Schaken zonder grenzen Moeizame winst Morres Knappe 800 meter van André Stroo FEUUS HOOGST GEPLAATSTE Promotiewedstrijden tenniscompetitie Van Duyse favoriet ATLETIEK BU SCHELDESPORT Gehandicapte sporters in actie op 't Schenge TA Dïï; STEM-SZX7t£" li t TWEEDE RONDE CD-JONIOREN Tennistoernooi Vogelvlucht tegen Zaamslag TiHmfederafle I Animo-jeugd eerste CONCOURS IN SEROOSKERKE '7&TERDAG 5 JUN11982 PAGINA SPORT 2 T14 yan onze sportmedewerker TtBNEUZEN - De schaak vereniging Terneuzen houdt vandaag (zaterdag) voor de iierde keer het toernooi, be lande uit de vierdelige cy- !us Schaak zonder grenzen. De 'deelnemers komen uit Duisburg, Eekloo, Brugge, Tourcoing en Zeeuwsch- Vlaanderen. get Zeeuwsch-Vlaamse team bestaat uit topspelers ïan de diverse regionale schaakverenigingen, onder anderen Klaas Steyn, Adri den Hamer, Jim van de Vreede, Wilfried Vleeskens en Leo Hovestadt. Elk teams telt 16 spelers en vier bege leiders. De wedstyrijden worden gespeeld in restau rant Vijverhof en beginnen om 13 uur. Na de wedstrij den worden de prijzen uitge reikt. Na twee toernooien staat Duitsland op de eerste plaats, België op de tweede en Zeeuwsch-Vlaanderen op de derde plaats. Het toernooi wordt ge speeld op vier dagen ver deeld over twee jaar. Nu wordt het derde toernooi uit de tweede cyclus gespeeld. Eind oktober heeft het vier de toernooi plaats in Duis burg. Voorloper van het toernooi Schaak zonder Grenzen was het Drie Pro vinciën-toernooi, waaraan reeds gedurende een aantal jaren werd deelngenomen door Zeeuwsch-Vlaanderen, België en Frankrijk. Op 25 september speelt MSV Eekloo op 32 borden tegen Terneuzen. In augustus houdt WHP in samenwer king met MSV het ECI inter nationale jeugdtoernooi weer in Sas van Gent. Van onze volley balmedewerker GOES - Het dames- en he renteam van het Hulsterse Morres hebben, zij het moei zaam, het Mytilus-toernooi gewonnen. Aanvankelijk le ken beide teams op papier de te kloppen ploegen, maar naarmate het toernooi vor derde, moest Morres alle zei len bijzetten. Dit toernooi, dat voortref felijk georganiseerd was door Klaas Sijp en Jaap Platschorre, was sportief ge zien een groot succes. Zowel bij de dames als bij de heren in de klasse van de derde di visie en promotieklas, kwam gastheer Mytilus uitstekend voor de dag. Bij de dames ze gevierde Morres, terwijl bij de heren Morres na gemak kelijke overwinningen op Verdegem, Mytilus 2 en Gre- velingenboys, tegen Oud- Ovisa klop kreeg. Mytilus kon de beslissing forceren, maar slaagde daar net niet in. Wiska zorgde voor een onsportief voorval, door een dag voor het toernooi af te bellen. UITSLAGEN: Dames der de divisie en promotieklas: 1. Morres, 2. Zebra's, 3. Mytilus, 4. SVVR. Heren tweede en derde klas: 1. Astra, 2. Inter mezzo, 3. Mov'over, 4. Myti lus. Dames eerste en tweede klas: 1. Mov'over, 2. Mytilus 2, 3. Mytilus, 4. Grevelingen- boys, 5. Mytilus 2, 6. Verde gem. Heren eerste en tweede klas: 1. De Sterre, 2. Amigos, 3. Yum. Dames tweede en derde klas: 1. Rowido, 2. My tilus, 3. Voorwaarts, 4. Bok. t I HSL OVERSCHRIJVINGEN Door Rinus Verberkmoes AXEL-Nu de voetbalcompetities zijn afgelopen en dé balans van de overschrijvingen kan worden ge maakt, blijken er in Zeeland evenals in voorgaande jaren, weer ongeveer 550 spelers van club te veran deren. Opmerkelijk hierbij is dat Robby Wieland van Terneu zen zijn overgang naar Koe wacht weer heeft ingetrok ken omdat de Terneuzen- ie Wim Verpoorte naar Arnemuiden zou verhuizen. Nu deze laatste verschuiving niet meer doorging, werd het voor Wieland te laat om als- overschrijving aan te vragen zodat hij evenals vo rig seizoen weer tweede kee per wordt bij Terneuzen, tenzij Verpoorte in het be taalde voetbal onderdak krijgt. De verenigingen die de grootste aantrekkingskracht hadden waren ongetwijfeld Oostkapelle, Vlissingen, Hoek en Sluiskil. Naar Oost kapelle vertrekken Jimmy Salawane (Jong Ambon), Jan de Wilde (Middelburg), Eugnène Fagg (Vlissingen), Piet Goeree (SVD) en Hans de Wispelaere (GPC). Naar de zaterdagderdeklasser Hoek komen Bram de Ha mer (Terneuzense Boys), Hans Stoffijn en Jack van Glansbeek (Terneuzen) en Frans van der Pijl (Eeklo). Vlissingen krijgt verster king van Chris Welleman (RCS), Dennis Sanchez en Stanley Warner (beiden van Terneuzen) en van Huib Meerman (Arnemuiden). Met name laatstgenoemde overgang is opmerkelijk te noemen, temeer daar Meer man al jaren bij Arnemui den de spelbepalende figuur is waar het team rond is op gebouwd. De kersverse zondagtwee- deklasser Sluiskil krijgt eveneens een viertal nieuwe spelers. Jan Buyze (Zaam- slag), Jos van Mighem (Ter neuzen), Henk Jansen (Corn Boys) en Dingeman Buyze (Terneuzense Boys) veran deren van tricot. Naast deze .trekkers" scoort Axel ook behoorlijk óp de overschrij- vingslijst. Als nieuwkomers bij de oranje-witten dienden zich Glen Hoffman (AZW), Boudewijn Corijn (IJzendij- «e) en August van Waes (Terneuzen) aan. Robby van de Hemel, vo rig seizoen onder protest van Biervliet naar Breskens ver trokken, keert weer terug jaar zijn oude club. Maar daar tegenover staat he ver trek van Frank Inghels van de haringkakers naar Corn [Boys. Eveneens terugkeren jaar het oude nest Clinge doet Alex Drumont van Hul- sterloo terwijl ook Piet Vis- ^van HVV'24 de Clingse gelederen komt versterken. Bijzonder opvallend is de versterking die Hoofdplaat krijgt. Deze zondagvierklas- ser ziet zijn gelederen ver sterkt met de komst van Henk Ottens (Breskens) en Ruud Cornells (Eeklo). Met name voor dit duo bestond in de regio grote belangstelling. Eveneens opmerkelijk is de overgang van Mark Mang- nus van Clinge naar Steen. Deze speler gold met name jarenlang als een van de beste vleugelverdedigers in Zeeland door zijn bijzonder aanvallend ingestelde spel wijze via de linkerkant. Goes ziet de gelederen ook weer uitbreiden. Koos Kem- pe (Middelburg) en Jan Han- newijk (Heinkenszand) zijn de nieuwkomers, terwijl Goes-trainer Nico Krijger niemand ziet vertrekken. RIA kan twee man van Corn Boys bijschrijven. Patrick de Hondt en Paul Hemelsoet trainen en spelen volgend seizoen onder leiding van oefenmeester Jaap Lensen die intussen wel Kees Samen naar Spui ziet vertrekken. Drie spelers komen over naar Middelburg: Michel Dek (VCK), John Leeman (RCS) en Peter Huiszoon (MOK). Overschijving naar Hontenisse is aangevraagd door Karei Klaessen (SDO), terwijl Hulsterloo verster king krijgt in de persoon van Gerry Smet, die Clinge ver laat. HVV'24 krijgt er in ieder geval weer een doel man bij. Ronny de Rijcke (Hulsterloo), momenteel keeper in de Zeeuwse afde lingsselectie, heeft zijn pa pieren ook ingestuurd. Naar Terneuzen komt Paul de Kort van Hoek, terwijl Hen- ny Kegels SDO verruilt voor Vogelwaarde en Koewacht Gonny Klaessens (SDO) en Ruud de Jong (Steen) inlijft. Zierikzee krijgt twee spelers van Renesse er bij, Dick Hard en Sjaak Vasseur. Ook voor De Meeuwen is er versterking door de komst van Eric de la Cousine (Mid delburg) en Robby Dek (VCK). Van Vlissingen ver trekt Ad Siereveld naar GPC, terwijl Peter van Heu- ven Middelburg verlaat en onderdak vond bij Kapelle. VCK krijgt er een keeper bij Arnold Versluis keert gedes illusioneerd Middelburg de rug toe. De meeste opmerke- lijke overgang is wel die van de Krabbendijke-speler Jan Blok naar het vier klassen lager spelende Rillandia. Van ome tennismedewerker KNEUZEN - Hans Felius voert de B-categorie aan als sewrt fep'aatste speler in het door TSI te Goes georgani- zettf t .nistoerno°L Maandag 7 juni gaat dit groots opge- d 'cnnisgebeuren weer van start en het staat open voor n -spelers alsmede voor D- en E-spelers vanaf 17 jaar. e toernooicommissie kan zich dit jaar weer verheugen op groot aantal deelnemers, verdeeld over de diverse cate- oof". die een gehele week weer zullen strijden voor de Jf,te eer- Er worden zowel enkel- als dubbelpartijen ge- Ra t mec*e gemengddubbels. ich ai T der Feen, na Hans Felius tweede geplaatst, zal >iif B- 'ager van Felius aandienen. Dick Waasdorp en Plaat ersz (beiden TSI) bezetten de derde en vierde rat» totaal werden er 15 inschrijvingen voor de hoogste «gone ontvangen. et1 dames was de toernooicommissie genoodzaakt de B- ooriiit e te combineren. Mieke Pijnenburg (Bergen op kreeë de eerste plaats toebedeeld, gevolgd door Sacha en v a 'MLTCj.Totaal 18 inschrijvingen werden ontvan- :i °°J de C-categorie bij de heren. Zeeuws jeugdkam- tot en met 16 jaar Peter Willemsen (MLTC) voert dit 'erstT aan met op de tweede plaats Ard Breure (TSI). Chris nJ/g 'Pe Bongerd) en Rob Lindenberg (TSI) volgen op jff^ijk de derde en vierde plaats, er n v'fert (De Stoof) wordt de sterkste geacht bij de 'ans r 'iezend finalist tegen Wolfert afgelopen winter, door T, anfeman (Kapelle) werd tweede geplaatst, gevolgd Bii d 3 a oerland (TSI) en Han Goedegebure (Duiveland). tai,., dames treffen we Roza Iwema en Jannie Traas als aan. „Spelers, nog niet zo lang geleden begonnen torksten 1 s «n?'ssen, worden ingedeeld in de E-categorie", zegt Fe- rd 00rd recreant wordt door hem bewust niet gehan- 'duspehu 'S 6en woord dat voor vetorlei uitleg vatbaar is", 12 en zondag 13 juni worden de halve finales en hey §espeeld met de volledige medewerking van de ejj rechterscommissie Zeeland onder leiding van de heer Ternemen-doelman Wim Verpoorte: niet naar Arnemuiden. Van ome atletiekmedewerker GOES - Marathon-atleet Andrê Stroo liep tijdens de woensdagavondmeeting van AV'56 een knappe 800 meter. Hij kwam uit op een tijd van 1.56.7. Opnieuw verrassend sterk was Ad Mol op deze af stand. Sinds kort overge schakeld van het lange weg werk naar het kortere baan- werk, werd hij op die 800 meter derde in 2.01.2. Met de kogel vochten Bert Van ome atletiekmedewerker HULST - Vandaag (zater dag) wordt op de atletiekac- commodatie van RKHAV de tweede ronde van de dis trictscompetitie voor CD-ju nioren afgewerkt. In actie komende formaties van Del ta Sport, Dynamo'70, AV'56, Scheldesport, Marathon en het organiserende RKHAV. Op het programma staan: hordenestafette, sprint, 600 meter, 1000 meter, kogesto- ten, discuswerpen, speer werpen en verspringen. De wedstrijden beginnen om 12 uur op het sportpark aan de Zandstraat. de Jonge en Sidny van der Hoek een aardig duel uit. De Jonge haalde het door 19 centimter verder te stoten. Huib Dalebout was de snel ste op de 10 kilometer in 9.00.5, vóór Peter Hameete- man. Uitslagen KOGELSTOTEN: Heren: 1. Bert de Jonge, Marathon 13.58; 2. Sidny van der Hoek, Marathon 13.39; 3. Rinus Meyer, AV.56 8.65. Jongens A: 1. Gerben Rodts, Mara thon 11.66; 2. Sjouk van der Veen, Scheldesport 7.30. Jon gens B: 1. Rudi Liberton, AV'56 10.92; 2. Roel van Lae- re, Scheldesport 10.48; 3. Pe ter Kruitbosch, AV'56 9.79. SGB (Sportclub Gehandi capten Bevelanden): Dinie Westrate, CP8 6.17; Baps Ta- zelaar, CP8 4.81; Nel Chris- tiaanse, LA6 3.52; Rinus van Eij keren, PP5 3.52. VERSPRINGEN: Heren: 1. Erik Breel, Marathon 5.99; 2. Wim van de Kreek, AV'56 4.95; 3. Kees Stoel, AV'56 4.72. Jongens A: 1. Gerben Rodts, Marathon 6.26; 2. Sjouk van de Veen, Scheldesport 4.17. Jongens B: 1. Roel van Lae- re, Scheldesport 5.66; 2. Ri chard Bernhard, AV'56 5.60; 3. André Verwey, AV'56 5.60. Meisjes A: 1. Silvia Rodts, Marathon 4.54; 2. Miriam Brökotter, Dynamo 4.29; 3. Susan Vermeule, Dynamo 3.83. 100 METER: Heren: 1. Sjouk van de Veen, Schelde sport 12.2; 2. Erik Breel, Ma rathon 12.7; 3. René van Die- rendonck, Marathon 12.7. Jongens B: 1. André Verwey, AV'56 12.0; 2. Roel van Laere, Scheldesport 12.3; 3. Frits Bolle, AV'56 12.4. Meisjes B: 1. Miriam Brökotter, Dyna mo 14.0; 2. Susan Vermeule, Dynamo 15.6. 800 METER: Dames/meis jes A: 1. Suus Verstelle, AV'56 2.45.9; 2. Susan Ver meule, Dynamo 2.48.4; 3. Mo nique de Korte, AV'56 2.54.9. Heren: 1. André Stroo, Ma rathon 1.56.7; 2. Johan de Vlieger, Marathon 2.00.7; 3. Ad Mol, AV'56 2.01.2. Jongens B; 1. Rien Huige, AV'56 2.05.7; 2. Frits Bolle, AV'56 2.06.4; 3. André Verwey, AV'56 2.06.8. 3000 meter: Eerste serie: 1. Wim Roose, AV'56 10.00.5; 2. Ko Eversdijk, AV'56 10.03.6; 3. John Guequerre, Dynamo 10.06.1. Tweede serie: 1. Huib Dalebout, AV'56 9.00.5; 2. Pe ter Hameeteman, Zeeland Sport 9.01.7; 3. Rien de Wilde, AV'56 9.03.2. Jongens B: 1. Dik Hoogesteeger, AV'56 10.57.1. Van ome tennismedewerker TERNEUZEN - De teams die als kampioen tevoor schijn zijn gekomen uit de zes weken durende landelij ke tenniscompetitie moeten komende zondag aantreden voor de promotiewedstrij den. Hoewel enkele teams automatisch promoveerden naar een hogere klasse, zijn er toch nog enkele die, om voor promotie in aanmer king te komen, zich eerst van hun beste kant moeten laten zien. In de vierde klas van de mixed-competitie moet het tweede team van Hulster Ambacht proberen te win nen van Bast. Basel 6, om volgend seizoen in de derde klas te mogen uitkomen, evenals het eerste team van deze vereniging, dat auto matisch promoveerde. Het derde team van Hulster Am bacht kan volgend seizoen wellicht vierde klas gaan spelen, hoewel tegenstander De Bongerd 1 uit Kloetinge zich danig zal verzetten. Het derde team van De Bongerd overigens moet ook in het strijdperk voor het vier deklasserschap. Dit team heeft als tegenstander Rijs- selstein 5. In de herencompetitie speelt MLTC 1 uit Middel burg voor een plaats in de eerste klas tegen Suthwalda 1. Sluis 1 krijgt ATC 1 op be zoek. Zij zullen uitmaken wie volgend seizoen in de overgangsklas zal spelen. In de derde klas werd 't Halve Maantje 1 uit Goes, zonder moeite, kampioen. Of het te gen GTR 1 ook zo gemakke lijk zal gaan, valt te betwij felen. Voor promotie naar de derde klas speelt Vogel vlucht uit Vogelwaarde te gen Triomf 1. Overige pro- motiewedsatrijden: naar de derde klas: De Schelde 2- Steenbergen 1. Naar de vier de klas: Souburg 1-Hamba- ken 4, Souburg 2-Sjef 2, TSI 2-Alphen, Volley 2-De Stoof 2. Van ome atletiekmedewerker MIDDELBURG - Hugo van Duyse gaat komende van daag (zaterdag) als de te kloppen man van start in de door Dynamo '70 georgani seerde 10 Engelse mijlen loop. De Belgische Neder lander schreef eerder dit jaar al de 25 kilometer van Dynamo op zijn naam en krijgt het althans op papier vandaag een stuk makkelij ker. Indien de Belgen, die vaak op het allerlaatste moment komen opdagen, het alsnog laten afweten, komt concur rentie van hem vooral van Zeeuwse zijde met Kim Reijnierse van de organise rende vereniging aan het hoofd. Verder Frank Koo- man (Dynamo), Tonnie Strijdonck (RKHAV) en Pe ter Hameeteman (Zeeland Sport). Van buiten de pro vincie komt er een tiental at leten van Spado uit Bergen op Zoom aan de start. Bij de veteranen zal de strijd gaan tussen het pro vinciale top trio Ron Abuys (Dynamo), Kees Westrate (Marathon) en Lou Dinge- manse (Zeeland Sport). Cora Midde van Sparta is de enige dame die heeft voor-inge schreven. Het totale aantal voorinschrijvingen bedroeg 70, wat aanmerkelijk minder is dan het voorgaande jaar toen er een kleine 100 van start gingen. Vorig jaar wist Piet Vonck deze loop op zijn naam te schrijven. Het startschot valt van middag om half drie bij „De Nadorst" van waaruit men eerst een rondje van vier ki lometer aflegt om vervol gens aan de grote omloop van twaalf kilometer rich ting Veere langs De Schape- kop te beginnen. Van ome tennismedewerker TERNEUZEN - Jaarlijks houdt de KNLTB voor de jongste beginnende tennis sers een bal- en slagvaardig heidsdag. Dit jaar vond die plaats in de Braakmanhal. Tien verenigingen uit Zeeuwsch-Vlaanderen wa ren vertegenwoordigd met hun jongste jeugd, die vanaf het begin van het seizoen reeds bezig zijn geweest met deze bal- en slagoefeningen. De teams, bestaande uit twee jongens en twee meis jes, deden afgelopen woens dag hun uiterste best zoveel mogelijk punten te verzame len bij de tien verschillende oefeningen. Als winnaar kwam tevoorschijn het team van Animo uit Terneuzen, bestaande uit Jeroen Ever- ling, Richard Hamelink, Marjolijn Nuijten en Yoon Rosenkrantz. Dit team be haalde 281 punten, op de voet gevolgd door Sluis met 278 punten. Het team van Animo gaat samen met De Schelde uit Vlissingen zaterdag 19 juni trachten de Zeeuwse kleuren te verdedigen op de landelijke bal- en slagvaar digheidsdag te Ede (Gelder land). Van ome atletiekmedewerker TERNEUZEN - Amper een week geleden kreeg Ko de Jonge van Scheldesport de vraag doorgebeld of hij een atletiekcompetitieduel voor AB-junioren in elkaar kon steken. Nadat eerst Spado uit Bergen op Zoom zich had aangemeld, maar te laaat bericht van toewijzing ont ving, waardoor de baan al bezet was, werd later nog een aantal verenigingen ge polst en kwam men uitein delijk negen dagen voor de vastgestelde wedstrijdda tum bij Ko de Jonge en zijn mannen van Scheldesport terecht. Het karwei werd aan vaard waardoor deze wed strijden gered werden. In ac tie komen zondag 6 juni meisjes eerste klas en twee de klas, jongens en meisjes. Bij de meisjes eerste klas treden aan THOR, Spado, Sprint, Prins Hendrik en Groene Ster. De indeling bij de jongens tweede klas is: Scheldesport, RKHAV, Groene Ster, AVR Reusel, Diomedon, Excelsior, Scorpio, Generaal Michaelis, Spirit, Achilles en DJS. Bij de meisjes tweede klas ko men in actie: Dynamo'70, Scorpio, Diomedon, AVR Reusel, RKHAV en Schelde sport. In totaal zullen ruim 300 atleten en atletes het Zuidersportpark bevolken komende zondag. De aan vang van de wedstrijden is half één. Van ome tennismedewerker TERNEUZEN - Morgen (zondag) vindt op de banen van de tennisvereniging Vo gelvlucht te Vogelwaarde het vriendschappelijk ten nistoernooi plaats tegen ten nisvereniging Zaamslag. Ter gelegenheid van dit jaarlijks terugkerend ge beuren zal dit jaar een wis selbeker beschikbaar wor den gesteld. De bedoeling is dat er alleen dubbelspelen worden gespeeld. De aan vang van de partijen is ge pland om tien uur en men speelt op tijd. De winnaar wordt bepaald door het aan tal games. Van ome sportmedewerker WATERLANDKERKJE - Morgen (zondag) worden in Waterlandkerkje de kam pioenschappen verreden van de Trimfederatie. Dit tijdens de jaarlijkse Meerminne- feesten. Om 13 uur opent de C-categorie deze titelstrijd met een afstand van 50 kilo meter voor de wielen. Om 15 uur wordt de A-ca- tegorie weggeschoten en twee minuten later de B-ca tegorie. Beide categorieën rijden 80 kilometer op een omloop met een lengte van 5 kilometer, waardoor deze Meerminneronde de naam klassieker zeker waardig is. De start en aankomst zijn gesitueerd aan de Stuer- boutstraat, terwijl kan wor den ingeschreven in de nabij gelegen feesttent. Van ome atletiekmedewerker GOES - Vandaag (zaterdag) houdt de Sportclub Gehan dicapten Bevelanden in sa menwerking met de Goese atletiekvereniging AV'56 vor de achtste keer in successie Van ome paardesportmedewerker SEROOSKERKE - Op de terreinen van manege De Eendracht aan de Rijke buurtweg in Serooskerke, wordt vandaag een kring concours hippique gehouden voor paarden en pony's. Het hippische gebeuren is be doeld voor verenigingen uit de kring Walcheren van de Federatie van Landelijke Rijverenigingen, die de or ganisatie in handen heeft in Serooskerke. Het organisatiecomité be staat uit J. Crucq, voorzitter; mevrouw M. Oranje, secre taresse; J. Louwerse, pen ningmeester; H. Joosse, P. van Loon, mevrouw L. Meu- lenberg en W. Slikkerveer. De deelnemende verenigin gen zijn: Walcheren, Arne muiden; Schouwse Ruiters, Dreischor; Westelijk Schou wen, Haamstede; Burg- truiers, Middelburg; Bru (Oosterland), Gouwe Reyers, Serooskerke; De Schelde- stad, Vlissingen; Oranjezon, Vrouwenpolder en De Vroonruiters, Westkapelle. De dressuurwedstrijden worden in elf ringen afge werkt en er staat eveneens een rubriek mennen op het programma. De dressuur wedstrijden beginnen 's morgens om negen uur en een uur later wordt een aan vang gemaakt met de ru brieken B-springen voor paarden en pony's. In het middagprogramma worden de overige springrubrieken voor paarden en pony's af gewerkt. de NIS-wedstrijden op het Goese sportpark 't Schenge. Onder de ruim 30 ingeschre venen een aantal promimen- ten uit de gehandicapte sportwereld, zoals Joke van Rijswijk, de visueel gehan dicapte wereldrecordhoud ster bij het hoogspringen met 1.25 meter. Voorts Johan Levestone, wereldrecordhouder speer werpen met 22.56 meter. Het Zeeuwse gezelschap wordt aangevoerd door Dinie We strate van SGB, die met de nationale selectie in juli naar Denemarken reist en Simon van der Lijke van DWG uit Oostburg, die na een stille periode na de Pa ralympics zijn heroptreden doet. Niet meer present is Marjan Corstanje, die in het verleden heel wat eremetaal mee naar huis nam, maar dit jaar besloot er mee te kap pen. Deze Goes NIS-wedstrij den zijn overigens de oudste in Nederland, zo deelde Ri nus van Eikeren, lid van het organiserende SGB en zelf deelnemer, mee. Naast de nationale NIS- wedstrijden zijn er ook nog wedstrijden voor valide KNAU-senioren en A/B-ju nioren. Hier kan de 1500 me ter een leuk nummer wor den met Johan Breel, Peter Havermans, Huib Dalebout, René Zweedijk, Gerard Bras en de man die de laatste we ken voor de verrassing zorgt, Ad Mol. Aart de Witte komt in actie op de 200 meter en het hoogspringen terwijl bij het kogelstoten Bert de Jon ge, Peter Catsman, Sidny van der Hoek en Piet Ver sluis elkaar zullen bekam pen. De wedstrijden begin nen om half twaalf, terwijl volgens de planning om 14.40 uur het laatste startschot valt. (ADVERTENTIE) Nu ook ERELINTEN eo VAANTJES in enkele dagen lever baar uit eigen gouddiep-1 drukinrichting. t I l t M-I-JIL |J<M """"a* Brouwerijstraat 35 OOSTBURG Telefoon 01170-2504 voorheen Allton

de Stem | 1982 | | pagina 11