Bijvoorbeeld de Golf C 5 september. Opening van het modeljaar'82 in een showroom vol nieuws. Het extra van Volkswagen en Audi zat hem tot nu toe naast de degelijke constructie vooral in de toegepaste, geavanceerde techniek. Per slot waren zij één van de eersten die gebruik maakten van de unieke, zelf-corrigerende stuurinrichting. Ook stonden zij aan de wieg van een nieuwe, verbazend stille, felle en toch zuinige diesel-generatie. Daarnaast baarden zij opzien met een 5-cilinder benzinemotor en introduceerden zij de 6 jaar carrosserie-garantie. Misschien dat tegenover al die technische hoog standjes soms wat weinig andere ingebouwde extra's stonden. Daar komt met de nieuwe modellen '82 de nodige verandering in. Want door hun verrassend complete uitrusting zijn de modellen '82 hun prijs'meer waard dan ooit. In de praktijk betekent dat méér veiligheid,méér comfort, méér luxe, zonder dat u daar voor extra betaalt. Door de nieuwe, heldere type-aanduiding (er is met, ingang van nu bij zowel de diesel- als benzinemotoren sprake van een C, een CL en een GL uitvoering) is het u voortaan meteen duidelijk welke extra's standaard bij het betreffende type zijn inge bouwd. Aan de hand van het lijstje hiernaast krijgt u een goede indruk hoe compleet bijvoor beeld het basismodel van de nieuwe Golf, de Golf C, is uit gerust. Maar ook de nieuwe Jetta's, Passat's, Scirocco's en Audi's zijn nu uitgerust als nooit tevoren. Wat het allemaal precies inhoudt, kunt u vanaf 5 september in de show room van uw V. A.G. dealer voor Volkswagen en Audi aanschouwen. P.S.: In diezelfde showroom kunt u - zolang de voorraad strekt - ook onderhandelen over een nieuw model '81 Volks- 1 voorruit van gelaagd glas 2 draaibare zonnekleppen 3 handgreep voor bijrijder 4 dashboardkastje met deksel 5 asbak achter 6 nieuw bekledingspatroon 7 anatomisch gevormde achterbank 8 vloerbekleding in twee kleuren (blauw of zwart) 9 deur- en zijwandbekleding in twee kleuren (blauw of zwart) 10 hoedenplank in twee kleuren (blauw of zwart) 11 handgreeplussen achter 12 beklede raamstijlen voor en achter 13 halogeen koplampen 14 ruitewisser op de achterruit met sproei-installatie 15 rembekrachtiger 16 verlichte bedieningselementen 17 regelbare instrumenten verlichting wagen of Audi. Wat zij aan nieuwe extra's missen wordt wellicht voor u door de interes sante prijs weer goed gemaakt!

de Stem | 1981 | | pagina 10