Ml Titel voor Hooizolder Selectie Zeeuws elftal Nederlaag voor Raes Hamelinck aan de leiding admintGiitoernooi Alhco wint toptreffen Mini-toernooi PKSTEM-S£X7%£ ESPORT fcJL T in h$m welkom J||> A Goethem in finale strictskampioenschap "etiek in Zierikzee Nederlaag Bevelanden Winst Hulster Ambacht 2 ,pAG 10 APRIL 1981 PAGINA SPORT 2 f*\\ &4 half uur- Derde klasse D Vierde klasse H e ihh» ;7 Jf- ft •*'4 I,~r Iii r c re« te* 1to- M- .»TE» r'*V; 3fcf 't I Êi'i 1V141 «'nil >r»' l""w 'H ënflKsitfigh^ fvwp^uwetv onze sportmedewerker) -g Jaap Hamelinck rfiende wijze aan de lei- f j„ iet kampioenschap Ciltlasse bandstoten van district Walcheren/De [.linden Ongeslagen en leen algemeen gemiddelde Imet koP en schouders bo- llt van de overige deel- T uitsteekt voert hij het /jeeuent aan na vijf ron- |tacafé-restaurant Baar- 1 te Goes. Daarom is hij de iLnpen man komende zon- T Fais deze wedstrijden [jen voortgezet. fl voordat deze eindstrijd Lg was bekend dat Jaap Hamelinck hoog in het klasse ment zou eindigen. Hij staat bekend als één van de talent rijkste biljarters, misschien wel de meest talentvolle, van het district Walcheren/De Bevelanden en omdat zijn spel nog steeds een stijgende lijn laat zien, mocht van hem een hoofdrol verwacht wor den. Die verwachting heeft hij ook duidelijk ingelost. Hij heeft het hoogste gemiddelde, de hoogste serie, de meeste gewonnen partijen en de kortste partij achter zijn naam staan. Daarom moet het al gek gaan wanneer de titel niet bij Hamelinck terecht komt. Natuurlijk blijven Piet Raas van de biljartvereniging LBV uit Lewedorp en titel- verdediger en clubgenoot van Hamelinck Jan Brandenburg serieuze opponenten, maar afgaande op hun gemiddelde lijken zij toch met een onder geschikte rol genoegen te moeten nemen. Vooral de partij van Jaap Hamelinck tegen Bert Ver meulen maakte grote indruk. Toen caramboleerde Hame linck de tachtig caramboles in slechts vijftien beurten bij een, gesteund door een reeks van zeventien halverwege de partijHet pleit voor Vermeu len dat hij zich in dit geweld goed staande hield, want hij reikte nog tot het respectabele aantal van zestig caramboles. Zoals al eerder gezegd heeft Hamelinck ook de hoogste reeks achter zijn naam staan. In het treffen met Marien Vermue wist Hamelinck een puntgave reeks van vijfen twintig te scoren. Een serie die niet meteen verbeterd zal worden. Zondag om 13.00 uur roept wedstrijdleider Wim Rockx het deelnemersveld weer bij een. Dan resten voor Hamer- linck nog de partijen tegen de nummers twee en drie, res pectievelijk Piet Raas en Jan Brandenburg. Eerst moet Ha melinck tegen clubgenoot Brandenburg en omstreeks 16.45 uur moet hij tegen Piet Raas de finalepartij betwis ten. De stand na vijf ronden in dit kampioenschap is: (res pectievelijk aantal match- punten, algemeen gemiddelde en hoogste serie): 1. J. Hame linck 10-4.00-25; 2. P. Raas 8-2.52-20; 3. J. Brandenburg 8-2.38-15; 4. J. Nolet 6-2.27-13; 5. H. de Meyer 3-1.95-16; 6. B. Vermeulen 2-2.18-15; 7. L. Rijk 2-2.09-11; 8. M. Vermue sr. 1-1.83-11. (Van onze sportmedewerker) SAS VAN GENT - Hooi zolder uit Middelburg is de nieuwe Zeeuwsche kam pioen zaalvoetbal. In de Sasse sporthal De Vlaande ren wist deze formatie, met erneuzen-Middelburg: topper (Van onze sportredactie) KNEUZEN - Zondagmiddag komen alle Zeeuwse voetbalclubs weer in ie, na een rustig „inhaalweekeinde". Topduel in de tweede klasse B is onge leid het treffen in Terneuzen tussen Terneuzen en Middelburg, twee re- >chte degradatiekandidaten. De elf van trainer Ad Versluijs - pas voor [seizoenen bijgetekend bij de rood-zwarte brigade - zijn favoriet in dit li. Een wedstrijd die beslist met de nodige emoties omgeven zal zijn, want [leraeuzenaren zullen de eerste wedstrijden zeer rumoerig, waarbij nogal it incidenten te noteren vielen nog niet vergeten zijn. Ijopen is echter dat uie lies in bedwang gehou- I kunnen worden en het ■sportief duel zal zijn. De imng zal echter te snij- I zijn, want Middelburg kan zich beslist geen neder laag veroorloven in dit ge vecht, dat vrijwel beslissend is voor behoud van een plaats in de tweede klasse. Bij winst kan Terneuzen l'iii onze sportredactie) JOSENDAAL - In café Éi ten Halve" in Roosen- l| wordt van vrijdag 10 tot ■niet zondag 12 april het |pioenschap derde klasse iinden van het gewest li-Nederland van de Ko- iiijke Nederlandse Bil- |(Bond gehouden. De or- atie van deze titelstrijd handen van de biljart- „Kruisstraat", deelnemers aan dit kpioenschap zijn: 1. J. Ikow (K.L. Noordgouwe) lenne 0.452, 2. F. Jonker- t« (Steeds Beter, Roosen- I moyenne 0.449,3. E. van Assen (De Eg, Waalwijk) moyenne 0.423, 4. C. Groen veld (DRB, Etten-Leur) moyenne 0.415, 5. I. Oostdijk (Scheldezicht, Krabbendijke) moyenne 0.412, 6. H. Looy- kens (Centrum, Lóón op Zand) moyenne 0.410, 7. E. van Goethem (Den Ouden Arend, St. Jansteen) moyenne 0.388, 8. H. Laze- roms (Oudenbosch, Ouden bosch) moyenne 0.385. De moyennegrenzen in deze klassen lopen van 0.250 tot en met 0.399. Het aantal te ma ken caramboles bedraagt 20. De finale begint vrijdag avond 10 april om kwart voor zeven. (Van onze sportredactie) DDELBURG - Op vrij- k 10 april houdt de rijks- lliesportvereniging „Luc- T district Middelburg, het ibalkampioenschap van ■afdeling West I van deze ^vereniging op het •"park „Het Schenge" te inzet van het kam- nschap is de fraaie „Luc- ftroiee", thans in het bezit 7 tó eerste voetbalelftal district Dordrecht, [wedstrijden beginnen om «uur en na afloop zal de •Wscommandant overste J.J. Veenstra de prijzen uit reiken. De deelnemers zijn twee elftallen van het district 's- Gravenhage, twee elftallen van het district Dordrecht en twee elftallen van het dis trict Middelburg. Er wordt een halve competitie afge werkt en de wedstrijden du ren twee keer vijftien minu ten. De winnaar van het kam pioenschap zal de afdeling West I vertegenwoordigen tijdens het voetbalkam pioenschap van de rijkspoli tie in Nederland, dat op 19 mei in Wezep wordt gehou den. it kan ook. rt uw zitmeubelen teuH Floris.- ryke leersoort ■b •fMTt (Van onze «nintonmedewerker) fVANGENT-Debad- «nvereniging Groot Sas bas van Gent hield in "Ml „De Vlaanderen" Mmintontoernooi voor «s en spelers in de C-, X2-klasse. resultaten zagen er als (tuit: «Jegorie: HE: 1. R. Fer- 1 2- A van der Wal. DE: •van Raalten, 2. A. Veer- 1. J. Peters/1. van ff1- 2- A. van der Joossen. DD: 1. C. «alten/ H. Emmerik, 2. Lj Raalten/M. Wille- GD: 1. A. Veer- K' Vermont, 2. A. van der Wal/M. Willebrordse. Xl-categorie HE: 1. O. Schellinski, 2. E. Schramm. DE: 1. M. Schol ten,2. G. Rie- mens. HD: 1. I. Verhage/P. Bezemer, 2. T. ten Broec- ke/A. Willems. DD: 1. A. van Raalten/G. Riemens, 2. H. Schellinski/M. Scholten. GD: 1. M. Gijzel/P. Bezemer, 2. G. Riemens/S. Perotti. X2-categorie HE: 1. O. Sin- gadjé, 2. G. Scheldestraeten. DE: 1. O. Driessen, 2. I. Bri- sau. HD: 1. J. Louw/O. Sin- gadjé, 2. M. Hityalubessy/R. Briët. DD: 1. O. Driessen/M. Lardinois, 2. J. van Does burg/B. Schaier. GD: 1. I. Geschiere/J. van Doesburg, 2. D. Vonze/G. Jongerings. (Van onze «medewerker) Ü^DE - Komende :nt onbeperkte eeft losse verrijd en aanbouw sportmedewerker) V' In cultureel cen- H- ff Halle" in Axel i daS 11 april het «j( |(:Ugdtoernooi ge- L [('or schakers in de 1. °t en met veertien j^trijden beginnen :jUlur en er worden gespeeld van lis ^'ng vindt om- «i.30 uur plaats. zaterdag, 11 april, wordt het atletiekbaanseizoen geopend in Zierikzee. In deze door Delta Sport georganiseerde wedstrijden komen naast heel wat Zeeuwse prominen ten ook een aantal van bui ten de provincie aan de start. Onder andere van de vere nigingen Metro uit Baren- drecht. In totaal hebben een 150 atleten en atletes inge schreven voor een groot ge deelte bestaande uit jeugd. Bij de senioren staan op het programma de 100, 200 en 3000 meter, hoogspringen en een driekamp bestaande uit kogelstoten, discuswerpen en speerwerpen. De wedstrij den vinden plaats op het sportpark De Bannink en ze beginnen om 13 uur. H| zich een stuk veiliger voelen. Het klimt dan op tot bij de middenmoot. Aan inzet zal het zeker niet ontbreken bij de Zeeuwsch-Vlamingen, die in de Belg Baudewijn een uitstekende aanwinst heb ben. Vlissingen moet even eens winnen van VOAB wil het niet in al te grote proble men komen. Ook de Vlissin- gers verkeren nog in degra datiegevaar en dat tekent de neergang van het Zeeuwse voetbal in de tweede klasse bij de zondagamateurs. In de derde klasse D ziet de toekomst er uiterst somber uit voor Axel, de ploeg van interim-trainer Karei Ver- bunt. De oranje-witten krij gen nederlaag op nederlaag te slikken en staan eenzaam onderaan de ranglijst. Ver- bunt zegt nog niet te wanho pen, maar voelt toch duide lijk aan dat van nu af aan geen misstap meer gemaakt kan worden, willen de gevol gen niet catastrofaal zijn. Zondagmiddag krijgt Axel de kans zijn laatste strohalm te pakken op eigen terrein in de derby met Goes. Geen ge makkelijke opgave voor de Zeeuwsch-Vlamingen, want Goes staat comfortabel in de middenmoot, vrij van zor gen. Geen kampioensaspira ties en geen degradatiege vaar, zodat Goes vrijuit kan spelen. En voor Axel is het kwestie van moeten winnen. Duidelijk een duel van de waarheid voor de mannen I van Verbunt, die zich bij verlies op kunnen gaan ma ken voor een verblijf in de vierde klasse in het volgend seizoen. Sluiskil zou zich op kunnen werken tot goede subtopper als het er in slaagt SC Gastel te bedwingen. En tot stuntwerk zijn de spelers van Hanne van der Hooft be slist in staat. Opmerkelijk goed doet Steen het dit sei zoen. De Oostzeeuwschvla- mingen krijgen nu degrada tiekandidaat Zeeland Sport op bezoek en dat moet winst op kunnen leveren voor Steen, dat nog een voortref felijke kans maakt op een tweede plaats in de eind rangschikking. RCS heeft dringend winst nodig om zich in veiligheid te spelen tegen het Wouwse Cluzona en voor Zierikzee zijn er weinig winstkansen tegen het sterke Divo weggelegd. In de vierde klasse H staat Breskens klaar om de kam- pioensvlag te hijsen. De for matie van Wies van Aver- maete heeft inmiddels alle concurrenten van zich afge schud en heeft een straat lengte voorsprong (maar liefst zeven punten) genomen op zijn naaste belagers, voor zover er nog sprake kan zijn van „belagers". Biervliet mag niet in staat worden geacht de zegereeks van de Bressiaanders een halt toe te roepen. Daarvoor steken de kustbewoners in te goede vorm. De winnaar van het duel Aardenburg HVV'24 mag zich in veiliheid wanen na zondagmiddag. Hontenisse - RIA W en Clinge - Vogelwaarde zijn leuke streekduels, waarbij de belangen geen rol meer spelen. Hier geldt slechts de bezetting van de tweede plaats op de ranglijst een rol. RIA W heeft de beste kansen op de volle buit. Patrijzen moet gemakkelijk af kunnen rekenen met Noormannen en Koewacht is favoriet in het duel met degradatiekandi daat nummer één Zeelandia. in zijn gelederen drie selec tiespelers, alle drie de wed strijden te winnen. Daardoor eindigde het riant op de eer ste plaats. Toch was de suprematie van Hooizolder beslist niet zo groot. Integendeel zelfs. De ploeg heeft beslist technisch sterke spelers, maar dat is nog geen garantie dat je in zaalvoetbal moeiteloos te genstanders opzij schuift. Het begon al tegen 's Heer Arendskerke. Daar werd moeizaam met 2-1 van ge wonnen. Het in eigen huis spelende Fabricom werd na een 2-1 achterstand nog op de valreep met 3-2 bedwon gen en tegen Diepvries hing de zege van Hooizolder hele maal aan een zijden draad. Diepvries kon ook nog aan spraak maken op de titel. Na twee gelijke spelen (twee maal met 2-2 cijfers) tegen Fabricom en 's Heer Arends kerke kon Diepvries de titel nog pakken. Bij winst met 1-0 op Hooizolder zou Diep vries op gelijke hoogte eindi gen als die ploeg met het zelfde aantal matchpunten en met hetzelfde doelsaldo. Lange tijd leek er een 1-0 zege in te zitten voor de uit Breskens afkomstige forma tie. Zonder Bram van de Broecke en Robbie de Muynck bood deze ploeg knap tegenstand aan Hooi zolder. Een hoofdrol was wegge legd voor Willem van de Broecke zowel in positieve als negatieve zin. De eindstand van dit kam pioenschap van Zeeland dat door de commissie Sas van Gent georganiseerd werd was als volgt: 1. Hooizolder 3-6, 2. 's Heer Arendskerke 3-3,3. Diepvries 3-2,4. Fabri com 3-1. MIDDELBURG - Hoewel er een moeizame selectiepro cedure aan vooraf ging is toch een Zeeuws afdelings elftal geformeerd, wat ge zien ook de ervaringen vorig seizoen voor goede prestaties kan zorgen. Het Afdelingselftal is als volgt samengesteld, met de keepers Henk Leenaarts (Walcheren) en Ronny de Rijcke van Hulsterloo, de verdedigers Jaap Dekker (Veere), John Cornelis (Hoofdplaat), Rini de Loo (Mevo), George de Booij (SDO) en Hans Porreij (IJ- zendijke), de middenvelders Werner van de Bulcke (IJ- zendijke), Martin Quist (Me vo), Jil Hanewijk (Heinkens- zand), Eric de Block (Graauw), Wim Goedege- buure ('s Heer Arendskerke) en de aanvallers Han Steutel (Mevo), Michael Dek (VCK), Eric de Keijzer (Kruiningen) en Milco van der Hooft van Breskens. Trainer-coach is Ben Pauwels van Hontenis se, de verzorging is in han den van de fysiotherapeuten Bram de Blaaij en Jan Loopik en alstalbegeleider is Lou Traas. Het afdelingself tal komt voor het eerst in ac tie op donderdag 23 april in Wissenkerke tegen de Zeeuwse scheidsrechters. Een week later, dinsdag 28 april wordt er in en tegen Wemeldinge gespeeld. Op 9 mei dan in Domburg tegen de afdeling Den Haag, een week later in Halsteren te gen Brabant met een afslui ting op 23 mei tijdens een bondentoernooi in Meerkerk. Mogelijk, dat tussendoor nog „opgetreden" moet worden tijdens een jubileum wed strijd. Bovendien blijken er contacten te zijn om tegen een Borsels elftal te spelen. (Van onze sportmedewerker) OOSTBURG - In de eerste klasse van het Oostburgse KNVB-zaalvoetbal zijn de eindeseizoenwedstrijden duidelijk aan de gang. De hoofdprijzen zijn verdeeld. Tegen Uw Belang had Raes mankracht tekort. Gevolg een flink pak slaag. Voor Uw Belang dat op de tweede plaats aast echter weer tee belangrijke punten. Ook Tem. Boys heeft dui delijk zijn zinnen op die tweede stek gezet. Dat bewe zen ze tegen Skandia dat ook ruimschoots werd gevloerd. In de onderste regionen ble ven Oude Raedthuys en Zee landia keurig bij elkaar. In een rechtstreekse confronta tie werd de buit gedeeld. In de tweede klasse is de strijd heel wat aantrekkelijker. American Jeans House bleef aan de leiding dank zij een zege tegen het tweede van Tem. Boys. Diepvries II klom op naar de tweede plaats ten koste van het niet spelende Eksakt. De Diepvries-reser ves klopten runner-up Bui- tenlust via een overdonde rend slotoffensief (vier mi nuten voor tijd stond het nog 2-2) met 6-2. Sikkels klom eveneens een aantal plaatsen via een zege tegen Hofzicht. Du Commerce verloor de Cadzandse derby tegen Bui- tenlust maar pakte twee da gen later knap de volle winst tegen Casino. SV Oostburg wachtte tevergeefs op tegen stander SV Sluis. Het niet opkomen betekent voor de Sluisenaren twee winstpun ten in mindering. Uitslagen: Eerste klasse: Zeelan dia - Oude Raedthuys 2-2, Uw Be lang - Raes 10-2, Tem. Boys I - Skandia 7-3. Tweede klasse: Du Commerce - Buitenlust 1-3, Diep vries II - Buitenlust 6-2, American Jeans House - Tem. Boys II 6-2, Sikkels - Hofzicht 4-2, Du Com merce - Casino 4-1, SV Oostburg - SV SLuis (Sluis n.o.g.). Standen: Eerste klasse: 1. Diepvries 15-28, 2. Tem. Boys 117-24,3. Uw Belang 16- 23, 4. Skandia 17-20, 5. De Tol 16-19, 6. Raes 17-16, 7. Vooruit 17-11, 8. Oude Raedthuys 16-10, 9. Zeelandia 16-10,10. Bron 17-3. Tweede klasse: 1. American Jeans House 19-31, 2. Diepvries II 19-29, 3. Eksakt 18-28, 4. Sikkels 18-21, 5. Casino 20-21, 6. Tem. Boys II 19-20, 7. Hofzicht 20- 15,8. Slavenburg 19-13,10. Du Com merce 20-13, 11. SV Sluis 19-12, 12. SV Oostburg 19-8. (Van onze sportmedewerker) OOSTBURG - Alheo heeft in de A-poule van het Oost burgse recreatieve voetbal de leidende positie verste vigd. In een rechtstreekse confrontatie met belager Oud Sluis pakten ze de winst. Een verdiende zaak overigens gezien het wed strijdbeeld. Aers bleef goed volgen. De oliejongens wonnen van Rabo 1 en blijven op twee punten. OBV en Telepost maakten elkaar een kost baar punt afhandig. In een spannende partij was de 2-2 uitslag een eerlijke zaak. Voor OBV betekent dit pun tenverlies vrijwel zeker uit schakeling. De twee onderste ploegen van Looy/Groosman en Kombuis legden een uitermate zwakke partij op het Veerhoek tapijt. De minst slechte en dat was v. Looy/Groosman, pakte de buit. Paul's Music Center won van de Veteranen. Eer de oude garde besefte wat er aan de hand was stond het na een kwartier al 0-6 in het voordeel van de muziekman nen. Éénmaal de spieren op temperatuur konden de Ve teranen wel gelijke tred hou den maar het kwaad was reeds geschied. Uitslagen: A-poule: OBV - Tele post 2-2; Alheo - Oud Sluis 2-0; Kombuis - v. Looy/Groosman 0-3; Aers olie - Rabo I 4-2; Veteranen - Paul's Music Center 4-8. Stand A poule: 1. Alheo 16-24; 2. Aers olie 16-22; 3. Oud Sluis 15-21; 4. OBV 16-20; 5. Telepost 14-19; 6. Paul's Music 15-14; 7. Veteranen 15-12; 8. Rabo I 15-10; 9. v. Looy/ Groosman 15-7; 10. Kombuis 16-3. GOES - Op overtuigende wijze heeft het zaalvoetbal team van Vermeulen Ijspa leis uit St. Willebrord het zesde C-Jobse zaalvoetbal toernooi van FC Bevelanden gewonnen. In de Goese sporthal klopte Vermeulen met gemak het organise rende FC Bevelanden 1 met 9-1. Voordat het echter zo ver was moesten de acht deelne mende ploegen verdeeld over twee poules een halve com petitie afwerken. De eerste twee uit deze poules speelden kruisfinales, waarna de fi nalisten en de ploegen die zouden spelen voor de derde en vierde plaats bekend wer den. De poulestanden waren als volgt: Poule 1: Vermeu len (St. Willebrord) 6 punten, 2. FC Bevelanden 1 4 punten, 3. W Drogum (Zierikzee) 2 punten, 4. PTT Goes 0 pun ten. Poule 2: 1. Kloetinge 6 punten, 2. FC Bevelanden 2 en W De Steeg 3 punten, (De Steeg plaétst zich na straf schoppen), 4. SV Bruelis (Ka- pelle) 0 punten. Kruisfinales: FC Bevelanden 1 - Kloetinge 3-1, Vermeulen - De Steeg 1-0. De finalewedstrijden waren als volgt: (le en 2e plaats): Vermeulen - FC Be velanden 1 9-1, (3e en 4e plaats): Kloetinge - De Steeg 5-3, (5e en 6e plaats)FC Be velanden 2 - VV Drogum 0-3, (7e en 8e plaats): PTT - SV Bruelis 4-1. SLUIS - Hans Henry en Theo Berckmoes hielden een geslaagd mini-toernooi voor de volleybalploegen uit West-Zeeuwsch-Vlaande ren. Vanaf 9.00 tot 12.00 uur werden er maar liefst 51 wedstrijden afgewerkt, waarbij er geen al te strenge regels werden toegepast, maar waarbij plezier bele ven aan het volleybal, cen traal stond. Theo Berckmoes: „We hebben deze jeugd willen be zighouden en daar zijn we dacht ik goed in geslaagd. De leiders en deelnemers von den het geweldig, ook al wa ren er geen prijzen". De eindstanden van de poules waren als volgt: tot 14 jaar: Poule A: 1. Even Kijken, 2. VCG, 3. YVC, poule B: 1. YVC, 2. Wik, 3. SSV, poule C: 1. Kikkers, 2. VCG, 3. SSV. Tot 12 jaar: poule A: 1. Wik, 2. Kikkers, 3. Even Kijken, poule B: 1. Wik, 2. VCG, 3. YVC. Een dergelijk toernooi is zeker voor herhaling vat baar, het was inmiddels al voor de vierde maal. Mis schien kunnen Hans Henry en Theo Berckmoes andere ploegen stimuleren om ook iets dergelijks te organise ren. Naar aanleiding van een artikel betreffende de visie van de heer Ooms, waarin ik beticht werd van het uit schelden van zijn Hoek-spe- lers, moet ik toch vaststellen dat de heer Ooms het niet zo nauw neemt met de waar heid. Het betreft hier opmer kingen mijnerzijds over het gescoorde doelpunt. Er is in derdaad door mij een opmer king geplaatst in het bijzijn van de nodige Kapelle-sup- porters, die dit ook kunnen beamen. De opmerkingen waren in de trant van: „Men sen blijf sportief", en „ge draag je als een sportman". Dat dit hard aankomt als je een doelpunt afgekeurd kunt krijgen, in een belangrijk deel van de wedstrijd, dat ge loof ik wel. Maar om nu te stellen dat iemand zijn spe lers uitgescholden heeft, dat gaat te ver, veel te ver zelfs. Nogmaals Ooms let op uw voetbalzaak want in de loop van de jaren heb ook ik ge merkt dat onsportief gedrag in wat voor vorm ook, zich op den duur altijd tegen je keert. Trouwens, gezien het aantal strafzaken, levert het artikel op zich daar al een be- wijs van. Met sportgroeten A.C.H Wurth. In de hal in Kapelle is het team van Hulster Ambacht 2, dat uitkomt in poule 5 van de mixed-competitie als winnaar in deze poule uit de bus gekomen. Hulster Am bacht 2 speelde tegen West kaap uit Westkapelle en boekte een 4-2 zege. Het Thoolse Eegedima eindigde op de tweede plaats. Laatst genoemde ploeg won met 6-0 van De Klappers uit Krab bendijke. De heren van Hulst bleken te sterk voor de heren van Westkaap en zorgden voor drie winstpunten. Mark Leenknegt boekte een 6-1 6-1 zege op Wim Maranus en Pe ter Burm had weinig moeite met Passenier. Hij won met 6-2 6-1. Het herendubbel werd een 6-2 6-4 overwin ning voor de heren van Hulst. De dames van Hulst ondervonden duidelijk wat meer tegenstand. Monique Begijn was niet opgewassen tegen Carla Davidse en moest met 2-6 0-6 het hoofd buigen. Marion Schellekens behaalde een krappe drie sets-winst op Catrien Ver- brugge (7-5 2-6 7-6). De da mes van Hulst konden het echter in de damesdubbel niet redden en moesten met de cijfers 2-6 2-6 de eer aan Westkaap laten. Het team van De Klappers moest in zijn laatste wed strijd tegen Eegedima een 6-0 verlies incasseren. Daan Kok moest met de cijfers 4-6 1-6 zijn meerdere erkennen in Marc Zuidweg. Gerard Godeschalk redde het niet tegen Arno van Trigt. Laatstgenoemde won ge makkelijk met 6-1 6-2. De Thoolse heren wonnen het herendubbel met 6-0 6-3. De dames van De Klappers von den eveneens te sterke te genstanders tegenover zich. Heieen Vogelaar was niet opgewassen tegen Annema- rie Verrijzer (2-6 0-6) en Lian Kaat moest met 1-6 0-6 het hoofd buigen voor Judith van de Berge. Tenslotte won Tholen het damesdubbel met 6-1 6-2. SAS VAN GENT - Vol gende week valt de beslis sing in de recreatieve com petitie. Dames Sluiskil 2 won van het eerste team en klom daarmee gelijk op naar een gedeelde eerste plaats. KPJ Philippine was twee sets superieur aan zijn te genstander, de laatste echter kregen ze er met 15-3 van langs. Ons Genoegen en Air Products waren aan elkaar gewaagd. CPC heeft met beide teams de beste titel- kansen. De stand met nog een wedstrijddag voor de boeg: dames: De Sterre 7-15, Sluiskil 2 7-15, CPC 6-14, Rijnvaart 7-12, Savok 7-9, Damesgym Westdorpe 1 6-7, Sluiskil 1 7-5, Damesgym Westdorpe 2 7-3. Heren: CPC 9-26, Zaamslag 10-26, NSM 10-20, Savok 10-19, KPJ Westdorpe 10-17, De Sterre 10-17, Ons Genoegen 10-11, KPJ Philippine 10-7, Sluvoc 10-7, Air Products 10-6, VV Philippine 9-5. Programma: Damesgym Westdorpe 1 - CPC en VV Philippine - CPC.

de Stem | 1981 | | pagina 9