E Recreatieloop slaat aan Damtoernooi sterk bezet Toernooizege Nieuwdorp De Fouw wint in Nieuwvliet Top tennis van geselecteerde Zeeuwse jeugd De Tol weer leider OAZ is niet te stuiten Landelijk toernooi in Goes met goed tennis Aers is goed op dreef TWEEDE 'GELET!!! Opleiding arbiters volleybal Opening seizoen met halve marathon AGINA SPORT 2 MAANDAG 28 DECEMBER 1982 nal - Brighton 7 7 I Overwinning porting L. T8 PAGINA SPORT 3 TOTO Ha - Southampton A City-W.Br. Alb. J Town - Hotspur lited - Birmingham L pool - M. City nited - Everton ounty - Middlesbr. 7 [Ierland - St. City )L IFTWi'HillilltöiBaB li.Wand. N. Foresi ic - Hibernian J* ———i—i I juiste kolom is: 1-2-2-1-3-2- 1-2-2-1. Aantal deelnemers- 1 Inleg: ƒ227.782,50. Beschik- Ivoor prijzen: 108.196,68. Cijferspel juiste getallen zijn: 0 4 2 5 51 al deelnemers: 306.623. Inleg: 5,00. Beschikbaar voor priT- f 185.774,00. ■winnende getallen zijn: 8-10- >23-37, reservegetal 35. Aantal lemers: 672.258. Inleg: 3.023,00. Beschikbaar voor pn: 1.725.685,92. DUITSE LOHO winnende getallen zijn: 4-6- 20-49, reservegetal 34. SPEL 77 107358. BELGISCHE LOTTO winnende getallen zijn: 4-6- 24-28, reservegetal 25. SUPERTRIO supertrio-draverij werd ge- i in de tarantellaprijs in Hil- Lim (vierde koers). De uitslag nummer 14 Tony de Butler (L. >er), 2. nummer 4 Tyfoon Ha ir (W. Velis), 3. nummer 11 ky (R. van Stam). Omzet 82i,-. Uitbetaling per gulden: LETIEK - Joao de Oli- a, de drievoudig wereld- irdhouder op de hink- i-sprong uit Brazilië, ligt dagen na een ersntig )-ongeluk nog steeds in a. In de toestand van de arige atleet is weinig indering gekomen. dactle msnijder heeft zaterdag Dagmarsellen (Zwi) ge- e plaats. e zich voor de veertiende legde het tot 19.8 kilome- 2 minuten en 6 seconden ;r over de finishlijn. Des- formaat van de wereld- is hij ten val gekomen, i voorsprong kon nemen, vierde plaats achter het oodtli. In de slotronden eter en ging het tweetal leer in te halen. Gisteren ibuchsee zesde. Frisch- B km in 1 uur 12 min. 6 sec., 2 eter Frischknecht (Zwi) op 54 i Muller (Zwi) op 1.32. JSSABON (ANP) - Op e dertiende speeldag an de Portugese com- etitie heeft Sporting jn voorsprong van rie punten op Benfica ehouden. Beide ploegen won- ;n hun wedstrijden, porting versloeg op gen veld Estoril met ■2. Benfica won uit met 3 van Penafiel. E UITSLAGEN OP DE 13e PEEI.DAG ZIJN: Penafiel - enfica 0-3, Sporting - Esto- I 3-2, Porto - Rio Ave 1-2, elenenses - Amora 0-0, Se- ïbal - Portimonense 1-0, raga - Uniao Leira 3-1, Es- nho - Boa vista 0-0, Acade- aico Viseu - Guimaraes 2-0. tand aan de kop: 1. Sporting 8-22,2. Benfica 13-19,3. Por- J13-18,4. Rio Ave 13-17. Van onze sportrnedevxTker AXEL - „Ondanks het slechte weer is de opkomst me enorm meegevallen. Hieruit blijkt overduide lijk dat de mensen een trimcross bijzonder op prijs stellen. Nu werd zelfs al gevraagd op welke dag we volgend jaar lopen. Een teken dat ons jaarlijks evenement gewaardeerd wordt", merkte Levien de Groote, voorzitter van de scheidsrechtersvereniging na afloop van het trim fes tijn dat de Zeeuwsch- Vlaamse arbiters organi- seerden, op. Dat de trimloop die de scheidsrechtersvereniging Zeeuwsch-Vlaanderen in samenwerking met de KNAU en de sportieve re creatie Zeeland op poten had gezet, goed in de be langstelling staat, mag blijken uit het aantal in schrijvingen. Ondanks de vrij dichte mist, waren er toch nog 225 trimmers naar de kantine van de voetbalvereniging Axel gekomen om in te schrij ven. Actievelingen die kwamen uit heel Zeeuwsch-Vlaanderen en het extra kilootje door de trimloop kwijt wilden. Hiervoor moest dan wel een parkoers naar keuze van 3,2 of 6,4 kilometer af gelegd worden. En dat over een traject door het Axelse bos, dat op sommi ge plaatsen behoorlijk glad was. De struikelpas werd dan ook herhaalde lijk getoond, hetgeen me nigeen op de lachspieren werkte. Door ervaring wijzer geworden lieten de leiders in twee groepen starten. Dit om de jeugd en gezins lopers rustig hun rondjes te laten lopen, waarna de senioren er flink tegenaan konden. Want evenals vo rig jaar, er kwamen toen ruim 300 trimmers aan de meet, werd er weer gelo pen als betrof het een wedstrijd. Ondanks dat dit niet de opzet van deze trimloop is, wordt het tel kens een strijd tussen de lopers om als eerste terug te zijn. Bij de 32 kilome ter-lopers was dit Adrie Schoonakker (Terneuzen) met in zijn kielzog Ko de Feyter (Axel) en Eduard de Vos (Terneuzen), De 6,4 kilometerloop werd het snelst afgelegd door War rens (Nieuw Namen), waarna Tonny Strijdonck (Terneuzen) en Hoop (Ter neuzen) over de meet kwamen. Haak (Zaam- slag) die al enkele malen als eerste binnen kwam, werd nu vijfde in deze lus trumloop. aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiwiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii^^ eelt velt sterks Tim van Dijk Van onze sportmedewerker GOES - Zelden zal het district Zeeland een toer- nooiwinnaar in huis gehad hebben van een kaliber als de Rotterdammer Mark Koevermans. Deze 13- jarige tennisser van Europese topklasse, won na melijk het in Goes gehouden toernooi voor de lan delijke fasejeugd tot dertien jaar op een magistrale manier. Deze momenteel als derde van Europa ge klasseerde tennisser bij de jongens tot 14 jaar, had in de finale geen enkele moeite met zijn opponent Roel Carati en klopte deze met 6-0 6-0. Als beste Zeeuw kwam de Terneuzenaar Tim van Dijk uit de bus. Voor de Zeeuwse jongens verliep het toernooi, dat werd gespeeld in de tennis bal Schelde International en waarvan de organisatie in handen was van het district Zeeland, niet helemaal naar wens. Van de vier vertegen woordigers uit Zeeland drong er slechts één door tot de laatste acht. Voor deze prestatie zorgde Tim van Dijk. Hij was overigens vooraf ingeschat bij de laat ste zes en voldeed dan ook aan de verwachtingen. De in hoog tempo spelende en daarbij erg aanvallend ingestelde Van Dijk had in de poule (er waren er zes van vier spelers) geen enkele moeite om door te dringen naar de eindronden. Dit door zijn drie duels in de poule vrij gemakkelijk te winnen van de Fries Hilke Bakker (6-1 6-2), de Brabander Frank van Cleef (6-2 6-0) en van de Limburger Jos Aerts (6-1 6-0). Door deze resulta ten stootte Van Dijk door naar de laatste vier, voor de overige vier plaatsen moes ten de overgebleven acht man (twee van elke poule gingen over naar de eind ronden) knokken. Met een goede kans op een finaleplaats, begon de Ter neuzenaar aan de laatste dag. De hoop op een hoge klassering werd al vrij gauw de grond ingeboord door een griepje dat hem danig par ten spelede. Met een opko mende koorts bleef Van Dijk ver onder zjn niveau en speelde als zat hij aan de vloer vastgenageld. De vol ley's en smashes, anders een van zijn sterkste kanten, gingen bijna allemaal fout. Van onze sportmedewerker OOSTBURG - Aers deed in bet Oostburgse recreatieve zaalvoetbal de beste zaak. Leliaert-Leekens werd met !eee handen de winterse kou mg 'stuurd. Door deze zege z'jn de oliejongens opgerukt naar de achtste plaats op de zanglijst. Een ranglijst waar overigens weinig verande ring in kwam. OBV en GL Shop deelden be buit en blijven de sub-top aanvoeren. Rabo 1 pakte weer eens de volle winst ten koste van LTS en Rabo 2 kreeg via een gelijk spel met Riemens aansluiting met de langgerekte middenmoot. Uitslagen: OBV-GL Shop 3-3, (wbo 1-LTS Oostburg 3-1, Rabo '-Riemens l-l, Leliaert-Leekens- Aers2-7. lss«?nd: Meelboys 10-19, Alheo 9- Oud Sluis 8-15, GL Shop 9-15, '«teranen 9-14, OBV 10-14, Tele- r;' 10-14, Aers 10-11, Rabo 110-10, j „aart-Leekens 10-9, Riemens 3 Roode Leeuw 9-7, Van Looy- «oosman 10-7, OLS Breskens 9-6, «amimstratief Personeel 9-5, Chez "ane 11-5, LTS Oostburg 9-4, kombuis 9-4, Rabo 2 9-4, Trimclub Voor zijn tegenstander Ruud van der Plank (Den Haag), ook een knokker van for maat, was het toen vrij een voudig om de winst te pak ken. Dat deed hij dan ook met 6-4 6-1. Eveneens niet onaardig deed Ronald Baarends (Oostburg) het. Hij wist zich dan wel niet bij de laatste twaalf te klasseren, een on gunstige loting en daarbij nog eens een setsaldo dat net niet toereikend was, speel den hem daarbij danig par ten. Na een winst- en een verliespartij in de poule moest de partij tegen de Rot terdammer Paul Willemsen de beslissing brengen. Baar ends won de eerste set maet 6-4, maar moest de tweede set uit handen geven en ver loor met 6-2. Hierdoor werd hij derde in zijn reeks en mocht uitkomen in de troo- stronde. Hierin kwam hij toch weer goed voor de dag door door te dringen tot de finale. Dit via een zege op de Lim burgers Guido Briels en Jos Aarts. De beslissende partij werd overigens nog een spannende aangelegenheid. De eerste set ging naar zijn opponent Michel van de Berg (Leiden) met 7-6. Een set waarin de tie-break de beslissing moest brengen en in het voordeel van de Lei- denaar uitviel (13-11). Ook de tweede set werd door Van de Berg gewonnen met 7-2. De overige twee Zeeuwsse vertegenwoordigers, André Goedegebure (Nieuwerkerk) en Mare Zuidweg (Tholen) eindigden in hun poules te genvallend als laatsten. Des ondanks was coach Hans Fe- lius niet helemaal ontevre den. „Ik ben redelijk tevre den. Het was tenslotte een nationaal toernooi. Vier tot vijf jaar geleden werden we nog compleet van het veld weggeslagen en dat gebeurt ,;niet meer. Jammer dat Tim .van Dijk ziek werd, anders had er misschien nog wel een tweede plaatsje ingeze ten", aldus de altijd optimis tische Felius. Van onze volleybal-medewerker AXEL - Donderdag 7 janua ri begint in de christelijke mavo De Welle te Axel een A-scheidsrechterscursus, die wordt gehouden door de sec tie arbitrage van de NeVoBo van het district Zeeland. De cursus omvat 5 avond en en daarnaast nog een ex amen. De aanvangstijd is 20 uur, terwijl men om 22.30 uur telkens de cursus wil beëindigen. De cursusdata zijn 7,14,21 en 27 januark en 3 februari. Op 10 februari kunnen de cursisten dan ex amen doen. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ10,-. De kandida ten moeten 7 januari de 16- jarige leeftijd hebben be reikt. De cursisten mogen maximaal één cursusavond Rechts op de foto de nestor van de Zeeuwse damwereld Jan Blom in actie tijdens het oudejaarsdamtoernooi d pv/l nm tv p in Kwa- dendamme. Van onze sportmedewerker KWADENDAMME - Het oudejaarsdamtoernooi in Kwadendamme, dat twee de kerstdag werd gehou den, kreeg een sterke be zetting. Naast prominente Zeeuwse dammers be hoorden ook enkele Zuid- hollandaers en zelfs Bel gen tot de deelnemers. Men speelde in tien groe pen van elk vier spelers met uitzondering van groep negen, waar men ter elfder ure geen vervanger meer had kunnen vinden voor Bhoewar. Het toernooi begon reeds om tien uur 's mor gens en duurde tot half ze ven 's avonds. De speeltijd bedroeg 60 zetten per uur, daarna 30 zetten in een half uur. Organisator- wedstrijdleider Gerrit Blom, die voor de vierde achtereenvolgende maal dit toernooi op poten had gezet, had traditioneel voor elke deelnemer een prijs in petto. Daar waren waardevolle prijzen bij als een draagbare televisie, een radio-cassetterecorder en een grasmaaimachine. De eindstanden in de diverse groepen luidden: Groep 1: 1. Goethart 5,2. Rijk 3,3. Veerhoek 2,4. Vrolijk 2 punten. Groep 2:1. (na loting) De Leeuw 5, 2. Van Rijswijk 5,3. Costerus 1,4. Nobel 1 punt. Groep 3:1. (na toepassing van SB-systeem) De Winter 4,2. Hartog 4, 3. Blom 3, 4. Van de Velde 1 punt. Groep 4: 1. (na lo ting) Kasse 5, 2. Poulisse 5, 3. Van de Beek 2, 4. Breedveld 0 punten. Groep 5: 1. Koppejan 2, 2. (na loting) Jongeneelen 3, 3. Boot 3, 4. Fiïius 1 punt. Groep 6: 1. Zeegers 4, 2. (na loting) Hol- lestelle 3, 3. De Wild 3, 4. De Vlieger 2 punten. Groep 7: 1. Van de Hage 4, 2. Geelhoed 3, 3. Van Hekken 3, 4. Boone 2 pun ten. Groep 8:1. Van de Hage 5,2. Van Dalen 4, 3. De Leeuw 2, 4. Houmes 1 punt. Groep 9: 1. Quakkelaar 5, 2. Van Hekken 4, 3 Boogert 4. Groep 10:1. Jansen 6,2. Van de Hulle 4,3. Janmaat 2, 4. De Jonge 0 punten. Van onze sportmedewerker GOES - Het negende kerst- zaalvoetbaltoernooi van de voetbalvereniging 's-Heer Arendskerke dat in sporthal De Bevelanden in Goes werd gehouden, leverde een over winning op voor Nieuwdorp, dat in de finale Yerseke met 2-2 versloeg. Beide teams, die in voor gaande toernooien geen hoge ogen gooiden, kwamen nu aanmerkelijk beter voor de dag. Het laatste duel tussen beide clubs was bijzonder aantrekkelijk. Nieuwdorp nam reeds in de eerste mi nuut verrassend de leiding door Gerrie Baas (0-1). Hoe wel Yerseke daarna aanval lend sterker werd, stond het vizier voorlopig niet op scherp. In de 16e minuut kon Hans Bakker toch de partij en op gelijke voet brengen (1-1), waarna dezelfde speler kort daarop de lat trof. Nieuwdorqp, dat evenmin stilzat, kon in de 19e minuut uit een hoekschop de leiding hernemen. Leen de Vos deed het net opnieuw trillen (1-2), tevens de eindstand. De strijd om de derde en vierde plaats tussen Kloetin- ge en Wolphaartsdijk lever de nog meer spanning op en eindigde na de normale speeltijd in een 3-3-stand. Wolphaartsdijk won daarna door de beslissende straf schoppen beter te benutten. Om de vijfde en zesde plaats vochten 's-Heer Arendsker ke en Goes. De organiseren de vereniging won met 4-2. Tenslotte duelleerden Pa trijzen en Heinkenszand om de 7e en 8e plaats en deze wedstrijd eindigde in een 5-4-overwinning voor Hein kenszand. De organisatie van dit goed geslaagde toernooi, had Rinus Nagelkerke voor zijn rekening genomen. Terecht kreeg hij hiervoor een pluim van voorzitter Henk Hoo- gerland, die de prijzen uit reikte. Als scheidsrechters fungeerden Antoine Deb- baut, Toon Roose en Leo Pe ters. Van onze paardesportmedewerker NIEUWVLIET - Traditiege trouw hield het concoursco mité van De Haringruiters en De Zwinruiters op tweede kerstdag in manege Riemens te Nieuwvliet een dressuur- indoorconcours voor combi naties uit Zeeuwsch-Vlaan deren. Een vlotte organisatie kenmerkte dit hippische ge beuren, zodat om vier uur de prijsuitreiking reeds achter de rug was. Het los rijden kon met vijf combinaties te gelijk binnen gebeuren, het geen het tijdschema ten goe de kwam. Desondanks wer den er weinig winstpuntjes gescoord. Uitslagen: Klasse L: 1. Bettina de Fouw met Miranda (Hulst), 2. Marleen van Doeselaar met Tanja (Zwinruiters), 3. Mirjam de Feber met Barry (Huist), 4. Jacqueline Murre met Granat (Oranjeruiters). Klasse L2: 1. Marc Pertijs met Pedro (Zwinruiters), 2. Baert met Sol werd (Zwinruiters). Klasse M: 1. Ouwe Wolsendorf met Cadberry (Zwinruiters), 2. Alexandra van der Peyl met San- qien (Zwinruiters), 3. Vivian Thijs met Jim (Vissereyers), 4. Walter Fermont met Magnaat (Zwinrui ters), 5. Hans de Zeeuw met Minus (Zwinruiters). Klasse Z: 1. Gerard Laperdrix met Liberto (Zwinruiters). Van onze atletiekmedewerker MIDDELBURG - Het Zeeuwse zomeratletieksel- zen zal worden geopend met een halve marathon op don derdag 8 april te Middel burg. Deze militaire wed strijd staat dit jaar ook open voor burgeratleten. Dit we gens een afspraak die ge maakt is door de militaire instanties en de afdeling Zeeland van de KNAU. Hetzelfde geldt voor de militaire marathon, die vrij dag 7 mei eveneens in Mid delburg op het programma staat. Aan beide wedstrijden kan worden deelgenomen alleen via voor-inschrijving. Op de atletiekkalender is voorts de wedstrijd, gepland woensdag 25 augustus te Middelburg en georgani seerd door Dynamo'70, ko men te vervallen. In plaats hiervan komt een recreatie avond. Eveneens gewijzigd is de datum van de dual- meeting tussen Delta Sport en Diomedon voor CD-ju- nioren. Deze stond gepland zaterdag 28 augustus, maar is verschoven naar zaterdag 18 september. van onze sportmedewerker GOES - Niet alleen de overwinningstrofee kreeg de Haagse Titia Wilmink van Kees Zuidweg, bestuurslid van het dis trict Zeeland en voorzitter van de commissie geselecteerde jeugdtennis, overhandigd, maar eveneens de wisselbeker die de Zeeuwse afdeling voor de beste gemiddelde prestatie be schikbaar stelde, mocht zijin ontvangst nemen. Wilmink won het toernooi voor de geselecteerde fasejeugd voor meis jes tot dertien jaar bijzonder overtuigend. In de finale bleef zij Stella Coné ruimschoots de baas met 6-2 6-0, waardoor zij eigenlijk op eenzame hoogte terecht kwam en een klasse apart vormde. De Zeeuwse vertegen woordigsters in dit toernooi kwamen eveneens niet slecht voor de dag. Zeker daar twee topspeelsters ver stek moesten laten gaan. De in Zeeland als eerste ge plaatste Martine van Maar- leveld en de als derde ge plaatste Annemarie Verijzer konden niet optreden. Des ondanks drongen twee meis jes door tot bij de laatste veertien, de eerste twee van elke poule gingen hier naar over. Als beste Zeeuwse verte genwoordigster kwam Mar tine Nijsten (Terneuzen) uit de bus. De Terneuzense die behoorlijk aanvallend is in gesteld, had in de reeksen slechts één zwakke partij die zij dan ook prompt verloor. Haar tegenspeelster in dat duel was de Rotterdamse Mar ie-José Rutten (6-4 6-1). Winst was er voor de Ter neuzense tegen de Brabantse Miriam van Roer (6-4 6-1), hetgeen een prestatie van formaat genoemd mag wor den en tegen de Gelderse El len-Petra Pottinga met 6-1 6-0. Martine Nijsten kwam bij de laatste acht door na de reeks, de Limburgse Mara Eykenboom te kloppen (6-0 7-6). In de laatste set kwam er weliswaar nog wel een tie-break aan te pas, maar deze wist de Terneuzense vrij simpel met 7-2 te win nen. Bij de laatste acht ver loor zij van de Haagse Mar- riëtte Verbruggen (nationaal indoor-kampioene) met 6-3 6-2. De tweede Zeeuwse die doordrong tot de laatste veertien was de Kruiningse Corrina van de Borgt. In de poule waarin zij was inge deeld, kwam zij als tweede tevoorschijn, ondanks twee verliespartij en. Poule-win nares Lonneke Tax (Lim burg) was hierin met 6-4 6-2 te sterk voor de Kruiningse en ook de Groningse Trudy Torringa won van haar, zij het op het nippertje met 6-4 7-6. De laatste set werd be slist dor een tie-break en ook die ging ternauwernood ver loren. Winst was er voor Van de Borgt tegen de Leid- se Margot van Overloop (6-2 6-2). In de strijd om een plaatsje bij de laatste acht, ging de Kruiningse ten on der tegen Brigitte van de Maarel (Leiden) 6-4 6-0. De elfjarige Monique van de Borgt werd voor een hoge klassering uitgeschakeld door als derde in haar reeks te eindigen. Niet eens zo ver wonderlijk, omdat zij meer mee deed als training voor het komende landelijke toer nooi voor meisjes tot elf jaar. Toch wist de Kruiningse de verliezersronde te bereiken en daardoor toch wat fleur te brengen in haar optreden. De overige twee Zeeuwse vertegenwoordigsters,Judith van de Berge (Tholen) en Jeanine Moerland (Krab- bendijke) eindigden in hun poules als laatsten en wer den daardoor uitgeschakeld. Ondanks dat, viel de presta tie die Jeanine Moerland neerzette, niet tegen. Zij moest als invalster opdraven voor de met een ontstoken achillespees kampende Mar tine van Maarleveld en kwam in haar partijen steeds net iets te kort. Een logisch gevolg van de min dere training en begeleiding, zij zit tenslotte niet meer bij de geselecteerde jeugd en loopt daardoor iets achter stand op. Toch kan na dit toernooi gesteld worden dat het ten- nisniveau zeker bij de meis jes, in Zeeland in de lift zit. Op landelijk niveau wordt behoorlijk meegedaan en het was dan ook jammer dat de publieke belangstelling in de TSI-hal wat tegenviel. Het slechte weer, de boot Krui- ningen-Perkpolder voer twee dagen niet, zal daar ook wel van enige invloed op ge weest zijn. Maar desondanks verdiende dit toernooi meer dan het nu kreeg. Van onze sportmedewerker OOSTBURG - In de eerste klas van het Oostburgse KNVB-zaalvoetbal heeft De Tol opnieuw de leiding geno men. Dit via een ruime zege op Tem Boys 2. Het verschil met het niet spelend Diep vries is echter slechts één punt, zodat bij het ingaan van de tweede competitie helft nog alles mogelijk is. Casino speelde zich in de sub-top. De Bressiaanders wonnen verrassend van Uw Belang en nestelden zich op de vijfde plaats. Skandia drukte Sikkels nog vaster op de laatste plaats. Het waren de enige duels afgelopen week aangezien competitie leider Jannis van de Voorde zich genoodzaakt zag de maandagwedstrijden we gens de slechte toestand van het wegennet naar een later tijdstip te verschuiven. Uitslagen: Eerste klas: Casino- Uw belang 3-2, Tem Boys 2-De Tol 1-6, Sikkels-Skandia 3-4. Stand: De Tol 9-16, Diepvries 9- 15, Vooruit 9-11, Zeelandia 9-10, Casino 10-10, Uw belang 10-9, Oost-West 9-7, Skandia 9-6, Tem Boys 210-6, Sikkels 10-2. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - OAZ kan de champagne al gereed zetten. Door de zege op FSV lijkt de titel OAZ niet meer te kun nen ontgaan in de tweede klas van het Terneuzense zaalvoetbal. Slechts één ploeg staat nog op vier pun ten, de rest heeft nog meer achterstand. OAZ schuift wekelijks zijn tegenstanders met speels gemak opzij. zege op Terneuzen 2, volop in de race. Helemaal anders ligt het in de derde klas. Vorig week was Eksakt aan de leiding gekomen ten koste van Goalgetters. Nu zijn de rol len weer omgedraaid, want na het gelijke spel van Ek sakt tegen Gemeente 2 is Goalgetters, door een forse Uitslagen: Eerste klas: PZEM- HKC 1-8. Tweede klas: NSM 2- Ovet 2-3, Dow 2-Excelsior 0-0, Atoom Boys-Dow 3 8-0, Seheids- rechters-Philips 1 1-2, FSV-OAZ 1-2. Derde klas: Goalgetters-Dow 4 12-1, Witte-Boussen-Terneuzen 2 6-0, Philips 2-Willem Muller 4-3, Gemeente 2-Eksakt 4-4. Standen: Eerste klas: Gemeente 10-18, Van der Poel 10-18, ABN 10- 16, Terneuzen 1 10-14, AZW 10-9, HKC 10-9, NHI 10-9, Belastingen 10-6, NSM.l 10-6, PZEM 10-2, RWS 10-2. Tweede klas: OAZ 9-18, O vet 9-14, Philips 1 8-12, FSV 9-12, Ex celsior 8-8, Instuif 8-7, Scheids rechters 10-6, Dow 2 7-5, Atoom Boys 9-3, Dow 3 7-1. NSM 29-1. Derde klas: Goalgetters 10-18, Ek sakt 10-17, Witte-Boussen 10-16, Gemeente 2 10-11, Van Strien 10-9, Philips 2 10-8, Dow 4 10-7, Mistrap- pers 10-6, Terneuzen 2 10-6, Willem Muller 10-2.

de Stem | 1981 | | pagina 15