sssnsss. PSV VERSLAAT GEMEENTE SCHEIDSRECHTER PETER BOGAERT: Sandra Begijn eerste Zege Van de Ree en Van der Kelen VERMEULE EN KRIJNSEN LEIDER Winst Verpoorte ïeen titelstrijd loofdklasse libre Hoek-Zaamslag een interessant duel SUCCES VOOR TIM VAN DIJK 00 GULDEN JD. feSSTSkv tfJVl (8-15 5-15 8-15). .V. Dongen bellen! e auto in de de Citroen ant die is 'fdeurs in z'n auto u krijgt st met: 4 be- ieke Citroen mmer veersysteem. /h), die /h constant), ellieten. inig te rijden. Mist- en e achterbank, s toegang compleet, dat uinigheid en 0- (exclusief ingskosten), in prijs ische prijs ver- de 'nog de luxe Pallas en zeer iitroën aan het DJÜ PAGINA SPORT 2 De Smickel kampioen JOSIASSEN LAATSTE Schroom Zeeuwse atleten naar marathon AUTOSPORT Vergadering voor rallycrossers Phil-tèn heeft weer bestuur Bij beschikking Van de Arrondissements- Rechtbank te Brefla d.d. 22 januari 1982 is het op 31 oktober ïgjj uitgesproken faillisse ment van de besloten vennootschap Tin. merfabriek C. Ver. sendaal B.V., geves. tigd en kantoorhou. dende te Hooge Zwa. luwe, gemeente Hooge en Lage Zwaluwe, aan de Stationsweg no. opgeheven wegens dé toestand van de boe del. Zevenbergen, 3 februari 1982. Curator, Mr. M.J.H, Blijdenstein Postbus 32 4760 AA Zevenbergen. jjs van de Terneuzense be- tus van ae uaut™™». ..«traeten Verbrugge is blijft "it vorm. Het kreeg *t 1-3 klop van een overi- L goed spelend Roelofs 1 ,1)456-1516-14 0-6). Douane '1 kansloos tegen Prome- aade 1:0-3(3-15 8-1510-15). Dow 1-Dees 1 was een irachtige wedstrijd met van heide zijden aanvallend vol uien veel lange rally s. jet puur recreatief spelend Ter voldoening aan de beschikking van de Arrondissements rechtbank te Breda van 2 februari 1982 gegeven op het door Jem Wen Lo en Sandy Hui Pui Kam, beiden wonende te Ooster hout, ingediende ver zoekschrift voor het maken van huwelijkse voorwaarden, waar van het ontwerp van de akte op griffie van bovengenoemde Rechtbank ter inzage ligt, worden bovenge noemde personen op geroepen om te ver schijnen ter terecht zitting - met gesloten deuren - van bovenge noemde Rechtbank van dinsdag 2 maart 1982 om 10.40 uur, ten einde op het gedane verzoek te worden ge hoord. Schuldeisers worden eveneens ter voormelde zitting ge hoord. Mr. Drs. E.C.M. Wagemakers, Heerbaan 46-48, Postbus 2118, 4800 CC Breda. hst gebied van 60 x 40 of 50 x 50 - per stuk f 4,50 x 30 cm (zwart basalt) per stuk f 1,25 50 x 50cm/nkleur -perstuk 5,50 tegels, betonklinkers, W.F. zeer mooie spoorbielzen, kfeur betonstraatklinkers. verbouw en renovatie. UT- EN BOUWMATERIALEN 01623-14311. i/BIJPAG 5 FEBRUAR11982 T14 Dow (het bracht alle negen spelers in het veld) speelde zo goed dat zelfs de kanon nen zoals Wullems en Ver aart langs de kant konden blijven. Uitslagen tweede klas: De Meijer 1-PZEM 1 2-1 (16-14 5-15 12-10), Philips 1-De Hoop 1-2 (15-9 0-15 8-15), Dees 2-Juliana 1-2 (14-16 12- 15 11-1), MTS 1-Belastingen 3-0 (15-13 15-5 15-6). In de derde klas speelden koploper Roelofs en Dow 2 een gelijk opgaande wed strijd, waarin de punten werden verdeeld: 1-1 (15-17 18-16). De dames in het Roe- lofs-team, Liesbeth Kuipers, Joke Buys en Nel Hendrikse, speelden een uitstekende partij. Technisch gezien is Roelofs 2 beslist de beste ploeg in de tweede klas. PSV 2, dat een punt moest afstaan aan Philips 2, deelt nu met Dow 2 de tweede plaats. Het werd 1-2 (15-9 7—15 7-15). Promenade 3 verloor regle mentair (het had maar de beschikking over vier spe lers) van Elopak: 0-3. Bra- venboer Scheers versloeg Gemeente 2 met 3-0 (15-12 15-5 15-4). - In de vierde klas staat de ploeg van Ster weer boven aan. Er begint zich nu meer afscheiding te vertonen aan de top van de ranglijst. Ster pakte de volle buit tegen Ge meente 3, 3-1 (15-4 15-0 13-15 15-3). Verstraeten Ver- brugge 3 blijft aardig bii. Het won met 2-1 van~Kirit (15-5 8-15 14-9). Wiekslag speelde niet en zag de con currenten verder weglopen. MTS 2-Douane werd 3-1 (15- 5 15-5 11-15 8-4). Het dames team van Dees 3, sinds kort versterkt met Nora Vinke, leed zijn zoveelste neder laag. Het werd 0-3 tegen PZËM 2 (8-15 8-15 8-15). STANDEN: eerste klas: Zelden- rustcollege 1 35, Promenade 1 33, Dees 1 28, Dow 1 27, Promenade 2 19, Roelofs 116, Douane 115, PSV 1 14, Verstraeten Verbrugge 1 10, Gemeente 1 5 punten; tweede klas: De Hoop 37, MTS 1 27, Dees 2 24, PSV 3 23, De Meijer 1 20, Juliana 1 20, PZEM 1 19, Belastingen 18, Phi lips 1 7, Zeldenrustcollege 2 5 pun ten; derde klas; Roelofs 2 32, PSV 2 29, Dow 2 29, Verstraeten Ver brugge 2 27, Bravenboer Scheers 26, Promenade 3 22, Philips 2 15, De Me(jer 2 13, Gemeente 2 13, Elopak 6 punten; vierde klas: Ster 36, Ver straeten Verbrugge 3 33, Wiek slag 31, Kint 28, PZEM 2 26, MTS 2 24, Douane 2 18, Gemeente 3 12, Promenade 4 6, Dees 31 punt. Alles kort houden in van duel" Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT - „Het is voor een scheidsrechter liet moeilijk om te schrijven. Het is moeilijker er roor te zorgen dat je niemand moet noteren en laarbij het spel zo veel als het maar kan zonder on- ierbrekingen door te laten gaan. Dit bereik je ueestal door in het begin van de wedstrijd alles kort te houden om daarna de arbitrage aan te pas sen aan de sfeer van de wedstrijd. Doe je dat niet, dan volgen er meestal boekingen, waarvan de fout jaar mijn smaak bij de arbiter ligt", is de filosofie van de uit Sas van Gent afkomstige Peter Bogaert. Van onze sportmedewerker AXEL - Het team van De Smickel is de eerste kam pioen van de regionale Zeeuwsch-Vlaamse zaal voetbalcompetitie. Door de 3-2-zege op Dow werden de mannen van Claerhout on bereikbaar voor de concur rentie. Dit team bestond overi gens uit de spelers Henk Maas, Hans Urgert, Hans de Vlieger, Jan van Kakerken, Henk Cremer, Frank Lam mens, Dave Zwartepoorte, Jan van Nierop en doelman John Ducarmon. Onderaan zijn Philippine en Dow nog in de degrada- tiedans verwikkeld. Uitslagen: RIA-Tem Boys 2-0, Fabricom-Racing White 8-3, Oude Raedthuys 1-3, De Smickel-Dow 2, De Pooter-De Ster 2-4. Stand: De Smickel 19-35, De Ster 18-29, De Pooter 20-29, Fabricom 18-26, Oude Raedthuys 18-20, Raes 18-18, Tem Boys 18-14, Racing White 18-14, RIA-W 18-8, Dow 19- Philippine 18-3. Van onze sportmedewerker WAALWIJK - De eerste iennismaking van jeugdbil- arter Alexander Josiassen net een nationale titelstrijd is niet geheel naar wens ver lopen. Op zich was de plaat sing voor die finale al een leweldig resultaat, maar de verwachtingen die - zeker door vader Jo Josiassen - ge koesterd werden, zijn niet uitgekomen. De 13-jarige Alexander Josiassen moest met een achtste plaats in deze natio nale eindstrijd vijfde klas li- bre voor de jeugd genoegen nemen. Het heeft de uit St. Jansteen afkomstige jeugd- biljarter niet meegezeten. In ajn eerste partij kwam het Puur door tegenslag dat hij twee matchpunten in moest leveren aan Danny Dijksma. Leuk was wel dat Josiassen remise speelde tegen de late re kampioen, Adrie van L'Jk. Josiassen eindigde met een matchpunt en een alge meen gemiddelde van 1.10. Ondanks dat Bogaert nog maar zo'n zes jaar op de vel den als arbiter optreedt, heeft hij in die periode wel een eigen mening over het hoe en waarom opgebouwd. Iets waar een stuk persoon lijkheid uit blijkt, hetgeen binnen de arbiterswereld wordt gewaardeerd. Dat blijkt uit zijn vrij snelle pro motie tot KNVB-scheids- rechter in groep 2. Dit houdt in dat hij derde en tweede klas-teams mag leiden. De stap naar groep 1 laat nog even op zich wachten, ai is Bogaert er van overtuigd dat die overgang niet lang meer zal duren. Eén van de leukste herin neringen, die de Sasse arbi ter aan zijn carrière heeft overgehouden, is de week opleiding in Zeist. Bogaert; „Door de KNVB-afdeling Zeeland werd ik uitgezonden naar een zogenaamde in- structieweek in Zeist. Naast de vele lezingen kregen wij ook praktische begeleiding. Het nationale team van Ke nia en Vlaardingen waren daar ook voor een oefenpe riode. Die teams moesten we dan geregeld leiden met daarbij aanwijzingen per megafoon vanaf de kant. Daarna werden 's avonds de videobanden bekeken. Daar heb ik veel van geleerd. Daarnaast ben ik ook eens aangesteld als arbiter bij het zogenaamde bondentoer- nooi, voor mij een stuk er kenning". Zoals zovele scheidsrech ters was Bogaert er ook een, die met enige schroom het arbitragevak binnen stapte. Van onze atletiekmedewerker VLISSINGEN - Een groot aantal Zeeuwse atleten neemt zaterdag deel aan de Midwinter-marathon in Apeldoorn. Van Zeeland Sport gaan Lou Dingemanse, Kees van der Bulck en Rein Swint. Kees van Sluys en Ernst Verbeeck vertegen woordigen Marathon, ter wijl Adrie Joziasse -Dyna mo- en het AV 56-duo Kees Bruins en Leunus de Jonge eveneens van de partij zul len zijn. K Van onze sportmedewerker ■A^SOORDEN - Voor de eerste maal zal er in het district feuwsch-Vlaanderen van de KNBB geen titelstrijd hoofd- «f.l'bre worden gehouden. Deze hoogste ditrictsaangele- 'oen in het libre kent totaal geen belangstelling dit sei- g^Seteld één inschrijving kon wedstrijdleider Paul Jirv °teren' Dat was e van Benny van Leemput van 4™ vermaak uit Lamswaarde. Een tegenvaller voor Van ~™put, evenals voor de KNBB, maar zeker ook voor de ^^nendf'k''6 ^eZe tite*s1-rDc' aangevraagd had, GBC uit BaariUltkig voor die vereniging kon wedstrijdleider Paul ten neteen a'ternatief kampioenschap voor de dag ko- Bat is de dit jaar ingevoerde districtseindstrijd tóp- Kan h anc*stoten- Een klasse voor spelers met een moyenne ioofritiger c'an 3-50. Dus van 6 tot en met 14 februari geen te t üSSe *il)re voor GBC, maar wel van 1 tot en met 9 mei 'iliarf bandstoten, waarin alle Zeeuwsch-Vlaamse teracks vertegenwoordigd zullen zijn. Peter Bogaert: „Binnen een paar jaar moet ik de eerste klas kunnen fluiten" Achteraf zegt hij„Het is me enorm meegevallen. In het begin dacht ik: als ik ooit eens in de KNVB kan gera ken, dan ben ik al een hele Piet. Maar als je dan een maal merkt dat alles vrij vlot en vlug verloopt, wil je al gauw meer. Hetzelfde overkomt je als je pas be gint. Eerst hoor je alles en dan reageer je daar ook op. Maar als je al wat langer meeloopt, dan hoor je zowat niets meer en ontneem je de spelers de kans te gaan met kletsen door er voor te zor gen dat je ver genoeg weg bent. Zeker als je op een wat hoger peil komt, kun je ge garandeerd op commentaar rekenen als er een doelpunt' valt. Wat koop je er voor om daar steeds op in te gaan. Je maakt het er alleen maar rommeliger door". Deze opvatting ligt waar schijnlijk ook aan de basis van het probleemloze fluiten van Bogaert. Nog nooit had hij met fikse problemen te maken. Zijn cijfers, die hij van de rapporteur krijgt, zijn bijna noot beneden de acht. „En dat", merkt hij op, „terwijl ik vaak met vrij hard voetbal word gecon fronteerd. De meeste duels, die ik moet leiden, zijn in Brabant en daar is het zater dagvoetbal kwalitatief min der dan in Zeeland, maar wel veel harder. Desóndanks, ben ik daar, als ik de reacties mag geloven, een graag ge ziene gast". De overstap naar het zon dagvoetbal ziet de altijd op timistische Bogaert voorals nog niet zitten. Dit mede om dat hij als voetballer nog ac tief is bij de voetbalvereni ging Corn Boys en hij de ambitie heeft om door te dringen tot de eeste klasse van het zaterdagvoetbal. Een stap, die zijn eveneens uit Sas van Gent afkomstige collega William Roegist al maakte. „Uit Zuid 1 zitten er maar vijf in groep 1, maar binnen enkele jaren moet ook ik daar bij behoren", be sluit hij zelfverzekerd. Het Westduitse/Amerikaan se trio Rolf Stommelen, John Paul en John Paul jr. heeft de 24-uurs race van Daytona gewonnen. Zij legden in hun Porsche turbo 935s 719 ron den af. Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - De tijdens het afgelopen weekend ge houden drie districten-ont moeting tussen Noord-Hol land Noord, Overijssel en Zeeland leverde voor het Hulsterse meisje Sandra Be gijn de eerste plaats op in de leeftijdsgroep tot en met 10 jaar. Ze bereikte deze plaats door de finale te winnen van Macha van der Vaart. De Zeeuwse selectie, die onder leiding stond van Hans Felius, eindigde op de goede tweede plaats met slechts zes puntenn achter stand op winnaar Noord- Holland Noord. Bij de jongens tot en met 10 jaar eindigde Jeroen Ver straeten (Hulster Ambacht) op de derde plaats en Axe laar Guido Tolhoek op de vijfde plaats. Peter Jan Manten en Dimitri Kaijzer •deelden de derde plaats bij de j ongens tot en met 12 j aar. De Hulsterse meisjes Anne- marie de Block en Maaike Verstraeten moesten even eens genoegen nemen met een gedeelde derde plaats. Ludo-speler Ronald Baar- ends leverde een goede pres tatie door eerste te worden bij de jongens tot en met 14 jaar. Bij de meisjes tot en met 14 jaar eindigden Anne- marie Verijzer en Corinne van der Borgt op de gedeelde derde plaats. Van onze sportredactie AXEL - In het Belgische Moerbeke, vlak over de grens, werd het afgelopen weekeinde de tweede cross van dit seizoen van de Belgische Liefhebbers Bond gehouden, waarin weer een fiks aantal Zeeuwsch-Vlaamse motor crossers in actie kwam. Het nieuwe seizoen, dat een week eerder in Axel was begonnen, kende een ideale start voor een tweetal Zeeuwsch-Vlaamse coureurs, te weten Pas cal van der Kelen en Peter van de Ree, beiden uit Axel. Beide crossers behaalden zowel in Axel als in Moerbeke de overwinning, respectievelijk bij de debutanten in de 125 cc-klasse en de junioren in de 500 cc-klasse. De zware zandomloop van Moerbeke was een kolfje naar de hand van Pascal van der Kelen. Hij bewees in beide reeksen dat hij in zijn categorie onbetwist de sterkste is door deze met grote voorsprong te winnen. Peter van de Ree voelde zich in het zware zand uitste kend op zijn gemak en greep via een eerste en tweede plaats in de manches naar de eindoverwinning. Eduard van de Klooster, Tonny Colijn en Rudi Wal- hout komen dit seizoen uit in de categorie B-internatio nalen. Van de Klooster behaalde een uitstekende tweede plaats in de eindstand. En dat terwijl de man uit Kapel- lebrug zich maar nauwelijks heeft voor kunnen bereiden op het nieuwe seizoen. Uitslagen: debutanten 125 cc: 1. Pascal van der Kelen, Axel; 6. Johnny Fynaut, Oostburg; 8. Herman de Keizer, Axel; junioren 500 cc: 1. Peter van de Ree, Axel; 2. Jos Overbeeke, Terneuzen; 14. Robby Antheunis, Axel; 20. De Pooter, Axel; debutanten 250 cc: 1. Hoender vangers, Middelburg; 8. J. Jansen, Sluiskil; 19. P. Jansen, Sluiskil; B-interaationalen 500 cc: 1. Doms, belgië; 2. Eduard van de Klooster, Kapeilebrug; 10. Rudi Walhout, Terneuzen; 12. Tonny Colijn, Axel; nationalen 500 cc: 1. Gabriël, België; 11. Paul van Remortel, St. Jan steen; 13. Rudi Vink, Axel; 14. Jan Verhage, Cadzand; junioren 250 cc: 1. Hermans, België; 6. Niek Weemaes, Absdale; A-internationalen 500 cc: 1. Schroyen, 2. Dhaemers, 3. De Winne, allen België. Van onze sportmedewerker AXEL - „Gelukkig weer eens een normaal program ma", lieten veel voetbalclubs weten nadat zij weer eens een competitiewedstrijd hadden gespeeld. „Nu heb ben we eindelijk weer eens iets om over te praten", merkten de vaste voetbal supporters maandag op. Ook komende zaterdag staat weer bol van duels. De inte ressantste treffens in het KNVB-zaterdagvoetbal zijn Arnemuiden-Bruse Boys in de tweede klas en Hoek- Zaamslag in de derde klas. Voor Arnemuiden-trainer Jaap van Maris - hij ver lengde zijn contract met een jaar - vormt de wedstrijd te gen Bruse Boys een sleutel duel. Te meer daar de Arne- muiden-formatie de laagste klassering van de Zeeuwse vertegenwoordigers in neemt. Bruse Boys daaren tegen kent een bijzonder goed seizen en begon het eerste optreden na de win terperiode met een uitzege op Piershil. De overwinning Van onze atletiekmedewerker GOES - John Vermeule bij de Senioren en Frans Krijnsen bij de veteranen voeren met nog twee wedstrijden in het vooruitzicht - de Galgecross en Wilheiminadorpcross - de ranglijst aan in de Zeeuwse crosscompetitie. Beiden hebben een dusdanige voorsprong opgebouwd dat de zege hen bijna niet meer kan ontgaan. Door zijn zege in de Braakmancross is Kim Reynierse opgeklommen naar de twee de plaats bij de senioren, bij wie Frank Kooman op de derde plaats staat. Zijn de ti tels vrijwel zeker verdeeld, de strijd om de andere ereplaatsen is een interessante aan gelegenheid. Bij de verenigingen staat Dy- namo'70 zowel bij de senioren als veteranen bovenaan. De stand na vijf van de zeven wedstrijden is; senioren: 1. John Vermeule, Dynamo 506 punten; 2. Kim Reynierse, Dynamo 480; 3. Frank Kooman, Dynamo 438; 4. Johan Breel, Marathon 421; 5. Johan de Vlieger, Marathon 387; 6. Simon Blom, Delta Sport 379; 7. Jan de Bart, AV'56 372; 8. Huib Dale bout, AV'56 369; 9. Sam Polderman, Mara thon 331; 10. Jaap Paauwe, Marathon, 319 punten; veteranen: 1. Frans Krijnsen, AV'56 535; 2. Ron Abuys, Dynamo 445; 3. Kees We- strate, Marathon 386; 4, Bertus Walker, Zee land Sport 319; 5. Lou Dingemanse, Zeeland Sport 275 punten. Van onze sportredactie AXEL - De jaarlijkse bui tengewone ledenvergade ring voor de rallycrossers van de Stichting Snelheids evenementen van de ZEVAC (Zeeuwsch-Vlaamse Auto mobiel Club) zal vrijdag 5 februari worden gehouden in café 't Wapen van Axel aan de Kanaalkade in Axel. De bijeenkomst begint om 20 uur. Het stichtingsbestuur heeft besloten het bestuur uit te breiden met twee man, zodat er in het nieuwe sei zoen een bestuur kan optre den, bestaande uit negen man. De algemene ledenverga dering van de ZEVAC zal maandag 8 februari worden gehouden in restaurant De Kraag te Terneuzen. Deze vergadering begint om 20 uur. Naast de gebruikelijke jaarverslagen komt de be stuursverkiezing aan de or de. Aftredend en herkies baar zijn de heren D. van Hoorn en M. IJsebaert en af tredend en niet herkiesbaar is de heer W. de Bruijn. Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - Het in 1972 opgestelde Jeugdfasenplan begint nu toch vruchten af te werpen. Was het het vo rige seizoen de Axelse Martine van Maarleveld, die de nationale titel in de wacht kon slepen, het af gelopen weekend was het Terneuzenaar Tim van Dijk, die bij de laatste vier eindigde in het te Ede ge houden nationaal jeugd- tennistoernooi. Ook nu was het weer een pupil van districtstennisleraar Jan Willem Visser. Hij moest overigens met een gehavende Zeeuwse ploeg aan dit toernooi deelne men. Zo waren Martine van Maarleveld (gebles seerd) en Monique van de Borgt (ziek) afwezig. Voor Tim van Dijk bete kende dit succes de tweede maal dat hij kon doordrin gen in een halve finale op een landelijk toernooi, waarbij de gehele Neder landse top aanwezig was. De manier waarop hij dit bereikte was zonder meer opmerkelijk. Als zesde ge plaatst wist hij zich in de tweede ronde gemakkelijk te ontdoen van Ad Hui- berts (6-2 6-2), waarna hij in de kwartfinale als te genstander de als derde geplaatste Roel Karati moest bevechten. Wat hem tot nu toe nog niet was ge lukt, scheen ook nu weer tot de onmogelijkheden te behoren, want Van Dijk moest de eerste set uit handen geven (2-6). Daar na draaide hij de rollen echter geheel om (6-1 6-5). In de halve finale bleek de als tweede geplaatste Glenny Schaap te sterk voor hem, al had die er drie sets (6-4 1-6 0-6) voor nodig. Van onze sportmedewerker M 'AXEL - In Axel ging de tweede competitiehelft van het zaalvoetbal van start. De spits werd afgebeten door Verpoorte en Moy Fa. Even als in de eerste ontmoeting tussen deze teams ging de s zege naar Verpoorte. Voor dit team scoorden in de eerste helft Wim van Gink, Gerrit Viveen en Ko Bakker (eigen goal). De Moy Fa-treffers kwamen op naam van Walter Naessens en Wim van Gink (eigen doel). Na het wisselen van doel stokte het ritme bij de Moy Fa-boys, waardoor Verpoorte via Gerrit Viveen, Dick de Pooter, Henk van der Meyden en Jack Bree- poel uitliep naar een 7-2- overwinning. Uitslagen.' De Waal-Deto 6-3, Van Westen-Amro 4-1, Verpoorte-Moy Fa 7-2, Doel- der-Dax 0-8, Wilton-Inter- gift 2-3, Wapen van Axel-El Sombrero 2-3. Stand: El Sombrero 13-22, Intergift 13-22, Verpoorte 13- 22, Deto 13-18, Van Westen 13-17, Wapen van Axel 13-15, Moy Fa 13-13, Axel 12-10, De Waal 13-9, Amro 13-9, Dax 13-5, Wilton 13-4, Doelder 13- 2. PHILIPPINE - De in janua ri gehouden algemene leden vergadering van de tennis vereniging Phil-tèn uit Phi lippine resulteerde in een vereniging zonder bestuur. Het zittende bestuur trad en bloc af en andere kandidaten waren er niet. Het bestuur ad-interim vond Thijs Geuze bereid te informeren naar mogelijke bestuurskandidaten. Binnen twee weken was hij hierin geslaagd en op de 29 januari gehouden vergadering pre senteerde zich toch een nieuw bestuur, bestaande uit vijf personen, te weten de heren Geuze (voorzitter), Pieters (penningmeester), Huijbregts (secretaris), Van den Akker (voorzitter tech nische commissie) en me vrouw De Smidt. zou daarom wel eens bij Bruse Boys terecht kunnen komen. AZW vertrekt naar Sprang Capelle en zal de handen vol hebben aan mid denmoter SSC'55. „Het is goed dat we al twaalf punten hebben, want het stoppen van Frank Deij en het weg vallen van Van Katwijk doet zich goed voelen", laat Al win Deij weten. Overigens zit ook hij in de lappenmand. Een oude knieblessure speelt hem weer parten en het is bijzonder onzeker of hij zal meespelen. Eveneens onze ker is of Piet Ruytenburg van de partij zal zijn. Al met ai een zware opgave voor trainer Ben Pauwels weer een winnende formatie op de been te krijgen. De overige wedstrijden in de tweede klas zijn: RWH- Heerjansdam, SHO-Good Luck, Altena-WHS en Oran je Wit-Piershil. In de derde klas komen Hoek en Zaamslag tegen elkaar uit. Beide teams ma ken een moeilijke periode door. De Zaamslag-brigade moest sinds de competities tart nogal wat veranderin gen ondergaan. Aanvoerder Kees Kempe: „Erie van Brit som, Oor de Jong, Johan Eekhardt en Frans Zegers haakten om verschillende redenen af. Cor Bakker is sinds een incident op 3 oktober even eens nog niet van de partij. Er is overigens door de KNVB nog geen uitspraak gedaan. Het ziet er naar uit dat ook Maarten van der Staal er niet bij zal zijn. Daar 'staat tegenover het herstel van Willy Nieuwe- link, die nu onder de lat staat, omdat Van de Ende een stapje terug heeft ge daan. Ondanks dat en het tot nu toe ontbreken van het heilig vuur gaan we toch aanvallend voetballen. Deze week hebben we de oefen partij tegen Kemzeke toch ook gewonnen, dus hoop ik op het beste". Hoek heeft minder met blessures te maken. Doel man Nico Knol: „Bij ons ont breekt Peter van Langevelde door een verbrande voet. Guido van Boom, die al meerdere keren inviel, zal dat nu wel weer doen". Terneuzense Boys ont vangt de mannen uit Tholen, die nog maar zes competitie duels speelden. Het moet voor de Voet-boys mogelijk zijn aan dit treffen twee punten over te houden. De overige wedstrijden in de derde klas zijn: Oostka- pelle-Kloetinge, Seroosker- ke-Dinteloord en Kapelle- De Meeuwen. In de vierde klas spelen de hoogst genoteerde Zeeuwse teams uit. Wemeldinge heeft het moeilijke Kogelvangers als tegenstander en Smer- diek moet de klip Apollo om zeilen, wil het in de kop blij ven meedraaien: De overige duels in de vierde klas zijn: BWR-Wol- phaartsdijk, Yerseke-PTT Breda, Nieuwland-Mevo en SKNWK-Nieuwdorp.

de Stem | 1982 | | pagina 7