Nastase schakelt Teltscher uit AZ doet plicht BBiBp \veede zege Hoogerheidenaar in Franse stad TIMMAN HOUDT VOORSPRONG VAST Real en Liverpool op oorlogssterkte mm NAC wil RKC-er titwinst lenosto Giro NAC ROND MET MOL WOENSDAG 27 MEI 1981 Ks7uPI>-Nu het de L.ae is o( Borg zijn schou- L, het houdt, Jimmy Con- I' langzamerhand op ja- ln begint te komen en itEnroe op langzame banen altijd aanzienlijk min- Jr tevaarlijk is dan op hout Is, is Gene Mayer een U de favorieten voor de ïndzege in de met 611.000 iUar gedoteerde open e tenniskampioen- happen. nmma ■ms plem II in Moto Kal Thijssen beslist vandaag zaterdag Schalke ontslaat trainer Bekerfinale op de radio Be Amerikaan, die zijn icket met 561(16 handen etpakt, is een man voor le oppervlakten. Gisteren .«evierde hij in 1 uur 39 mi jten over de Fransman Do- inique Bedel. Het was zijn rste partij sinds de finale zes weken geleden in Milaan. Bij een aansluitende exhibitie in Rome raakte hij aan de pols geblesseerd. Mayer, die zijn eerste echt grote titel nog moet winnen, gelooft dat zijn aanpassings vermogen hem succes zal brengen. „Er is ditmaal een kans. Borg is een beetje meer menselijk geworden dan hij de laatste vier, vijf jaar op gravel is geweest en McEn roe speelt nog altijd binnen zo'n vijftien procent beter dan buiten". Gene Mayer is in Parijs vierde geplaatst. Jimmy Connors, die twee plaatsen hoger is ingeschakeld en ge boekt staat voor de finale van 7 juni tegen Borg, kwam gisteren niet in actie. Zijn partij tegen de Fransman Christophe Roger-Vasselin werd wegens de grote ach terstand door het slechte weer verdaagd naar woens dag. De nog altijd even wispel turige llie Nastase trok aller aandacht door met fluwelen touch de als tiende geplaat ste Amerikaan Elliot Telt- scher uit te schakelen. De kampioen van 1973, die net een schorsing van drie we ken achter de rug heeft, ze gevierde met 6-2, 6-4, 7-5. Teltscher werd daarmee de tweede uitgeschakelde ge plaatste speler. De nummer acht Harold Solomon was hem maandag voorgegaan met verlies tegen Adriano Panatta. Uitslagen heren: Ben Testerman (VST) - Pavel Hutka (Tsj) 6-4, 6-1, 4-6, 6-4. Chris Mayotte (VST) - Craig Wittus (VST) 6-7, 6-3, 7-5, 6-3.Haroon Is mail (Zim) - Francisco Gonzalez (Portorico) 4-6, 6-3, 6-2, 6-2. Casio Motta (Bra) - Wolfgang Popp (WD1) 6-3,3-6,6-3,7-6. Thierry Tu- lasne (Fra) - José Higieras (Spa) 6-3, 6-0, 6-3. José Luis Damiani (Uru) - Rolf Gehring (WD1) 6-2, Gehring geeft op. Balasz Taroczy (Hon) - Hank Pfister (VST) 6-3,6-0, 6-1. Ricardo Vizcaino (Spa) - Anto nio Zugarelli (Ita) 6-3, 6-1, 6-0. Gene Mayer (VST) - Dominique Bedel (Fra) 6-1,6-4,6-3. Steve Kru- levitz (VST) - Joachim Nystroem (Zwe) 2-6, 7-6,6-3, 7-6. Eric Deblic- ker (Fra) - Fernando Maynetto (Peru) 6-2, 7-6, 6-4. Ilie Nastase (Roe) - Elliot Teltscher (VST) 6-2, 6-4, 7-5. Dames: Chris Evert Lloyd (VST) - Claudia Kohde (WD1) 6-3, 6-2. Sandy Col lins (VST) - Sophie Amiach (Fra) 6-3, 6-2. Barbara Jordan (VST) - Sue Barker (GBR) 6-3, 6-0. Hana Mandlikova (Tsj) - Lucia Romanov (Roe) 6-2, 6-1. Bettina Bunge (WD1) - Jo Durie (GBR) 6-2, 6-3. Sandy Collins (VST) - Sophie Amiach (Fra) 6-3, 6-2. (Van onze sportredactie) ALKMAAR - AZ'67, dat het landskampioenschap al op zak had en aanvankelijk de tweede garnituur het veld wilde insturen - na de vele kritiek verdween dat plan ra zend snel van tafel - heeft zijn sportieve plicht gedaan in het duel met degradatiekandidaat FC Groningen. De Alkmaarders liepen op eigen terrein de Groningers on der de voet, 5-0, na een 2-0 ruststand. De hoge score van de mannen van Kessler betekende een slechte zaak voor FC Groningen, dat tot gisteren van de degradatiekandidaten het beste doelsaldo (-18) had. Zowel wat punten als doelsaldo betreft bevindt FC Gro ningen zich nu op gelijke hoogte met NAC, dat Gronin gen zaterdag thuis treft. Scoreverloop: 13. Hovenkamp 1-0, 20. Arntz 2-0, 50. Pe ters 3-0, 52. Tol 4-0, 75. Mulder 5-0 (eigen doel). met koningin Anna Paulowna tand omdat zijn „uitstapjes", r de vingers werden gezien. Het zou intussen niet I vreemd zijn geweest, wan neer het geschiedboek van de Oranjes meer echt scheidingen zou hebben vermeld. Het huwelijk van koning Willem de Tweede bleef voornamelijk in stand omdat koningin Anna Paulowna de her haalde „uitstapjes" van haar echtgenoot, vooral naar Tilburg, door de vin gers zag. Het huwelijk van koningin Sophie met de brute Willem de Derde was voor beide partijen een hel, maar het staatsbe lang en vooral de burger lijke conventies verhin derden een echtscheiding, die in feite echter wel be stond. Onze nationale ge schiedschrijver, dr. Lou de Jong, heeft in het negende deel van zijn werk ont huld, dat koningin Wilhel-1 mina in de twintiger jaren van deze eeuw ernstig heeft gedacht aan een echtscheiding in verband met de amoureuze escapa des en de religieuze bevlie gingen van haar echtge- i de noot, de ongelukkige prins 1849 Hendrik. Op dringend ad- ver- vies van kerkelijke en is de burgerlijke raadgevers is niet het toen echter niet tot een Van officiële scheiding geko- rouw men, hoewel de koningin Ma- en de prins in feite volko- ihau- men langs elkaar heen ir hij leefden. Ook in het huwe- w en lijk van koningin Juliana n als en prins Bernhard heeft lgens het meermalen zwaar ge- heca- spannen. In de Hofmans- ine in affaire van 1956 moest riend zelfs een driemanschap van wijze mannen (Beel, petten Gerbrandy en Tjarda van lijke- Starkenborgh Stachou- ianne wer) te hulp worden ge le ka- roepen om een dreigende veel definitieve breuk in het Irene koninkijk paar te voorko- reven men. Enkele jaren geleden ociaal deden opnieuw de geruch- n on- ten over een mogelijke •burg, echtscheiding de ronde, oefde, toen bekend werd, dat dage prins Bernhard in ernstige rlijke mate steekpenningen van i met de Lockheed-fabrieken rinses had aangenomen, boden deze geruchten niet bewaarheid. :W W T. ETIENNE LIGT VAN DER POEL ItREZZO (ANP) - Na de pannende tiende etappe left het peloton het in de rit van de Ronde van ili'é kalm aan gedaan. De ntigjarige Giovanni Re ist», zoon van een miljonair i dit voorseizoen al enkele Jalen in de publicitiet, nam |ii kans waar. Renosto, een n-prof, zegevierde in de jadsprint van een tien ren- i tellende kopgroep. |De vedetten vonden het al- best toen 25 kilometer |a de aankomst de groep onbeduidende renners Insprong. Francesco Mo- die ondanks blessures «van start was gegaan in f elfde etappe, had slechts de slotfase moeite het po te volgen. Nadat de fersprong van de vluchters [drie minuten was opgelo- begonnen de knechten Saronni en Baronchelli tempo te verhogen. Met "Ipijn en ook moeite kon ;er zich staande houden, peloton ging met een pterstand van 2 min. en 51 op Renosto over de ep. Je elfde etappe heeft in de |van het algemeen klasse pet overigens geen veran- vegen teweeggebracht. |Mini bleef leider met ®lf seconden voorsprong [Bortolotto en 31 secnden Ifiibi Baronchelli. Ijjagelfde etappe: 1. Giovanni (Er»» de 199 km-in 5.18.43,2. «o Maestrelli (Ita), 3. Thierry tZwi) 4. Claudio Torelli (Ita), «uel e Bombini (Ita), 6. Aldo fadello (Ito), 7, Tullio Bertacco Llenhard (Zwi), 9. g®» dAlonzo (Ita)> jo Glauco IrtT, a"en 'n dezelfde tijd I* winnaar. doch werden I® HAAG - Als enige i jjMdse club zal Willem r«nemen aan de interto- J-wipetitie, die van 27 juni I auWstus wordt gehou- deelnemende clubs lr» en ziin ingedeeld L groepen van vier. r oe groepswinnaar is .prijs gereserveerd van Zwitserse frank. Wil- Kn '1 ondergebracht in °(ht samen met Vi- rfvanger (Noorwe- ■Di, tuttgarter Kickers «arteriF ,]uli: Willem II - Stank» nckers- juli: Willem <v»„rratrov' 25 juli: Vi llen Willem II. De I - Wili»~ar.ek Stanke Dimi- en Stuttgarter 4e hÏÏ!? 11 zullen op door- worden gespeeld. IPSWICH (AFP) - Frans Thijssen beslist vandaag of hij zijn contract met Ipswich Town verlengt. De Neder landse middenvelder heeft maandag de financiële voor waarden van zijn contract besproken met Bobby Rob- son, de manager van de En gelse club. Robson verklaarde na het onderhoud: „Ik heb lang met Frans en zijn vrouw gespro ken. Zij zijn nu met vakantie in Nederland. Frans heeft me beloofd woensdag op te bellen en dan uitsluitsel te zullen geven". Volgens Robson is zijn club Thijssen bij de onder handelingen zover tegemoet gekomen als mogelijk was". We hebben ook andere spe lers, die erg belangrijk zijn. Frans is gewoon een speler temidden van anderen" Bert Jacobs beslist van daag of hij bij Willem II blijft. De opstandige trainer die kwaad opstapte omdat het bestuur de komst van Martin van Geel tegenhield heeft gisteravond een ge sprek gehad met manager Bert Schenk' Bert Jacobs vroeg in dat positieve ge sprek een dag bekenktijd. SAINT ETIENNE - Adrie van der Poel is verliefd op Saint Etienne. In de Franse fabrieksstad be haalde de Brabantse neo-prof gisteren zijn tweede overwinning. In maart zegevierde hij in de derde etappe van Parijs-Nice. Die dag arriveerde hij al leen op de Cours Fauriel. Gisteren versloeg Van der Hq dliels Poel zo'n tachtig renners in de eindsprint na een lange, saaie Dauphiné Libéré-rit over meer dan 200 eredlVlSie kilometer. Jan Timman denkt, terwijl zijn tegenstanders, de Hongaar Lajos Portisch, een ommetje maakt. AMSTERDAM (ANP) - Het internationale schaaktoernooi in Amsterdam is in een kritieke fase gekomen. Jan Timman behield gisteren de leiding, maar hij weet zich bedreigd door Anatoli Karpov. De wereldkampioen versloeg in de negen ronde de onderaan staande Langeweg en Timman speelde al vrij snel remise tegen de Hongaar Portisch. Belangrijker was dat Poloegajevski de afgebroken partij in de achtste ronde tegen Timman na nog twee zetten opgaf. Hierdoor be hield de nationale kampioen een voorsprong van een half punt op Karpov. Het duel tussen beide concurrenten van woensdag, waarin Timman zwart heeft, zal waarschijnlijk beslissend zijn. Het moet voor Langeweg langzamerhand bijzonder fru strerend zijn om zo vaal een goede stelling in tijdnood te ver knoeien. Ook tegen Karpov had de in Nederhorst den Berg wonende Langeweg met wit een overwicht gekregen. Uiterst traag voerde hij echter zijn zetten uit. Er kwam een stokoude variant van het tegenwoordig bijzonder populaire dame-in- disch op het bord. Na elf zetten had Karpov twee stukken ge ruild en Langeweg twee dubbelpionnen bezorgd. De 44-ja- rige Nederlander, de enige meester inhet gezelschap, had daar niet direct nadeel van en kon zich met een zee aan ruimte goed ontplooien. „Het is het voorrecht van een we reldkampioen te spelen als een beginner", zei commentator Lex Jongsma, die niet goed raad wist met de zetten van Kar pov. Toen Langeweg nog zes minuten had voor acht zetten, stond hij nog altijd goed. Onder druk ging het echter weer mis. Langeweg haalde voor fde verandering nu eens wel de tijdcontrole, maar hield een wrakke stelling over. Het wekte dan ook geen verbazing dat hij kort na het afbreken opgaf. „Ik heb er geen goede verklaring voor dat ik hier steeds weer in tijdnood kom", verzuchtte Langeweg. „Vroeger over kwam me dat ook nog al eens. Maar daarna heb ik er een hele tijd geen last van gehad. Sinds het Hoogoventoernooi heb ik het echter weer aan de stok met de klok. Het toernooi is natuurlijk erg zwaar. Toch kan het daar niet aleen aan liggen". Timman had in de partij tegen Portisch voortdurend in het achterhoofd dat hij nog een zwaar programma had af te werken. In een Engelse partij posteerde Timman vroegtijdig een zwart paard op E5. Er ontstond een vechtstelling, waarin Timman een heel licht voordeel verwierf. Het was voor Por tisch voldoende om op de 21ste zet remise aan te nemen. Van de andere remisepartijen was die tussen Poloega jevski en Hort curieus. De in een zwart trainingspak gehulde Tsjechoslowaak kreeg een vervaarlijke koningsaanval via de open H-lijn. Hij had echter erg veel tijd nodig om tot doel treffende plannen te komen. Met nog slechts drie minuten voor twintig zetten wilde hort liever geen risico meer nemen en bood remise aan in een stelling, die op het oog nog veel mogelijkhjeden in zich borg. Kavalek veroverde tegen Smyslov wel een pion doch kon daar in een eindspel met elk twee torens niets mee beginnen. Ljubojevic en Ree besloten op de twintigste zet tot een onbeslist toen de stelling voor beiden weinig houvast meer bood. Uitslagen negende ronde: Langeweg (Ned) - Karpov (Sov) 0-1, Kavalek (Vst) - Smyslov (Sov) (4 - (4, Ljubojevic (J.S1) - Ree (Ned) 14-44, Miles (Eng) - Donner (Ned) afg. Poloegajevski (Sov) - Hort (Tsj.sl) 14-14, Portisch (Hon) - Timman (Ned) 14-14; afgebroken partij achtste ronde: Timman (Ned) -Poloegajevski (Sov) 1-0. Stand: 1. Timman 614 pnt., 2. Karpov 6 pnt., 3/5. Smyslov, Hort en Portisch 514 pnt., 6. Kavalek 5 pnt., 7/9. Poloegajevski, Ljubojevic en Ree 4 pnt., 10. Miles 344 pnt. en 1 afg.partij, 11. Donner 2 pnt. en 1 afg. partij, 12. Lange weg 114 pnt. Van der Poel straalde. „Voor mij mogen ze elke week een wedstrijd naar Saint-Etienne houden, ik hou van deze stad". Van de Poel werd niet alleen etap pewinnaar, hij nam ook nog de gele leiderstrui over van zijn streekgenoot Johan van de Velde. Onderweg van Grenoble naar Saint-Etienne heeft Van der Poel dikwijls aan Parijs-Nice gedacht. Hij koesterde hoop op een nieuwe overwinning. Over tuiging was er echter niet. Zijn verzorger had voor de start zijn benen ingesmeerd met een dikke laag vet, er vanuit gaande dat het de hele dag, zoals bij de start, zou regenen. Het werd echter al spoedig droog en wat er aan het einde van de rit aan hemelwater viel was niet de moeite waard. Van der Poel: „Door dat vet had ik de hele dag pijnlijke benen. Ze draaiden niet soepel. Ik ge loofde er ook niet meer in". Op de Rochetaillee, het enige bergje van betekenis in de eerste Dauphine-etappe, kwam Van der Poel als een der laatsten boven. Normaal zou hij verslagen zijn ge weest. Op die helling ont brandde dit keer namelijk helemaal geen strijd. De ren ners spaarden zich duidelijk voor de Alpenritten in het weekeinde, die nog moor dend genoeg zullen zijn. Er was alleen heel eventjes een groepje weg met o.a. Hennie Kuiper. Omdat Van der Poel in de winter wel eens aan cy- clo-cross heeft gedaan, durfde hij op de natte weg sneller dan de meeste ren ners af te dalen. Zo pas seerde hij er in de afdaling naar Saint-Etienne tiental len en tot zijn eigen niet ge ringe verbazing verscheen hij zelfs aan het front van de groep. BREDA - NAC stel pogin gen in het werk om de jeug dige spits van RKC,Van Bla- del, naar Breda te halen. Van Blade! die onlangs met de hoofdklasse uit Waalwijk kampioen werd in de c-afde- ling is twintig jaar. „Nu moet ik alles riske ren", dacht Van der Poel. De pijn in de benen was weg en hij kreeg langs de rechter kant van de weg alle ruimte door het uitstekende werk van zijn ploeggenoten Sche pers en Kuiper. Op hem werd in deze sprint niet ge rekend, hij deed immers nog niet zo vaak mee. Dat Van der Poel kracht genoeg had, bewees hij al eens in de klas siekers Gent-Wevelgem (zesde) en Waalse Pijl (twee de). „Ik heb nu mijn zin", zei Van der Poel. „Ik kan nu naar huis wanneer ik wil. De laatste weken had ik last van een achillespeesblessure. Ik weet niet hoe het in de ber gen zal gaan. Daarom wilde ik zo snel mogelijk een etappe winnen". Het werd zelfs meer, want hij reed door de tien secon den tijd vergoeding Johan van de Velde uit de gele trui. Van de Velde treurde er niet om. „In de sprint liep het wat tegen voor me. Ik heb de trui verloren door seconden-spel. Als we straks op de bergen ingaan, telt dat helemaal niet meer". De bergen. De gedachte daaraan heerste gisteren in het peloton. Het tempo lag laag en de strijdlust werd opgespaard. Geen enkele ontsnapping reikte verder dan vijf seconden. De dag prijzen werden pas tijdens de laatste kilometers inte ressant. Van der Poel pakte de meeste, vooral omdat het in Saint-Etienne was. Uitslag eerste etappe: 1. Van der Poel (Ned) 216 km in 6.07.23 (met bon. 6.07.13), 2. Anderson (Aus) 6.07.23 (met bon. 6.07.18), 3. Tackert (Bel) 6.07.23, 4. Martinez (Fra), 5. Hinault (Fra), 6. Bourreau (Fra), 7. Van Overschelde (Fra), 8. Van de Velde (Ned), 9. Kuiper (Ned), 10. Peeters (Bel), 16. Hanegraaf (Ned), 31. Zoetemelk (Ned), 48. Pronk (Ned), 50. Maas (Ned), 56. Lubber- ding (Ned) allen in dezelfde tijd als Van der Poel, 64. Van Vliet (Ned) op 22 sec., 71. Oosterbosch (Ned) op 44 sec., 95. Stamsnijder (Ned) op 3.09. Van Calster staakte de strijd wegens een gebroken arm. Algemeen klassement: 1. Van der Poel 6.12,09, 2. Van de Velde op 4 sec., 3. Anderson z.t., 4. Peeters op 7 sec., 5. Bonnet op 8 sec., 6. Garde op 9 sec., 7. Vallet z.t., 8. Bernau- deau op 12 sec., 9. Martinez op 14 sec., 10. Kuiper z.t., 12. Hanegraaf op 16 sec., 23. Hinault op 20 sec., 28. Lubberding op 22 sec., 32. Zoete melk op 25 sec., 39. Pronk op 28 sec., 47. Maas op 33 sec., 59. Van Vliet op 44 sec., 61. Oosterbosch op 51 sec., 95. Stamsnijder op 3.28. ZEIST - In verband met de degradatie naar de eerste di visie en het veroveren van een UEFA-cupplaats waar voor nog diverse verenigin gen in aanmerking komen, worden de wedstrijden uit de laatste competitieronden op hetzelfde tijdstip gespeeld. De KNVB heeft besloten za terdagavond alle wedstrij den te laten spelen. Met als aanvangstijdstip 19.30 uur. GELSENKIRCHEN - De 6-0 nederlaag van afgelopen zaterdag tegen VFL Bochum is voor het bestuur van het in degradatienood verkerende Schalke '04 aanleiding ge weest trainer Fahrudin Ju- sufl te ontslaan. Jusufi, die sinds midden april 1980 bij Schalke in dienst was is de vijfde trai ner in de bundesliga, die het seizoen niet mag afmaken. Hij zal per 1 juli worden op gevolgd door de nu nog voor Bayer Uerdingen spelende Sigi Held. Tot aan die datum worden de taken van Jusufi waargenomen door de nieuwe manager Rudi Aus- sauer. BREDA - NAC en FC Mol, uitkomende in de Belgische vierde klasse hebben over eenstemming bereikt over een verhuizing van verdedi ger Jacques Beusenberg. Jacques Beusenberg, hij heeft nog een driejarig con- I tract bij NAC, moet echter nog tot een akkoord met FC Mol komen. De in Terheijden woonachtige voetballer: „De aanbieding van FC Mol ziet er goed uit. Ik moet echter nog even overleggen met i mijn adviseur. Als dat ge beurd is zal er wel snel een beslissing vallen." De uitslagen voor de Ije. PPetit!!ril(aanse voetbal- ijdtn, 7i, SesPeelde wed- - I§«: New York Cos" IT0rnado 5~1; PARIJS (ANP) - Real Ma drid en Liverpool zullen el kaar vandaag in Parijs in het uitverkochte Pare des Princes (48.000 toeschouwers) in de sterkste opstelling ont moeten. De finalisten van het toernooi om de Europa cup I zijn beide zonder bles sures. Vujadin Boskov, de trainer van Real Madrid, kan in Parijs beschikken over de Brit Laurie Cun ningham, die geruime tijd uitgeschakeld is geweest. Bij Liverpool zijn de Schotse in ternationaal Kenny Dalglisch, Engelands libero Phil Thompson, voorstopper Alan Kennedy en aanvaller David Johnson in het elftal opgenomen. Ook zij waren tot voor kort geblesseerd. De 26ste finale van het toernooi van de Europacup I moet zowel Real Madrid als Liverpool schadeloos stellen voor de teleurstellingen de nationale competitie. „Voor ons ons het de laatste kans om volgend seizoen weer bij de landskampioenen mee te doen", aldus de Duitse mid denvelder van Real Madrid Uli Stielike. De zesvoudige Europese bekerwinnaar is bij het Spaans kampioen schap „slechts" tweede ge worden achter Real Socie- dad. Liverpool, Europa-cup winnaar in de jaren 1977 en 1978, is als leaquebekerwin- naar in Engeland eveneens reeds voor het toernooi om de UEFA-beker gekwalici- feerd, maar wil echter door een succes in Parijs eenma- tig seizon (slechts vijfde in de Engelse competitie) glanzend afsluiten. „De Europa Cup" blijft ook voor de vijfde ach tereenvolgende maal in En geland", beweert Liverpools manager Bob Paisley. Hij vertrouwt erop dat zijn ploeg de opvolger van Nottingham Forest wordt. Bij de Londense bookma kers is de ploeg uit de ge boorteplaats van de Beatles, die sinds 1964 zonder onder breking in de Europese toer nooien aanwezig is geweest, licht favoriet. Paisley bouwt op de routine van spelers als Clemence, Neal, Ray Ken nedy en McDermott, die al tweemaal de Europacup wonnen. In Spanje droomt men van een zevende triomf voor Real Madrid. De laatse zege van de „Koninklijke" dateert overigens al van vijftien ja ren her. De Spanjaarden zijn be ducht voor de snelheid en het doelgerichte voetbal van Li verpool. Uli Stielike, die in Spanje tot voetballer van het jaar is gekozen, meent: „Wij zijn technisch sterker en en kunnen beter improviseren. Als wij kunnen verhinderen dat Liverpool in zijn spel komt, hebben we een goede kans". Liverpool heeft in de aan loop naar de finale geen en kele nederlaag geleden, ter wijl Real madrid alleen de wedstijd in Milaan aan In- ternazionale moest laten. De vermoedelijke opstel lingen zijn: Real Madrid; Agustin, Cor tes, Sabigo, Garcia Navajas, Camacho, Angel, De Bosque, Stielike, Juanito, Santillana, Cunningham. Liverpool: Clemence, Thompson, Neal, Kennedy, Hansen, Ray Kennedy, Lee, McDermott, Sounces, Dalglisch, Johnson (Case). Het duel wordt geleid door Karoly Palotai uit Honga rije. HILVERSUM - De NCRV- radio zal donderdag 28 mei de tweede helft van de in het Olympisch stadion in Am sterdam te spelen finale van de KNVB-beker tussen AZ'67 en Ajax rechtstreeks via de radio uitzenden. De verslaggevers in Amsterdam zijn Theo Koomen en Govert van Brakel. In verband hiermee is de gebruikeljke NCRV-sport- uitzending op de donderdag avond langer. Die begint nu namelijk al om 21.02 uur.

de Stem | 1981 | | pagina 9