'Wat bedoelt u?' 'Zegdat dan meteen! FamiHe berichtenl Amro Bank De bank waar je wat aan hebt. t VIRGINIA LUOOVICA STEYAERT Emilus Barnardus Gernaert t MARIA VALENTINA LAGAY t JOSEPHUS FREDERICUS MARIA VERWILGHEN A.G.M. Adriaanse t ANTHONIA JOHANNA BERKHOUT Cornells Johannes Bilderbeek DANSSCHOOL BILDERBEEK JACOB POS M.KAPLAN t ELODIE PIJCKE Petrus Mollet A<e JPkdverteren opent deuren, makelaar. ■u OMA KAATJE OMA REMIE Bekruipt q, als u met vakan tie gaat, ook vaak het gevoel dat u iets veigeten bent? Wat de financiële kant van uw vakantie betreft, kunt u echter s gerust zijn Laat die voor u regelen door de .Amro Bank Wij doen het graag voor u Als u ons even de tijd geeft komt het allemaal netjes in orde, zonder dat u er een vinger naar hoeft uit te steken Vreemd geld. Dikwijls krijgt u bij ons een betere koers dan in het buitenland Neem liever niet te veel mee. Een voorraadje 8 voer de eerste dagen is voldoende. Veilige cheques. Geen Euro cheques? Neem dan Amro Reis- dheques mee. Ook verzekerd tegen verlies en diefstal, en bovendien kunt u dan de AmroTeleservice bellen als u in het buitenland in financiële moeilijkheden komt Reisverzekering. Onmisbaar voor uw vakantie. Wij hebben een voor delige reisverzekering met een aantal aantrekkelijke pluspunten. Zo is uw geld standaard meeverzekerd tot f 250,- öf 500,- per volwassene. De zomergidsen liggen klaar. En als u toch bij de Amro Bank langs komt neem dan gelijk uw zomer vakantie mee. )U kunt kiezen uit de vele gidsen van Neckermann, Holland International, Hotelplan, Transalpino, Interhome, Trans en een aantal andere gespecialiseerde reisorganisaties. In bepaalde gevallen is vertrek vanaf Brussel mogelijk „Wij willen je rust gunnen al is vol droefheid ons hart Je ljjden zien, niet kunnen helpen da t was onze smart" Met droefheid in ons hart en met dank baarheid voor alles wat zij voor ons is ge weest en altijd zal blijven, geven wij u ken nis van het overlijden, voorzien van de H. Sacramenten der Zieken, van onze zorgza me moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder, zuster, schoonzuster, tante en nicht, mevrouw weduwe van de heer Geboren 10 oktober 1899 te Hoofdplaat en overleden in het St. Antoniusziekenhuis te Oostburg 8 februari 1982. Wij bevelen de ziel van de dierbare overle dene in uw gebeden aan. Schoondijke: P. J. Gernaert LM. Gernaert-Duijsse- rinck Kinderen en kleinkinderen CHnge: J.P. Gernaert C.L. Gernaert-Boerjan Kinderen en kleinkinderen Tlel: A.E. Gernaert C.P.M. Gernaert-Dellaert Schoondijke: M.E. Steyaert E.L. Steyaert-Pijcke en kinderen IJzendijke: Th. P. Steyaert Fam. Gernaert Familie Steyaert IJzendijke, 8 febr. 1982. Huize Emmaus, Handboogstraat 6 Corr.-adres: P.J. Gernaert Kon. Julianastraat 18 4507 BG Schoondijke De plechtige uitvaartdienst waarbij u be leefd wordt uitgenodigd zal plaatshebben op woensdag 10 februari a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Tenhemelopneming te IJzendijke waarna de begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. De Vigiliedienst wordt gehouden, dinsdag avond in de kapel van Huize Emmaus om 19.00 uur, waarna bezoek aan het mortua rium in het St. Antoniusziekenhuis te Oost burg, waar onze dierbare overledene is op gebaard. Bezoek aldaar van 20.00-20.30 uur. Samenkomst voor de familie woensdag morgen om 9.45 uur in Huize Emmaus. Zij die door omstandigheden geen rouw brief hebben ontvangen, gelieven deze aan kondiging als zodanig te beschouwen. Op 6 februari 1982 hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze geliefde zuster, tante en nicht in de leeftijd van 84 jaar. Mevrouw Emelinde van Hove-Lagay Neven en nichten De familie Lagay - Gadaen - De Beyn Corr.-adres: Gravenstraat 95, 4567 AB Clinge De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 10 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge, waarna de teraardebestelling op het r.-k. kerkhof aldaar. Dinsdagavond om 19.00 uur eucharistievie ring in de parochiekerk te Clinge. Samenkomst voor de uitvaartdienst om 10.15 uur aan de kerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafe nis in café de Troubadour, Gravenstraat 172, Clinge. De overledene ligt opgebaard in de rouw kapel van het St. Liduinaziekenhuis te Hulst Bezoekdag dinsdag van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.30 tot 20.30 uur. Hiervoor melden bij de portier. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Aan de hand van voofgestructureende enquête formulieren kunnen eventueel onder de bevolking levende ontevredenheiden kenbaar worden gemaakt'. 'Door vragenlijsten in te vullen kan men klachten indienen'. Met deze advertentie wil SIRE in samenwerking met nmr dit blad het gebruik van Klare Taal bevorderen. U alleen weet wat goed voor mij is U alleen bent de Heer Doe wat U wilt weduwnaar van Heel plotseling overleden in het Juliana- ziekenhuis te Terneuzen, 7 februari 1982 op de leeftijd van bijna 75 jaar. Sas van Gent: Tilly Wijne-Verwilghen JohnWijne Karei en Miel Geldrop: Riet de Goede-Verwilghen Hans de Goede Marion, Eveline, Gijs en Marleen Heiloo: Lidy de Bree-Verwilghen Albert de Bree Thomas, Bastiaan en Sophie Biervliet: S jef Verwilghen Erleijn Verwilghen-Robesin Joost en In es De familie Verwilghen De familie Adriaanse 4532 CX Terneuzen, 7 februari 1982 Rodenbachstraat 15. Correspondentieadres J. Verwilghen, Elisabethpolder 13, 4521 PM Biervliet Wij nodigen U uit, samen met ons, de Eucharistie te vieren in de Opstandings- kerk, Bellamystraat te Terneuzen, op don derdag 11 februari 1982 om 14.00 uur, waar na de begrafenis op het r.-k. kerkhof al daar. Samenkomst vóór de Eucharistieviering om 13.45 uur in de kerk. Gelegenheid tot afseheidnemen woensdag 10 februari van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Julianaziekenhuis. Wilt U, indien U geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor Wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan, voorzien van de H. Sacramenten der zieken, onze lieve moeder en allerliefste oma weduwe van op de leeftijd van 65 jaar. Uit aller naam: Kinderen en kleinkinderen 4532 EA Terneuzen, 8 februari 1982 Guido Gezellestraat 3 De plechtige uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op donderdag 11 februari a.s. om 14.00 uur in de Triniteitskerk te Terneuzen, waarna de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst aan de kerk. Wegens sterfgeval is t/m vrijdag 12 februari gesloten. Heden is geheel onverwacht van ons heen gegaan mijn lieve man, onze vader en grootvader rustend arts op de leeftijd van 72 jaar. Velp: I. Pos-Bruins Dordrecht: J.M. Pos W.A.M. Pos-Voermans Ineke en Matthy Dalen: G.A. Pos 6881 NG Velp, 6 februari 1982 Arnhemsestraatweg 26 De overledene is opgebaard in de rouwka mer van het ziekenhuis in Velp, ingang Broekstraat. Bezoek aldaar dagelijks van 19.00 uur tot 19.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden donderdag 11 februari om 14.00 uur in de Nederlands hervormde kerk „Oude Jan", Kerkstraat 56 te Velp, waarna de begrafenis plaats heeft om 15.00 uur op de algemene begraafplaats Heiderust te Rheden. Na afloop van de plechtigheid bestaat gele genheid tot condoleren in de Roskam nabij de begraafplaats. Hiermede vervullen wij onze droeve plicht U mede te delen dat tengevolge van een auto-ongeval in Turkije is overleden onze medewerker, de heer op de leeftijd van 35 jaar. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen en verdere familie. Direktie en medewerkers Reinlgingsbedrijf Boon Middelburg - Axel - Breda. Bedroefd maar dankbaar omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben de len wij u mede dat geheel onverwacht van «is is heengegaan onze lieve moeder, be- huwdihoeder, oma, zuster, schoonzuster, tante en nicht, mevrouw weduwe van de heer Geboren te Schoondijke op 6 augustus 1902 en overleden in het St. Antoniusziekenhuis te Oostburg op 8 februari 1982. Wij bevelen de ziel van de dierbare overle dene tn uw gebeden aan. Biervliet: F. Mollet Biervliet: M. van de Waeter-Mollet H. van de Waeter Marian Rose-Marie en Anne-Jans A. Mollet A. Mollet-Hendriks Marie-Louise Ingrid Patricia Fam. Mollet Fam. Pljcke Hoofdplaat, 8 februari 1982. Achterweg II Corr.-adres: Gudestad 1 4521 BH Biervliet De plechtige uitvaartdienst waarbij u be leefd wordt uitgenodigd zal plaatshebben op donderdag 11 februari a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Hoofdplaat, waatna de begrafenis op het r.-k. kérkhof aldaar. De Vigiliedienst wordt gehouden op woensdagavond 10 februari om 19.00 uur in bovengenoemde kerk. Zij die door omstandigheden geen rouw brief hebben ontvangen, gelieven deze ad vertentie als zodanig te beschouwen. Bij in kracht van ge wijsde gegane beschik king van de Arrondis sementsrechtbank te Middelburg d.d. 2 de cember 1981 is onder cu ratele gesteld Martha Helena Lindhout, wo nende te Middelburg aan de Koudekerkse- weg 145, huize Vijver vreugd met benoeming van Cornelia Martha Alida Dobbelman, echt genote van A.C. Bras, wonende te Bergen op Zoom aan de Koepel straat 58 tot curatrice en Ina Ada Lindhout, echtgenote van N. Last drager, wonende te Den Helder aan de Hendrik Baskeweg 4 tot toeziend curatrice. Bij beschikking van de Arrondissements rechtbank te Breda d.d. 22 januari 1982 is het faillissement van Henrikus Johannes van Bergen, h.o.d.n. Lij stenatelier Van Bergen, Fortuinstraat 17 te Bergen op Zoom, wonende te Hooger- heide, Gemeente Woensdrecht, aan de Canadalaan 10, opge heven wegens de toe stand van de boedel. Mr. R.F. Vogel curator Postbus 325 4600 AH Bergen op Zoom Stationsstraat 40 Ingevolge een besluit van de Algemene Aan deelhoudersvergade ring van Gould Contardo B.V., geves tigd te Breda, d.d. 29 ja nuari 1982, is de ven nootschap met ingang van 29 juni 1973 ontbon den. Heden is door de vereffenaar het plan van uitkering neerge legd bij de Kamer van Koophandel en Fabrie ken te Breda. Gould Europe B.V. Vereffenaar. <sm \**c Inlichtingen: De Stem, 076-236911 •n rubriek om te zoenen 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, receptie, huwelijk, geboorte, verloving, overwinning, prestatie en ga zo maar door, mag best eens in de krant, en wel in onze rubriek „Ter Gelegenheid" op de pagina familieberichten. Moeilijk is dat niet en duur hoeft het niet te zijn (b.v, 6 regels kosten nog geen tientje). U stelt 'n tekst op, belt deze door naar een van onze kantoren of geeft hem af aan de balie. Alleen voor particulieren. Prijs per regel f 1.40. Eén grote regel verplicht f 2,-. Bij nietkontante betaling wordt f 2,50 adm. kosten berekend. Onze rayonkantoren: Hulst, Steenstraat 14, tel 01140-13751Terneuzen, Nieuwstraat 9, tel 01150-17920. Goes.Klokstraat 1tel. 01100-28030 Bij inlevering van onderstaande bon ontvangt u 50% korting «XX* LX<jlXJX^ JLesaJ» naam adres woonplaats Hartelijk gefeliciteerd met uw 83ste verjaar dag. Juanito. Goedemorgen Hart. gefeliciteerd. Christian, Miriam, Joiatt da en Eddy. Als u straks vertrekt, wat bent u dan allemaal vergeten?

de Stem | 1982 | | pagina 10