij gezien hebben, zeggen, wat hier gebeurt, is klasse. Maar hier willen ze iets tast- baarders hebben. Inderdaad, in de resultaatsfeer. Je bent echter met twee dingen naast elkaar bezig. Je bent een soort chirurg en dat is hier niet al tijd in dank afgenomen". De spelersgroep kreeg het nieuws gisterochtend net voor de wedstrijdbespreking voor het duel tegen Willem II van manager Kees Ploegsma te horen. „Het was voor de mees te spelers geen verrassing", verwoordt Ton Lokhoff de re actie van de spelersgroep, „links en rechts hoorde je wel eens wat. Het is nou eenmaal zo. Als spelersgroep moeten we straks ook weer verder. Met een andere trainer. En dan zullen er ook resultaten moeten komen. Zo simpel is dat in feite". ZEIST (ANP) - AS Roma heeft gistermorgen tele grafisch aan de KNVB laten weten niet beschik baar te zijn voor een oefenwedstrijd van het Nederlands elftal op 26 januari. De club, die in de Ita liaanse eerste divisie de leiding heeft, zegt geen tijd te hebben. De KNVB zal zo snel mogelijk pro beren een andere oefen partner, wellicht in Por tugal, te vinden. De oefenwedstijd, ge wenst door bondscoach Kees Rijvers, is bedoeld als voorbereiding op het EK-kwalificatieduel te gen Spanje op woensdg 16 februari in Sevilla. De oplossing wordt nu waarschijnlijk gevonden in een duel van Oranje tegen de in Nederland voetballende buitenlan ders. Een wedstrijd, die dan op Nederlandse bo dem (Feyenoord-stadion) gespeeld zou moeten worden. Bondscoach Kees Rij vers blijft echter de voor keur geven aan een wed strijd in Zuid-Europa, omdat dan onder dezelfde omstandigheden (warm te) kan worden gevoet bald als op 16 februari in Sevilla. De aan het Ne derlands elftal spelers le verende clubs zijn daar echter tegen. Zij willen hun materiaal niet zo lang afstaan in deze be langrijke fase van de na tionale competitie. AMERSFOORT (ANP) - De KNVB zal zich op 20 januari be raden over de toetreding tot het betaalde voetbal van de één dezer dagen opgerichte 'Stichting Phoenix', die de plaats wil innemen van SC Amersfoort. Inmiddels heeft Phoenix de li centie van de failliete club overgenomen. In een eerder stadium had een groep sponsors uit Amster dam zich bereid getoond de licentie van SC Amersfoort over te nemen. Begin deze week verklaarde de 'Stichting Phoe nix' de stap te willen nemen onder dezelfde voorwaarden. Omdat Phoenix zetelt in Amersfoort en omdat bij een inwil liging van het verzoek Amersfoort weer betaald voetbal zal hebben, heeft de 'groep Amsterdam' zich teruggetrokken. De nieuwe stichting is bereid alle spelers van SC Amers foort over te nemen en Phoenix heeft zich garant gesteld voor de betalingen van de salarissen gedurende dit seizoen. Volgens de raadsman van SC Amersfoort, mr. E.W. van Zei- hem, heeft de nieuwe stichting een stevige financiële basis. In het bestuur van de nieuwe stichting hebben de volgen de personen zitting: J. Bakkenes, de voormalige voorzitter van SC Amersfoort, H. Dorresteijn en L. van Beek. Bakke nes is voorzitter, Dorresteijn treedt op als secretaris-pen ningmeester en Van Beek is lid van het bestuur, dat overi gens niet kwijt wilde wie de nieuwe geldschieters zijn. De spelers zijn transfervrij. Zij kunnen ontslag nemen en zich aanmelden bij de 'Stichting Phoenix', dat hoopt de lo pende competitie te kunnen afmaken in plaats van SC Amersfoort. WIJK AAN ZEE (ANP) - Niets is de organisatoren van het 45e Hoogovens-schaaktoernooi bespaard gebleven. Het weg blijven van de aanvankelijk toegezegde Russen Tai, Balas- jov en Psachis in verband met de aanwezigheid van Kortsj- noi was al een tegenvaller van de eerste orde. Een gelukje was toen de bereidheid van Jan Timman om zijn oor spronkelijke voornemen niet naar Wijk aan Zee te komen te herzien. Toch zou Timman in sporthal 'De Morriaan' niet achter het bord verschijnen. Hij was in nachtelijke uren zo grieperig geworden, dat de in derhaast ontboden toernooi- arts Kliek niets anders over bleef dan Timman een speel verbod op te leggen. Een paar dagen eerder had Genna So- sonko ook al wegens griep af moeten zeggen. Het gevolg van het uitvallen van Timman was een geduch te verzwakking van de kwali teit in de grootmeestergroep. Toen de Pool Adam Kuligows- ki telefonisch informeerde of hij misschien nog ergens inge past kon worden, grepen de wanhopige organisatoren deze kans met beide handen aan. Kuligowski, één van de pala dijnen van miljonair Pagel in Bergen aan Zee, was toch in Nederland en had slechts en kele uren nodig naar de toer- nooizaal te komen. Een kwar tier later had de organisatie al weer spijt van de toezegging, toen de sterker geachte West duitser Eric Lobron telefo nisch meldde eveneens naar Wijk aan Zee te willen komen. Kuligowski bleek slechts over een elo-rating van 2435 punten te beschikken, het minst van alle 14 deelnemers in de grootmeestergroep. Daardoor kelderde het evene ment naar categorie 12 van de Fide. Voor de enige niet-groot- meester Peter Scheeren bete kende dit dat hij een half puntje meer moet scoren voor een grootmeesterresultaat (8). De eerste zitting leverde drie winnaars op: de Hongaar Ribli, de IJslander Olafsson en nationaal kampioen Ree. Eén van de slachtoffers was vrij verrassend Kortsjnoi, die van Ribli verloor. Nu Sosonko en Timman zijn afgevallen, heeft Hans Ree de gelegenheid te baat genomen zich voorlopig op te werpen als Neerlands hoop in dit evenement. Hij wees John van der Wiel terug in 28 zetten. De uitslagen uit de eerste ronde zijn: Vlastimii Hort (Tsj) - John Nunn (Gbr) 1/2 - 1/2, Zoltan Ribli (Hon) - Viktor Kortsjnoi (Zwi) 1-0, Kruloslav Hulak (Joe) - Yasser Seirawan (Vst) 1/2 - 1/2, Jonathan Speelman (Gbr) - Fidrik Olafsson (IJsl) 0-1, Hans Ree (Ned) - John van der Wiel (Ned) 1-0, Adam Ku ligowski (Pol) - Ulf Andersson (Zwe) afg., Walter Browne (Vs) - Peter Scheeren (Ned) afg. ZEIST (ANP) - De KNVB heeft alle wedstrijden voor de zaterdag-amateurcompetitie en de tweede elftallen betaald voetbal afgelast. Ook alle afdelingen van de KNVB hebben de wedstrijden voor vandaag afgelast. ZEIST (ANP) - Floor Bouwer, die namens de FBO en de KNVB zitting heeft in het BBI (Budget Bewakings-Insti- tuut), heeft besloten zijn func tie ter beschikking te stellen. De heer Bouwer zal de lopende zaken in het BBI afhandelen. „Ik vond dit een geschikt moment mijn vertrek aan te kondigen. De eerste vier jaar van het gezondmakingsproces van het betaalde voetbal zijn nu achter de rug", aldus Floor Bouwer. DRONTEN - „Hij is een bege nadigd voetballer, een echt ta lent. Maar we hebben jaren lang aan de Boulevard de Bel- gique in Monaco pal naast een tennisbaan gewoond en vanaf zijn achtste speelde Eric daar tennis, zodat hij tennis heeft verkozen boven voetbal. In november 1982 verloor Eric op het nippertje de finale om het kampioenschap van Monaco van Bernard Balleret, die tien jaar ouder is. Sinds die dag is hij professional". Bart Carlier spreekt het Venloos dialect met een sterk Frans accent. Af en toe zoekt hij naar woorden. De voormalige linksbuiten van het Oranje-team heeft zijn belangstelling van het voetbal verlegd naar het ten nis. Bart Carlier: „Toen Eric twijfelde tussen voetbal en tennis heeft Björn Borg, tegen wie hij het afgelopen jaar tien keer heeft gespeeld, gezegd: Eric, jij moet doorgaan in ten nis, je kunt het ver schop- pen".Eric Carlier is in Monaco de vaste sparringpartner van de beroemde Zweed. Hij heeft dus inmiddels ge kozen voor tennis en speelt daarom morgen in Dronten als Nederlander tegen het Neder landse tennisteam, dat bestaat uit Marc Albert, Huub van Boeckei en Michiel Schapers. Hoe kan een Nederlander te gen het Nederlandse team spe- Morgen tennist Nederland in het toernooi om de Ko ningsbeker in Dronten te gen Monaco. In het team van het vorstendom van prins Rainier speelt mee de 17-jarige Eric Carlier, zoon van de oud-speler van FC VVV, Fortuna'54 en het Ne derlands voetbalelftal, Bart Carlier. Het vreemde is dat Eric Cartier de Nederland se nationaliteit bezit en dus als Nederlander tegen de Nederlandse pioeg tennist. len? Bart Carlier: „Eric heeft twee nationaliteiten. Hij is ook Monagask, Hij komt voor Mo naco tevens uit in de Davis- cup". Bart Carlier was in de jaren vijftig één van de eerste Ne derlandse voetballers, die een profcontract tekende in het buitenland. Hij maakte op 17- jarige leeftijd zijn debuut bij FC VVV. Zodra zich de gele genheid voordeed, tekende Bart Carlier, die zich als een voortreffelijke linksbuiten met een fenomenale pass in de voeten had ontwikkeld en een oergevaarlijke hoekschop kon geven, echter een contract voor de Franse profclub Straatsburg. Carlier keerde naar Neder land terug, toen het betaalde voetbal werd ingevoerd. Met Cor van der Hart, Henk Ange- nent, Faas Wilkes, Bram Ap- Eric Carlier met z'n grote voorbeeld Björn Borg in Monaco pel, Jan Notermans en Frans de Munck vierde hij bij Fortu na'54 triomfen. Hij debuteerde in het Nederlands elftal op 6 november 1955 tegen Noorwe gen (3-0 zege), in zijn tweede interland scoorde Carlier op 26 april 1957 de gelijkmaker (1-1) tegen België. Carlier speelde vijf interlands, maar vertrok daarna weer naar Frankrijk, waar hij door prins Rainier persoonlijk werd benaderd om een contract voor Monaco te tekenen. Nog eenmaal kwam Carlier in de herfst van zijn mmmÊ carrière terug naar Fortu na'54, dat hem, en dit was voor Nederlandse begrippen een unicum, elk weekeinde per vliegtuig uit Monaco naar Ne derland haalde. Na zijn voetballoopbaan ging Carlier in zaken. Hij bleef in Monaco wonen, waar zoon Erie opgroeide. Erie Carlier is op dit moment in Frankrijk de derde beste junior. Bart Car lier: „Ik heb als professional in mijn sportloopbaan nooit iets cadeau gekregen en ik heb de wetenschap, dat je als top- - FOTOAUDET sporter keihard moet werken en heel zuinig moet leven, op mijn zoon overgedragen. Hij heeft ook veel geleerd van Borg, die ook een pure profes sional is. Borg heeft er een jaar uit gelegen, maar hij komt terug, hoewel hij het fi nancieel misschien niet meer nodig heeft. Borg heeft mij twee weken geleden verteld: ik beweer niet dat ik in 1983 weer de beste ter wereld word, maar ik zal zeker tot de vijf besten behoren. Aan dit voor beeld spiegelt zich mijn zoon".

de Stem | 1983 | | pagina 9