KvK-voorzitter Horstra: Schone veld- bokaal voor Erwin Groen ASLE Negen gegadigden voor raadszetels GEZELLIG BAL IN UZENDIJKE Drukbezochte receptie VZV Hoofdplaat a Wervelende show Bavoschool Oostburg Benegora dringt weer aan op milieudienst WOENSDAG 10 FEBRUAR11982 VAN ZEELAND umSDAG 9 FEBRUARI TERNEUZEN - Voorzitter ir. K. Horstra van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Zeeuwsch-Vlaanderen vindt dat het leggen van een tunnel onder het kanaal Gent-Ter- neuzen serieus overwogen moet worden. Geslaagde ziekenverzorgers Ter Schorre en De Stelle Mosselfeesten in Philippine Axel Schoondijke Breskens Hoofdplaat Plaatselijk nieuws Sas van Gent Sluiskil Terneuzen Westdorpe Westdorpe Zaamslag Naar voorbeeld Rijnmond en Antwerpen VVD Oostburg: Bejaarden Lamswaarde vierden carnaval ragsfr" PAPIER' VOOR UW PEN Drollenterreur politierapport]| jOES - Om de rust on^ verkers van de sociale herstellen zal een nieu\ vorden gevormd. [GOES HEEFT EER [FILMHUIS Evangelisatie campagne in Zeeland T27 KMlallMM Z.CEI.MNU „Tunnel kanaal Gent- Terneuzen overwegen Van een onzer verslaggevers „De autoriteiten in Gent die de eisen van Rijkswa terstaat voor het schutten van autoschepen hebben be- en veroordeeld, zouden in hun beschouwing ten minste de enorme schade moeten betrekken die door de tweede aanvaring van een brug over de Terneu- zense sluizen aan het bedrijfsleven in de regio is aan gebracht", zo stelde hij gistermiddag in zijn nieuw jaarsrede. „Het kanaal is zeer zeker een bron van veel welvaart en activiteit, maar ook he laas van ergernis. De kwets baarheid van de brugcon- structie bij het binnenvaren van autoschepen in de slui zen mag inmiddels als bewe zen worden beschouwd. Het 9 bedrijfsleven wordt opnieuw geconfronteerd met lange wachttijden en kennelijk vraagt ook hier niemand zich af hoe deze kosten opge bracht moeten worden", al dus Horstra. Hij betreurt het dat Den Haag nog steeds geen groen licht heeft gegeven voor de vaste oeververbinding. Een impuls als de WOV zou vol gens hem nu de bouwwereld OOSTBURG - De leerlingen van de vierde klas van de la gere St. Bavoschool in Oost burg, oogstten tijdens de le denvergadering en zondag middag veel succes met hun musical „Het vreemde song festival", onder leiding van de heer H. de Ruysscher. Ook de leerlingen van de overige klassen die diverse toneelstukjes opvoerden, kregen een hartelijk ap plaus. De algemene vergadering van de oudervereniging van de school kende een grote belangstelling. De heer Huisman werd als lid van de kascommissie gekozen. De dames L. de Jonge-Paridaen en M. van Kleef-Donceel, werden herkozen. Nieuw be stuurslid werd de heer T. Pa tijn, in de plaats van me vrouw Weterings, die niet herkiesbaar was. Zij kreeg voor het vele werk dat zij als bestuurslid had verricht, de bijzondere dank van waar nemend voorzitter J. Steij- aert. Van onze correspondent TERNEUZEN/OOSTBURG - De zes geslaagden voor de opleiding ziekenverzorger van het verpleegtehuis Ter Schorre in Terneuzen, de he ren A. Theunissen en P. Huyzers en de dames Ma- riette Gijsels, Trudy de Doelder, Ineke Meeusen en Nellie de Buck, werden maandagavond op ludieke wijze gefêteerd door de col lega's. Na de gebruikelijeke toe spraken en uitreiking van de diploma's in Inter Scaldis, waar zij hun opleiding ont vingen, moesten de geslaag den op versierde fietsen naar Ter Schorre en alvorens daar binnen te gaan op de fiets nog enkele behendig heidsstaaltjes tonen. In Ter Schorre was er eerst een re ceptie en werd daarna het feest voortgezet. Van het verpleegtehuis De Stelle te Oostburg slaagden Nelie Bakker, Marian de Boever, Denise du Puy, Car- la Speurijs, Veronique van Hoecke en Anja Steyaert. De geslaagden begaven zich vanaf de Markt te Oostburg naar de recreatiezaal van De Stelle in pyama en op rol schaatsen om het feest ver der te vieren. zich in een diep dal bevindt goed van pas komen in Zee land. „De Peyton Place-ach- tige opvoering rond het WOV-gebeuren is niet ac ceptabel. Het belang voor de economie is duidelijk. Het welles-nietes spel van Den Haag met deze belangrijke infrastructurele voorzie ning, waarvan de bouw bo vendien het overheidsbudget niet zou belasten is zeer te betreuren. Ook al zijn er dan Zeeuwsvlamingen die er de voorkeur aan geven, dat de regio niet over een korte weg, maar over een lange weg via Antwerpen met ove rig Nederland wordt ver bonden". Van onze correspondent PHILIPPINE - Dit jaar gaat Philippine weer op zaterdag 11 en zondag 12 september de traditie van de mosselfeesten voortzetten. In 1980 vierde Philippine met de mosselfeesten ook het 475-jarig bestaan. Uiteraard zullen dit jaar veel elementen van de vroegere feesten te rug te vinden zijn. Nu is dat er een grotere tent zal worden gehuurd om in ieder geval ook 's avonds feest te kunnen vieren. Ouderen - Dinsdag 16 fe bruari is er voor ouderen in het Gazellenhuis in Axel een ontspanningsavond. Een or kestje zal voor dansmuziek zorgen. De avond begint om 19.00 uur. Bingo-avond - Zaterdag 13 februari houdt de wieler club Schoondijke een bingo avond in zaal Wijfels, aan vang acht uur. De toegang is gratis. Na afloop is er gele genheid tot dansen. Tevens is het mogelijk zich die avond op te geven als dona teur voor het geringe bedrag van 3,-per jaar. De leden van de Vrijzinnige Vogel hadden Van onze correspondent HOOFDPLAAT - Ter ge legenheid van het vijftig jarig bestaan hield de Hoofdplaatse duivenvere- niging De Vrijzinnige Vo gel een drukbezochte re ceptie in café De Vriend schap. Namens de Neder landse Postduiven Organi satie (NPO), afdeling Zee land opende voorzitter M.A.de Roo uit Terneuzen de rij van sprekers. In zijn toespraak ver meldde hij dat de VZV in- de vijftig jaren van zijn bestaan uitgegroeid is tot een van de beste vereni gingen van de NPO-afde- ling Zeeland. Voor een gouden jubilaris had hij een jubileumpenning en een enveloppe met inhoud meegenomen. Verder ont hulde hij een gedenkplaat waarop de namen van alle VZV-leden stonden. Voorzitter A. Vasseur van de kring West en Wal cheren haalde persoonlijke herinneringen van de VZV-tijd op de Hoogweg naar voren. Onder meer benadrukte hij het belang van de opvang van de jeugd in een duiven vereni ging. „De duivensport dreigt steeds meer te ver grijzen", zo zei hij. Wet houder J. Thomaes, die na mens de gemeente Oost burg sprak, vond dat de duivensport welzijn bete kent zonder dat er nou eens een beroep gedaan moet worden op subsidie. De twee mede-oprich ters, die nog in leven zijn, de heren J. Pielaet en A. den Hamer, waren de ere gasten van het VZV-be- stuur. De plaatselijke fan fare OBK btacht aan het eind van de receptie een serenade. Verder werd de receptie bezocht door ver tegenwoordigers van alle duivenverenigingen uit de buurt en plaatselijke vere nigingen. Aan het eind van de officiële feestelijkheden dankte voorzitter A. Ger- naert voor de vele blijken van belangstelling. 's Avonds was er voor de bij na honderd aanwezigen een diner waarbij het plaatselijke orkest El Celi- no voor de muzikale omlij - sting zorgde. Ontspanning - De ouderen in West-Zeeuwsch-Vlaan deren kunnen vanavond voor de tweede maal deelne men aan de ontspanningsac tiviteiten die de Stichting Welzijn voor Ouderen heeft opgezet. Om acht uur begint vanavond een bingo in Goe dertij t te Breskens, terwijl om halfacht de volksdans groep Avogro uit Aarden burg een optreden verzorgt in het hervormd kerkcen trum te Oostburg. Donder dagavond om acht uur geeft het volksdanstehater Vranje uit Vlissingen een voorstel ling in het Aardenburgse bejaardentehuis Coensdike. JoVeHo - De Jongeren Ver eniging Hoofdplaat houdt vanavond in het gemeente lijk gymlokaal een demon- stratielesavond over vor men van zelfverdedigen. Onder meer zullen enkele aspecten gedemonstreerd worden van karate, ju jitsu en valbreken. Leden, zowel jongens als meisjes, vanaf 15 jaar zijn welkom vanaf 19.15 uur. Jaarvergadering OBK - De Hoofdplaatse muziekvere niging Oefening Baart Kunst houdt maandag 15 fe bruari de jaarvergadering voor leden, donateurs en be langstellenden in café De Vriendschap. De aanvangs tijd is omstreeks 21 uur, na afloop van de repetitie. Op de agenda staan de bekende punten zoals verslagen se cretaris en penningmeester. Bij het onderdeel bestuurs verkiezing zijn voorzitter I. Jacobse en vice-voorzitter A. Scherbeijn periodiek af tredend en herkiesbaar. Belastingformulieren Voor de FNV-leden van Hoofdplaat en omgeving is er ook dit jaar de mogelijk heid om de belastingformu lieren gratis te laten invul len. Men kan zich tot half maart hiervoor opgeven bij B. Langeraert, Schoolstraat 30 te Hoofdplaat. Sport - De vijf Sasse sportverenigingen, die actief zijn in de superstarwedstrij den om de Willy Water- schootbeker, komen van avond vanaf halfacht op nieuw in actie. Dan staat het vijfde van de zes onderdelen op het programma. Plaats van handeling is bowling centrum De Vlaanderen, waar bowlingclub St.-Albert als gastheer fungeert. Operette - Morgenavond speelt het kwartet Schelfout operette- en operamuziek in de bejaardensociëteit De Sperre te Sluiskil. De avond begint te 19.30 uur. Mensen zonder vervoer kunnen de heer Duine in De Sperre bel len: 01157-1489. Wandelen - De wandel- sportvereniging „De Vrij buiters" houdt zaterdag de derde winterwandeltocht. De afstanden bedragen 5, 10 en 15 kilometer. Men kwam reeds om 12.00 uur vertrek ken vanaf het CJV-gebouw te Driewegen (Oudelandse- weg). De wandelaars kun nen onderweg op een extra verzorging rekenen. Zonnebloem - Op uitnodi ging van de Zonnebloem-af deling Terneuzen, kwamen zaterdagmiddag ruim hon derd gasten bijeen in de kantine van Zeldenrustscho- lengemeenschap voor bingo en een loterij. Bij wijze van proef was er een bescheiden opgezette ruilbeurs voor postzegels, sigarenbandjes, suikerzakjes enzovoorts, waarvoor een redelijke be langstelling bestond. PvdA - De afdeling Ter neuzen van de Partij van de Arbeid houdt vanavond in hotel Rotterdam een open bare ledenvergadering, die om acht uur begint. Op de agenda staat onder meer het punt „Afdrachtsre geling gemeenteraadsleden PvdA-fractie" en het con cept verkiezingsprogramma voor de komende gemeente raadsverkiezingen. Gospelgroep - Donderdag 11 februari komt de gospel groep voor de eerste maal na de oprichtingsvergadering bijeen. De gospelgroep wil de dienstverlening aan de gemeente voorop stellen, door het zingen in kerkdien sten en ontspanningscen trums. Ook wil de groep in terkerkelijk functioneren. Belangstellenden, ouder dan 16 jaar, kunnen zich opge ven bij J. de Vries, Bachlaan 53 (tel. 20986) of Irenestraat 4 (tel. 96842). Gouden bruiloft - Het echt paar F. Lammens-Adriaan- se uit de Beatrixstraat heeft zijn gouden huwelijskfeest gevierd, 's Morgens vroeg hadden buurtbewoners een erepoort aangebracht bij de woning van de jubilarissen. Veel vrienden en kennissen kwamen tijdens de receptie gelukwensen aanbieden, waarbij heel wat bloemen en geschenken werden over handigd. Ook het buurtco- mité overhandigde een ge schenk. Feestavond - In de zaal van Het Oude Raedhuys vierden het bestuur en leden met echtgenoten en verloofden de jaarlijkse feestavond. Het is een gezellige avond ge worden met gezelschapsspe len en een dansje. Een orkest zorgde daarbij voor de feestmuziek. EHBO - De EHBO-vereni- ging St. Raphaël zal ook dit jaar weer deelnemen aan de districtswedstrijden. De wedstrijden vinden plaats te St. Jansteen zaterdag 13 maart. St. Raphaël doet mee met twee ploegen. Jaarvergadering - Het pa rochieel gemengd koor houdt woensdag 10 februari om half acht de jaarverga dering in de recreatiezaal van het bejaardentehuis 't Verlaet. Naast de jaarver slagen van secretaris en penningmeester vermeldt de agenda een bestuursverkie zing en een verkiezing van de kascommissie. Ook zal de voorzitter enkele medede lingen doen aan de leden. Kerkbestuur - In verband met het aftreden van de heer G. de Buck is een vaca ture ontstaan in het RK kerkbestuur. Zij, die voor benoeming in aanmerking willen komen, kunnen zich gedurende twee weken mel den bij de pastoor. Kaarten - In de kantine van de W Zaamslag werd de vijfde ronde van de win tercompetitie gespeeld in bieden zonder roem. De uit slag was als volgt: 1. R. van der hooft 4 plus 57, 2. Jac. Cobben 4 plus 51,3. A. van de Ende 4 plus 48,4. C. Dekker 3 plus 53, 5. R. Dieleman 3 plus 50,6. J. Scheele 3 plus 42, 7. P. Houg 2 plus 47, 8. J. van Doorn 2 plus 43, 9. Jac. van Doorn 2 plus 30, 10. A. de Zeeuw 2 plus 38. Stand na vijf ronden: 1. C. van Doorn 15 215, 2. R. Wilhelm 15 210, 3. R. Scheele 14 195, 4. P. Houg 13 236, 5. A. de Zeeuw 13 224. BERGEN OP ZOOM - De stankgolven die Westbra bant met een zekere regel maat treffen, bewijzen eens te meer dat een regionale milieudienst een bittere noodzaak is. Dit menen Wim Staal en Ben de Klerk, respectievelijk voorzitter en secretaris van de Nederlandse tak van de overkoepelende milieuvere niging Benegora-Leefmi lieu. „Als je ziet dat we dit weekend weer met stan koverlast zaten, en de da der (s) vermoedelijk vrijuit gaan, dan wordt het toch tijd dat we dat proberen te voor komen. Zo'n regionale mi lieudienst kan daarbij van nut zijn. Als de daders weten dat we met zijn allen op de loer liggen, schrikt dat ze misschien in het vervolg wel af", aldus Ben de Klerk, die Statenlid is voor de PvdA in Noord-Brabant. Weer werd de bron van de stankellende gezocht bij onze zuiderburen rond het Antwerpse indus triegebied. „Maar achterha len kunnen we het vrijwel niet", aldus De Klerk, die het opvallend vindt dat juist 's avonds in de weekends de meeste klachten binnenko men. Voor Wim Staal staat als een paal boven water dat een goed uitgeruste regiona le milieudienst die alert in springt op klachtenmeldin gen heilzaam werkt. Van een onzer verslaggevers OOSTBURG - Het bestuur van de VVD West-Zeeuwsch. Vlaanderen vindt dat de huidige wethouder J. Thomaes de lijst, waarmee de liberalen de gemeenteraadsverkiezingen van Oostburg ingaan, moet aanvoeren. Op de tweede plaat, ziet men het liefst het huidige raadslid K. Malcorps. Als opvolgers van de vertrekkende raadsleden C. Bron en J. v.d. Plassche stelt het bestuur voor de heren P. de Baare (Breskens) en A. Rosendaal (Zuidzande). Zij zouden respec- tievelijk de derde en vierde plaats op de lijst moeten inne- men. De Oostburgse leden van de WD komen 11 februari i. Cadzand bijeen om de definitieve lijst vast te stellen. In to" taal zijn er bij de WD negen kandidaten voor een verkies bare plaats. Naast de vier hierboven genoemden zijn dat: R Corijn (Oostburg), I. Haartsen (Schoondijke), A. Legrand (Oostburg), A. Maat (Groede) en J. Provoost (Nieuwvliet). Het bestuur heeft met al deze mensen gesprekken gevoerd op grond waarvan het tot de conclusie is gekomen dat de he ren P. de Baare en A. Rosendaal de meest aangewezen fign. ren waren de opengevallen plaatsen (de WD verwacht zijn huidige zetelaantal van vier te handhaven) in te nemen. Von onze correspondente BRESKENS - Voor het eerst sinds de oprichting, hield de bowlingbond Breskens een officieel toernooi op de ba nen van Schoneveld. Hon derdtwintig dames en heren kwam in actie. Vooral bij de heren scratch was het een zinderende finale. G. Soldat, na een sterke voorronde als eerste de finale ingegaan, moest zijn meerdere erken nen in Erwin Groen en Jo- han van Sabben, beiden van de bowlingbond Goes. In een enerverende strijd wist Groen zijn clubmakker te kloppen. Het was uitein delijk Groen die zich de sterkste toonde in dit ge- Van onze correspondente LAMSWAARDE - De bejaarden van Lams waarde vierden zater dagmiddag carnaval in het gemeenschapscen trum De Luifel. De middag werd ge opend door de voorzit ter van de bejaarden vereniging, de heer B.de Schepper, die prins Frangois, hofdames, raad van elf en boeren- kapel welkom heette. Na de koffie met ge bak werd een Nierlands orenlied ten gehore ge bracht, gevolgd door non-stop amusement, gebracht door het car- mavalskoor. Het optreden van de Lamsoorse Dolly Dots werd het absolute hoog tepunt van deze mid dag. De middag werd verder opgeluisterd door optreden van de boerenkapel. Op het eind van de middag ontvingen E. Fassaert en mevrouw M.d'Hondt de gebruikelijke carna valsonderscheidingen. Het geheel werd op car navaleske wijze aan elkaar gepraat door C. de Schrijver. llimilllllllllllllllllUllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllIHlllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllll Van onze correspondent IJZENDIJKE - Zaterdagavond hield de IJzendijkse carna valsstichting De Azijnhalzen een gezellig en drukbezocht wagenbouwersbal in zijn residentie café Hofzicht. De muzikale omlijsting werd verzorgd door het orkest van Rini Dees. Naast de IJzendijkse prins Azino en zijn hofda mes waren nog aanwezig de prinsen van Sas van Gent, Aar denburg, Hoofdplaat en een delegatie van Groede dat zelf overigens ook een bal organiseerde. Ook onze zuiderburen waren aanwezig en werden verte genwoordigd door de prins en het gevolg van Adegem. De geplande verkiezing van het IJzendijkse carnavalslied kon niet doorgaan omdat het aanbod van carnavalsliedjes te ge ring was. In de middaguren hadden De Azijnhalzen een geslaagde huis-aan-huisactie gehouden. De opbrengst hiervan is be stemd voor de carnavalsoptocht, bejaardenmiddag en kin dertraktaties. De Azijnhalzen kunnen al met al terugzien op een geslaagde dag, als voorverwarmer van het IJzendijkse carnavalsgebeuren. Zaterdag reist de IJzendijkse raad van elf af naar het Belgische Eekloo. Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll vecht dat tot de laatste gams nauwelijks enige tekening gaf. Tijdens het toernooi werd het bestaande huisre cord van 265 pins naar de ar chieven verwezen. Johan van Sabben gooide 265 pins en plaatste zijn naam op de recordlij st. De trofee „Joop Valk", een fraai houtsnijwerk van Joop Valk voor de hoogste scratch-speler of -speelster van de organiserende vere niging, ging naar Harrj Huygens met 728 pins. Oost- burgs sportwethouder Jan Vergouwe verzorgde de prijsuitreiking van het ge slaagde openingstoernooi, De bowlingbond zelf was dusdanig tevreden dat 27 en 28 maart de Zeeuwse kam pioenschappen op de banen van Schoneveld zullen wor den gehouden. Uitslagen: Dames handi cap: 1. L. Timmermans, 2. R van Leéuwen, 3. F. Gijzels. Dames scratch: 1. W. Vas seur, 2. L. Stokkerman, 3. E Ransschaert. Heren handi cap: 1. W. Joosse, 2. G. Bo- schers, 3. H. Huygens. Hertn scratch: 1. E. Groen, 2. J. van Sabben, 3. G. Soldat. Bij deze wil ik mijn grote waardering uitspreken voor uw artikel in De Stem (Grasduinen 3 fe bruari 1982) inzake hon den en hun bezitters. Het is heerlijk eindelijk eens iemand te ontmoeten die het durft opnemen de drollenterreur van respectieve hondeneige naars die je er vaak - zeg maar meestal - toe dwin gen bij welke wandeling dan ook je ogen op de door honden bevuilde grond voor je voeten te houden wil je niet weer eens ver rast worden met een stin kend presentje aan je schoenen. Om nog maar niet te spreken van de voor de hond tegennatuurlijke manier van leven die door hun „liefhebbende" bazen en bazinnen wordt opge legd. Het zou een gezond advies zijn voor al die mensen om uw artikel uit te knippen en op hun toilet te hangen. Dan steken ze er misschien nog iets van op terwijl ze hun eigen be hoefte keurig in het riool laten verdwijnen. Axel Mevrouw M.H. Muytjena HULST - De politie in Hu» liet gisteren opnieuw auto wegslepen die gePa:| keerd stond op een inval1! den-parkeerplaats. Teg?| betaling van 166,40 voor1 sleepkosten en een pi verbaal kon de eigenaar voertuig weer meenemen jOr, Go Van een onzerl Deze zal gebaseerd zijn e Betho en haar medewi valitatieve zin gesteld m<| Dit is de opvatting van het agelijks bestuur en de di- fectie van De Betho, die daarmee de aanbevelingen onderschrijven zoals die door de socioloog drs. M. Jansen en zijn team op pa pier zijn gezet. Volgens het rapport van Jansen (dat in opdracht van het Betho-be- stuur is opgesteld) moet er verder een communicatie netwerk komen dat volgens [formele afspraken werkt, I zullen de delegatiegedachte [en het medezeggenschapsi- dee vorm moeten krijgen, moet er een kader komen i voor klachtenbehandeling I niet beroepsmogelijkheid en 1 zal ook het bestuur zich die nen te beraden over haar huidige structuur, werkwij- ze en verdeling van be voegdheden. Volgens de nieuwe Betho- iirecteur Bakker - zoals be-1 kend in de plaats gekomen] van de enkele maanden ge-f lieden na veel conflicten aanl |de kant geschoven W. Oos- erhof - is het de bedoeling [dat de organisatie wordtl geanaliseerd, waarna uit eenl aantal modellen het meest[ stige zal worden geko-tj |zen, „De volgende fase wordtl 'an het invullen van hetf Van een onzer verslaggevers I GOES - Na het verdwijnen I van Filmhuis De Villa gaal zondag in het jongerencen [trum 't Beest te Goes he nieuwe Filmhuis Palma vai I start. Het openingsprogram I ma, dat om 15.00 uur beging omvat de filma 'Atlantic Ci I ty' van Louis Malle en 'Ob. session' van Brian de Palmt Het uitgangspunt van dl initiatiefnemers is om in I Palma films te draaien van I regisseurs, die met hun pro) dukten een link proberen t [leggen tussen oude en nieu [we films. Ook is men va| [plan om bij voldoende [langstelling amateurfiL.- dia-series en video-bandej te vertonen. I Zondag 21 februari draai| jn Palma 'Luna' van de Ita haanse cineast Bernard I Bertolucci. Van een onzer verslaggever GOES - In het kader van t, [landelijke evangelisatie I campagne „Er is nog hooi I wordt er de komende wekij «eer een aantal toerust avonden gehouden, u I^n in het teken van de arj 'viteiten, die in maart wo] «en voorbereid. I ri-^u wor<ft speciaal aaa laaeht besteed aan vormitf j verwerking voor kindel In i en zondagsschoolwer oeiangstellenden hiervoj 1 i? v?n harte welkom. kunnen 15 februari 7 ij ln de kantine van h| l^eidenrust college in Te neuzen, en op 12 en 18 f in de Bethelkerk af ae Beatrixlaan in Goes. j t J^P 10 en 17 februari zijnl t pftrustingsavonden in gebouw van de Baptisten "teente in Middelburg, aanvang van alle avonden i 19.45 uur.

de Stem | 1982 | | pagina 12