Van Campfort klasse apart Zeeuws KNVB-elftal was kansloos tegen Feyenoord Geslaagde team cross De Uitlaat won in Poortvliet FNVl Get nac Domburg Negende Badronde doden in Chin C-Junioren voetbalden in Zeist Al 400C 3Raöio ^3eu exclusieve MODESCHOENÉ Merijnt sport in 't kort HUIS DIERE Smit-Kroes n bang voor PTT-concurr OPRUIMING n-i kjxjuAti-^y^ w Van onze sportmedewerker DOMBURG - De 31-jarige Albert van Campfort was in de derde uitgave van de Domburgse stratenloop een klasse apart. De vliegende acteur uit het bij Ant werpen gelegen Hove lapte op het 1250 meter lange traject dat acht keer moest worden gelopen, de helft van het 80 koppen tellende deelnemersveld. Samen met zijn landgenoot Omèr van Noten en Huib Dale bout trok hij er gelijk nadat het startschot was geval len tussenuit. Dit trio beheerste de weer voortreffelijk door Dyna mo georganiseerde stratenloop in de beginfase. Daar na voerde van Campfort - enkele maanden geleden in de tien Engelse mijlen van Middelburg tweede achter Piet Vonck - een one man show op. Na drie ronden liet hij zijn gezellen via een flitsende demarrage in de steek, om onbedreigd naar de bloemen te daveren. Hij was trouwens de enige die de tien kilometer - door een aantal klimmetjes bijzonder lastig - binnen het half uur afwerkte. Na afloop verklaarde van Campfort wel schrik te hebben van zijn landgenoot Noten. Voor deze laatste, meer in zijn element op het nog langere werk, was de afstand te kort. Hij bleef op een kleine halve minuut hangen. Huib Dalebout was opnieuw de beste Zeeuw in het gezelschap. De AV'56 - atleet ging in de beginfase handig met beide Belgen mee, schakelde vervolgens, toen hij moest loslaten over op zijn eigen tempo, en zag zijn derde positie nimmer meer bedreigd. Frans Krijnsen liep zonder meer een knappe wedstrijd. Hij kon zich weliswaar niet mengen in het gevecht om de topplaatsen, maar wist zijn vierde stek keurig vast te houden. Vlak voor Cor Peute, die een sterke tweede helft kende, en slechts tien seconden te kort kwam op Krijnsen, Bij de veteranen was Ron Jansen zoals ver- wcht de sterkste. De THOR-atleet kwam in het to taalklassement als zevende over de streep. Achter hem vochten Ron Abuys en Helmut Ver- cammen verbeten om als eerste Zeeuw binnen te ko men. Het was Abuys die in de slotmeters duidelijk over de beste benen beschikte, en vijf tellen eerder werd afgevlagd dan Vercammen. Bij de dames was Brigitte de Nijs de in haar gestel de verwachtingen volledig in. Zij kwam als 46e bin nen in het totaalklassement, daarmee ruim een mi nuut voor haar voornaamste concurrente Trijnie Smeenge, die als 61e de verlossende streep bereikte. Uitslagen, stratenloop senioren: 1. Albert van Campfort, Sgola, België, 10 kilometer in 29.53.9; 2. Omèr van Noten, Wisp, België! 30.18.2; 3. Huib Dalebout, AV'56, 30.53.6;4. Frans Krijnsen, AV5®! 31.20; 5. Cor Peute, Dynamo, 31.30; 6. Henk Cysouw, AVR, 31.33; 7. Peter Wevers, THOR, 31.53; 8. Peter Hameeteman, Zeelandsport, 31.54; 9. Henk Nieuwdorp, AV'56, 31.57; 10 Jan de Bart, AV'56 31.58; 11. Kees Weststrate, Marathon, 32.03; 12. Patrick Hens, Sgo la, 32.33; 13. Frank Koolman, Dynamo, 32.35; 14. Ron Dellebeke, Marathon, 32.37; 15. Henk van Sprundel, RKHAV, 32.46. Vetera nen: 1. Ron Jansen, THOR, 10 kilometer in 31.40; 2. Ron Abuys, Dynamo, 32.27; 3. Helmut Vercammen, Marathon, 32.32; 4. Lou Dingemanse, Zeelandsport, 32.57; 5. Daaf Goedegebuur, AV'56, 33.48. Dames: 1. Brigitte de Nijs, AV Sparta, 35.19; 2. Trijnie Smeenge, Dynamo, 36.53. Lunenburg gokte goed... van onze sportmedewerker HOOFDPLAAT-Harry Lunenburg speelde in Hoofdplaat met vuur. Bij het ingaan van de laatste ronde - vijf kilometer voor het einde - verwisselde hij nog van fiets. „Ik had de gehele koers met een vast verzet gereden maar vertrouwde de zaak niet in de spurt, daarom pakte ik mijn fiets met pion", aldus de 29-jarige ex-professional uit Loosbroek, waar hij als zelfstandige een bakkerij heeft. Net op het moment dat Lunenburg van fiets verwisselde in de dorpskern van Hoofdplaat, spoot Peter van der Knoop weg uit de zevenkoppige leidersgroep die al voor half koers gestalde had gekregen. Martin Stroosnijder en Jan Poley wipte mee, terwijl wim de Waal, Jon de Krom en Co Blok niet meer bij de hoofdmacht zouden terugko men. Wie wel terugkwam was Harry Lunenburg die na anderhalve maand in-activi- teit wegens een bedrijfson geval, bewees de conditie weer te pakken te hebben. In de spurt die van ver door Pe ter van de Knoop - winnaar van de leiderstrui - werd in gezet kwam hij op het gepas te moment uit het wiel om naar zijn tweede seizoenzege te spurten. Het was nog een interes sante finale van een koers die verder een vrij saai ver loop kende. Op de snellopen de omloop van vijf kilometer was het moeilijk om weg te geraken. Na de eerste door tocht fietste vijf man lichtjes afgescheiden in de frontlijn. Die vijf waren Rob Bijvanck, Fons Meester, Theo Appel doorn, Han Harinck en John Winters. Natad ze vrij vlug weer tot de orde waren ge roepen bleef het gezelschap lange tijd bijeen, en kon al leen een actie van Tonny Huyzen worden opgetekend. De slag viel met nog 50 ki lometer te fietsen. Co Blok luidde onder de Zeedijk de beslissing in. Jan Poley en John de Krom waren de eer sten die aantikten, terwijl enkele kilometers verder Wim de Waal samen met Pe ter van de Knoop, Martin Stroosnijder en Harry Lu nenburg zich vooraan kwa men melden. Eer de mannen in het peloton beseften wat er gebeurd was, was de zaak al beklonken. In amper 10 ki lometer werd een minuut bijeen gefietst. Werner Wie me was de enige die achter aan een tegenaanval op gang probeerde te brengen. De Ij- zendijkenaar kreeg echter in deze beslissende fase van de wedstrijd geen steun, en pas toen het gat onoverbrugbaar was geworden vond hij in Adrie de Maesschalck en Gerrit van 't Geloof bondge noten. Zij zorgden ervoor dat het slapende peloton in twee stukken uiteen viel. In het achterste stuk belandde Henk de Jong - de gehele week door een zware kou ge veld en duidelijk niet in bes te doen - Kees Lazeroms en Ad 't Gilde. Lazeroms en De Jong zouden het vrij vlug voor gezien houden. In de jachtgroep deed men uitste kend werk, en men kwam zelfs terug tot op een dertig tal seconden met nog een 20 kilometer te fietsen. In dit peloton van 12 een heden wou Guido Paridaen met het oog op het veldritsei- Winnaar Harrie Lunenburg met de beide rondemissen. zoen weer aan de conditie schaven. Hij zou zijn inspan ningen niet beloond zien, want een lekke tube deed hem noodgedwongen van het toneel verdwijnen. Ook Ger rit van 't Geloof zoals ge bruikelijk een slag gemist maar weer hard werkend, en Theo Appeldoorn zouden nog lek rijden, maar konden hun weg vervolgen. Het had weinig te beteke nen want de zeven ontsnap pers lieten niemand meer bijkomen. Toen iedereen Pe ter van de Knoop verwacht te, die een sterke indruk ach terliet, werd het uiteindelijk de ervaring van Lunenburg die hem de zege bracht. Uitslag: amateurs, 1. Harry Lu nenburg (Loosbroek) 90 kilometer in 2 uur 13 minuten 23 seconden. 2. Peter van de Knoop (Haarlem), 3. Jan Poley (Kruiningen), 4 Martin Stroosnijder (Kruiningen), 5 op 8 sec. Wim de Waal (Axel), 6 op 12 sec. John de Krom (Hoogerheide), 7 Co Blok (Wemeldinge), 8 op 1 min.8 sec. Jack van de Toorn (Zevenber gen), 9 Adrie de Maesschalck (Axel), 10 Werner Wieme (Ijzendij- ke), 11 Tonny Huyze (Goes), 12 Rob- by Meijer (Krabbendijke), 13 Rob Bijvanck (Sas van Gent) 14 Ad Po lak (Heinkenszand), 15 Richard Thijs (Etten-Leur), 16 Leen Poort vliet (Dirksland), 17 op 1 min.20 sec. Theo Appeldoorn (Roosendaal), 18 op 1 min. 25 sec. Gerrit van 't Ge loof (Oudenbosch) 19 op 4 min. Pe ter Kivits (Breda), 20 Fons Moens (Terneuzen). door Romain van Damme BRUINISSE - Het verschil tussen Feyenoord na een week training en het Zeeuwse KNVB-elftal, bestaan de uit amateurs die nog volop in de stille periode zit ten, is zes doelpunten. Dit verschil in het voordeel van de profs, op weg naar de aftrap van de competitie, be tekende voor de Zeeuwen ondanks de ruime neder laag zeker geen afgang. „We lopen nog te veel met de bal. Te veel goede aanvallende mogelijkheden worden daardoor teniet gedaan", zei Feyenoord-trainer Jezek dan ook terecht over de toch wel tegenvallende pres tatie van het Rotterdamse keurkorps. Tegenvallen deed Feyenoord zeker gedurende het eerste half uur van de tweede helft. In die periode lukte er bijna niets en werd er enorm chaotisch ge voetbald. Alleen Willem van Hanegem bleef de diri gent op het middenveld. Een rol die hij voorlopig ze ker gaat vervullen. Jezek: „Van achteruit opbouwen en passes verzor gen is een van zijn sterkste kanten. Ik heb dan wel verschillende patronen op papier staan, maar Willem zal toch als middenvelder het beste uit de verf komen, denk ik". Trouwens over de terugkeer van 'de Krom me' naar de kuip was Jezek toch bijzonder te spreken. „Momenteel komen er al meer mensen bij ons naar de trainingen, dan er naar verschillende wedstrijden in de eerste divisie gaan kijken. Alleen omdat Willem er weer bij is", merkte hij op. Ondanks dat het niet erg vlotte bü de Rotterdam mers, gingen ze toch met een riante voorsprong de rust in. Nadat Zeeuws-elftal-doelman Dijkhuizen zijn handen al eens mocht warmen aan een knal van Van Til, schoot Brard in de twintigste minuut Feyenoord onverwachts op voorsprong (0-1). Groenendijk knalde even later keihard net naast de veste van Dijkhuizen, waarna Wim van Til nog voor er een half uur ge speeld was nummer twee buiten bereik van Dijkhui zen in de touwen knalde. Groenendijk schoot even la ter nummer drie binnen na een aarzeling in de Zeeuwse defensie, terwijl de vierde treffer door Pier re Vermeulen op slag van rust werd gescoord. Ver meulen mocht een penalty verzilveren nadat Dijkhui zen de doorgebroken Budding te veel had gehinderd. Voor arbiter Van der Linden was dit voldoende om de bal op de stip te leggen. De Zeeuwse formatie kon er aanvallend gedurende die eerste helft weinig tegenover stellen. Slechts een schot van André Schilleman had beter lot verdiend. Verder vielen er enkele goede individuele acties te no teren van onder andere Paul van der Hooft. Maar luk te het eenmaal, dan werd er onverbiddelijk de beuk ingezet. Toen Van der Hooft dan ook voor de derde maal, deze keer door Van Hanegem, werd neergezet, bleef hij dan ook geblesseerd liggen. Tijdens de tweede helft raakte Levien van Belzen door de harde aanpak van zijn opponent wat gepi keerd. Wijnstekers liet hem een paar maal flink voe len dat hij er ook was en dat pikte de Zeeuwse spits niet. Vee schoot Van Belzen hier niet meer op omdat Wijnstekers totaal niet reageerde op zijn opmerkin gen. Van Belzen was overigens de plaats van Paul van der Hooft in komen nemen, terwijl Jan Hamelink Klaas van Belzen had vervangen en Wim Verpoorte de plaats van Dijkhuizen onder de lat had ingenomen. Wim Geluk mocht eveneens optreden in de tweede pe riode, hij nam de stek op het middenveld over van Huib Meerman. Ook aan Feyenoord zijde werden de wisselspelers gebruikt. Van Engelen werd goalie in de plaats van Hiele, Wotte kwam er in voor Brard, ter wijl Bouwens tijdens de eerste helft al geblesseerd was uitgevallen. In zijn plaats kwam Troost zijn op wachting maken. Laatstgenoemde was het ook die de vijfde treffer liet aantekenen. Dit gebeurde na ruim een half uur chaotisch voetbal zonder ook maar enig goed overleg. In die periode kwamen de Zeeuwen zelfs even goed opzetten. Met name Frans van der Pijl groeide toen naar een acceptabel niveau. Alleen had hij pech met zijn afwerking. Eerst knalde hij een vrije trap rake lings over en even later schoot hij een voorzet ineens net naast de Feyernoord-veste. Aan de andere zijde had Verpoorte enkele malen geluk dat paal en lat een doelpunt voorkwamen. Het 'keeper-geluk' was hem blijkbaar goed gezind. Overigens toonde Jezek meer dan gewone belangstel ling voor de Terneuzen-doelman. Zeker toen hij ver nam dat Verpoorte nog maar net 21 jaar was. „Ik zou graag nog een goed doelman erbij hebben", zei hij veelbetekenend. Desondanks kon ook Verpoorte niet verhinderen dat Wokke met een kopbal de eindstand op 0-6 bepaalde. Zeeuws-elftal coach Jo de Waal bleef ondanks de nederlaag achter zijn jongens staan en stelde: „De jongens hebben hun best gedaan, meer kunnen ze niet. Zeker in deze periode is het voor hen erg moeilijk, maar desondaks blijft het voor hen een geweldig iets. Feyenoord spreekt toch nog altijd aan, al vielen ze met name tijdens de tweede helft behoorlijk tegen". Rinus Verberkmoes. (Van onze sportmedewerker) VLISSINGEN - Het actieve bestuur van de motorsport- vereniging „De Uitlaat" in Vlissingen, dat organisatorisch dit seizoen al eerder aan de weg timmerde met een KNMV Jeugdcross en twee nationale crosses, heeft zaterdag voor een nieuwe stunt gezorgd. Op het terrein aan de En- gelandweg in Vlissingen- Oost werd namelijk voor de eerste maal in Zuidwest-Ne derland een drieuurs team cross gehouden., onder aus piciën van de KNMV. De deelname stond open voor alle KNMV-leden vanaf 16 jaar, die in het bezit wa ren van een trainingspasje en men mocht uitkomen op een 125,250 of 500 cc-crosser. Elk team bestond uit drie coureurs, waarvan er één in de baan mocht komen (niet langer dan 30 minuten). Winnaar werd het team dat de meeste ronden had afge legd of het trio dat als eerste door de finish ging bij een gelijk aantal ronden. Er werd afgelost volgens het estafettesysteem met vlaggencode. Van de vijftien coureurs die in actie kwamen, hadden Kees Hanse, Sjaak Meul- meester en Frank Hontelé zich na een uur verzekerd van een kleine voorsprong. Zij moesten echter kort daarop de leiding afstaan aan het sterke trio Ronnie Stroo, Eddy Eversdijk en Kees Zuidhof, dat daarna bleef domineren en de winst niet meer uit handen gaf. Deze teamcross over drie uur mag bijzonder geslaagd heten en op zaterdag 1 augustus kan men dan ook een dergelijk duel opnieuw tegemoet zien. Bij het winnende drietal, Ronnie Stroo (Souburg), Ed dy Eversdijk (Kapelle) en Kees Zuidhof (Kwadendam- me), etaleerde vooral laatst genoemde grote kwaliteiten. De uitslag luidt verder: 2 Kees Hanse (Goes), Sjaak Meulmeester (Koudekerke), Frank Hontelé (Fij naart), 3 Dennis den Engelsman (Middelburg), Gert Meijers (Sou burg), Rogier Dijkhorst (Ossen- drecht), 4 Marcus van Kempen (Souburg), Cees Cornelisse (Nieuw- land), Leo Ovaa (Souburg), 5 Ben nie Poppe (Meliskerke), Hans Brouwer (Aagtekerke), Louw Krij ger (Meliskerke), 6 Ron Leijnse (Middelburg), Ollav Heijt (Halste ren), Dick de Kunder (Kapelle), 7 Peter Lampio (Vlissingen), Wim van de Berg (Gapinge), Jaap van Tatenhove (Vlissingen), 8 Henk Buijs (Middelburg), Wim Allaart (Colijnsplaat), Piet de Viser (Mid delburg), 9 Siem Janse (Middel burg), Adrie van Beek (Souburg), Jan van Maldegem (Halsteren), 10 John Breen (Ossendrecht), Wim Kerkhove (Middelburg), Charles Borgs (Vlissingen). van onze sportmedewerker IJZENDIJKE-De Ijzendijkse amateur Arnold Claeys heeft in zijn eerste wedstrijd in deze categorie, verreden in het Belgische Knesselaere een knappe negende plaats behaald. Van de 46 vertrek kers kwamen met de meet in zicht twee renners met een minimale voorsprong voor op. Claeys finishte als negen de in de massaspurt. (Van onze sportmedewerker) POORTVLIET - Christ Hollemans heeft zijn goede vorm van de laatste weken zaterdag onderstreept met een zege in Poortvliet. De coureur uit bergen op Zoom, die deze maand al eerder met de bloemen reed in Westkapelle enSprundel, had in het Thoolse plaatsje in de eindsprint alleen af te rekenen met zijn streekgenoot John de Crom. Het trio René Boeren, trok René Boeren weg toet Thijs Fase en Wim Jeremi- het rondenbord het cijfer j sasse dat in de slotfase een furieuze jacht had ontketend kwam weliswaar in de laat ste meters nog in het wiel van de leiders maar reikten niet verder. Reeds in de tweede ronde viel in feite de beslissende ontsnapping te noteren in deze koers voor amateurs. John de Crom, Christ Holle mans, René Thijs, Theo Ap peldoorn, Gerrit van 't Ge loof en Fons de Meester to gen toen op pad. Een rondje of zes bleef dit zestal met hooguit 40 meter voorsprong voorop draven maar toen leek het peloton opeens in slaap te wiegen. De winst van de mannen in de front lijn liep op tot ruim een mi nuut en toen werd het sein in de groep op rood gezet. Een jachtgroep van zeven man onder aanvoering van Rob Bijvank en Thijs Fas we en gecompleteerd door Boe ren, Akkermans, Verboom, Jeremiasse en Nap Hage kreeg na een achtervolging die elf ronden duurde aan sluiting. De helft van de wedstrijd zat er toen op en het restant van het veld, dat geen enkel initiatief had ge toond toen de jagers op pad waren gegaan, kreeg kort nadat de leidersgroep van dertien man zich had gefor meerd, een lap aan de broek. Zeer tot ongenoegen van de toeschouwers, die overigens toch nog wel aan hun trek ken kwamen tijdens de pre mie-sprints, waarin John de Crom zich niet onbetuigd liet. Met nog tien ronden te gaan ging Christ Hollemans als blikvanger fungeren. Zijn sprong in de ruimde ge tuigde van moed en wils kracht maar een eveneens imponerende John de Crom kreeg een rondje later reeds aansluiting. Achter dit twee tal dat 20 seconden winst kreeg werd het tempo opge schroefd en dat had tot ge volg dat Verboom en Akker- mans moesten lossen. Uit het restant van de volggroep Van onze sportmedewerker AXEL - Ter afsluiting van het seizoen trokken de Zeeuwse C-junioren onder leiding van afdelingstrainer Jo de Waal en jeugdbestuur- der Adrie Traas drie dagen naar Zeist. Op de voetbalvelden van het KNVB sportcentrum werd daar aangetreden te gen de selecties van Haar lem, Dordrecht, Den Haag en Amsterdam. Tegen de leef tijdgenootjes uit die afdelin gen werd twee maal gelijk gespeeld en een maal gewon nen en verloren. De wed strijden tegen Haarlem en Dordrecht werden met een 1-1 eindstand besloten. De treffers aan Zeeuwse zijde kwamen hier op naam van Leo Keizer (Vlissingen) en Arjan Visser (Bruse Boys). Bijzonder goed op dreef wa ren de junioren tegen Dor drecht. Deze selectie werd met 4-0 verslagen door tref fers van Leo Keizer, Prem Ganpat (Terneuzense Boys) en twee keer Franky Neve (HW'24). De geselecteerde!) uit de afdeling Den Haag bleven te sterk voor de Zeeuwse formatie. Met 3-0 werden zij door dat team verslagen. aangaf en toen Boeren stem kreeg van Wim Jeremiasst en Thijs Fase kwamen de twee koplopers toch nog gevaar. Zoals reeds vermeld red den zij het op het nippertje, van kop af spurtend hield Hollemans zijn streekgenoot De Crom achter zich, evenals de winnaar een ster ke indruk achter liet. De Crom stak overtuigend leidersprijs op zak. van de in totaal 50 ronden die moesten worden afgelegd flitste liefst 44 keer als eerste voor! bij de jury-post. René Boeren toonde ziet de snelste van het volggroep. je van drie en Theo Appel doorn die zich tegen het ein de had losgemaakt uit het restant van de eerst gefor meerde leidersgroep reikte daarmee nog naar een klassering. Bij de nieuwelingen bracht een vroege vlucht van zes renners de beslissing. Zij kregen al vrij snel anderhal ve minuut winst en de koek was toen voor hen gebakken. Het peloton wist weliswaar nog wel wat van de schade te herstellenmaar in het voor ste gelid bleef men ruim schoots buiten schot. Peter van de Klundert toonde zich in de eindsprint de selste. Uitslagen: Amateurs: 1C. Holle mans (Bergen op Zoom) 85 kilome ter in 2.06.18, 2 J. de CXrom (Hoo gerheide), 3 R. Boeren (St-Wille- brord), 4 T. Fase (Oud-Vossemeer), 5 W. Jeremiasse (wemeldinge), 6 op 36 seconden T. Appeldoorn (Roo sendaal), 7 op 40 seconden N. Hage (St.-Maartensdijk), 8 R. Bijvank (Sas van Gent), 9 F. de Meester (Et ten-Leur), 10 R. Thijs (Etten-Leurj, 11 op 1.10 G. van 't Geloof (Ouden bosch), 12 H. Akkermans (Zeven bergen), 13 M. Verboom (CJoes), 14 op een ronde P. Hoondert (Hein- kenszand8, 15 R. v.d. Steen (Etten- Leur), 16 P. Jaspers (St-Wille- brord), 17 J. Winters (Staphorst), 18 P. den Braber (Fijnaart), 19 J. Aar- nouds (Rijsbergen), 20 M. Marien (Wouw). Nieuwelingen: 1 P. van de Klun dert (Hoogerheide) 40 km 1.00.40,2 J. Thalen (Spijkenisse), 3 P. van Haren ('s Gravendeel), 4 P. Bol (Hoeven8, 5 R. Zijlmans (Steenber- gen8, 6 M. Rommens (Roosendaal), 7 op 30 seconden R. Lems (Utrecht), 8 P. Bouwens (Steenbergen), 9 B. Rasenberg (Terheijden), 10 J. van Trijp (Putte), 11A. van de Linde loof (Etten-Leur), 12 R. Ales (Am sterdam), 13 S. Sienders (Zwijn- drecht), 14 J. Tak (Oud Gastel), 15 R. Moorman (Nieuwegein), 16 R Groenenberg (Hoogvliet), 11 J Rammelo (Philippine), 18 J. Struijk (Woudrichem), 19 C. de Caluwé (Terneuzen), 20 M. Gunst (Yerseke). DOMBURG - Donderdag avond wordt de negende Badronde van Domburg ge houden. Een wielerwedstrijd voor amateurs die ook nu weer werd georganiseerd door de Vereniging van On dernemers Badplaats Dom burg in samenwerking met de RTC Theo Middelkamp- Om zeven uur lost burge meester Diepenhorst het startschot en dat gebeurt traditiegetrouw met een dubbelloops j achtgeweer. Onder de 60 deelnemers- die 84 kilometer moeten af leggen, bevinden zich promi nenten als Wim de Waal' Theo Appeldoorn, Gerrit van 't Geloof, Cees van Dong® Ruud van der Rakt, TM5 Fase, Adrie de Maesschal* Cees Lazeroms, Cees Spaans- Tonnie Huijzen, Ad Pol® Henk de Jong en Jac. Ver- brugge. Start en finish liggen oPö Markt. f re»cooP «ewraoqd o* at horen ^'3 een C v en hel kor«i ir ,mrners uenOoizeoclen P -»p de drlei ie.' Kantoren te Breda/ Van een onzer verslat MIDDELBURG - i den bezoekers van I festival, dat het aft weekeinde in de burgse veilinghalle houden, hebben ix entree van 25 slechts enkele min kende popgroepen werk gezien. Re( verdwijnen van o tor Jaap Bakker m gulden. PEN HAAG - Staatss» ris Smit-Kroes (Verke Waterstaat) is niet bani Ie buitenlandse PTI lurrent Hermes Ve Service, die zich op d derlandse markt voor ïetpost gaat storten Stem maakte daar on melding van. Het CDA-Kamerlid I dijk is wel verontrust deze PTT-concurrent e dan ook maatregeler vraagd van de be winds we. Maar Smit-Kroes het Kamerlid er op d PTT slechts pakjes en paketten tot 10 kilo ver Hermes gaat paketten kilo vervoeren. Volgens Smit-Kroe Hennes niet alleen de maar ook particuliere voersbedrijven gaan b curreren. Overigens Hermes tegen ongevee zelfde tarieven als de P' de particuliere vervoe werken. PEKING Bij de ove minger in de Chinese vincie Sichuan zijn tot al meer dan 4000 m verdronken. Miljoenen Chinezer gemobiliseerd om te v« men dat nog meer dijke de Jangste-Kiang do ken. In Sjanghai, mee 1500 kilometer stro waarts, wordt rekenii houden met het onder lopen van de stad. (ADVERTENTIES KARNEMELKSTRAAT 10- B TELEFOON 076-13377? PROFITEER NU! Mayfair, Reigerstraat Breda. Daar zag Herman g< brood in

de Stem | 1981 | | pagina 14