Boukje Keulen uit de bocht geflitst Nieuwe sponsor voor de KNSB Resultaten NK schaatsen Verrassen Ria Visser legt basis op sprint Steun in de lucht voor Van der Duim Corn punte Pijnen van leiding af Vijf man naar Davos Scha Wang Nederlands kampioene kunstrijden Stamsnijder verslaat wereldelite in België Wieme over naar andere wielerploeg MAANDAG 10 JANUAR11983 door Wil Kester Groenendaal sterk in Denekamp door Rob van Deursan Record voor Frank Drost Verrassende zege tafel tennisploeg Tl 2 PAGINA SPORT 4 MAANDAG 10 JANUARI DEVENTER - Boukje Keu len heeft tijdens het NK schaatsen in Deventer ge probeerd in de voetsporen te treden van de legendarische Hjaimar Andersen. In haar rit op de 1500 me ter kwam de Friezin in de eerste bocht ten val. Na af loop van haar moeizaam vervolgde rit diende zij bij hoofdscheidsrechter Chari- sius een verzoek in om te mogen over rijden. Boukje Keulen zei verblind te zijn door het flitslicht van een fotograaf, waardoor zij ten val kwam. Met de regle menten in de hand verwierp Charisius echter het ver zoek. Twee en dertig jaar gele den deed zich tijdens het EK in Oslo een identiek incident op de 10.000 meter voor. Tij dens zijn rit tegen de Neder lander Wim van der Voort ging de veelvoudige Noorse kampioen Hjaimar Ander sen, eveneens verblind door flitslicht, tegen het ijs. 'Hjallis' mocht tegen de reglementen in wel, alleen, over rijden en reed en pas sant onder donderend ge juich van 30.000 Noren een nieuw wereldrecord. En pakte de Europese titel, waarvan Van der Voort zich op dat moment eigenaar waande. van onze sportredactie DEVENTER - De Koninklijke Nederlandse Schaatsenrijders Bond heeft een principe-ak koord bereikt met een nieuwe sponsor. In het geheim werd een overeenkomst gesloten met de meel-fabrikant Tarvo. Dat betekent dat de huidige sponsor, Uniekaas, aan het eind van dit seizoen, na zeven jaar van sponsorschap zal stoppen. Volgens een woordvoerder van de schaatsbond is het gro te pluspunt van de nieuwe geldschieter voor de kernploe gen dat volgend seizoen ook de junioren-ploegen in de spon sorgelden zullen kunnen de len. Uniekaas was daartoe ge zien de geringe publiciteits- waarde van Jong Oranje voor dames en heren niet bereid. Tarvo zal aan de KNSB onge veer het dubbele betalen van dat wat de Goudse kaasgigant deed. Het contract zal aan het eind van het seizoen getekend worden. De volledige uitslagen van de heren: 500 (achtereenvolgens de resultaten op 171.821 39.14 1) 2. Vunderink 172.782 40.77 (11) 173.144 39.44 2) 173.469 39.97 5) 40.36 B) 6.Van Geest 175.514 41.00 (14) 7 Van der Pal 175.663 39.71 4) 175.970 39.65 3) De volledige uitslagen van de dames: 500 (achtereenvolgens resultaten op 187.119 44.51 6) 2. Ina Steenbruggen 187.183 43.70 2) 3. Alie Boorsma 189.701 43.37 1) 4. Ineke Kooiman 190.193 45.31 (12) 190.344 44.54 190.621 44.50 b) 7 Monique Kauffman 192.096 44.31 4) 8 Yvonne van Gennip 192.388 44.60 9) 5000 7.26.52 2) 7.22.14 1) 7.31.56 6) 7.27.94 4) 7.27.81 3) 7.34.93 (10) 7.31.53 5) 7.37.44 (11) 1500 2.16.49 (1) 2.17.56 (3) 2.19.38 (7) 2.18.94 (5) 2.16.94 (2) 2.19.01 (6) 2.18.79 (4) 2.19.45 (8) 1500 en 2.05.56 5) 2.05.52 4) 2.04.95 1) 2.05.12 2) 2.07.23 7) 2.05.43 3) 2.09.55 (11) 2.06.86 6) 3000 en 4.43.36 (1) 4.46.83 (2) 4.49.85 (4) 4.49.40 (3) 4.51.82 (5) 4 51.97 (6) 4.57.26 (9) 4.55.04 (7) 10.000 m) 15.23.52 2) 15.19.18 1) 15.37.96 3) 15.39.98 4) 15.40.36 5) 15.44.22 6) 15.52.34 8) 16.05.80 (11) 5000 meter) 8.18.87 (2) 8.18.25 (1) 8.35.63 (6) 8.23.37 (3) 8.35.22 (5) 8.31.24 (4) 8.39.80 (7) 8.41.32 (8) van onze sportmedewerker HULST - In de eerste klas heren van de Hulsterse be drijf svolley balcompetitie deed Neckermann afgelopen week een goede zaak door twee keer te winnen. Tegen opponent Wemolin bleef het met 2-1 aan de goede kant van de score waarna het la ter Smash 2000 met 3-0 klop te. Desondanks zagen de mannen van Fons van Bel len nog geen kans de perio- detitel te pakken. Daarvoor hebben ze met nog één duel voor de boeg een puntje no dig om buiten bereik van Old Tuffy's te komen. Dit team maakte eveneens geen fout en klopte W Hulst 1 met 3-0. Van dar Duim: hand vul titels up rij DEVENTER - „Een wind vlaag", niet meer hield Ina Steenbruggen het afgelopen weekeinde van de nationale schaatstitel af. In een van de boeiendste finales van de laatste jaren kwam de Utrechtse op de afsluitende vijf kilometer iets minder dan een seconde tekort om Ria Visser in het totaalklassement voorbij te streven. Zevenhonderdste punt bedroeg het verschil uiteindelijk, genoeg om Ina Steenbruggen voor de derde keer in acht Nederlandse ti- teltoernooien de troostprijs in de maag te splitsen. De Utrechtse had zich echter niets te verwijten, want zij had alles gegeven. Net als trouwens haar di recte tegenstandster op de afsluitende vijf kilometer, Ria Visser. De kersverse kampioene ging na haar fi nish van uitputting onder uit, maar haar inspanning was wel juist voldoende ge weest om het flinterdunne verschil met Ina Steenbrug gen te handhaven. Ria Vis ser bleek eigenlijk zelf nog het meeste verrast met haar titel. „Het was helemaal niet de bedoeling om kampioen te worden", reageerde zij na weer wat op adem te zijn gekomen. „Mijn streven was om bij de eerste vier te komen om zo de grote toernooien te kunnen meerijden. Trou wens, ik vind wel, dat Ina even goed kampioen is, zo weinig verschil was er toch tussen ons. In ieder geval heb ik nu weer plezier in schaatsen en het zou me niet kunnen schelen een middel matige rijdster te zijn. Wat ik eigenlijk ook ben, want mijn vijfhonderd meter stelt niets voor. Internationaal ben je dan natuurlijk ner gens. Daarom richt ik me op de 1500 en 3000 meter van de Spelen volgend jaar in Sera- wejo". Toch legde Ria Visser za terdag juist op de sprint de basis voor haar tweede titel. Voor haar doen raffelde de 'Bellefleur' van het vader landse schaatsen de 500 me ter in een redelijke tijd (44.51) af. Zij zag bovendien tot haar genoegen dat titel verdedigster Alie Boorsma weliswaar het openings nummer won, maar een vrij zwakke 43.37 afleverde. De Friezin wist toen al dat zij haar vorig jaar geprolon geerde titel gedag kon zeg gen. Vooral omdat het titel- toernooi van 1983 voor de Damescoach Henk Louwman vangt een uitgeputte Ria Visser op na de rit van de nieuwe kampioene op de vijf kilometer. - foto leo vogelzang eerste keer de vijf kilometer op het programma had staan. Een 'crime' voor Alie Boorsma die 5000 meter. „Ik vind het ook waanzin dat ze de vijf kilometer dit jaar opvoeren, terwijl het niet eens een Olympische af stand is", aldus de onttroon de kampioene. Het valt ech ter te ver om het verlies van haar titel geheel af te wen telen op het slotnummer van het kampioenschap. Vooral ook Boorsma's 1500 meter, zij werd zevende op dit nummer, was van bij zonder matig gehalte. Erg zat de Friezin niet met het verlies van haar titel. Inte gendeel. „Gelukkig ben ik nu weer een anoniem per soon". Rest voor Alie Boorsma altijd nog het sprintkam pioenschap begin februari in Utrecht, waar zij een van de grootste kanshebsters is voor de titel. Want de tijd, dat een sprintster de all round-titel kan pakken lijkt met de invoering van de vijf kilometer voorgoed voorbij. En ook op die voor vrouwen 'marathon-afstand' kan een windvlaag doorslaggevend zijn, zoals Ina Steenbfuggen aan den lijve ondervond. Maar het oudste kernploeg lid leert, naar ze zelf zegt, leven met tweede plaatsen. van onze sportredactie DENEKAMP - Reinier Groe nendaal uit St. Michielsgestel heeft zich zondag op in drukwekkende wijze verze kerd van de zege in de inter nationale veldrit bij Dene kamp. De Brabander, die mo menteel bijna onverslaanbaar is, nam bij de start de leiding en stond die niet meer af. De enige die hem bedreigde was de Zwitser Albert Zweifel, die pas in de eindfase echt dicht bij kwam. Groenendaal voelde zich in zijn element op het zware par koers, waarop de regen bij voortduring neerkletste. Zijn voorsprong op Zweifel en Brouwers, Groenendaals ploeggenoot, bedroeg echter nooit meer dan een minuut. Zweifel, bekend om zijn sterke slotronden, kwam in die fase nog wel dichtbij, maar Groe nendaal zwoegde door en be reikte de eindstreep alleen. Zijn tijd over de 24 kilometer was een uur, vier mnuten en 54 seconden. Het optreden van de natio nale kampioen en plaatselijke favoriet Herman Snoeyink was teleurstellend. Het ging niet lekker bij Snoeyink, die zaterdag in Rotterdam ook al matig voor de dag kwam met de zevende plaats. BREMEN (DPA) - Na de nacht van zaterdag op zondag en de wedstrijden van zondag heeft het Westduits/Liechtensteinse koppel Horst Schutz/Roman Hermann de leiding in de zes daagse van Bremen. Rene Pij nen zakte met Gregor Braun naar de tweede plaats. Ze rijden, evenals Sercu/ Fritz, echter in dezelfde ronde als Schutz en Hermann. Stand 1. Schutz/Hermann (WDl/Lie) 209 punten, 2. Braun/ Pijnen (WDl/Ned) 206, 3. Sercu/ Fritz (Bel/WDl) 148, op een ronde: 4. Raas/Frank (Ned/Den) 71, 5. Clark/Allan (Aus) 40. door Rob van Deursen DEVENTER - Hilbert van der Duim boog tijdens de huldiging van het Nederlands kampioenschap all round gisteren tegen de avond op de ijsbaan van De venter diep het hoofd voor KNSB-voorzitter Quarles van Ufford. Van der Duim, die voor de vijfde achter eenvolgende maal op het hoogste platform stond (hij streefde daarmee Kees Verkerk, die vier keer natio naal kampioen werd, voorbij), maakte het daarbij voor de praeses van de schaatsbond mogelijk om de gouden medaille om zijn nek te hangen. Maar van harte ging de buiging voor de official niet. Het gezicht van Van der Duim stond op onweer. De 25-jarige Fries was nog niet vergeten dat Quarles van Ufford samen met vice-voorzitter Graas hem de onheilstij ding van de voorlopige schorsing in Inzeil bezorgde. Met de pest in zijn lijf was hij aan het voor hem sinds vo rige week woensdag (omzet ting van de schorsing in een berisping) verplichte karwei begonnen. „Mijn vrouw Audrey, die heeft er voor ge zorgd dat ik hier op het ijs ben verschenen. Toen ik thuis kwam na behandeling van die zaak in Amsterdam, wilde ik het hele schaatsboeltje er bij neergooien. Ik wilde een week met vakantie. Ik was alles en iedereen spuugzat. Ik wilde de hele boel laten stikken, zo voelde ik me gekrengt door het bestuur van de KNSB. Maar Audrey bleef rustig. Die praatte op mij in. Vandaar dat ik toch maar naar Deventer ben gekomen", spuwde Hilbert van der Duim zijn hartzeer achteraf. Het kwam Van der Duim dan ook niet slecht uit dat sup porters bij het spelen van het Wilhelmus de huldiging door Quarles van Ufford verstoor den. Met de bloemenkrans om de nek stond -hij breeduit te grijnzen, toen het legioen in koor zong „Hilbert met zijn Uniekaas". De voorzitter van de schaatsbond kon het min der waarderen, maar beet zich met een grimas door de zure appel heen. „Dat heb ik ook moeten doen", stelde Van der Duim tevreden vast. Tevreden was de Fries niet over het verloop van het toer nooi in Deventer. „Het is van mijn kant niet een echt sterk toernooi geweest", stelde Van der Duim in alle oprechtheid vast. Vooral zijn 1500 meter (vijfde plaats) kon hem niet bekoren. In zijn rit tegen Schalij op die afstand wilde Van der Duim 'even' laten zien wie nu eigenlijk echt de sterk ste was. Na het startschot vloog Van der Duim als een tijger naar de in de binnen baan gestarte Schalij toe. „Ik ging veel te hard weg. Daar heb ik in het laatste rondje veel voor moeten inleveren", voelde Van der Duim die pijn nog na. Toch kwam de uiteindelijke zege van Van der Duim na diens winst op de sprint van zaterdag (39.14) in feite geen moment in gevaar. Niet door Rob Vunderink, maar vooral niet door Frits Schalij en Yep Kramer. Zijn twee slippendra- gers toch van de laatste jaren, die geacht werden van een niet gemotiveerde Van der Duim te profiteren. Dat deed het tweetal echter niet. Schalij kampte het gehele weekeinde met het zachte, slechte ijs in Deventer, waar hij als techni cus bijna niet op uit de schaat sen kon. „Op de vijftien hon derd meter leek het net of ik op botte schaatsen reed. Ik kon mijn slag niet afmaken. Een schaatser als Vunderink heeft daar minder last van. Die rijdt eigenlijk met zijn rechte slag in één lijn naar de streep. Ik ben daarom toch content met die derde plaats. Vunderink zie ik ook voor de rest van het seizoen niet als een grote con current. Die komt zodra we op goed ijs komen, pure snelheid te kort. En dan kan ik juist weer lekker schaatsen", voor spelde Schalij. Ook bij Kramer overheerste toch de tevredenheid. De 'neus' uit Heerenveen plaatste zich voor het EK in de definitieve kernploeg via een vierde plaats in het eindklassement. Samen met Van der Duim, Vunderink, Schalij en reserve Sibrandy reist hij woensdag af naar het Zwitserse Davos om daar verder te werken aan een seizoen dat voor de Fries op merkelijk 'glad' verloopt. Van de kernploegleden reed Kramer ook het meest regel matige toernooi in Deventer. „Alleen had ik de pech dat ik op drie afstanden, alleen op de vijf kilometer niet, in het eer ste paar moest starten. En dan blijft het met deze wisselende omstandigheden toch gokken geblazen. Op de tien kilometer bijvoorbeeld begonnen Rolf Sibrandy en ik met rondjes van 37. Achteraf, na de rit van Van der Duim en Vunderink kun je dan vaststellen dat dat rondjes van 36 hadden moeten zijn. Maar dat weet je niet als je als eerste een tijd neer moet zetten", merkte Kramer als groot minpunt aan. Het tweetal wilde niets we ten van een gemiste kans om de 'heerser' van het nationale schaatsen gedurende de voor gaande vier jaar, Van der Duim dus, nu eindelijk in De venter eens aan te pakken. Coach Henk Boer vond die veronderstelling zelfs 'waan zin'. „Het Nederlands kam pioenschap blijft een aparte wedstrijd. Van der Duim, op de 1500 meter en Schalij op de vijf kilometer, hebben zelfs dom gereden. Die wilden el kaar de vernieling inrijden. Dat kan bij deze wedstrijd. Het gaat tenslotte om een plaats voor de rest van het sei zoen in de kernploeg en dan vergeten zelfs zulke ervaren jongens zich wel eens. Alleen heb ik ze gewaarschuwd: van af nu weer in het gareel. Bij het EK in Den Haag word ik, als zoiets nog eens gebeurt, enorm kwaad...." DEVENTER - All-round- schaatscoach Henk Boer ver trekt woensdag met vijf kern ploegleden naar een trainings kamp in Davos. Met het kwar tet Van der Duim, Vunderink, Schalij en Kramer, die deelne men aan het toernooi om het Europees kampioenschap in Den Haag, zal Rolf Sibrandy als reserve het trainingskamp meemaken. Afvallers van de kernploeg moeten zelf beslissen of zij dit vijftal op eigen kosten zullen vergezellen. Het trainings kamp in het hoog gelegen Zwitserse kuuroord duurt twee weken. In die periode komt het vijftal uit in sterk bezette internationale wed strijden tegen de selecties van Noorwegen, Zweden en de Sovjet-Unie, die zich eveneens in Davos op het europees- en wereldkampioenschap voor bereiden. AMERSFOORT - De AZPC- zwemmer Frank Drost heeft zaterdag tijdens wedstrijden voor de zwemkroniekbeker in Amersfoort het Nederlands record (25 meterbaan) op de 800 meter vrije slag verbeterd. Hij won de afstand in 8 mi nuten 4,0 seconden. Sinds een jaar was hij recordhouder met een tijd van 8.09,2. ttm-* ft' - r-r—SR li «sSsKS t* - - - V' *-•".* - Hilbert van der Duim krijgt aanwijzigingen van coach Henk Boer. - FOTO ANP van onze sportredactie DEVENTER - Gisteren en zaterdag werd wereld kampioen Hilbert van der Duim tijdens het Neder lands kampioenschap all round in Deventer ge steund vanuit de lucht. Een vliegtuigje zeulde namelijk in de stormachti ge wind de tekst mee: Hil bert veel succes! Labello. De actie van BDF, het be drijf uit Almere, dat Van der Duim voor twee jaar individueel wil gaan spon soren (tegen een vergoe ding voor die periode van 80.000 gulden), werd door het publiek terdege ge waardeerd. De officiële sponsor van de KNSB, Uniekaas, vond de stunt echter niet zo geslaagd. van onze sportredactie HELSINKI - De Nederlandse tafeltennisploeg heeft zater dag in Helsinki een verrassen de overwinning van 4-3 op Finland behaald. Het duel tel de voor de eerste divisie van de Europese competitie. Door dit resultaat is Nederland zo goed als zeker gevrijwaard van degradatie. Nederland won eerder van het onderaanstaande België en van Noorwegen, dat evenwel een protest bij de internatio nale federatie heeft ingediend tegen het meespelen van de Engelsman Potton. Nederland moet nog tegen Italië en de Sowjet-Unie (beide malen thuis) spelen. IJZENDIJKE - In de Zeeu werd de topper in de pro EVVC en Morres 2 dik verd Hulsterse dames: 2-3. In de d serdag werd afgewerkt, zorg een verrassing door Athanato per in de tweede klas B here ivaarts leverde een klinken Koewachtse Attack. Beker dames: KIKKERS- ATHANATOS 3-2 (15-5 15-13 3 1-15 14-16 15-5) - Stuntwerk a /an de thuisploeg. Athanatos 1 ton gewoon niets afdingen op de Aardenburgse zege. De b huisploeg beschikt over een s' enorme vechtersmentaliteit en v dat leverde veel punten op. De pass bij Athanatos leverde s logal wat problemen op. t VOORWAARTS-EWC 0-3 1 (13-15 5-15 5-15) - Voorwaarts startte fanatiek tegen de ex- t ierde divisieploeg. Het nam telfs een 12-10-voorsprong, naar Voorwaarts kon deze piet handhaven. EWC had s neer klasse in huis en kon tonder problemen de zege en 1 de volgende bekerronde veilig stellen. t BEKER HEREN: De Sterre 2-CVC 1-3 (15-8 5-15 11-15 10- 15) - Een tegenvallende pres tatie van de thuisploeg. Beide earns spelen in de normale :ompetitie wisselvallig. De terste set was de pass bij CVC piet al te best en daardoor kon De Sterre zegevieren. Daarna 1 ichter was CVC telkens op alle i ronten beter. Toen de spel- /erdeler van De Sterre door :ijn enkel ging, was het hele- naal gebeurd: 1-3. SAVOK-EVVC 2 0-3 (9-15 -1513-15) - Savok is er niet in [eslaagd zijn huid duur te /erkopen. 'De thuisploeg had tewoon teveel ontzag voor de egenstander. EVVC vond dit vel leuk en klaarde de eerste wee sets simpel. De laatste set twam Savok voor met 13-10, r naar EWC zette nog even al- e zeilen bij en Savok werd uitgeschakeld voor de volgen de bekerronde. van onze sportredactie HEERENVEEN - De 17 jarige rijdster van de kunstrijclub Groningen Li Scha Wang is zaterdagavond in Heerenveen overtuigend Nederlands kam pioene geworden. Zij zegevier de op alle drie onderdelen: verplichte figuren, korte kiir en vrij rijden. Ze eindigde met ruime voorsprong op de kampioene van twee jaar geleden, plaats- genote Rudina Pasveer, die na een jaar van blessures sterk terugkwam, maar in de korte kür de dubbele axel miste. Beide meisjes durfden in de kür de drievoudige sprongen, die zij bij de training wel uit voeren, niet aan. Wie dat wel deed, was de enige deelnemer van de heren, Ed van Campen. Bij hem kwamen de sprongen er echter niet goed uit, zodat hij niet het vereiste aantal punten behaalde om zich Ne derlands kampioen te mogen noemen. Bij de dames was ti- telhoudster Ingrid Aalders wel aanwezig. De Haagse rijd ster deed echter op doktersad vies niet mee. Li Scha Wang is door de KNSB zowel geselecteerd voor de Europese kampioenschap pen van 31 januari tot en met 6 februari in Dortmünd, als de wereldkampioenschappen van 7 tot en met 13 maart aan staande in Helsinki. Als zij bij de Europese kampioenschap pen bij de eerste tien eindigt, mag Nederland volgend jaar twee rijdsters naar het EK af vaardigen. Die verwachting is gerechtigvaardigd, gezien het feit, dat Li Scha Wang bij de drie internationale wedstrij den van dit seizoen: Tours, Den Haag en Tokio in een sterk veld steeds op de negen de plaats beslag heeft gelegd. De uitslagen: senioren dames: 1. Li Scha Wang (Groningen) 2.0 2. Rudina Pasveer (Groningen) 4.4 3. Margo van Dijk (Den Bosch) 7.0 4. Barbara van Hoogen (Den Haag) 8.4 5. Ij in Li Wang (Groningen) 8.8 6. Magdi Stolcenberger (Den Haag )11.4 7. Marie Lou van der Kruk (Den Haag) 14.0 8. Sonja Hoving (Amsterdam) 16.0 Junioren meisja A: 1. Liselotte Schreppers (Den Bosch) 3.0 2. Angelique Heyers (Den Haag) 5.2 3. Renate Bakker (Den Haag) 5.6 Junioren meisjes B: 1. Claudia Vincken (Den Bosch) 4.6 Junioren jongens B: 1. Alcuin Schuiten (Den Haag) 2.0 Junioren meisjes C: 1. Ingeborg Ruyken (Den Bosch) 3.0 van onze sportredactie ZILLEBEKE - Hennie Stam- snijder komt langzaam in top vorm. De Nederlandse kam pioen versloeg zaterdag de wereldelite in een veldrit k het Belgische Zillebeke. We reldkampioen Liboton eindig de als vierde, de Zwitser Zwei fel als zevende en Reinier Groenendaal als achtste. Zondag eindigde Stamsnij der als derde in een interna tionale veldrit in Mühlheira bij Keulen. Daar zegevierde de Westduitser Klaus-Peter Tba- Ier in de sprint van een kop groep van drie. Wereldkam pioen Roland Liboton werd tweede. De uitslag van de veldrit in ZU- lebeke is: 1. Hennie Stamsnijder (Ned) 25 km in 1.08 2. Johan Ghyl* lebert (Bel) op 25 sec. 3. Ivan Mes- selis (Bel) op 1.05 4. Roland Libotoh (Bel) op 1.20 5. Paul de Brouwer (Bel) op 2.15 6. Bert Vermeire (Bel) z.t. 7. Albert Zweifel (Zwi) op 2.209 Reinier Groenendaal (Ned) op 24» 9. Peter Frischknecht (Zwi) op 2TJ1 10. Eric Debruyne (Bel) op 3.05 15 Klaus-Peter Thaler (Wdl) op 5.® 16. Roger de Vlaeminek (Bel) «f 6.30 De uitslag van de veldrit Mühlheim is: 1. Klaus-Peter TM- Ier (Wdl) 22,8 km in 1.18.45 2. Ro land Liboton (Bel) z.t. 3. Hennie Stamsnijder (Ned) z.t. 4. Dieter Übing (Wdl) op 3.02 5. Rainer P»^ (Wdl) op 3.18 7. Peter Harings (Ned) op 3.45. UZENDIJKE - Werner Wie- roe, die het afgelopen seizoen jot de Gazelle-formatie be hoorde, zal komend seizoen de kleuren verdedigen van de formatie Jo van Aarle. In diezelfde groep heeft ook Toon van der Steen uit Brui- hisse onderdak gevonden en voorts de veldrijders Henk naars, Louis van Wely en de gebroeders Weber. fan onze sportmedewerker VAN GENT - Corn Boys «e leider in de eerste klas ,ah het Sasse zaalvoetbal, heeft de eerste nederlaag in de petitie te pakken. Nadat orige week in de bekerstrijd «gen Philippine 1 verlies gele- - werd, was nu FC Molen- ™eek 1 een te zware tegen- a®tJer voor Corn Boys. Ver assend die twee nederlagen aktereen en de gedachte gaat aardoor automatisch terug aar de forse inzinking die ~°tn Boys vorig seizoen door bakte. RRs profiteerde van die ■sstap door via een overtui gde zege op ONA/SU dich- 1., 1) te sluipen. In de tweede as had koploper De Rijn- rfart het gemakkelijk tegen no'80/Maas 2- Naaste bela- r IZV moest dieper in de re-

de Stem | 1983 | | pagina 12