dat Extra prijsverlaging superbenzine 1 liter 160,8 cent Laatste rit vuilnisauto Vreemde vogels in Oost Zeeuws- Vlaanderen WZA houdt morgen oriëntatierit eteeri! lij voortgezet onderwijs, vooral in Zeeuwsch Vlaanderen In Aardenburg en Sluis Brand in kelders belasting kantoren Man bekent inbraken A12 SATERDAG 2 JANUAR11982 VAN ZEELAND T15 PAGINA ZEELAND 2 Idelburg REAU (m/v) JREAU (m/v) 1DDELBURG - In Zeeland moet het voort- ezet onderwijs te Zeeuwsch Vlaanderen het terkst rekening houden met dalende leerlin- Klubwerk IJzendijke )uivenshow Reisduif Mippine •Z0ETEVAART 8 HULST* Schietingen Ook in Zeeuwsch- Vlaanderen Doris D. naar Breskens examens Plaatselijk nieuws Lamswaarde Kieldrecht Zaamslag Sint-Jansteen Vogelwaarde r.k. kerkdiensten politierapport Uitgaan in Zeeland Zaterdag 2 januari Zondag 3 januari :nwij ^danig nicatie, den'. Van onze correspondent jjtfGE - Vogelliefhebbers jinen dezer dagen in Oost- $uwsch Vlaanderen hun 1,1 ophalen, want in de jeek vertoeven enkele Idzame gevleugelde gas- i Leden van de vogelwacht e steltkluut meldden de gelopen dagen verschil- :nde waarnemingen van ,eemde vogels. Zo werd in Nieuw Kieldrechtpolder en drietal 'Grote Trappen' lignaleerd. Deze vogels zijn erg zeldzaam. Langs de Scheldedijk wer den enkele geelgorzen ge zien, terwijl op de openlig gende watergangen ver schillende nonnetjes rond dobberden. Bovendien wer den hier en daar nog pestvo gels, de Indische gans en de rode wouw waargenomen. llHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIliillil Van onze correspondent ZUIDZANDE - De West Zeeuwsch Vlaamse Auto Club (WZA) houdt morgen alsnog haar jaarlijkse Wil- drit. De rit, die wegens sneeuwval in de afgelopen maand december tot twee maal toe werd uitgesteld, telt als laatste mee voor het kampioenschap 1981 en wordt nu in de middag ver reden De lengte van deze oriën- tatierit bedraagt ongeveer 45 kilometer zowel voor de A- als de B-klasse: gemiddelde snelheid 20 kilometer per uur. Inschrijving voor deelna me, ook voor niet WZA-le- den, is mogelijk vanaf 12.30 uur in HCR De Zwaan te Zuidzande. Gereden wordt volgens het NRF/TRR regle ment 1981. Voor beide klas sen zijn drie ereprijzen be schikbaar en verder wordt gestreden om de Zilveren Bols-kruik. De rit is uitgezet door de heren L. Stoffels en H. de Loos uit Terneuzen en gecontroleerd door G. Vonck uit Sint Gilles-Waas. ken, eau culturele za- ïet reorganisatie- i behoren de cultuur, alsmede id. olgende culturele i Gehoorzaal, de uchttheater Toor- ondergebracht bij oeve Voor zover nu kan worden lekeken, zal de schoolbevol- in West Zeeuwsch Haanderener over tien jaar et 35 procent gedaald zijn, Oost Zeeuwsch Vlaande- en met 31 procent en in de anaalzone met 30 procent. Iders in Zeeland varieert i voorspelde afname van 21 it 13 procent. eiden, alsmede de cultuur en het d; medewerkers van reden w.o. advise- 'an in- en extern iu; jsvaardigheid, het goede contactuele rrein, opgedaan bij het gebied van het ïimaal 4.201.- en van de selektiepro- cultuur (beleidsini- en het leveren van jen; lassen van de zgn. t voeren van in- en iet wcikzaamheden avaaidighe'd en het >er maand, afhanke- neden w.o. archief- tie en het verstrek- >n en het verzorgen en. ursus notuleren; an wel kantoorerva- goede contactuele per maand, afhanke- an het personeel bij jlingen zijn van toe dies kunt u inwinnen eer K. Hoogerheydei van deze publikatie jmeester en wethou- ureau Personeelsza- sollicitatiebrief dient ordt gesolliciteerd. orse daling aantal eerlingen verwacht Van een onzer verslaggevers enaantallen. Dat blijkt uit een prognose, die is opgesteld ten be- van het proefproject voortgezet onderwijs Zee- IJZENDIJKE - Morgen (zondag) begint de stichting Klubwerk IJ zendijke aan de tweede helft van het seizoen. De indeling ziet er als volgt uit: le en 2e klas- sers woensdagmiddag van twee tot drie uur, 3e en 4e klassers dinsdag middag van vier tot vijf uur, 5e en 6e klassers woensdagmiddag van 15.15 tot 16.15 uur, 12- tot en met 16-jarigen zondagavond van zeven •tot negen uur. ilillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllillllllllllllllllliiilllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllilllllNlll^ Van onze duwensportmedewerker HILIPPINE - De postdui- tnvereniging De Reisduif ield in haar clublokaal aar jaarlijkse tentoonstel van postduiven. Zowel de zijde van de leden als in het publiek bestond iervoor een goede belang- elling. De keuring van de uiven geschiedde in acht De uitslagen in de verschillende itegorieen waren als volgt: Oude fcs: 1. F. Roegiest, tevens de ijs voor de mooiste dotter. 2. D. keu, 3. Combinatie Wolfert, 4. ibroeders van Limmen, 5. L. spoel: oude duivinnen: 1. W. iuret, 2. D. Siben, 3. en 4. F. Roe- 5. S. van Hoeve, jaarling dof- 1. Th. Rammeloo, 2. T. de wijn en zoon, 3. F. Roegiest, 4. D. 1,5. A. Lauret. Jaarling duivinnen 1 en 5. D. Si- met de prijs voor de mooiste ivin, 2. L. Breepoel, 3. G. Roe- i si Jonge doffers: 1. C. de Mul, 2. Breepoel, 3. D. Siben, 4. L. Moer- «t 5. M. Ploegaert, jonge duivin- J. 1. F. Roegiest, 2. M. Ploegaert, J de Bruijn en zoon, 4. G. Begijn, G.Roegiers. Ute doffers: 1 en 3. F. Roegiest, i van de Bossche, 4. Combinatie «icrt, late duivinnen: 1 en 4. Wbinatie Wolfert, 2. O. Haers, 3. i Rammeloo, 5. mevrouw De «•Haers. (ADVERTENTIE) De cijfers zijn gepubli ceerd in het eerste nummer van een informatiebulletin over het proefproject, dat in een oplage van 1700 exem plaren wordt verspreid. Het proefproject, dat onlangs wérd gestart door de provin cie en waaraan de hele we reld van het voortgezet on derwijs meedoet, is bedoeld om straks adequaat te kun nen reageren op de afname van de schoolbevolking. „Als er in de toekomst minder leerlingen zullen zijn", zo wordt gesteld, zul len niet alle scholen in staat zijn om hun aanbod te hand haven". Vandaar dat via het proefproject wordt bekeken of aanpassing van wettelijke regelingen wenselijk is en in hoeverre samenvoegingen van scholen dan wel samen- werkingsregelingen nodig zijn om de kwaliteit van het onderwijs op peil te houden. De prognoses die nu op ta fel liggen, werden gemaakt door het Opbouworgaan Stichting Zeeland en het Economisch Technologisch Instituut voor Zeeland. Voor zover nieuwe ontwikkelin gen binnen het voortgezet onderwijs nu al een rol spe len is daar bij de prognoses rekening mee gehouden. Af gaande op de huidige situa tie (een achterblijven van het migratieoverschot) wordt aangenomen dat de daling van het aantal leer lingen in ieder geval een realiteit wordt. Binnenkort, op 12 januari, verschijnt een rapport, dat voor elke school afzonderlijk een prognose bevat. Het is de bedoeling dat deze rapporten op elke school door besturen en docenten besproken wor den. In maart komt het rap port met de reacties ter sprake in de regionale bege leidingsgroepen, die voor het proefproject zijn gefor meerd. SUPER Kampioen Goedkoop Huishouden! De burgemeesters Lockefeer (rechts) en Asselbergs maakten de laatste rit van de vuilnisauto door hun gemeenten mee. 3 Van een onzer verslaggevers AARDENBURGSLUIS - Met 1981 is ook een eind geko men aan de eigen vuilophaaldienst van de gemeenten Aardenburg en Sluis. Het werk is per 1 januari uitbe steed aan de firma Bron, die het vuil gaat afvoeren naar de centrale Zeeuws-Vlaamse belt in de Koegorspolder. Op oudejaarsdag zetten de burgemeesters van Sluis en Aardenburg, mr. J. Asselbergs en drs. W. Lockefeer symbolisch een punt achter de eigen dienst door zelf nog een keer voor vuilnisman te spelen. Dat alles onder het toeziend oog van de mensen die in de afgelopen jaren de gele wagen in beide gemeenten bemanden. „Een trieste zaak" vond de heer Asselbergs, die eraan herinnerde dat Sluis en Aardenburg de laatste kleine Zeeuwse gemeenten waren met een eigen dienst. „Maar nu we op last van de provincie centraal moeten storten is het onbetaalbaar geworden". Hij stipte ook aan dat de dienst bij de bevolking een bijzondere plaats innam, zo als de 'bemanning' dinsdag merkte toen de laatste rit in Sluis werd gemaakt. De cabine had aan het eind van die rit veel weg van een volwaardige slijterij. Zijn Aardenburgse collega had nog hoop voor de toe komst. „We zijn niet getrouwd met de Koegorspolder". Hij merkte ook op dat de mensen die in de vuilophaal dienst werkten, gewoon aan de slag kunnen blijven bij beide gemeenten. Inwoners van Sluis en Aardenburg zullen de vertrouwde gele auto nog wel eens te zien krij gen. Het voertuig is verkocht en inmiddels overgedragen aan de firma Bron. illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllimillllllUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUIIIlllllllllllllllllllllllllllllllin Van onze correspondent GOES - De kelders van de belastingkantoren aan de Albert Joachimicade en de Ravelijn de Groene Jager in Goes hebben op nieuwjaars morgen bezoek gehad van brandstichters. Rond 04.15 uur werd de Goese brand weer gealarmeerd over een brandje in de kelder van het kantoor aan de Joachimika- de. Op de route naar de plek des onheils passeerde de ka ravaan het tweede belas tingkantoor, waar in de kel der ook brand woedde. De schade in de kelder op de Ravelijn de Groene Jager bedraagt circa tien mille gulden. De schade in de kel der van het belastingkantoor op de Albert Joachimicade bleef beperkt tot enkele dui zenden guldens, omdat hier het blussingswerk, door een gesprongen waterleidings buis, spontaan plaatsvond. 's HEERENHOEK - In De Ko renbeurs te 's Heerenhoek werd een schieting voor bejaarden en gepensioneerden gegeven, er wa ren 28 schutters. De uitslag: eerste hoofdvogel A. v.d. Dries Eensge zindheid; tweede hoofdvogel Math. Kolle V.I.O.S.; eerste zijvogel P. Daalman A.D.L.M.; tweede zijvo gel L. de Jonge Concordia; derde zijvogel C. v. Weele Juliana; vier de zijvogel A. v.d. buick Eensge zindheid; eerste kal A. v.d. Dries Eensgezindheid; tweede kal P. Pantus Zeelandia; derde kal C. Wouterse Civtoria; vierde kal B. de Jonge Concordia; meeste kleine vogels C. v. Weele Juliana en L de Jonge Concordia elk vijf vogels. De vliegende vogelprijs was voor C. v. Weele Juliana. De volgende schieting is op dinsdag 12 januari. 's HEERENHOEK - De Vrye- Schutters gaven een schieting op de liggende wippen; er waren 68 schutters. Uitslag eerste wip: eer ste hoofdvogel A. v.d. Dries; twee de hoofdvogel Jac. Traas beiden Eensgezindheid; eerste zijvogel A. Booman Vrye-Schutters; tweede zijvogel Mevr. J. de Jonge; derde zijvogel L. de Jonge beiden A.D.L.M.; vierde zijvogel J. v. Prattenburg Gilze-Rijen, eerste kal M.J. Verdonk doel en Hoger; tweede kal B. Cornelissen Gilze- Rijen; derde kal E. Voet Soranus; vierde kal K. Pankow Vrye- Schutters; meeste kleine vogels M. Nijsten Vrye-Schuters en Jac. de Baar Willem-Teil elk zes vogels. Uitslag tweede wip: eerste hoofd vogel Sj. v. Eykeren Vrye-Schut ters; tweede hoofdvogel B.L.A. Korstanje Willem-Teil; eerste zij vogel A. Goethals Gilze-Rijen; tweede zijvogel Mevr. de Jonge A.D.L.M.; derde zij vogel B.L.C. v.d. Dries Eensgezindheid; vierde zij- vogel B.L.C. de Jonge Soranus 2; eerste kal C. Voet Vrye-Schutters; tweede kal C. Baas Juliana; derde kal W. de Jonge Concordia; vierde kal H. Moison Eensgezindheid; meeste kleine vogels N. Schouwe- naar Julliana en M.J. Verdonk Doel en Hoger elk zeven vogels. De vliegende vogelprijzen waren voor F. Koens en P. Vette Concordia. BERGEN OP ZOOM - Met de arrestatie van een zekere J.S. die geen vaste woon- ot verblijfplaats heeft, meent de politie de man te hebben gevonden die verantwoorde lijk is voor een reeks van voornamelijk kleine dief stallen die de afgelopen maanden ondermeer in Ber gen op Zoom en Zeeuwsch- Vlaanderen zijn gepleegd. De man werd aangehou den in Assen, vanwaaruit'hij voor verder verhoor naar Bergen op Zoom is gebracht. Daar bekende hij drie inbra ken op volkstuinencomplex Bommessee. Hij wordt even eens verdacht van kruimel diefstallen in Hulst, Koe wacht en Deurne (België). De man zit nu in Friesland waar hij vermoedelijk ook enige diefstallen heeft ge pleegd. Van onze correspondent BRESKENS - De zange res Doris D. treedt zater dag 9 januari met haar begeleidingsgroep The Pins op in het Casino te Breskens. De voorstel ling begint om 20.00 uur. KRABBENDIJKE Zeeuws-Brabantse Turn kring assistentencursus II. Ingrid Smit en Annemarie van Dolder van de GVH Koudekerke, Liesbeth Vroonhof van VTV Vlissin- gen, Doris van As, Ria van Luyk, Annemarie Kramer, Coby de Feyter, Marjan de Wit en Ronnie de Wit van Oranje Nassau Vlissingen, Ronnie v.d. Hamer en Els den Hollander van SVS Se- rooskerke, Margaret Rottier van SVB Borssele, Robert Cullen en Richard Hurk- mans van MTV'69 Middel burg, Linda Kempe van GVK Kwadendamme en Marja Flipse van Olympia Kapelle. Bridge - In café De Vier Jaargetijden speelden de le den van de bridgeclub een draaiende mitchell met 16 'paren. Uitslag: 1. mevr. Biesbroeck-de heer Rade- maekers 65,05, 2. dames Goossen-Kint 60,20, 3. mevr. Joossen-de heer Van Water schoot 55,87, 4. heren Borm 54,85, 5. dames Stallaert- Smulders 54,85. Ruilbeurs - De Kieldrechtse verzamelaarsvrienden hou den op zondag 17 januari hun maandelijkse ruilbeurs in het Centrum. Onder meer kunnen geruild worden lu ciferdoosjes, stickers, post zegels, sigarenbandjes, sleu telhangers, oude prentbrief kaarten, bidprentjes. Ook niet-verzamelaars mogen een kijkje komen nemen. Kaartwedstrijd - In café Het Wapen van Zeeland werd een prijskaarting ge houden in bieden zonder roem. De uitslag hiervan was als volgt: 1. R. de Koeij- er, Zaamslag, 2. Jac. van Doorn, Reuzenhoek, 3. J. van Doorn, Zaamslag, 4. Jac. Buijze, Joh. Dobbelaar, bei den uit Terneuzen. Collecte - De adventscollecte „Solidaridad" bracht in Sint Jansteen 454,85 gulden en 336 Belgische franken op. Oud papier - De leden van de voetbalvereniging Vogel waarde halen vandaag oud papier op. Zoals gebruikelijk beginnen ze 's morgens om halfnegen vanaf het par keerterrein bij het sport park. NOORD - ZUID - BEVELAND Goes - Parochie Maria Magdalena; zat. 19 u. zond. 8.30 en 10 u. Kerk centrum De Hoogte, Populierenstr. zond. 11.30 u. Zierikzee - H. Willebrord, Mo- lenstr. 62, zat. 9 u. zond. 11 u. Hansweert - O. L. Vrouw Onbe vlekte Ontvangenis, zat. 17 u. zond. 11 u. Maria-oord, zat. 10.30 u. Lewedorp - H. Eligius, zat. 19 u. zond. 10.30 u. Rilland-Bath.- H. Jozef, zat. 19 u. zond. 9.30 u. Yerseke - H. Eligius, zat. 19 u. zond. 9.30 u. Ovezande - O. L. Vrouw Hemel vaart, zat. 19 u. zond. 8 en 10 u. WEST - ZEEUWSCH - VLAAN DEREN Aardenburg - Maria Hemelvaart, zat. 19 u„ zond. 8 en 10 u. Biervliet - H. Maagd Maria Onbe vlekt Ontvangen, zat. 19 u. zond., 10 u. Breskens - H. Barbara, zat. 17 en 19 u. zond. 10 u. Eede - H. Maria Hemelvaartzat. 19 u. zond. 10 u. Groede - H. Bavo. zat 19 u. zond. 9 u. Hoofdplaat - H. Eligius. zat. 17 u. zond. 9 u. Oostburg - H. Eligius. zat. 19 u. zond. 10.30 u. Scboondijke - H. Petrus Apostel, zond. 9.45 u. Slijkplaat - Maria Sterre der Zee. zat. 17 u. Ijzendijke - H. Maria Hemelvaart, zat. 19 u. zond. 10.30. Huize Em- maus. zond. 11.15 u. Sluis - H. Johannes de Doper. zat. 19 u. zond. 8 en 10 u. WALCHEREN Middelburg - H. Petrus en Paulus, Lombardfstr. zat. 19 u. zond. 10 u. Kerkcentrum De Hoeksteen, Ro zenburglaan, zond. 11.30 u. Paauwenburg Vlissingen - Kerk centrum Open Hof, Gagelweg. zond. 11 en 19 u. Vlissingen - Singelkerk, zat. 19 u. zond. 9.30 en 12 u. Souburg - Martinuskerk. zat. 19 u. zond. 10 u. Domburg- Willibrorduskerk- zond. 8.45 u. OOST - ZEEUWSCH - VLAAN DEREN Clinge - H. Hendrikus. zat. 19 u. zond. 8.30 en 10 u. Hulst - H. Willibrordus. zat. 19 u. zond. 8.30, 10 en 11.30 u.Blaauwe Hoeve. zat. 17.15 u. Graauw - Maria ten Hemelope- ning. zat. 19 u. zond. 9 u. St. Jansteen - H. Johannes de Do per. zat. 19 u. zond. 8 en 10 u. Boschkapelle - H. Petrus en Pau lus. zat. 19 u. zond. 9.00 u. Westdorpe - O. L. Vr. Visitatie, zat. 19 u. zond. 8 en 10 u. Hengstdijk - H. Catharina. zat. 17 u. zond. 10.30 u. Heikant - H. Theresia. zat. 19 u. zond. 10 u. Kloosterzande - H. Martinus. zat. 18.30 u. zond. 9 en 10.30 u. Koewacht - H. H. Philippus en Ja cobus. zat. 19 u. zond. 8.30 en 10 u.Lamswaarde - H. Cornells, zat. 19 u. zond. 10 u. Nieuw-Namen - H. Jozef. zat. 17 u. zond. 10.30 u. Ossenisse - H. Willibrordus. zat. 17 u. zond. 10.30 u. Stoppeldijk - H. Gerulphes. zat. 19 u. zond. 8 en 10 u. Sluiskil - St. Antonius. zat. 19 u. zond. 11 u. Terhole - H. Gerardus Majella. zat. 19 u. zond. 8 en 10 u. Axel - H. Gregorius de Grote. zat. 19 u. zond. 11 u. Philippine - O. L. Vr. Hemelvaart, zat. 17 u. zond. 9.30 u. Sas van Gent - Maria Hemelvaart, zat. 19 u. zond. 9 en 11 u. Zandstraat - H. Pastoor van Ars. zond. 10 u. Terneuzen - H. WillibrordusfTri- niteitskerk). zat. 19 u. zond. 9 en 10.15 u. Verrezen Christus (Bella- mystr.). zat. 19 u. zond. 9.30 en 11 u. Noordstraat. 11.45 u. Hoek - H. Kruiskerk, zat. 19 u. zond. 10.30 u. Zuiddorpe - H. Maria Hemelvaart, zat. 17 u. zond. 9.45 u. TERNEUZEN - In de nacht van woensdag op donderdag werd in Terneuzen een aan tal inbraken gepleegd. Van de bromfiets van M.C. aan de Berliozhof werden de ac cu, het contactslot en de ki lometerteller gestolen. In de zelfde nacht werden de ber ging opengebroken van een pand aan de Berliozhof en zes bergingen aan de Peter» van Anrooylaan. SLUISKIL - In de nacht van woensdag op donderdag werd uit de auto van W.T. in de Rentmeesterstraat voor ongeveer 100 gulden benzine gestolen. TERNEUZEN - Bij een aan rijding op het kruispunt St. Annapolder werden woens dagavond om tien uur twee personenauto's zwaar be schadigd. Het ongeluk had plaats toen F.K. uit 's Hee renhoek, komende vanaf Terneuzen en rijdende in de richting Zaamslagm door onbekende oorzaak aan de verkeerde zijde van de vluchtheuvel terecht kwam en door het rode licht reed. Vanuit Zaamslag, rijdende in de richtiqg brug, naderde de auto bestuurd door J.H. uit St. Anna ter Muiden. Niemand raakte gewond. EEDE - Uit een weiland aan de Dopersweg zijn vijf scha pen, ter waarde van dertien honderd gulden, gestolen. De schapen zijn eigendom van G.V. uit Eede. Men heeft de schapen uit het weiland ge haald door de draadafraste ring door te knippen. HULST - Materiële schade was het gevolg van een aan rijding tussen twee perso nenauto's op de Tabakstraat in Hulst. Bestuurder M.T. uit Hulst nam een bocht teveel langs de binnenkant terwijl uit tegenovergestelde rich ting F. der W. uit Hulst kwam aanrijden. CLINGE Café De Snelle Duif - 18 u. Biljart prijskamp. ST. GILLIS Caentens Toren - 14.30 u. schieting van St. Jansteen. GOES Grand- 19 en 21.30 u. Hoge hakken, echteliefde, 12 j. HULST De Koning van Engeland -18.45 en 21.15 u. Ik ben Joep Meloen, a.l. 18.45 u. Enter the Ninja. 12 j. 18.45 en 21.15 u. Tarzan the ape man. a.l. 21 u. Kom met je waldhoorn tussen m'n alpen. 16 j. 21 u. Time bandits, a.l. 19 en 23 u. Mijn nachten met 13 bruidjes. 18 j. W. Blommaert -14.30 u. schieting. KLOOSTERZANDE R. v. Kruyssen -14.30 u. Prijskaar ting. KOEWACHT Café Oude Molen - 14.30 u. schie- ting.G. van Rumste - 15 u. schie ting. MIDDELBURG Citytheater- 19 en 21.30 u. The last hunter. 16 j. Zeeuws Kunstenaars centrum, Molstr. 13- Expositie van Leendert v.d. Pool met tekeningen. Geop. di. t/m vrijd. 10-12 u. en 14-17.30 u., woe en vrijd. ook 19-21.30 u., zat. 9-12.30 en 14-16 u. (t/m 14 jan.). OOSTBURG Ledeitheater- 19.15 u. Twee maffe vogels. 21.30 u. Love machine. 18 j. TERNEUZEN Luxortheater- 21.45 u. Twee ban dits. a.l. 14 en 19.30 u. Herbie is de pisang, a.l. 14 en 19 u. Ik ben Joep Meloen, a.l. 21.45 u. Veel liefs uit onruchtig Tirol. 16 j. VLISSINGEN Alhambra 1- 19 en 21.30 u. Joep Meloen, a.l. Alhambra 2-19 en 21.30 u. Dogs of war. 16 j. Galerie Mar quis, Nieuwendijk 15- Expositie van Walter Nohbe, Hans Koopman en Pat Andrea met schilderijen en aquarellen. Geop. woe. t/m zat. 13.30-17.30 u„ zond. 14-17 u. (t/m 14 febr.). VOGELWAARDE J. v. Schayk -15 u. schieting. ZUIDDORPE De Herberg. -14 u. schieting. Exposities: zie zaterdag. GOES Grand- 14 u. Gullivers Reizen, a.l. 19 en 21.30 u. Hoge hakken, echte liefde. 12 j. HULST De Koning van Engeland - 13.45 en 21 u. Time bandits, a.l. 13.45, 16, 18.45 en 21.15 u. Ik ben Joep Meloen, a.l. 13.45,16,18.45 en 21.15 u. Tarzan, the ape man. a.l. 16.15 en 21 u. Kom met je waldhoorn tussen m.n al pen. 16 j. 18.45 u. Enter the Ninja. 12 j. 14.30, 16.15 en 19 u. Mijn nachten met 13 bruidjes. 18 j.W. Blommaert - 14.30 u. schieting, en hoktentoon- stelling. OZO-VELDEN - 14.30 u. schieting. KOEWACHT R. v. d. Steen - 15 u. schieting. J. de Kindt -14.30 u. schieting. LAMSWAARDE P. Claessens -14.30 u. schieting. MIDDELBURG Citytheater- 14 u. Tom en Jerry, a.l. 19 en 21.30 u. The last hunter. 16 OOSTBURG Ledeitheater- 20 u. Twee maffe vo gels. a.l. 14 u. Uit Disney's rijke te kenfilmarsenaal. a.l. 16.30 u. Love machine. 18 j. ST. GILLIS Caentens Toren -14.30 u. schieting. TERNEUZEN Luxortheater- 16 en 21.15 u. Time bandits, a.l. 13.45 en 18.45 u. Herbie is de pisang, a.l. 13.45,16 en 18.45 u. Ik ben Joep Meloen, a.l. 21.15 u. Veel liefs uit ontuchtig Tirol. 18 j. VLISSINGEN Alhambra 1- 14, 19 en 21.30 u. Joep Meloen, a.l. Alhambra 2- 14 u. Aristocats. a.l. 19 en 21.30 u. Dogs of war. 16j. ZUIDDORPE De Herberg -14 u. schieting.

de Stem | 1982 | | pagina 11