De leuke boodschappen haal je bij Jamin. c bloemen- en plantenzaak TE KOOP jrikaanse Iwen len m fan niet Sas van Gent GESLOTEN met woonhuis te Antwerpen I VERTEGENWOORDIGER (M/V) Jamin, de winkel waar je al die gezellige lekkernijen kan krijgen, is beroemd om z'n chocolade, koekjes, snoepjes en taarten. Zo beroemd, dat je haast zou vergeten dat je bij Jamin ook terecht kunt voor heerlijke zoutjes. Voor Paaseieren is er natuurlijk geen beter adres dan Jamin. U kunt kiezen uit maar liefst 60 verschil lende soorten. En met Pasen is een feestelijke ijstaart echt op z'n plaats. Jamin heeft ze van klein tot groot en allemaal ijselijk lekker. 0p Goede Vrijdag 9 april a.s. is de Open bare Leeszaal en Bibliotheek in gemeente HINDERWET PAGINA d ÜF STEM VAN DONDERDAG 8 APRIL 1982 A88 or Dick Toet IWEN KRIJ- Tin veel sterker [ïende mate ge- van president dan mannen, lijkt uit recente Lkaanse verkie- ïderzoeken. n is van het begin populairder ge- ij mannen, maar chil in waardering ddels zo opvallend d, dat Amerikaanse ingsonderzoekers van "een histori- rschuiving". el de opinie van en vrouwen met ij zaken als oorlog e, milieubescher- n kernenergie wel flink heeft ver met de Amerikaan- uwen per traditie meer progressieve an de zaak, is in de over de president >it eerder een aan- llijk verschil opge- In feite zijn sinds ede van de moderne ioekmethoden onder ower alle presiden- vallend gelijk door n en vrouwen be id. recente peiling van shington Post en tv- ABC leerde dat een ruime meerder en de Amerikaanse en negatief over n oordeelt: 50 tegen :ent. Bij de Ameri- e mannen slaat de is nog naar de positie- nt door: 53 procent |t dat Reagan het goed 41 procent van de en beoordeelt zijn lentschap negatief, afwijzing van Rea- eeft zich bij de Ame- nse vrouwen boven- doorgezet in een op- :elijk negatieve waar- !g van Reagans Repu- inse partij. In hetzelf- iderzoek zei 45 procent de vrouwen zich De aat te voelen. Slechts ■ocent van de onder- gden noemde zich Re- ikein. Deze ontwikke- kan van grote invloed op de verkiezingen november van dit als ondermeer een w Huis van Afgevaar- en en een gedeeltelijke we Senaat worden ge- n. 5t de komst van Rea- kreeg de Senaat voor eerst in tientallen ja- een Republikeinse rderheid. In het Huis Afgevaardigden heb- de Democraten het voor het zeggen, oe belangrijk de vrou- ,-stemmen kunnen bleek onlangs bij een ngrijke verkiezingen de staat Virginia. De t koos voor het eerst in dan 20 jaar een De- ratische senator, rles Robb, getrouwd een dochter van wijlen ident Johnson, omdat b 56 procent kreeg van vrouwen-stemmen te- zijn Republikeinse te- istander 46 procent, teagans slechte reputa- bij de Amerikaanse uwen wordt volgens de este experts voor een langrijk deel veroor- ikt door zijn "ongevoe- leid" ten opzichte van >r vrouwen belangrijke een als een grondwette- ee grondberechtiging en Drtus. Reagans oorlogs- jhtige taal heeft er eneens toe bijgedragen, iar ook zaken als El Sal- dor en de economie- agans economisch be- wordt door de vrou- bn met 56 tegen 48 pro- it afgewezen. V'oila: de nieuwe, sportieve en nu extra-voordelige Hyundai Pony in speciale Runner-uitvoering. Sportief, omdat deze unieke 3-deurs Ponv-T,-TL en -TLS voorzien is van luxe extra's als een spoiler, sportvelgen en striping. Extra-voordelig, omdat het Runner T-model ter introduktie geen f 13.405- kost, maar slechts f 12.290,-. Dat is dus maar liefst f 1.115,- voordeel! Overigens is er al een Hyundai Pony in standaarduitvoering voor het luttele, maar wèl tijdelijke bedrag van slechts: HYuncini De Hyundai Pony kunt u vinden in: BERGEN OP ZOOM. Garage M.L. van Dijke. Moerstraatsebaan 20-22, tel. 01040-4 0195. BREDA,Tellcar B.V., Poolseweg 130 a. tel. 076-138962. MOERDIJK, Garage Moerdijk, Steenweg 80. tel. 01683-306. OOSTERHOUT, Autobedrijf Sneyers, Bredaseweg 37, tel. 01620-534 34. OUDEN BOSCH. Autobedrijf Dictus, Kade 24, tel. 01652-3127. ROOSENDAAL, Autobedrijf van Osta, De Meeten 1-3. tel. 01650-37794. CD O) Uitgeverij Het Spectrum B.V., onderdeel van het VNU-concern, is êên van de grootste boekenuitgeverijen van Nederland Pockets, gebonden boeken en encyclopedieën vormen tezamen een hoogwaardig, markt gericht produktenpakket. Veel van deze produkten vinden hun weg naar de consument via de algemene boekhandel De afzet van naslagwerken vindt hoofdzakelijk plaats via direkte verkoop aan particulieren. Hiertoe heeft uitgeverij Het Spectrum een eigen verkooporganisatie opgezet te weten SPECTRUM BOEKHANDEL B V Gezien de ontwikkeling van deze commercieel gerichte verkoop organisatie nodigt Spectrum Boekhandel u uit te solliciteren naar de vakante funktie van: (rayon Zeeuws Vlaanderen) Het zal uw taak zijn het assortiment gespecialiseerde naslagwerken, te introduceren en te verkopen binnen dit rayon. Juist deze werken waar onder b.v. Grzimek Het Leven der Dieren, de Spectrum Natuur Encyclopedie en Menu, Spectrum Recepten Encyclopedie sluiten direkt aan op de belangstellingssfeer van de consument. Dit maakt het mogelijk dat een groot aantal geïnteresseerden binnen uw rayon door eigen initiatieven kunnen worden benaderd. Bovendien ondersteunen wij u met folderverspreidingen en advertentiecampagnes. Spectrum Boekhandel biedt u: een vast dienstverband met goede sociale voorzieningen. De CAO voor het boekenuitgeverijbedrijf is van toepassing. e een provisieregeling met garantiesalaris. een onkostenregeling. een gedegen opleiding verspreid over 5 weken een zorgvuldige begeleiding in al uw verkoopaktiviteiten. uitstekend verkoop- en ondersteuningsmateriaal. produkten van hoogwaardige kwaliteit. Spectrum Boekhandel vraagt van u: een duidelijk varkoopgerichte persoonlijkheid met verkoopervaring, bij voorkeur aan particulieren. op eigen initiatief b.v dierenliefhebbers, natuurliefhebbers, bistro houders etc. te bezoeken. een leeftijd van 23 - 50 jaar bereidheid om 5 middagen en 5 avonden te werken. bezit van eigen auto. In een persoonlijk gesprek willen wij u graag informeren over alle bijzonderheden van deze funktie. U kunt hiervoor telefonisch een afspraak maken met de heer L. Hessels. Bel tijdens kantooruren 03406-3737 óf vanavond tot 22.00 uur 04192-6899. U kunt ook schrijven (zonder postzegel) naar: Spectrum Boekhandel B.Vafdeling PZ/DVH, antwoordnummer 630.3440 XB De Meern. Kom voorde Paasdagen naar Jamin. Ook voor die ijselijk lekkere ijstaarten Roulette roomijstaart. IJslief- hebbers kunnen hun geluk niet op. Voor 8 personen. Horse shoe roomijstaart Extra groot, genoeg voor wel 12 personen. Jamin roomijs. Literpak. Jamin vanille-ijs Literpak. Jamin heeft voor de grote ijsliefhebbers ook twee-literpakken. Bitterkoekjes. Ouderwets lekker. 250 gram Roombotermoppen. 250 gram. Er zijn maar liefst 20 andere soorten roomboterkoekjes. Kersenbonbons. In de beroemde Jamin kwaliteit. En nog voordelig ook. 250 gram Gesuikerde vijgen. Heerlijk zacht Moet u eens proberen250 gram Haagse hopjes.Wie kent deze Haagse lekkernij niet. 225 gram Roomfondant eitjes. Smelten op de tong200 gram Zangvogel-eitjes. Leuk gekleurde eitjes met vulling. 250 gram Chocolade Paasfiguren. Voor de kinderen. In netjes van 2,25 tot 5,75. vanaf Paasmandjes. Leuk opgemaakte paasmandjes. Draagbare lekkernijen van 1,95 tot 14,75. vanaf Paasbowls. Speciale feest-bonbons. 250 gram -2s95~~ Luxe gevulde paaseieren. Van klein tot groot, voor groot en klein van 5,25 tot 26,50. vanaf Chocolade paaseitjes. In melk, puur, mokka, doublé, wit en melk- hazelnoot. 150 gram *Paas-advocaattaarL Wie er ook op de koffie komt, met deze paas- advocaattaart (diepvries) wordt 't een C. QR feestelijk onthaal. -7t95Ui Paprika crackers. Lekker pittig. 115 gram Roomboter kaasvlinders. Heerlijk krokant voor bij de borrel. 100 gram Kaasbolletjes. Je kunt er niet van afblijven. 200 gram De met een gemerkte artikelen zijn in 300 van de ruim 400Jamin-vestigingen verkrijgbaar. '7 Stichting Openbare Leeszaal en Bibliotheek See van Gent Op deze dag rijdt er geen biblio bus in de kernen Westdorpe. Philippine en Zandstraat. "T7 Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 12 van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne, ter openbare kennis dat op 18 maart 1982 bij hen een aanvraag is ingekomen van Mabi b.v., Nijverheidsstraat 9 te Terneu zen, om een vergunning ingevolge de Hinder wet voor het uitbreiden en wijzigen van een expeditiebedrijf ten behoeve van opslag en distributie van diverse goederen met een twee tal loodsen, waarbij tevens toestemming wordt gevraagd voor de opslag van gevaarlijke stof fen op de percelen plaatselijk bekend Am bachtstraat 3 en Nijverheidsstraat 5 en 9 ka dastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie F, nummer(s) 1310 gedeeltelijk, 1233,1328 en 1329. De aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen met ingang van heden voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling al gemene zaken, en wel tot 8 mei 1982 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16,30 uur en elke donderdag van 19.00 tot 22.00 uur. Degenen, die de stukken wensen in te zien op donderdagavond van 19.00 tot 22.00 uur, wor den verzocht daarvan vooraf mededeling te doen (tel. 01150-17980, toestel 123). Desgewenst kan tijdens de kantooruren een mondelinge toelichting worden verkregen. Gedurende één maand vanaf heden kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk bij het Col lege van Burgemeester en Wethouders wor den ingediend. Degene, die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondeling bezwaren wor den ingebracht tijdens een openbare zitting op dinsdag 27 april om 10.00 uur in het stadhuis van Terneuzen, waarbij tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de eventuele overige aanwe zigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en een ieder, die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen wor den gesteld om bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te brengen. Terneuzen, 8 april 1982 Burgemeester en wethouders van Terneuzen, C. Ockeloen, burgemeester. A.J. van Pagee, secretaris. zeehaven industrie recreatie Zeer gunstige toeristische ligging in het centrum. Zonder kontanten onnodig te reflecteren. Tel. 09-31-360580 ol 01626-2411 I I' ir 'Kt 'j lil

de Stem | 1982 | | pagina 7