l~amili€ berichteni "A 10.- 100.- If aren Wei Straks met pensioen? Leef er naar toe. Gemeenscl wil beraad podiumkui t t Staatsloterij Jfc lste trekking t HALVE PRIJS pnNDERDAG13 JAM HUBERTUS ENGELS Marchella Maria de Mul LEONARDUS FRANCISCUS STOBBELAAR Maria Antonia Durinck CHARLES AUGUSTINUS TEMMERMAN Maria Magdalena Geernaert idverteren staat u goed, boetiek.^ dan weet u wel dat u daar als de kippen bij moet zijn. want als de grootste en meest exclusieve woninginrichting aan het afprijzen slaat, kunt u die langgezochte interieur verfraaiers, waaronder heel veel luxe toonkamermodellen, van leolux, durlet, gelderland, hülsta, pas-toe, de sede, cassina, interclass, kill-intern, lübke, saporiti en nog veel en veel meer, opeens voor ,,'n appel en 'n ei" bemachtigen, (figuurlijk dan), en het aardige van pot is nou, dat u nét zoveel service en advies krijgt als anders, want pot sinds 1907 blijft pot, óók tijdens de opruiming. zondags gesloten. ENKELE VOOR- BEELDEN jongensbroeken jongensspencers westley spijkerbroeken 2 stuks voor ALTIJD INTERESSANTI OOK TIJDENS DE OPRUIMING! Komt u even kijken We beginnen donderdag 13 jan Restanten lederen jassen en jacks X winterjassen kostuums 149. Vor HULST - Het overgrc werkgroep Kunzinni| bijltje erbij neergegooii truien 49. 25.- Hartelijk dank J. ROMBOUT FRANK VAN DAMME Vogelwaarde. OPRUIMING BIJ EDIE JONKHEIJM E. JONKHEIJM DANKBETUIGING Bij deze danken wij familie en buren voor de veie hulp die zij ons hebben geboden bij de brand. Familie Peersman-Merckx Bon Stuur op naar Postbus 259,1000 AG Amsterdam Graag ontvang ik het gratis boekje "Straks met pensioen" 'n Goeie pensioentijd, daar moet je nu al aan werken. Afscheidsbal van trio T. Krijger DE STEM VAN DUNDfcHUAU JAIMUAHI 1Ö83 Zeer bedroefd omdat we hem moeten mis sen, maar erg dankbaar voor zijn liefde en zorg, is na een langdurige ziekte van ons heengegaan na een liefdevolle verzorging in het Verpleegtehuis „Ter Schorre" op de leeftijd van 66 jaar, onze lieve vader, schoonvader, opa, broer, schoonbroer en oom weduwnaar van Axel: Paul en Marijke Engels - de Cooker Axel: Maddy en Jan Schram- Engels Peter, Mireille De familie Engels De familie de Mul de familie van Rumste Correspondentie-adres 4571AZ Axel, 11 januari 1983 Olivierstraat 20. De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvin den op zaterdag 15 januari a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Gregorius de Grote te Axel, waarna de begrafenis op de r.-k. begraafplaats Westsingel. Samenkomst voor de uitvaartdienst om 10.15 uur in het Gezellenhuis. Vader ligt opgebaard in de rouwkamer van „Ter Schorre" te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdagavond van 18.00 tot 20.00 uur. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in het Gezellenhuis. Wilt u indien u geen kennisgeving ontvan gen heeft, deze advertentie als zodanig be schouwen. Wij willen je rust gunnen Al is vol droefheid ons hart Je lijden zien, niet kunnen helpen Dat was onze smart. Na een leven van liefdevolle werkzaam heid voor ons allen, is na een moedig en ge duldig gedragen lijden, van ons heenge gaan, mijn geliefde man, vader, behuwd- vader, grootvader, broer, behuwdbroer, oom en neef echtgenoot van op de leeftijd van 74 jaar. Kloosterzande: Maria Stobbelaar-Durinck Kloosterzande: Tilly en Tonny Broekmeijer-Stobbelaar, Ferdinand en Melanie Vaals: Nora en Günther Roth-Stobbelaar, Elina Uden: René en Annette Stobbelaar-Dekkers, Michel en Marloes Papendrecht: Melanie en Mari Hoogenboom-Stobbelaar, Leonora en Machteld De familie Stobbelaar De familie Durinck 4587 AE Kloosterzande, 11 januari 1983, Kennedysingel 22. De plechtige uitvaartdienst zal plaats vinden op vrijdag 14 januari a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Martinus te Groenendijk, waarna de crematie zal plaatsvinden in het crematorium te Middelburg om 14.00 uur. Samenkomst voor de uitvaartdienst om 10.15 uur in de kerk. Samenkomst voor de crematie om 13.45 uur te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst achter in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 720e Staatsloterij, lste trekking 12 januari 1983. 25.000,- zijn gevallen op alle nummers-. f 5.000,- zijn gevallen op alle nummers: 2.000,- zijn gevallen op alle nummers: 2.000,-zijn gevallen op alle nummers: 2.000,- zijn gevallen op alle nummers: f 2.000,- zijn gevallen op alle nummers: 2.000,- zijn gevallen op alle nummers: 017750 007178 063646 075741 013879 021321 017449 1.000,- op alle nummers nummers nummers nummers nummers nummers nummers nummers nummers 400,- op aller 200,- op aller 100,- op aller 100,- op alle r 75,-op aller 50,- op alle r 50,- op alle r 10,op alle r eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: 8666 599 344 827 583 438 41 34 2 Gewonnen prijzen kunnen na de derde trekking worden geïnd. Zetfouten voorbehouden. Tot onze diepe droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader echtgenoot van op de leeftijd van 74 jaar. Oostburg: M.M. Temmerman-Geernaert Kloosterzande: I. Tieleman-Temmerman Th. Tieleman Oostburg: A. Matthijs-Temmerman Biervliet: M.L. de Krijger-Temmerman C. de Krijger Nijmegen: E. Temmerman Kleinkinderen en achterkleinkind Oostburg, 11 januari 1983, Veerhoeklaan 7 „De Stelle". De plechtige uitvaartdienst, gevolgd door de teraardebestelling, waarbij u wordt uit genodigd, zal plaatshebben op zaterdag 15 januari om 9.45 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg. Eucharistieviering hedenavond om 18.00 uur in „De Stelle". De overledene ligt opgebaard in de rouw kamer van het ziekenhuis. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag na de avond mis. Inlichtingen. De Stem, 076-236911 S Ot ruimt op! Vanaf 13 januari pot in axel, slechts 10 km. van hulst, met meubelen van wereldklasse: aurora, artifort, brunati, cassina, castle-furn., castelijn, cidue, comfort, de sede, durlet, elco, gelderland, hülsta, giorgetti, knoll, kill-intern, lübke, lattoflex, leolux, miller, möller, pas-toe, poltrona-frau, saporiti, thonet, kartell, interlübke en vele andere merken. 4 verdiepingen exclusief wooncomfort, gemakkelijk te bereiken met grote liften of trappenhal. zondags gesloten, tel. nederland: 01155-2010; telefoon belgië: 0031-1155-2010. 99 Van een onzei Men vindt dat men nu la de al meer dan een jaar ge tuurverandering binnen Kunstzinnige Vorming. meentelijke werkgroepen gen. Een half jaar geleden dreig de de werkgroep al op te stap pen, maar na een gesprek, waarbij toegezegd werd dat de veranderingen vóór 1983 zou- j den worden doorgevoerd, be- I sloot men de gebeurtenissen af te wachten. „Er is echter nog niets ge beurd", zegt voorzitter J. Ver gouwen van de Hulster werk groep, „en zo kan het gewoon niet verder. Voor elke onbe nulligheid moeten we naar Middelburg. We waren ge- woon een soort veredelde EN NOGl VEELl MEES voor het behalen van mijn rijbewijs bij het 1e examen. \W A^ Wij bieden aan tegen zeer minieme prijzen: - Prachtige eiken ot noten wandmeubels. - Klassieke of moderne bankstellen. - Eiken bankstellen met puur lederen Kussens. - Tafels en stoelen voor keuken of woonkamer. - Kleinmeubelen zoals: ladekastjes, discorekken, spiegels, kapstokken, enz. - Nog enkele badkamerameublementen in mahonie, grijs of okergeel. - Restanten behang, gordijnstoffen en vloerbedekking. - Tips voor de doe-het-zelver: Restanten spaanplaten in diverse kleine maten vanaf 2.50 per m2; voor hobbywerken. - Ramen in merantie ot vurehout, enz. Hulsterweg 75a, Kloosterzande. Tel. 01148-1542. Keukens - Meubels - Woningtextiel Wand- Vloertegels - Bouwstoffen Nog 'n jaar of wat en voor meneer Van Wierden begint een heel nieuwe periode in z'n leven. Krijgt-ie eindelijk eens meer tijd en kan hij zelf zeggen, hoe hij z'n dag wil indelen. Als coach van de junioren, als grootvader en doorgewinterde sportman. Z'n aktieve vrijetijdsbesteding van nu, daar gaat hij zich straks helemaal aan wijden. Hij leeft toe naar z'n pensioen en is van plan die tijd goed te besteden. Als iederéén dat nou eens kon zeggen. Maar om te beginnen leven we niet allemaal in dezelfde omstandigheden. En daar komt nog wat bij. Sommigen van ons zien gewoon 'n beetje op tegen al die vrij heid. AI geven ze 't lang niet altijd toe. Dat pen sioen is straks opeens 'n feit. Hoe maak je er dan iedere dag 'n echte, verdiende pensioendag van? En hoe zorg je nu al, dat het een fijne tijd kan worden? Voor een heleboel mensen is dat beslist geen probleem. En voor u? Lees er al vast iets over. Over nieuwe kon takten met anderen, dingen die je kunt gaan doen. Maar ook over hoe je je straks weer nuttigen nodig kunt maken, met de ervaring die je hebt. 'n Boekje dat daar speciaal over gaat, sturen wij u graag toe Er staan veel praktische gegevens in en ideeén die u misschien wel wilt navolgen. Even de bon opsturen en u krijgt het in huis. Naam- Adres: Postcode/Plaats: Sjjra, Publikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideele Reclame (SIRE). Na 15 jaar „feestmuziek" Van onze correspondent TERNEUZEN - Na 15 jaar voor bruiloften, vereni gingsfeestjes en diners ge? speeld te hebben, neemt het dansorkest „trio Ton- nie Krijger" afscheid. Het laatste optreden is zater dag 15 januari in café Du Commerce in Terneuzen. Die avond wordt het af scheidsbal gehouden. Meer dan vijftien jaar geleden werd het trio Tonnie Krijger opgericht. Drummer Johan van de Moortel trad al op 4-jari- ge leeftijd samen met zijn vader op, iets wat Terneu- zenaren zich nog wel zul len herinneren. Hij speel de in diverse orkesten, waar hij zanger-gitarist Tonnie Krijger jr. leerde kennen. Samen besloten ze in 1968 een nieuw or kest te beginnen. Tonnie Krijger verwisselde in die tijd zijn gitaar voor het orgel. Al snel kon het trio van start gaan omdat de derde man Piet Cijsouw, zanger-gitarist-accordeo nist, zich bij hen voegde. Na vijftien jaar samen gespeeld te hebben, wordt het trio ontbonden omdat Piet Cijsouw zijn gitaar en accordeon aan de wil gen hangt wegens te drukke werkzaamheden. De overgebleven twee le den blijven in de toe komst nog wel op dans avonden spelen. Van een onzer verslaggevers HULST - Het dagelijks be stuur van het Hulster Ge- jneenschapswerk wil het voor touw nemen voor een verken nend gesprek met een aantal Personen en instanties, om te Pezien hoe het nu verder moet Wet de professionele podium- lunst in Hulst. Dit naar aanleiding van het °°r de gemeenteraad geno den besluit om niet mee te Qoen met het intergemeente- "JK theaterbureau Zeeland, 3 alternatief voor de ter ziele Begane Stichting Cultuur spreiding Zeeland (SCZ). Het gemeenschapswerk Jjeeft historische relaties met ontstaan van de Hulster pOZ-werkgroep. Immers, de Werkgroep is in 1979 met me ewerking van het gemeen- "napswerk opgericht. „In fei- ve zegt directeur C. van Leu- „zijn we nu weer in de inde situatie van toen geko men. Er js niets meer". Volgens hem moet er een

de Stem | 1983 | | pagina 16