Arnemuiden cl lel O O t in AZVV-team verstevigt toppositie Buitenlust is ongenaakbaar Derbywinst van Hoek in Terneuzen m Gelijk spel voor leider Kloetinge 'elgisct Nieuwdorp is te sterk voor Apollo J^erwii Violen! ■■mé it. DESTEM-SraTfrg Dames team Meeuwen succesvol MAANDAG 9 NOVEMBER 1981 PAGINA SPORT Strafschop g z b Ui Wecid, dj zen. K'Per Izv met 6"4 ver" T9 ^uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - In de tweede klas A van het lan delijk zaterdagvoetbal kwam leider RWH op eigen veld niet verder dan 1-1 tegen het toch niet hoog geplaatste Roda Boys. De achtervolgers profiteerden. Heerjans- dam klopte Piershil met 3-0 en AZW overklaste WHS met 5-1. Arnemuiden kleunde mis bij SSC en verloor met 3-0. Bruse Boys behaalde een ver dienstelijke 1-1 bij Good Luck. SHO tenslotte zege vierde met 2-1 over Oranje Wit. SSC-ARNEMUIDEN 3-0 - De cijfers waren geflat teerd, dat wel, maar het verlies voor Arnemuiden was er niet minder om. De nederlaag was niet inge calculeerd en daar komt nog bij, dat Jos van Belzen een schorsing boven het hoofd hangt. Nog voor de pauze werd hij door scheidsrechter Roegiest richting kleedkamer ge stuurd na een slaande be weging naar Arno van der Schans. Toen stond het al 1-0 door een doelpunt van diezelfde Van der Schans na drie minuten. Ook na de thee voetbalde Arne muiden niet minder dan de tegenstander, maar het ge mis van Van Belzen deed zich toch gevoelen. Hal verwege de tweede helft strafte Van der Schans treuzelen in de Arnemui- den-verdediging af (2-0) en vlak voor tijd werd het zelfs nog 3-0 door een doel punt van Piet Prinsen. Ar nemuiden had zich toen echter al lang bij de neder laag neergelegd. GOOD LUCK-BRUSE BOYS 1-1 - Een niet al te hoogstaande partij voet bal. Voor het publiek was er vooral voor het rustsig- naal erg weinig te beleven. Na een kwartier spelen in de tweede helft opende Bruse Boys de score. Het was Willem Bruggeman, die doeltreffend afrondde. De mannen uit Bruinisse konden de voorsprong ech ter niet vasthouden. Wim Doeleman bracht de 1-1- stand op het bord en dat was gezien de krachtsver houding zeker terecht. -illlllllllllllllllllIHlIlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilMIllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllinillllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllliM WHS in tweede helft overklast Door Rinus Verberkmoes AXEL - AZVV heeft de Zeeuwse derby tegen WHS met ruim verschil gewonnen, in een duel dat voor en na de pauze twee totaal andere gezichten had. Gedurende de eerste helft waren de gasten beter. Maar na de thee werden ze volledig door de thuis club overklast. De 5-1-zege van de Axelaars, spreekt dan ook boekdelen, zeker als men weet dat de ruststand met 0-1 inging. „Het laatste half uur kwamen we er niet meer aan te pas", zei WHS- trainer Jan Englebert dan ook teleurgesteld na af loop. Want teleurgesteld was de WHS-traner in ieder geval. Voor de match begon was hij nog optimistisch en liet toen weten: „We gaan hier twee puntjes pakken". En daar zag het in de beginfase ook naar uit. De beste kansen waren in die eerste helft voor de gasten. Tot twee maal toe was Bram Rijnberg kort bij een openingstreffer, die er door goed ingrijpen van de AZW-goalie Rie- kwel niet kwam. Een discutabele vrije trap, aan WHS toegekend door de niet imponerende arbiter Verhagen, luidde een doel punt in. Bram Rijnberg bracht de bal goed voor Rie- kwel, tastte mis en Jan Bur gers reageerde attent en liet 0-1 aantekenen. Een dik ver diende voorsprong, temeer daar AZW op het midden veld volledig overklast werd. Een middenlinie waarin de WHS-spelers Piet de Rijcke en Theo Moerland de lakens uitdeelden, terwijl defensief libero Thijs Fase de zaken goed onder controle hield. De thuisclub kon hier in de eer ste helft weinig tegenover zetten. Slechte een paar kansjes in de beginfase had den iets meer op kunnen le veren. De thee werd dan ook door de teams met een te rechte 1-0-voorsprong voor de gasten opgezocht. AZW leek gezien het eer ste bedrijf geklopt. Maar hoe anders liep het na de thee. Tien minuten bleef de WHS- veste nog gesloten, daarna denderde de AZW-wals volledig over al wat WHS was. De eerste kans was voor Piet Ruytenburg toen de WHS-doelman volledig over de bal heen dook. Een foutje dat voor de St. Anna- landers nog goed afliep. Daarna drong de sterk spelende Alwin Deijhij fungeerde als vrije verdedi ger, een rol die hem bijzon der goed af ging- ver op. Binnen de zestienmeterlijn tikte hij de bal over Theo Fase, die op zijn beurt de bal onder controle kreeg. Arbi ter Verhagen had hierbij echter hands geconstateerd en kende de thuisclub een strafschop toe. Een omstreden beslissing en een belangrijke voor het verdere verloop. De protes ten volgden dan ook, maar desondanks wilde trainer Englebert zich niet achter deze beslissing verschuilen. „De arbiter beslist straf schop en dan is het ook zo", stelde hij. Bouman maakte van elf meter geen fout: 1-1. Na dit moment kwam de thuisclub pas goed op gang. Tien minuten later liet Jan de Pooter 2-1 aantekenen, om weer even daarna num mer drie in de touwen te schieten. Typerend was het dat De Pooter bij de doel punten telkens van links op kwam. Een kant van waar uit hij levensgevaarlijke ac ties onderneemt. Met nog vijf minuten voor de boeg maakte Piet Ruy tenburg aan alle WHS-illu- sies een eind door een voor zet van de goed doorgaande Theo Hanny de verzilveren. De gasten waren in de slot fase nog dicht bij een treffer, maar het schot van Sander Westdorp verdween via de lat over. De slotminuut was voor de gastheren. Jan van Drongelen, er in gekomen voor De Pooter, terwijl Klein eerder zijn stek al had afge staan aan Cor Verschelling, ging goed door op een voor zet van Johnny Spaans en bepaaalde de eindstand op 5-1. Een veelzeggende en dik verdiende zege voor de Axe laars, die hierdoor blijven meedraaien in de kop van de ranglijst. De vreugde na af loop was er dan ook naar. OOSTBURG - In het Oost- burgse recreatievoetbal wist Trimclub afgelopen week het eerste competitiepunt te veroveren. De trimmers, niet verwend door succes, dwon gen Kombuis tot een pun- tendeling. Verrassend was tevens de ruime zege van Veteranen op Rabo 1. Van onze sportmedewerker OOSTBURG - Buitenlust is aan een opmerkelijk zaal voetbalseizoen bezig in de Oostburgse regio. De kust bewoners, die vorig seizoen vrijwel de gehele competitie troosteloos onderaan bengel den, voeren nu in de tweede klas de ranglijst aan. Afge lopen week werd de aanval van Ingels/Renique op de toppositie knap afgeslagen. Aangezien ook grootste concurrent Hof zicht/MKB tot winst kwam, bleef de vooi^prong één punt. Een rol in het titeldebat lijkt ook Hoekert te gaan vervullen. De Biervlietse formatie had weinig problemen met Bonte en kwam op de derde plaats op de rangtabel postvatten. Bron en Oude Raedthuys 2 werden allebei twee punten rijker. In de eerste klas ging Skandia-De Tol niet door, omdat Skandia niet op kwam dagen. UITSLAGEN: Eerste klas: Skandia-De Tol (Skandia niet opgekomen). Tweede klas: Bonte-Hoekert 2-7, Buitenlust-Ingels/Renique 2-0, Du Commerce-Hof- zicht/MKB 1-4, Slavenburg- Bron 2-8, SV Sluis-Oude Raedthuys 2 0-3. Stand tweede klas: Bui- tenlust 6-10, Hof zicht/MKB 6-9, Hoekert 6-8, Ingels/Re nique 6-7, Bron 6-7, SV SLuis 6-6, Oude Raedthuys 2 6-5, Du Commercve 6-4, Bonte 6-2, Slavenburg 6-2. - i -■ Spelmoment uit de wedstrijd AZW-WHS. Door Cees de Zeeuw TERNEUZEN - Stil, erg stil was het zaterdagmid dag in de kleedkamer van Terneuzense Boys na het 1-2-verlies tegen Hoek. Een nederlaag die het team volledig aan zichzef te wijten had. Mogelijk ook beseften de heren pas op dat moment, wat men het talrijke publiek, dat voor deze streekderby naar het Zuidersportpark was gekomen, eigenlijk had voorgeschoteld. En dat was weinig. De oranje- zwarte brigade van trainer Guust Voet mocht dan af en toe, voetbaltechnisch gezien, aardige dingen ten toon spreiden, maar het haak- en breiwerk en dan vooral nog op het midden veld, brengt geen zoden aan de dijk, laat staan doelpunten. Bovendien waren De Boys te lief voor elkaar en hun tegenstanders. Men accepteerde zonder mok ken elke fout van een me despeler, speelde te af wachtend en te gelaten. Zeker in het eerste half uur en op dat moment stond het al 0-2 voor de gasten. Hoek-voorzitter Piet van Vugt kon dan ook in de rust tevreden stellen: „Ik zou al content geweest zijn als we hier met één punt kunnen vertrekken. We hebben aan kwaliteit heel wat verloren en dan moet je het hebben van in zet en dat is er bij Hoek deze middag". Hoek, tot voor zaterdag nog steeds zonder een overwinning in deze com petitie, moest door afwe zigheid van enkele promi nenten, gehandicapt aan dit duel beginnen. Achter in miste het Adri Koster en Jan Meertens en de aanval moest het zonder Piet de Koeijer stellen. En dat be tekende zonder meer en verzwakking aan routine. Dit werd echter geheel ge compenseerd door de vol ledige inzet waarmee de wit-blauwe equipe van trainer Jan Doorns, met name in de eeste helft, speelde. Een hard werkend team, lopend voor elke bal en met direct voetbal de kortste weg naar het vij andelijke doel kiezend. Snel en beweeglijk, het- geen de ook deze middag weer niet waterdichte ver dediging van de Boys her haaldelijk voor problemen stelde. De talrijke Hoek-sup- porters konden in de tien de minuut van de wed strijd reeds juichend op springen, toen Peter Ha melink uit een door Danny Elve genomen hoekschop, de bal achter doelman Ed ward van Muyen kon kop pen: 0-1. De Boys leken hierdoor net verontrust. Men bleef, alsof er niets op het spel stond, lief en aar dig voetballen. Uitgebrei de combinaties op het mid denveld, die tenslotte vrij wel alle leidden tot balver lies, waaruit dan weer meteen zo'n snel uitge voerde tegenaanval van de gasten ontstond. Uit een daarvan in de 27e minuut was het Danny Elve, die vrij gemakkelijk kon scoren, omdajt de Ter neuzense Boys-verdedi ging aarzelde en de naar binnen gezwenkte Hoek- spits de gelegenheid kreeg om vernietigend uit te ha len (0-2). In de tweede helft leken in het begin de bakens verzet. De thuisclub trok zo waar massaal ten aan val. Spelmaker Jan Corne- lissen deelde listige passes ut en Hoek moest in deze periode terug in de verde diging. Eenmaal bracht de lat redding na een schot van Kees Verplanke. Naarmate de tijd ver streek werd het spel aan beide zijden uitgesproken slordig. Na ruim een half uur moest doelman Knol han delend optreden en keerde hij een vliegend schot van invaller Willy Meertens, dat beter lot had verdiend. Hoek liet de teugels vieren en de Boys namen in die slotfase het heft in handen. Drie minuten voor tijd kwam het mooiste doel punt van de wedstrijd. Een door Jack Dingenouts ge nomen hoekschp werd schitterend door Herman Theunissen ingekopt: 1-2. Dit doelpunt bracht nog even de spanning en de sfeer van een derby terug. Te laat echter, al kreeg Theunissen vlak voor tijd nog een goede scorings kans om althans nog één punt uit de wedstrijd te halen. Hiermee zou de thuisclub te veel hebben gekregen. Hoek was de beste en won verdiend met 1-2. Voor Terneuzense Boys dat, na zaterdag nu samen met Meeuwen en Zaam- slag de rode lantaarn draagt, ziet de toekomst er niet rooskleurig uit. Alleen de penningmeester kon za terdag tevreden zijn. Maar de rente ervan zal men in Terneuzen nodig hebben, want de oranje-zwarten hebben zeker niet aan klantenbinding gedaan. Spelmoment uit de derby Terneuzense Boys-Hoek. Hoek-aanvaller Danny Elve breekt door. Terneuzense Boys-aanvoerder Rolf Wilting (rechts) tracht de bal te blok keren. TERNEUZEN - In de derde klas B van het KNVB-zater- dagvoetbal, kwam leider Kloetinge in Dinteloord niet verder dan 0-0. Oostkapelle profiteerde hiervan door bij Meeuwen met 0-3 te winnen. Terneuzense Boys lijkt het opnieuw erg moeilijk te gaan krijgen. De streekder by tegen Hoek werd met 1-2 verloren. Krabbendijke klopte Zaamslag met kleine 2-1-cijfers. Serooskerke ont vluchtte de laatste plaats dankzij 2-2 bij Tholense Boys. THOLENSE BOYS-SE- ROOSKERKE 2-2 - Een uit slag waarmee de thuisploeg best tevreden zal zijn. De Se- rooskerke-spitsen waren veel gevaarlijker en binnen één minuut stond het al 0-1 door een doelpunt van Ko Bouterse. Serooskerke had het spel volledig in handen, maar toch werd het 1-1 via Jaap Schot. Een stand die ook bij de rust op het bord stond, mede doordat Rien Jansse een inzet van Seroos kerke van de doellijn weg trapte. Na rust werd er iets geïrriteerder gevoetbald. Pas vijf minuten voor tijd maakte Jan Riemens er 1-2 van. De strijd leek beslist, maar op het scheiden van de markt bracht Dries Linden- bergh Tholense Boys toch nog naast Serooskerke, dat eigenlijk meer verdiend had. DINTELOORD-KLOE- TINGE 0-0 - Beide teams waren aan elkaar gewaagd. Erg veel speelde zich af op het middenveld, zodat er weinig echte kansen te zien waren. Toch kreeg Kloetinge vlak voor tijd een unieke kans de winst binnen te ha len. Leo Slabbekoom. schoot zijn strafschop echter kei hard naast. KRABBENDIJKE-ZAAM SLAG 2-1 - Krabbendijlte had in de eerste helft al eer. beslissende voorsprong moe- ten nemen. De thuisploeg speelde echter te tam er wonder boven wonder stond Zaamslag halverwerge dt wedstrijd dan ook nog maar op een 2-0-achterstand Eerst verzilverde Omi Tramper een goede voorzet van Jan Blok en even later maakte Kouis de Bruijne 2-0 van. Krabbendijke ver- zuimde echter door te druk ken en zo kon het gebeuren dat Zaamslag na de thee te rugkwam tot 2-1 door een kopbal van Cor de Jonge, Vanaf dat moment schrok ken beide teams wakker. Zo wel voor het doel van Krab bendijke als voor dat van Zaamslag speelden zi spectaculaire momenten maar het bleef 2-1. MEEUWEN-OOSTKA- PELLE 0-3 - Oostkapelle was veel sterker en Meeu wen probeerde de schade zo beperkt mogelijk te houden door het maken van ontzet tend veel overtredingen, de rust was het 0-1 via een goal van Stoffel Schipper, Een vrije trap van Stoffel Schipper belandde na pauze voor de voeten van broer Gerard, die Peter Brouwer in staat stelde er 0-2 van te maken. Stoffel Schipper maakte er daarna nog 0-3 van. Dat was Meeu wen allemaal teveel. David- se werd wegens grof onder uit halen van Peter Brouwer terecht door de scheidsrech ter weggestuurd en daar naast moest de arbiter nog driemaal een officiële waar schuwing aan Meeuwen spelers uitdelen. MAANDAG 9 NOVEMBEF Van onze ta feltennismede werker GRAAUW - Opnieuw heeft St.-Aloysius in de competitie eredivisie een punt laten liggen, nu in Len buis. In de verwach ting dat bij Avanti ditmaal pph jolanda Noord am van ie partij zou zijn werd vooraf een 5-5 resultaat als Noordam bleek echter niet in de opstelling voor te komen. Zij was alleen te gen Torenstad, veertien dagen geleden, aangetre den omdat de verhoudin gen tussen de diverse speelsters van Avanti en Torenstad nu niet bepaald vriendschappelijk zijn. Achtergrond daarvan is I 1 s V t V V h V aure] Van onze atletiekrw HEIKANT - Vrijwel zonder ,aureys gisteren naar de zeg lecross te Heikant. De enige Aalbewerker uit Waasmunsl jedreigen was zijn landgenoc varen de hoofdrolspelers in ei [oor Heikant Sport georganh laast RKHAV ook de weergoi erleenden. De beide Belgen - an verwacht de grens over nel voor het Zeeuwse gezelsc Eend Piet Vonck en Hugo van TERNEUZEN - In de vierde klas A van het landelijk za terdagvoetbal heeft Nieuw dorp, dankzij de 2-1-zege op Apollo, nu evenveel winst punten als het niet spelende PTT Breda. Mevo klopte BWR met 2-0 en de overige drie duels eindigden alle in een gelijk spel. SKNWK- Kogelvangers werd 2-2 en bij de wedstrijden Smer- diek-Wolphaartsdijk en Nieuwland-Yerseke werd helemaal niet gescoord. SMERDIEK-WOL- PHAARTSDIJK 0-0 - Een op en neer gaande wedstrijd. Wolphaartsdijk was gedu rende de eerste fase meer in de aanval en had halverwe ge de eerste helft de leiding moeten nemen. Kees van de Kreeke mocht wegens een handsbal aanleggen vanaf elf meter, maar doelman Jaap Caljouw wist van geen wijken. Smerdiek kwam daarna iets terug, maar de rust kwam met 0-0. Na de pauze was de thuisploeg de betere ploeg. Stoutjesdijk mikte op de paal en een, kwartier voor tijd sprong een Smerdiek-inzet via de onderkant van de lat terug het veld in. Wolphaartsdijk wist met enkele counters echter wel degelijk gevaar aan de andere kant te stich ten. De puntenverdeling was dan ook zeer terecht. MEVO-BWR 2-0 - De eer ste helft speelde Mevo zon der meer slecht. BWR profi teerde echter niet en gini zelfs met achterstand de rust in. Dirk van der Sleen aar zelde niet toen de BWR-ver- dediging blunderde er scoorde 1-0. Halverwege de tweede helft maakte Rent Verweijs er 2-0 van. speelde daarna alles of niets, TERNEUZEN - Door het af werken van een nieuwe be kerronde waren er voor af gelopen zaterdag in het da mesvoetbal slechts twee competitieduels vastgesteld. In de eerste klas bond Oostkapelle 1 SKNWK met 3-0 aan de zegekar. In de tweede klas A stond Meeu wen-Spui op het program ma. Het leverde een 3-1- overwinning voor de thuis spelende Meeuwen-dames op. sknwk-kogelv AN gers 2-2 - SKNWK gaf di tegendoelpunten te gemak kelijk weg. Eerst mocht Pe ter van der Giessen profile-febben ren van een fout in de verde diging (0-1) en even later de poneerde Bram Rodts de bal in het eigen SKNWK-doel hetgeen 0-2 betekende vor de pauze zou hij zijn foul echter goed maken, door een corner in één keer binnen tf schieten. Ruststand derhalve 1-2. Reeds vijf minuten nadi thee maakte Arie Christe- leijn er 2-2 van en alles 1» erop, dat SKNWK de punt» in eigen huis zou houden Verder dan een schot va» Jan Thierrry liet Kogelvan gers het echter niet komen nieuwland-yersebi 0-0 - De eerste helft ging f lijk op. Yerseke kreeg welis waar iets meer kansen, P Ruijter schoot zelfs op paal, maar Nieuwland hiel< het doel schoon. De bezoe kers hadden daarmee al hj kruit verschoten, want tweede helft was geheel vod Nieuwland. Ook zij kondd aaflil! Achter het duo Laureys/ )e Boeck vochten Johan Ireel en John Vermeule om le puntjes voor de Zeeuwse irosstitel. Ook deze keer was 'ohan Breel de beste. Met ujn derde plaats pakte hij veer aardig wat punten -oor dit provinciale cross tamp- oenschap. Willy Lau- eys heeft onafgebroken de vedstrijd naar zijn hand ge- iet. Nadat Wies van Houte le meute de eerste honder- len meters had aangevoerd, ïam Laureys de koppositie )ver. Zijn eigen tempo lo- jend, zoals hij achteraf ver- daarde, sloeg hij gelijk een ;at met de rest. Bij de eerste doortocht liep lij enkele tientallen meters roor een groepje van een nan of twaalf met Johan ireel op kop. In de tweede ronde zou Alain de Boeck roor opschudding zorgen, /ia een tussensprint had hij imper enkele honderden leters nodig om tot bij Lau- «ys te komen. Lang duurde ijn bezoek niet, want toen ij het ingaan van de derde onde Laureys versnelde, noest De Boeck afhaken, 'anaf dat moment was de panning -althans vooraan- de wedstrijd. Laureys taafde zonder problemen al kwam een fel spurtende 3e Boeck in de slotmeters rog aardig dicht bij - naar de «ge. Op ruime afstand achter beide koplopers ontdeed 'ohan Breel zich met nog wee ronden te lopen van 'ohn Vermeule. „Ik heb ge- robeerd bij Laureys te blij ven, maar dat ging duidelijk hard. Samen met John we daarna gepro- *erd de afstand gelijk te •ouden. Zonder te versnel- en kwam ik tot mijn ver- lazng los van John, die dui- lelijk niet in zijn beste doen was". John Vermeule zelf had leen verklaring voor zijn tederlaag. „Ik liep niet soe- *1, Breel liep gewoon van ne Weg- Hoe het komt mag £°st weten". Marien van Tooyen wist op een knappe vide plaats beslag te leggen en eer RK mes que Fra in c een de v Jc van Mar Nieli Jc AVE RKE done Jo Dian AVE AV5 Jo Dyni Deltf Jong Jo Kopc Bapt Hout Mi Polfl Meei Isabe Mi Scha Mlrii 3. Ai 3.12.7 Mi Mare Waes Peuti M| RKHjj RKR sen, 1 Mc Schel van de weinige mogelijk^ ieno®fn' den 1-0 en daarmee kwa® i '<id Molenkreek. Prael Joi 7.46.5 3. Ja 8.01.5. Me Verm gittta 3. Ja 9.23.4; sport thon: Set La ure meter Duffe rathoi Dyna: Prooy Krijn mon I van René 10. Ke 11. P Bever RKHi ger, Koom Cijsoi Van °nze sportmedewerker echter niet echt gevaari»^ v worden en terecht werd groot- dan ook niet gescoord. nieuwdorp-apolW 2-1 - Een erg slechte wed strijd. Apollo had erg weiw in te brengen en het Nieuwdorp vertoonde was al niet veel beter. ®1 van der Does scoorde uit# verrassing in de ^voetbalcompetitie kwam fentWee!c op naam van Mo- ,n de eerste klas „i 3loeg het op de der- Maats staande FC RRS rii»„ d met 6-3 terug te ran Een verdiende zege iw.ew' feller en beter sa- fSBi De Eerst ONA cing Boys 1-CS] lenkr cing Boys 3-Fat DEHl 2-CPi ST ook de rust. Na een kwarti' in de tweede helft kW»' Apollo terug tot 1-1 doore®—r,."-r- doelpunt van Frans UijWf, ubw„ ?P'®?e Nu werd hoeven. Nieuwdorp W8®»- PP61" IZV echter beide punten in ei] huis. Jaap Vos scoorde winnende treffer. m5eJWeede Was gaat het 'oor I u week beter uitzien Uhï PhUil roen en daardoor werd de ef^i^htervolgers weer RRS 9-11, HO'8ÖJ 19-6, 9-5, C pine Gravi 9-12,1 2 9-8 9-7, R 9-4, C Corn]

de Stem | 1981 | | pagina 14