Milde' bij recht in Midd Merijntje MAANDAG 9 NOVEMBER 1981 Geen lijn in s 11 >m in Kuip Jongelui bekennen Kleintje»" in De Stem. j er zoveel bijzondere en ssante aanbiedlngort in aan. Elke dag weer I Kantoren te Breda/Bergen ROOSENDAAL - De Roo- I gendaalse politie beeft gis- teren de 63-jarige C. van I Tilburg aangehouden we- I gens een poging zijn huis aan de Wouwbaan in I brand te steken. De man I had zich op de zolder ver- schanst toen rond tien uur deurwaarders van het I Hoogheemraadschap I West-Brabant 800 gulden I aan waterschapslasten i kwamen innen. Hij had een emmer benzine, prop- I pen papier en lucifers bij de hand. I De deurwaarders wer- den eerst bestookt met I proppen papier die bran- dend naar beneden werden Filllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllilllllllllll NAC'er Martien Vreijsen reikte mini Zilveren ScfioeJ uit aan (v.l.n.r.) de afdeling stopscorers Jan de Bruijn (hooffl klasse en le klas), Leo Wesel (2e klas), Jan Evers (3C) enHoJ Raats (4G). Johan van de Velde overhandigt amateuroverwinnaar Antoon van der Steen de beker plxts bijbehorende enveloppe met f750,-. De wielrenners Nico van de Klundert, Jelle Nijdam, Pe ter van de Klundert en Marino Gelten ontvingen uit handen van Adri van der Poel de een aanmoedigingsprijs. De jarige Matti de Baat (links) werd gehuldigd als klas sementswinnaar bij de junioren, terwijl Bob Rosenberg zich in 1981 de beste nieuweling toonde. r~\ r r "I Van onze sportredactie BOSSCHENHOOFD- De prijsuitreiking van de di verse Stem-klassementen die vrijdagavond in het Sporthotel te Bosschenhoofd heeft plaatsgevonden, is tot een uiterst sfeervol gebeuren uitgegroeid. Het was opmerkelijk om te zien hoe de prijswinnaars onder de ruim 150 aanwezigen zich vol vuur op het sportieve gedeelte stortten. Hoe bijvoorbeeld de tennisdames zich uitsloofden op de rollen, hoe Mar tin Vreysen en Ton Lokhoff trachtten te bewijzen dat ze ook op het gebied van tennis iets in hun mars hebben en hoe Johan van de Velde en Adrie van der Poel lieten zien dat ze niet persé voor iedere top schutter opzij hoeven te gaan staan. „Ik vond het leuk om eens kennis te maken met de spor ters die iedere week in het voetbal en wielerklassement ver meld staan," zo gaf een van de tennissers zijn indruk van de door speaker Wim Hendriks voortreffelijk begeleide avond weer. Een juiste kwalificatie van een sportavond die zich naast sfeer kenmerkte door interesse voor eikaars sport prestatie en uiteraard vreugde over de verdiende prijzen. Het radarkanon van de firma Peeters uit Antwerpen het geeft de snelheid van de geslagen ballen aan), diende als eer ste onderdeel voor de onderlinge krachtmeting van de spor ters. De tennissers bleken inderdaad het sterkst te zijn in hun specialiteit. Jac. Willemen- hij verrichtte de prijsuitrei king van de klasementen voor de dames-tennissers, beschik te over iets meer kracht dan Chris Vermeeren die de prijs uitreiking bij de heren tennissers voor zijn rekening zou ne men. Van een onzer verslaggevers DEN HAAG MIDDEL. BURG - De beslissing on Van onze redactie binnenland ROTTERDAM - Twee 18-jarige jongens heb ben bekend zondagmid dag in de Rotterdamse Kuip een eigengemaak te bom te hebben ge gooid naar Feyenoord- doelman Joop Hiele. In middels heeft de Rot terdamse politie ook een "-jarige inwoner van Schiedam gearresteerd. Hij wordt verdacht van medeplichtigheid. De Rotterdamse rechtbank is volgens of ficier van justitie Hen driks van plan geen snelrecht tegen de jon gelui toe te passen, maar de zaak voor de meervoudige kamer te brengen. Daardoor kunnen hogere straffen worden geëist dan zes maanden gevangenis straf. Een van de jongens werd nog tijdens de wedstrijd op aanwijzin gen van het publiek aangehouden. De "bom" blijkt een met kruit ge vuld sierflesje te zijn geweest, aldus de poli tie. A-speler Jack Willemen reikte de prijzen uit aan de vrouwelijke winnaars van het Ten- nisklassement. V.l.n.r.: Jack Willemen, Patricia van Steen (winnares C-klassement), Monique van Hasselt (2e in C), Franny Kalwij (winnares B-klassement) en Nicole van Erven (2e i,n B). De wedstrijden op de rollen van Sjef Verhulst werden een fanatieke aangelegenheid. Een explosieve start was in dit geval meer waard dan een goede conditie. J. de Baat uit Nieuw Vossemeer bleek na becijfering van wedstrijdleider Ad Pertijs en zijn rekenmeesters Kees Pellenaars jr., Henk Schrantée en Rob Kailuhu de snelste tijd te hebben gemaakt. Aanzienlijk sneller bijvoorbeeld dan Johan van de Velde en Adri van der Poel die er niet te zwaar aan tilden. Terecht, want er komen nog momenten genoeg waarop zij zich wer kelijk moeten inspannen. Het sehieten op het gatenbord leek op een éclatante zege uit te draaien voor de tennisdames die zich niet lieten verlei den tot daverende spetters zoals zovelen van de heren-spor ters. Uiterst kien tikten zij de ballen in de laagste gaten. Echter, trimmer Hendriks verstoorde de illusies van de ten nisdames door maar liets elf punten te scoren. Deze prestatie bleek voldoende om tot totaalwinnaar van de avond te wor den uitgeroepen. Hij kreeg hiervoor een zilveren persje uit gereikt. Breskens-spits Wim van de Broecke krijgt van Martien Vreijsen de Zilveren Stemschoen. Chris Vermeeren (rechts) overhandigt. Stefan Trumpi zijn prijs als winnaar van de C-cate- gorie van het Tennisklassement. Daarvoor had Vermeeren (v.l.n.r.) Rob van de Bogart (2e in C), Ferry Redelijk (winnaar in B) en Frank van Bommel (2e in B) hun prijzen overhandigd Lachende gezichten bij de trimmers als Johan van de Velde aan Bours de le prijs in de A- klasse overhandigd. Breskens toonde zich in het seizoen '80/'81 de produktiefste voetbalploeg. Aanvoerder Jan de L obél ontving uit handen van Ton Lokhoff daarvoor de Stern-beker. De Lobél wordt omringd door Wim van de Broecke, Camiel van Rappingen, trainer Wies van Avermaete, Jimmy Pie- tersz, secretaris Gerrit van Heck, Willy Vermeire, Jan Swartelee, Freddy de Krijger en Benny Lavoir. Johan van de Velde in gevecht met de tennisradar. Vak lui De B-categcrrie bij de trimmer kende J. Smeijers als winnaar. Adri van der Poel overhan digd hem de prijs. Op de achtergrond de overige prijswinnaars, waaronder B. Hendrikx (3e van links) die de driekamp won. NAC-speler Ton Lokhoff schenkt Bennie Bosman (Boeimeer) de mini Zilveren Schoen als afdelings topscorer van 4F. Tussen hen in de afdelingstopscorers Kees Verkaart (Zierikzee) Geert de Schipper (Oostkapelle) en Bert Mouthaan (ONI). Adri van der Poel in actie op het onderdeel doelschi

de Stem | 1981 | | pagina 16