\beiaard Familie berichtenl t t t STEM Ifestdorpe DE STEM VAN DINSDAG 6 JANUARI 1981 THEO DE GROEN TH.J.H. DE GROEN TH.J.H. DE GROEN HENK KUIJPERS CORNELIS VOOROUDERS Marie van Huiten HELENA MARGARETHA CORNELIS Johannes Augustlnus Henrlcus Vlellevoye DYMPHNA WILHELMINA VAN DEN MAAGDENBERG Franclscus Petrus Marinus van Gastel LEO DANKERS LEO DANKERS Rietje Keulemans CORRY STAAL Piet Segeren SIMON ERNST Johanna Krijnen ADRIANUS F. DE PEIJPER Aaltje Pas t ELISABETH MAAS Cornells Neefs DIONISIA FREDERIKA BERGER Jacob Snijders ADRIAAN JOHANNES PEETERS Maria Petronella van der Vloet LEEN VAN DE VEN SANDRA VAN ZINNEN FAMILIEBERICHTEN UIT ANDERE BLADEN F.M. BORSTEN T.M. ten HOUTE de LANGE Spj 'liny© Hierbij delen wij u mede dat heden van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader kinderarts geboren te Groenlo, 19 juni 1925. Annet de Groen-Hülsenbeck Jop Ru Carolien en Mark 4835 AA Breda, 3 januari 1981 J.W. Frisolaan 25. De H. Mis van Requiem zal worden opgedra gen donderdag 8 januari a.s. om 11.00 uur in de parochiekerk van het H. Hart van Jezus, Baronielaan, Breda, waarna de begrafenis zal volgen op de begraafplaats „De Bieberg" Bieberglaan, Breda. Samenkomst voor allen in de kerk. Na afloop van de teraardebestelling gelegen heid tot condoleren in „Hotel Mastbosch", Burg. Kerstenslaan, Breda. Geen toespraken. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze direc teur-kinderarts In de jaren dat hij werkzaam was in „De Krabbebossen" heeft de heer De Groen zich doen kennen als een accuraat en bekwaam kinderarts. Zijn grote verbondenheid met de belangen van de kinderen in ons kleuterhuis heeft op ieder inspirerend gewerkt. Wij wensen zijn vrouw en kinderen alle kracht toe om dit zware verlies te dragen. Bestuur, directie en medewerkenden medisch-pedagogisch instituut „De Krabbebossen" Rijsbergen, 3 januari 1981. Met groot leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze direc teur-kinderarts Als (mede) oprichter van het medisch kleu terdagverblijf „De Tweegelanden" heeft de heer De Groen belangrijke bijdragen gele verd aan de opbouw en verdere ontwikkeling van ons dagverblijf. Zijn enthousiasme en deskundigheid hebben op allen die met hem mochten samenwerken grote indruk gemaakt. Wij hopen dat zijn vrouw en kinderen de kracht zullen vinden dit grote verlies te dragen. Bestuur, directie en medewerkenden Medisch Kleuterdagverblijf „De Tweegelanden" Rijsbergen, 3 januari 1981. Nauwelijks enige uren na ons laatste muzi kale contact vernamen wij het plotselinge overlijden van onze goede en trouwe vriend Wij zijn oprecht begaan met zijn vrouw en kinderen en wensen hen kracht en sterkte om dit zware verlies te kunnen dragen. Het Chiquita-orkest Ad van der Linden Nico van der Corput Bob Janssens Gerard Martens Met droefheid geven wij U kennis, dat on verwacht van ons is heengegaan, mijn innig- geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa echtgenoot van op de leeftijd van 59 jaar. Wagenberg M. Voorouders- van Huiten Zevenbergen A. Voorouders T. Voorouders van Zundert Miriam en Irma 4845 PB Wagenberg, 5 januari 1981 Vogelstraat 32 De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden donderdag 8 januari a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Gummarus te Wa genberg, waarna de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk. Avondmis woensdag om 19.00 uur in voor noemde parochiekerk. De overledene is opgebaard in het Uitvaart centrum Dela, Wilhelminasingel 3 te Breda. Bezoek aldaar woensdag van 18.00 tot 19.00 uur. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de Dorpsherberg, tegenover de kerk. Bedroefd maar dankbaar voor hetgeen zij voor ons betekend heeft, geven wij U kennis dat van ons is heengegaan, op de leeftijd van 65 jaar, onze geliefde, zorgzame moeder en oma weduwe van Kinderen en kleinkinderen 4816 GL Breda, 4 januari 1981 Klein Doornbos 16 De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden donderdag 8 januari a.s. om 10.30 uur in de kerk van de Goede Herder, Baliëndijk 70, Breda, waarna de bijzetting volgt op de r.-k. begraafplaats, Haagweg 332. Samenkomst in de kerk. Gebedsdienst woensdag om 19.00 uur in voornoemde kerk. Moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, Wilhelminasingel 3, Breda. Bezoek aldaar woensdag van 18.00 tot 19.00 uur. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegen heid tot condoleren in café-restaurant Heu- velzicht, Heuvelstraat 144. Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij U mede, dat na een kortstondige ziekte, voor ons nog onverwacht is heengegaan, gesterkt door de Genademiddelen der H. Kerk, mijn inniggeliefde vrouw, mijn goede zorgzame moeder, onze dochter en zus echtgenote van op de leeftijd van 38 jaar. Sprundel F. P. M. van Gastel Richard Familie van den Maagdenberg Familie van Gastel 4714 EG Sprundel, 4 januari 1981 St.-Janstraat 32 De plechtige uitvaartdienst, waarna begra fenis, zal plaatshebben op woensdag 7 janu ari om 10.30 uur in de parochiekerk van St.-Jan de Doper te Sprundel, waarbij U wordt uitgenodigd. Samenkomst in de kerk. Avondmis ter intentie van onze dierbare overledene op dinsdag 6 januari om 19.00 uur in bovengenoemde parochiekerk, daar na is er gelegenheid tot afscheid nemen van de overledene in de rouwkapel van de paro chiekerk. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in zaal „Drie Zwaantjes", St.-Janstraat, Sprundel. Liever geen bezoek aan huis Zij die onverhoopt geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zo danig te beschouwen. Tengevolge van een noodlottig ongeval is heden tot onze grote droefheid van ons heen gegaan, mijn lieve man, onze goede vader op de leeftijd van 53 jaar. Rietje Dankers-Keulemans Frank, en Aimée Corine 4851 BC Ulvenhout, 3 januari 1981 Hertespoor 6. De gezongen H. Mis van Requiem zal worden opgedragen woensdag 7 januari a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Laurentius te Ulvenhout, waarna aansluitend de crema tie zal volgen in het crematorium aan de Tuinzigtlaan te Breda. Samenkomst voor allen in de kerk. Na afloop van de crematieplechtigheid gele genheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Plotseling is ons ontvallen mijn lieve zoon, onze beminde broer, zwager en oom echtgenoot van op de leeftijd van 53 jaar. Familie Dankers: Moeder Ad, Willy en kinderen Familie Keulemans: Frans, Liet en kinderen 4834 TK Breda, 3 januari 1981 Bavelselaan 334 Ruitersboslaan 72 Diep bedroefd, doch dankbaar voor alle lief de, zorg en toewij ding die wij van mams heb ben mogen ontvangen, geven wij U kennis, dat zij toch nog onverwacht van ons is heen gegaan, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, in de leeftijd van 62 jaar. echtgenote van Made P. Segeren Oosterhout Netty Terheijden Kitty en Leo Laurette Made Corrie en Kees Pim, Stef 4921 TH Made, 5 januari 1981 van Vurenstraat 2 De plechtige uitvaartdienst zal worden ge houden donderdag 8 januari om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Bernardus te Made, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats. Samenkomst in de kerk. Tot intentie van mams zal in voornoemde kerk woensdag om 19.00 uur een avondmis worden opgedragen. Mams is opgebaard in het mortuarium, Leeuwerikstraat te Made. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag van 18.00 tot 19.00 uur. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor de uitvaartdienst achter in de kerk. Wilt U, indien wij vergeten zijn U een ken nisgeving te zenden, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd om zijn heengaan, maar ook dank baar voor alles wat hij voor ons deed, geven wij U kennis dat in de leeftijd van 83 jaar na een kortstondige ziekte, voorzien van de Genademiddelen der H. Kerk, in het St.-Jo- sephziekenhuis te Oosterhout is overleden, onze zorgzame vader en onze lieve opa en overopa weduwnaar van C. H. Aertsen- Erast P. H. Aertsen M. Ernst A. Ernst-Broeders J. C. Ernst-van der Weegen J. C. Fijneman-Ernst A. Fijneman klein- en achterkleinkinderen 4902 TA Oosterhout, 4 januari 1981 Mgr. Frenckenstraat 29 De uitvaartdienst zal plaatsvinden woens dag 7 januari om 10.30 uur in de Nazareth- kerk, Slotlaan te Oosterhout, waarna de be grafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst Mgr. Frenckenstraat 29 om 10.00 uur. Dinsdagavond onder de H. Mis van 19.00 uur zal in voornoemde kerk speciaal voor hem gebeden worden. Vader is opgebaard in het mortuarium van het St.-Josephziekenhuis. Bezoek aldaar dinsdag van 18.00 tot 19.00 uur. Gelegenheid tot schriftelijke condoleance voor de uitvaartdienst in de kerk. Zij die door omstandigheden geen brief ont vingen, gelieven deze advertentie als zoda nig te beschouwen. Geheel onverwacht is heden tot onze droef heid van ons heengegaan, mijn lieve man onze zorgzame vader en opa echtgenoot van op de leeftijd van 76 jaar. A. de Feijper-Pas E. Luiken-de Peijper A. C. de Peijper C. D. Th. de Peijper-Simons De kleinkinderen 4834 KJ Breda, 4 januari 1981 Hindersteinstraat 139 De gezongen H. Mis van Requiem zal wor den opgedragen donderdag 8 januari a.s. om 14.00 uur in de parochiekerk van St.-Jan de Doper, Groot IJpelaardreef, Breda, waarna aansluitend de crematie zal volgen in het crematorium aan de Tuinzigtlaan te Breda. Samenkomst voor allen in de kerk, waar vanaf 13.45 uur gelegenheid bestaat tot con doleren. Met grote droefheid geven wij u kennis dat, voorzien van het Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan onze lieve tante Beth weduwe van in de gezegende leeftijd van 96 jaar. P. van Dongen-Roelen P. W. van Dongen Kinderen en kleinkinderen 4838 GD Breda, 5 januari 1981 Rithsestraat 170 De overledene is opgebaard in de Chapelle Ardente van Ardanta, Baronielaan 38, Bre da Bezoek woensdag van 15.00 tot 16.00 uur. Woensdag 7 januari is er om 19.00 uur een gebedsdienst in de kerk van de H. Moeder Gods te Effen, Breda. De plechtige uitvaartdienst zal gehouden worden donderdag 8 januari om 10.30 uur in voornoemde kerk, waarna de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de r.-k. begraaf plaats aldaar. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in gemeenschapshuis Kie vitslaar, Rijsbergseweg 354 te Effen. Samenkomst in de kerk. In plaats van kaarten Hierbij delen wij U mede, dat in Huize St.-Catharina te Bergen op Zoom op de leef tijd van 91 jaar is overleden onze dierbare tente weduwe van Uit naam van de familie L. M. Berger 4611 TV Bergen op Zoom, 5 januari 1981 St.-Catharinaplein 25 Corr. adres: Jan van Bijnenstraat 20 4624 EV Bergen op Zoom De overledene is opgebaard in de rouwka mer van Huize St.-Catharina te Bergen op Zoom. Wij willen haar gedenken tijdens de avond mis op dinsdag 6 januari om 18.30 uur in de kapel van Huize St.-Catharina. De plechtige uitvaartdienst zal plaatsheb ben op woensdag 7 januari om 10.00 uur in voornoemde kapel, waarna de begrafenis zal geschieden op de r.-k. begraafplaats te Ber gen op Zoom. Condoleanceregisters liggen ter tekening in de rouwkamer en de Kapel van Huize St.- Catharina. Bedroefd om zijn heengaan, maar ook dank baar voor alles wat hij voor ons deed, geven wij U kennis dat in de leeftijd van 85 jaar, vrij onverwacht, voorzien van de Genade middelen der H. Kerk, in het verpleeghuis „St.-Agnes" te Geertruidenberg is over leden, mijn dierbare echtgenoot, onze zorg zame pa en lieve opa echtgenoot van Oosterhout M. P. Peetere- van der Vloet Geertruidenberg P. A. Fr. ML Peetere H. C. M. Peeters- Goossens Bertie Marjolein Hank Fr. M. P. Peetere C. J. H. Peetere-Goossens Hank C. Fr. J. M. Peetere M. J. M. Peetere-Zijlmans 4901 GB Oosterhout, 4 januari 1981 Hoefakker 53 Corr. adres: v. Nuijssenburgstraat 3 4931 EK Geertruidenberg De uitvaartdienst zal plaatsvinden donder dag 8 januari om 10.30 uur in de basiliek van St.-Jan te Oosterhout, waarna de begra fenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk. Woensdagavond onder de H. Mis van 19.00 uur zal in voornoemde kerk speciaal voor hem gebeden worden. Vader is opgebaard in het mortuarium van het St.-Josephziekenhuis te Oosterhout. Bezoek aldaar woensdag van 18.00 tot 19.00 uur. Gelegenheid tot schriftelijke condoleance voor de uitvaartdienst in voornoemde kerk. Bijeenkomst na de begrafenis bij C. Corne- lissen, Veerseweg 54, Oosterhout. Zij die door omstandigheden geen brief ont vingen, gelieven deze advertentie als zoda nig te beschouwen. Geheel onverwachts is, zo kort in het nieuwe jaar, uit ons midden weggenomen onze leer linge en klasgenootje Diepbedroefd, maar met fijne herinneringen zullen wij dinsdag afscheid van haar nemen. Wij wensen allen die haar liefhadden veel sterkte met dit verlies. Bestuur, schoolteam, oudercommissie en leerlingen „De Regenboog" Hulst, 4 januari 1981 Tabakstraat 22. Met grote verslagenheid vernamen wij het droeve bericht dat is overleden, onze dier bare vriendin In haar verliezen wij een goede vriendin en we zullen haar in hoge ere houden. Mogen de nabestaanden de kracht ont vangen om haar heengaan te kunnen dragen, Frits, Ben, Jan Eric, Marie-Louise Patricia, Ingrid Frank, Joep Rob, Erik Ernst, Peter Breda, januari 1981 DANKBETUIGING Voor uw blijken van medeleven en belang stelling die wij van u mochten ondervinden na het overlijden van MARTINUS VOERMANS willen wij gaarne onze welgemeende dank betuigen. Uw belangstelling in deze moeilij ke dagen was voor ons een grote troost. P.W. Rasenberg-Voermans Terheijden, januari 1981 Kleine Dreef 16. Dat ik vandaag mijn 80ste verjaardag vieren mag heb ik grotendeels te danken aan H.H, doktoren en verplegend personeel van St.- Liduinaziekenhuis, die mij tijdens mijn langdurige ziekte met geduld en toewij ding hebben bijgestaan. P. de Block-Bordul 4564 AV St. Jansteen Henri Dunantstr. 26. Er Is 'n vlakbij uw beur Axel: Boekhandel Passage Passage 13. tel 01155-1208 Biervliet: B Duysermck, Schoollaan 9 Breskens Mevr Baas Rozenstr 13. tel 01172-1269 Kloosterzande Mevr Neve W Alexanderstr 4. tel 01148-2250 Koewacht: Bakkerij Otto Nieuwstr 39, te» 01146-242 Oostburg: Sig Dhaenens Burchtstr 11, tel 01170-2532 Sas van Gent: Fa Vereecken Poeldijk 18, tel 01158-1300 Temeuzen: Superm v d Velde Wmkelcentr Zuidpolder 01150-13950 Rayonkantoren: Terneuzen Nieuwstr 9 01150-17920 Hulst Steenstr 14 01140-3751 Goes Klokstr 1 01100-28030 Vlissingen Torenstraat 5 01184-19910 3INSDAG 6 JANUARI 1981 Pols bn in d (Va] ST. JANSTEEN - Martin Poli ook Hulst heeft hem inmiddels spoel de reeds overleden mevroi „Voor deze vrouw heb ik aan altijd een uitermate grote toek| bewondering gehad. Niet al- „ik leen vanwege haar grote mu zikaliteit maar ook om het feit dat zij op haar vrij hoge leeftijd nog altijd de toren beklom. Samen hebben we heel wat besproken over de beiaard. Zodoende kwam ik veel te weten over het in strument en de specifieke eisen die eraan gesteld wor den", vertelt Polspoel. Muziek heeft altijd een grote invloed gehad op het leven van Martin Polspel. „Vanaf mijn jeugd is het m'n hobby. In Antwerpen heb ik het conservatorium gevolgd waar Jos van Immerzijl, een specialist in barokinterpre- taties, mij de oude stemmin gen van de muziek heeft ge leerd. Mijn belangstelling voor de beiaard groeide door mijn interesse die ik had voor de „authentieke" muziekuit- voeringn. Muziek die terug grijpt naar de bron", aldus Polspel. Enkele jaren geleden al vroeg mevrouw Moerdijk OVERLEDEN: Yrma Petronella van Moer echtgenote van Henri Petrus Bakx 69 jaar te Bergen op Zoom, Halsterseweg 114 Begrafenis te Bergen op Zoom 6 januari. Jacoba Wilhelmina van Lisdonk echtgenote van Henrlcus Marinus Franken 65 jaar te Roosendaal, Abel Tasmanstraat 4. Begrafenis te Roosendaal 7 januari. Wilhelmina Bastiaanse echtgenote van Johannes Cornells Somers 67 jaar te Steenbergen, Molenweg 56. Crematie te Breda 6 januari. Dimphna Wilhelmina van den Maagdenberg echtgenote van Franclscus Petrus Marinus van GaJ»| 38 jaar te Sprundel, St.-Janstraat 32. Begrafenis te Sprundel 7 januari. Theodoras Bernardus Jochems 50 jaar te Roosendaal, Marconistraat 71. Begrafenis te Roosendaal 6 januari. Wilhelmus Cornells Adrianus Luijks echtgenoot van Maria Catharina van Tiggelen 71 jaar te Wouw, Lenaertstraat 29. Begrafenis te Wouw 7 januari 1981. Gevestigd: Fysiotherapeut In volledige samenwerking met Fysiotherapeut In Wouw Praktijk: Leonardushof 3, Wouw, tel. 01658-1748. Er] speel ondq evens meng word carill is df bedo ziek.l certa^ ziek f heb certel en Ma kendl voorl| van landf ik tol gezie Vrou Een eigeri F Platzak - Platzak, de lien- Jelsportverertiging uit West- jorpe, gaat binnenkort zijn bortvisserskampioenen van het afgelopen seizoen huldi gen. Dat zal gebeuren tijdens Be jaarlijkse feestavond, za- prdag 17 januari in het club- bkaal bij J. van der Goes- lluijm. Uitslag: Zoetwater: 1. I. de Vleesschauwer, 2F. Roe pers, 3. F. Sijnesael, 4. E. de lock, 5. R van Beveren. Zout later: 1. J. van den Adel, 2. J.P. Vinne, 3. W. Cornelis, 4. G. janse, 5. D. de Vleesschauwer. Ie vijftien best geklasseerd en fan het sportvissen op zoet Tater en de drie besten op het lout water vissen, ontvangen lie avond een herinnering, tijdens de feestavond vindt lovendien de prijsuitreiking Plaats van een molen, beschik- laar gesteld door huize Dea sportvissers, aan de sportvis- jer die de grootste karper heeft gevangen in 1980. De feest avond zal muzikaal worden Pgeluisterd door het Belgi- fche orkest The Lords. Jubileum - Het hoofd van de 5 basisschool St. Joseph was 1 januari 25 jaar als zodanig aan (sze school verbonden. In ver pand met dit zilveren ambts jubileum van de heer E.E.F. (endriks, wordt vrijdag 9 ja- luari van half acht tot negen |ur 's avonds een receptie ge- ouden in de St.-Josephschool, ^ilhelminastraat 38 te West- lorpe. S j-9( ren. de t ware van< nold de d was bleei Clin, leide Driekoningen - Zaterdag 10 Pnuari om 19 uur wordt in de (arochiekerk een eucharistie evierd in de sfeer van het feest lan Driekoningen. Aan deze fenst zal muzikale medewer- 1 worden verleend door de Jarochiële jongerenzang- ToeP, die wordt begeleid door fn combo onder leiding van |e ^eer Dieleman. Brandweer - Zaterdag 10 fnuari houdt de vrijwillige fandweer een bindingsavond, ijjaens deze bijeenkomst zal rn aantal leden van het fandweerkorps in de bloe- Tetjes gezet worden omdat zij P lid hebben gejubileerd. De |eer C. de Hulsters, comman- jant van de Westdorpse Fandweer, is tien jaar lid. De |eer A. de Smet maakt al vijf- pn jaar deel uit van de blus- enheid. Lrf06 In de eerste klas Fueling Zeeland speelde I n§e 2 een inhaalwedstrijd pgen Zierikzee 2. In de 40e phuut wist Bauwens uit gen fBe trap net buiten het I afschopgebied 1-0 te sco-

de Stem | 1981 | | pagina 12