Cehave nv Veghel allround bankwerkers (m/v) Plant ik Het Brabants Conservatorium CHV# winkelbediende (m/v) DE KRANT BRENGT LEVEN IN UW BROUWERU. medewerker administratieve organisatie (m/v) de blauwe kamer hulpkok (m/v) DOCENT HOOFDVAK ZANG Opleidingr Ericsson samivoz PHILIPS DESmjD IVORDTAANG Ericsson Telefoonmaatschappij B.V. De 'Luxaflex' methode Rust en vrede keren terug. Uitnodiging zonder verplichting... 'Luxaflex' horren, oprolbare horren en hordeuren, voor wie geen vlieg meer kwaad wil doea fff Te koop aa PRINSE Vraagprijs Inl. 076-131852 WINK DE STEM VAN ZATERDAG 6 SEPTEMBER 1980 m'mrn Binnen de afdeling administratieve organisatie en automatisering is plaats voor een 1 De funktie bestaat uit het (grotendeels zelfstandig) ontwerpen of verbeteren van administratieve procedures. Dit gebeurt vaak in pro- jekt-verband (meestal automatiserings-projekten). Hierin onderscheiden we: het analyseren van bestaande administratieve procedures en/of wensen van gebruikers, het doen van voorstellen m.b.t. administratieve procedures, het vastleggen van deze administratieve procedures in instructies en handleidingen, het begeleiden van de invoering van nieuwe of gewijzigde proce dures. Voor de funktie vinden wij noodzakelijk: een opleiding op HBO-niveau, enkele jaren ervaring op genoemd taakgebied, liefst opgedaan in een prodnktiebedrijf, het vermogen om zelfstandig te werken, goede contactuele vaardigheden, zoals het kunnen luisteren èn schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Zonodig dient men bereid te zijn tot verdere studie. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Voor nadere informatie over deze funktie kunt u contact opnemen met de heer A. Weesie, toestel 248. Belangstellenden voor deze funktie kunnen hun sollicitatie richten tot de sectie Personeels- en Sociale Zaken, Postbus 8, 5120 AA Rijen, t.a.v. Petra van Breugel. Haansbergseweg 1, 5121 LG Rijen, Tel. (01612) 31 31 Ericsson Telefoonmaatschappij B. V. is een dochteronderneming van het Zweedse concern L.M. Ericsson. Het bedrijf in Nederland telt ruim 1000 medewerkers, verdeeld over vestigingen in Rijen, Rotterdam en Voorburg. Het produceert en verkoopt telecommunicatie- en signaalapparatuur. is een internaat voor 80 visueel geestelijk gehandikapten te Breda. I.v.m. een promotie van een van onze medewer kers in de keuken zoeken wij op korte termijn geïnteresseerden voor de funktie van: De hulpkok zal samen met de chef-kok en de medewerker-broodkeuken zorg dragen voor de voedselbereiding en -distributie. Dit zal gebeuren binnen een wisselend rooster gedurende 7 dagen per week Voor deze funktie zoeken wij kandidaten, die reeds beschikken over een basisopleiding en/of ervaring in een instellingskeuken en mogelijk bereid zijn een verdere opleiding te volgen. Salariëring geschiedt konform de richtlijnen van de N.Z.R. (maximum f 2109,54 bruto per maand op full time basis). De overige arbeidsvoorwaarden zijn konform de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer Mengede, chef-kok, telefoon 076 654750. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur van De Blauwe Kamer (gaarne binnen 14 dagen). Galderseweg 65, 4836 AC Breda. Philips Breda ontwerpt en fabriceert hoogwaardige elektronische produkten, zoals televisiekamera's en oproepsystemen. In de mechanische proevenwerkplaats worden modellen en onderdelen gemaakt voor professionele apparatuur Voor deze werkplaats zoeken wij Wij bieden u een afwis selende werkkring met een grote mate van zelfstandigheid Met uw technisch inzicht werkt u mee aan de tot stand- koming van professionele projekten en apparatuur Indien u een L.T.S.-bank- werk of fijnmetaal - opleiding heeft, bij voorkeur aangevuld met een verdere opleiding zoals bemetel, en indien u er varing heeft als bankwerker, bent u bij ons welkom. In het bedrijf zijn mogelijk heden aanwezig voor het volgen van vakgerichte kursussen Een medisch onderzoek zal deel uitmaken van de sollici tatieprocedure. Heeft u interesse voor deze funktie, maak dan een afspraak met Dhr. J. van Tilburg, Personeeldienst Philips Breda. Kapittelweg 10, 4827 HG Breda. Tel.: 076-879210, toestel 217 VANNACHT WEER OP MUGGENJACHT? Bindt u vannacht weer de strijd aan met al dat stekend en zoemend kleinwild? Er zijn heel wat strijd- methoden: pantoffel, oude krant, handdoek, insekticiden, kleefstrook, stroop en handpalm. Vaak effectief, maar zelden afdoende. Slaapkamers zagen we veran deren in een compleet slagveld. Toilettafels werden in één klap schoongeveegd! Menig behang toont nog jaren de sporen van een bloedig gevecht. Het wordt hoog tijd om ons eens te bezinnen op een succesvolle strijd- methode. De succesvolle methode heet de 'Luxaflex' methode. Afdoende en mooi. U kunt ongehinderd waken of slapen, net wat u wilt. Kijk: 'Luxaflex' oprolbare horren en hordeuren worden tot op de millimeter nauw keurig op maat gemaakt. Van voor treffelijke materialen. Zodat ze jaar in, jaar uit de zomer binnenlaten, maar de insekten buitensluiten. Het gaas van 'Luxaflex' horren bestaat uit stevig fiberglas, extra beschermd door PVC. En het frame is van aluminium gemoffeld in wit of bronsbruin: passend bij elke kozijn- of deurkleur. 'Luxaflex' horren zijn decoratief. Stijlvol. Doen onopvallend, wat ze moeten doen. U kunt met een gerust hart de woonkamer, keuken, baby kamer, slaapkamers ventileren. Ook als het buiten waait. Want 'Luxaflex' horren zorgen ook vooreen stukje winddemping. Enu kunt rustig slapen! Steeds meer mensen ontdekkend prachtig-mooie voordelen van 'Luxaflex' horren, hordeuren en oprol bare horren. Ook dit jaar hebben weer meer en meer landgenoten de pantoffel onder het bed en de spuitbus in de winkel gelaten. Ze zijn overgegaan op de succesvolle 'Luxaflex' methode. Als 'Luxaflex' dealer nodigen wiju graag uit om bij ons binnen te stappn 'Luxaflex' uitneembare horren, hordeuren en oprolbare horren zien is beter dan er alleen maar over te lezen, nietwaar? 't Verplicht- u tot niets. We kunnen u ook nog meedelen dat we voor u meten en monteren, Gegarandeerd goed! Een wettig gedeponeerd handelsmerk van Hunter Douglas ■w V5" f1:"' ilf'ft Axel Antheunis Won.inr./Vloerenbedr., Nassaustraat 11. Bergen ojtfZoom: Intraco Alum. Ned. c.v., Erasmuslaan 12 Breda: Fa. C. Noorden v. d. Avoird, Dreef 63. Inr.verz. Kley, Karnemelkstraat 4-6. Hendrikx, Riethill 14. Dec. van Erkel, De Burcht 11. Dinteloord: J. Dane, Westgroeneweg 64. Gilzè: VGool, Oranjestraat 25. Hulst- Rademake/s b.v., Steenstraat 23. Klundert: Chiel Tolenaars, Westerstraat 39 v. d. Werken, Stadhuisring 17 Koewacht Caluwe Koewacht, Nleuwstraat 55. Oostburg Verdegem Woninginr. b.v., Rijksweg. Oosterhout: Brokx Tapijten, Leijsenhoek 52. Gloudemans, Rulstraat 18 Ossendrecht: L. Eijnden van Loon, Molenstraat 19. A. W. Rens, Burg. Voetenstraat 30. Prinsenbeek: Aarts, Groenstraat 7 Raamsdonk: J. J. van Drunen, Stationsstraat 7. Roosendaal: Jos Goris Meubelpaleis, Bloemenmarkt 23 Gommeren Tapijthandel, Kade 11. H. Linskens, Nieuwe Markt 33 Koot v/h Luijsterburg, Markt 12. J. van Dijk Zn., Pres. Kennedylaan 156 Intraco Alum. Ned., Burgstraat 19 Rijsbergen van Kuyck, St Bavostraat 11. Sas Van Gent: J. A. Acke, Schulpenpad 1. Sommelsdijk: P. J. van Zielst, St J Doelstraat 7 St. Jansteen Blijenberg, Hoofdstraat 47. Stellendam- J. Noordijk, Oranjeplein 11 Terneuzen. Jurry Terneuzen, Mr. F. J. Haarmanweg 46. Waspik: J. van Eersel, Stationslaan 2. Willemstad NB: v. d. Werken, Kerkring 4 cen uiterst goed gesitueei rage, berging en c.v. Int met toilet en provisiekast, 1e verd.: 3 slpk., balcon e berging- Direct te aanvaarden Te koop of te huur aan CENTRUM TERNEUZEI 200 m21 Tel. 01150-18633 DE HOOP B.V. is een Industrie- en Scheep De handel is onder te een sector regionale- sector landelijke grootl waartoe ook im- en ex behoort. De industrie is onder t in een betonwarenindi betonmortelcentrale ei steenhouwerij. De sector scheepvaar drietal zandzuigers en transportschepen. De Hoop heeft een personeelsbestand va medewerkers. zoekt een voor de technische begeleiding van studenten met het Aantal leseenheden: 1Inlichtingen bij de directeur: Andries Clement. Sollicitaties binnen één week schriftelijk te richten aan het bestuur van het Brabants Conservatorium, p/a Kempenbaan 27,5022 KC Tilburg. Op de en veloppe gaarne het woord sollicitatie" vermelden. De Cehave nv te Veghel, Europa's grootste Meng- voederbedrijf met een jaaromzet van ruim 1% miljard, vraagt voor haar Boerenbondwinkel te Veldhoven een Zijn/haar werkzaamheden in deze deels op zelf bediening ingerichte winkel bestaan voornamelijk uit het bedienen van de kassa, het geven van toelichting over het gebruik en de mogelijkheden van de artikelen en het bijvullen van de voorraden. Tevens zal hij/zij belast worden met de voorkomende administratieve werkzaamheden Om deze functie goed te kunnen vervullen dient men in het bezit te zijn van een HAVO-diploma Werktijden zijn: Maandag van 8.00 tot 12.15 uur en van 13.00 tot 17.30 uur. Dinsdag van 8.30 tot 12.15 uur Woensdag tot en met vrijdag van 8 30 tot 12 15 uur en van 13.00 tot 17.30 uur. Zaterdag van 9 00 uur tot 12 15 uur Leeftijd van 16 tot 20 jaar Afhankelijk van leeftijd en ervaring zal het aanvangs salaris liggen tussen de 1.033,- en 1.858,- bruto per maand. Tevens bieden wij aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties onder no. PZ 2405 te richten aan de afdeling Personeelszaken, Hoofdkantoor Cehave nv, Pater Van den Elsenlaan 4, 5462 GG Veghel. Het ISW in Den Haag avondopleiding waarbij methoden van onderwi zoals 'case-studies' en technieken van middle worden behandeld. De on o.m.: discussietechniek, 'eiden vergaderingen, rapporten organisatieschema's. func taakomschrijvingen. mot klachtenbehandeling, loo lunctieclassificatie. Ce opleiding is bestemd i Invullen met blokletters i "lit u mij vrijblijvend de middle management. Postcode plaats: |n gesloten enveloppe zoi ISW. Antwoordnummer 'nstituut voor Sociale We

de Stem | 1980 | | pagina 8