„BAAR 39. PALINGFEESTEN IN DOEL 59.- Meer jongeren bij sobere herdenking STELTKLUUT HIELD EXCURSIE SCHIETINGEN Plan van ziekenhuisbesturen: WOENSDAG 5 ME11982 VAN ZEELAND Finale Zeeuws kampioen schap [topbiljart |0pen huis politierapport Clinge Plaatselijk nieuws Graauw Hulst Sint-Jansteen A12 bebtem T27 PAGINA ZEELAND 2 Tl je, jubileum, receptie, rloving, overwinning, r door, mag best eens iel op de pagina lijk is dat niet en duur (b v 6 regels kosten stelt 'n tekst op, belt in onze bijkantoren ot aan de balie larticulieren. 40 Een grote regel iet bijplaatsen van een 10,-toeslag Bij niet dt 2,50 adm.kosten /onkantoren Hulst, 5l. 01140-13751, at 9, tel. 01150-17920; tel. 01100-28030 onderstaande bon 50% korting Goedemorgen JOSKE is jarig vandaag. Harte lijk gefeliciteerd namens je vrouw Tini, de kinde ren Johan en José, Rian en Erik en de boys van de hoek Tot vanavond. rtieve broekrok in 100 en. aqua, groen en kobalt- 36-t/m 44 Van onze correspondent DOEL - Voor de 21ste maal worden dit jaar in het Belgische haven plaatsje Doel de paling feesten gehouden. Een van de hoogtepun ten is de verkiezing van de Palingprinses. Nog steeds regeert de prinses van vorig jaar Martien van Wittenberghe uit Zottegem. Onder de kan didaten bevonden zich vorig jaar ook twee meis jes uit Hulst. Van 20 tot en met 23 mei worden elke dag twee vaartochten ge maakt naar het Verdron ken Land van Saefting- he. Ter plaatse krijgen de bootreizigers nadere uit leg over dit unieke stukje natuur. De afvaarten in Doel aan de kade zijn tel kens om 18 uur. Op donderdag 20 mei vindt 's avonds om acht uur de verkiezing van de Palingprinses plaats. Zij wordt door burgemeester Marcel van der Aa ge kroond en krijgt een mooie trofee. Meteen daarna is de afvaart. Op de avondvaarten speelt het orkest The Musicals, terwijl de eerste avond animator Rony Bell en zangeres Connie Neefs gastoptredens verzorgen. De tweede avond zijn Will Ferdi, Micha Marah en Tony Bell uitgenodigd en de derde avond stap pen Rita Deneve en Juul Kabas aan boord. Deze laatste artiest is ook op de slotavond present, sa men met zangeres Ann Christy. Dit jaar ziekenhuisgroep in Zeeuwsch -Vlaanderen Van onze correspondent AXEL - Als alles volgens plan verloopt zal er nog dit jaar een ziekenhuisgroep komen in Zeeuwsch-Vlaanderen, waarbij de drie be staande stichtingen in een stichting zullen sa- menvloeien. Dit is althans het stre- I ven van de gezamenlijke I ziekenhuisbesturen in het I concept plan, dat onlangs I is verschenen. Het conceptplan dat [door een extern advies - [bureau is opgesteld, cir- I culeert momenteel bij de I ondernemingsraden van I de ziekenhuizen voor commentaar. Het plan moet antwoord [geven op de vraag op welke van de drie plaatsen, Oost- burg, Terneuzen en Hulst de verschillende functies zullen I worden uitgeoefend. Het zie- I kenhuis in Sluiskil zal daar- j bij in de nabije toekomst [verdwijnen. Het plan was een van de voorwaarden van de vorige staatssecretaris [voor het behoud van de drie [ziekenhuizen in Zeeuwsch- Vlaanderen. In een persbericht dat de [werkgroep gezondheidszorg [Zeeuwsch-Vlaanderen dit [wekend uitgaf, noemde de werkgroep het plan getuigen Van onze correspondent HEIKANT - In café Du [Commerce bij Th. de Block- van Troost in Heikant wor pen zaterdag de finalewed strijden gespeeld om het Zeeuws kampioenschap top- biljarten. De eerste ballen hullen om 13 uur over het 18'oene laken rollen. Het kampioenschap wordt [betwist door dertien biljar- Iers, die zich via voorronden Ivoor deze finale geplaatst Ibebben. Het zijn A. Bogaert, Heikant, e. Bogaert, Hulst, J. IHaet, Clinge, A. Picavet, I Hulst, Fl. Rombout, Koe- I wacht, E. Praet, Sint-Jan- Isteen, J. Haulez, Hulst, R. IVermeersen, Hulst, M. van lier Goes, Westdorpe, Em. [êehuerman, Hulst, B. Bonte, IKoewacht, A. Vink, Sint- IJansteen en R. Cerpentier, ■Koewacht. ester/katoenen blouse in instruktuur. en rood. 36 t/m 41 neuzen: Noordstraat 76. J"ulst - Opticien Bergmans F® de Stationsweg houdt Ifiderdag 6 mei 'open dag'. Vanaf 9 uur kunnen de klan- IWeen kijkje nemen in de ieneel vernieuwde brillen IPeciaalzaak, met de mo- [ernste ogentest-apparatuur T: uitgebreide collectie Fpturen. Tevens wordt een raeo-fijm vertoond en faast het gebruikelijke hap- |een drankje is er een spe lde openingsattractie. I "Waive brillenwinkel ler°pent Bergmans donder- f aS ook de in hetzelfde pand P-Vestigde sportprijzenwin- T; "et geheel vernieuwde T®rieur huisvest het groot- F assortiment sportprijzen Keeuwsch-Vlaanderen. fibileum J^terzande - Schoenhan- Wentzler in de Clooster- ®t te Kloosterzande be st 50 jaar. Onder het mot- Wentzler jubileert, de at profiteert, zijn er van 8 I n |»m-, van gebrek aan durf en visie van de ziekenhuisbesturen. De heer Korbee, waarne mend voorzitter van de Stichting Ziekenhuiszorg Zeeuwsch-Vlaanderen en sprekend namens zichzelf, is het hier duidelijk niet mee eens. „Het plan betekent een goede verbetering voor de ziekenhuiszorg in Zeeuwsch-Vlaanderen, vooral voor wat betreft de directies en de besturen", al dus de heer Korbee die ook voor de patiënt op langere termijn goede verbeteringen ziet. De heer Korbee wijst er daarbij op, dat de laatste ja ren, door een beter samen werken van de gezamenlijke zieknhuisbesturen al veel ten goede is veranderd. De heer Korbee vindt het op zich een positieve zaak dat de WGZ publiekelijk op het plan reageert. „Laat de werkgroep echter, voor ze een mening geeft, zich eens goed informeren. Zonder de juiste informatie krijg je te vlug het slaken van kreten". De waarnemend voorzitter betreurt het dat de commu nicatie tussen ziekenhuisbe sturen en de werkgroep niet zo best is. De WGZ zal over het plan van de ziekenhuisbesturen een aantal forumavonden beleggen, waarvoor ze onder andere de ziekenhuisbestu ren zal uitnodigen. De heer Korbee zegt niet afwijzend te staan tegenover een uit nodiging voor de forum avonden. TERNEUZEN - Ten gevolge van het gladde wegdek en omdat hij plotseling moest afremmen, is de bestuurder van een motor, C.A.G. uit Axel, dinsdagmiddag geval len en hij botste daarbij te gen de achterzijde van de auto bestuurd door H.L. uit Etten-Leur. Het ongeluk ge beurde in de Axelsestraat, toen beiden in de richting van de Axelsedam reden. De auto liep lichte schade op. HOEK - Uit de auto van mevrouw E.M.D., die voor haar woning in de Tulp straat stond geparkeerd, werden tussen zondag en maandagavond een ont- vanginstallatie en 20 liter benzine gestolen. HOEK - De auto van me vrouw A.M.P. d'H die gepar keerd stond voor haar wo ning in Oud-Vlissingen, werd zondag door onbeken den beschadigd. Het achter portier bleek te zijn inge trapt. Tiet 15 mei vele jubi- aanbiedingen. NKV-vrouwen - De plaatse lijke afdeling van de NKV- vrouwen gaat donderdag 13 mei op reis naar het Belgi sche Lembeke. Daar wordt een bezoek gebracht aan de koekjesfabriek. Vervolgens gaat de reis verder naar Gent, waar allerlei beziens waardigheden worden be keken. Wie mee wil kan zich bij de wijkleidsters opgeven. Hondensucces - De zesjarige bouvier Marco van bos wachter G. Blaauwendraat uit Clinge heeft met lof van de jury het certificaat voor bewaking gekregen. Dat ge beurde tijdens een keuring te Valkenisse, waar Marco met nog zeven andere Zeeuwse honden aan mee deed. Marco kreeg het hoog ste aantal punten, 325. Tijdens de herdenkingsplechtigheid in Axel ontsteekt de heer Hack een vredesvlam. Van onze correspondenten TERNEUZEN/GOES - In Zeeland vonden gisteren sobere 4 mei her denkingen plaats. In een aantal ker nen kon een meer dan gewone be langstelling worden genoteerd. Opvallend was het aantal jonge ren dat deelnam aan het herdenken van de gevallenen. Een overzicht van de verschillende plechtigheden in de provincie Axel In Axel werden de doden voor het eerst op 4 mei herdacht. Tot nu toe bestond in de Zeeuwsvlaamse ge meente de traditie om de gevalllenen op de derde zaterdag van september te eren. In Axel, trok gisteren een lange stoet van belangstellenden vanaf het stadhuis naar het monu ment aan de Zeestraat waar burge meester H.Hack een krans legde. Na de traditionele twee miuten stilte ontstak de eerste burger van Axel het bevrijdingsvuur Hulst De Poolse en de Hulster gevallenen werden herdacht in de burgerzaal van het stadhuis van Hulst. Aan een stille tocht naar het monument voor de gevallenen namen ongeveer hon derd mensen deel. Bij het monument werden bloemen gelegd terwijl te vens de Last Post ten gehore werd gebracht Kloosterzande Een optocht van ruim honderd be langstellenden trok in Kloosterzande naar de openbare begraafplaats. Na muziek van de harmonie Sint Ceci- lialegde burgemeester M. Somers een krans. Vervolgens ging de stoet naar het gemeentehuis waar bloe men werden gelegd bij de gedenk platen voor gevallenen. Terneuzen Een lange doch stille stoet trok giste renavond van het Terneuzense stad huis naar het monument op het slui- zencomplex. De harmonie zorgde voor bijpassende muziek. Onder de honderden deelnemers bevonden zich dit jaar ook een flink aantal jongeren. Bij het monument zorgde een peloton van de Nationale Reser ve voor een erewacht. Burgemeester C.Ockeloen legde bloemen, een sym bolisch gebaar dat gevolgd werd door veel particulieren. Sas van Gent In de burgerzaal van Sas van Gent hoorden tweehonderd aanwezigen de namen van gevallen Sassenaren voorlezen. Burgemeester W. Dusar- duijn noemde de dodenherdenking op 4 mei „een dag van bezinning. In totaal vielen in de kanaalgemeente in de periode 40-45 personen ten of fer aan het oorlogsgeweld. Vertegen woordigers van de Scouting en van de lagere scholen legden bloemen. Het RK gemengd koor uit Westdorpe zong enkele liederen en de harmonie de Verenigde Vrienden speelde ko- raalmuziek. Hoofdplaat Bij het monument voor de gevalle nen te Hoofdplaat legde wethouder J.Thomaes van Oostburg gisteren avond een krans. De muziekvereni ging Oefening Baart Kunst speelde daarna het Wilhelmus. Hoewel min der druk dan vorig jaar was de be langstelling tot redelijk te noemen. Breskens Opmerkelijk meer jongeren dan ge woonlijk liepen in Breskens mee met de stille tocht door het in de oorlog zwaar getroffen vissersdorp. Bij het oorlogsmassagraf op de algemene begraafplaats legde burgemeester C. Spijkerboer van Oostburg een krans terwijl door een gemengd koor enke le liederen ten gehore werden ge bracht. ook oud-burgemeester A.Schipper woonde de plechtigheid bij Goes Tijdens een sobere plechtigheid in de Grote of Maria Magdelenakerk hield burgemeester Blanken een korte toespraak. Na de bijeenkomst in de kerk werden er kransen gelegd bij het oorlogsmonument op de Grote Markt. De Goese eerste burger deed dit namens het gemeentebestuur. Verder werd er een bloemenhulde gebracht door oud-verzetsstrijders. Van een onzer verslaggevers HULST - Het afgelopen weekeind deden 26 vogellief hebbers mee aan een door de Steltkluut op touw gezette excursie bij de Liniedijk in Hulst. In alle vroegte ging men onder leiding van A. de Kind op pad en in dit mooie na tuurgebied met weide, water en bosvogels en goede nest gelegenheid werden meer dan 35 soorten waargeno men. Ook werden kransvogels en buizerds gezien. Nu de meimaand begonnen is, be staat er een kleine kans dat deze vogels mogelijk in deze omgeving een broedplaats vinden. Volgens A. de Kind is het wel jammer dat de broedgelegenheid in gevaar wordt gebracht door veel loslopende honden, die ook wandelaars regelmatig de schrik op het lijf jagen. „Wij hopen dat hondenliefheb bers ook natuurliefhebbers zijn", aldus De Kind, „en zich aan de regels houden, want het is nu eenmaal ver boden om honden los te laten lopen". KLOOSTERZANDE - Bejaarden- schieting, zaal R. van Kruyssen, 45 schutters: hoge vogel: E. Verhae- gen; eerste zij vogel: F. Reunis, bei den St. Jansteen; tweede zij vogel: E. de Maat, Ossenisse: grootste aantal (4): L. van Waesberghe, St. Jansteen. HULST - Bejaardenschieting, De Blaauwe Hoeve, 47 schutters: hoge vogel: C. Mahu, Hulst; eerste zij vogel: P. D'Hondt, Kloosterzan de; tweede zij vogel: J. Beulaert; grootste aantal (4)R. Verstraeten, beiden Hulst. HULST - Zaal W. Blommaert, 35 schutters: hoge vogel: A. van de Branden, St. Jansteen; eerste zij- vogel: A. Verdurmen, Graauw; tweede zij vogel: W. Blommaert, Hulst; grootste aantal (6): J. de Waal, Koewacht. ZUIDDORPE - Staande Wip, St. Sebastiaan, 48 schutters: Kam pioen: G. de Munck; reserve kam pioen: G. Suy, beiden Zuiddorpe; eerste hoge vogel: L. Bareman, Zuiddorpe; tweede hoge vogel: G. Ducheine, Terneuzen; eerste zij vo gel: F. Herwegh, Axel; tweede zij- vogel: J. Bruggeman, Westdorpe; derde zij vogel: O. Suy, Zelzate; vierde zij vogel: J. Beek, Beveren. KAPELLEBRUG - Zaal Fabie, 66 schutters: eerste hoge en tweede zij vogel: P. Neve, Ossenisse; twee de hoge en eerste zij vogel R. van Bunder, Hellestraat; derde zij vo gel: J. de Vetter, Kapellebrug; vierde zij vogel: R. Vonk, Kemzeke; grootste aantal (6): P. Neve, Osse nisse. ZUIDDORPE - Zaal M. de Cock, 28 schutters: hoge, eerste en tweede zij vogel: H. de Waal, Koewacht; grootste aantal (4): J. Bolleman, BÓSCHKAPELLE - Zaal J. van Schaick, 48 schutters: Wip 1: eerste hoge en eerste zij vogel: A. Verdur men, Graauw; tweede hoge vogel: A. De Bakker, Hengstdijk; tweede zij vogel: A. Verhoeven, Klooster zande; grootste aantal (5): H. van Rijt, Kloosterzande. Wip 2: eerste hoge vogel: C. Visser, Boschkapel- le; tweede hoge vogel: J. van Dam me, Moerbeke; eerste zij vogel: E. de Kort, Ossenisse; tweede zij vo gel: J. van Damme, Moerbeke; grootste aantal (6): mevrouw Olie slager, Kuitaart. HULST - Zaal P. Leeraert, 40 schutters: Wip 1: hoge vogel: P. Verstiggel; eerste zij vogel: F. van Swaal; tweede zij vogel: W. Brand, allen Hulst; grootste aantal (5): Th. Crombeen, Graauw. Wip 2: hoge en tweede zij vogel: R. Verschoten, Kloosterzande; eerste zij vogel: R. van Swaal, Hulst; grootste aantal (5)E. van Zeele, Meerdonk. PHILIPPINE - Zaal Marinet, 12 schutters: hoge vogel: M. Taalman; grootste aantal (5): H. Vermast, beiden Philippine. NOORDSTRAAT - Zaal A. Menheere, 10 schutters: hoge vo gel: G. van Kampen, Noordstraat; eerste en tweede zij vogel: A. Re- mijn, Ossenisse; grootste aantal (3): J. van Damme, Noordstraat. LAMSWAARDE - Zaal P. Claessen, 65 schutters: Wip 1: hoge vogel: P. Boogaert, Wijchen; eerste zij vogel: J. Verschoten; tweede zij- vogel: F. van Kruyssen, beiden Kloosterzande; grootste aantal (7): J. Olieslager, Kuitaart. Wip 2: hoge vogel: P. Boogaert, Wijchen; eerste zij vogel: A. Verdurmen, Graauw; tweede zij vogel: P Schelfhout, Lamswaarde; grootste aantal (6): mevrouw Van Meelen, Klooster zande. ZANDBERG - Zaal 't Karre- wiel, 32 schutters: Wip 1: hoge vo gel: C. van Gassen, Hulst; eerste zijvogel: P. Verstiggel, Hulst; tweede zij vogel: A. Dobbelaar, Boschkapelle; grootste aantal (9): J. de Bruyn, Kloosterzande. Wip 2: hoge vogel: P. Verstiggel, Hulst; eerste zij vogel: A. Dobbelaar, Boschkapelle; tweede zij vogel: J. Schelfhout, Zandberg; grootste aantal (11): C. D'Hooghe, Hulst. KOEWACHT - Zaal Oude Mo len, bejaardenschieting, 40 schut ters: hoge vogel: J. van Kerkhove, St. Jansteen; eerste zij vogel: L. Ferket, Koewacht; tweede zij vo gel: G. Sagers, Moerbeke; grootste aantal (4): G. van Damme, Koe wacht. KOEWACHT - Zaal J. de Kind, 35 schutters: hoge vogel: Ch. Onge- nae; eerste zij vogel W. de Block; tweede zij vogel: A. de Coninck; grootste aantal (4): R. van Grem- berghe, allen Koewacht. KOEWACHT - Zaal Oude Mo len, 34 schutters: hoge vogel: F. Trappeniers, Moerbeke; eerste zij- vogel: C. van Gassen, Hulst; twee de zij vogel: F. Trappeniers, Moer beke; grootste aantal (5): E. Baert, Koewacht. KOEWACHT - Zaal G. van Rumste, 46 schutters: hoge vogel: V. de Schepper; eerste zij vogel: J. Maes; tweede zij vogel: J. Wuitack, allen Moerbeke; grootste aantal (3): G. van Damme, Koewacht. KOEWACHT - Zaal J. de Kind, 30 schutters: hoge vogel: Ch. Onge- nae; eerste zij vogel: H. de Smet; tweede zij vogel: A. Borgt; grootste aantal (6): A. de Block,allen Koe wacht. KOEWACHT - Zaal R. van der Steen, 47 schutters: hoge vogel: G. Dulaert, Stekene; eerste zij vogel: R. de Smet; tweede zij vogel: M. Rooms, beiden Koewacht; grootste aantal (5): F. Martens, Nieuwdorp. SINT-JANSTEEN - De Warande, 30 schutters. Hoge vogel: P. Ste vens, Sint-Jansteen, eerste zij vo gel: A. van Dorsselaer, Sint-Jan steen, tweede zijvogel: H. de Vos, Heikant, meeste kleine vogels (5 stuks): J. Weemaes, Sint-Jansteen. SINT-JANSTEEN - Staande wip, café Sport, enkel deelname voor inwoners Sint-Jansteen, 26 schut ters. In 5 beukten wist F. de Cock in de categorie niet-schutters 2 kleine vogels af te schieten en veroverde daarmee een trofee. Mevrouw M. van Remortel-de Nijs werd tweede met 1 vogel. HULST - W. Blommaert, 30 schut ters. Hoge vogel: J. van Kerkho ven, Sint-Jansteen, eerste zij vogel: R. Herwegh, Heikant, tweede zij- vogel: W. Blommaert, Hulst, mees te kleine vogels (5 stuks): J. de Block, Heikant. HULST - Bejaardenschieting W. Blommaert, 30 schutters. Hogevo- gel en beide zij vogels: F. Trappe niers, Koewacht, meeste kleine vo gels (6 stuks): A. de Maaijer, Pros- perpolder en F. van Swaal, Hulst. KOEWACHT - Thuis Weg, 33 schutters: hoge vogel: G. van Damme, Koewacht; eerste zij vo gel: E. Verhagen; tweede zij vogel: A. van de Branden, beiden St. Jan steen; grootste aantal (3): A. van Hooije, Koewacht. KOEWACHT - Kloefkensschie- ting, zaal G. van Rumste, 53 schut ters: hoge vogel: J. van Damme, Moerbeke; eerste zij vogel: J. de Waal, Koewacht; tweede zij vogel: W. de Booij, Zuiddorpe; grootste aantal (3): J. Suy, Koewacht. KOEWACHT - Zaal J. de Kind, 46 schutters: hoge vogel: E. Goos- sens; eerste zij vogel: A. de Block; tweede zij vogel: A. van Hooije, al len Koewacht. KOEWACHT - Zaal G. van Rumste, 65 schutters: hoge vogel: F. Martens, Nieuwdorp; eerste zij- vogel: C. de Schepper, Moerbeke; tweede zij vogel: L. de Guchteneire, Koewacht; grootste aantal (4): A. Jansen, Koewacht. AARDENBURG - Oranjeschie- ting, liggende wip, 51 schutters. Hiervoor waren medailles be schikbaar gesteld door de gemeen te Aardneburg. Eerste hoge vogel: M. Donkers, Roosendaal; tweede hoge vogel: D. van Hermon, Aar denburg; eerste zij vogel: Th. Lampaert, Aardenburg; tweede zij vogel: A. Franken, Roosendaal. Prijzen: 1. M. Donkers, 2. A. van Beers, 3. R. Pielaet, Aardenburg; 4. W. Veldkamp, Aardenburg. AARDENBURG - Staan wip: zij vogels: M. Verploeg en W. Veld kamp; grootste aantal (9): Th. Lampaert. Burgemeester Locke- feer reikte de medaille uit aan Th. Lampaert. Uitslag ereprijs hoofd man H. de Rijcke: 1. W. Veldkamp na kampen met H. van Iwaarden» H.Geernaert, H. Ginneberg en P. Blondeel. Bingo - In het gemeen schapshuis werd een bingo avond gehouden ten bate van de EHBO, waaraan 125 personen deelnamen. Uit- 4 slag: 1. mevrouw Van Pas- sel, 2. Saskia Molders, 3. Jeanne Thijs-Molders, 4. Ni co Mahu, 5. Th. Weemaes. Kaarting - In het gemeen schapshuis werd een kaar ting voor bejaarden gehou den, waaraan 29 personen deelnamen. Uitslag: 1. G. de Koster, 2. L. Mangnus, 3. G. de Bliek, 4. P. D'Haens, 5. mevrouw Van Huffel, Tafeltennis - De tafelten nisclub St. Aloysius hield in het gemeenschapscentrum het clubkampioenschap voor de jeugd. Er deden 18 leden aan mee: Uitslag: 1. Anja de Vijver, 2. Bianca Verras, 3. Mario Kamoen. Toertocht - Trimclub St. Aloy houdt zondag 9 mei een toertocht over een afstand van 60 kilometer. Er wordt gepeddeld met een vaartje van 23 kilometer per uur. Inschrijven vanaf 8 uur bij het sportcentrum, vertrek 9 uur. Trimmen - Trimclub St. Aloy deed met twintig leden mee aan een toertocht in Brussel, optouw gezet door de daar gevestigde toerclub De Zwaluw. Er moesten 70 kilometers worden afgelegd. De tocht stond in het teken van de verbroedering tussen beide clubs. Binnenkort brengt de Zwaluw een te genbezoek. Trimloop - Vrijdag doet trimclub St. Aloy mee aan een trimloop in Brugge. De afstand bedraagt 14 kilome ter en de start is om half acht. Belangstellenden kun nen mee met de bus, die om kwart over vijf op Graauw vertrekt. Vrouwengilde - De leden van het Katholiek vrouwen gilde maken donderdag 6 mei per bus een middaguit stapje naar Schouwen-Dui- veland. Het doel van de reis is. het werkeiland „Neeltje Jans", waar een rondrit over het terrein gemaakt wordt. Verder zal een film en een expositie bekeken worden over het ontstaan en de werkzaamheden van het Delta-gebeuren. Nadien gaat het gezelschap naar de boswachterij Westerschou- wen. Kaarting - In zaal W. Blom maert werd een prijskaar- ting gehouden, waaraan 40 personen deelnamen. Uit slag: 1. E. -Adriaansen, Hulst; 2. mevrouw Wolfert Axel; 3. P. Collet, St. Jan steen; 4. J. Haulez, Hulst; 5. G. de Schepper, Hulst. Hengelclub - De hengel sportvereniging De Weel houdt donderdag de jaar vergadering in restaurant Napoleon te Hulst. Naast de gebruikelijke jaarverslagen zal een bestuursverkiezing plaatsvinden, wegens perio diek aftreden van C. Boone en E. Valke, die zich her kiesbaar stellen. Voetbalreis - De voetbalver eniging Steen heeft voor woensdag 2 juni een reis op touw gezet naar de wed strijd België-Ajax. Men ver trekt om 18 uur vanuit het dorp. Belangstellenden die mee willen of inlichtingen wensen omtrent de kosten kunnen voor 10 mei terecht bij J. van Remortel, 01140- 15602. Topbiljart - Aan de topbil- jartprijskamp, die in de ca- fé's van Th. de Block en Aug. Bogaert werd gehou den, deden 42 biljarters mee. Uitslag: 1. R. Ottjens, Sint- Jansteen, 2. A. Bogaert, Hei kant, 3. G. Triest, Heikant, 4. Fr. de Neve, Stekene, 5. J. Dielens, Kieldrecht. I ifi i 'tü lil

de Stem | 1982 | | pagina 19