antie? zekerheid obank. Belgische basketbalvedetten in conflict 4É*1 Veel degradatiekandidate _e derde klas O Van de Klooster snel in Doornik Ifsiirek van Tillo en ■steveniers lilt slecht liii spelers P Ad Versluijs verlaat Zaamslag Laatste ronde schaakstrijd| len geweldig. T14 PAGINA SPORT 2 door Ton Koomen Oók reisbank Studieredenen ben de wens tten. Maar is een ir niet veel uw verlang- akt 't tot .895.-. len andere auto- tief rijplezier el waar voor z'n lat startklaar voor it. Stap in. ook een kijkje in aats. Zie zelf met it BMW's worden ante service u te laler niet even ècte automobiel? teste als u voor KINDERDAG 25 MAART 1982 :r bus: Heiterwang v.a. 542,-. on en inclusief excursies. International). lllllllllllllllllHllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll'llllllllllllllllllllllllllll'llllll"llll'|llllllll'''lll'''HI""",""lll""""""""""""llll|"""l"ll"""""""""ll"llll"" HULST - De basketbal vereniging Hulst zal het verder dit seizoen zonder je Belgische ex-interna tionals Willy Steveniers en jac van Tillo moeten doen. Beide spelers hebben het na een „conflict" of „mis verstand", zoals Steveniers Ijet noemt, met trainer Luc Dierickx, enkele wedstrij den laten afweten en zul len niet naar BV Hulst te rugkeren. „Tenminste niet als men ons van Hulst-zij- de niet benadert voor een zegt Steveniers. En dat zit er niet in, want coach Dierickx merkt schamper op: „Ik weet of ficieel van niets. Ze heb ben zich misdragen door het zomaar te laten afwe ten. Als ze willen spelen rullen ze eerst hun excuses voor de gang van zaken moeten aanbieden, eerder wil ik niets van ze weten. 2e zijn voor mij afge schreven. Een gang van zaken die door vooral de spelers van het standaardteam van BV Hulst, uitkomend in de eerste klas, wordt be treurd. De zaak ligt zoals het er naar uitziet duide lijk op het prestigevlak. Willy Steveniers, met zijn 43 jaar maar liefst 53-vou- dig Belgisch international en Jac van Tillo (40 jaar) en 32 interlands voor de Belgen op zijn conto, be hoorden duidelijk tot de uitblinkers bij BV Hulst. Waren een aanwinst. Bei de Antwerpenaren waren aangetrokken door de Bel gische coach Luc Dierickx (50 jaar) enkele maanden geleden en de vreugdekre ten waren niet van de lucht in het Hulsterse kamp. Er werden klinKenae overwinningen geboekt, Steveniers bleek een dar tele spielmacher, goed voor een fikse reeks tref fers en de robuuste Jac van Tillo een spelverdeler met een groot tactisch in zicht. De eerste wrijvingen kwamen toen Van Tillo in het veld steeds meer tacti sche aanwijzingen gaf, hetgeen door coach Die rickx niet werd gepruimd. Voorts was was er het feit dat de wisselspelers ook graag eens in actie wilden komen. Steveniers en Van Tillo hadden daar wel be grip voor, maar zij wilden hun plaats niet zonder meer aan een wisselspeler aafstaan. En Dierickx zet te dit tweetal wel aan de kant. Reden voor beide Belgische toppers hun kont tegen de krib te gooi en. Amateurs Willy Steveniers: „Jac van Tillo en mijn per soontje zijn geen kleine) jongens. We hebben ge noeg internationale erva ring om te weten wat we kunnen. We zijn pure amateurs, kregen twee franken per kilometer autovergoeding voor de reis naar Hulst, maar we kwamen graag, omdat het een echte vriendenkring was. De spelersgroep kon enorm goed met elkaar op schieten. Men kan ons echt geen professionele streken verwijten. Alleen keek ik vreemd op toen me ter ore kwam dat de spelersgroep zou hebben besloten dat ook wij als wisselspelers moesten gaan fungeren. Daar pas ik voor, want daar komen we niet voor uit België om op de bank plaats te nemen. Ik ben de kleedkamer binnengegaan en heb gevraagd of dat juist was. Daar werd ont kend wat Dierickx gezegd zou hebben. Ik heb de coach verteld dat als we vier of vijf minuten voor tijd met twintig punten of meer voor zouden staan er gerust gewisseld mocht worden. Dan wilden Van Tillo en ik onze plaatsen rustig afstaan aan de jon geren. Maar niet in de be ginfase als alles nog onze ker is en de punten kost baar zijn. De ellende begon in het duel tegen Eastwood Tigers. Toen werd ik met een als wisselspeler op de bank gezet. En met Van Tillo gebeurde dat na de pauze. Dat pikten we niet. We zijn geen kleuters. Op die manier hoeft Dierickx ons niet te misbruiken". Hetgeen door Van Tillo gaarne wordt beaamd. „Op die manier hoeft het voor ons niet meer. En dat heb ben we Dierickx laten we ten". Verbaasd Coach Luc Dierickx doet hoogst verbaasd als we hem om commentaar op deze zaak vragen. Die rickx: „Van Tillo en Steve niers met mij gesproken? Ik weet nergens van. Ik ben de coach en ik maak de zaak uit. Het bestuur van BV Hulst staat achter mij, heeft me zelfs al con tractverlenging aangebo den, dus niets aan de hand. Steveniers is gewoon een moeilijke jongen. Heeft overal al trammelant ge had. Met Steveniers haal je de moeilijkheden in huis". Waarom Dierickx dan zelf Steveniers en Van Til lo naar BV Hulst gehaald heeft, als hij van tevoren wist dat er strubbelingen zouden komen? Dierickx giechelt maar wat. Heeft geen duidelijk antwoord voor handen. Schuift alle schuld richting Steveniers en Van Tillo, daarbij wei nig echte argumenten aan dragend. Hij zegt tot slot: „Steveniers wilde wel wis selen als we met vijftig punten voor stonden. Dat is belachelijk. Ik maak wel uit wanneer er gewisseld moet worden en ik verzorg de tactische aanwijzingen. Daar ben ik de coach voor. De jonge wisselspelers moeten ook een kans krij gen. Daar moet ik volgend seizoen mee verder. En Van Tillo en Steveniers zouden toch aan het eind van het seizoen BV Hulst de rug toekeren. Dat is dus nu wat eerder gebeurd dan voorzien. Jammer dan. Aan mij ligt het in ieder geval niet". lüllllllllllllUUUIUllllUIUllllUUUUl miliumIllllllmuil»hiiiiihhiih HULST - Bij de spelers groep van het eerste team van BV Hulst is het plotse linge vertrek van Steveniers tn Van Tillo, de beide Belgi- iche ex-internationals niet io goed gevallen. „Ik wist lecht niet wat ik er aan had", liegt Tonny de Booy, topspe- ler van het eerste team van ie Hulsterse basketbalfor- matie. „In eerste instantie (acht ik dat ze zonder enig |bericht weggebleven waren. Tenminste, zo is het ons lioor coach Luc Dierickx [verteld. Maar nu hoor ik dan dat Steveniers en Van Tillo wel degelijk met Dierickx houden hebben gesproken en [het vreemd vinden niets van BV Hulst-zijde te horen. Ik lal zeker contact opnemen |met Steveniers". Voor De Booy is het be- Ijrijpelijk dat Steveniers en Van Tillo op hun streep ble ven staan en niet zonder |raer gewisseld wilden wor- De Booy: „Je wisselt Jo- Cruyff ook niet na vijf tauten in een soepel draai end Ajax. Steveniers en Van [tillo zijn spelers van klasse. heb veel van ze geleerd, [vooral in verdedigend op licht van Van Tillo. Dat is p geweldige tacticus. Hij in het veld de nodige |ianwijzingen, maar dat is voor een man met ta ervaring. Wellicht dat lat in verkeerde aarde ge vallen is bij Dierickx, die lijn positie op die manier pergraven zag. Maar ja, 'at moet je toch kunnen in- isseren als coach vind ik. Ik [betreur het dat het op deze manier gelopen is. Kan al ten maar zeggen dat veel [plezier hebben beleefd aan het optreden van dit Belgi- p.e tweetal". Hetzelfde is Ronald van feeze, 23-jarige speler van |het eerste team van BV en goede vriend van Steveniers en Van Tillo, van mening. Van Heeze trainde pelmatig met de Belgen in [Antwerpen samen. Van „Ik heb met Steve- |tiers gesproken en weet war de schoen wringt. Kan 'grip opbrengen voor hun wdelwijze. Maar wat kan ;er verder aan doen"? En tot slot Tonnie de Booy He zaak is waarschijnlijk vat buiten het gezichtsveld tan het bestuur geblezen. Het het bestuur is de af pak gemaakt dat het eer- [ire team zijn eigen zaakjes '""'t. Dat is altijd goed ge- Ik vind het in ieder ge- 'alcorrect om nu alsnog met e Belgische spelers contact |'P te nemen". |öe Bruin in Jhderstrijd ^LST De Hulsterse ugdbiljarter Jean Paul de "«n moet zaterdag 27 en 28 maart voorwed- Men kader 38/2 jeugd l»an spelen in het Limburg- I* beleen. 1'h het biljartcentrum daar /knoet Jean Paul de Bruin r* dagen de volgende spe- J. Beemsterboer (Bloe- stidaal), p. Claessen Pjs Elsloo), F. Hendriks lyda), C. Kley broek j"t]enhorn), R. Lemmens 'straten) en Th. Peeters °Uw). Het aantal te ma- I k caramboles bedraagt 200 de moyennegrenzen ^ommelen tussen 7.00 en GRAND PRIX TURIïTOfRNOOI IN GOES Van onze sportmed.ewerk.er GOES - Vanaf eind maart tot aan de Nederlandse kampioenschappen keurturnen dames, zaterdag 22 en zondag 23 mei in Rotterdam, houdt het KNGV ook dit jaar, als voorbereiding op genoemde titel strijd, een negental landelijke toernooien. Men be gint daarmee in Goes zaterdag 27 maart. Dit Grand Prix Turntoernooi vindt plaats in sporthal De Be- velanden en de organisatie is voor de derde achter eenvolgende keer toegewezen aan de Goese sport vereniging Volharding. Er staan vier wedstrijden op het programma in Goes en er zijn ruim 240 inschrij vingen binnen gekomen. On der hen een achttal dames en meisjes, dat tot de elite be hoort en een opleiding volgt aan het turninternaat op Pa- pendaal. Zo kan men onder andere in Goes in actie zien de prominente Debbie Am- son, die reeds in enkele lan- denontmoetingen een goed figuur sloeg. Als taste Zeeuwse turnster is van de partij Carianne Berrevoets van Delta Sport (Zierikzee), die ook regelmatig het tur ninternaat op Papendal be zoekt. Zij komt uit in de eli teklasse. In totaal komen 45 Zeeuw se turnsters in actie. Een be duidend groter aantal dan in de voorgaande jaren. De eer ste keer schreven alleen Vol harding en Delta Sport in voor een dergelijk toernooi. Vorig jaar kwamen daar bij MTV (Middelburg) en Oran je Nassau (Vlissingen). Laatstgenoemde vereniging laat nu weliswaar verstek gaan, maar daar staat teve- nover dat men twee nieuw komers kon begroeten na melijk VTV (Vlissingen) en Kwiek (Bruinisse). Wat het Zeeuwse deelne mersaantal per club betreft, spant de organiserende ver eniging Volharding de kroon (17). Onder hen bevindt zich de 19-jarige Petra de Leeuw, die uitkomt in de seniorklas se. Vanwege studieredenen kon zij een paar jaar niet opereren in wedstrijdver band. Nu is Petra de Leeuw echter weer volop in de run ning. Zij werd provinciaal kampioene en eindigde als derde tijdens de Zebra- kringkampioenschappen. Goede prestaties worden ook verwacht van haar clubge noten Willemien Langejans, Monique de Vries en Irene Buijs. Aan de negen landelijke toernooien, die het KNGV dit jaar organiseert, doen ruim 2000 turnsters mee in de leeftijd vanaf zeven jaar. Wie zich wil kwalificeren voor deelname aan het Ne derlands kampioenschap is verplicht om aan minimaal twee landelijke toernooien mee te doen. Gezien de in schrijvingen maken 700 meisjes en dames van deze mogelijkheid gebruik. „De grote belangstelling voor het wedstrijdkeurtur nen blijkt daar wel uit", al- I? f; "I Op de foto links de geselecteerde meisjesgroep van Volharding die in actie zal komen tijdens het Grand Prix Turntoernooi in Goes en rechts de geselecteerde damesploeg van het Goese Volharding. dus het Volharding-be stuurslid Foort de Roo, die in Goes de coördinatie op de turndag voor zijn rekening neemt. De wedstrijdleiding berust bij mevrouw Tabina Visser, die evenals de voor gaande jaren weer een grote publieke belangstelling ver wacht. Bij de organisatie in Goes zijn verder betrokken mevrouw Verburg, de heer Vossen en mevrouw Groen- heijde (speaker). De wedstrijden beginnen om tien uur 's morgens (in- turnen negen uur) en duren tot ongeveer tien uur 's avonds. De eliteklasse komt het laatst aan de beurt. Aan de acht deelneemsters daar in gaat de Goese burgemees ter Blanken de prijzen uit reiken. Van onze sportredactie ZAAMSLAG - Ad Ver sluijs zal volgend seizoen Zaamslag, de zaterdagder deklasser, niet langer trai nen. Versluijs, die aan het begin van dit seizoen zowel bij zondagtweedeklasser Terneuzen als bij Zaamslag een contract voor drie jaar tekende, heeft het Zaam- slag-bestuur te kennen ge geven eind van dit seizoen op te willen stappen bij deze ploeg. Versluijs gaat een zaak openen in Sluis en wil door deze zakelijke beslommerin gen graag op zaterdag zijn handen vrij hebben. Bij Ter- neuzen blijft Versluijs ech ter aan zijn contractuele verplichtingen voldoen. Van onze sportredactie TERNEUZEN - Op een met flinke keien bezaaide omloop van het Belgische Doornik hebben de Zeeuwse motorcros sers weer voor enkele goede resultaten gezorgd. In deze cross van de Belgische Liefhebbers Bond (BLB) was het Eduard van de Klooster uit Kapellebrug, die zijn sterke vorm van de laatste weken nog eens onderstreepte met een uitstekende tweede plaats. Na de overwinning, die de Zeeuwsch-Vlaming in Axel behaalde een week tevoren, bewees hij hiermee serieuze plannen te hebben het kam pioenschap in de wacht te willen slepen. IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIflIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII Van onze schaakmedewerker VLISSINGEN - Zaterdag wordt in Britannia de 1 laatste ronde van het persoonlijk Zeeuws schaakkam- pioenschap gespeeld. In de hoofdklas is Marnix van 5 der Zalm uit Sas van Gent eigenlijk al kampioen. In de laatste ronde speelt hij tegen Adrie den Ham- 1 mer. Een „Sas" onderonsje. Kees Nieuwelink heeft s 1 nog een vol punt nodig om in de hoofdklas te blijven. s Ook in de andere klassen is er nog volop spanning. De 1 wedstrijden beginnen zaterdag om 13.15 uur en na af- 1 loop krijgen de deelnemers een etentje aangeboden. s De loting voor de zevende ronde ziet er als volgt uit: 5 Hoofdklas: Van der Zalm - Den Hamer, Groffen - j= VandeVreede, De Smit -De Wolf, De Ridder -Massi- s nik, Nieuwelink - Tholenaar, Van Oorschot - Van Nispen, Krijger-Westerweel en De Lange-De Smit. 1 Promotieklas: Hovestadt - Kögeler, Den Hollander - §j Wise, Van der Weel - Van Rooijen, De Feyter - Snij- ders, Vleeskens - Sanders, Van Eeckhout - Van de Borght, Hovestadt - Lankreijer, Verdonck - Keijmel, Ketelaar - Jonkheer, Marteyn - Cuiper. Eerste klas: Provoost - De Bock, Van de Graaf -Verwijs, De Troye - Van Gemert, Zwarts - Dubbeldam, Brouwer - Stof- fer, Destomtas - Rijntjes, Blom - Koeman, Prins - Pallada, Poort - Droogers. Tweede klas: Moerman - Janssens, Van Klaveren - Bosch, De Putter - Jobse, Hoogesteger - De Regt, Joh. Boone - Post, Van Baarle - Burkeuk, Van Denderen - De Poorte, Bommeljé - H Van Stel, De Vlieger - Jobse, Mevrouw Rijntjes - H Boone, De Jong-Vijfhuizen 1-0. SiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiitiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiB Een strijd die volgende week al losbarst voor de in ternationalen op het circuit van Olmen. Pascal van der Kelen had in Doornik de pechduivel achterop de bud dy. Na een afgetekende overwinning in de eerste reeks, raakte hij - juist op het moment dat hij de kop positie wilde overnemen - in de tweede reeks verstrikt n de afzetting, daarmee vele plaatsen verspelend. Bij de junioren in de 500 cc-klas reden Jos Overtake en Robert Beyer een voor treffelijke wedstrijd. Dit tweetal zal zeker, net als vo rig seizoen, weer volop mee draaien in de strijd om de ereplaatsen. De volgende wedstrijd, zondag 28 maart in Olmen, worden de eerste kampioen- sproeven gehouden voor de debutanten in de 125 cc-klas, de nationalen in de 125 cc- klas, de nationalen in de 250 een 500 cc-klas en de A- en B-internationalen. Uitslagen: Debutanten 125 cc: 1. Goffin, België; 4. Leo Stroo, Vlis singen; 10. Herman de Keizer, Axel; 11. Johnny Fynaut, Oost- burg; 31. Ronald de Paepe, Axel. Debutanten 250 cc: 1. Kaesemans, België; 6. Pascal van der Kelen, Axel; 10. Peter Hoendervangers, Middelburg; 18. Sam Jansen, Sluis kil; 25. Martin Jansen, Sluiskil. Ju nioren 500 cc: 1. Peter d'Hanis, Bel gië; 5. Robert Beyer, Axel; 7. Jos Overtake, Terneuzen; 13. Peter van de Ree, Zaamslag. Nationalen 125 cc: 1. Patrick de Smul, België; 9. Adwin Cortvriendt, Axel. Nationa len 500 cc: 1. Jos Jochems, België; 8. Jaeky Lensen, Axel; 11. Jan Ver- hage, Cadzand; 15. Bram van de Velde, Breskens. A- internationa len 500 cc: 1. Dirk Tanghe, België; 8. Frans Lensen, Axel. B-interna- tionalen 500 cc: 1. Gerrie Doms, België; 2. Eduard van de Klooster, Kapellebrug. Van onze sportredactie TERNEUZEN - Voor Sluiskil ziet de toekomst er zonnig uit in de derde klas D van het amateurvoetbal. De formatie van de zo succesvolle trainer Hanne van der Hooft won zelf vori ge week - geflatteerd, dat wel - van Terneuzen en zag tot zijn genoegen concurrent DIVO één punt verspelen aan RCS. Daardoor is Sluiskil alleen aan de leiding gekomen en de mannen van het kanaaldorp kennende, zullen ze die top- plaats niet gauw meer afstaan. Zondag wacht Sluiskil een lastige opgave. Het gaat dan op bezoek bij Jong Ambon en dat is een niet te onderschatten tegenstander. Vooral op eigen terrein kunnen de Middelburgers nogal eens stunten. Een goed gemotiveerd Sluiskil is echter toch favoriet. Onderaan de ranglijst lijkt het pleit al te zijn be slecht voor Zeeland Sport, dat het zo goed als zeker volgend seizoen in de vierde klas zal mogen proberen. Tegen Zierik zee mag het op een nieuwe nederlaag rekenen. Van belang is slechts wie er voor de tweede, weinig benijdenswaardige de gradatieplaats, in aanmerking komt. Hiervoor is nog een he le rij ploegen in de markt. Terneuzen, Breskens, BSC, Jong Ambon en Goes hebben de punten enorm hard nodig om meer ontspannen te kunnen spelen in het verdere verloop van de competitie. De Zeeuwse derby Terneuzen-Goes is daarom van groot belang. Als de mannen van Versluijs aanvallend een vuist kunnen maken, wat produktiever zijn, moet het kunnen luk ken. Tegen Sluiskil werd echt niet gek gespeeld door de Ver- sluijs-brigade, maar een afwerker is niet te vinden in de Terneuzen-gelederen op dit moment. Een paar doelpunten zouden het zelfvertrouwen belangrijk kunnen opvijzelen. Steen-RCS is een aardig duel tussen twee subtoppers. Breskens lijkt zich te hebben hersteld. De rentree van Wil lem van de Broecke gaf de ploeg van trainer Wies van Aver- maete vleugels en dat moest Zeeland Sport als eerste erva ren. De Bressiaanders zullen dat zondagmiddag in Roosen daal tegen BSC graag nog eens willen onderstrepen. Vierde klas H In de vierde klas H gaat het voortreffelijk met vooral RIA en Clinge. De Westdorpenaren voelen zich in de winning- mood na de klinkende 1-6 overwinning op Vogelwaarde en starten ook tegen Aardenburg als favoriet. Clinge omzeilde de lastige klip Axel maar nipt en staat nu voor de derby te gen het Hulsterse HW'24. De Hulstenaren zijn wat terugge zakt en zullen met één punt al dik tevreden zijn in dit duel. Koewacht staat fier op de derde plaats. De formatie van George de Bakker verrast vriend en vijand dit seizoen en heeft al voor aardig wat vuurwerk gezorgd. Ook tegen Noormannen moet Koewacht zijn successenreeks kunnen voortzetten, want Noormannen behoort tot de degradatie kandidaten. Axel, sterk gestart dit seizoen, heeft met een be hoorlijke inzinking te kampen. De emoties bij sommige jon ge spelers laaien nogal eens onnodig op en dat heeft voor en kele schorsingen gezorgd. Tegen rode lantaarndrager Biervliet moet Axel in staat worden geacht de weg naar herstel in te luiden. Hontenisse- Vogelwaarde is een regelrechte derby tussen twee midden moters. IJzendijke kan zich via winst op het gelijkwaardige Patrijzen wat verder uit de hoek werken waar de klappen plegen te vallen. Tweede klas B In de tweede klas B opereren de twee Zeeuwse vertegen- woordiges met wisselend succes. Vlissingen krijgt nummer voorlaatst Madese Boys op bezoek. Een te kloppen tegen stander voor de Zeeuwse ploeg. Middelburg krijgt het heel wat moeilijker tegen kampioenskandidaat Halsteren. Pro gramma: Tweede klas B: Veerse Boys-Berkdijk, Halsteren- Middelburg, Alliance-Internos, NOAD-DOSKO, Vlissingen- Madese Boys, Virtus-VOAB. Derde klas D: Terneuzen-Goes. Zierikzee-Zeeland Sport, BSC-Breskens, DlVO-Steentar- gen, Jong Ambon-Sluiskil, Steen-RCS. Vierde klas H: Clin- ge-HW'24, Aardenburg-RIA, Hontenisse-Vogelwaarde, IJ- zendijke-Patrijzen, Biervliet-Axel, Noormannen-Koewacht. Van onze korfbalmedewerker TERNEUZEN - Nu de zaal competitie is afgelopen, gaan de korfballers de veldcom- petitie verder afmaken. Standen zaalcompetitie Landelijke promotieklas D: Excelsior 8-11, VEO 8-11, HKC 8-10, De Vinken 8-10, VES 8-9, Tjoba 8-8, Pernix 8-3, MIK 8-2. DISTRICT: Eerste klas A: TOP 8-14, GKV 7-9, Vrien denschaar 7-9, Albatros 7-9, ADO 7-6, Rozenburg 7-5, Animo 8-5, KOAG 8-3. Tweede klas C: Swift 8-15, Kinderdijk 7-13, ONDO 7-8, Meervogels 8-8, DES 7-7, RWR 8-5, Kwiek 7-4, Vitesse 8-0. Tweede klas D: Snel 7- 12, DVS 8-10, Merwede 7-9, Oranje Wit 7-9, IJsselvogels 8-6, Ons Eiland 7-5, TOP 7-5, Stormvogels 7-2. Reserve eerste klas A: Tjoba 2 8-13, HKC 2 8-12, Pams 3 8-10, Ex celsior 2 8-9, ADO 2 8-6, TOP 2 8-6, GKV 2 8-4, PKC 4 8-4. Reserve derde klas A: PKC 5 7-11, DES 2 7-10, GKV 3 8-10, Snel 2 7-9, VEO 3 7-9, Pernix 2 7-5, Meervogels 2 8-4, Swift 2 7-0. Junioren B: Deetos 7- 14, Trekvogels 8-14, KVS 8- 10, Fortuna 6-6, De Bermen 5-4, PKC 6-3, Swift 7-3, Ons Eibernest 7-0. AFDELING: Eerste klas: Animo 2 8-11, Olympia 8-11, Seolto 7-10, All Ready 7-8, Zuidwesters 7-6, Luctor 8-6, Tjoba 3 7-4, TOGO 8-4. Tweede klas: Atlas 7-12, Blauw Wit 8-12, Animo 3 8-8, Stormvogels 2 7-7, Zaamslag 8-7, ONDO 2 7-5, Volharding 7-6, Luctor 2 8-3. Derde klas: Tjoba 4 7-10, Seolto 2 7-9, Animo 4 8-9, Swift 3 6-8, Zuidwesters 2 7-8, BKC 6-6, TOGO 2 8-4, TOP 2 7-2. Vier de klas A: Olympia 2 7-14, Swift 5 7-10, All Ready 7-9, Stormvogels 3 6-6, TOGO 4 5-3, Animo 5 6-2, Volharding 2 6-0. Vierde klas B: TOGO 3 6-12, Seolto 3 6-10, ONDO 3 6-6, Tjoba 5 6-6, Blauw Wit 2 7-6, Olympia 3 6-4, Atlas 3 7-0. Vierde klas C: Atlas 2 8-14, Luctor 3 7-13, Zaamslag 2 7-8, Swift 4 7-7, Zuidwes ters 3 7-2, Seolto 4 8-0. Junio ren 1: Tjoba 7-14, Luctor 8- 10, Animo 7-8, ONDO 8-8, TOGO 8-4. Blauw Wit 6-0. I

de Stem | 1982 | | pagina 15