Zaamslag speelt gelijk Nederlaag voor ongeïnspireerd Kloetinge Verlies voor tanemuiden eider liet in le fout Breskens via matige partij in kwartfinale Leider Mevo doet zeer goede zaken Sluis blijft baas over Kogelvangers Dames Hoek I sterk Mc Enroe eerste in Frankfort mm PAGINA SPORT 4 mp0£- 6 APRIL 1981 PAGINA SPORT 5 IkLOETINGE - De thuisclub, na geruime tijd weer de schikking over doelman Leo Uitterhoeve, heeft in het legen Serooskerke slechts spradisch kunnen impo- tnen leed dan ook een volkomen verdiende 2-1-neder- jj Het ontbrak Kloetinge deze middag weer eens aan [pjratieen dat was een kolfje naar de hand van de gasten weliswaar geen technische hoogstandjes etaleerden, ;ïr wel veel energie aan de dag legden. Zege Hayje Overwinning rugbyteam. Winst Den I BRESKENS - Het slip- FRANKFORT (ANP) Volgens de verwachting»» heeft de Amerikaan Joh» McEnroe na Milaan ook het WCT-toernooi van Frank fort op zijn naam gebracht" De 22-jarige linkshandige speler hield in de finale voor zesduizend toeschouwers d twee jaar oudere Tsjech To' mas Smid gemakkelijk h bedwang: 6-3, 6-2. De j, Wiesbaden geboren Ameri' kaan verzekerde zich daar" mee van 35.000 van de in t» taal 175.000 dollar aan m-h" zengeld. De Italiaan Gianni OcW po, ooit een veelbeloveni voetballer bij Inter Milaat heeft het 50.000 dollartoer- nooi van Linz op zijn naai gebracht. De Italiaan, die vo-1 rige week in Milaan de halve finales van het WCT-toer nooi bereikte, versloeg de Australiër Mark Edmondson met 7-5, 6-1. Deze laatste ze gevierde in de halve finales! met 6-1, 7-6 over Nick Savia- no, de man, die Loek Sanders' in de kwartfinales uitscha-' kelde. De uitslag van de fi-! nale van het herendubbel- spel: Anders Jarryd/han: Simonsson (Zwe) - Brad Drewett/Pavel Slozil (Aus/ Tsj.sl.)6-4, 7-6. De finale van het interna tionale damestennistoernooi in Carlsbad in Californië z: gaan tussen Chris Lloyd-J Evert en Hana Mandlikova. De Amerikaanse versloeg, indehalvefinaleshaarland- genotePamShrivermet 6-4 en 6-3. Mandlikova en An drea Jaeger speelden eei partij waarbij de Tsjechoslo. waakse vijf en de Ameri-i kaanse acht keer de eigen! opslag verloor. Mandlikova won uiteindelijk met 6-7,7-2 6-3, 6-4. „onze sportmedewerker) OOSTBURG - Voor Yerse- begint het er nu toch wel li somber uit te zien in de >klas A van het KNVB- Vrdaevoetbal. De ploeg ,it het mosseldorp kwam zelf et in actie, maar zowel Se- loskerke als Meeuwen, twee legen die ook in de geva- fnzone bivakkeerden, Lamen beide tot winst. Serooskerke klopte Kloetin- «e met 1-2 en Meeuwen wist 1 uitwedstrijd tegen Krab- bendijke met 0-1-winst af te sluiten. Dinteloord-Zaam- slag eindigde met een 1-1- gelijk spel. DINTELOORD-ZAAM- SLAG 1-1 - Een bar slechte wedstrijd. In dit duel stond er niets meer op het spel. Zowel Dinteloord als Zaamslag kunnen noch promoveren noch degraderen en beide teams wensten zich dan ook niet meer overdadig in te spannen. Aad Mischielsen was vijf minuten vor de pau ze de man die Zaamslag aan een 0-1-voorsprong hielp. Een overwinning zou zeker te veel van het goede geweest zijn, en de gelijkmaker vlak voor tijd door Mario Korf was dan ook zeker terecht. KRABBENDIJKE- MEEUWEN 0-1 - Twee zeer belangrijke winstpunten voor Meeuwen. Krabbendij-! ke was weliswaar iets meer aan de bal in deze tamme wedstrijd, maar de bezoekers speelden met meer overleg. Na een 0-0-ruststand mocht Wim Ovaa vlak na de her vatting wegens een handsge- val aanleggen vanaf de pe naltystip. Hij faalde niet, dus 0-1. Krabbendijke drong nog wel aan, kogelde via Kees Hoogesteger ook nog een maal op de lat, maar kon de Meeuwen-verdediging toch niet verschalken. STAND: WHS 18-31, Oostkapelle 18-25, Kapelle 17-19, Zaamslag 17-18, Hoek 18-18, Dinteloord 18-17, Krabbendijke 18-16, Meeu wen 17-15, Serooskerke 17-14, Kloetinge 18-14, Ter- neuzense Boys 17-13, Yerse- ke 17-10. lerooskerke wint matig duel (Van onze sportmedewerker) HOCKENHEIM (SID) - Boy 1 Hayje heeft zondagmiddag op het circuit van Hockenheim] voor 45.000 toeschouwers del eerste wedstrijd tellend voorl de Europacup Renault 5 ge-J wonnen. De Nederlander legde del twaalf ronden (81,360 kilome-1 ter) af in 31 minuten 29,98 se-1 conden, wat neerkomt op eenl gemiddelde van 154,973 kilo-1 meter per uur. Voor het eerst I in deze strijd om de Europese] beker waren de wagens uitge rust met 220 pk-turbo moto-l ren. In een slipstreamduel versloeg de Nederlander Westduitser Wolfgang I Schütz, die 0,21 sec. minder snel was. Uitslagen: 1. Boy Hayjel (Ned) de 81,360 kilometer inl 31.29,98 (gem. 154,973 km/u). 2.1 Wolfgang Schütz (Wdl)j 31.30,19 3. Peter Oberndorferl (Wdl) 31.30,48, 4. Massimo Si-P gala (Ita) 31.31,85, 5. Hans] Meier (Oos) 31.46,89, 6. Joel Gonhir (Fra) 31.47,05. Snelste ronde: Meier 2 min j 35,78 sec. (gem.156,682 km/u). HILVERSUM (ANP) - Het Nederlands rugbyteam heeft in Hilversum de interland wedstrijd in de FIRA-B-pou- le tegen Tunesië met 21-9 ge wonnen. Nederland speelt door dit resultaat volgend jaar opnieuw in de B-poule. West-Duitsland promoveert naar de A-poule. Het scoreverloop was: Ne_ derland-Tunesië 21-9 (9-9)- John Dudink 4-0 (try) en EnK Hengeveld 6-0 (conversie), V>. Boughani 6-3 (strafschop), 1 Hengeveld 9-3 (strafschop! 23. Harrouch 9-7 (try) e Boughani 9-9 (conversie), 43.60.65 en 78 Hengeveld U*, 15-9, 18-9 en 21-9, allen straf schoppen. (w.v.) Stand: a a 0 0 1 Ï.W.Duitsland3 4» q i 0 2 3.Marokk oq 1 0 2 4. Tunesië0 0 3 5. Joegoslavië [geen in de beginfase leek lier niet op dat Serooskerke lede winst zou gaan strijken, ie door het goed stuwende [iddenrif creëerde Kloetinge lli toen enkele kansen, maar por het doel van Leen Ver- j gekomen, bleef het be- ssende schot uit. Bovendien luide Serooskerke-doelman i betrouwbare sluitpst. De Isen hadden in feite maar inkwartier nodig om het ini- [iHef volledig naar zich toe te iken, dankzij meer be- ttghjkheid en wilskracht. Iietinge kwam steeds meer (der druk te staan en hoewel béro Cees Katsman vaak piekend corrigerend optrad, hij onheil niet voor- pen solo van Ko Bouterse op (hts luidde het eerste doel pin voor de bezoekers. Han pbbezoo, uitstekend op dreef, de doorbraak van Jouterse en bracht Wim Al ptin stelling, die geen fout ntkteen 0-1 liet aantekenen, rwas toen een half uur ge- sportmedewerker) G In de tweede LEIDEN - Nashua De» Bosch heeft zaterdagavon aanspraken op prolong van de nationale bas— titel via een uiterstbena p 81-80 zege op uitdrager vu ker Leiden laten vas ,effar. De Bossche ploeg moest a bij overigens alle laatste jes mentale spankracht wenden. BOKSEN Pedro van Raamsdonk heeft de finale in het mid^, J r]Q. gewicht van het Golden ves-toernooi te Toledo niet bereikt. De twintiu bokser uit Amsterdam loor in de halve finale op P ten van Vincent Lee. fonze sportmedewerker) [lOSTBURG - In de hoofd- A-junioren won leider •muiden Al met 2-0 van PAl en Zierikzee Al met f"ujSteen Al. Terneuzen Al 1 eigen veld een steekje ta tegen Vlissingen Al. Het 1-2 in het voordeel van de «Men uit de Scheldestad. Moeiburg Al walste met fut 0-6 over Terneuzense fis Al en Goes Al klopte F! Al met 1-0. Lh Arnemuiden Al Zierikzee Al 15-22, ««burg Al 16-22, Terneu- 1'V6"21,Goes Al 13"19- ®Al 15-15, Vlissingen Al lu HVV'24 Al 15-12, "ge Al 15-11, AZVV Al terneuzense Boys Al speeld. Dat betekende een flinke ruggesteun voor de Wal- chenaars en de stabiliteit in de ploeg resulteerde zeven minu ten later in een volkomen ver diende tweede treffer. Nu was het Wim Allaart die de kwets bare defensie van Kloetinge openbrak en de bal op een presenteerblad aanbood aan Ko Bouterse. Die hoefde slechts in te tikken: 0-2. IMPULSEN Tien minuten na de hervat ting haalde Kloetinge-trainer Cor Hollestelle verdediger Diederik Hiensch naar de kant terwijl ook middenvelder Al- bert Nouse de dug-out mocht opzoeken. Ze werden vervan gen door Cor van den Houte en Rinie Davidse. De thuisclub kreeg toen wel wat meer aan vallende impulsen, maar de counters van Serooskerke ble ven toch genoeg attentie vra gen van de Kloetinge-defensie. Een kwartier na rust was Se rooskerke zelfs erg dicht bij een derde doelpunt. Han Lob- bezoo besloot zijn fraaie solo echter met een schot dat over ging- Omdat het in de voorste lijn bij Kloetinge bleef ontbreken aan intelligentie en schotvaar digheid, dook Kees Katsman meerdere malen voor het doel van Leen Verburg op, maar ook hij zocht een paar maal het doel te hoog. Onfortuinlijk was de thuisclub in de 65e minuut toen een spetter van Rinie Da vidse op de lat belandde. Se rooskerke raakte even in pa niek en tot tweemaal toe moest Verburg handelend optreden. Eenmaal bij een goed genomen vrije schop van Leo Slabbe- koorn en daarna bij een inzet van Rinie Walraven. Onverwachts kwam Kloe tinge in de 84e minuut toch nog op 1-2 via een fout van Leen Verburg die te ver voor zijn doel stond opgesteld. Met een lob verzilverde Jan Pannekoek die kans. Serooskerke bezat echter nog veerkracht genoeg o terug te slaan. Wim Allaart kreeg zelfs een utistekende mogelijkheid om het lot van Kloetinge te bezegelen toen hij alleen op doelman Uitterhoeve afging. Hij aarzelde echter te lang en schoot uiteindelijk zelfs nog over. De zeker niet op hoog peil staande wedstrijd kreeg daarmee toch nog een spannende slotfase en in de laatste minuten was Kloetinge zelfs nog dicht bij de gelijkma ker. Een fraaie voorzet van Eddie de Dreu werd echter om zeep gebracht door zijn me despelers. in onze 'Ut uitwedstrijd tegen Al- Mam Koploper Heer- %1» matlr °P het n'P" i»,..et 0-1 bij Zwaluwe en blijft in het goede zij een 2-0-over- Ht„i.0P Rod a Boys. Rode Kt, ?™rager NEO'25 moest 4Llf'eer toten aan NSW. J JAA-ARNEMUIDEN attractief en sportief deze twee mid- u Beide ploegen if1 Zeer hoog temP° DggljWanneer pnitrsrins Jters. wanneer enigszins "6 aanval. Een en ie halve nnare^ - - werd natuurlijk mede de Amerikaan Dona k gema Jdoordat 'V°W Altena als Arne muiden niets meer op het spel staat. Van enige druk is dan ook totaal geen sprake. Na de pauze was de vaart er welis waar wat uit, maar het spel bleef zeker het aankijken waard. Echt uitgespeelde kansen werden bijna niet ge creëerd. De uitslag leek dan ook terecht 0-0 te worden, tot dat vlak voor het allerlaatste fluitsignaal invaller Jan Ver schoor Altena toch nog de 1-0- overwinning bracht. Bij de Ar- nemuidenaren was vooral doelman Meulmeester uitste kend op dreef. STAND: Heerjansdam 18-27, SSC'55 18-25, NSW 18-22, Altena 17-21, Oranje Wit 18-21, SHO 18-21, Arne muiden 18-20, Piershil 17-19, AZVV 18-17, Roda Boys 18-12, Zwaluwe 18-7, NEO'25 17-5. 'i MM ,U-v Serooskerke - beter op schot dan thuis spelende Kloetinge - probeert de Kloetinge-veste te doorboren. |iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii|j||iiij|intiiiji (Van onze sportmedewer- ook een mannetje uitspelen lukten de Middelburgers aardig. Alleen het breien duurde veel te lang. Tegen een Breskens-ploeg dat kort op de bal speelde kre gen de Middelburgers daarom totaal geen gele genheid hun geliefkoosd tik-tak spelletje uit te voe ren. Bij de thuisploeg ont brak Bram v.d. Broecke die af gelopen zondag tegen Pa trijzen een enkelblessure opliep. Hij zat wel naast Van Avermaete in de dug-out om in een noodge val ingezet te kunnen wor den. Het was niet nodig want in de groene rech thoek werd niet op het scherp van de snede gestre den. Desondanks gingen er wel drie man in het boekje van arbiter Uytterhoeve. De man uit 's Gravenpolder hield het spel bij zonder kort en floot deze middag be paald niet overtuigend. Elk persoonlijk duel werd afge floten wat uiteraard de ver toning er niet boeiender op maakte. De eerste man die op de bon ging was Willy de Jager. De lange Breskense voorstopper pakte in de 36-ste wedstrijdminuut Arie Pentury te hard aan. In de tweede helft zwiepte Noes Tehuleruw Breskens middenvelder Jimmy Pie- ters buiten de lijnen, terwijl Danny Noya als derde werd opgeschreven toen hij Uyt terhoeve teveel raad gaf. Het waren met de goal de meest opmerkelijke feiten van de wedstrijd die alleen in de tweede helft, zij het sporadisch, tot een beter treffen uitgroeide. In de slotminuten probeerde Jong Ambon, waar Frans Mual was komen opdraven voor Joes Siwabessy, als nog een verlenging uit het vuur te slepen. De acties waren echter te doorzichtig om Jan de Lobel en zijn mannen te verschalken, al was linkervleugelverdedi ger Dick Manuhawa - de beste man bij de Middel burgers- dichtbij. Geheel vrijstaand knalde hij ech ter de bal hoog over de goal van Fred de Krijger. Het was tekenend voor de on macht van de Jong Ambon aanval. Breskens, dat eer der tegenstanders Middel burg, Sluiskil, Axel en Zaamslag opzij zette, wacht nu waarschijnlijk een inte ressante tegenstander. ker) pertje van Jong Ambon-doelman Sam Te- 1 lussa in de 21-ste minuut van de eerste wedstrijds- helft was gisteren voldoen- 1 de om Breskens kwartfina- list te maken in de strijd om H de KNVB-beker district Zuid I. Telussa stompte de kopbal van Jac Fenijn na I een uitstekend genomen 1 vrije trap van Jimmy Pie- S ters in de voeten van Wim 1 van de Broecke die de be- slissende tik uitdeelde. Zo- 2 als later bleek was deze E handeling voldoende om Jong Ambon uit te schake- M len. De winst ging daarmee verdiend naar de thuis- ploeg die in deze uiterst ma- gere bekervertoning nog de minst slechte ploeg was. E Zonder de medewerking van de Jong Ambon-keeper hadden beide ploegen tot in 1 de late avonduren doorspe- E len want er ging van beide S aanvalslinies bijzonder weinig dreiging uit. De ke- E ren dat de bal bij de tegen- partij werd ingeleverd wa- ren niet te tellen. Het gef- rommel in het middenveld deed de partij vooral in de j| eerste helft tot een beden- kelijk niveau afdalen. Vol- gens Breskens-trainer Wies van Avermaete waren M de belangen die op het spel stonden hiervan de grootste oorzaak. „We hadden de zaak in het eerste kwartier na de rust af moeten ma- ken. Dit lukte niet en dan ga H je nerveuzer spelen", zo 2 probeerde de Breskens-trainer het min- dere spel uit te leggen. In- 2 derdaad had Breskens na de pauze mogelij kheden om de wedstrijd in de beslis- j= sende plooi te leggen. Zo was Wim v.d. Broecke tot tweemaal toe dicht bij die tweede beslissende treffer. Eerst kwam hij in een uit- stekende positie toen Wim 2 Risakotta de bal verspeelde S en even later werd hij schit- terend de ruimte inge- 1 stuurd. Alleen voor doel- man Telussa zag hij zijn effectvolle inzet echter cen- timeters naast de verkeerde kant van de staander ver- dwijnen. Jong Ambon, ge- start zonder vijf vaste spe- B Iers -Ron Telussa (werk), de E drie gebroeders Tuankotta E en Noes Lekatompessy B (verplichtingen elders)-, heeft nooit het klassever- E schil waar kunnen maken. E De bal werd zo nu en dan E wel leuk aangenomen, en Breskens-trainer Wies van Avermaete. 1 7]|llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||i= (Van onze sportmedewerker) OOSTBURG - In de eerste klas van het afdelingsvoetbal deed Mevo afgelopen zaterdag goede zaken. Zelf wonnen de koplopers met ruime 0-4-cij- fers bij 's-Heer Arendskerke terwijl SVD op eigen veld niet verder kwam dan 0-0 tegen Veere. Kruiningen verloor met niet mis te verstane cijfers van VCK (5-2) en Bevelanders ging met 3-4 ten onder tegen Ril- landia. GPC-Colijnsplaatse Boys en Heinkenszand-WIK kenden eenzelfde uitslag. Bei de malen werd het 1-0. GPC-COLIJNSPLAATSE BOYS 1-0 - Het houtwerk werd deze middag veelvuldig getest, vooral door GPC. Alex van der Heijde, Van Trieht en Daenen schoten binnen de eerste tien minuten op de lat en bovendien moesten verdedi gers van de bezoekers enkele malen op de doellijn redding brengen. Na de pauze hetzelf de spelbeeld. Lintfield raakte de lat en Kramer schoot op de paal. Slechts eenmaal werd er gescoord en GPC eiste ver diend deze eer voor zich op. Hans Hendrikse was de maker na een goede een-twee met Van der Heijde. BEVELANDERS-RIL- LANDIA 3-4 - Een gelijk op gaande wedstrijd, maar bij zonder rommelig. Leo Versluis maakte al snel 1-0 na goed doorzetten van Flip de Haaze, maar Wim Moerland kogelde 1-1 binnen. Toch zou Bevelan ders met een 2-1-voorsprong gaan rusten door een doelpunt van opnieuw Leo Versluis. Na de hervatting kwam Rillandia opnieuw terug, ditmaal door Henk Moerland. Niet voor lang echter, want opnieuw was het Leo Versluis die het net vond: 3-2. Een tweede opeenvolgen de overwinning voor Bevelan ders zat er echter niet in, want Dieleman en Moerland legden de 3-4-eindstand in het voor deel van de bezoekers vast. HEINKENSZAND- WIK 1 -0 - Vooral de eerste helft was Heinkenszand duidelijk de betere ploeg. Terecht nam de thuisploeg dan ook een voor sprong door Adrie van der Does. Een ideale mogelijkheid om de stnd op te voeren kreeg Bert Peters vlak voor de rust, maar hij zag zijn strafschop gestopt door de WIK-portier. Na de hervatting zakte de thuisploeg wat weg, WIK rook zijn kans maar Heinkenszand- doelman Jan Harinck liet zich niet passeren. VCK-KRUININGEN 5-2 - Een erg goede wedstrijd, waarbij vooral Michael Dek opviel. Alle vijf doelpunten van VCK nam hij voor zijn re kening, waarbij wel dient te worden opgemerkt dat hij door zijn medespelers vele malen in niet te missen positie werd ge manoeuvreerd. VCK liep zo doende weg tot4-0, voordat De Nood voor Kruiningen iets terug kon doen. Het laatste doelpunt kwam op naam van Kruiningen-speler Dek, een neef van Michael Dek, zodat deze wedstrijd bijna een volle dige familieaangelegenheid werd. 'S-HEER AKENDSKER- KE-MEVO 0-4 - Mevo was duidelijk de betere ploeg. De 0-1-ruststand (doelpunt van Han Steutel) was dan ook ze ker verdiend. De tweede helft speelde de thuisploeg veelvul dig op de aanval, kreeg ook en kele kansen, (Michiel Mes en Jacco Nieuwhuijze) maar ging toch de boot in. Han Steutel scoorde een onvervalste hat trick. Nog drie, dus alle doel punten nam hij voor zijn reke ning. SVD-VEERE 0-0 - Een bij-w' zonder goed duel, met een te rechte 0-0-uitslag. Echte kansen waren deze middag nauwelijks te zien, al was Veere er in de tweede helft eenmaal erg dichtbij. SVD- doelman Jo van den Dries stond echter op zijn post. Het laatste kwartier was voor SVD, maar het net werd niet gevonden. STAND: Mevo 17-25, SVD 17-22, Kruiningen 17-20,'-' Heinkenszand 17-20, VCK 16-19, 's-Heer Arendskerke 17-17, GPC 16-16, Colijns-w plaatse Boys 16-15, Veere 16-15, Rillandia 17-15, WIK 17-11, Bevelanders 17-5. (Van onze sportmedewerker) OOSTBURG - In de vierde klas A van het landelijk zater dagvoetbal stijgt de spanning ten top. Wolphaartsdijk kon aan het duel tegen SKNWK niet de volle winst overhouden en kwam niet verder dan 2-2. Dit heeft dan wel tot gevolg, dat nu vier ploegen bovenaan staan met elk 20 punten. Zij het dat Tholense Boys een wedstrijd minder en Apollo een wedstrijd meer gespeeld hebben dan Wemeldinge en Wolphaartsdijk. Sluis won op eigen veld met 3-2 van Kogel vangers. WOLPHAARTSDUK- SKNWK 2-2 - Scheidsrechter Hettema was duidelijk niet in beste doen, beleefde een erg zwakke middag en het was dan ook niet verwonderlijk, dat het halverwege de tweede helft even duidelijk uit de hand liep. Robert van de Sande brak toen door de Wolphaartsdijk-ver- dediging, maar vriend en vij and waren het erover eens dat Van de Sande hierbij de bal duidelijk met zijn handen be roerde. Scheidsrechter Hette ma zag echter niets, zoals hij daarvoor ook reeds vele andere ongeoorloofde gevallen over het hoofd had gezien. Van de Sande mocht dus doorgaan en scoorde beheerst 1-2. Daar voor hadden Kees Daelebout voor SKNWK en Leo Geene voor Wolphaartsdijk de stand op 1-1 gebracht. Het doelpunt van Van de Sande bracht ech ter een hoop beroering tot stand, iedereen bemoeide zich met alles en scheidsrechter Hettema zag dan ook geen an dere mogelijkheid dan het duel te staken. Voor vijf minuten overigens maar, want toen kwamen de spelers weer terug op het veld. Wolphaartsdijk perste er een alles-of-nies-of- fensief uit en had wonder bo ven wonder nog resultaat ook. Jan de blok onderschepte een foute terugspeelbal en legde de 2-2-eindcijfers vast. SLUIS-KOGEL VANGERS 3-2 - Weer eens een overwin ning van een goed spelend Sluis, dat vooral de eerste helft wel wat gevaarlijker was dan de tegenstander, maar den ruststand was toch 0-0. Na de hervatting kwam de doelpun- tenmachine echter op gang. Tom Smits zorgde voor 1-0, Hans van de Linden voor 1-1 en Paul Spee zette Sluis op een 2-1-voorsprong. Na een half uur besliste Egbert Versprille de wedstrijd in het voordeel van Sluis door 3-1 te scoren. Kogelvangers kwam nog wel terug door een doelpunt van Willem Manneke (3-2), maar verder liet Sluis het niet ko men. STAND: Tholense Boys 15-20, Wemeldinge 16-20, Wolphaartsdijk 16-20, Apollo 17-20, Nieuwdorp 16-19, Smerdiek 17-17, Nieuwland 16-16, Kogelvangers 16-14, SKNWK 16-14, Chrislandia 17-10, Sluis 16-8. (Van onze sportmedewerker) OOSTBURG - In de eerste klas van het damesvoetbal liet GDVV afgelopen zaterdag Chrislandia met overduidelij-' ke 0-6-cijfers achter zich. De Hoek-dames leverden een goe de prestatie door Steen met 1-0 te verslaan. VCK-Zeelandia eindigde in 1-3. In de tweede klasa A kwam SVD op eigen veld verrassend 1 niet verder dan 2-2 tegen Tho lense Boys. De topper tussen Rozenoord en Wemeldinge kende een 1-0-uitslag, evenals Oostkapelle 2 tegen Krabben dijke.

de Stem | 1981 | | pagina 13