«I Echt goed ben ik nog niet Sterke 1 500 meter van Jan de Waard ,ERRIE MUHREN WEG UIT Trimmers ie PP Groots handbal- toernooi in Vlissingen aars S MR. A.W. VROOMEl )0N- EN WINKELHUIS I STEM icepunt K EERSTEJAARS AMATEUR ROB BIJVANK: ni 99 Finale Van Waes- toernooi Zeeuwse renners actief in België PAGINA SPORT 3 EN WINKELHUIS ÏINT-JANSTEEN PE2E5I] EÖ i huis in de krant mensen over de vloer. s7 I MAASTRICHT - Afgelopen weekend nam Gerrie buhren, stormachtig toegejuichd door het publiek t De Geuselt, afscheid van MVV en de eredivisie. _o i Willem II sloot Nederlands technisch meest [egaafde voetballer zijn carrière in zijn vaderland lefinitief af.' Jeugddag in Oostkapelle Zeeuws uefa- elftal won De Schelde wijdde nieuw zwembad in CD-junioren strijden in Zierikzee aTERPAG 13 JUN11981 I jhaaül'^yt T14 te HULST AG 23 juni 1981, 's-namiddal )en Ouden Arend" aan de Brf te Sint Jansteen, ten verzdj ipalen, openbaar verkopen: nagazijn, erf en tuin aanl 12 te Sint-Jansteen, gem. Hd kend gemeente Hulst, sectia oot 4,89 are. winkelhuis heeft 2 verdieping winkel, 7 kamers, gang, keuk en open berging, terwijl bo^j zich bevinden: kamer, keu' t ligbad, toilet en zolder, na betaling van de koopsom.] en: vanaf 1 juli 1981 voorrer maandagen 15 en 22 juni a.s, verder in overleg met notari )som binnen 30 dagen na de en binnen 8 dagen na de veiliij chtingen ten kantore van vo| is, 's-Gravenhofplein 9 te Hil i5). toevallig iemand 5000 gulden biedt voor uw huis pakt u z'n bod misschien, dvertentie kost stukken minder rekt meer bieders, want laar weet van wanten en kranten V Er is 'n vlakbll uw daur 3oeWiandel Passage 3 as sage 13, tel. 01155-1208 Mevr. Neve W. Alexanderstr. 4 tel. 01148-2250 Rayonkantoren: 4ieuwstr. 9 01150-17920 Steenstr. 14 01140-3751 (lokstr. 1 01100-28030 Torenstraat 5 01184-19910 (Van onze sportmedewerker) sas VAN GENT - „Iedereen die van plan is te gaan koersen zou ik willen adviseren hiermee pas bij de iteUwelingen of junioren te beginnen. De jeugd van acht of negen jaar kan beter gaan fietscrossen in „laats van koersjes rijden van vijf kilometer. Als je als fietscrosser begint, kun je later een loopbaan als wielrenner opbouwen. Meteen met koersen is fout naar mijn smaak. Dan duurt het te lang. Dat is mijn ervaring althans. Ik ben zelf ook zo begonnen, maar ik zou het nooit meer zo doen", zegt eerstejaarsama teur Bob Bijvank, een succesvolle en talentrijke cou reur uit Sas van Gent. Zijn advies is bedoeld voor aspirant-wielrenners in de dop. En Bijvank weet waar hij over praat. Niet zo verwonderlijk dat de Sasse coureur vorig seizoen, toen hij nog bij de junioren reed, enige tijd de bekende pijp aan Maarten gaf. De reden: de toenmalige sup portersclub van Bijvank stopte er mee en is trouwens nog niet opnieuw begonnen. Bijvank: „Soms was ik het wielrennen gewoon beu. Daar kwam nog bij het eebrek aan tijd en enkele andere bijkomstigheden en al die factoren samen leidden ertoe dat ik het echt niet meer zag zitten. Oorzaak was volgens mij ook dat ik te vroeg met de wielersport begonnen ben. Ik reed al acht jaar en was volledig uitgekeken op deze tak van sport. Mijn allereerste wedstrijd was in een volks- koers in Graauw. Daar werd ik tweede en ik heb toen onmiddellijk een licentie aangevraagd. In datzelfde jaar werd ik clubkampioen van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen. Het wielrennen ging alles voor me betekenen. In de volgende categorieën, bij de 12-, 13- en 14-jarigen won ik nog zo'n 45 koersen en ook daar was ik voldoende gemotiveerd. Bij de junio ren hegb ik zelfs nog op de baan gereden, met als sterkste specialiteit de achtervolging op de baan". „Ondanks dat Bijvank enige tijd gebaald heeft van de wielersport is hij nu weer helemaal terug. De overstap naar de rijen van de amateurs is hem alles meegevallen. En de prestaties zijn goed te noemen. Regelmatig is hij vooraan in de kopgroep te vinden. In IJzendijke kwam hij als derde over de meet, in Hans- weert als vierde, Hulst als zesde en in het Belgische Deinze boekte hij zelfs zijn eerste seizoenoverwin ning. Bijvank: „Een echt goede amateur ben ik nog niet. Daar moet ik nog teveel voor leren en kom ik nog aan kracht tekort. Elke koers steek ik nog wel wat op. Daarom ook fiets ik mee in de klassiekers, om de no dige ervaring op te doen. Want kans op een overwin ning heb ik daarin nog lang niet. Zo heb ik veel ge leerd tijdens een driedaagse wedstrijd in Oostenrijk. Ik heb daar voor het eerst geklommen. Niet zoals in Limburg een minuut of vijf, maar vele malen langer. Hierdoor ben ik weer een ervaring rijker geworden. Bij de amateurs wordt veel harder gereden dan bij de junioren. Het tempo ligt veel hoger en demarrages zijn feller. Hier is een aanpassingsperiode noodzake lijk, zeker voor een amateur die elke dag zijn normale werk heeft". Bijvank neemt echter wel eens een extra vrije dag om te kunnen trainen. „Dit jaar kon ik voor het eerst twee ochtenden vrij nemen om te trainen. Maar daar moet ik wel een deel van mijn salaris voor inleveren uiteraard. Dat is ook de reden dat ik in het voorjaar weinig presteer, 's Avonds trainen is er dan niet bij omdat het dan te vroeg donker is en overdag kost het gewoon te veel geld. Om tot goede prestaties te kun nen komen heb je in feite een sponsor nodig. Anders wordt het te duur, of je moet steeds vooraan eindigen. Maar iemand die nog moet groeien heeft steun nodig", besluit Bijbank. Ron Bijvank, de talentvolle eerstejaars amateur uit Sas van Gent, die in het Belgische Deinze zijn eerste overwinning in het amateurgezelschap boekte. Gooi het spel open I Op 15 juli moet Gerrie Muhren zich in Hongkong meiden, jaar George Knobel op hem wacht en waar hij met Theo de tg, Joop Wildbrett en Jan Verheyen zeker een seizoen zal Klballen voor de club Seiko. I.Va drie jaar Sevilla een nieuw buitenlands avontuur voor ferrie Muhren en wellicht zijn laatste, iü Jaar is hij nu en g altijd bezeten van voetbal. Daarom is het triest dat hij It zoveelste topvoetballer is die zijn carrière afsluit in het penland, ver uit het zicht van de Nederlandse voetbalwe- leld, die de laatste jaren nauwelijks verwend is met werve nde acties, waarover met respect werd gesproken. technische vaardig- |tid met de bal is vaak be- maar de vraag is of ]j ooit de kans krijgt zijn nis voldoende over te rengen op de jeugd. In ieder pal gaat door Muhrens rek weer een jaar ver lo om de jeugdvoetballer lts bij te brengen waar hij |lf later iets leuks mee zal nen doen en dat ook de [tvliezen van de supporters telt. Muhren behoort in jsr geval tot het ras voet dat in Nederland pjwel is uitgestorven, want technische vaardigheid op velden loopt ziendero- terug. (Gerrie Muhren heeft thts enkele malen de show j MVV kunnen stelen met nies die onnavolgbaar blij ft Maar zijn echte trut.' prvan zelfs Braziliaanse letballers zouden water- Men, bleef nog dit afgelo- P seizoen achterwege, faardoor zijn belofte ooit eens een opvallende ac- (;e ondernemen, niet werd Jgelost. («Je moet maar eens in de 11 komen kijken wat ik r met de bal", lacht hij ■"eigen teleurstelling weg. ■P het veld krijg je daar ff rf'mte voor. Als je iets s bedenkt ben je al drie P overhoop gehaald, pdat je de bal hebt aan- Pjten, is het gebeurd met |Je krijgt een loper of een popper naast je. Conditio- r ff het voetbal dan wel £77 kerker dan vroeger, iJ a"tatief zijn we ■li vndenkelijk peil ge- f„ nu Tahamata en komen minder uit de ■„.ffWoeger. En met Re is. GW, die een keer I® vier duels kan uitblin- l'pt hij dan ruimte l|Svajf zijn direkte tegen- Ktlüi.11 ^e,'k voetballen .fnische hoogstandjes idijV erlaud niet meer ÏlÜ Muhren bleek bij i(j,!er.'n Nederland, na i»jthor,'n Spanje (Sevilla) !ffald ie hebben, erg 'fe indruk van de neer- „,fn het Nederlandse sm! »Maar daar zijn Eers zelf voor een be lli! gedeelte de schuld j. p°m boeit het voet- J'hngeiand en West- fctie nog wel? Iedere haiT deg*nt men hier voornemens, maar wedstrijden leen aantal rnpnt weasinjaen n ierug op het voor- Rarom „Van doelpunten, jr.rj ffi men in Neder- beginnen met de fatte halen want die 1 d(,flIïfeter °i 30 achter ie Snelle spelers ntoervolgens ook niet Oedf als je dan d! PUnrT- gepasseerd Iftejp? J? die laatste man jooi het spel open en houdt je voorhoedespelers daar waar ze horen en laat ze niet verdedigen. Het lijkt me moeilijk in Nederland een stap terug te doen. Vroe ger kon het wel, al had je toen anders gevormde voet ballers. Als Aiax niet die sterke periode had gekend, was ik al veel eerder naar het buitenland gegaan". Ook Gerrie Muhren vindt het peil van de Nederlandse oefenmeesters, op enkele uit zonderingen na bedenkelijk laag. „Ik zeg altijd: de trai ners in Spanje zijn beter dan de trainers in Nederland. Maar dat is een geluk voor het voetbal in Spanje. Wat onze trainers ervan af weten, dat is toch ongelooflijk, maar daar gaat het voetbal wel aan kapot. Ook de spelers zelf hebben schuld, dat wil ik nog even benadrukken. Als je een keer zwaar traint moet je de kritiek vanuit de spelersgroep eens horen. Dat kan niet, want dan worden ze moe. Toch weet iedereen dat het goed is en dat je een goede conditie nodig hebt. Als iemand bij een duurloop vooroploopt en er flink aan trekt, wordt hij voor gek versleten. Ik loop ook niet graag maar als ik het toch moet doen, doe ik mijn best. Duurlopen voor voetballers vind ik sowieso funest. In Spanje deden ze bepaalde dingen toch wel beter dan hier. Bijvoorbeeld grond- gymnastiek, coördinatie van het lichaam, valtechnieken enzovoort. Dat zie je hier toch nooit. Alleen aan het be gin van het seizoen wordt iets gedaan aan buikspieroe feningen, zodat je drie dagen niet kunt eten. Daarna wor den deze oefeningen een heel seizoen niet meer gedaan. In Spanje elke training, min stens een half uur. Als je in Nederland bepaalde spelers ziet vallen, liggen ze ook echt. Spaanse voetballers ra ken bij een val nauwelijks de grond; het is veel atletischer en dus mooier om te zien"'. Gerrie Muhren debuteerde op zijn 22ste jaar in het eer ste team van Ajax. Hij werd een meester op het midden veld, waterdrager voor Cruijff en in opdracht van Michels steeds spelend in dienst van het resultaat. „Karakter was in die jaren niet mijn sterkste punt, maar Barry Hulshoff zorgde ervoor dat ik dat kreeg, zoals ik hem techniek aanleerde door steeds met elkaar te oefenen. Ik heb weieens va ker gedacht, als ik in Am sterdam was geboren in plaats van Volendam, was ik misschien een stuk brutaler geweest. Als je me nu in de zaal bezig ziet, zeg je mis schien ook dat ik dat beter had kunnen doen dan voet ballen op het veld. Barry weet precies wat ik allemaal Gerrie Muhren kan als voetballer. Johan Cruijff en Piet Keizer heb ben vroeger vaker lang staan te kijken tijdens de training en ze zeiden dan: hoe is het in godsnaam mogelijk. Maar tijdens de wedstrijden heb ik teveel moeten toegeven aan de opdrachten van Michels. Als ik mezelf kan zijn, durf ik, zoals ooit in het volge pakte Don Bernabeu-stadion van Madrid de bal op mijn voet te laten springen, wel tien keer achter elkaar. Bij Sevilla deed ik dat regelma tig, want daar vroeg men ge woon om. Ik heb er tot op de dag van vandaag nooit spijt van gehad dat ik vlak voor het WK-voetbaltoernooi in Duitsland bedankt heb voor Oranje. Het Nederlands elf tal interesseerde me niet zo veel. Als het effen kon, vond ik wel iets om te bedanken. Alleen Ajax telde, dat was alles voor me. Ik heb daar een geweldige tijd gehad. En daar zou ik best wat voor te rug willen doen. Maar krijg ik ooit de kans? In Neder land lijkt geen geld meer te zijn om iets extra's te doen, zeker niet voor de jeugd. Dus trekken we maar naar het buitenland. Nederland is slechts een klein onderdeel van Europa en de mensen stappen steeds sneller de grens over. Dat gaat dan wel ten koste van het voetbal in ons land. Vroeger leerden wij van de vedetten als Wil kes, Lenstra en Moulijn. De jeugd nu heeft bijna geen goede voorbeelden meer, jongens van wie ze iets kun nen leren of die ze in hun eigen spel willen copiëren. De besten spelen allen in het buitenland, die zie je dus niet meer in actie, hoogstens en kele malen per jaar op de te levisie. De uittocht van vele goede spelers heeft ook iets te maken met het bestel in Nederland, denk ik. Je mag hier geen uitzonderingsposi tie innemen, iets uitzonder lijks mag je ook niet kunnen, want dan wordt je meteen op je vingers getikt. Dus wat krijg je: een grauwe massa, een eenheidsworst. LEWEDORP - Het voor de 6de keer door Lewedorpse Boys georganiseerd Burgem. van Waes-toernooi kent za terdag (vandaag) zijn finale. Aan dit toernooi waaraan alle 11 verenigingen van de gemeente Borsele hebben deelgenomen zijn spannende finale-wedstrijden te ver wachtten op het sportterrein aan de Korenweg te Lewe- dorp. Als finalisten zijn be kend geworden na de voor wedstrijden Heinkenszand 1 zat. - Nieuwdorp en SVd uit Driewegen. Deze 3 clubs spe len een onderlinge competi tie en tijdsduur van de wed strijden is 2x20 minuten. OOSTKAPELLE - Van daag organiseert de gymna- tiekvereniging MTV '69 uit Middelburg in de omgeving van Oostkapelle, met als startplaats de speelweide voor het kasteel Westhoven, de jeugddag van de Zeeuws Brabantse Turnkring. MIDDELBURG - Het Zeeuws UEFA-elftal met spelers tot 19 jaar heeft in Neuss (bij Düsseldorf in Duitsland) een sterk bezet internationaal toernooi ge wonnen. Tijdens het voor de zesde maal gehouden Norbert Mö- bius Gedachtnisturnier, ge organiseerd door de Polizei und Feuerwehr Sportverein Nordtstadt Neuss heeft de Zeeuwse selectie, onder lei ding van trainer-coach Jo de Waal prima wedstrijden ge speeld en bereikte uiteinde lijk een positief doelsaldo van 15-0, de eerste plaats, de wisselprijs voor de meest sportieve ploeg, terwijl voor het totaal optreden van het team de Sint Quirinistahler van de stad Neuss in ont vangst genomen kon worden. VLISSINGEN - De Vlis- singse handbalvereniging Walcheren houdt op zater dag 13 en zondag 14 juni voor de zeventiende maal een groots opgezet handbaltoer- nooi. Aan dit toernooi, dat op het sportpark Bonedijke wordt afgewerkt, nemen 22 verenigingen deel. Op zaterdag 13 juni spelen de aspiranten, pupillen en welpen in de leeftijd van 6 tot en met 15 jaar. Het totaal aantal deelnemers in deze categorieën bedraagt 750. De aanvang is om 11.30 uur en de prijsuitreiking is gepland op 16.30 uur. Zondag 14 juni handballen de junioren en senioren. Een totaal aantal van 650. De aanvang dan is half tien 's morgens en de prijsuitrei king volgt om 17.00 uur. De deelnemende vereni gingen zijn: Atlas (Hein kenszand), Be Fair (Breda), DES '69 (Weert), EMM (Mid delburg), GSC (Goes), HV Haslau (Elsloo), De Hollan- diaan (Vlaardingen), Honte- nisse (Kloosterzande), HVH (Hulst), KHV (Nieuw-Na- men), Marathon (Vlissingen), De Meeuwen (Rotterdam), Olympus (Vlissingen), SV Ouwerkerk (Ouwerkerk), Posterholt, SIOS (Bergen op Zoom), Sluiskil, SV Terhey- den, UVG (Schiedam), Uto pia (Terneuzen), VDO (Uit hoorn), en Walcheren (Vlis singen). (Van onze sportmedewerker) AXEL - De renners van de wielervereniging Zeeuwsch- Vlaanderen waren weer bij zonder actief in koersen in België. In Elsegem vertrok ken bij de amateurs 29 ren ners voor een rit over 108 ki lometer. Ad 't Gilde uit Hoek wist hier beslag te leggen op een vierde plaats. Eveneens een vierde plaats behaalde Hans Moens uit Terneuzen in Daknam (Lokeren), waar 24 coureurs aan de start ver schenen voor een rit over 112 kilometer. In Merelbeke kwam Moens als zeventiende over de meet. Zeeuws kampioen Joop Brooijmans uit Kuitaart werd veertiende. De ama- teurskoers ging hier over 111 kilometer en er waren 43 vertrekkers. In Chepdal klasseerde Brooijmans zich als derde in een rit over 110 kilometer met 42 deelnemers. Adrie de Maesschalck uit Axel vertrok in Sinaai en fi nishte als derde. De rit ging hier over 110 kilometer en er waren 40 vertrekkers. Bij de junioren reed Peter van Acker uit Koewacht zich in Sinaai goed in de kijker. In een rit over 88 kilometer met 27 deelnemers kwam hij als vierde over de finish. Ricky de la Ruelle uit Zuid- dorpe kwam hier als zevende binnen. In Haasdonk, waar eveneens een junioren wed strijd werd verreden klas seerden „cyclocrosser" Ben nie Tieleman uit Klooster zande zich als veertiende. De rit ging hier over 84 kilome ter. Van onze atletiekmedewerker GOES - Jan de Waard, Zeelands sterkste 400-meter-loper, kan ook op de 1.500 meter redelijk uit de voeten. Dat beweest de Zeeland Sport-atleet op de woensdagavondmeeting van AV '56. Hij wist een goed bezette serie winnend af te sluiten in 3.55.8. In de laatste rechte lijn remonteerde hij John Ver meide die vrijwel de gehele race de koppositie had ingeno men. Vermeide kreeg dezelfde tijd als de winnaar. Adrie Stroo die lange tijd mee in de voorste lijn liep werd knap derde. Deze 1.500 meter was een van de hoogtepunten van een goed bezette atletiekmeeting waarvoor zo'n 100 atleten en atletes naar het sportpark Het Schenge waren gekomen. Een knappe prestatie was er voorts voor Spado B.-junior Erwin Stander, die zijn eerste 400 meter liep en 54.3 sec. liet noteren. A-juniore Judith Herreweg zorgde voor een nieuw clubre cord voor AV '56 op de 1.500 meter. Dit met een tijd van 5.49.2 dook ze een tiental seconden onder haar beste prestatie. Trij- nie Smeenge startte op eigen verzoek op de 3 km bij de vete ranen. Ze realiseerde een tijd van 10.16.1. Op deze meeting kwam eveneens een aantal atleten en atletes in actie van de SGP (Sportclub gehandicapten Bevelanden). Zij testten hun conditie met het oog op de jaarlijkse confrontatie die AV '56 dit jaar op 19 september organiseert. Uitslagen veteranen 3000 meter: 1. 9.17.1, 2. Lou Dingemanse Zeeland- Helmut Vercammen, Marathon (Van onze sportmedewerker) ËINKENSZAND/OVE- ZANDE - Twee trimwieler- wedstrijden die in het ko mende weekend mee zullen tellen voor het Nieuwsblad/ Scheldebode Klassement en daarom volop in de belang stelling zullen staan, zijn die in Heinkenszand en Ovezan- de. Zondag zijn alle sterke kleppers present in Ovezande waar Cees van den Dries als plaatselijk fa voriet gaat trachten zijn zege van vorig jaar te prolonge ren. Ook deze koers heeft een zeer aantrekkelijke bezet ting zowel in de A als in de B-categorie. Ovezande trok vorig jaar duizend bezoekers en de wielersupporters kun nen ook nu met volle teugen genieten. Het programma is om vangrijk en begint om half een met de wedstrijd voor B-trimmers. (Van onze zwemmedewer- ker) TERNEUZEN - De zwem vereniging De Schelde heeft donderdagavond het nieuwe overdekte zwembad te Ter neuzen ingewijd met zwem wedstrijden voor clubs uit Zeeuwsch-Vlaanderen. De bedoeling was het bad uit te testen op snelheid en organisatie. Bij deze wed strijden verrastte Sandra Verdonck uit IJzendijke door de 100 meter schoolslag te winnen in de nieuwe Zeeuwse recordtijd voor 25- meter banen van 1.22.7. Dit was een opmerkelijke pres tatie omdat zij bij de plaat singswedstrijden keer op keer genoegen moest nemen met nederlagen. Zo vlak voor de Zeeuwse kampioenschap pen - 20 en 21 juni in Bres- kens - heeft zij dus laten zien dat haar kampioensvorm er weer is. Dat maakt de wed strijden om de Zeeuwse zwemtitels alleen maar inte ressanter. sport 9.26.0, 3. Ron Abuijs Dynamo 9.41.1, Heren senioren 400 meter eerste serie: 1. Jan Eversdijk AV '56 52.5. Tweede serie: 1. George Valckx RKHAV 55.1, 2. Huub Dale bout AV '56 56.2, 3. Ron Beumer Marathon 57.8. 1.500 meter eerste serie: 1. Jan de Waard Zeeland- sport 3.55.8, 2. John Vermeule Dy namo 3.55.8,3. Adri Stroo Marathon 3.56.3. Tweede serie: 1. A. Kramer AV '56 4.22.7, 2. George Valckx RKHAV 4.25.3,3. Henk Glijn AV '56 4.26.4. Hoogspringen: 1. Peter de Munck AV '56 1.65 meter. Kogel ge combineerd met A-junioren: 1. Piet Versluijs Marathon 11.59, 2. Peter Catsman AV '56 11.09, 3. Peter de Munck AV '56 10.08. Jongens A: 400 meter: 1. Gerwen Rodts Marathon 53.9, 2. Erik Breel Marathon 55.7, 3. Kees Goosen AV '56 55.7. Kogelsto ten: 1. Peter Catsman AV '56 12.40. Hoogspringen: 1. Gerwen Rodts Marathon 1.75. Jongens B 400 meter eerste serie: 1. Erwin Stander Spado 54.3,2. Theo Dingemanse AV '56 55.8. Tweede serie: 1. Rob Koole Marathon 56.1, 2. Evert Ivens RKHAV 58.3. Hoogspringen: 1. Martin Boucherie Marathon 1.80. I.500 meter: 1. Laurens Hamelink RKHAV 4.18.6, 2. Ivar Schutte Dy namo 4.25.8, 3. Frits Bolle AV '56 4.30.6. Jongens C 100 meter eerste serie: 1. Richard Bernhard AV '56 12.7. Tweede serie: 1. André Ver- wuij AV '56 12.5. Verspringen: 1. Erik Stigter AV '56 5.38 meter. Jon gens D Verspringen: 1. Ingmar Berman AV '56 4.62.80 Meter eerste serie: 1. Ingmar Berman AV '56 II.2. Tweede serie: 1. Pieter Lin- denbergh AV '5611.4. Dames kogel stoten: 1. Esther Goedhaert Delta- sport 9.11. Discuswerpen: 1. Esther Goedhaert Deltasport 33.46. Meisjes A-B 400 meter: 1. Seline v.d. Berg Zeelandsport 63.1, 2. Cora den Boer Deltasport 64.9, 3. Lennie Natte, Dynamo 66.5. 1.500 meter meisjes A: 1. Judith Herreweg AV '56 5.49.2, 2. Nicolette Adriaanse AV '56 5.54.0. Verspringen: 1. Inge den Boer Del tasport 4.95 meter. Meisjes B Ver springen: 1. Cora den Boer Delta sport 4.55. Meisjes C kogelstoten: 1. Annemieke Goedhaert Deltasport 9.11. 80 Meter Anouchka de Leng Zeelandsport 11.7. Meisjes D 60 me ter eerste serie: Marianne Mulder Dynamo 9.3. Tweede serie: Laura Van onze atletiekmedewerker ZIERIKZEE - Komende zaterdag 13 juni worden in Zierikzee de gesloten Zeeuwse kampioenschappen voor CD-junioren gehouden. Daar het een gesloten titel strijd betreft, betekent dit dat het een puur Zeeuwse aangelegenheid is. Het pro gramma bevat bijna alle on derdelen op atletiekgeöied. Zowel wat de loopnummers als de technische nummers betreft. Zo'n 150 atleten en atletes hebben ingeschreven. Het gebeuren vindt plaats op sportpark „De Bannink" en begint om 13.00 uur. De orga nisatie is in handen van Delta Sport.

de Stem | 1981 | | pagina 13