076 236882 Nu kan Nederland heel voordelig eten, zitten, slapen.... BONTJASSEN NU TEGEN DE SCHERPSTE PRIJZEN! AVONDJE UIT? KIJK INDE Hai par totl 2790; piet klerkx waalwijk zanddonkb*. 1695.- Vrijdag koopavond tot duur. want de Piet Klerkx opruiming gaat beginnen! gemeente^ HINDERWET Hoy Jenk vakantie boten/caravans Het evenement van het jaar. 8 dagen Lourdes Sierra de Gredos V S Vakantie en Sport Prachtig pand nederlands grootste interieurverzongingscentrum 7 DE STEM VAN WOENSDAG 13 JANUAR11982 WOENSDAG 13 JA Langs de weg Waalwijk-Tilburg. Treinstaking en bar weer: Engeland geheel plat BEKENDMAKING dverteren is vooruitzien, optlcien.99 kijken, kopen en profiteren Snelkrediet Bejaardenschie- ting W. Blommaert JLm. weer zo'n echte Piet Klerkx-opruiming Massief eiken kolomtafel en 4 solide stoelen. (aai; Niet duur! lhUE Nu compleet voor IVwl Prachtig eiken slaap kamer, bestaande uit ruim 2-persoonsbed 140x200 cm) met een sierlijke achterwand en twee practische nachtkastjes. Compleet geleverd met driedeurskast. Een echte prijspakker. De opruiming begint op 14 januari en eindigt op 4 februari 1982. te koop gevraagd OUD leren motorjack t.k. gevr. 04160-31967. percelen/ gronden de meest simpele manier voor het opgeven van een „kleintje", bel bovenstaand nummer twee dagen vóór de gewenste plaatsing, de rest regelen wij. u kunt ook terecht op een van onze rayonkantoren of servicepunten (zie elders). 10, dagen Garda-meer, 10 dagen Spanje Costa Brava, 9 dagen O'rijk Tirol, 5 dagen Sauerland, 5 dagen Moe zel, 1 dag Parijs. Vraagt ons gratis reisprogramma. Reisbureau Wed. J. Hoefnagels. Spoorstraat 302-314, telf. 01650-34635,4702 VT Roosendaal. :UVJV3P te huur aangeboden 15-dkampeert ietsreis, 1175,-, Porto, 15-d. kampeerfietsreis, 1165,-, Sindbad Tours, Leender- GEM KAMER, c.v., t.v., weg 95, Eindhoven, 040- kost- e 111444. 2576. Adria Toercaravans v.a. 4.995,- vouwwagens vanaf 2.995,- tevens grote collectie bungalow- en hutten ten. V S Molenstraat 10, Zegge, tel. 01650-51986. t.k. zeer degelijk en groot aan de Ginnekenweg, Bre da. 8 kamers en 4 keukens c.v. eri zeer gr. tuin enz. Pr. 147.000,-. Dir. leeg te aanv. Tel. 076-650926. geldzaken Eiken wandmeubel met plaats voor "alles", de T.V., geluidsapparatuur, bar, boeken, servies etc. Uitgevoerd met op vallend mooie panelen. Breedte 240 cm. Nu Donszachte r zitweelde. Een twee- en driezitsbank waarin het heel comfortabel relaxen is. Uitgevoerd met (heel practisch!) uitklapbare armleggers. Super lage prijs. lilflC - Eiken tafel en vier daarbij passende stoelen op zogenaamde "harp" poten. Compleet voor slechts Echt massief eiken toogkast met fijn veel bergruimte door practische indeling. Uitgevoerd met 2 laden. Afmetingen: 170 x 65 x 190 cm. Nu meer dan laag geprijsd. OAAC Tel. 04160-36981 ook op maandag en zaterdag geopend vrijdag koopavond tot 9 uur spreiding betaling mogelijk gratis thuisbezorging Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen, overeenkomstig het be paalde in artikel 31 van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne, ter open bare kennis, dat door hen op 5 januari 1982 vergunningen ingevolge de hinder wet zijn verleend aan: A. De heer S. van Hoeve, Aandijkseweg 4 te Zaamslag, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouw- en veeteeltbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Aandijkseweg 4, Zaamslag; B. De heren P. Putter en W. de Regt, p/a Reuzenhoeksedijk 10 te Zaamslag, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een land bouw- en veeteeltbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Reuzenhoeksedijk 10, Zaamslag; C. De heer J.C. Catseman-de Nood, Kleine Huissenspolderweg 2 te Zaam slag, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een vee teeltbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Kleine Huissenspolderweg 2, Zaamslag; D. De heer K.L. de Kraker, Terneuzensestraat 75 te Zaamslag, voor het op richten, in werking brengen en in werking houden van een landbouwbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Terneuzensestraat 75, Zaamslag; E. De heer W. de Jonge, Zoutepolder 2 te Biervliet, voor het oprichten, in wer king brengen en in werking houden van een landbouw- en veeteeltbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Zoutepolder 2, te Biervliet; F. De heren M. en M.A. Wolfert, p/a Lovenpolderstraat 4 te Hoek, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting voor de reparatie en stalling van landbouwwerktuigen en grondverzetmachines, waarin tevens 3 tanks voor gasolie (met een inhoud van respectievelijk 12.000, 5.000 en 1.000 liter) en 1 voor benzine (2.000 liter) gebezigd zullen worden op het perceel plaatselijk bekend Lovenpolderstraat 4, Hoek; G. Gebr. J. en W. Dieleman, Valweg 6 te Zaamslag, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouw- en veeteeltbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Valweg 6, Zaamslag; H. De heer F.C. de Jonge, Lovenpolderstraat 8 te Hoek, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouw- en veeteeltbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Lovenpolderstraat 8, Hoek; I. De heer L.W. de Jonge, Hasjesstraat.1 te Hoek, voor het oprichten, in wer king brengen en in werking houden van een landbouw- en veeteeltbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Hasjesstraat 1 te Hoek; J. De heer I. Verhelst, Lovenpolderstraat 3 te Hoek, voor het oprichten, in wer king brengen en in werking houden van een gemengd landbouwbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Lovenpolderstraat 3, Hoek; K. De heren A. en L. Dees, Oude Zeedijk 39 te Zaamslag, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouwbedrijf op het per ceel plaatselijk bekend Oude Zeedijk 39, Zaamslag; L. De heer M.H. Verpoorte, Eendragtweg 8 te Zaamslag, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouwbedrijf op het per ceel plaatselijk bekend Eendragtweg 8, Zaamslag; M.De heer A. Tollenaar, Hoekseweg 1 te Hoek, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouwbedrijf op het perceel plaatse lijk bekend Hoekseweg 1Hoek; N. De heer L. Dieleman, Kruisweg 3 te Sluiskil, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouw- en veeteeltbedrijf op het per ceel plaatselijk bekend Kruisweg 3, Sluiskil; 0. De heer W.P.J. Dhondt, Geertruidapolder 1 te Biervliet, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouw- en veeteeltbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Geertruidapolder 1Biervliet; P. De heer A.J. Mol, Hasjesstraat 3 te Hoek, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een fruitteelt-, landbouw- en veeteeltbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Hasjesstraat 3, Hoek; Q. Maatschap Van Cadsand, Terneuzensestraat 71 te Zaamslag, voor het op richten, in werking brengen en in werking houden van een landbouw- en vee teeltbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Terneuzensestraat 71Zaamslag; R. De heer A. Delgijer, Markt 19 te Terneuzen, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouw- en veeteeltbedrijf op het per ceel plaatselijk bekend Reuzenhoeksedijk 16, Zaamslag; S. De heer R. van Rattingen, Koninginnepolder 20 te Biervliet, voor het op richten, in werking brengen en in werking houden van een gemengd landbouw bedrijf op het perceel plaatselijk bekend Koninginnepolder 20, Biervliet; T. De heer W. Vervaet, Paulinapolder 12 te Biervliet, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouw- en veeteeltbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Paulinapolder 12, Biervliet; U. Maatschap Haak, Groeneweg 6 te Zaamslag, voor het oprichten, in wer king brengen en in werking houden van een veeteeltbedrijf op de percelen plaatselijk bekend Groeneweg 6 en 7, Zaamslag; V. De heer J. de Jonge, Altenastraat 9 te Hoek, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouw- en veeteeltbedrijf op het per ceel plaatselijk bekend Altenastraat 2, Hoek; W. De heer D. Chr. van der Gouwe, Zevenaardijk 5 te Hoek, voor het oprich ten, in werking brengen en in werking houden van een landbouw- en veeteelt bedrijf op het perceel plaatselijk bekend Zevenaardijk 5, Hoek; X. De heer D. Haak-Tollenaar, Binnendijk 4 te Hoek, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouwbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Binnendijk 4, Hoek; Y. De Gebr. J. en P. Deurwaarder, Polderstraat 68 te Zaamslag, voor het op richten, in werking brengen en in werking houden van een landbouw- en vee teeltbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Polderstraat 68, Zaamslag; Z. De heer A.H.E. Gielleit, Paulinapolder 13 te Biervliet, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouw- en veeteeltbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Paulinapolder 13, Biervliet. Aan deze vergunningen zijn voorwaarden verbonden ter voorkoming van ge vaar, schade of hinder buiten de inrichtingen. De beschikkingen en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf heden ter in zage ter gemeentesecretarie, Afdeling Algemene Zaken en wel tot 13 februari 1982 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur en voorts elke donderdag van 19.00 tot 22.00 uur. Degenen, die de stukken wensen in te zien op donderdagavond worden ver zocht daarvan vooraf mededeling te doen (tel. 01150-17980, toestel 123). De aandacht wordt er op gevestigd, dat terzake van de onderhavige beschikkingen tot 13 februari 1982 beroep openstaat bij de Kroon voor: a. De aanvrager, b. de betrokken adviseurs, c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28 eerste lid onder c. van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht, d. enige andere be langhebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest om overeenkomstig de onder c. vermelde artikelen bezwaren in te brengen. ten eventueel beroepschrift dient gericht te worden aan Hare Majesteit de Ko ningin en moet worden toegezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 12513 AA 's-Gravenhage. Voorts wordt er nog op gewezen, dat: 1de beschikkingen van kracht worden na afloop van de beroepstermijn, ten zij tijdig beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State, een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikkingen dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening; 2. een verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening gericht moet wor den aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State; 3. de beschikkingen niet van kracht worden voordat op het verzoek als be doeld onder 2 is beslist. Terneuzen, 13 januari 1982. Burgemeester en wethouders van Terneuzen Burgemeester, C. Ockeloen. Secretaris, A.J. van Pagee zeehaven industrie recreatie Van onze i BRUSSEL - Alexa buitenlandse zaken heeft gisteren een d vo-bondgenoten ged gelen tegen Polen n ze ook daadwerkelij 1 Eerder deze week blek de Europese partners n: bereid om bet Amerikaan voorbeeld van beperkte ec nomische sancties tegen Sowjet-Unie te volgen m concrete maatregelen. W zeiden zij toe dergeüj maatregelen te bestuderr en bovendien is ieder lai vrij te handelen zoals h goeddunkt. Over eventuele Nede landse maatregelen merk minister Van der Sto slechts op dat nog allerl overleg moet worden g voerd, en dat de Nederland reactie zal afhangen van verdere ontwikkelingen Polen. Haig, gisteren sprekend een persconferentie, herir nerde eraan dat de Navo a tijd heeft beweerd dat ec Russische inmenging in c volstrekt vreedzame Pooli dialoog ernstige gevolge zou hebben. „Het uitblijve van westers optreden zo niet alleen bijdragen aan c onderdrukking van h< Poolse volk, maar ook h< vertrouwen in onze reactie op toekomstige gebeurtenis sen in Polen en elders onder mijnen", aldus Haig. De paus heeft gistere Eiken bankstel met voorgevormde zit en rugkussens in effen tint. Verschillende com- binaties mogelijk. S Geleverd als driezits- //Ql|a sbankentweezitsbank (ViC.SlfiJ» Vitrinekast in noten. Een charmant en practisch meubel met wortelnoten paneel- IAAE! deuren. Opvallend ||||l| m laaggeprijsd. IvvUi Bijpassende kolomtafel en vier stoelen met opvallend mooie streepvelours- bekleding. Een elegant geheel, nu extra laag geprijsd. Van onze correspondent Bert van Velzen LONDEN - De Britse trein bestuurders leggen, dooi vandaag en morgen, zondag en volgende week woensdag en donderdag te staken, he spoorwegverkeer gedurende de komende twee weken bij- na geheel plat. Gekoppelc aan het barre winterweei betekent dit een ramp. Hei verlies voor de Britse spoor wegen zal bijna 30 miljoer gulden per dag belopen. De oorzaak van de staking bij British Rail is de weige ring van het bedrijf om een deel van een loonsverhoging uit te keren dat aan produk- uviteitverbetering was ge koppeld. De hogere produk- uviteit was uitgebleven en S'r Peter Parker, de direc teur van het Britse staatsbe drijf, zag er dan ook vanaf om dat deel van de loonsver hoging uit te keren. "■MMIIlillllllllllllUlllllllUllllllllllllllllllllllllt Van onze correspondent Bert van Velzen GEMEENTE OOSTBURG Burgemeester en wethouders van Oostburg maken bekend, dat zij van plan zijn aan de heer N.W.M. de Milliano, Boulevard de Wielingen 1 te Cadzand-Bad vrijstelling te verlenen als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet voor het op genoemd adres staande bedrijfspand, kadastraal bekend gemeente Oostburg, sectie EC nummer 109. De stukken, die betrekking hebben op het bouwplan en de te verlenen vrijstellingen liggen met ingang van 13 januari 1982 gedurende veertien dagen ter gemeentesecretarie (Schouwburgstraat 2, sectie R.O.) te Oostburg voor een ieder ter inzage. Een ieder is bevoegd gedurende deze termijn schrif telijk bezwaren tegen het verlenen van de vrijstelling bij hun college in te dienen. Oostburg, 12 januari 1982 Burgemeester en wethouders voornoemd. Mr. C.T. Spijkerboer, burgemeester. P.J.I. Verhage, secretaris. Inlichtingen: De Stem, 076-236911 Massief eiken en prima leder. De beste combinatie voor een sterk en mooi bankstel. Geleverd als driezitsbank en 2 fauteuils voor Klassieke zitgroep Met een bekleding van zeer goede kwaliteit glansvelours. In een combinatie als afgebeeld (3-2-1) I 2995 Als driezitsbank en 2 fauteuils LONDEN - Uitra-Euro- Peaan Roy Jenkins, de geestelijke vader van de britse SDP, zal proberen «e agerhuiszetel van het «strict Hillhead in Schotland te veroveren Voor de coalitie van so- eiaal-democraten en libe llen. REGENJAS of Trench coat, liefst van katoen met leren knopen uit de jaren '50 en ouder t.k. gevr. .04160-31967. Van onze correspom Mare de Konincl BRUSSEL Ameri minister van Buitenl! Zaken Alexander Hs gisteren tijdens zijn conferentie in woede gebarsten toen joun ten de Amerikaanse aan terreur-regiemi midden-Amerika ter i ke brachten en een vi lijking maakten tusse militaire dictatuur ii Navo-land Turkije e Wij is de enige van de vier °Prichters van de SDP die geen zetel in het Lager huis heeft. De zetel van Hill- ad is opengevallen door de "■'Klllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll heeft u snel een lening no-' dig? Bel Snelkrediet, 01180-15956. Woensdag 13 januari bij te Hulst. Aanvang 13.30 uur. Lederen franse charme. Een prachtige zitgroep in sierlijk noten uitvoering. Het leder vakkundig gecapitonneerd. Driezitsbank en twee fauteuils

de Stem | 1982 | | pagina 4