NBM ZEELAND: „APATHIE NEEMT AF" Huizenverkoop in Zeeland trekt iets aan Uitslagen van duivenshows Ouderen exposeren in Goedertijt Breskens 1 Weldoen door Vermaak Stabiel IN DEZE TIJD va stropers de grootste wildbestand. Niet c makkelijk is, maar b een lucratieve bezig iroper pikt zo een [Is je nagaat dat ze tussen de 25 en 30 fiazeboutje betalen, een aardig zakcent jachtopziener Twee inzittenden personenauto zwaar gewond na frontale botsing Heikant Kerstconcert in Dullaert Kerstvakantie- activiteiten in Terneuzen Schietingen Plaatselijk nieuws Clinge St. Jansteen Beroerd wee Oplettender Polders DINSDAG 28 DECEMBER 1982 VAN ZEELAND DINSDAG 28 DECEMB Midwinterkamp in Pannenschuur Oprichting Provinciale groep gepensioneer den Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG/TERNEU- ZEN - De huizenverkoop in Zeeland is de laatste tijd iets aangetrokken. Er komen wat meer transacties tot stand. „De apathie tot kopen neemt iets af", aldus J. Don, voorzit ter van de kring Zeeland van de Nederlandse Bond van Ma kelaars (NBM). Van een fors herstel van de huizenmarkt, zoals de decemberuitgave van het blad Financieel Actueel van de Postgiro/RPS consta teert, is echter in Zeeland niet veel te merken. „Zwaar overtrokken dit be richt. Kennelijk is de wens hier vader van de gedachte", aldus de heer Don. „Bovendien is december nou nèt de maand waarin men in het algemeen niet overgaat tot de aanschaf van een woning als het niet dringend noodzakelijk of uit zonderlijk goedkoop is." Er be staat volgens hem wel een kans dat de huizenmarkt re delijk gaat aantrekken. „Maar dan op zijn vroegst in maart/ april volgend jaar. Dan weten de mensen wat de regerings plannen zijn, wat de vakbon den van die plannen denken en heeft men ook een idee wat men in het loonzakje vindt". De kringvoorzitter van ae NBM West-Brabant M. van Ginneken verwacht een door schuiving van de toenemende vraag naar hogere prijsklas sen (150.000-250.000 gulden) als de komende jaren de rente op het huidige peil blijft en de economie niet verder zakt. „De afbraak van de huizenmarkt heeft vier jaar geduurd, het zal zeker zolang duren voor die weer helemaal hersteld is. Het gegeven van Financieel Actueel dat het aantal hypo- theekaanvragen in november is toegenomen van 2600 naar 4600 en de daaruit getrokken conclusie dat de huizenmarkt dus sterk in beweging is, wordt door de heer Don niet onderschreven. „Er is een ver tekend beeld ontstaan. Er zijn veel mensen die hun hypo theek van 12 of 13 procent heb ben stopgezet en een veel lage re hypotheek bij de RPS heb ben genomen. Maar dat zijn natuurlijk geen transacties", zo zei hij Een woordvoerder van de Rabobank in Eindhoven, een van de grootste hypotheekne mers in ons land, onderschrijft de voorzichtige terughoudend heid van de Zeeuwse NBM-' voorzitter. Volgens hem is van een opleving nog een sprake, al bevstig hij wel dat de prij zen wat gestabiliseerd zijn. „We hebben het diepste dal wel gezien. Maar dat wil niet zeggen dat de huizenhandel weer snel gaat floreren". De Rabobankman wees erop dat het aantal gedwongen ver kopen van huizen nog steeds toeneemt. „Ik heb geen actuele cijfers voorhanden maar kijk maar naar de advertentiepa gina's. Artikel 1223 (executo riale verkoop) kom je er nog te vak tegen". Wat de hypotheekmarkt be. treft: geen spectaculaire ople. ving. „De consumenten kijket de kat nog uit de boom en zijn nog niet al te zeer onder de in- druk van de spectaculaire ren- tedalingen van de laatste maanden. Het aantal aanvra. gen voor nieuwe hypotheken is niet groot, wel komen bij ons veel vezoeken binnen on hypotheken met vaste rente over te sluiten", aldus de Ra. bobank-woordvoerder. ^llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllimilllllllllllllllllllllllllllllllMllllllllllllllM!!.' Clinge hield wafel actie Van onze correspondent CLINGE - In de zaal De Troubadour werden met tien elektrische wafelijzers aan de lopende band wafels gebakken. Dat begon 's mor- E gens om negen uur, terwijl de laatste wafels om half zes de deur uit gingen. E De organisatie van deze E actie stond onder leiding van Petrus Acke, die er voor zorgde, dat bereidwillige da- Ij mes regelmatig werk had- den. E Van tevoren waren in het E dorp de bestellingen opgeno- men, doch tijdens de mor- genuren stroomden de be- stellingen nog steeds binnen. Er waren dan ook vlijtige handen nodig om de bestelde wafels in te pakken en aan het juiste adres te bezorgen. Hiervoor waren de majoret- ten van de fanfare „Weldoen door vermaak" ingescha keld. Zij reden met de fiets op en neer. Voorzitter A. van Dorsse- laer was buitengewoon ver heugd over deze wafelactie en vooral over de dames die bereid waren om hun vrije tijd op te offeren voor het bakken van de wafels. De opbrengst van deze actie zal eveneens ten goede komen aan het uniformen- en in strumentenfonds. In hoog tempo wafels bakken in Troubadour FOTO WIM K00IJMAN Eiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiin= TERHOLE - Zondagavond vond op Rijksweg 60 nabij Terhalt een frontale aanrijding plaats tussen twee personenauto's. Hier. bij werden de echtgenote en het 10-jarig zoontje van bestuurder H. L. uit Bergen op Zoom zwaar gewond. Hijzelf liep lichte verwondingen op. Zij werden samen met dt bestuurder van de andere auto P. R. uit Ossenisse overgebrachl naar het St. Liduina ziekenhuis in Hulst. L. en R. mochten na behandeling naar huis. Tengevolge van dit ongeval is de rijbaan ongeveer één uur ge. stremd geweest. Tevens moest de vrijwillige brandweer van Hontenisse in actie komen om uit de auto lekkende benzine eg olie weg te spuiten. Beide auto's waren total loss. Naar de politie mededeelde heeft R. vermoedelijk onder invloed van alcohol ge- reden. Hem werd de bloedproef afgenomen. Kerstviering - De r.k. Bond van Ouderen, afdeling Hei kant, hield in 't Heike een kerstviering, waarbij een H.Mis werd opgedragen door pastoor van Leemput uit Hei kant. De gezangen werden verzorgd door het plaatselijke bejaardenkoor onder leiding van de heer Neeteson. Van onze correspondent HULST - Evenals vorig jaar organiseerde het bestuur van Den Dullaert te Hulst een kerstconcert op de ochtend van de tweede kerstdag. De heer H. de Gucht, directeur van Den Dullaert, heette de toehoorders welkom. Anton de Kort, dirigent van de Cantorij der Basiliek, lichtte vervol gens het programma toe. De grote verscheidenheid aan uitvoerders maakte deze uitvoering erg aantrekkelijk. De instrumentale delen wer den professioneel verzorgd door het Zeeuws koperensem ble onder leiding van Paul C. van Belzen en het trio Lybert. Mevrouw Jeanette Vergou wen, mezzo-sopraan, oogstte veel succes met liederen van Durante en Richard Strauss. Het koor De Cantorij der Basi liek bracht a capella werk ten gehore en met begeleiding van het trio Lybert een kerstcan tate van Buxtehude. Het hoog tepunt vormde de uitvoering van twee geestelijke liederen van Mendelsohn voor soliste, koor en instrumentale begelei ding, waarbij alle uitvoeren den betrokken waren. TERNEUZEN - Het buurtco- mité Binnenstad Terneuzen heeft tijdens de kerstvakantie een aantal activiteiten voor de jeugd opgezet. Dinsdag 28 de cember is er een film- en pan- nekoekmiddag voor de jeugd. Het festijn begint om 13.30 uur. Op 3 januari doet het comité iets voor de ouderen, 's Avond om 20.00 uur is er een bingo avond. Beide evenementen worden in het kleuterschooltje voor schipperskinderen. Lamswaarde - Bejaardenschieting bij P. Claessen, 46 deelnemers. Eer ste hoogvogel P. d'Hondt, Klooster- zande, tweede hoogvogel A. Stal- laert, Boschkapelle, eerste zij vogel P. Schelfhout, Lamswaarde, twee de zij vogel J. van Kerkhoven, St. Jansteen. Meeste kleine vogels (5) P. Schelfhout, Lamswaarde. Hulst - W. Blommaert, 30 deelne mers. Eerste hoogvogel R. Her- wegh, Heikant, eerste zij vogel H. de Vos, Heikant, tweede zij vogel J. van Damme, Moerbeke. Meeste kleine vogels (6) J. Picavet, Hulst. Hulst - O.Z.O. Velden, De Stads herberg, 30 deelnemers. Eerste hoogvogel F. van Swaal, Hulst. Eerste zij vogel P. Neve, Klooster- zande, tweede zij vogel A. Rottier, Ossenisse. Meeste kleine vogels (5) H. de Vos en J. de Block, Heikant. Boschkapelle - J. van Schaick, 19 deelnemers. Eerste hoogvogel J. Mei, Boschkapelle, tweede hoogvo gel B. Visser, Kloosterzande. Eer ste zij vogel H. van Rijt, tweede zij- vogel B. Visser, beiden Klooster zande. Meeste kleine vogels (9) P. Boogaert, Wijchen. Philippine - Marinet, 36 deelne mers. Eerste noogvogel M. Lij man, Bouchaute. Meeste kleine vogels (5) W. Taalman, Philippine. Hoofdplaat - De Vriendschap 44 deelnemers. Eerste hoogvogel H. de Ruyscher, Hoofdplaat. Eerste zij - vogel J. van Ameele, Hoofdplaat, tweede zij vogel A. Maenhout, Bas- sevelde. Meeste kleine vogels (3) M. Lippens, Waarschoot, M. Martens, Hoofdplaat. Kloosterzande - De Hoogaars 36 deelnemers. Eerste hoogvogel J. de Kort, Ossenisse. Eerste zij vogel Rudi Verschoten, Kloosterzande, tweede zij vogel L. Baart, Klooster zande. Meeste kleine vogels (4) P. Dierik, Walsoorden, J. Wesepoel en A. van Kerkhoven, Kloosterzande. Zuiddorpe - De Herberg, 26 deelne mers. Eerste hoogvogel W. Boeye, Westdorpe, eerste zij vogel A. Puy- laert,tweede zij vogel M. Suy, bei den Zuiddorpe. Meeste kleine vo gels (4) D. Baart, Koewacht. SINT-JANSTEEN - Bejaarden schieting Bond van Ouderen in De Warande. 35 schutters. Hoge vogel: J. van Kerkhoven, Sint-Jansteen, eerste zij vogel: Em. Verhagen, Sint-Jansteen, tweede zij vogel: J. van Kerkhoven, Sint-Jansteen, meeste kleine vogels (3 stuks): J. Verstraeten, Sint-Jansteen. Van onze correspondent HULST HEIKANT AXEL - De postduivenvereniging HLB (Hulster luchtboten) hield op eerste kerstdag in ca fé Blommaert aan de Nieuwe- weg haar jaarlijkse tentoon stelling van postduiven. Inge zonden waren 110 duiven, ver deeld in vier categorieën. Uitslag van deze zeer drukbe zochte show was alsvolgt: klasse oude doffers: 1. Adriaansen en zn., 2. V. Verstraeten, 3. Ed Roeland; categorie jonge doffers: 1. G. Leb- binck, 2. Adriaansen en zn., 3. F. Jansen en zn.; categorie oude dui- vinnen: 1. J. Dhanis, 2. Ed Roeland, 3. J. de Witte; categorie jonge dui ven. 1. P. D'hondt, 3. G. Lebbinck, 3. J. Dhanis. AXEL - De postduivenvereniging Verwachting hield zondag in café De Witte Leeuw haar verenigings tentoonstelling waarvoor de leden zo'n 130 duiven hadden ingezon den. Keurmeester was de heer A. Baert uit het Belgische St. Paulus. De uitslag was alsvolgt: oude dof fers: 1. K. Verbunt, 2. G. Verschu ren, 3. H. de Mul; klasse jaarling doffers: 1. H. de Mul tevens mooi ste doffer van de tentoonbstelling, 2. combinatie Zandstra-Schelle- man, 3. H. de Mul; jonge doffers: 1. K. Verbunt, 2. H. de Mul, 3. J. van Bellen; oude duivinnen: 1. M. Die- leman tevens mooiste duivin, 2. P. van de Veeken, 3. J. Verschuren; jaarling duivinnen: 1. J. Verstrae ten, 2. G. Meijer, 3. H. de Mul; jonge duivinnen: 1. H. de Mul, 2. J. Ver straeten, 3. G. Meijer; najaarsdui- vinnen: 1. R. Herman, 2. P. van de Veeken, 3. G. Meijer. HEIKANT - Onder grote belang stelling werd op tweede kerstdag door de PV De Postduif te Heikant de jaarlijkse kampioenendag w houden in café Theo de Block. Hiervoor waren 172 duiven inge zonden. Uitslag: oude doffers: 1.en tevens generaal kampioen Ch. de Beule, 2. gebr. Thijs, 3. Cl. Thuy; jaarling doffers: 1. Cam. de Beule, 2. Cl. Thuy, 3. P. van de Bergen; jonge doffers: 1. Ed Verschuren,2 Cam. de Beule, 3. Ch. de Beule; oude duivinnen; I. en 3. Ed de La melle, 2. Do. Nice; jaarling duivin nen: 1. Gebr. Van Houten, 2. Gebr, Thijs, 3. Do. Nice; jonge duivinnen: 1. en 3. Ed Verschuren, 2. D. Nice Van een onzer verslaggevers BRESKENS - Twaalf ouderen uit Breskens exposeren tot en met 2 januari schilderijen, wandkleden, pottenbakkers kunst en opgezette dieren in het dienstencentrum Goeder tijt. De tentoonstelling werd eind vorige week geopend door de Oostburgse cultuur wethouder J. Vergouwe, dit maal echter met de pet op van voorzitter van de Stichting Welzijn voor Ouderen in West-Zeeuwsch-Vlaanderen. Het was overigens zijn laatste officiële daad in deze functie, omdat Vergouwe met ingang van 1 januari na elf jaar het voorzitterschap neerlegt. Op de tentoonstelling is werk te zien van de dames Van Noorden, Nieuwenhuisen, Scheerens en Van Witsen, de heren Brevet, Van Cadsand, Goethals, Van Pamelen, Traas en De Wilde, en van het echt paar Wagenaar. Tot 2 januari kan het publiek dagelijks te recht van 14 tot 17 en van 18 tot 20 uur. Op oudejaarsdag is de expositie alleen 's middags toegankelijk. llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllilllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllHllllllllllllllllllllltllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllillHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII Kaarting - In de zaal De Trou badour hield de fanfare Wel doen door Vermaak haar jaar lijkse prijskaarting ten bate van het Uniformen- en In strumentenfonds. De eerste prijs bestond uit een zilveren cassette. Voor degene die meeste verliespunten had, was er een poedelprijs, gewonnen door René de Vos. De uitslag van de prijskaarting was: 1. A. Ruyloft, 2. R. Pilaet, 3. J van Dorsselaer, 4. P. Valent,5 K. Ivens. Tijdens de prijskaar ting was er ook nog de i genheid om te tritsen voor twee levende konijnen. De winnaars van deze konijnen werden Jo Pilaet en F. van Vlierberghe. Bejaardenschieting - Op ie vijfde woensdag van de maand december is er bejaardenschieting voorzien; daarom houdt de schuttersso- ciëteit Groot Hulst op woens dag 29 december een schietinj voor bejaarden en gepensio neerden in café De Kroon, li- inschrijving begint om 13 uur en de eerste pijl zal om uur worden afgeschoten. Nieuwjaarsbal - De Stichting Warande houdt zaterdag januari voor de gebruiken van De Warande een nieuw jaarsbal. Het bal dat om 20.30 uur aanvangt, zal muzikaaj worden opgeluisterd door Jumbo Trio. Jeugdvoetbal - Woensdag december spelen de El pupil; len van de V.V. Steen op gemeentelijk sportterrein een wedstrijd tegen hun leeftijd genoten van de Belgische top club Lokeren. De wedstrrji begint om 17.45 uur. Na wedstrijd is er in de kantine gelegenheid om een babbeltÉ te maken met verschillende eerste elftalspelers van Loke ren, o.a. Bob Hoogenboo® Gudjohnson, Van Cauter. Mommens en René van dei Gijp. Wedstrijden - De pierv strijd in de kantine van de V.V. Steen trok een grote be; langstelling. In totaal werden 200 bollen gegooid. De kowl' nen en andere wildprij®" werden gewonnen door: le en 2e prijs: J. Baart, Bosck' kapelle, 3e prijs: J. Ferke' Clinge, 4. G. Ferket, Hulst, 5 Bertram, Heikant. Bij de pie wedstrijd voor dames werd1 le en 2e prijs gewonnen doo' mevrouw P. Ringoot-AuW' naerdt te Heikant. Aan de se riekaarting voor hanen nam» 120 kaarters deel. De tritswed; strijd voor een kalkoen W gewonnen door Fr. van Branden te Kapellebrug. STEENBERGEI flitst een lamp meter ver draag „Zie je wat ih Kaam (55) uit St De dieren spitse storing van hu licht blijven ze1 Ditmaal echter he vaar te duchten. H een demonstratie 's bak'. Hoe anders is c ven zelf op pad zijn. makkelijk het op een stroper is. Als haas in de baan van is het een kwestie v; flobert, de trekker legt ze zo neer. Hoi poet is binnen". Stropen met de Kaam walgt er vai jachtopzichter, maa zijn ogen heeft dit i maken. „Laffer kar hebben geen enkele jager schiet alleen i als het wild weer Weet je hoe wij dit wijf van de pot schi afschuw. Bij het begin va tocht waarschuwt wacht er alsjeblieft Het moet eigenlijk zijn dat het te slech ten te gaan, storm e de hazen actief. Nu hemel zoeken ze al - en dan zie je ze gegai Maar we zijn nog of Van Kaam krijgt foon al een oproep jachtopziener Bob naar Sint-Philipsl; meldt dat hij onrar de Brabantse kant Rijnkanaal. „Twee ter elkaar, vermoet meer. Kom je even? Van Kaam antwc „We zien elkaar op t Over en sluiten maa moment in Dintelc keert zijn R-viertje normaal met een veertig, vijftig kil rond, nu wordt dat gevoerd tot tachtig tl Naarmate we die sproken plaats bij d -Philipsland komt Kaam oplettender, wat ouder type Me men, dat na het pas weggetje inschiet, persauto", weet Var zijn licht uit, rijdt n ter door, zet de mot knipje met de richt: blijkt het signaal te Mulder die plotseli ook hij rijdt met g opdoemt. De verdac gekeken. „Is waarschijnlij] hier thuis hoort" Kaam. Dat wordt 1 feit dat de auto bij i rijen aansteekt. De even de wacht te b ten knap guur. Daa het Renaultje van is achteraf niet me schoten die hij hooi daan kwamen. „Ik dijk. Bovendien m; mij een hoop herrie, geluid. Het kan ooi ergens op Tholen Kaam troost: „Als ten we de lichtbak Het is zo helder da kijken", Van Kaam en S jachtopzichter, in combinatie van jaj domein wordt gevo boor Hans Kuitert ^NHEM - Een deel van het iL, hap van de Elzas wordt •wsneden door betonnen go- waarlangs de kalimijnen afvalzout op de Rijn af- tn.<n' ®et z'jn solide con- »ia i"S' "'e voor "e eeuwig- na ['■"'en te zijn verankerd "de bodem. J^'e zoutgoten vormen de van het Europese mi- f ^eheer. Maar voor de door rkloosheid zwaar geteister- Elzas zijn ze een monument T standvastigheid. iW?gs. "ie zoutkanalen irnt van de boeiendste kjes internationale rechts er r stichting Reinwa- ieen utopische woordspe- T20 PAGINA ZEELAND 2 HULST - Op de Zoutestraat ter hoogte van de Kijkuit- straat tussen Hulst en Zand berg is gistermiddag om twee uur een personenauto be stuurd door H. P. uit Graauw uit de bocht gevlogen, de auto raakte eerst een lantaarnpaal en belandde vervolgens in de sloot. AXEL - Zondag om midder nacht reed P. de M. uit Absda- le met zijn personenauto over de Kanaalkade richting Sluis kil. Uit de Rooseveltlaan kwam een auto die linksaf sloeg. De bestuurder hiervan voegde te snel in en raakte de auto van de M. Die verloor de macht over het stuur en be landde in de sloot. De bestuur der van de andere auto is na het gebeurde gewoon doorge reden. De auto van de M. moest worden weggesleept. KLOOSTERZANDE - Gis teren is op de kruising Rijks weg 60 - Hulsterweg nabij Kloosterzande door nog onbe kende oorzaak de auto van C. W. uit Breda in brand gevlo gen. De motor brandde geheel uit. Met een deken wist de po litie van Kloosterzande de brand te blussen. WESTDORPE - De perso nenauto bestuurd door J.F.A. uit Sas van Gent werd maan dagmiddag ten gevolge van een botsing met een vrachtau to, bestuurd door G.J.B. uit Yerseke, volkomen vernield. De vrachtauto liep eveneens aanzienlijke schade op. Het ongeluk gebeurde op het kruispunt rij ksweg 61 Trac- taatweg Molenverkorting. Komende vanaf de provinciale weg verleende de Sassenaar geen voorrang aan de uit de richting Zelzate komende vrachtauto. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. GROEDE - Op de Krabben- dijk is een mortiergranaat ge vonden. Door de mijnoprui- mingsdienst zal het projectiel onschadelijk worden gemaakt. NIEUWVLIET - In Nieuw- vliet is in een zomerwoning, eigendom van de heer R. uit Terneuzen ingebroken. Door het forceren van een schuif deur in deze zomerwoning is men binnengekomen. Bij een tweetal andere zomerwonin gen is een poging tot inbraak gedaan. NIEUWVLIET - De Neder landse Caravanclub heeft voor zijn leden net als twee jaar ge leden weer een Midwinter kamp georganiseerd in West Zeeuwsch-Vlaanderen. Een vijftigtal leden is neergestre ken op camping De Pannen- schuur te Nieuwvliet om daar de eindejaarsfeesten geza menlijk te vieren. Door de kampleiding werd een gevarieerd programma opgesteld. De deelnemers aan het Midwinterkamp zijn in de gelegenheid zich aangenaam bezig te houden met voor hen speciaal gearrangeerde evene menten, zoals gourmetten, klootschietwedstrijden enz. Ook krijgen de deelnemers de kans om door middel van auto-puzzeltochten, fietsrou tes, strandwandelingen e.d. West-Zeeuwsch-Vlaanderen beter te leren kennen. Voorts staan bezoeken aan Brugge en Sluis op het pro gramma. Een probleem hierbij voor de samenstellers van het programma was dat juist in deze periode de museums en andere bezienswaardige ob jecten gesloten zijn. Op Twee de Kerstdag kon dank zij de medewerking van de Sluise VVV-secretaris A. van Beij- sterveldt door een honderdtal deelnemers een bezoek wor den gebracht aan het unieke Sluise Belfort, wat door hen zeer op prijs werd gesteld. Ook in Brugge kon voor dit gezel schap van de Nederlandse Ca ravanclub een rondleiding worden georganiseerd. Van onze correspondent HULST - De initiatiefnemers voor het oprichten van een provinciale groep gepensio neerden, district Zeeland, uit gaande van het C.F.O. hebben bij de leden een goed respons gekregen. Daarom heeft de re gionale vakgroep gepensio neerden i.o. besloten om een kennismakingsvergadering te houden op vrijdag 21 januari te Goes. Op deze bijeenkomst zal door het hoofdbestuurslid E.J. Anneveld een uiteenzetting worden gegeven over de pro blematiek van de gepensio neerden. Ook zullen er be stuursleden dan wel contact personen worden gekozen.

de Stem | 1982 | | pagina 12