\Skiën9 de nieuwe sport in Zeeland Terhofstede tegen plan wegverbetering Verkeersveiligheid en landschap in gevaar Weigeren bloedproef was strijdvraag voor rechtbank Middelburg Bazaar in De Ark Sluiskil Ouderavond De Meerpaal Terneuzen Graauw Terneuzen Zaamslag Westdorpe Heikant markten Plaatselijk nieuws in Zeeland ZATERDAG 25 OKTOBER 1980 VAN ZEELAND PAGINA ZEELAND $LtFROAG 25 OKTOBER ZONDAG ZATERDAG politierapport Uitgaan (Van een onzer verslaggevers) TERHOFSTEDE-Een aantal bewoners van de buurtschap Terhofstede bij Retranche- ment heeft ernstige bezwaren tegen de plan nen van de provincie om de weg Retranche- ment-Oude Tol op te knappen. Sasse sportkampioenen gehuldigd HEIKANT - Een hardnek kig brandje in de schuur van het vlasverwerkingsbedrijf D'Hooge aan de Magdalena- straat in Heikant, heeft de Hulster vrijwillige brand weer donderdagavond flink wat werk bezorgd. De brand ontstond omstreeks halfze ven in een machine die jute kapot breekt tot vezels. Om dat het vuur zich telkens door de veertig meter lange ma chineketen verplaatste, bleek het blussen een tijdro vend karwei, dat tot tien uur duurde. GOES - In een woning aan de Monnikenweg en in een woning aan de Westkerke- polderweg buiten Goes is in gebroken, terwijl de bewo ners even weg waren. Beide huizen werden geheel door zocht en overhoop gehaald en er worden alleen gouden voorwerpen vermist. In het stadskantoor aan de Oostwal is eveneens ingebroken. Via een ingeslagen ruit zijn de daders binnen gekomen. Er wordt honderd gulden ver mist uit de portefeuille van een ambtenaar. De politie stelt een onderzoek in. GOES - Op de kruising Langeweg - Deltaweg ver leende de bestuurder van een personenauto de heer G.J.W. uit Goes geen voorrang aan een vrachtauto bestuurd door J.L.V. uit Krabbendijke. Door de aanrijding werden W. en zijn echtgenote dusda nig gewond dat ze beiden overgebracht dienden te worden naar het Bergzicht-ziekenhuis te Goes. De personenauto werd geheel vernield. SLUISKIL - Bij een ver keersongeluk werd de Ter- neuzense autobestuurder P.S. vrijdagmiddag gewond. Het ongeluk gebeurde op de kruising Westelijke afrit Sluiskil-brug en de rijksweg Terneuzen-Sas van Gent. Hij verleende geen voorrang aan de autobestuurder J.P. uit Westdorpe, ten gevolge waarvan een aanrijding ont stond. De Terneuzenaar werd met een shock per am bulance naar het Elisabeth- ziekenhuis te Sluiskil over gebracht. De beide auto's werden beschadigd. Ze voorzien een aantasting van de historische en land schappelijke waarde van het gebied, waar de weg zich doorheen slingert. Bovendien zijn ze beducht voor een onveilige verkeers situatie, als de weg een as- faltlaag krijgt en een bocht wordt rechtgetrokken. Dat blijkt uit brieven van twee bewoners aan Gedeputeerde en Provinciale Staten. Ze herinneren eraan dat de weg dwars door het directe ach terland van het Zwin loopt en ook daaraan zijn bijzondere waarde ontleent. Bij veran deringen dient men dan ook zeer behoedzaam te werk te gaan. „Ontsluiting voor mas saal toerisme zal nooit een doelstelling mogen zijn", zo TERNEUZEN, 24 oktober - Per stuk, bloemkool a: 101-139, a2:81, b:91-93, groene komkommers: 81-89, knolsel derij 30. Per kilogram, andij - vie: 46, breekpeen: 7—11, prei: 58-64, savooie kool: 103, rode kool: 32-35, witte kool: 5-11, spruiten: 76-82, witlof a2: 450-470, afwijkend: 340-360. Per kist van 6 kilogram, to maten a: 770, c: 520, vleesto maten bb: 370-440. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN - De open bare lagere school „De Meer paal" en de openbare kleu terschool „De Meervogels" houden op dinsdag 28 oktober een gezamenlijke ouder avond. De socioloog Jan Her- rel, die verbonden is aan het Pedagogisch Centrum te Gent hout ,een inleidend praatje over het onderwerp: faalangst, straffen en belo nen. De ouderavond begint om halfacht. vinden de briefschrijvers. Dat is volgens hen alleen al onmogelijk vanwege de fles senhals in het dorp Retran- chement, waarop de weg aansluit. Niettemin zal ver breding, asfaltering en rechttrekking van de weg meer verkeer aantrekken en dat kan de flessehals niet verwerken. De verkeersvei ligheid baart de inwoners van Terhofstede ook zorgen. „Hetgeen men wint aan vei ligheid door mogelijk ver minderde gladheid en beter zicht, verliest men door gro tere verkeersfrequentie en hogere snelheden", stelt men vast. Met bijzondere zorg wijzen de briefschrijvers op het fraaie landschap, waar van de weg door de buurt schap en Terhofstede zelf al eeuwenlang deel uitmaken. Het gaat om het achterland van het Zwin en aansluitend de historische gordel van unieke wallen en versterkin gen uit de 17e eeuw. „De be strate weg voegt zich geheel in het landschap en zal als zodanig gehandhaafd moe ten worden", aldus de brief uit Terhofstede. (Van een onzer verslaggevers) SLUISKIL - Het Her vormd Kerkbestuur Sluiskil houdt donderdag 30, vrijdag 31 oktober en zaterdag 1 no vember een bazaar in het jeugdgebouw De Ark te Sluiskil. Ook dit jaar zijn er weer tal van attracties zoals het rad van avontuur, sjoe len, ballen en ringen gooien. De opbrengst is mede bedoeld om het nijpende exploitatie tekort aan te vullen. Het kerkbestuur vindt dat het jeugdgebouw nog steeds niet optimaal functioneert. Het verwarmen en verlich ten van het gebouw eist enorm veel geld. De op brengst van de bazaar zal De Ark voorlopig uit de proble men helpen. ËIIII!llllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllIlllllllllllllllllllllllHIIIIIIIIIIIIIIIIINWIIIilllllllllllllllllllllllllllllllll|' Skiën in Zeeland. Het klinkt op het eerste ge zicht nogal paradoxaal. Maar uitgerekend de vlakste provincie van ons toch al niet zo berg achtige land kent een ac tieve afdeling van de Ne derlandse Skivereni ging. De mensen die hier lid van zijn, zijn gewoon hele maal gek van skiën. Ze staan zelfs wat verbaasd te kijken als je hun vertelt dat je nog nooit een ski van dichtbij hebt gezien, laat staan dat je weet hoe je op die lange latten een hellink- je moet nemen. Maar die club is toch niet zo elitair dat ze de andere Zeeuwen niet mee willen laten delen in de geneugten van de skisport. Vandaar dat ze nu al weer voor het vijfde jaar de Zeeuwse Ski- dagen in de Goese Veiling hallen organiseren. De be zoekers van deze skibeurs worden bij de aankomst al meteen in de stemming ge bracht door een Oostenrij k- se Schuplatteln groep. On willekeurig meedeinend op de maat van deze typische „bergachtige" muziek kun nen ze dan naar de strate gisch vlakbij de ingang en skipiste opgestelde kraam gaan, waar de enige echter Apfelstrudeln worden ver kocht. Of - wat nog inspire- render is, naar de wijn stand, waar de onvervalste Oostenrijkse Glühwein te drinken is, de ideale drank voor de „Apres-ski". Het is echter raadzaam, die wijn vóór het skiën te nuttigen, hier in Goes althans, want iedereen kan hier de lange latten onderbinden en het langlaufen beproeven. On danks de deskundige bege leiding van een aantal echte Oostenrijkse skileraren, blijkt dat toch niet mee te vallen. Je moet erop letten dat je knieën gebogen zijn, dat je handen op een be paalde manier de stokken vasthouden, dat je geen lange streken mag maken en je mag beslist niet „tel gangen", d.w.z. tegelijk je rechterstok en linkervoet naar voren zetten. Maar na bijna-vallen en opstaan en onder grote belangstelling van het publiek begin je dan toch deze edele sport onder de knie te krijgen. Voldaan verlaat je de ski-piste en de wintersport zie je dan wel zitten. Van daar een bezoekje aan de ruilbeurs, want een gewat teerd ski-jack hoort erbij. Die ruilbeurs is ideaal om op een vrij voordelige ma nier aan ski-kleding te ko men, vooral voor gezinnen met kleine kinderen. Hoe skiën in ieder geval moet kan dan bekeken worden in de filmruimte waar regel matig films over de winter sport gedraaid worden. Tussen al die mensen, die hun weg zoeken langs de stands van reisbureaus, sportzaken, caravans en dergelijke, lopen er enkele zeer professioneel met en kele maten ski's onder de arm. Zij begeven zich naar de service-afdeling, waar ski's gratis geslepen kun nen worden. Op weg daar heen staan zij even stil bij de modeshow, die op gezette tijden gehouden wordt, om eens te kijken welke attri buten zij nog niet bezitten. Vermoeid van al die in drukken kunnen de bezoe kers tenslotte neerzijgen in het restaurant, wachtend op de winter. Tijdens de opening van deze ski-drie daagse, die overigens van daag nog van 13.00 tot 22.00 geopend is, zei de burge meester van Goes, mr. F. Huber immers al „en nu maar hopen dat het flink koud wordt, dan kunnen we vast in de stemming ko men". ^lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllimillllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllHillllr okt.). Woningbouwver F.J. Haarmanweg-Exposi van schilderijen, etsen pentekeningen van P. B_. uit Middelburg. Geop. tij dei kantooruren (t/m 30 nov| Terneuzens Museum, meentehuis, Openbare bliotheek en Ter Schorre Expositie over Bulletje ettl Bonestaak. Geop. tijdens] kantooruren (t/m 31 okt.). VLISSINGEN Alhambra 1-20 u.: Ge.| jaagd door de wind, 12 j.. Al. hambra 2 - 20 u.Als adelaati] vielen zij aan, 12 j. Vestzaktheater - 20.30 u:| Jazz Trio OAAO en Groep Cumulus. Galerie Marquis, Nieuwendijk 15 - Expositie van Dies de Jonge met nieu we houtsculpturen, etsen, te keningen en aquarellen. Ge op. wo. t/ m zo. 13-18 u. (t/ m 1(| nov.). VOGELWAARDE J. v. Schayk - 15 u.: Schie ting. IJZENDIJKE Café de Lozanne - 19.30 uj V ogel tentoonstelling. ZUIDDORPE De Herberg - 14 u.Schie ting. AXEL Bibliotheek - Tijdens ope ningsuren expositie cursis ten ZVU (t/m 1 nov.) Streekmuseum - Expositie van Rini Dado en Bebbi Cal- denborgh. Geop.: wo., do., vr. en za. 14-17 u. (t/m 31 okt.). BERGEN OP ZOOM Luxortheater - 18.45 u.: Hardly working, a.l.; 21.15 en 23.30 u.: Sex-airlines, 18 j.. Roxy theater -14 u.De schat gravers van Matecombe, a.l.; 20 u.: Gejaagd door de wind. a.l.; 2.30 u.: Call Girl BV, 18 j.. De Stoelemat - 10-20 u.: Postzegeltentoonstelling. Het Markiezenhof, Steen- bergsestraat 6-8 - Expositie van de Bergse kunstenaars Jacques Bakker, Anton van Meurs, Albert Moelker en Kees Warmoeskerken e.a.. Geop.: di. t/m zo. 14-17 u. (tot 4 jan. 1981). CLINGE W. Schelfhout - 15 u.: Schieting. GOES Grand theater - 19 en 21.30 u.: Kramer versus Kramer, a.l. De Villa - 20.30 u.: film „Harakiri". GROEDE Hotel het Vlaamse Duin - 10 u.: Verkoping Welfare- werk. HENGSTDIJK P.v.Dijk - 15 u.: Schieting. HEIKANT Th. de Block - 15 u.: ker- misschieting. HULST De Koning van Engeland - 19 u.: Convoy, 12 j.; 19 en 21.15 u.De linkshandige uitzend kracht, a.l.; 19.15 en 23.15 u.: Zweedse meisjes in Parijs, 18 j21.15 u.The Deerhunter, 12 j.; 21.15 u.: Caligula, 18 j. W. Blommaert - 15 u.: Schieting. St. Liduinazieken- huis - Radio Nightingale: vr. 20-21 u„ za. 15.05-17 u., di. 19.45-22 u. en wo. 19.45-21.45 u. KOEWACHT J. de Guchteneire - 15 u.: Schieting. J. de Kind - 14.30 u.: Schieting. KLOOSTERZANDE Reizende Man - 15 u.: Schieting. DE KLINGE De Statie -15 u.Schieting. MIDDELBURG Schouwburg - 20 u.„Scha kels" door Toneelgroep Theater. Midgard - 21 u.: Film „I Vitteloni". Zeeuws Kunstenaarscen trum, Molstraat 13 (ingang Spuistr.) - Expositie van An neke van Santen met zeil doekpanelen. Geop.: di. t/m vr. 10-12 u. en 14-17.30 u., wo.- en vr.-avond 19-21.30 en 14-16 u. (tot 6 nov.). OOSTBURG Ledeltheater - 21.30 u.Ca ligula, 18 j.; 19.15 u.: Heksen en bezemstelen, a.l. ST. JANSTEEN 13 u.: Kalkoenschieting. TERNEUZEN Luxor 1 en 2 - 14, 19.30 en 21.45 u.: De linkshandige uit zendkracht, a.l.; 19.30 en 21.45 u.Fame, a.l.14 u.De draken van Bruce Lee, 12 j. Artikhof - Exp. van schil derijen en reliëfs van John Verschuren. Geop.: dag. 8-18 u. (tot 15 nov.). Restaurant Miliano - Exp. van schilde rijen van Cees van Langevel- den en John Verschuren. Ge op. dag. vanaf 10 u. (t/m 31 St.-Aloy - De wielerclub St.-Aloy heeft afgelopen zon dag de laatste trimfietstocht gereden en daarmee het wie- Ierseizoen afgesloten. Diege nen die nog willen rijden, kunnen daar gewoon mee doorgaan, maar bij slecht weer kan men terecht in het sportcentrum St.-Aloy waar de rollen tot de beschikking staan. Overigens wordt er tijdens de wintermaanden niet stilgezeten. Iedere dins dagavond wordt er een con- ditiespelavond gehouden met onder meer rijden op rollen, gewichtheffen, lopen, touwtjespringen, tafeltennis, pieken, sjoelen, wandklim- men en kaarten. Alle belang stellenden zijn op die avond en van 19 tot 21 uur van harte welkom. IJZENDIJKE - Op de krui sing Tivoli verleende R.C. uit Cadzand geen voorrang met zijn personenauto aan een andere personenauto, be stuurd door L. A.T. uit Stand- daarbuiten. Beide auto's werden totaal vernield. Per soonlijke ongelukken deden zich niet voor. AXEL Exposities - Zie zaterdag. HULST De Koning van Engeland 14.00, 18.45 en 21.00 uur Del linkshandige uitzendkracht a.l. 14.30, 16.15 en 19.00 uur| Zweedse meisjes in Parijs, j. 15.00 en 21.00 uur Caligula, 18 j. 16.15 en 18.45 uur Convoj, 12 j. 21.00 uur The Deer Hun- ter, 12 j. W. Blommaert - 15.00 uui| Pr ij sschieting. Tiffany-16, uur Cees Hogesteger. O: velden - 14.30 uur Schieting! KOEWACHT Café Oude Molen - uur schieting. G. van Ru - 15.00 uur schieting. KLOOSTERZANDE Reizende Man - 15.00 uui schieting. LAMSW AARDE De Vier Jaargetijden 14.30 uur schieting. MIDDELBURG Exposities - Zie zaterdag. OOSTBURG Ledeltheater -16.30 en 2O.0C| uur Caligula, 18 jr. 14.00 uuil Heksen en bezemstelen, a.l. f i Ontluikende liefde voor TERNEUZEN Zuidlandtheater -12.00 uull Koffieconcert Het Gitaris-f tencollectief. Luxor 1 en 2-13.45,16.00en| 20.00 uur De linkshandigT uitzendkracht, a.l. 16.00 enï 20.00 uur Fame, a.l. 13.45 uutj De draken van Bruce Lee, Exposities - Zie zaterdag. I VLISSINGEN Alhambra I - 20.00 uur Gel jaagd door de wind, 12 j'I 14.00 uur Mijn vriend de wal-f vis, a.l. Alhambra 2 - 20.0' uur Als adelaars vielen zi| aan, 12 jr. Exposities - Zie zaterdag. IJZENDIJKE Café de Lozanne -19.30 uui| Vogeltentoonstelling. ZUIDDORPE M. de Cock -13.15 uur Ka'j koenschieting. De Boerenkapel uit Hulst GRAAUW 13.00 uur - Wildschieting. BERGEN OP ZOOM Luxortheater - 14.00, 16.01 en 18.45 uur Hardly working, a.l. 21.15 uur Sex-airlines, 11 jr. Roxytheater -14.00 uur De schatgravers van Matecom be, a.l. 16.00 en 20.00 uur Ge jaagd door de wind, a.l. De Stoelemat - 10.00 en 18.00 uur Postzegeltentoon- telling. Exposities - Zie za terdag. CLINGE W. Schelfhout - 15.00 uui schieting. GOES Grand Theater - 19.00 en 21.30 uur Kramer versus Kramer, a.l. 14.00 uur Sj ors en Sjimmie en de toverring, a.l GROEDE Hotel het Vlaamse Duin- 10.00 uur verkoping Welfare- werk. HEIKANT Th. de Block - 15.00 uui Kermisschieting. IJZENDIJKE - Op de rondweg nabij IJzendijke is M.K. uit Eekloo van een wa gen met hooi gevallen. Deze wagen was aan de zijkant van de weg hooi aan het opla den en bij het wegrijden van deze wagen, die bestuurd werd door J.B. uit Hulst, viel K. op de straat. Per ambulan ce is K. overgebracht naar het ziekenhuis. Ten gevolge van het in aanraking komen met een wiel van de wagen heeft hij een bekkenfractuur opgelopen. Ruilavond - Philatelica, Terneuzen houdt maandag 27 oktober een ruilavond voor postzegels in een der zalen van de Opstandingskerk aan de Bellamystraat te Terneu zen. Aanvang 19.30 uur. Onderweg - De interker kelijke werkgroep Onder weg houdt zondag 26 oktober 's avonds om zeven uur een openbare bijeenkomst in de Nederlands hervormde kerk. Ds. A. Schellevis spreekt over „Versoberen". Medewerking aan deze dienst wordt ver leend door de Cantory van Terneuzen o.l.v. Arie Karre- nian en Ad van de Wege (or gel) en Adrie Zandee (trom pet). Volksdansen - Sedert enige tijd komt in Westdorpe iedere dinsdagmorgen een groepje dames naar Concor dia voor gymnastiek. De be langstelling hiervoor is zeer goed, hoewel gerust nog een aantal dames mag komen. Bij voldoende belangstelling wil men nu ook met volks dansen beginnen. Belang stellenden kunnen zich voor 5 november opgeven bij het bestuur van de plaatselijke bejaardenbond. Filmvoorstelling - Zondag 26 oktober draaifmhet vere nigingsgebouw „Cencordia" de bekende musicalfilm „Je- sus Christ Superstar". De voorstelling begint om half- vier 's middags. Na afloop zorgt Disco U.S.A. nog enige tijd voor wat muziek. Bejaardenactiviteiten - In verband met het 25-jarig be staan van de bejaardenbond, afdeling Westdorpe, heeft het bestuur enkele extra ac tiviteiten voor de leden ge programmeerd. Hoewel de festiviteiten rond het 25-ja- rig bestaan eigenlijk eerst begin volgend jaar zullen plaatshebben, wordt nu al een begin gemaakt met de organisatie voor diverse spelcompetities voor de le den. De eerste bijeenkomst wordt gehouden op donder- middag 6 november 1980. Tussen één en twee uur kun nen de deelnemers aan de verschillende activiteiten zich laten inschrijven, waar na wordt gestart met de eer ste wedstrijden in het kader van het jubileumcompetitie. Jaarvergadering - Woens dag 29 oktober houdt de voet balvereniging de jaarverga dering in de kantine. De agenda voor deze bijeen komst, die om halfacht be gint, telt elf punten. Voor- naamsten zijn: jaarversla gen van secretaris en jeugd commissie en van de kascon trolecommissie, vaststelling van de exploitatie 1979/1980 en een bestuursverkiezing. Vazenrace wordt geklokt (Van onze correspondent) SAS VAN GENT - Gisteravond was de burgerzaal van het gemeentehuis in Sas van Gent gevuld met een groot aantal sportlieden afkomstig uit Philippine, Westdorpe en Sas van Gent. Onder hen een groot aantal regionale, provinciale en zelfs landelijke kampioenen, die door de gemeente eens per jaar in het bekende zonnetje gezet worden. Burgemeester W. Dusarduijn sprak de kampioenen toe, waarbij hij zei: „Zeer trots te zijn op de Sasse kampioenen". Ook wethouder van sportzaken W. Col- sen sprak in dezelfde zin en hij was het, die vooral de besturen van de diverse verenigingen een hart onder de riem stak. W. Colsen: „Zonder de inspanning van die besturen kunnen wij deze kampioenenavond wel ver geten", zo sprak hij. De Sasse wethouder hoopte dat de kampioenen in het komende jaar weer dezelfde inzet mogen tonen om het volgend jaar weer allen te mogen terugzien. Daarna overhandigde hij de kampioenen van de tennisvereniging Drive, schuttersvereniging St.-Se- bastiaan, voetbalvereniging Corn Boys, duivenvereni- ging De Vrede, hengelaarsvereniging De Platzak, zwemclub De Bruinvis, volleybalvereniging Savok, gymnastiekvereniging Thor, volleybalvereniging Phi lippine en schaakvereniging Het Witte Paard een bal pen met inscriptie en was er voor de kampioensploegen nog een tinnen wandbord. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG - Had Cor B. uit Etten-Leur vorig jaar november in Terneuzen de bloedproef al dan niet geweigerd? Dat was eigenlijk de vraag waar het gisteren tijdens de zitting van de Middelburgse rechtbank om draaide in de zaak tegen deze 42-jarige directeur van een vervoersbedrijf. B. zelf zei zich van alles wat zich op die avond van de le november had afgespeeld nauwelijks meer iets te kun nen herinneren. Na een za- kengesprek was hij uit Ter neuzen vertrokken en had daarbij met zij n auto een bot sing veroorzaakt waarbij hij een lichte hersenschudding had opgelopen. B. was daarop naar het ziekenhuis in Sluis kil vervoerd en aldaar bena derd door de politie en een arts voor de bloedproef die, aldus het proces-verbaal, zou zijn geweigerd. B. hield vol dat het geen bewuste weige ring kon zijn geweest. Hij was zo volledig van de kaart geweest dat hij de aanwezig heid van de politie als „be dreigend" had ervaren en de arts niet eens als zodanig had erkend. „Ik wist niet eens waar ik was, de situatie was volslagen krankzinnig", al dus B. gisteren tegen de rechtbank. Zijn raadsman, mr. D.H.M. Peeperkorn, gaf toe dat zijn cliënt die dag wel wat alcohol had gedronken, maar zo wei nig dat van rijden onder in vloed geen sprake kon zijn. Verwarring en geheugen verlies waren, zo betoogde hij, enkel het gevolg van de opgelopen hersenschudding. Hij voerde een medisch rap port op waaruit bleek dat B. zelfs 2,5 maand na het onge luk nog te lijden had van storingen van de hersenfunc ties. Het rijden onder invloed achtte de advocaat dan ook niet bewezen, evenmin als het weigeren van de bloed proef daar zijn cliënt de con sequenties van een dergelij ke weigering, namelijk het overtreden van de wet, van wege zijn toestand niet had kunnen overzien. Mr. R. Daverschot, de offi cier van justitie, achtte deze feiten daarentegen wel be wezen en eiste 9 maanden ontzegging van de rijbe voegdheid waarvan 5 maan den voorwaardelijk, een voorwaardelijke gevange nisstraf van 2 weken met 2 jaar proeftijd en een boete van 1000. Uitspraak op 5 no vember. TERNEUZEN - In de nacht van donderdag op vrijdag werd ingebroken in de kanti ne van de tennisvereniging aan de Nassaustraat. De dief forceerde een deur, maar vond niets van zijn gading. Kermis - Het wielercomité en het feestcomité hebben er voor gezorgd dat de Heikant- se kleuter- en lagere-school- j eugd ook dit j aar weer gratis van enkele kermisattracties gebruik kan maken. De beide comités hebben het beschik bare geld omgezet in kaartjes, die maandag om 11 uur bij de lagere school zul len worden uitgedeeld. Daar bij wordt getracht de kaartjes zo eerlijk mogelijk te verdelen, rekening hou-, dend met de leeftijd en de attracties. Voorts hebben de comités voor vandaag (zater dag) een voetbalwedstrijd op touw gezet tussen twee teams uit Heikant. Dit sportieve treffen begint om halfdrie.

de Stem | 1980 | | pagina 20