r rayon zuidwest -nederland Vertrek JOURNALISTM/V H.T.S.-er sociotherapeut/groepswerker systeem-analist (m/v) ESTEL BUIZENA CHEF POMPSTATIONS DE STEM VAN ZATERDAG b SEPTEMBER 1981 if I PLAATSVERVANGEND Gemeente Licht-en Waterbedrijven Waalwijk MEDEWERKER ECONOMISCHE BEDRIJFSTECHNIEK a. HUISHOUDELIJK ASSISTENTE b. KEUKENASSISTENTE c. ALGEMEEN ASSISTENT d. VOEDINGSASSISTENTE GEVRAAGD: r1 BENELUX JAARBEURS BREDA BEKWAME VERTEGENWOORDIGER STICHTING 'HET HOOGHUYS' psychiatrisch instituut sint-antonius etten-leur Samsom Data Systemen bv Iers Ie vlucht lieuwe boemeljet7 root succes ^ERCAPACITEIT: sso wil affiiiaderijen uiten M E] U 6t/m10 dagelijks van zondag 6/9 v A55 IIIIHIIIllWw—llllllllllim^M^—lllllllll II "I De N.V. Waterleiding Maatschappij „Noord-West-Brabant" Doornbos- laan 37 te Breda, is een nutsbedrijf De taak van het bedrijf is: winning, zui vering, transport en distributie van drinkwater. Het verzorgingsgebied omvat een groot deel van West-Brabant, met ongeveer 150.000 aangeslotenen. Het aantal medewerkers is ongeveer 280. Binnen de afdeling Exploitatie Pompstations is in de sector Oost vakant de functie Onder de sector Oost ressorteren grondwaterpompstations te Oosterhout, Genderen en Gilze en een oppervlaktewaterpompstation te Zevenbergen. De taak bestaat in hoofdzaak uit: Het toezlchthouden op de waterkwaliteit; het toezichthouden op de In stallaties; het plegen van onderhoud aan de Installaties; het opsporen van storingen; het verhelpen of doen verhelpen van storingen; het waarnemen van de chef bij diens afwezigheid. Daar de huidige chef over enige jaren met pensioen gaat behoort - bij ge bleken geschiktheid - opvolging tot de mogelijkheden Om de functie goed te kunnen vervullen en over enige jaren de chef moge lijk te kunnen opvolgen moeten kandidaten voldoen aan de volgende eisen; - opleiding: een hogere technische opleiding, bij voorkeur scheeps- werktulgkundige C1 2; - enige Jaren praktijkervaring; - bl] voorkeur enige ervaring In de elektro- en procestechniek; - leeftijd tot ca. 35-40 Jaar. De standplaats Is Oosterhout. De functionaris wordt Ingedeeld In het storingsdienstrooster, hetgeen één week per vier weken hulsgebondenheid Inhoudt. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedu re. De functie plaatsvervangend chef wordt gehonoreerd naar de salaris groep die loopt van 3141.- tot 3879.- per maand. De overige arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overheid. Geïnteresseerden worden uitgenodigd voor 19 september hun schrifte lijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken van de Maat schappij, Postbus 3444, 4800 DK BREDA m De Gemeente Licht- en Waterbedrijven verzorgen de produktie van drinkwater en de distributie van gas, water, elektriciteit en centraal-antenne-energie alsmede de aanleg en exploitatie van de openbare verlichting in de gemeente Waalwijk. Wegens vertrek van de huidige medewerker dient de staf van de bedrijven op korte termijn aan gevuld te worden met een Deze zal opgenomen worden als medewerker in het bedrijfsburo en moeten optreden als tussen persoon en coördinator tussen de Direktie en de staf van de bedrijven enerzijds en de Dienst Centrale Administratie alsmede de Afdeling Financiën ter Secretarie van de gemeente Waalwijk anderzijds. Zijn hoofdtaak zal bestaan uit het vertalen van de financiële gegevens ten dienste van Direktie en Staf. Voorts zal hij een bijdrage dienen te leveren in het maken van voor- en nacalculaties en begrotingen, in het beoordelen van de rentabiliteit van investeringen en in het opstellen van be drijfseconomische adviezen. Automatiseringsactiviteiten behoren tot zijn werkterrein. Vereist worden: - H.T.S. - economische bedrijfstechniek of vergelijkbare opleiding op H.B.O.-niveau met appli- katiekennis op economisch/automatiseringsgebied Enkele jaren ervaring in een soortgelijke funktie Goede contactuele eigenschappen - Leeftijd circa 35 jaar Aanstelling kan geschieden, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring op een salaris dat is gelegen tussen 3.586 en 4.283 - bruto per maand, exclusief de korting welke van rege ringswege in het kader van de bezuinigingsmaatregelen wordt toegepast. De bij de gemeente Waalwijk gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de Direktie (04160-83456 toestel 213). Gegadigden gelieven hun schrijven binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de Direktie van de Gemeente Licht- en Waterbedrijven, Stationsstraat 45, 5141 GC Waal wijk. Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland De Stichting Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland bouwt in Goes een nieuw Psychiatrisch Ziekenhuis met een aanvangskapaciteit van 200 bedden en centrale voorzieningen, welke berekend zijn op een eindkapaciteit van 300 bedden In oktober 1981 zal het eerste deel van het ziekenhuis in gebruik worden genomen. Binnen de Civiele Dienst van ons ziekenhuis hebben wij enkele vakatures voor de funktie van voor het verzorgen van huishoudelijke en schoonmaakwerkzaam- heden op afdelingen en algemene ruimten. Het betreft hier een full-time funktie, waarbij de werktijd ligt tussen 07.45 en 16.30 uur Leeftijd bij voorkeur tussen 18 en 25 jaar. De assistente is de koks behulpzaam bij de voorbereiding van de dagelijkse warme maaltijden. Verder alle voorkomende werkzaam heden in de centrale keuken, afwaskeuken en groentekeuken. Wij denken aan kandidaten die tussen de 18 en 22 jaar zijn en een opleiding hebben genoten op L B O. niveau. De gemiddelde arbeidsduur is 40 uur per week Daarnaast wordt er 1 x per 14 dagen een weekenddienst verricht, waarvoor een onregelmatigheidstoeslag geldt. Binnen de Civiele Dienst heeft hij diverse taken, zoals die van transporteur, chauffeur en schoonmaker. Dat brengt met zich mee, dat 1 x per 14 dagen weekenddiensten zullen moeten worden verricht. Wij denken aan, kandidaten die tussen de 30 en 35 jaar oud zijn, een opleiding hebben genoten op L.B.O. niveau en in het bezit zijn van Rijbewijs B-E. Zij werkt in één van onze afdelingskeukens op de verpleeg- afdelingen, waar zij een bijdrage levert aan de verzorging van de in de verpleegeenheid opgenomen patiënten door het ver strekken van warme en koude maaltijden. Tevenë belast zij zich o.a. met het zetten van koffie en thee, klaarmaken van fruit en het schoonhouden van de afdelingskeuken Wij denken aan kandidaten tussen de 18 en 25 jaar, die in het bezit zijn van een Inas-, M B.O.-C.D-diploma of gelijkwaardige opleiding. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C A O. voor het Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties richten aan de direktie van het Psy chiatrisch Ziekenhuis Zeeland, Postbus 253, 4460 AR te Goes. Het bisdom 's-Hertogen- bosch beschikt voor de voorlichting over een Dienst Pers en Publiciteit en een eigen publiciteits- orgaan „Het Bisdom blad" (oplage 21.000 ex emplaren). Dit weekblad verschaft informatie over een verscheidenheid van BISDOM onderwerpen, die men- 's-HERTOGENBOSCH sen 'n deze l'jd en in de geloofsgemeenschap be zighouden. Het hoofd van de dienst is tevens hoofdredacteur van het blad. Wij zoeken wegens benoeming el ders, een Hij of zij zal speciaal belast worden met de eind redactie van Het Bisdomblad. Dit beschikt over een groep medewerk(st)ers voor verschillende ru brieken. Van de nieuwe man of vrouw verwachten wij kennis van, en betrokkenheid bij vragen rond geloof, kerk en samenleving,alsmede een katho lieke levensovertuiging. Het salaris zal worden vastgesteld volgens de CAO van dagbladjournalisten, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Een arbeidsover eenkomst garandeert een professionele zelfstan digheid en regelt de arbeidsvoorwaarden Het hoofd van de dienst Pers en Publiciteit, Ben Spek man, zal graag inlichtingen geven over functie en werk, tel. 073-125488 of 04192-3770 (privé). Sollicitatiebrieven kunnen binnen veertien da gen worden gericht aan mgr. drs. J. van Laar hoven, p/a Bisdom 's-Hertogenbosch, Parade 11, 5211 KL 's-Hertogenbosch, onder vermel ding op enveloppe: vac. DPP. Fabrikant van bouwelementen zoekt voor haar afdeling produktiebegeleiding. produktontwikkeling en kwaliteitskontro- le een H.T.S.-er Bouwkunde. Uitgebreide kennis van, en ervaring met dak-, geluids- en thermische isolatie en dakconstructies, alsmede enige labora toriumervaring, strekken tot aanbeveling. Naast een goed technisch inzicht moet hij beschikken over commerciële feeling en goede kontaktuele eigenschappen Tot zijn taak zal tevens behoren het on derhouden van kontakten met instanties als KOMO, bouwcentrum en T.N.O. Uw handgeschreven sollicitatie met volledige persoonsbeschrijving, vergezeld van een re cente pasfoto te richten aan het bureau van dit blad, onder nr. 36887. i i i van 29 oktober tot en met 3 november Nog enkele stands beschikbaar Inl. 01652-3175 Goed ingevoerde wijnimporteur vraagt voor het rayon Brabant en Limburg voor het bezoeken van slijterijen en groothandel. Ruime ervaring en goede bekendheid van het rayon zijn vereist. Voor de juiste man bieden wij een prima salariëring. Brieven onder nr. 36888. vertegenwoordiger ra/v Samsom Efficiency bv ontwikkelt en levert een zeer compleet assortiment organisatiè- middelen en systemen welke een belangrijke bijdrage leveren aan de verhoging van de efficiency. Doelgroepen zijn: overheid, bedrijfsleven en onderwijs. Samsom Efficiency is een onderdeel van Samsom Data Systemen; een bundeling van commerciële activiteiten waaronder u onder meer ook de bekende naam Samsom Automatisering aantreft. De verkoopafdeling Gemeente- en onderwijs administratie is gespecialiseerd in de marketing van moderne administratiesystemen voor gemeentelijke en provinciale diensten en instellingen. Voor dit pakket zoeken wij een vertegen woordiger die het rayon zuidwest Nederland en een gedeelte van de provincie Utrecht gaat bestrijken. In overleg met de verkoop leiding en gesteund door de verkoop binnendienst brengt hij/zij regelmatig bezoeken aan relaties. Doelstelling van de functie is o.a. een verdere uitbouw van onze activiteiten binnen de overheidsmarkt. Hierbij hebben wij voor ogen een jonge, ambitieuze man/vrouw van rond de 25 jaar met feeling voor het overheidsgebeuren. Ervaring op dit gebied strekt tot aanbeveling. Zelfstandig kunnen werken en een zelf verzekerd optreden behoren tot zijn/haar onmiskenbare eigenschappen. Verder verwachten wij een voor deze functie adequate opleiding of ervaring op MBO- niveau (bijv. MEAO commerciële richting). Een representatief voorkomen en een goed commercieel gevoel behoren eveneens tot de vereisten. Woonplaats: in het centrum van het rayon, bij voorkeur in Dordrecht of directe omgeving. Heeft u interesse in deze functie? Schrijf dan naar B.G.C. Ilgen, afdeling Personeelszaken, Postbus 316, 2400 AH Alphen aan den Rijn. Telefonische informatie kunt u inwinnen bij de heer B.G.C. Ilgen, tel. (01720) 6 20 43 of bij de verkoopleider, de heer J.C. Westen dorp, tel. overdag (01720) 6 25 03; 's avonds na 20.00 uur (01859) 45 83. Op 2 september 1981 is door ondergetekende uitgebracht een exploit ten verzoeke van Jo hannes Albertus Hen- dricus Carolus Fontein, wonende te Bergen op Zoom, o.m. woonplaats kiezende te Bergen op Zoom aan de Stations straat 24, ten kantore van de advocaat en procureur Dr. Mr. J.C. Sneep, bij welk exploit Veronique Langeard zonder bekende woon- of verblijfplaats in het Koninkrijk en daarbui ten, is gedagvaard om op dinsdag 10 november 1981 v.m. 10 uur bij pro cureur te verschijnen ter terechtzitting van de Arrondissements rechtbank te Breda in het Gerechtsgebouw aan de Kloosterlaan 46 aldaar. De vordering strekt tot echtscheiding met ne venvorderingen. J.H. Voeten, toeg. kand. deurwaarder werkzaam ten kan tore van M.H. Pie- ters Nwe. Boschstraat 24 4811 CX Breda. De Stichting Het Hooghuys (kapaciteit 346) beheert een psychiatrisch instituut te Etten-Leur en daarnaast een psychiatrisch hostel en pensiontehuis te Breda, terwijl een psychiatrisch instituut voor Dagbehandeling over enkele weken in Breda van start gaat. Binnen een open opnamesetting van het kortdurende verblijfs- circuit ontstaat een vakature voor een (m/v) TYPERING VAN DE WERKZAAMHEDEN OP DE AFDELING: De leefgroep: betreft een groep van max. 10 kliënten met een gemiddelde opnameduur van 1/2 - 3 jaar, variërend in de leeftijd van 18 - 35 jaar. Er bestaat een intensief groepsprogramma van maandag ochtend tot vrijdagmiddag. Van de aan te stellen medewerk(st)er wordt verwacht een duidelijke, persoonlijke, flexibele en zo nodig strukturerende houding in het werken met de leefgroep. Als sociotherapeut maakt hij/zij met 2 collega's en 1 leerling- verpleegkundige als verpleegkundig team deel uit van een interdisciplinair samengesteld behandelingsteam. Samen dragen zij zorg voor het totale behandelingsgebeuren. Tot zijn/haar taken behoort op de eerste plaats het begelei den van sociotherapeutische aktiviteiten, terwijl hij/zij daar naast bij de verschillende therapieën als co-therapeut fungeert Ook intensieve individuele begeleiding maakt deel uit van zijn/haar takenpakket. Vereisten: opleiding B-verpleegkundige of HBO-V en/of HBO- inrichtingswerk, enige jaren ervaring (3-5 jaar) in het klinische groepswerk; bereidheid tot het verrichten van onregelmatige diensten. PLAATS IN DE ORGANISATIE (Circuit voor kortdurend verblijfs- behoeftige kliënten: KVB.) Iedere behandeleenheid bestaat uit een interdisciplinair samengesteld team onder leiding van een team leider. De verpleegkundigen werken hierin als belangrijke kern ten behoeve van het 24-uurs gebeuren. Zo'n eenheid is relatief autonoom en aanspreekbaar op behandel beleid- en uitvoering en beheer van de afdeling. Meerdere afdelingen vormen tezamen een organisatorische een heid (KVB) via vertegenwoordigers in een z.g. Koördinatieteam onder leiding van een koördinator. Als derde niveau fungeert de z.g. managementgroep waarin naast dit KVB circuit ook een circuit voor Langdurend Verblijf (LVB) gebundeld is in het kader van het instituutsbeleid. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het ziekenhuiswezen. Inlichtingen omtrent deze vakature kunt u inwinnen bij Zr. Stephana Kokke telefoon (01608) 1 59 20, toestel 211. Schriftelijke sollicitaties kunt u onder vermelding van vakaturenummer VB-133, richten aan het Hoofd funktieblok Personeel, Opleiding en Organisatie, Van Bergenplein 39, 4871 CD Etten-Leur. Samsom Data Systemen is een werkmaatschappij van de nv ICU. Informatie en Communicatie Unie. waarin zijn opgenomen de activiteiten van Samsom-Sijthoff, Wolters- Noordhoff en aanverwante bedrijven. In het buitenland is de nv ICU actief in Belgie, Groot-Brittannie en de Verenigde Staten De produkten en diensten van de bedrijven zijn o.a. leerpakketten, opleidingen, informatieve boeken, tijdschriften, planningsmiddelen, formulieren, automatiseringsdiensten en grafische activiteiten In totaal telt de nv ICU ruim 2500 medewerkers, waarvan er ongeveer 700 werkzaam zijn in het buitenland ICU Informatie en Communicatie Unie estel buizen bv is de grootste nederlandse producent van stalen buizen, estel buizen bv is een dochter maatschappij van estel hoogovens en heeft vestigin- gen te oosterhout (n-b), arnhem, maastricht en blerick. in verband met een uitbreiding van de teleprocessing en de invoering van een data-base systeem, vaceert thans bij de afdeling automatisering informatieverwerking van ons hoofdkantoor te oosterhout, de funktie van tot zijn/haar werkzaamheden zullen o.m. behoren: het ontwerpen van informatiesystemen en onderdelen daarvan het begeleiden bij de programmering van deze systemen het testen en invoeren van nieuwe of gewijzigde systemen en het opstellen van de hiervoor vereiste instrukties en procedures. voor een goede funktievervulling vragen wij naast een opleiding op tenminste havo-niveau: kennis van informatiesystemen en automatisering bij voorkeur ambi goede kontaktuele eigenschappen enige jaren ervaring in een soortgelijke funktie. een psychologisch onderzoek is in de selektieprocedure opgenomen. belangstellenden kunnen zich voor nadere informatie wenden tot de heer j.m. groot zwaaftink, telefoon 01620-29222 toestel 247. uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, estel buizen bv, postbus 39, 4900 bb oosterhout (n-b). estel buizen bv SATERDAG 5 SEPTEMB Rol Door Fo h, kl ROTTERDAM - Er ven Rotterdam. Dat dreven, maar toch... B. van Lient van de heel Rotterdam geen die blij is dat-ie oprot1 Van Lient heeft het over man met de hangende snot 1974 burgemeester van 's stad. Van der Louw is get schap (CRM) in het kabirn dam heeft daar - beschei pest over in. Want de socialistische burgemeester, bij zijn komst naar Rotterdam ge vreesd om "z'n grote waf fel en z'n bloedrode ge dram", is nu razend popu lair, een opvatting die dwars door alle geledingen loopt. "Verschrikkelijk jam mer dat hij vertrekt", zegt het vooraanstaande VVD- raadlid J. Reus. "Zo'n goe de burgemeester hebben we nog nooit gehad", meent mevrouw H. de Vos, die in haar eentje de CPN- fractie vormt. En ook de deken van Rotterdam, drs. A. van Oosterom is teleur gesteld nu André - want zo noemen ze hem allemaal - naar het Catshuis is geroe pen. „Een meer dan voor treffelijk bestuurder, alom Ihe eerste vlucht van het ïeuwste Britse vliegtuig jor de burgerluchtvaart, de Htish Aerospace 146, is een oot succes geworden. De IE-146 maakte vanaf het iegveld van Bae in Hatfield erthordshire) zijn eerste oefvlucht en na afloop liet bemanning weten dat de ichine zich geheel volgens rwachting had gedragen. BAE heeft ongever 350 iljoen pond sterling (5,35 Ijard gulden) voor de ont- kkeling van haar nieuwe odukt uitgetrokken. De ichine is ontworpen voor t vervoer van maximaal 9 passagiers over korte af inden. De met vier straal- itoren uitgeruste 'boemel is opvallend stil en zui- 0 De fabriek heeft er reke- meegehouden dat de le-I46 vaak genoodzaakt zijn gebruik te maken n kleine, oneffen vliegvel- n met een minimum aan orzieningen. eerste proefvlucht urde een uur en veertig tuten. Na afloop zei de ge- loerder dat de machine Precies zo had gedragen u/as berekend. Zij rea- •rae naar zijn mening uit- nd op de stuurbewegin- n zn bleek zeer stabiel en ™ikkelijk te vliegen te De honderden werkne mer fieli gad looi de r de prot hiru klei bela B. gen mee mee van 'AVANGER (DPA) - De Maatschappij Esso Euro- «ïderzoekt op het ogen- Waar en wanneer zij Jjunaderijen zal moeten n wegens overcapaci teit heeft de president-di jt Van de maatschappij, Weid, verklaard. Vol- Weid zal het oliever- 1 (j 'n .Europa als gevolg fe stbging van de prij- temen van 670 miljoen firn ~'aar op bet ogenblik 0 rtiljoen ton het jaar lbri7.?t betekent dat het lei-rf over twintig jaar Lijn niveau van 1970 ~t ADVERTENTIE WA McL MDI nen aan/ aan Ei aanl McE nis. 1 Ami De mini drag van zoud len lucht Zuid ling Ante vlieg

de Stem | 1981 | | pagina 6