Hoofdplaatse raad betreurt uitblijven bouw Veiligheid kern- Icentrale deugt niet V eiligheid kern centrale deugt niet provinciale raad eens met GS Gebroeders De Lint winnen Paasvee-expo Opnieuw praten over aankoop ziekenhuis E te lenen. Open brief VMZ: Open brief VMZ: ^IJPAG 19 MAART 1982 be or™ VANZEELAND T20 PAGINA ZEELAND 4 e worden! te worden! ^FinataBank programmeurs gevraagd voor j Zeeuwse universiteit Zaamslag MIDDELBURG- De provinciale raad voor de recreatie in Zeeland heeft gisteren zijn in stemming betuigd met het voorstel van GS aan provinciale staten 115.000,- beschikbaar te stellen voor het voorbereiden van een pro vinciaal beleidsplan voor openluchtrecreatie en toerisme. Overleg Provincie verdeelt bedden op Walcheren Wedstrijden turnkring Vanavond jaarvergadering markten Goese raad tot Ben W: Bijeenkomst KNOV over politiek en bedrijfsleven Informatie bijeenkomst over open universiteit Brandbom boven bar A,(J ere kunt kopen: Dagteuit/ 5.90 op! 40 cent en op l zijn van eigen nissen of trams, jk, dat bespaart evens de chauf- ilte en daardoor enbaarvervoer- jrom is die 15- van 41/m 9jaar, rlijft 3,00! jrhoogd worden oebng daarvan) ok mee kunt u een traject xwie xmes Uitsluitend gekfig bfmen de zonegebaeden van Adam, Rdam of Den Haag Abonnementen gefafig bq NS 2e Masse In A'dam vanaf 2 Ster met keuzezone 5700 In Rdacn vanal 3 Sfeer met keuzezone5300 In Den Haag vanaf 2 Sfeer met keuzezone5400 r honden. en- ipe- 36, rice te Weg gse- te |/er- ian- fige- >ek- 'erp fegd. 11 de mee opig ïoe- 4ul- nis- der pro- len- n de tot de de de- be- |g 29 ïr in ge- aan te te Bij vonnis van de rechtbank te Middel burg d.d. 3 maart 1982 zijn H. Smeets en zijn echtgenote E. Smeets- Goedbloed, gehuwd op huwelijkse voorwaar den naar Belgisch recht, h.o.d.n. Café- Restaurant „d'Ouwe Smisse", wonende te Sas van Gent, Europa laan 48, in staat van faillissement ver- 'klaard met benoeming van Mr. J.H. Mulder tot rechter-commissa- ris en ondergetekende tot curator. Mr. G.E. Vioen Axelsestraat 11 Postbus 1020 4530 GA Terneuzen Tel. 01150-17733 Ton voor openlucht- recratie jtlDDELBURG - Voor de ópen universiteit, die zoals De Stem eerder meldde, over enkele jaren ook in Zeeland wordt gerealiseerd, moeten nog een aantal cursussen ontwikkeld worden. Vandaar dat er op 22 I maart in Middelburg een in formatiebijeenkomst wordt gehouden voor diegenen, die denken dat ze aan de pro grammering van dergelijke cursussen mee kunnen wer ken. Zoals bekend kan men aan de open universiteit op uni- I versitair niveau colleges volgen in onder meer Neder lands, Engels, recht, econo mie, natuurwetenschappen, technische wetenschappen I en onderwijskunde. Daar de studenten hoofd- I zakelijk thuis werken, moet het lesmateriaal aangepast I worden. Er worden bijvoor beeld nauwelijks colleges in I groepsverband gegeven. Volgens het college van I bestuur van de Stichting Open Universiteit, hoeven I de potentiële cursusontwik- selaars niet per se uit onder wijskringen te komen. Ook I ciensen met een behoorlijke I dosis praktijkervaring op I een of ander gebied kunnen I worden aangezocht om mee I tewerken aan het schrijven I van lessen voor de open uni- versiteit. Genoemde informatiebij - I eenkomst wordt vanaf 14.00 1 uur in de provinciale griffie Is Middelburg gehouden. Al- I lebelangstellenden zijn wel- |kom. IHVS0 - De hengelaarsvere- laiging Sport en Ontspan- Ining hield voor haar leden I een wedstrijd in zeehenge- llffi. Gevist werd nabij de I buurtschap De Griete. Er I namen 33 hengelaars(sters) I deel. Winnaar met een pun- I tentotaai van 1250 werd J. de Putter "uit Zaamslag. 2. C. s uit Terneuzen 1092, 3. I mevrouw De Putter uit I Zaamslag 812,4. R. Daalman :it Terneuzen 806,5. D. Tho- i uit Terneuzen met 799 I Punten. Vqn een onzer verslaggevers GS hebben overwogen dat een dergelijk plan van posi tieve invloed kan zijn op de ontwikkeling van de werk gelegenheid in Zee- land.Voorts zal in het be leidsplan onder meer aan dacht besteed aan natuur- en landschapsbelangen. De provincie is voor de uitvoering van het plan in contact getreden met de Grontmij N.V. Deze onder neming kan de werkzaam heden in een jaar verrichten. De kosten bedragen ƒ448.400,- inclusief btw. GS hebben goede hoop dat mi nisters van CRM en Econo mische Zaken bereid zullen zijn gezamenlijk een subsi die van 75 procent van de kosten te verlenen. Tijdens de behandeling van het voorstel van GS in de Recreatieraad uitte bur gemeester Spijkerboer van Oostburg bedenkingen tegen het feit dat tijdens de uit werking van de beleidsvoor nemens in de derde fase de inrichting zal plaats vinden op gemeentelijk gebied ter wijl de gemeenten zelf daar bij niet worden betrokken. Gedeputeerde A.L.van Geesbergen zegde toe dat de stuurgroep in deze gevallen overleg zal plegen met het betrokken gemeentebestuur voordat tot daadwerkelijke uitvoering van het inrich tingsplan wordt overgegaan. Ook had de gedeputeerde er geen bezwaar tegen wan neer een vertegenwoordiger van de Vereniging van Ne derlandse Gemeenten zitting neemt in de stuurgroep. De Recreatieraad is ver der akkoord gegaan met subsidieverzoeken uit de rijksgelden voor de open luchtrecreatie met betrek king tot een aantal projekten Het gaat om de boulevards in Vlissingen 507.000,-), een fietspad in het water schap Het Vrije van Sluis 88.500,-), parkeerterreinen een onzer verslaggevers I'ORSSELE - De veiligheid |*Jï de kerncentrale Borsse- I* is nog nooit maximaal ge- l'iarborgd geweest. Ondanks de uitspraak van Kroon dat een tweede re- Ijfaal moet worden ge- pwd en dat via een reser- suppletie-systeem in Inwater voorzien moet Pnnen worden, maakt de f'EM geen enkele haast F het aanbrengen van de- kostbare maar voor de logheid noodzakelijke ^rzieningen. hit schrijft de Vereniging Fjieuhvgiëne Zeeland I®) in een open brief, ge- F'nt aan onder meer minis- r Terlouw van Economi cs Zaken, de Raad van L5- de vaste commissie kernenergie van de peede Kamer, Gedepu- T®rde Staten van Zeeland Ne PZEM. I «Wat ons ernstig veront- |f'is het feit, dat het reali- ten van deze voorzienin- n2.5 jaar na de Kroon-uit- feWaak nog niet verder is ge- T r' dan het. nntwern-sta- dium", aldus de VMZ. „Hier wreekt zich helaas het feit dat de Raad van State bij het voorbereiden van de Kroon- uitspraak van september 1979 het niet nodig heeft ge vonden om een vaste termijn voor te schrijven". Volgens de milieuvereni ging is het aanbrengen van deze veiligheidsvoorzienin gen een kostbare zaak (PZEM-begroting 1982 72,4 miljoen gulden) wat reden zou kunnen zijn dat de Zeeuwse energiemaatschap pij geen haast wenst te ma ken. „Vooral gelet op de an dere kostbare voorzieningen, zoals de nieuwe condensors, die thans worden gereali seerd", aldus de VMZ in de open brief. De milieuvereniging stelt daarin tevens dat het hoog tijd wordt dat de PZEM niet langer wordt toegestaan de voorgeschreven veiligheids voorzieningen verder in de tijd te verschuiven en uit te stellen. „Hiermee is de vei ligheid bepaald niet ge diend", meent de VMZ. „Het leidt bovendien tot een valse voorstelling van de werke lijke kostprijs van atoom- stroom". in Oostburg 120.000,-), wandelpaden in de duinen in Valkenisse en Westkapelle 210.500,-),parkeerterreinen voor dijkrecreatie op Tho- lenf^j 156.000,-), een trailer helling met parkeeraccom modatie bij Gorishoek 225.000,-), een strandbewa- kingspost in West- Zeeuwsch-Vlaanderen 110.000,-) en een fietspad naar de kust bij Groede 700.000,-). De Recreatieraad stemde in met het voorstel de subsidie voor de strand- bewakingspost in Cadzand hoger op de prioriteitenlijst te plaatsen. Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - Gedepu teerde Staten hebben de honderd bedden voor be jaardenoorden op Walche ren, toegekend door de staatssecretaris van CRM, verdeeld. Het bejaardenoord Bui tenrust van de humanisti sche stichtingen Jacob Rog geveen te Middelburg krijgt 28 bedden. Hieraan zijn ech ter de voorwaarden verbon den, dat een volledig inge richte keuken in het tehuis wordt gemaakt en dat het opnamebeleid zo wordt aan gepast dat het personeelsbe stand overeenstemt met dat in andere bejaardenoorden. De Stichting Christelijke Bejaardenzorg krijgt de res terende 72 bedden toebe deeld. De stichting wil hier voor een bejaardentehuis bouwen op de Spuikom in Vlissingen. Een andere ge gadigde voor de Vlissingse bedden waren de eerder ge noemde humanistische stichtingen Jacob Rogge veen. GS zijn echter van mening dat aan een bejaardentehuis van christelijke signatuur de voorkeur moet worden gege ven, gezien de herkomst van de toekomstige bewoners van het tehuis. Het gaat om mensen uit Arnemuiden, Valkenisse en Vlissingen, die een voorkeur hebben uitge sproken voor opname in een christelijk tehuis. Van onze correspondent KRUININGEN - De kring keuzewedstrijden van de Zeeuws Brabantse Turn kring worden zaterdag 20 maart door de gymnastiek vereniging Sparta uit Krab- bendijke in de sporthal „de Reimerswaalhal" te Krui- ningen gehouden. Om 11.30 uur begint de wedstrijd rit mische gymnastiek. Hieraan nemen acht groepen deel. Aanvang van de wedstrijd langemat- en minitramp- springen, met een deelname van dertig groepen, is om 13.15 uur. Met een demon stratie jazzgymnastiek, wel ke om ongeveer 15.00 uur aanvangt en waaraan door niet minder dan twaalf groepen wordt deelgenomen, volgt de afsluiting van deze wedstrijddag. Wedstrijdlei der is de heer G. Schout uit Goes. Van een onzer verslaggevers BORSSELE - De veiligheid van de kerncentrale Borsse- le is nog nooit maximaal ge waarborgd geweest. Ondanks de uitspraak van de Kroon dat een tweede re- gelzaal moet worden ge bouwd en dat via een reser ve suppletie-systeem in koelwater voorzien moet kunnen worden, maakt de PZEM geen enkele haast met het aanbrengen van de ze kostbare maar voor de veiligheid noodzakelijke voorzieningen. Dit schrijft de Vereniging Milieuhygiëne Zeeland (VMZ) in een open brief, ge richt aan onder meer minis ter Terlouw van Economi sche Zaken, de Raad van State, de vaste commissie voor kernenergie van de Tweede Kamer, Gedepu teerde Staten van Zeeland en de PZEM. „Wat ons ernstig veront rust is het feit, dat het reali seren van deze voorzienin gen 2,5 jaar na de Kroon-uit- spraak nog niet verder is ge komen dan het ontwerp-sta- dium", aldus de VMZ. „Hier wreekt zich helaas het feit dat de Raad van State bij het voorbereiden van de Kroon- uitspraak van september 1979 het niet nodig heeft ge vonden om een vaste termijn voor te schrijven". Volgens de milieuvereni ging is het aanbrengen van deze veiligheidsvoorzienin gen een kostbare zaak (PZEM-begroting 1982: 72,4 miljoen gulden) wat reden zou kunnen zijn dat de Zeeuwse energiemaatschap pij geen haast wenst te ma ken. „Vooral gelet op de an dere kostbare voorzieningen, zoals de nieuwe condensors, die thans worden gereali seerd", aldus de VMZ in de open brief. De milieuvereniging stelt daarin tevens dat het hoog tijd wordt dat de PZEM niet langer wordt toegestaan de voorgeschreven veiligheids voorzieningen verder in de tijd te verschuiven en uit te stellen. „Hiermee is de vei ligheid bepaald niet ge diend", meent de VMZ. „Het leidt bovendien tot een valse voorstelling van de werke lijke kostprijs van atoom- stroom". Van onze correspondent HOOFDPLAAT - De dorps raad van Hoofdplaat be treurt het voorlopig niet doorgaan van de woning bouw in plan Noordader. Nu de plannen tot de bouw van 6 woningwetwoningen en 10 een- of tweepersoonswonin gen in gereedheid zijn, wordt dit alles mede door de economische malaise in de ijskast gezet. Dit bleek uit het jaarver slag van de dorpsraad van Hoofdplaat die de bevolking ter gelegenheid van de bin nenkort te houden jaarver gadering kreeg thuisge stuurd. De Hoofdplaatse dorps raad blijft ervoor ijveren om in Hoofdplaat woningen te krijgen. Zo vindt het dat naast de bestaande voorzie ningen de bouw van enkele woningen nodig is om de kern Hoofdplaat in stand en leefbaar te houden in de toe komst. Over de bestemming van de voormalige rk lagere school, heeft de dorpsraad al een gesprek gehad met de gemeente. Het rk kerkbe stuur, dat eigenaresse is van het gebouw, is bereid het ge bouw aan de gemeente over te dragen voor een aan vaardbare prijs. Als het ge bouw ter beschikking ge steld wordt aan Hoofdplaat, dan gaan de gemeente Oost burg en de dorpsraad ervan uit dat de bevolking van Hoofdnlaat meewerkt aan het opknappen en aanpassen van het gebouw. Het is verder de bedoeling dat er binnenkort twee cur sussen worden opgezet in Hoofdplaat door de Stichting Kunst Vorming. Aan de Oostlangeweg blijkt nog ruimte beschikbaar om volkstuintjes aan te leggen. De jaarvergadering van de dorpsraad van Hoofd plaat vindt plaats vrijdag 19 maart in café Temmerman. Op deze jaarvergadering, die om 20 uur begint, zal er van de kant van de gemeente Oostburg voorlichting gege ven worden over de herbe strating van de Havenstraat en Dorpsstraat. Met name de bewoners uit die twee stra ten kunnen met hun wensen en suggesties komen over de in te richten groenvoorzie ning in die straten. Marktbericht van de Centrale Tuinbouwveiling Zeeland, veil- punt Kapelle, van donderdag 19 maart 1982. Voorverkoop Confe rence: 1165/75 1.78-1.82,1155/65 1.76- 1.77, 1145/55 1.20. Golden Delicous: 180 1.37-1.49, 170/80 1.39-1.46,165/70 1.25-1.29 160/65 1.11-1.14, 1180 1.32- 1.36, 1170/80 1.22-1.31, 1165/70 1.08- 1.22,1160/65 83-1.10, IIB70/80 1.13, in tweelagenkrat 175/80 1.48, 170/75 1.46. Jona Gold: 190 2.80-3.51,180/90 3.51-4.25,170/80 3.65-4.25,165/70 2.56, IIA90 2.71, IIA80/90 3.21, ILA70/80 3.30, 1190 1.77, 1180/90 1.95, 1170/80 2.15. Winston: 185 2.18-2.20, 175/80 2.08-2.30, 170/75 2.22-2.38, 165/70 1.97-2.12, 160/65 1.44-1.53, 1185 1.80- 2.01, 1175/85 2.02-2.16, 1170/75 2.08- 2.23. 1165/70 1 84-1.92 1160/65' De gebroeders De Lint uit Zevenbergen zijn de grote winnaars geworden van de Paasveetentoonstelling, die gisteren in de Veemakthal in Etten-Leur werd gehou den. Aan de expo namen 140 dieren deel. De gebroeders De Lint behaalden in totaal 29 prijzen in de 31 catego rieën. De gebroeders werden met hun diverse beesten daar naast algemeen kampioen, en kampioen zwart- bont, rood- bont, buitenlandse rassen, en dikbillen. Er was erg veel belangstelling voor de Paasvee-expo. Niet al leen van de zijde wn het publiek, dat in grotere getale kwam kijken, maar ook van de zijde van de deelne mers. In de laatste jaren hebben zelden zoveel dieren aan de tentoonstelling deelgenomen. De deelnemers kwamen niet alleen uit Brabant en Zeeland, maar ook uit Gelderland, Overijssel en Zuid-Holland. Op de foto 'rodeo' op een 1160 kilo wegende dikbil. Van een onzer verslaggevers GOES - De Goese gemeente raad wil dat het dagelijks bestuur van de Ganzestad de onderhandelingen met het bestuur van de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen te Goes heropent, in verband met een eventuele aankoop van het ziekenhuis „Berg- zicht" in die gemeente. Dit ziekenhuis zou eventu eel in aanmerking kunnen komen voor de huisvesting van de gemeenteambtena ren, wanneer de nieuwbouw van het streekziekenhuis ge reed is. Dit bleek tijdens de raads vergadering, die gisteravond in het Goese stadhuis werd gehouden. Het college van B en W was namelijk van plan om genoemd bestuur een brief te schrijven waarin staat dat ze er niets meer voor voelen om het bewuste gebouw aan te kopen. De fractieleider van het CDA, J. Laporte merkte op dat de tijdsfactor, -waarop jaren geleden de onderhandelingen afketsten, niet meer in het geding is, daar de architect toch nieu we plannen voor een stads kantoor moet ontwerpen. Hij vond dat het college alle al ternatieven moet overwe gen, Eenzelfde mening was PvdA-er W. Sloots toege daan. Wethouder J. Dijkgraaf zegde daarop toe dat de hele kwestie maar weer eens in de begeleidingscommissie nieuwbouw stadskantoor aan de orde gesteld zal wor den, voordat het bestuur van de Stichting Oosterschelde ziekenhuizen bericht zal worden. De Goese raad ging wel akkoord met het beschik baar stellen van een krediet van 181.000 gulden voor het maken van een basisriole- ringsplan voor de kern Goes. Het CDA-raadslid C. van den Boomgaard merkte in dit verband op dat de aanbe steding van de riolerings werken straks wel aan plaatselijke aannemers ge gund moet worden. Het Goese college is overi gens van plan om de west vleugel van het manhuis in de Ganzestad te restaureren. Deze zal dan bestemd wor den voor de uitbreiding van het museum voor Noord- en Zuid-Beveland. Met dit werk is een bedrag van bijna 1 miljoen gulden gemoeid. Het betreffende voorstel zal echter eerst aan de orde komen tijdens de vergade ring van de raadscommissie voor gemeenterwerken, die dinsdag 23 maart vanaf 19.30 uur in het stadhuis wordt gehouden. Van een onzer verslaggevers GOES - De regio Zeeland van het Koninklijk Neder lands Ondernemers Verbond (KNOV) houdt maandag 22 maart onder het motto „Hoe houdt het midden- en klein bedrijf in Zeeland het hoofd boven water?" een forum bijeenkomst in de Prins van Oranje te Goes. Tijdens deze bijeenkomst, die om 19 uur begint, kunnen Zeeuwse ondernemers hun wensen en verlangens recht streeks kenbaar maken aan enkele provinciale vertegen woordigers. Dat zijn CDA- lijsttrekker E. Nieuwkerk, het PvdA-statenlid B. Groot, de fratieleidster van D'66 in de Zeeuwse staten mevrouw J. Boogerd-Quaak en de WD-fractievoorzitter J. de Voogd. MIDDELBURG - Maandag 22 maart wordt in de staten zaal van het Abdijcomplex in Middelburg een bijeen komst gehouden voor be langstellenden in de open universiteit Zeeland. Er zal ondermeer informatie wor den verschaft over de sa menstelling en opbouw van de cursussen. De open universiteit Zee land wordt ondergebracht in de Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg en biedt volwas senen de mogelijkheid hoger onderwijs te volgen, leder een die 18 jaar of ouder is kan zich in beginsel laten in schrijven. In afwijking van de bestaande universiteiten kent de open universiteit geen studierichtingen maar cursussen. Een aantal cur sussen kan worden samen gevoegd tot een studiepro gramma. Gemiddeld zal een cursus 200 studie-uren ver gen. Aan iedere cursus is een certificaat verbonden dat na het afleggen van tentamens wordt verstrekt. Het is de bedoeling dat in 1984 met de open universiteit wordt begonnen. Gedepu teerde mr.J.P.Boersma zal op de informatiebijeen komst, die om 14 uur begint, een inleidend woord spre ken. Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - De Mid delburgse recherche heeft een op scherp staande brandbom gevonden in een woning boven nachtbar 't Sinkentooghje in de Zeeuw se hoofdstad. Het tuig kon enkele uren later door de ex plosievenopruimingsdienst worden gedemonteerd. De bom werd ontdekt tij dens een routinecontrole in de betrokken woning nadat de eigenaar van de nachtbar aangifte van inbraak had gedaan. Direct na de vondst werden woningen en gebou wen ontruimd, terwijl een ambulance en een brand weerauto achter de hand werden gehouden. De politie tast nog volko men in het duister over de herkomst van de bom. Het gedemonteerde, tuig is in middels voor onderzoek overgebracht naar het ge rechtelijk laboratorium in Rijswijk. BAARLAND - Stichting Opbouw - De Stichting Op bouw West Zuid-Beveland houdt dinsdag een openbare bestuursvergadering in het stichtingskantoor aan de Schansstraat te Baarland. Behandeld worden dan on der meer de begroting 1982/ 83 en het programma voor volgend jaar. Aanvang 20 uur. GOES - Raadscommissies - Begin volgende week verga deren weer diverse Goese raadscommissies in het stadhuis. Maandag is de beurt aan de commissie voor sociale zaken en volksge zondheid (aanvang 19 uur), gevolgd door een bijeen komst (19.30 uur) van de commissie voor algemene zaken. Deze laatste zal zich onder meer beraden op de toetreding van Goes tot de regionale brandweerkring Noord- en Midden-Zeeland. Dinsdag vergadert de com missie gemeentewerken en welzijn vanaf 19.30 uur over onder meer het vormen van een fietspadenfonds. GOES - Amnesty Interna tional - De werkgroep Goes van Amnesty International houdt dinsdag weer een schrijf avond in het Infocen trum voor Ontwikkelings samenwerking aan de Al- bert Jbachimikade 4. Tussen 20 en 22 uur kunnen weer brieven geschreven worden, waarin wordt geprotesteerd tegen het gevangen zetten van mensen vanwege hun politieke of geloofsovertui ging. Ditmaal gaat het om gevangenen in Mali, Pakis tan, Rusland en Uruguay, 's HEER ABTSKERKE - Welzijn ouderen - De stich ting welzijn voor ouderen in Borsele belegt dinsdag een openbare bestuursvergade ring in het verenigingsge bouw Irene te 's Heer Abts- kerke. Gesproken wordt dan onder meer over de nieuwe subsidieregels voor sociëtei ten. Aanvang 15.30 uur. HEINKENSZAND - Com missie financiën - De raads commissie voor financiën en economische zaken van de gemeente Borsele vergadert dinsdag onder meer over de subsidiëring van gasaan- sluitingen in onrendabele gebieden. Plaats van hande ling is het gemeentehuis te Heinkenszand en begonnen wordt om 15 uur. KRUININGEN - Jeugdraad - De jeugdraad Reimers- waal houdt dinsdag vanaf 19.30 uur een openbare ver gadering in het gemeente huis te Kruiningen. De agenda vermeldt de emanci patienota Reimerswaal, de accomodatienota en de her structurering jeugdraad en jeugdcommissies met het oog op de welzij nsraad. KWADENDAMME - Be zoek B en W - Het college van B en W van Borsele brengt dinsdag een werkbe zoek aan Kwadendamme. Tijdens een bijeenkomst in het verenigingsgebouw De Burcht (aanvang 19.30 uur) kunnen de inwoners van Kwadendamme met het ge meentebestuur van gedach ten wisselen over zaken die met het dorp te maken heb ben. MIDDELBURG - Politiek café - In verband met de ko mende statenverkiezingen wordt vandaag voor de laat ste maal het politiek café „Midddelburgse kringen" gehouden. De bijeenkomst vindt plaats in het Schut tershof en begint om 20.30 uur. Aanwezig zijn de lijst trekkers Jopie Boogerd (D'66), Paul Boersma (PvdA), Evert Nieuwkerk (CDA) en Jan de Voogd 'VVD).

de Stem | 1982 | | pagina 27