llJ fan Ham in grote vorm MARIEKE HAAK TOONT KLASSE II Hontenisse VIERDE PLAATS VOOR DE BRUIN VANDAAf Cahrk van start' Jolanda Crucq succesvol in Serooskerke deste: VERKOCHT. ZEGE VAN SAVOK EN HULST ALGEMENE LEDENVERGADERING EEN FOTO UIT DE STEM DE STEM TOT UW DIEm\ Tactiek Uitslagen Uitslagen: Uitslagen: ring ia, RODE ifp»n^ |EnENSPAG 20 ME11981 Het bestuur van de afdelinn Terneuzen van het NEDfd3 LANDSE RODE KRUIS nn! digt de leden hierbij uit het bijwonen van de op dinsdag 16 juni iqri om 19,30 uur in Grand Hr! tel Rotterdam aan de VI/m I kolkstraat 6-8 te Temen zen. u' 1 Terneuzen, 16 mei 1981 C. Ockeloen, voorzitter J.M.P. Standaert, T14 PAGINA SPORT 2 Staat er een foto in De Steml waarvan u graag een aldm l (raster 60) zou ontvangen Als de foto van onze eiaenl fotodienst is, kan de krant I daarvoor zorgen Wat te doen Knip de foto met onder-1 schrift en eventueel bege- F leidend artikel uit de krant Vermeld plaatsingsdatum J naam en adres ggllllllllliilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll «NEUZEN - In de tweede klasse speelden Schelde 1 en 1$ 1 geUJk en werd de wedstrijd tussen Animo 1 en l'V j j,jj de stand 3-1 in het voordeel van Smash afgebro- oostburgse Ludo et Emergo dat in de derde klasse m op een revanche tegen het Tilburgse Warande 2, i ook ditmaal met 6-2 het hoofd buigen. In de vierde .„jjen de Middelburgse teams MLTC 3 en 4 hoge ogen bet kampioenschap, evenals Drive 1 uit Sas van Gent kzee 1. de Klasse - Smash uit St.Jansteen keerde zondag- j met een 3-1 voorsprong uit Terneuzen naar huis te- De vele regenbuien waren er de oorzaak van dat er L vjer partijen gespeeld konden worden. Jan Jurry Imo) moest met 0-6 4-6 zijn meerdere erkenen in Jef Ste- ,Bram van Dijk bezorgde Animo zijn enige winstpunt l'ien 6-4 6-2 overwinning op Richard Bral. Conny Baar- k redde het net niet tegen Jacqueline Bral (4-6 6-7) en ook ine Nijsten kwam tekort tegen Trudie Boogaard (1-6 afdruk. Betaal 5.- per (Gegarandeerde cheque, Eurocheque girobetaalkaart meezen- den). Zend alles - binnen één week] - naar één van de kantoren 1 van De Stem. (Vermeld opdel enveloppe „Fotodienst"). U kunt ook terecht aan de ba- lie van het Stemkantoor. U ontvangt binnen 4 weken] de foto thuis. Inlichtingen: telefonisch 076-236573 urn tttti Bij vonnis van de arron-l dissementsrechtbank tel Breda d.d. 15 mei 1981 is in staat van faillisse ment verklaard de beslo ten vennootschap Be heermaatschappij Balie-, mans b.V., gevestigd enl kantoorhoudende tel Breda aan de Mijken-1 broek 28, met benoeming! van de e.a. heer mr.l P.A.J.Th. van Teeffelen tot rechter-commissarisi en van ondergetekende tot curator. De curator, Mr. P.C.E. van Wijmen Postbus 714 4803 AS Breda Baronielaan 52 4818 RB Breda Bij vonnis van de arron- j dissementsrechtbank te(, Breda d.d. 15 mei 1981 is in staat van faillisse- ment verklaard Aanne mingsbedrijf Ulvenhout b.V., statutair gevestigd! te Nieuw-Ginneken.j kantoorhoudende te j Rijsbergen, Sint Bavo- straat 47, zulks met be noeming van mr. J.P.j Leijten tot rechter-com-j missaris en van onderge tekende tot curator. De curator, Mr. T.J. Houtman - Sophiastraat 28 Breda Bij beschikking van de j arrondissementsrecht- bank te Breda d.d. 15 meii 1981 is het faillissement van Voordeel 2000 B.V., gevestigd aan de Haag- dijk 85 te Breda opgehe-j ven wegens gebrek aan^ baten. Mr. J.H.P.M. Verhagen Sophiastraat 28 4811 EM Breda sr vertellen hoor; iet zeker als u 'n krantje koopt ter doorleest.. deel van Smash afgebroken. Voor Smash betekent het nu dat het nog twee inhaalwedstrijden voor de boeg heeft, tegen Animo en MLTC. In Vlissingen eindigde de wedstrijd Schelde 1 - MLTC 1 in een 4-4 gelijk spel, waarmee de strijd in deze afdeling nog volledig open is. Derde Klasse - Axel 1 won thuis met 5-3 van DOS 2 uit Vlissingen. Jan Verschelling en Frans Dekker, die inviel voor de geblesseerde en tijdelijk uitgeschakelde Menno van der Hout, verloren beiden in drie sets hun enkelspel. De da mes van Axel brachten de stand weer gelijk door winst in hun enkelspel, waarna zij het damesdubbel ook op hun naam schreven. Het herendubbel werd een drie-setszege voor de DOS-heren, zodat de gemengddubbels de beslissing moesten brengen. Het eerste gemengddubbel won Axel gemakkelijk met 6-2 6-0, maar Martine van Maarleveld en Frans Dekker hadden drie sets nodig om tot winst te komen tegen Lillian Kieviet en Jan Kees Mol (6-7 7-6 6-2). In deze klasse zien we verder dat MLTC 2 goede kansen maakt op het kampioenschap. MLTC 2 boekte een 7-1 zege op Domburg 1. De overige uitslagen zijn Hulster Ambacht 1 - SBOZ 3 2-6 en Ludo 1 - Warande 2 2-6. Vierde klasse: MLTC 3 - Animo 2 8-0, Schelde 2 - Ludo 3 5-3, Ludo 2 - DOS 3 7-1, Animo 4 - MLTC 4 1-3 (gestaakt), DOS 4 - Schelde 3 2-6, Zierikzee 1 - Westkaap 1 3-2 (ge staakt), Drive 1 - Animo 3 7-1. Voor het Vlissingse DOS ziet het er maar slecht uit, naast degradatiegevaar voor hun eerste twee teams (over gangsklasse en derde klasse), ziet het er voor DOS 3 en 4 eveneens niet best uit. Het herendubbel werd bij de stand 3-6 1-4 in het voor- HimillmilmiHillnunminimimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiminiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihnumilium^ J* lELONING DOR 1UBTR0UW (Van onze sportmedewerker) ,OOSTERZANDE - Voor het begin van de competitiewedstrijd Hontenisse-Zeelandia [en Pièrre Pieters en Ruud van Kerckhoven het Hontenisse-bestuur in de bloemen gezet. Ie spelers voetbalden him 700e wedstrijd. Of e verdedigers ook volgend jaar nog tot het .korps behoren is nog een open vraag. „Ik voet- nog steeds met ambitie, maar als onze nieuwe aer, Honoré Neefs, een jongere speler op mijn its wil laten voetballen, dan leg ik me daar bij zegt de 36-jarige Van Kerckhoven. Pieters It zich graag bij deze opmerking aan. iwel Ruud van Kerckho- als je zulke trainers hebt zijn er weinig moeilijkheden bin nen de ploeg. Bij Hontenisse hoor je niet snel iemand kla gen. De trainer heeft ook al tijd een verklaring voor zijn beslissingen en dat wordt door de spelers enorm ge waardeerd" zegt Pieters. i als Pièrre Pieters heb- heel wat trainers (gemaakt. Van Kerckho- heeft altijd de blauw- kleuren van Honte- verdedigd en begon Ivoetballoopbaan als eer- |elftalspeler op 18-jarige tijd toen Hontenisse nog (derde klasse voetbalde, iers als Piet en Paul van tachoot, alsmede Ferry tKruyssen maakten toen (•te bij Hontenisse. "i ben onder Ratings be ien. Eerst stond ik reser- [maar later veroverde ik (vaste plaats in het eerste Ik ben begonnen als teuiten, maar daarna Wliisde ik naar de defen- Itndaar ben ik gebleven", Ij Van Kerckhoven. tee Pieters maakte de fietijd van Vogelwaarde t mee alvorens de over- i naar buurman Honte- i te maken. „Ik heb bij lielwaarde heel wat kam- pschappen meegemaakt, i van der Meijden was (t iemand die een elftal pddig kon motiveren. Dat 1 Bennie Pauwels ook en iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiimiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuuu1111 Vijfde Klasse: Noord-Beveland 1 - Zierikzee 2 8-0, Duive- land - Westerschouwen 8-0, Domburg 2 - MLTC 5 0-8, De Stoof - Souburg 2 3-3, Con Forza 1 - Schelde 4 1-7, MLTC 6 - Boskreek 6-2, Schoondijke 1 - Con Forza 2 7-1, Bongerd 1 - Hulster Ambacht 3 8-0, Schelde 4 - Ludo 4 6-2, Souburg 3 - SJEF 1 4-4, Sluis - Schoondijke 2 7-1, Hulster Ambacht 2 - Axel 3 5-3, Axel 4 - Hulster Ambacht 5 6-2, Drive 3 - Animo 5 4-4, Smash 2 - Hulster Ambacht 4 3-5, Smash 3 - Axel 2 3-5, Philten - Drive 4 8-0. Herencompetitie: - In de overgangsklasse won Krimpen 1 met 4-2 van Zierikzee 1. MLTC 1 boekte in de tweede klasse een 5-1 zege op Olympia 1 en Sluis 1 keerde met een 5-1 ver lies tegen Schelde 1 uit Vlissingen terug. Koen Stroo (Schel de) startte tegen Sluisenaar Teun van Heelsbergen en won met 2-6 6-4 6-4. Ad Prinsen bleef uiteindelijk in drie sets de baas over Philip Haldermans (6-2 2-6 6-1), maar Hans van der Linde verloor in drie sets van Peter Paul Roozen (6-2 4-6 6-8). Vervolgens won Bob Kats met 6-2 7-6 van Egbert Ver sprille. De beide herendubbels werden uiteindelijk ook pas in derde set beslist. Stroo en Kats boekten een 6-1 6-7 6-2 zege op Van Heelsbergen en Roozen en Van der Linden en Prinsen wonnen van Haldermans en Versprille met 2-6 6-3 6-3. In de derde klasse won Kruiningen 1 met 4-2 van Halve Maantje 1. IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIilllllO'ü'lllll""""!!""""""""""""1"""11 Hontenisse-voorzitter Piet van Waterschoot overhandigt Pierre Pieters en Ruud van Kerckhoven (rechts) een aanden ken ter gelegenheid van hun 700e wedstrijd. (Van onze sportmedewerker) WAALWIJK - De Hul- sterse jeugdbiljarter Jean Paul de Bruin heeft het niet onverdienstelijk gedaan in de strijd om de Van Hees- wijk-bokaal in het Bra bantse Waalwijk. In dit be kende, sterk bezette toernooi, wist Jean Paul de Bruin een knappe vierde plaats te ver overen met een algemeen ge middelde van 39.01. Jammer voor De Bruin was ook nu weer - zoals dat vaak het geval is bij hem - zijn eerste partij aan de slechte kant. Tegen Kees Klij broek maakte De Bruin slechts 144 caramboles in 16 beurten. Die partij had een nadelige invloed op het to taalgemiddelde van de Hul stenaar. Ondanks deze ma tige start herstelde De Bruin zich sterk. Zo klopte hij Van der Stappen in de tweede ronde in 10 beurten (350 ca ramboles) en in de derde ronde maakte hij zijn kortste partij. Beide spelers geven grif toe dat de tactiek nu een veel grotere rol speelt dan in het begin van hun lange voet balloopbaan. „In het begin waren het nog trainers zon der papieren. Van bespre king van de te volgen tactiek was geen sprake. Bij Honte nisse is pas onder de hoede van Ronnie Bouchaut tac tiekbespreking ingevoerd. Voor die tijd werd je het veld ingestuurd onder het motto „maak er maar het beste van". De huidige generatie trainers is meer onderlegd en dat heeft voordelen. De conditie van de spelers is in vergelijking tot vroeger ja ren veel beter. Ik geloof niet in die fabeltjes dat het voet bal in het verleden beter ge speeld werd. Het tempo ligt nu veel hoger. Dat kan ik je wel verzekeren", stelt Van Kerckhoven. Het is niet toevallig dat twee achterhoedespelers het zo lang in de voetballerij uit houden. Pieters: „Als je wat ouder wordt raak je je snel heid kwijt. Dat is een punt dat zeker is. Je gaat meer draaien op je routine. Op den duur weet je gewoon auto matisch wat je moet doen. Sommige handelingen gaan puur vanzelf. Je ziet de bal aankomen en weet waar die terecht komt. Dat is het voordeel van een routinier". De sfeer binnen de ploeg is medebepalend om zin te blij ven hebben in de voetbal sport. „We hebben hier altijd een prima sfeertje. Als de re sultaten eens wat minder zijn dan wordt er niet ge scholden. Tegen sterke te genstanders als Breskens spelen we altijd een uitste kende wedstrijd." Maar juist tegen minder goede tegen standers loopt het vaak min der goed. Dat ligt niet aan de motivatie, want die is er echt wel. Waar het dan wel aan ligt is voor mij een raadsel, zegt Pieters. Mocht Ruud van Kerckho ven zijn plaatsje moeten af staan aan de aanstormende jeugd dan blijft hij toch be trokken bij de vereniging. „Ik ben secretaris. Wat dat betreft blijf ik er tussen zit ten. We hebben hier een uit stekend bestuur. Men be moeit zich niet met de op stelling van het team. Dat zou ook een foute zaak zijn. De trainer maakt uit wie er in het elftal komt. Als het bestuur dat zou gaan doen is men op de verkeerde weg. Bij Hontenisse is er nog nooit een trainer de laan uitge stuurd", besluit Van Kerck hoven voldaan. EDDY DE SCHRIJVER ND-BATH-Ophet posscircuit te Rilland- jwerd de tweede wed- M van dit seizoen gere- fOnder matige publieke Mistelling gingen zo'n R rallycrossers van jj Owe goed georgani- ij we0?trijd telde mee joostrijd om het Neder- f rallycrosskampioen- C a' was de reden dat '1*1 aantal rijders uit ""waard naar Zeeland somen om aan dit l, «tewl te nemen en lmH.i Patjes voor de o titel in de wacht te L?!!' üchtste klasse, de divisie ging de winst ,7 Mar een Valkens- 7-specialist, Van de C toet een Renault uit EL® de tweede divisie (j' 7e Cor van Ham I^Pellebrug zijn uitste- j vorm, door zegevie- 1 de finish te snel- t Hermy de Windt me een uitstekende J'ajn snelle Ford Es- iJld, Luteijn uit Axel jij. deze middag met ï>e wagen-een Es- Jfcwust wat kalmer "JI Wilde de eerste keer '„toeren. Andries de cv«neens uit Axel, ging b» a tc>t ieders ver- .aarna rustig aan. tle hem toch een ssering in de finale. I h»t van Haperen ide totstekend in de tosie. De Terneuze- naar reed met zijn Renault Alpine naar een zeer ver dienstelijke vierde plaats. In de kleine klasse kwam Jaap van de Wege uit Axel erg goed naar voren met zijn Talbot. Ondanks het geringe aantal cc's kwam hij toch tot een knappe zesde plaats in de A-finale. Bram van de Wege stelde licht teleur. Hij moest genoegen nemen met een derde plaats in de A-fi nale, nadat hij de eerste manche met veel machtsver toon op zijn naam had ge schreven. Veel pech in Rilland-Bath had Martin Ansems uit Aalst met zijn snelle Porsche. Hij moest de strijd met mate- riaalpech staken. Ook Ferry Meester uit Kwadijk kwam nauwelijks aan de bak. Hij moest met een vijfde plaats genoegen nemen in de tweede divisie. Bij de spe cials was er een knappe overwinning voor Axelaar Bert van de Bergen. Van Treijen finishte hier als tweede. Eerste divisie: 1. H. van de Broek met Renault, Budel, 2. J. van de Wijngaard met Re nault, Abcoude, 3. Bram van de Wege met Talbot, Axel, 4. Cees Lensen met VW Golf, Amsterdam, 5. Jo Hellebrand met Toyota, Brunssum, 6. Jaap van de Wege met Tal bot, Axel. T\veede divisie: Cor van Ham met Porsche, Kapelle- brug, 2. Piet Rijnders met VW (Bladel), 3. Hermy de Windt met Ford Escort, Hulst, 4 Tom van Haperen met Renault Alpine, Terneu zen, 5. Ferry Meester met BMW, Kwadijk, 6. J. van Schijndel met Renault, Schijndel. Specials: 1. Bert van de Bergen met VW, Axel, 2. J. van Treijen, 3. J. Lardinois, 4. E. Verberkmoes. HOEK - Tijdens het kring concours hippique voor paarden en pony's in het prachtige recreatiegebied De Braakman zijn goede pres taties geleverd. In het mid dagprogramma bij de ru briek springen voor pony's in de categorie B toonde Ma rieke Haak met Charly van De Kleppertjes uitstekend in vorm te zijn. Zij legde het door Bram schilleman uitge zette parkoers foutloos af binnen de tijdslimiet en kreeg voorts het predikaat goed voor haar rijstijl van de jury. Een knappe overwin ning voor de Axelse. Het oranjelint in de ru briek categorie C-D was voor Anthonie Luteyn met Condar van de Haringrui- ters. De tweede plaats was hier voor Austin Lion met N.N. van Luctor, Jacco Quist met Sabina van de Haring- ruiters werd derde en Ineke Cijsouw met Tender Foot - ook zij kreeg het predikaat goed voor haar rijstijl - van De Kleppertjes legde beslag op de vierde plaats. De sterk op dreef zijnde Tom Bosch met Sixtus van Luctor (hij behaalde bij de dressuurproeven maar liefst 123 punten) reed bij het springen paarden een fout loos parkoers met tevens het predikaat goed voor zijn rijstijl. Willy Dekker met Rebel van de Haringruiters greep de zilveren plak en het brons ging naar Yvonne van Spaandonk met Panny van de Vossereyers. Het was in De Braakman een concours hippeque op kringniveau, hetgeen inhield dat men alleen de B-klassers aan het werk kon zien. Er werden over het algemeen goede prestaties geleverd, hetgeen resulteerde in pro moties van verschillende combinaties naar de L-klas- se. De organisatie van dit hippesche evenement was in handen van het concoursco mité van de Haringriters uit Biervliet en De Zwinruiters uit Nieuwvliet. De leiding van secretariaat en rekenka mer waren weer in ver trouwde handen van Adrie van 't Westeinde. Ring 1. dressuur paarden: 1. S. Matheyssens met Nuza (Hulst), 2. V. Riske met Panny (Vossereyers), 3. J. Dieleman met Uranus (Luc tor), 4. Tom Bosch met Sixtus (Luctor). Ring 2 dressuur paarden: 1. B. de Fouw met Omiranda (Hulst), 2. M. van Doeselaar met Tanja (Zwinruiters), 3. K. de Feber met Barry (Hulst), 4. M. aan de Wiel met Toseaan (Honteruiters). Ring 3 dressuur paarden en pony's in handicap: 1. T. Duvekot met Valerie (De Kleppertjes), 2. J. Vermeulen met Kora (Zwinruiters), 3. I. van de Ree met Manolito (Luctor), 4. C. Fassaert met Hassan (Hulst). Ring 4 dressuur pony's: 1. M. de Badts met Edwin (Luc tor), 2. C. Dieleman met Am- bris (De Kleppertjes), 3. A. de Bruin met Sandra (De Klep pertjes), 4. N. aan de Wiel met Lady (Honteruitertjes). Ring 5 dressuur pony's: 1. J. van Hecke met Blue Angel (Vossereyers), 2. H. Wieland met Renate (De Kleppertjes), 3. K. de Koeyer met Betty (Luctor), 4. J. Goossens met Ramora (Haringruiters). (Van onze paardesportmedewerker) SEROOSKERKE - Op de terreinen bij manege De Eendracht te Serooskerke hield de kring Walcheren een kringconcours-hippique voor paarden en pony's voor leden die zijn aangesloten bij de kring Walcheren en Schouwen-Duiveland van de Koninklijke Federatie van Landelijke Rijverenigingen. „Door de wisselvallige weersomstandigheden - nogal wat regen buiten - kwamen de springruiters wat traag in de ring, zodat de organisatie met een pro gramma zat, dat nogal wat uitliep", zei Jan Louwerse uit Sint Laurens, die tijdens de concoursen altijd de re kenkameractiviteiten voor zijn rekening neemt. In de M-klasse springen voor paarden behaalde de dit seizoen sterk rijdende Jo landa Crucq met Polstar van Walcheren het felbegeerde oranjelint. Zij bleef nipt baas over clubgenote Debora Oreel met Never Mind. Het Z-springen pony's leverde een knappe overwinning op voor Kees de Visser met Astra van de Gouwe Reyers uit Serooskerke. Goud blonk er ook voor Arjen Overbeeke met Lucky Boy van Oranje zon in de klasse M-springen voor pony's. Het zilver ging hier naar Maja van Westen met Remyrando van Wal cheren. Na de barrage bij het L-springen paarden greep Inge Quist met Pelpidas van Walcheren de eerste plaats. Tweede werd Boonman met Vident van de Schouwse Ruiters en een derde plaats behaalde clubgenoot Kees Struyk met Jonker. Het oranjelint bij het L-springen pony's ging na barrage naar Jacco Nieboer met Florian van Oranjezon, die net baas bleef over Peter Klaasse met Sjoerd van Walcheren. De bronzen plak was hier voor Nicole Wondergem met Blue Bell van de Dij kruiters. Ook werd op dit concours een rubriek aangespannen verreden. Hierin behaalde Bram Maljaars met Odinda van Oranjezon de eerste plaats, gevolgd door Anton Hanse met Riesja van de Schouwse Ruiters en Adrie Louwerse met Olive van Oranjezon. Om het concours compleet te maken kwamen er vier voltigegroepen in de ring met in totaal 36 deelne mers. Hierbij bezette de groep Bouberg 2 uit Dongen de eerste plaats op het ere schavotje. Tweede werd De Burghtruiters uit Middel burg, derde Bouberg 3 uit Dongen en Oranjezon uit Vrouwenpolder bezette de vierde plaats. Al met al een breed opgezet kringcon cours-hippique met sterk wisselende resultaten. dressuur achttallen: 1. Wal cheren (Arnemuiden), 2. Po nyclub Gouwe Reyers, 3. Po nyclub Oranjezon. Ring 1B, dressuur viertallen: 1. Oran jezon, 2. Schouwse Ruiters. Ring 2, dressuur viertallen: 1. Ponyclub Schouwse Rui ters, 2. Ponyclub Gouwe Reyers. Ring 3a, dressuur paarden klasse M: 1. L. van de Bijl met Nanda (Gouwe Reyers), 2. J. Verburg met Rapid (Westelijk Schouwen), 3. G. Quist met Narfi (Wal cheren). Ring 3B, dressuur pony's klasse M: 1. A. Bax met King Brown (Oranje zon), 2. M. Evertse met Goldy (Burghtruiters), 3. A. Jo- siasse met Ramona (Gouwe Reyers). Rjng 4A, dressuur paarden klasse L2: 1. L. Boonman met Vident (Schouwse Ruiters), 2. D. van Nieuwenhuyzen met Pauline (Walcheren), 3. C. Stouten met Rocco (Schouwse Rui ters). Ring 4B, dressuur po ny's klasse L2: 1. W. Beun met Ajax (Oranjezon), 2. C. Reijnhout met Farano (Dijk- ruiters), 3. M. van Westen met Remyrando (Walche ren). Ring 5, dressuur paar den klasse L: 1. D. Quist met Pelopidas (Walcheren), 2. C. Duinkerke met Rozet (Oran jezon), 3. I. de Visser met Roanda (Oranjezon). Ring 6, dressuur paarden, klasse L: 1. A. Louwerse met N.N. (Oranjezon), 2. L. Kaboord met Salino (Dij krui ters), 3. A. Wattel met Simona (Oranjezon). Ring 7, dressuur pony's klasse L: 1. A. Koole met Nirijn (Dij krui ters), 2. A. Louwerse met Natascha (Oranjezon), 3. E. van Dijke met Donald (Schouwse Rui- ters) Ring 8A, dressuur paarden klasse B: 1. M. de Fouw met Ticardo (Walche ren), 2. A. Baas met Sandra (Burghtruiters), 3. I. Schrama met Rinko (Burgh truiters). Ring 8B, dressuur pony's klasse L: 1. M. Beun met Amigo (Oranjezon), 2. Van Willigenburg met Sha dow (Dijkruiters). Ring dressuur paarden klasse B: 1. J. Braser met Watra (Vro- neruiters), 2. M. Crucq met Sindy (Walcheren), 3. J. de Buck met Oranus (Gouwe Reyers). Rillg 1q> dressuur pony's klasse B: 1. A. Chris- tiaanse met Count (Oranje zon), 2. W. de Boer met In dian (Schouwse Ruiters), 3. W. Wattel met Rashid (Oranjezon). Ring 11, dres suur pony's klasse B: 1. J. de Jong met Springtime (Dijk ruiters), 2. A. Hanse met Denny (Schouwse Ruiters), 3. E. Wondergem met Jacque line (Burghtruiters). Tegen Lemmens had De Bruin slechts vier beurten nodig om de 350 caramboles vol te maken. Dit resultaat kwam vooral tot stand via een slotserie van 319. In de vierde ronde kreeg de Oost- Zeeuwsvlaming in vier beurten klop van Claessen, maar toch wist De Bruin in deze partij nog tot 221 ca ramboles te komen. Toen hij ook in de vijfde ronde in vier beurten onderuit ging, wist De Bruin dat hij geen rol meer zou spelen in de strijd om de bezetting van de eer ste plaats. Toch speelde De Bruin in de vijfde ronde sterk tegen de latere eindoverwinnaar Theo Peters. In vier beurten maakte Peeters de partij uit, maar pas op de valreep kon hij de volle winst op zak ste ken. Dat kwam omdat De Bruin met een slotserie van 229 op slechts acht carambo les van de finish sneuvelde. In de zesde en zevende ronde greep De Bruin opnieuw naar de winst. In acht beur ten versloeg hij Van der Leeden en in vijf beurten moest Wittens er aan gelo ven. Goed voor een vierde plaats in de eindrangschik king en een algemeen gemid delde van 39.01 voor de Hul- sterse biljarter, die sinds enige tijd lessen krijgt van Tonny Schrauwen op Papen dal. (Van onze sportmedewerker) HULST - Savok uit Sas van Gent bij de heren en VV Hulst bij de dames zijn win naar geworden van het be- drijfsvolleybaltoernooi dat Sportclub Morres hield in sporthal Den Dullaert te Hulst. In poule A eindigde W Hulst, dat was ingevallen voor het op het laatste mo ment afgemelde team van CVC op de eerste plaats. W Hulst moest alleen een puntje afstaan aan het als tweede in deze poule eindi gende Verbrugge/Verstrae- ten. Klaassen Sport finishte als derde, de vierde plaats was voor Even Kijken en WC/De Vilder eindigde puntloos onderaan. In poule B belandden bij de dames Astrow en Sport club Morres beide met even veel punten op een gedeelde eerste plaats. Astrow had echter een beter setsaldo, zo dat de Vlissingse dames in de finale kwamen. De Strip werd hier derde, vóór Savok en August de Meijer. De strijd om de derde plaats le verde een overwinning op voor Verbrugge/Verstrae- ten, dat baas bleef over Sportclub Morres. De finale werd na een spannende en gelijk opgaande strijd ge wonnen door W Hulst. Bij de heren toonden Sa vok en MASK zich veruit de betere teams. De rest van het veld was kansloos voor een van de topplaatsen. In de fi nale tussen beide teams, die bijzonder boeiend was, trok Savok aan het langste eind: 15-9 en 15-13. Eindstand dames: 1. W Hulst, 2. Astrow (Vlissingen), 3. Verbrugge/Verstraeten (Terneuzen), 4. Sportclub Morres (Hulst), 5. Klaassen Sport (Axel), 6. De Strip (Middelburg), 7. Even Kijken (Zuidzande), 8. Savok (Sas van Gent), 9. August de Meijer (Terneuzen), 10. WC/De Vilder (Hulst). Eindstand heren: 1. Savok (Sas van Gent), 2. MASK (Vlissingen), 3. Oud-Morres (Hulst), 4. August de Meijer (Terneuzen), 5. WC/De Vil der (Hulst), 6. Sportclub Morres (Hulst).

de Stem | 1981 | | pagina 9