groeifunctie voor een veelzijdige MBA-er UNITHOOFDEN DE NIEUWE BEDFORD. vriens VUIL Vi BRUGG vuil Allround medewerkers op het gebied van frezen, kotteren, draaien en bankwerken voor de afdeling Lagersmit. De afdeling Lagersmit. De functie. IHC Smit te Kinderdijk. DE STERRE verpleegkundige ilP'jlF ui limn waarnemend hoofd (m/v) LOONADMINISTRATEUR LEERLING- VERPLEEGKUNDIGE ro iSTEM I^Go^Ta!? Terneuzen. Hulst itummëre ssen en tele,o°n- mmers op pagina 2. gediplomeerd operatieassistente LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM afdelingshoofd en waarnemend afdelingshoofd deel-tijd administratief medewerkster Grote kans op nieuwe start Salvador Eede Van Doorne's Transmissie B.V. Stichting de Nationale Sporttotalisator. FRANCISCUS ZIEKENHUIS ROOSENDAAL U belt, wij komen. Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland IHC SMIT maakt deel uit van het IHC HOLLAND concern. Het bedrijf is gespeciali seerd in baggermaterieel en installaties voor offshore toepassingen, doch maakt daarnaast opk zgn. custom built produkten. Door de aanwezigheid van uiterst specialis tische kennis geniet IHC SMIT zowel nationaal als internationaal een goede reputatie. Met de nadruk op lagerspecialist beweegt zij zich op het gebied van glijlagers/bussen, kunststoffen en afdichtingen voor die lagers. Schroefasafdichtingen zoals sublime en Supreme zijn bekend, terwijl voor de pompen cfe mechanical werd ontwikkeld. Bestaat het pakket enerzijds uit software als adviezen op lagergebied, anderzijds omvat het pakket de hardware als de levering van lagers, bussen etc. voor zowel nieuwbouw als reparatie. Mede voor het realiseren van deze hard ware zoeken wij voor de recent opgezette machinale afdeling, uitgerust met nieuwe machines, een team van metaalbewerkers dat verantwoordelijk zal zijn voor de navolgende bewerkingen: - frezen, - kotteren, - draaien, - bankwerken. In overleg met de betrokkenen zal de taak verdeling binnen het team van medewerkers nader bepaald worden. Gezien het service verlenend karakter van de afdeling zal men bereid moeten zijn in afwijkende werktijden te werken. Nadere inlichtingen over deze functie worden verstrekt door de heer P. den Hartog, tel. 01859-2355. Sollicitaties dienen te worden gericht aan de afdeling personeelszaken van IHC SMIT bv, postbus 1, 2960 AA Kinderdijk. De 150 medewerkers van Van Doorne's Transmissie B.V. hebben de afgelopen paar jaar baanbrekend werk verricht bij de ont wikkeling van de "transmatic". Deze energiebesparende, traploze aandrij ving is uitermate geschikt voor toepassing in personen- en bedrijfswagens, alsmede voor industrieel gebruik. Thans is men bij Van Doorne's Transmissie B.V. in het stadium aangeland, waarin een grootschalige produktie van de "transmatic" wordt voorbereid. Uiteindelijk zal dit moeten resulteren in een uitbreiding van het aantal medewerkers van 150 tot 500. Tegen deze achtergrond zoeken wij nu een MBA-er voor de functie van boekhouder. Een veelzijdige functie, waarin u zich onder meer gaat bezighouden met: - mede-ontwikkelen en onderhouden van administratieve systemen - verzorgen van het kasboek en de supervi sie over de andere dagboeken - gedeeltelijk verzorgen van de input voor het grootboek - verzorgen van de salarisadministratie - opstellen van de periodieke balans en verlies- en winstrekening - bijhouden en opstellen van verschillende statistieken voor het CBS etc. - mede opmaken van de aangifte IPR en WIR - crediteuren- en debiteurenadministratie. Omdat ons bedrijf de komende jaren een expansie zal doormaken, zult u ook over groeicapaciteiten moeten beschikken. De bereidheid om u verder in (geautomati seerde) administratie te bekwamen moet dan ook beslist aanwezig zijn. De kosten hiervan komen uiteraard voor rekening van onze studiekostenregeling. Wilt u meer weten over de functie, honorering en ons bedrijf? Laat dat dan blijken door de heer E. Buitenhuis, hoofd personeelzaken, te schrijven of te bellen. Ons adres is: Van Doorne's Transmissie B.V., Dr. Hub van Doorneweg 120, 5000 AM Tilburg. Telefoon 013-678888. is een leefgemeenschap waar 275 personeels leden werken t.b.v. de verzorging, opvoeding en behandeling van 250 geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen. Op korte termijn zoeken wij enkele Zij krijgen de zorg over een groep van 12 pupillen en de leiding over de daar bij behorende groepsleiding. Het Z-diploma of het diploma M.B.O.-V. of H.B.O.-V. is een vereiste. Er zijn vakatures verschillend niveau. op groepen van Alle arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het ziekenhuiswezen. Salariëring in de rang van Verpleegkundige A. Telefonische inlichtingen kun u verkrijgen bij Drs. A. van Schie, Hoofd Verpleging (toestel 227). Schriftelijke sollicitaties dient u te richten aan de Afdeling Personeelszaken van ,,De Sterre", Sterredreef 50, 4567 BL Clinge. Telefoon 01140-14451. LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM In dit kleine moderne ziekenhuis zal, als gevolg van natuurlijk verloop, een vacature ontstaan op de operatieafdeling en de chirurgische polikliniek. Het werk is afwisselend op beide afdelingen. Voor vervulling hiervan zoeken wij contact met een met ervaring op de operatiekamer öf een Intern wonen is mogelijk, terwijl medewer king voor het verkrijgen van zelfstandige huisvesting verleend wordt. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Belangstellenden worden uitgenodigd zich in verbinding te stellen met de waarnemend directrice, telefonisch bereikbaar onder num mer (03451) 35 46 of schriftelijk: Kon. Emmalaan 82, 4141 EE Leerdam. De Sporttoto vraagt een promotor voor de verkoopstimulering in NOORD-BRABANT De Stichting de Nationale Sporttotalisator (Sporttoto) ontvangt jaarlijks meer dan 200 miljoen gulden door de inleg van de deelnemers aan de Lotto en de Toto. Bijna de helft hiervan wordt besteed in het vlak van de sport, het maatschappelijke, culturele en charitatieve werk in ons land. Voor de Afdeling Verkoopbevordering van de Sporttoto wordt een actieve, verkooppromotor gevraagd, die regionaal werkzaam zal zijn. De schakel tussen de Sporttoto en de deelnemers wordt gevormd door circa 4500 amateur-sportverenigingen (vooral voetbal). Ongeveer 25.000 vrijwillige medewerkers van deze verenigingen zorgen ervoor dat wekelijks bijna een miljoen spelers meedoen aan de Toto en de Lotto Om tot een beter en frequenter contact met de verenigingsmedewerkers in dit distributienet te komen zoekt de Sporttoto een promotor in Noord-Brabant. Deze medewerkers gaan zich in direct contact met de sportverenigingen bezig houden met het bevorderen van de verkoop van Toto en Lotto. De contacten met de amateur-sportverenigingen brengen met zich mee dat kandidaten bereid moeten zijn op onregelmatige tijden te werken, met name in de avonduren en soms in het weekeinde. die beschikt over enige verkoop ervaring langs de weg die zich goed mondeling en schriftelijk kan uitdrukken woonachtig in Noord-Brabant. De gedachten gaan uit naar een medewerker met een opleiding op middelbaar niveau die gemakkelijk contacten maakt die bekend is met en veel gevoel heeft voor de wereld van de amateursport U wordt verzocht brieven met gegevens over leeftijd, opleiding en ervaring, voorzien van een recente pasfoto, te richten aan de Directeur van de Stichting de Nationale Sporttotalisator, de heer Drs. J.P.Th. Zwartjes, Postbus 43330, 2504 AH 's-Gravenhage. Nadere informatie telefonisch te verkrijgen bij het Hoofd Afdeling Verkoop bevordering, de heer L. van den Brink, telefoon 070-296500, toestel 12. Hef St. Franciscus Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 385 bedden verdeeld over 12 afdelingen. Voor één van de verpleegafdelingen - CHIRURGIE - zoeken wij kontakt met gegadigden voor de funktie van Funktie-informatie: Deze chirurgische afdeling omvat 33 bedden. Er worden hoofdzakelijk vrouwelijke patiënten verpleegd. Op de afdeling zijn medici uit meerdere specialismen werkzaam. Onze gedachten gaan uit naar een verpleegkundige-A met ruime werkervaring. Het gevolgd hebben van een staf/management opleiding strekt tot aanbeveling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Aanstelling geschiedt in de rang van eerste verpleegkundige. Geïnteresseerden worden verzocht binnen 2 weken na plaatsing van deze oproep te solliciteren. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. BOERHAAVELAAN 25-4708 AE ROOSENDAALTEL.01650-43900 Het Diaconessenhuis l Breda omvat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden. De identiteit is protestant christelijk. In ons verpleegtehuis Aeneas ontstaan door interne promotie en door pensionering van de huidige funktionarissen binnenkort de vakatures van op twee verschillende afdelingen. Beide afdelingen hebben de zorg voor 25 patiënten. De personeelsbezetting bestaat uit 16 ziekenverzorgenden, waarvan de helft nog in opleiding is. Voor beide funkties komen wij graag in contact met verpleeg kundigen, die belangstelling hebben voor het werk in een verpleegtehuis. Naast hun diploma A-ziekenverpleging wordt een afgeronde kaderopleiding op prijsgesteld Salariëring geschiedt respectievelijk in de schaal voor eerste verpleegkundige-A en eerste verpleegkundige. Verzoeken om inlichtingen en/of sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda onder vermelding van kodenummer ST 009 op de enveloppe. Bestelwagens en chassiskabines van 1-2 ton nuttig laadvermogen. robuust komfortabel 3-mans kabine lage laadvloer keuze uit benzine motoren en de beproefde 2,3 I. GM-diesel Vriens Autocenter B.V. Biesdonkweg 31Breda. Tel. 076-87 79 50. De Stichting Psychiatrisch Ziekenhuis voor Zeeland bouwt in Goes een nieuw Psychiatrisch Ziekenhuis met een aanvangskapaciteit van 200 bedden en centrale voorzieningen, welke berekend zijn op een eindkapaciteit van 300 bedden. In oktober 1981 zal het eerste deel van het ziekenhuis in gebruik worden genomen. Op korte termijn wordt gevraagd een Deze funktionaris ressorteert rechtstreeks onder de Hoofd Ekono- mische en Administratieve Dienst. Hij is in hoofdzaak belast met het toezicht en de uitvoering van de financiële primaire en secun daire arbeidsvoorwaarden voor het personeel van het ziekenhuis. Voor de verwerking van de lonen wordt gebruik gemaakt van geautomatiseerde systemen. Funktie-eisen: Havo -f PD Boekhouden of MEAO-administratieve richting bekendheid met de toepassing sociale wetgeving en belastingen kennis van geautomatiseerde loonadministraties ervaring in de gezondheidszorg strekt tot aanbeveling De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Het salaris bedraagt min. ƒ2.400,/max. 2.800,bruto per maand. Sollicitaties richten aan de direktie van het Psychiatrisch Zieken huis Zeeland, Postbus 253, 4460 AR Goes, tel. 01100-23810. uw motor te groot, o( uw berging te klein Qai 'm dan maar in De Stenfl kleintjes': 076 - 23 68 82. Krij •uimte. mm* De Stichting Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland bouwt in Goes een nieuw psychiatrisch ziekenhuis met een aanvangskapaciteit van 200 bedden en centrale voorzieningen welke berekend zijn op een eindkapaciteit van 300 bedden. Op 1 oktober 1981 zal het eerste deel van dit ziekenhuis in gebruik genomen worden. Op 1 september bestaat de mogelijkheid als (vak. nr. V. 413.1-81) een leerovereenkomst aan te gaan om opgeleid te worden voor het B-diploma ziekenverpleging (psychiatrisch verpleegkundige). De leerovereenkomst kan na 2 maanden omgezet worden in een arbeidsovereenkomst. Het theoretische gedeelte van de opleiding zal worden verzorgd door het Psychiatrisch Ziekenhuis „Vrederust" te Halsteren (N-Br.). De eéhste afdelihgsstagë'zal ook in „Vrederust" plaats vinden. Jonge mensen van minimaal f7 jlaar'en 7 maanden en in het bezit van de diploma's MAVO-4 eventueel ziekenverzorging, of een diploma HAVO/VWO die interesse hebben voor deze tak van de gezondheidszorg, kunnen solliciteren. Arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen Een psychologisch onderzoek vormt een onderdeel van de selektieprocedure. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer E. A. Debbaut, adjunkt direkteur Patiëntenzorg, tel. 01100-23810. Eigenhandig geschreven sollicitaties, onder vermelding van het vakaturenummer, richten aan de direktie van het Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland, Postbus 253, 4460 AR Goes. P c Het Diaconessenhuis Breda omvat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden. De identiteit is protestant christelijk Binnen de voedingsdienst van ons ziekenhuis ontstaat plaatsings mogelijkheid voor een Hoofdtaken - het verzamelen van de voedingsgegevens van de patiënten en het samenstellen van een kookprogramma; - het controleren van de maaltijdendistributieband; - het notuleren van diverse overleggroepen binnen de voedingsdienst; - het verrichten van eenvoudige administratieve werkzaamheden. Funktie-eisen: - een gerichte beroepsopleiding (bijv. MBO-c-d); - praktijkervaring binnen een voedingsdienst van een instelling in de gezondheidszorg; - zelfstandig kunnen functioneren; - zowel praktisch als administratief inzicht. Werktijden: - gewerkt wordt om de week van maandag t/m zondag van 8.00 uur tot 16.00 uur, waarna de vrije week volgt. In overleg met de andere assistente worden vrije dagen en vakantie opgenomen, waarbij men voor elkaar waarneemt. Salariëring: - volgens leeftijd en CAO-Ziekenhuiswezen. Inlichtingen omtrent deze funktie kunnen worden ingewonnen bij de heer A.M.A.M. Vollaers, hoofd voedingsdienst, tel. 076- 222133 toestel 235. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda onder vermelding van kodenummer ST 010 op de enveloppe. (Van een onzer verslagge vers) EEDE - De kans dat het deze week failliet verklaar de textielbedrijf Salvador Confectie bv in Eede binnen enkele maanden opnieuw van start gaat, is 80 tot 90 procent. Met die medede ling oogstte eigenaar Vogels gistermiddag applaus van de 33 ontslagen medewer kers, die voorlopig afscheid namen van het bedrijf. Middels een andere bv is de heer Vogels eigenaar gebleven van de machines en een groot deel van de voorraden van Salvador Confectie. „Ik ben zeker niet van plan om de boel te verkopen. Als het even kan gaan we per 1 augustus op nieuw beginnen", vertelde hij het personeel, kort na dat curator mr. G. Vioen de ontslagbriefjes had uitge reikt. Op die medewerkers kan Vogels straks weer re kenen, zo werd duidelijk. Hij is echter ook afhanke lijk van afnemers, met wie volgende week al de eerste gesprekken plaatsvinden. „En dat ziet er op het J ogenblik goed uit. Er is vraag naar ons produkt". Tenslotte hangt een nieuwe start ook af van de E leveranciers van stoffen, j die enige soepelheid zullen moeten betrachten bij de eerste betalingen. „Ik heb al telefonische toezeggingen", zei Vogels gisteren. „De meeste bedrijven staan er zodanig voor dat ze best materiaal willen afzetten". I net nieuwe bedrijf zal wel onder een andere naam en 1 met een nieuwe verkoop maatschappij aan de slag moeten. Weekenddienst Stemredactie V°°r redactionele aangelegenheden kunt u n_„ Weekeinde contact twÜT" met G- van r® 1' 01102-2320 (al- een zaterdag) en P. de öchrpper, 01154-1556. j££j^UjOWESTNEDERLAND «actie B.w\Rein van der Helm then F Jan Jansen (P|v- j4per rk DeV' Paul de l0n KorT°r de Boer (foto). p^en (sPort). Hulst: fraeten r ™a' Eu9ène Ver- rtsvan r van Berkel' an Goch, Co Meertens. <e'CtaUnten 0l15!thl2oafiSSaf' ?aSS9e mevr M 08 K|oosterzan- lr 4> om^2250 Alexan" r°115^839.MenU'

de Stem | 1981 | | pagina 16